KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Riga - 3. října 2017   18:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
03:49' Kaprizov (Ar. Sergejev) • 22:51' Kuzmenko (Ničuškin, Kiselevič) • 63:47' Ničuškin (M. Robinson)
3:2
(1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Riga
Riga
04:08' Lipsbergs   • 10:48' Indrašis  (Salmela, Žerděv)
CSKA Moskva
Riga

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

V dnešním utkání se neobjevil nikdo z českých či slovenských hokejistů.
Je konec! CSKA sice i v prodloužení působilo ospalým dojmem, jenže Valerij Ničuškin ukázal své dovednosti, vybruslil si mezi kruhy a krásnou střelou zápěstím překonal bezmocného brankáře! Dinamo Riga si přesto překvapivě odváží alespoň bod.
63:47'
CSKA právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! CSKA nakonec dokázalo zápas dotáhnout do vítězného konce! VALERIJ NIČUŠKIN si s pukem nabruslil mezi kruhy a nádhernou střelou zápěstím rozhodl o výhře domácího celku! Asistence: Mat Robinson.
63:05'
Anssi Salmela vybojoval puk v souboji s Těleginem za vlastní brankou. Hostující posila poté vyhodila kotouč do středního pásma.
62:25'
Hosté vyhodili puk do středního pásma a raději odjeli na střídačku. CSKA musí další akci založit od vlastní branky.
61:55'
Kristaps Zile zasáhl v souboji s Žarkovem a vybojoval kotouč pro Dinamo. CSKA se trápí také v prodloužení.
61:30'
Dinamo nyní vybojovalo kotouč a rozhodlo se držet kotouč. Nikdo v bílém se nevydal do protiútoku a Brandon McMillan puk odevzdal soupeři.
60:40'
Petrov objel branku hostujícího celku, jenže důrazný obránce jej skvěle stínoval a vytlačil domácího hokejistu do středního pásma.
60:10'
Hosté v úvodu prodloužení uspěli na vhazování a sami se vydali do útoku. Indrašiš se však nechal připravit o puk.
60:01'
Střely na branku: 36 – 15
Překvapení je na světě! Šedesát minut hokeje totiž nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a suverénně poslední Dinamo Riga si z ledu CSKA Moskva odveze minimálně bod. CSKA si ve třetí třetině nevytvořilo tlak a o vítězi utkání rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:25'
Arťom Blažijevskij nahodil puk do útočného pásma. Janis Kalninš si všiml dotírajícího soupeře a raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levačce.
59:12'
Ničuškin se po levém křídle tlačil do útočného pásma, jenže nikdo z jeho spoluhráčů si pohybem neřekl o přihrávku.
58:20'
Ivan Tělegin při svém průniku do útočného pásma upadl v souboji na modré čáře a poroučel se k zemi. Hosté tak mohou nasbírat další cenné vteřinky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:45'
Konstantin Okulov projel s pukem do útočného pásma a z otočky jej nahodil na branku lotyšského celku. Připravený Janis Kalninš si připsal další snadný zákrok.
57:00'
Dinamo mělo obrovské štěstí! Alexandr Popov se z pravé strany prosmýkl před branku, kde se povaloval odražený puk. Domácí hokejista však mířil jen do betonu připraveného brankáře!
56:15'
Ničuškin poslal přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho pobídka skončila na hokejkách soupeře. Dinamo se znovu osvobozuje.
55:55'
CSKA se navíc velmi trápí při rozehrávce. Domácí hokejisté nyní vyhodili puk do středního pásma a sprintovali na střídačku.
55:30'
Dinamo nyní drželo kotouč na svých hokejkách a nasbíralo cenné vteřinky. Lotyšský celek je velmi blízko překvapivé remízy.
54:40'
Vitalijs Pavlovs tečoval před brankou CSKA nahození od levého mantinelu. Puk se od jeho hokejky odrazil dobré dva metry vedle domácí klece.
54:15'
Maxim Šalunov upadl za brankou lotyšského celku, ale ani tentokrát se nedovolený zákrok nepíská. Domácí musí podniknout nový útok.
53:35'
Vladimir Žarkov hlídkoval před brankou lotyšského celku, jenže nakonec se nenatlačil k přihrávce zpoza branky. Karl Stollery totiž srazil puk k mantinelu.
53:05'
Ničuškin svedl v rohu kluziště souboj se soupeřovým obráncem, ale proti důraznému Zilemu neměl šanci na úspěch. Dinamo se poté osvobodilo vyhozením puku.
52:20'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. CSKA podniká jeden útočný výpad za druhým, avšak pozorná defenzíva Dinama nepouští domácí hráče ke střelám.
51:40'
Kirill Petrov vybojoval puk ve středním pásmu a poslal do útoku Ivana Tělegina. Druhý jmenovaný kličkoval na levé straně, ale Zile dokázal zasáhnout.
51:05'
Kaprizov se v pádu natahoval po odraženém kotouči, jenže netrefil kotouč. Domácí celek se dožadoval odpískání faulu, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
50:20'
Maris Bičevskis sprintoval za dlouhou přihrávkou do útočného pásma, jenže připravený Popov jej přitlačil k mantinelu.
50:03'
Ničuškin poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, kam spěchal Kaprizov, jenže jeden z obránců Dinama jeho pobídku srazil ven z obranné třetiny.
49:22'
Nikolaj Žerděv vlétl do útočného pásma tak nažhavený, že vletěl do branky domácího celku a vyrazil ji z jejího postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:02'
Ivan Tělegin se u vzdálenější tyče natahoval po prudké přihrávce, jenže Karl Stollery jej skvělým pohybem nepustil k zakončení. CSKA zůstává u puku.
48:20'
Vladimir Žarkov se krásnou kličkou na modré čáře prosmýkl do útočného pásma, objel branku a poslal přihrávku na modrou čáru. Andronovovi puk přeskočil za modrou čáru.
48:00'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hokejisté CSKA stále hledají cestu do útočného pásma, jenže obrana Dinama pokračuje ve skvělém výkonu.
47:10'
Vitalijs Pavlovs spěchal středem ledové plochy do útočného pásma, nicméně přesila domácích obránců jej nepustila do zakončení.
46:37'
Michail Grigorenko se se štěstím dostal k odraženému puku a příklepem vypálil na hostující branku. Jeho ránu však Janis Kalninš vyrazil do rohu.
46:15'
Arťom Sergejev dostal přihrávku do středního pásma, jenže neuhlídal kotouč před Zilem a musel se vrátit do obranného pásma. Domácí se vůbec nemohou dostat do útoku.
45:41'
45:05'
Vladimir Žarkov se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže jej nevyvezl daleko a Dinamo může rozjet další přesilovkovou kombinaci.
44:34'
Až nyní musel Lars Johansson zasahovat. Domácí brankář si přes clonícího Redlihse našel výhled a schoval do lapačky svižnou střelu od mantinelu.
44:10'
Hosté se zatím usadili v útočném pásmu a kombinují z jedné strany na druhou. Domácí obránci však skvěle vystupují a nenechávají soupeři prostor k zakončení.
43:41'
Michail Naumenkov vyhodil puk mezi diváky a vyfasoval dvě minuty. Dinamo tak může zaměstnat domácí obranu.
43:28'
Sergejev napřáhl od modré čáry, nicméně jeho pokus srazil pozorný obránce do rohu kluziště. Domácí obránce poté schytal ránu do kotníku.
43:10'
Mikelis Redlihs vybojoval puk v souboji na červené čáře a ihned poslal kotouč po mantinelu za branku CSKA. Po přestávce se domácí nemohou dostat do tempa.
42:15'
Gunars Skvorcovs operoval s kotoučem v rohu útočného pásma, prudkou brzdou se zbavil obránce, ale nenašel nikoho z volných spoluhráčů.
42:04'
Lars Johansson musel po dlouhé době zasahovat. Nikolaj Žerděv se totiž protlačil do zakončení, jenže střelou po ledě na domácího brankáře nevyzrál.
41:32'
Nerijus Ališauskas napřáhl od modré čáry. Rána hostujícího obránce byla hodně prudká, jenže Ališauskas trefil jen prvního obránce v dresu CSKA.
41:10'
Kristaps Zile se za vlastní brankou pustil do souboje s Alexandrem Popovem. Druhý jmenovaný soupeře přetlačil, nicméně zadovkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
40:30'
Také Dinamo se poprvé po přestávce vydalo do útoku. Karl Stollery kotouč nahodil do útočného pásma, jenže nikdo v bílém jeho nahození nedostihl.
40:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. CSKA se ihned vydalo do útoku, jenže Mikelis Redlihs uspěl v souboji na modré čáře.
40:01'
Střely na branku: 30 – 7
Druhá třetina je minulostí! Domácí CSKA do prostřední části hry vstoupilo ve velkém stylu a po necelých třech minutách vyrovnal Andrej Kuzmenko ! Od té doby byl na ledě jen jeden celek. V další velké šanci se zjevil Ničuškin, který nedopravil odražený puk do sítě. Na druhé straně se v jediné šanci Dinama ocitl Mikelis Redlihs, jenže svůj únik nepřetavil v branku. Ještě doplním, že CSKA svého soupeře v prostřední části hry přestřílelo 22:1!
40:00'
39:15'
Kirill Petrov hodně riskoval při statické rozehrávce za vlastní brankou. Domácí útočník nakonec těžkou situaci ustál. CSKA má ještě čas na další útok.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
38:14'
Alexandr Popov nahodil puk před branku soupeře z levé strany. Od Žarkova se kotouč odrazil nad Kalninše, jež dokázal bleskově zareagovat.
38:00'
Valerij Ničuškin se po rychlé kombinaci dostal s pukem před branku Dinama a jednou rukou se snažil zakončit kolem betonu ležícího brankáře! Janis Kalninš i tentokrát podržel svůj celek!
37:29'
Dinamu se znovu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. CSKA hraje v dobrém tempu, jenže domácím hráčům zatím schází potřebné štěstí.
37:03'
Hosté zahájili oslabení opravdu skvěle. Jeden z bránících hokejistů se za brankou dostal k odraženému kotouči a vyhodil jej přes celé kluziště.
36:45'
Aleksand Nikita Jevpalovs dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
36:19'
Mikelis Redlihs ujal domácí obraně a hnal se sám na Johanssona! Hostující útočník se pokusil o bekhendový blafák, ale Johansson vyrazil jeho pokus betonem!
36:05'
Sergej Šumakov se po levém křídle tlačil do útočného pásma, nicméně připravený Kristaps Zile jej parádním hitem poslal na mantinel.
35:34'
Konstantin Okulov se sice prosmýkl do útočného pásma, ale podle rozhodčího zahrál vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:02'
Andrej Kuzmenko clonil před brankou lotyšského celku. Domácí útočník dokonce dokázal tečovat zajímavé nahození, ale Kalninš puk zalehl na brankovišti.
34:50'
Kirill Petrov předvedl parádní kousek! Domácí hokejista si kotouč připravil na hokejku a pokusil se přehodit branku! Kalninš musel zachraňovat situaci na brankové čáře!
34:08'
Michail Pašnin vypálil od červené čáry. Hostující brankář se jeho dalekonosnou střelou nenechal překvapit a vyrazil puk do rohu kluziště.
33:39'
Andronov vyslal bekhendovou přihrávku před branku, kde stál Ivan Tělegin, jenže pozorný obránce mu zabránil v zakončení přizvednutím hokejky.
33:15'
Michail Grigorenko neuspěl v souboji u mantinelu a Krišjanis Redlihs se mohl vydat do útoku. Grigorenka však na modré čáře zastoupil důrazný Popov.
32:35'
Dinamo se ve druhé třetině prakticky nedostalo před branku CSKA a domácí celek nadále pokračuje v enormním tlaku. Obrana lotyšského celku hraje obětavě.
32:08'
Andrej Kuzmenko si ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu připravil kotouč na hokejku a vypálil zápěstím. Janis Kalninš zasáhl na poslední chvíli!
31:35'
Sergej Andronov se z levého rohu pokoušel přihrát před branku Dinama, nicméně prudkou pobídku domácího hokejisty srazil dobře postavený Stollery.
31:04'
Bogdan Kiselevič dostal přihrávku na modrou čáru a okamžitě napřáhl k prudké střele. Domácí obránce mířil k levé tyči, ale Kalninš byl na místě.
30:35'
Michail Grigorenko se s pukem prosmýkl do útočného pásma, nicméně místo střely zápěstím odevzdal puk hned prvnímu obránci Dinama. Tohle se fanouškům CSKA vůbec nelíbilo.
30:10'
Karl Stollery dnes hraje skvělý zápas! Hostující obránce se natlačil před Andronova a za brankou Dinama získal kotouč pro hostující celek.
29:25'
29:03'
Sergejev napřáhl od modré čáry, nicméně jeho ránu zablokoval hned první obránce Dinama. Přesilovka se pomalu chýlí ke konci, domácí zatím nejsou nebezpeční.
28:35'
Nyní se domácí hokejisté natlačili do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu si zatím netroufl na zakončení. Dinamo se brání velmi dobře.
28:12'
Karl Stollery vybojoval puk za vlastní brankou a okamžitě jej vyhodil přes všechny čáry. CSKA musí založit akci z vlastní třetiny.
27:25'
CSKA si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hákování totiž vyfasoval Kristaps Zile.
27:10'
Andrej Kuzmenko vybojoval puk u mantinelu, nicméně důrazný Indrašis jej nedokázal zastavit a musel se spolehnout na pomoc spoluhráče v mezikruží.
26:32'
Ničuškin se před brankou soupeře dostal k odraženému kotouči a pokusil se jej dorazit do poloprázdné branky. Jeho ránu zablokoval na poslední chvíli obránce!
26:00'
Vladimir Žarkov se dostal k odraženému puku a pohotově jej poslal na branku soupeře. Janis Kalninš měl čistý výhled a slabé nahození schoval do lapačky.
25:38'
Dinamo se v posledních minutách brání jen za cenu dlouhých vyhození kotouče do středního pásma. Na branku hostujícího celku se valí jeden útok za druhým.
25:15'
CSKA znovu uklidňuje hru za vlastní brankou. Petrov si poté najel na dlouhou přihrávku, jenže neoslovil nikoho v červeném dresu.
24:51'
Kirill Kaprizov zkusil zpoza branky nahodit puk mezi kruhy. Od jednoho z obránců se kotouč odrazil tak zajímavě, že Janis Kalninš musel vytáhnout parádní zákrok!
24:10'
Kiselevič vyčkal na nepřesnou rozehrávku Dinama a ihned rozjel další akci domácího celku. Hokejisté CSKA nyní soupeře prakticky nepouštějí do hry.
23:40'
Tentokrát číhal Ničuškin na dlouhou přihrávku za obranu soupeře. Domácí hvězda se natahovala po prudké přihrávce, jenže kotouč se odrazil ke Stollerymu.
23:18'
Domácích hráčů je najednou plné kluziště. Hokejisté CSKA přispěchali s další akcí po pravém křídle, jenže Ničuškin daroval soupeři snadný zákrok.
22:51'
Je vyrovnáno! CSKA svůj velký tlak přetavilo ve vyrovnávací branku! ANDREJ KUZMENKO si sjel mezi kuhy, kam dostal zpětnou přihrávku a pohotovou ránou smazal náskok lotyšského celku! Asistence: Valerij Ničuškin, Bogdan Kiselevič.
22:22'
Kirill Kaprizov jel z levé strany na hostující branku, jenže jeho ránu zápěstím dokázal hostující brankář vytěsnit ramenem mimo tři tyče. CSKA pokračuje v tlaku.
22:05'
Michail Grigorenko vlétl do útočného pásma, kam přiletěla prudká přihrávka z pravého křídla. Domácí útočník však neuspěl v souboji se Stollerym.
21:34'
Dinamo se enormnímu tlaku domácího celku ubránilo jen za cenu vyhození kotouč na zakázané uvolnění. Hra se vrátí zpět před Kalninše.
21:10'
Valerij Ničuškin dostal přihrávku do rohu útočného pásma, nechal kotouč Petrovovi, který objel branku, nicméně následnou přihrávkou šanci nevytvořil.
20:35'
Ivan Tělegin dostal parádní přihrávku před branku, jenže v nevhodné chvíli podklouzl a v pádu už nedokázal zakončit mezi tři tyče.
20:10'
CSKA uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celeke se ihned vydal do útoku, jenže prudkou přihrávku z rohu nezasáhl nikdo v červeném.
20:01'
Střely na branku: 8 – 6
První třetina je minulostí! Domácí CSKA vlétlo do utkání jako velká voda a Kirill Kaprizov už ve čtvrté minutě otevřel skóre dnešního utkání! O dvacet vteřin později však kuriózní brankou vyrovnal Roberts Lipsbergs ! Dinamo poté dostalo šanci na přesilovou hru, kterou zužitkoval Miks Indrašis ! CSKA se od té doby tlačí do útoku, jenže recept na obranu lotyšského celku hledá marně.
20:00'
19:18'
Také domácí celek si nyní vybral slabší chvilku při rozehrávce. Michail Pašnin poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, nicméně jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37'
Ivan Tělegin vyhodil puk bekhendem do středního pásma. Domácí hvězda spěchala za vlastním nahozením, jenže Anssi Salmela měl k puku o kus blíže.
18:10'
Sergej Andronov otálel s rozehrávkou z vlastní třetiny. Andronov nakonec napálil kotouč o mantinel a odevzdal jej zadákům lotyšského celku.
17:37'
Kaprizov se po levém křídle prodral do zakončení a z ostrého úhlu prověřil pozornost soupeřova brankáře. Janis Kalninš stačil utěsnit mezírku u pravé tyče.
17:10'
Domácí brankář musel spěchat s rozehrávkou zpoza branky. Ke kotouči totiž spěchal Žerděv, který při své premiéře v dresu Dinama podává dobrý výkon.
16:37'
Další útok CSKA zastavuje postavení mimo hru. Ivan Tělegin nabral příliš velkou rychlost a už nestačil svůj pohyb zabrzdit. Vhazuje se ve středním pásmu.
16:15'
Sergej Andronov spěchal za rozjetým Indrašisem. Domácí obránce dokázal bleskově zrychlit a střelce rozdílové branky obral o puk ještě ve středním pásmu.
15:27'
Kaprizov se před brankou natahoval po prudkém nahození, nicméně kotouč se od jeho hokejky odrazil nad břevno hostující branky. Domácí zůstávají u puku.
15:05'
Karl Stollery podpořil útok hostujícího celku. Obránce Dinama projel až za modrou čáru, kde neuspěl proti přesile obránců. CSKA může znovu zaútočit.
14:33'
Kirill Petrov nahodil puk od modré čáry. Kotouč se od jednoho z obránců odrazil před branku a hostující brankář musel spěchat. Janis Kalninš si však připsal další zákrok.
14:02'
Ničuškin se před brankou Dinama dostal k odraženému kotouči, objel branku soupeře, jenže bekhendem nezakončil kolem ležícího brankáře.
13:29'
Michail Grigorenko napřáhl ke střele od modré čářy, nicméně Karl Stollery jeho pokus srazil do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.
13:10'
Domácí zatím nemají svůj den. Sergej Andronov vyslal hodně riskantní přihrávku, po které se natahoval Gunars Skvorcovs. Za tohle jej trenér určitě nepochválí.
12:25'
CSKA okamžitě rozjelou útočnou snahu o vyrovnání. Vladimir Žarkov vybojoval puk v rohu útočného pásma, jenže Těleginovi uskočil puk k obránci.
12:06'
Oba týmy hrají v plném počtu.
11:20'
Pokračuje se ve hře ve čtyřech. Michail Grigorenko napadal rozehrávku Dinama v jeho obranném pásmu, nicméně hosté jsou po obratu pořádně nabuzení.
10:48'
Riga právě vstřelila branku!
Dinamo využívá přesilovou hru a otáčí vývoj dnešního utkání! Anssi Salmela vymyslel krásnou přihrávku na pravou stranu, odkud vypálil MIKS INDRAŠIS, jehož dělovka propadla za záda domácího brankáře! Asistence: Anssi Salmela, Nikolaj Žerděv.
10:22'
A bude se znovu vylučovat! Dinamo si zahraje přesilovou hru! Kirill Petrov vyfasoval dvě minuty za podražení.
10:06'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Roberts Lipsbergs – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., hrubost).
09:42'
CSKA nyní svého soupeře dostalo pod pořádný tlak. Kaprizov si sjížděl do dobré pozice, ale jeden z obránců Dinama stačil kotouč vyhodit na zakázané uvolnění.
09:10'
Arťom Blažijevskij bojoval o kotouč za brankou Dinama. Důrazný obránce Wrenn jej nejprve přitiskl k mantinelu a poté jej s přehledem obral o puk.
08:30'
William Wrenn byl jako první u odraženého puku v obranném pásmu. Hostující obránce si pohrál s napadajícím soupeřem a vyvezl puk do bezpečí.
08:10'
Ivan Tělegin napadal hostujícího brankáře při rozehrávce za brankou. Domácí hokejista srazil kotouč mezi kruhy, kde nebyl nikdo v červeném dresu.
07:29'
Nikolaj Žerděv projel až do útočného pásma a vypálil zápěstím. Lars Johansson jeho pokus viděl a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
07:10'
Michail Grigorenko vyvezl puk do středního pásma a nahodil jej na branku soupeře. Gólman Dinama jeho pokus dobře viděl a vyrazil kotouč do rohu.
06:25'
Domácí brankář vyrazil ven ze své klece a vypomohl obráncům CSKA s rozehrávkou od branky. Domácí hokejisté mezitím stačili vystřídat.
06:12'
Kaprizov se uvolnil rychlou brzdou v útočném pásmu a snažil se oslovit Šulakova. Před rozjetým Šulakovem na poslední chvíli zasáhl jeden z obránců.
05:47'
Igor Ožiganov dostal nabito na modrou čáru a ihned vyslal prudkou střelu. Rána domácího hokejisty byla sice prudká, jenže postrádala potřebnou přesnost.
05:20'
Hostům po vstřelení vyrovnávací branky narostla křídla. Dinamo se tlačí do útoku a obrana CSKA nyní musí dávat dobrý pozor.
04:08'
Je vyrovnáno! CSKA vedení dlouho nevydrželo! Dinamo se vydalo do útoku, kotouč se od zadního mantinelu odrazil zpátky před branku a od brankáře se odrazil do sítě! Autorem branky je nakonec označen ROBERTS LIPSBERGS! Bez asistence.
03:49'
CSKA se přeci jen dostává do vedení! KIRILL KAPRIZOV dostal pěknou přihrávku na modrou čáru, připravil si kotouč ke střele a jeho prudká dělovka skončila v síti! Parádní vstup domácích do utkání! Asistence: Arťom Sergejev.
03:30'
CSKA zatím kraluje dění na ledové ploše. Domácí celek se usadil v útočném pásmu, nicméně nikdo v červeném zatím soupeřovu branku neohrozil.
03:10'
Sergej Andronov dojel prudké nahození k levému mantinelu, našel Tělegina, který puk nahodil před branku, kde však neclonil nikdo v červeném dresu.
02:35'
Vitalijs Pavlovs vystihl nepřesnou rozehrávku Sergeje Andronova, založil bleskový protiútok a sám se dostal do zakončení. Johansson si však připsal snadný zákrok.
02:10'
Ničuškin dostal další prudkou přihrávku za branku Dinama. I tentokrát se k němu bleskově sjeli hned dva zadáci hostujícího celku, kteří mu vypíchli puk.
01:26'
Kirill Petrov poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, odkud následně zakončil Michail Grigorenko, jehož dělovku příklepem srazil obránce do rohu kluziště.
01:10'
Valerij Ničuškin dostal přihrávku za branku Dinama, jenže dva obránci lotyšského celku k němu bleskově přistoupili a obrali statického Ničuškina o puk.
00:35'
Ivan Tělegin se s pukem usadil v rohu útočného pásma. Domácí útočník si poté přehodil puk na forhend, jenže prudkou přihrávkou nenašel spoluhráče.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. CSKA se ihned vydalo do útoku, jenže obránce Wrenn první akci domácích zastavil.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní lotyšská a ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Dinamo Riga bude hrát v bílém, zatímco domácí CSKA oblékne červené dresy.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Ar. Sergejev, Pašnin, Kiselevič (A), M. Robinson, Ožiganov, Naumenkov, Blažijevskij – Andronov (C), Tělegin, V. Žarkov – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Okulov, Grigorenko, Kuzmenko – Šalunov, Šumakov, Kaprizov.

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Stollery, K. Redlihs, Jerofejevs, Ališauskas, Zile, Wrenn, Salmela – Kristo, M. Redlihs (A), McMillan (A) – Meija (C), Bičevskis, Jevpalovs – Indrašis, Lipsbergs, Gegeris – Gillies, Skvorcovs, Pavlovs – Žerděv..
CSKA Moskva

Armádní celek v dosavadním průběhu nové sezóny sehrál jen třináct zápasů, ve kterých nasbíral dvacet devět bodů a zatím drží čtvrtou pozici Západní konference. Na domácím ledě zatím CSKA neztratilo ani jediný bod a i dnes proti slabému Dinamu bude velkým favoritem. CSKA zatím táhne produktivní Kaprizov. V minulém zápase doma celek z ruské metropole porazil 4:0 Nižnij Novgorod.
Dinamo Riga

Dinamo Riga je zatím suverénně nejhorším celkem v celé Kontinentální hokejové lize. Jediný lotyšský zástupce v šestnácti duelech vybojoval jen pět bodů a krčí se na samotném dně. Všechny body Riga paradoxně vybojovala na kluzištích soupeřů. Navíc inkasovala už 55 branek, což je nejhorší obrana v soutěži. Naposledy doma padla 2:5 s Vladivostokem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na duel mezi CSKA Moskva a Dinamem Riga. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.