KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Čerepovec - 5. října 2017   18:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
44:03' Al. Popov (Ničuškin, M. Robinson) • 50:03' Ničuškin (M. Robinson, Kiselevič) • 59:23' Andronov (Tělegin, Ničuškin)
3:1
(0:0, 0:1, 3:0)
Čerepovec
Čerepovec
28:32' V. Vasiljev  (Trubačjov, Vovčenko)
CSKA Moskva
Morozov, Wiegand – Šalagin, Šišlo
CSKA Ice Palace
Čerepovec

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 36 – 19
Domácí CSKA Moskva nakonec zvládlo náročný duel s Čerepovcem a zvítězilo 3:1! Hosté se ve druhé třetině zásluhou Vasiljeva dostali do vedení! Domácí celek zabral až v závěrečné periodě. Po čtyřech minutách vyrovnal v přesilové hře Alexandr Popov ! V 50. minutě navíc poslal CSKA do vedení Valerij Ničuškin. Hosté ještě v závěru zkoušeli štěstí při hře bez brankáře, ale Sergej Andronov pečetil výhru CSKA gólem do prázdné branky.
59:23'
CSKA právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Domácí rozhodují o svém triumfu gólem do prázdné branky! Při hře bez brankáře se prosazuje SERGEJ ANDRONOV! Asistence: Ivan Tělegin, Valerij Ničuškin.
58:25'
Ivan Tělegin vyvezl kotouč do útočného pásma, jenže v souboji s obráncem o něj přišel a hosté mohou založit další útok.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:33'
Závar před domácí brankou! Jurij Trubačjov se dostal k odraženému kotouči a dokonce vypálil. Naštěstí pro domácí celek nedokázal zamířit mezi tři tyče.
57:13'
Hostující brankář musel zasahovat. Kalašnikov totiž neuhlídal Tělegina, který mířil na zadní tyč, jenže ránu mu vůbec nesedla. Vhazovat se bude před hostující brankou.
56:30'
Domácí se přesto nadále usadili v útočném pásmu a snaží se najít střeleckou pozici, ze které by ohrozili branku Severstalu.
56:09'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě radili u videa a nakonec branku neuznávají!
54:11'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).
53:30'
Až nyní se hosté po dlouhé době dostali ke kotouči a Severstal může také zaútočit. Proti pozorné defenzívě CSKA to v závěru duelu bude mít těžké.
53:10'
Sergej Andronov obdržel pěknou přihrávku do jízdy a pohotovou střelou vystrašil soupeřova brankáře. Hostující gólman však zastavil ránu do protipohybu.
52:35'
Artamkin musel znovu zasahovat. Hostující brankář tentokrát vyrazil nahození ze středního pásma. CSKA však v posledních minutách hodně přitlačilo.
52:03'
Kirill Petrov vlétl s pukem do útočného pásma a svižnou střelou zápěstím prověřil hostujícího brankáře. Alexej Artamkin jeho pokus vytěsnil ramenem!
51:35'
Daniil Vovčenko zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej nahodil za branku, jenže nikdo v bílém dresu si jeho pobídku nestačil zpracovat.
51:10'
CSKA po obratu ve třetí třetině jednoznačně dominuje dění na hrací ploše a soupeře prakticky nepouští před svou branku. Domácí celek si jde za výhrou.
50:38'
Ivan Tělegin už pomalu oslavoval další branku domácího celku, jenže rozhodčí měl celou situaci přímo před sebou a rozpažil! Přesto se bude zkoumat video!
50:03'
CSKA využívá další přesilovou hru a otáčí nepříznivý vývoj dnešního utkání! VALERIJ NIČUŠKIN clonil před brankou, nejrychleji se zorientoval a šikovnou tečí usměrnil puk do sítě! Asistence: Mat Robinson, Bogdan Kiselevič.
49:30'
Domácí nyní pokazili rozehrávku v útočném pásmu a Nikolaj Stasenko nikým neatakován vyvezl puk do středního pásma. Hosté mohou zaútočit.
49:03'
Kirill Petrov se v mezikruží dostal k odraženému kotouči, připravil si jej na střelu a vypálil zápěstím! Alexej Artamkin jeho ránu zastavil parádním zákrokem!
48:05'
Bude se vylučovat! CSKA si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za podražení dostává Stanislav Kalašnikov.
48:03'
Na druhé straně vypálil Ivan Tělegin. Domácí útočník si našel dobrou palebnou pozici, nicméně Alexej Artamkin dnes podává opravdu dobrý výkon!
47:31'
Jevgenij Mons rozjel akci hostujícího celku středem ledové plochy, jenže rodící se útok Severstalu pokazil nepřesnou přihrávkou na Masuhra.
47:18'
Alexej Artamkin musel dávat pozor na Těleginův pokus z ostrého úhlu. Hostující brankář dokázal utěsnit mezírku u levé tyče a schoval puk do lapačky.
46:38'
Ivan Tělegin čekal na přihrávku za branku Severstalu. Domácí útočník se natahoval po prudké pobídce, jenže kotouč mu přeskočil přes hokejku.
46:03'
Ale hrozit dokážou také hosté. Domácí brankář musel zasahovat proti prudkému nahození z pravého křídla. Kotouč dokázal vykopnout betonem.
45:32'
Domácím hokejistům po vstřelení vyrovnávací branky narostla křídla. CSKA se nyní tlačí do útoku, jenže nikdo v červeném se zatím nedostal ke střele.
44:03'
Je vyrovnáno! CSKA využívá přesilovou hru a vrací se do boje o vítězství! Valerij Ničuškin dostal přihrávku před branku, vrátil kotouč na brankoviště a důrazný ALEXANDR POPOV dopravil puk do branky! Asistence: Valerij Ničuškin, Mat Robinson.
43:26'
CSKA si zahraje přesilovou hru. Alexandr Bumagin si totiž odpyká dvě minuty za hrubost.
43:18'
Hostující brankář vyrazil ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Alexej Artamkin přiklepl puk na obránce, který puk poslal daleko od branky.
42:38'
Geoff Platt tečoval prudké nahození od modré čáry. Domácí útočník sice změnil dráhu prudkého nahození, jenže puk se od jeho hole odrazil mimo tři tyče.
42:10'
Roman Ljubimov si řekl o přihrávku do jízdy, ale na modré čáře jej skvěle pohlídal obránce Nikolaj Stasenko. CSKA se trápí i v úvodu závěrečné části.
41:35'
Michail Pašnin spěchal za vlastním nahozením za branku Severstalu. Navrátilec z trestné lavice nakonec udržel útočné pásmo a rozjel kombinaci se spoluhráči.
41:22'
40:35'
Alexandr Jevsejenkov dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově vypálil. Při zakončení však zlomil hokejku a jeho pokus minul branku CSKA.
40:10'
CSKA uspělo na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Domácí ihned vyhodili puk za branku soupeře. Severstal v úvodu závěrečné periody dohrává přesilovku.
40:01'
Střely na branku: 19 – 14
Druhá třetina končí! Utkání v Moskvě zatím nabízí hodně překvapivý průběh. Domácí CSKA dnes podle všeho nemá svůj den a hodně se trápí v útoku. Ve 29. minutě navíc CSKA inkasovalo z hole Vasiljeva! A mohlo být ještě hůř! Dvě minuty před sirénou jel sám na branku Monachov, ale v úniku jej zastavil fantastický Sorokon! Po čtyřiceti minutách je tedy stav 0:1.
40:00'
39:22'
Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Michail Pašnin.
39:18'
Vladimir Žarkov reklamoval zakázané uvolnění, ale čárový rozhodčí nesouhlasil. Domácí hokejista nakonec musel hodně přidat, aby dostihl puk.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20'
Ivan Tělegin vyčkával na modré čáře na dlouhou přihrávku do útočného pásma. Pavel Karnauchov sice poslal puk jeho směrem, ale Tělegin vlétl do ofsajdu.
38:02'
Nikolaj Stasenko si na modré čáře pohrál se srdečním stavem hostujících fanoušků. Stasenkovi přeskočil puk přes hokejku a Popov se málem dostal do úniku.
37:36'
A pro CSKA mohlo být ještě hůř! Sergej Monachov totiž ujel domácí obraně a jel sám na Sorokina. Domácí brankář včas vyjel, zmenšil soupeři střelecký úhel a zmařil velkou šanci!
37:20'
Ivan Tělegin se prudkou brzdou v útočném pásmu zbavil obránce, ale nakonec nedokázal přesně přihrát. Ze strany domácích hokejistů je to jeden velký zmar.
36:50'
Bogdan Kiselevič rozjel další útok CSKA. Domácí obránce nahodil puk do rohu útočného pásma, kde byli připravení obránci soupeře.
36:10'
Alexandr Popov jel střídat, jenže Ljubimov mu poslal přihrávku na levé křídlo. Popov nakonec vlétl do útočného pásma, ale vůbec nezakončil.
35:35'
Alexandr Ščerbina se po dlouhé době podíval do útočného pásma. Hokejista Severstalu si puk přehodil na bekhend, ale z ostrého úhlu netrefil branku.
35:07'
Alexandr Popov ještě pro CSKA udržel útočné pásmo a v pádu poslal přihrávku za branku Severstalu. CSKA sice tlačí, jenže domácímu celku schází střelba.
34:20'
Mat Robinson nahodil puk do útočného pásma. V jeho rohu se Pavel Karnauchov pustil do souboje s Trubačjovem, nicméně obránce hostů byl důraznější.
34:02'
33:27'
Kirill Petrov spěchal před branku Severstalu, kam přiletělo prudké nahození z levé strany, jenže Petrov na kotouč nedosáhl a brankář hostů nemusel zasahovat.
33:02'
Hosté vybojovali puk za vlastní brankou a Nikolaj Stasenko jej vyhozením o mantinel poslal za branku CSKA. Armádní celek se dnes hodně trápí.
32:17'
Domácí uspěli na vhazování v útočném pásmu, Bogdan Kiselevič dostal přihrávku do střelecké pozice a prověřil pozornost soupeřova brankáře. Alexej Artamkin kryl jeho ránu do lapačky.
32:02'
Přesilovou hru si nyní zahraje také CSKA. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Stanislav Kalašnikov.
31:35'
Pavel Karnauchov motal hlavy soupeřovým obráncům za brankou Severstalu. Domácí útočník nakonec poslal přihrávku mezi kruhy, kde nebyl nikdo v červeném.
31:10'
Roman Ljubimov pomohl spoluhráčům za vlastní brankou. Ljubimov přijel do souboje a poslal puk o mantinel ven z obranného pásma. CSKA se však nemůže prodrat do útoku.
30:59'
30:05'
Hosté už hrají v plném počtu a kombinují před brankou CSKA. Obranná čtveřice domácího celku se však skvěle pohybuje a nenechává hostům prostor.
29:47'
Dmitrij Kagarlickij dostal přihrávku na modrou čáru, připravil si kotouč ke střele a prudkou dělovkou prověřil pozornost domácího brankáře. Sorokin schoval puk do lapačky.
29:20'
Domácí zahajují oslabení velmi dobře. Jeden z obránců se probil k odraženému kotouči a prudkým vyhozením jej poslal přes celé kluziště.
28:59'
A bude se znovu vylučovat! Přesilovku si zahraje Severstal. Michail Naumenkov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
28:32'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Severstal se dostává do vedení! Cherepovec svému soupeři odskakuje při hře ve čtyřech! Jurij Trubačjov objel branku, vytočil se, našel VALERIJE VASILJEVA, který pohotově vypálil a zápěstím vymetl roh domácí branky! Asistence: Jurij Trubačjov, Daniil Vovčenko.
28:20'
Hostující brankář si všiml dotírajícího soupeře a raději přikryl kotouč lapačkou. Alexej Artamkin přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
28:05'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., hrubost).
27:32'
Po delší době se do útoku vydali také hosté. Alexandr Ščerbina se prosmýkl do útočného pásma, ale jeho pokus srazila obrana do ochranné sítě.
27:10'
Sergej Andronov upadl v souboji o kotouč v rohu útočného pásma. Domácí hokejista se hodně zlobí, jenže rozhodčí se tentokrát rozhodl nevylučovat.
26:25'
26:07'
Jeden z obránců Severstalu srazil nahození od modré čáry do ochranné sítě za brankou hostujícího celku. Vhazovat se bude před brankou hostů.
25:40'
Hosté se nyní dostali ke kotouči a vyhodili jej přes všechny čáry. Domácí celek musí založit nový útočný výpad od vlastní branky.
25:03'
Andrej Kuzmenko se z rohu kluziště prodral před branku soupeře a snažil se bekhendem zakončit do mezírky mezi betony. Alexej Artamkin udržel puk před brankovou čárou.
24:25'
Ruslan Karlin vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění. Další možnost pro armádní celek.
24:10'
Obrana Severstalu nyní hrála pod tlakem a hosté si pomohli vyhozením puku do středního pásma. CSKA však rychle zaútočilo. Hosté nestačili vystřídat.
23:35'
Matěj Stránský se vydal podpořit ofenzívu Severstalu, srovnal si puk ke střele a vypálil zápěstím. Jeho ránu brankář Sorokin schoval do lapačky.
23:05'
Domácí brankář nyní vyrazil ven z branky, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Sorokin poslal dlouhou přihrávku na levé křídlo.
22:37'
Ivan Tělegin spěchal za další dlouhou přihrávkou do útočného pásma. Domácí útočník musel až za branku, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel na pomoc.
22:13'
Alexandr Popov vlétl do útočného pásma za prudkou přihrávkou, ale puk se mu od hokejky odrazil k brankáři Severstalu. Vhazuje se po jeho levici.
20:29'
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Severstal v jejím úvodu dohrává přesilovou hru po vyloučení Ljubimova.
20:01'
Střely na branku: 12 – 3
První třetina je minulostí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně svižný hokej s minimem šancí. Aktivnější bylo domácí CSKA, které většinu času útočilo, nicméně obrana Severstalu zatím působí velmi dobře. Jedinou šanci domácího celku obstaral Karnauchov, který svůj únik zakončil střelou do vyrážečky soupeřova brankáře! Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:21'
Michail Naumenkov se před vlastní brankou prodral k odraženému kotouči a bekhendem jej vyhodil přes všechny čáry. Hosté musí založit nový útok.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29'
Bude se znovu vylučovat. Svou druhou přesilovku si zahraje Severstal. Dvě minuty za držení dostává Roman Ljubimov.
18:03'
Mat Robinson si na modré čáře zpracoval prudkou přihrávku a okamžitě nahodil puk na branku. Robinsonův pokus však minul hostující klec.
17:45'
Ivan Tělegin se v rohu útočného pásma vymanil ze sevření dvou obránců a poslal přihrávku na modrou čáru. Pavel Karnauchov okamžitě vypálil, jenže minul branku.
17:15'
Igor Ožiganov obdržel prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže si jí nezpracoval zrovna ideálně a následným nahozením daroval kotouč obraně.
16:41'
Vladimir Žarkov svedl souboj o odražený puk na modré čáře. Do souboje se s ním pustil Alexandr Jevsejenkov, od jehož ramene se puk odrazil do středního pásma.
16:20'
Adam Masuhr se s ničím nepáral a tvrdým nápřahem poslal puk přes celé kluziště. Naneštěstí pro Severstal končí jeho vyhození zakázaným uvolněním.
15:26'
Ivan Tělegem spěchal mezi kruhy, kam se kotouč odrazil od pravého mantinelu. Těleginovi v souboji s Masuhrem scházely dva kroky.
15:10'
Alexandr Ščerbina vyslal přihrávku do útočného pásma, nicméně jeden z jeho spoluhráčů byl příliš netrpělivý a přejel modrou čáru moc brzy. Postavení mimo hru.
14:30'
Adam Masuhr nedal v bruslařském souboji šanci Těleginovi. Hostující obránce se bleskově otočil a zadovkou uklidnil hru za brankou Severstalu.
14:10'
Alexandr Ščerbina se ve středním pásmu dostal k odraženému puku a ihned přenesl hru na pravé křídlo. Dmitrij Kagarlickij se dokonce probil do zakončení, jenže domácí gólman si připsal snadný zákrok.
13:39'
13:15'
CSKA v přesilové hře nadále pokračuje v kombinaci před brankou Severstalu, nicméně bránící se čtveřice zatím domácím hráčům nenechává čas na zakončení.
12:36'
Bogdan Kiselevič napřáhl od modré čáry, jenže ani jeho dělovka hostujícího brankáře nepřekonala. Alexej Artamkin měl čistý výhled a schoval puk do lapačky.
12:10'
Domácí celek se v přesilové hře usadil v útočném pásmu. Igor Ožiganov nakonec bez přípravy vypálil od modré čáry, nicméně Alexej Artamkin jeho pokus viděl.
11:29'
Přesilovku si zahraje také CSKA! Pavel Černov totiž vyfasoval dvě minuty za držení.
11:26'
Kirill Petrov sprintoval do útočného pásma za tečovaným kotoučem. Domácí útočník jej dostihl těsně před brankou, ale z ostrého úhlu už nezakončil.
11:08'
Adam Masuhr se ještě snažil udržet útočné pásmo, ale podle čárového rozhodčího už kotouč přešel modrou čáru. Ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
10:40'
Arťom Sergejev rozjel Kuzmenka, který se po levém křídle prodral do rohu kluziště, kde se brzdou zbavil obránce, ale celou akci pokazil nepřesnou přihrávkou.
10:10'
Stále se hraje v hodně svižném tempu. Domácí CSKA v posledních minutách převzalo dirigentskou taktovku, nicméně obrana Severstalu působí aktivně.
09:21'
První obrovská šance CSKA! Pavel Karnauchov si skvěle převzal přihrávku do jízdy a hnal se sám na brankáře. Nakonec zakončil zápěstím a Alexej Artamkin jeho pokus vyrazil!
08:45'
Kirill Petrov se u pravého mantinelu dostal k odraženému kotouči, ale bekhendovou přihrávkou trefil jen hokejku připraveného soupeře. Severstal může zaútočit.
08:10'
Alexandr Ščerbina nabral rychlost ve středním pásmu a prosmýkl se za modrou čáru. Hostující útočník stál proti přesile obránce a přišel o kotouč.
07:38'
Arťom Sergejev uklidnil hru domácího celku za brankou CSKA. Domácí obránce poté vyslal dlouhou přihrávku na levou stranu, kde nebyl nikdo v červeném.
07:10'
Ivan Tělegin se prosmýkl do útočného pásma, zbavil se obránce, nicméně jeho nehození od mantinelu srazil soupeř do rohu obranného pásma.
06:37'
Maxim Rybin si před branku domácího celku najel na prudké nahození od levého mantinelu a šikovnou tečí se snažil překvapit brankáře. Sorokin byl na místě.
06:20'
Hostující brankář musel dávat pozor na prudké nahození od modré čáry. Jeho pokus prosvištěl kolem obránce, ale naštěstí pro Severstal minul i branku.
05:50'
Hraje se dlouho bez přerušení. Jurij Trubačjov se v útočném pásmu natahoval po odraženém puku, nicméně Roman Ljubimov mu zabránil v zakončení.
05:20'
Geoff Platt prosvištěl kolem obránců soupeře za branku Severstalu, ale tam mu puk uskočil daleko od hokejky a běloruský hokejista svou chybu nenapravil.
04:45'
Vladimir Žarkov se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, kde se rychlou brzdou zbavil obránce, jenže po souboji v rohu pásma se poroučel k ledu.
04:20'
Domácí hokejisté po návratu do plného počtu uklidňují hru kombinací ve vlastním obranném pásmu a číhají na skulinku v defenzívě Severstalu.
03:36'
03:00'
CSKA se skvěle brání. Domácí hokejisté znovu vybojovali kotouč na své hokejky a pohotově jej vyhodili přes celé kluziště. Hosté musí začít nanovo.
02:10'
Hosté se v úvodu přesilové hry usadili v útočném pásmu, jenže obrana CSKA se zatím skvěle pohybuje a soupeře nepouští do šancí.
01:36'
Bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za podražení dostává Pavel Karnauchov.
01:25'
Alexej Artamkin musel poprvé v utkání zasahovat. Hostující brankář měl čistý výhled a Popovovu ránu zápěstím skryl do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
01:15'
Kirill Petrov objel branku hostujícího celku a z otočky se pokusil o přihrávku zadovkou. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo z hokejistů CSKA.
00:32'
Hostům se rovněž nepovedl pokus o založení prvního útoku. Na dlouhou přihrávku na pravé křídlo nedosáhl nikdo v bílém dresu. Zakázané uvolnění.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování. CSKA se ihned vydalo do útoku, jenže důrazný Ivan Tělegin neuspěl v souboji za brankou Severstalu.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Pašnin, Ar. Sergejev, M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov, Blažijevskij – Tělegin, Andronov, Ljubimov – Al. Popov, K. Petrov, Ničuškin – Platt, Okulov, Kuzmenko – P. Karnauchov, V. Žarkov, Scott.

Severstal Čerepovec: Artamkin (J. Hudáček) – Stasenko, Jevsejenkov, V. Vasiljev, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako, Chabarov – Bumagin, Kagarlickij, P. Černov – Stránský, Trubačjov, Vovčenko – Karlin, Jašin, Rybin – Monachov, Mons, Ščerbina.

Rozhodčí: Morozov, Wiegand – Šalagin, Šišlo.
CSKA Moskva

Armádní celek zatím podává poněkud rozpačité výkony. Armádní celek v letošním ročníku odehrál patnáct duelů a nasbíral třicet jedna bodů. Na suverénní Petrohrad už jeho největší konkurent ztrácí dvacet bodů. CSKA navíc aktuálně patří až čtvrtá pozice Západní konference. V minulém duelu doma CSKA hostilo poslední Rigu, kterou udolalo až v prodloužení.
Severstal Čerepovec

Severstal v letošním ročníku sehrál sedmnáct duelů, ve kterých vybojoval dvacet čtyři bodů a aktuálně mu patří osmá pozice Západní konference. Na kluzištích soupeřů však patří k nejhorším celkům v celé soutěži. Hosté venku dosud nastříleli jen patnáct branek. V posledním duelu navíc v prodloužení prohráli slibně rozehraný duel se Slovanem Bratislava.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se podíváme na souboj mezi CSKA Moskva a Severstalem Čerepovec. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.