KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Soči - 13. října 2017   18:30

Dynamo Moskva
17:43' Dm. Kazionov (Karsums, J. Zajcev) • 24:59' Salminen (Rylov, Boyd) • 59:05' Varnakov (I. Nikulin) • ' Igumnov
4:3
(1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)

2:1 (SN)

Soči
Soči
31:58' Cvetkov  (Chochlov) • 32:31' Laričev  (Točickij) • 35:51' A. Ivanov  (Jokipakka, Wellman)
Odins, Ravodin – Zacharov, Sjusujev
VTB Ice Palace, Moskva
4 436 diváků
Soči
Šikin (24. Barulin) – Jokipakka, Polášek, Chomickij (A), Alexandrov (A), Chochlov, I. Vorobjov, Čmychov – Wellman, Collins, Šmeljov – A. Ivanov, Cvetkov (C), Lapenkov – Padakin, O'Dell, S. Kuzněcov – Laričev, Točickij, Grebenščikov.

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Toto utkání sledovalo 4 436 diváků.
Československá stopa v utkání

Adam Polášek (SOC) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:24
Střely na branku: 30 – 24
Je dobojováno. Po nájezdech nakonec vítězí domácí Dynamo Moskva a bere tak bonusový bod navíc. Hosté si z moskevského ledu odvezou jeden bod.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
64:48'
Ještě střela domácích hokejistů, ale už se nic nestane. Prodloužení je také u konce a čekají nás tak samostatné nájezdy.
64:18'
Moskvané mají souvislý tlak před domácí brankou v přesilové hře, ale zatím na Barulina nevyzráli. Hosté se následně pak osvobozují.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:10'
Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Ivanov – 2 min., nedovolené bránění).
62:36'
I hosté vystrčili růžky a před Jerjomenkem vyslali nebezpečnou střelu, kterou zastavili domácí obranným zákrokem a poté si puk převzal Jerjomenko a poslal ho do středního pásma.
62:02'
Domácí pálili na Barulina, ten ale drží svůj tým a neinkasuje.
61:03'
Nastavená hrací doba začala velmi svižně, oba celky si vypracovaly slibné akce, ale brankáři své týmy drží.
60:01'
Domácí nakonec srovnali v powerplay a vynutili si tak prodloužení.
60:00'
59:05'
Dinamo právě vstřelilo branku!
Moskvanům tento tah dokonale vyšel. V poslední minutě třetí třetiny měli před brankou Soči tlak, který vyústil vyrovnávací brankou. O tu se postaral MICHAIL VARNAKOV a domácí si dost možná vybojovali alespoň prodloužení – 3:3. Asistence: Ilja Nikulin.
58:56'
Domácí drží kotouč na svých holích, ale před brankou hostů zatím nedošlo ke střele, která by Barulina ohrozila.
58:38'
A lavička hostů si bere oddechový čas.
58:11'
Domácí odvolali brankáře a hrají tak se šesti bruslaři v poli.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25'
Hosté čelili velkému tlaku domácích, kteří pálili z každé pozice, ale znovu se trefit nedokázali. Hosté tak jdou do další akce.
56:11'
Hráči Soči mají kotouč na svých hokejkách a drží ho co nejdále od vlastní branky. Od výhry je dělí necelé čtyři minuty.
55:05'
Hosté ztratili kotouč ve středním pásmu a nabídli tak domácím únik před Barulina. Jeden z hostujících obránců ale celo akci domácích zastavil.
53:56'
Hráči Moskvy se dostali znovu před branku Soči, ale jejich další střelu zlikvidoval efektním semaforem Barulin.
52:54'
Hosté oslabení ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
52:11'
Hosté se zatím velmi dobře brání a střely domácích pokrývají. Nyní se osvobozují a kotouč letí až před Jerjomenka.
50:54'
Vyloučení v týmu HK Soči (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
50:50'
Domácí stále tlačí před hostující brankou, ale zatím z toho nic nevytěžili. Do rychlého brejku pak šli hosté, ale také oni nezaútočili.
50:15'
Třetí část hry se nám přehoupla do druhé poloviny a hosté stále vedou o jednu branku.
48:59'
A znovu se zaskvěl Barulin, jenž do lapačky chytil střelu jednoho z domácích útočníků a stále tak drží těsný náskok svého celku.
47:45'
Konstantin Barulin se musel mít znovu na pozoru, když na něho jeli hned dva domácí útočníci, ale celou akci Dynama zastavil dalším zákrokem.
46:45'
Hned na to pak uháněli do útočného pásma zase hosté a před Jerjomenkem si vytvořili souvislý tlak, ten ovšem ale do zdárného konce nedokázali dotáhnout.
44:35'
Znovu dobývali Moskvané branku hostů, ale jejich střely skončily vždy na pozorné obraně Soči nebo Barulinovi.
43:15'
Hráči Moskvy přišli v útočném pásmu o kotouč a hosté se tak vrhli do dalšího útoku. Před Jerjomenkem ale úspěšní nebyli.
42:43'
A zase hru na opačnou stranu otočili domácí hráči, kteří dlouho operovali před Barulinem, ale ten jejich snahu o vsítění vyrovnávací branky, zastavil.
42:01'
Na druhé straně se také ke střele dostali hosté, ale ani tak mezi třemi tyčemi nekončí.
41:24'
Moskvané se dostali před branku hostů, kde vyslali jedovatou střelu, ta ale končí v náruči Konstantina Barulina, jenž si připisuje přesný zákrok.
40:55'
Domácí mají na to, aby s utkáním něco udělali, celou třetinu. Podaří se jim srovnat či zápas otočit zpět na svou stranu?
40:01'
Střely na branku: 9 – 9
Také druhé dějství je za námi. V něm domácí šli do vedení díky trefě Sakariho Salminena, jenomže hosté se dostali na kontaktní branku, kterou vsítil Alexej Cvetkov a nastartoval tak svůj tým. Hned na to pak srovnal Ivan Laričev a bylo srovnáno. V závěru druhé části hry pak dokonal obrat v přesilové hře Andrej Ivanov a před třetí třetinou jsou tak nyní rozhodně veselejší hosté. Třetí dějství začne přibližně ve 20:15.
40:00'
39:34'
Hosté mají kotouč pod kontrolou a snaží se ho držet co nejdále od vlastní branky.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:18'
To je pro domácí tým velká rána. Moskvané se snažili projít do další akce, ale jejich dvě střely v útočném pásmu se neujaly.
35:51'
Soči právě vstřelilo branku!
Hosté otáčejí stav utkání na svou stranu. Přesilovou hru využil ANDREJ IVANOV, který tak posílá svůj tým do vedení. Hosté tak ve druhé třetině vsítili tři branky ve velmi rychlém sledu – 2:3. Asistence: Jyrki Jokipakka a Casey Wellman.
35:50'
Hosté se v přesilové hře drží v útočném pásmu, jejich střely ale zatím mezi tři tyče nezamířily.
34:11'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Gleb Korjagin – 2 min., podražení).
34:11'
Domácí se snažili okamžitě si vrátit vedení zpět, ale jejich střela zamířila jen do lapačky Barulina.
32:31'
A je vyrovnáno. Hosté z další akce udeřil a manko smazal přesně mířenou střelou IVAN LARIČEV, který tak rozradostnil své spoluhráče – 2:2. Asistence: Nikita Točickij.
31:58'
A hosté se dostávají domácím na dostřel jediného gólu. Po jejich dalším obléhání branky u Jerjomenka pálil ALEXEJ CVETKOV a hokejisté Soči jsou zpátky ve hře – 2:1. Asistence: Ilja Chochlov.
30:26'
Hned na to se pak do další akce vydali Moskvané, kteří před Barulinem vyslali další střelu, ta ale skončila mimo tři tyče.
29:33'
Hráči Soči se nyní déle drželi před Jerjomenkem, na kterého mířily dvě střely, ale s oběma si brankář domácího celku dokázal poradit.
28:49'
Hosté se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
27:41'
26:54'
A znovu hosté operovali před domácí brankou, domácí ale sebrali puk a míří s ním na opačnou stranu.
26:31'
Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách a u puku jsou hosté, kteří na branku domácích vyslali už tři střely, leč bez úspěchu.
25:41'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., podražení).
24:59'
A domácí svou dvojnásobnou přesilovou hru využívají, kdy po vyšachování obrany hostů trefuje klec přesně SAKARI SALMINEN – 2:0. Dynamo tak vede už o dva góly. Asistence: Jakov Rylov a Dustin Boyd.
23:49'
Střídání v týmu HK Soči: ze hřiště odchází Dmitrij Šikin, přichází Konstantin Barulin.
23:49'
Hosté budou hrát ve třech proti pěti domácím. Brankář Šikin dostal trest pět minut a do konce utkání za sekání. Ten odsedí Svjatoslav Grebenščikov.
23:49'
Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání). Trest odpyká Svjatoslav Grebenščikov.
23:16'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ilja Chochlov – 2 min., držení protihráče).
22:45'
Poté čelili dalšímu útoku moskevského celku, který se dostal do další slibné akce před Šikinem.
22:35'
21:50'
Hosté ale dokázali vyhodit puk do bezpečí a osvobozují se. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
20:51'
Dynamo se hned usadilo v útočném pásmu a snaží se v přesilové hře o střelu, která by mohla znamenat druhý přesný zápas v utkání.
20:35'
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexej Cvetkov – 2 min., vysoká hůl).
20:19'
Hosté se hned v úvodu druhé třetiny dostali do útoku a hned na to pak stříleli před Jerjomenkem. Jejich střela ale skončila mimo tři tyče.
20:01'
Střely na branku: 8 – 10
První třetina je za námi. V ní se dlouho skóre neměnilo, až v závěru prvního dějství se ke střele dostal Dmitrij Kazionov a ta skončila za Šikinovými zády. Domácí jsou tak ve vedení a uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 19:25.
20:00'
19:50'
Ještě se o jednu střelu pokusili domácí hráči, ale skóre se už nemění. První část hry je tak definitivně u konce.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:43'
Domácí se ujímají vedení. Po pěkné souhře v útočném pásmu dostal přihrávku DMITRIJ KAZIONOV, který poté svou ranou prostřelil Šikina – 1:0. Asistence: Martinš Karsums a Jegor Zajcev.
16:52'
Poté to zkoušeli také domácí hokejisté, ale i jejich snaha o vedoucí branku nikam nevedla.
15:51'
Soči se znovu uhnízdilo v útočném pásmu, ale Jerjomenko tentokráte zasahovat nemusel. Pomohla mu vlastní obrana a ta střelu hostů zastavila.
14:41'
Hosté se protlačili do útočného pásma a hned na to vyšla další střela na Jerjomenka, který si tak připisuje další přesný zákrok.
14:03'
Ze strany na stranu se nyní znovu přelévala hra, ale ani jeden tým se do zakončení nedostal. Stále tak čekáme na úvodní branku tohoto zápasu.
13:42'
Moskvané opět marně dobývali sočskou klec, střela Komarova skončila jen těsně vedle pravé tyče.
12:50'
Další výměna stran a hosté zakombinovali před Jerjomenkem, který tak zlikvidoval hned další dvě střely, které na něho mířily.
11:41'
Ale také hosté svůj další útok do zdárného konce nedotáhli. Nyní se hraje ve středním pásmu a u kotouče jsou hráči moskevského Dynama.
10:56'
Domácí sebrali hostům kotouč ve středním pásmu a okamžitě si to namířili opět před branku Soči, ale jejich střela byla hodně nepřesná.
10:00'
Jsme v polovině první třetiny a zatím jsme branku neviděli. Dost šancí na obou stranách ale ano. Takže si na přesný zásah na jedné či druhé straně musíme ještě počkat.
08:41'
I po nepřesné střele domácí útočné pásmo udrželi a stále tak ohrožují hostující klec.
08:34'
Po krátkém pobytu hostů v pásmu domácích se hra otočila zpět před jejich branku a Šikin se musí mít opět na pozoru.
07:13'
Hráči Dynama jsou znovu hodně aktivní a před brankou Soči vystřelili další dva projektily, Šikin ale svými pozornými zákroky drží svůj tým.
06:49'
Na opačné straně se hosté dostávali do zajímavé pozice, ale jejich slibně se rozvíjející akci zastavilo postavení mimo hru, která se tak stěhuje zpět do středního pásma.
06:21'
Delší dobu se Moskvané drželi v pásmu Soči, jejich další střely ale úvodní brankou nekončí. Zatím je k vidění útočný hokej, jen tomu chybí přesnější zakončení.
05:43'
Na druhé straně zakombinovali před Jerjomenkem znovu hosté se Soči, ale také jejich následná střela mezi tři tyče nezamířila.
05:30'
Domácí po tom, co se ubránili v početní nevýhodě, spěchali před branku Soči, ale jejich střely se neujaly.
04:32'
Dynamo Moskva je v plném počtu.
03:33'
K další přesilovkové akci se prokombinovali hráči Soči, před Jerjomenkovou brankou to jenom vřelo, ale nakonec celou situaci ustál a znovu kotouč letí až před Šikina.
02:50'
Domácí tým se zatím velmi dobře brání a nyní po hostující akci vyhazuje obrana Dynama kotouč do bezpečí.
02:32'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., faul kolenem).
01:30'
Akce střídá akci, nyní byly k vidění dvě střely, na každé straně jedna, ale znovu se skóre nemění.
00:24'
Na druhé straně se ke střele dostali také domácí, ale nic z toho nebylo. Puk si přebírají opět hosté a spěchají před branku moskevského celku.
00:06'
Hosté se od úvodních minut dostali ke kotouči a operují před brankou Moskvy. Z pravé strany střílel Chomickij, ale jeho střela skončila jen vysoko nad.
00:01'

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, Korjagin, Rylov, Kutějkin (A), J. Zajcev – Karsums, Dm. Kazionov, Tarasov – Salminen, Boyd, Varnakov – Brjukvin, Igumnov, Alexejev – N. Komarov, J. Jakovlev, Arťuchin – Markovin.

HK Soči: Šikin (Barulin) – Jokipakka, Polášek, Chomickij (A), Alexandrov (A), Chochlov, I. Vorobjov, Čmychov – Wellman, Collins, Šmeljov – A. Ivanov, Cvetkov (C), Lapenkov – Padakin, O'Dell, S. Kuzněcov – Laričev, Točickij, Grebenščikov.

Rozhodčí: Odins, Ravodin – Zacharov, Sjusujev.
Utkání ve VTB Ice Palace začne v 18:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Adam Polášek (SOČ) 1 (0+1)
HK Soči

Hosté jsou o dvě místa níže, na sedmém místě nasbírali 31 bodů. I Soči v posledním utkání vyhrálo v prodloužení, a to 3:2 na ledě Petrohradu. Pro ten to byla první porážka v sezoně, takže Soči si připsalo velký úspěch. Chochlov a Lapenkov se trefili v základní hrací době, Collins poté rozhodl po pouhých dvaceti vteřinách nastaveného času.

Pět posledních utkání

Soči – Omsk 0:6
Soči – Novosibirsk 3:4 pp
Soči – Astana 3:1
Slovan – Soči 4:1
Petrohrad – Soči 2:3 pp

Domácí tým má za sebou 21 utkání se ziskem 33 bodů, což stačí na páté místo. Naposledy se mužstvo představilo svým fanouškům proti Kazani a byl to napínavý zápas, který rozhodly až samostatné nájezdy. Hosté sice dokázali reagovat na dva góly Varnakova, na úspěšný nájezd tohoto hráče už ale odpovědět nedokázali.

Posledních pět utkání

Dynamo Moskva – Chabarovsk 2:3
Dynamo Minsk – Dynamo Moskva 5:1
Dynamo Moskva – Jaroslavl 0:2
Dynamo Moskva – Dynamo Minsk 1:2
Dynamo Moskva – Kazaň 3:2 sn
Dobrý podvečer u KHL. Společně se podíváme na utkání dvou týmů Západní konference, střetnou se Dynamo Moskva a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.