KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Vladivostok - 3. září 2017   14:00

Jekatěrinburg
1:24' Golyšev (Krikunov) • 12:18' A. Garejev (Torčeňuk, Trjamkin) • 50:34' Česalin (Simakov, Tičar) • 59:45' Beck (Paré)
4:1
(2:1, 0:0, 2:0)
Vladivostok
Vladivostok
15:31' Kazakov  (Žafjarov)
Jakub Kovář (Ustinskij) – Jegoršev (A), Megalinskij, Ljamin, Mišarin, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ščemerov – Beck, Paré, King (A) – Michnov (C), Torčeňuk, A. Garejev – Krikunov, Golyšev, Kučerjavenko – Simakov, Tičar, Česalin – Rasseikin.
Shchenyov R. (Rus), Akuzovsky N. (Rus)
Uralec Arena
Vladivostok

Přeju hezký zbytek nedělního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
Střely na bránu: 34-25
Zblokované střely: 12-10
Úspěšnost zásahů: 96%-91,18%
Bodyčeky: 16-18
Vyhrané buly: 33-25
Domácí Jekatěrinburgu zaslouženě vítězí 4:1. Jako první se prosadil Golyšev, o jedenáct minut později se trefil Garajev. V 16. minutě snížil stav utkání Kazakov. Druhá třetina nenabídla skoro žádnou zajímavou šanci a tak se šlo do posledního dějství. kdy se v 51. minutě prosadil Česalin. Vladivostok hrál poslední minutu přesilovku a navíc šli do šesti, jenže Beck zpečetil výhru domácích. Ti se posouvají na šesté místo ve Východní konferenci, Vladivostok zůstává na posledním místě se třemi body.
59:45'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku! Paré přihrál za odkrytou klecí na TAYLORA BECKA, který bez problémů trefuje prázdnou branku. Domácí tým zaslouženě vítězí.
59:13'
Hostující trenér odvolal Nalimova, Vladivostok hraje v šesti hráčích.
58:54'
Domácí hráči se opět bez problémů osvobozují, tohle už nevypadá na nějakou stíhající jízdu Vladivostoku a to znamená, že nadále zůstanou na posledním zápase a opět bez výhry.
58:20'
Oddechový čas pro hosty. Hostující trenér Andriyevsky vidí ještě naději.
58:20'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., držení hole).
57:19'
Ljamin si u mantinelu poradil s dotírajícím Saboličem. Hráči Vladivostoku začínají být bezradní.
56:36'
Domácí kontrolují průběh utkání, drží dobře střední pásmo přes které se hosté nemohou dostat.
55:19'
Zakázané uvolnění Vladivostoku.
54:49'
Domácí jsou blízko tříbodovému zisku. Teď drží míč za svoji brankou obránce Megalinskij, který váhá, kam pošle přihrávku.
54:32'
Michnov obdržel přihrávku na modré, jenže neměl dostatečnou rychlost a tak se rozhodl pro střelu, jenže před ním stáli dva protihráči, kteří společnými silami zblokovali tuto nepodařenou střelu bez razance.
53:54'
Domácí v plném počtu.Hosté opět nevystřelili na Kováře.
52:39'
Jekatěrinburg se opět zachránil, oba celky jdou střídat.
52:10'
Vladivostok bude mít poslední šanci na obrat v zápase díky přesilové hře, jenže Ljamin opět vyhazuje do bezpečí.
51:54'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., podražení).
50:34'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku! YEVGENI ČESALIN obdržel parádní přihrávku v útočném pásmu, obtočil se kolem své osy a vystřelil forhendem. Brankář Nalimov neměl nárok.
49:45'
Krikunova střela byla zblokovaná po dobré práci Gluchova.
48:59'
Gorškov si chytře počkal na puk, který byl ve chumlu hráčů, poté nabruslil před Kováře a vystřelil, český brankář opět chytá.
48:31'
Zakázané uvolnění Jekatěrinburgem, vhazování po levé ruce Kováře.
48:26'
Vasilevskij napoprvé zastavil puk před modrou čarou, jenže napodruhé už to nezvládl poté co ho atakoval Makarenko.
47:53'
Agilní třetí domácí formace si opět vytvořila tlak, Golyševova rána ale končí na horní tyči po překvapivé střele z velkého úhlu.
47:23'
Domácí v plném počtu.V následné akci se Michnov dostal k zakončení, jenže jeho pokus míří do výstroje Nalimova.
46:39'
Opět se domácí celek ubránil, oba týmy střídají.
46:10'
Megalinskij vyhazuje puk až k hostujícímu brankáři Nalimovi.
45:57'
Kovář musel předvést dobrý zákrok po střele Saboliče, který stál v levém kruhu.
45:23'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Michnov – 2 min., hrubost).
44:46'
Na obou stranách parádně fungují obrany a hlavně past ve středním pásmu.
43:29'
Další zakázané uvolnění, tentokrát z domácí strany.
42:26'
Makarenko obkroužil celé útočné pásmo, jenže k ničemu to nevedlo.
41:43'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
41:36'
Voroninův pokus končí v ochranné síti po tom, co ho Jegoeršev zblokoval.
40:49'
Kovář musel předvést další zákrok po střele Morrisona z modré.
40:31'
Kurašova střela končí mimo Kovárovy brány.
40:01'
První buly třetí třetiny vyhráli opět hráči hostující celku.
40:01'
Druhá třetina nepřinesla žádnou branku, i když byly k vidění šest přesilových her, jenže všechny byly bez nápadu a častého zakončení. Spousta střel byla i zblokovaná a tak se jde do třetí třetiny stále za stavu 2:1.
Další třetina začne přibližně za patnáct minut.
40:00'
39:36'
Velká šance Vladivostoku! Krasnoslobodtsev přihrál před bránu na volného Voronina, jenže ten nedokázal zvednout puk nad betony Kováře.
38:46'
Střela kazašského Alexandrova končí mimo ledovou plochu díky bloku Ščemerova.
37:53'
Jekatěrinburg se snaží přidat třetí branku, jenže všechny jeho pokusy končí ve středním pásmu, nebo na bránicích obráncích.
37:07'
Hosté v plném počtu.Asi nejzdařilejší oslabení Vladivostoku, kromě střely Ljamina nepustili domácí celek k ničemu.
36:40'
King bojuje v rohu útočného pásma s bránicím Miščenkem. Za chvíli skončí další přesilovka domácích.
36:14'
Ljaminova rána končí na plexiskle. Puk se odrazil před brankáře, který po puku skočil jako kočka po myši.
35:47'
Domácí mužstvo hraje v druhé třetině stejně špatné přesilovky jako soupeř, kdy si nedokážou vytvořit kloudnou akci. Druhá třetina je hodně slabá.
35:07'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jonathon Blum – 2 min., naražení zezadu).
34:30'
Nalimov se po dlouhé době prezentoval úspěšným zákrokem díky střele Michnova, který střílel pouze doprostřed brány.
34:03'
Domácí v plném počtu.I tohle zvládli díky vyhození Jegorševa.
33:48'
Domácí v plném počtu.Stále ale budou hrát hosté přesilovou hru ještě patnáct sekund.
33:16'
Vladivostok kombinuje na modré čáře, jenže to je tak všechno.
32:58'
Jekatěrinburg se osvobozuje, jenže hosté stále budou hrát pět na tři.
32:03'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jakub Kovář – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku). Trest odpyká Alexej Simakov.
31:57'
Tičar dokázal vyvést puk do útočného pásma a ušetřit tak cenné vteřinky.
31:48'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Dwight King – 2 min., podražení).
30:34'
Aktivní třetí domácí formace se hnala do útoku, jenže Golyševova střela končí mimo bránu Nalimova.
29:54'
Ofsajd hostujícího týmu, vhazování bude ve středním pásmu.
29:21'
Krikorenko podlehl v buly Parevi, jenže Megalinskij nepřesně přihrál a hosté uzmuli volný puk.
28:56'
Kovář si po dlouhé době připisuje zákrok, vhazování bude po jeho pravé ruce.
28:38'
Hosté v plném počtu.Rychle spěchají vystřídat a založit nový útok.
27:41'
Kombinace domácích je v této přesilovce pomalá a bez nápadu.
27:18'
Kučerjavenko přihrál v mezikruží na Golyševa, jenže jeho pokus končí na výborném Nalimovi.
26:59'
Vladivostok dokázal vyhodit přes všechny tři čáry zásluhou Kurašova, který vypíchl puk Kingovi.
26:38'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min., hrubost).
25:34'
Domácí Pare svižně najel po levém křídle do útočného pásma, obtočil se kolem Bluma a bekhendem se pokusil o střelu, Nalimov úspěšně vyráží.
25:06'
V posledních sekundách probíhá velký boj ve středním pásmu, kde neustále někdo ztrácí puk, naposled domácí Simakov.
24:31'
Domácí v plném počtu.Třetí přesilová hra hostů nevyužita a opět bez žádné velké šance.
23:25'
Domácí jsou v oslabení dnes perfektní, hosté nejsou schopni dlouhodobě kombinovat, natož vystřelit.
23:01'
Hosté v plném počtu. Poslední celek Východní konference se nemůže usadit v útočném pásmu.
22:41'
Jekatěrinburg kombinuje v útočném pásmu, jenže za pár sekund přibruslí hostům Gorškov a započne přesilová hra Vladivostoku.
22:31'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Taylor Beck – 2 min., sekání).
22:07'
Krikunov se z mantinelu dostal až na osu hřiště, vypálil, jenže hostující brankář opět chytá.
21:18'
Ljaminovu střelu vyráží Nalimov do rohu.
21:01'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Gorškov – 2 min., hrubost).
20:19'
Domácí ovšem získali puk a kombinují v útočném pásmu, stejně jako většinu první třetiny.
20:01'
Vladivostok vyhrál první buly ve druhé třetině.
20:01'
První třetina nám ukázala velice atraktivní hokej okořeněný třemi góly. První branku vstřelil v 2. minutě domácí Golyšev, který si pohrál s hostujícím brankářem. Na 2:0 zvýšil Garajev, který šel sám na brankáře. Vypadalo to, že domácí mají zápas pod kontrolou, jenže pak ujel Žafjanov. Jeho střelu Kovář chytil, jenže k dorážce se dostal Kozakov, který snižuje na 2:1.
Druhá třetina začne přibližně za patnáct minut.
20:00'
19:47'
Aktivní Garajev opět jel sám na brankáře, pokusil se z kruhu vystřelit příklepem, jenže jeho dělovka končí ve výstroji hostujícího gólmana.
18:57'
Ščemerova střela končí blokem hostujícího Voronina, puk je v rohu, kde o něho bojují čtyři hráči.
18:27'
Golyšev se hnal po pravém křídle, vystřelil, jenže Nalimov chytá puk, který byl mířen mezi rukou a tělem.
18:05'
Hosté v plném počtu. Vhazování bude po pravé ruce Nalimova.
17:38'
Vladivostok dobře brání volné prostory a navíc vyhazují až ke Kovářovi.
17:17'
Hosté vyhodili přes všechny tři čáry, domácí budou muset od začátku rozjet přesilovou hru.
16:35'
Jegorševova střela končí v lapačce hostujícího brankáře Nalimova.
16:05'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 2 min., krosček).
15:31'
Vladivostok právě vstřelil branku! Útočné hody pokračují, Žafjarov ujel po pravém křídle, pohlídal si tělem puk a vystřelil k levé tyči, Kovář sice chytil, jenže k dorážce se dostal MAXIM KAZAKOV, pro kterého nebyl problém usměrnit puk do poloprázdné brány.
14:47'
Domácí v plném počtu.Po zblokované střele Saboliče se bude vhazovat po pravé ruce Kováře.
14:08'
Až teď se Vladivostok dostává do útočného pásma, jenže ke střele na branku to zatím nevede.
13:27'
Domácí opět nemají problém s oslabením a znova se dostávají do útočného pásma.
12:47'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Georgij Mišarin – 2 min., podražení).
12:18'
Jekatěrimburg právě vstřelil branku! Torčeňuk vyslal parádní přihrávku přes celé kluziště na úplně osamoceného ARTYOMA GARAJEVA, který v samostatném útoku prostřeluje Nalimova.
12:03'
11:29'
Automobilist se dostal v oslabení do brejku, ke střele se odhodlal Pare, jenže Nalimov chytá puk. Vhazování bude po pravé ruce brankáře.
11:04'
Tkačevova rána končí opět mimo bránu, hosté se v přesilovce netrefili do brány.
10:40'
Kurašov vypálil od modré, jenže jeho pokus končí na mantinelu, kde vyskakuje až před domácí bránu, obránci Jekatěrimburgu posouvají puk do středního pásma.
10:03'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., hrubost).
9:35'
Vladivostok byl opět pod palbou, až Gavrilenko odpravuje puk do středního pásma.
8:53'
Domácí si předávali puk kolem mantinelu až King našel v palebné pozici obránce Ljamina, jenže ten střílí pouze tam, kde má Nalimov lapačku.
8:09'
Vladivostok se snaží projít přes střední pásmo, jenže domácí zde postavili skvělou obranu.
7:30'
Domácí třetí formace dnes hraje skvěle a po další střele Kučerjavenka si připisuje Nalimov další zákrok.
7:10'
Buly se bude opakovat, neboť domácí centr Torčeňuk si při buly provinil proti pravidlům.
7:00'
Buly vyhráli domácí, pokoušeli se rozehrát kombinaci od brány, jenže dlouhý pokus Ljamina končí mimo ledovou plochu.
6:30'
Následuje komerční přestávka po dalším zákroku českého brankáře Jakuba Kováře.
5:37'
Kovář si připsal dobrý zákrok po střele Bluma od modré čáry. Sabolič se pokoušel tečovat, jenže bez úspěchu.
4:50'
Garajev obdržel puk u mantinelu, vyhnul se protihráčům a v mezikruží vypálil. Rána končí v hrudi Nalimova.
4:20'
Buly vyhráli hosté, Morrison zakládá další útok.
4:01'
Na ledě je první formace domácích, která si vytváří souvislý tlak, hosté jenom odpalují puk na zakázané uvolnění.
3:35'
Hosté v plném počtu. K zakončení se dostal Miščenko, jenže jeho pokus zápěstím končí ve výstroji Kováře.
2:27'
Domácím se přesilová hra moc nedaří, Vladivostok parádně brání.
1:35'
Miščenko si jde odpočinout na trestnou lavici za podražení.
1:24'
Jekatěrimburg právě vstřelil branku! Parádní akce domácích! Krikunov dostal pěknou přihrávku do útočného pásma, pokusil se o kličku, jenže Nalimov chytá. V pokračující akci se k puku dostal ANATOLI GOLYŠEV, který napodruhé překonal hostujícího brankáře.
00:01'
Úvodní buly vyhráli domácí hráči, kteří nastupují v červených dresech, Vladivostok oblékl bílé dresy.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Ustinskij) – Jegoršev (A), Megalinskij, Ljamin, Mišarin, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ščemerov (C) – Beck, Paré, King (A) – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Krikunov, Golyšev, Kučerjavenko – Simakov, Tičar, Česalin – Rasseikin.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Treťjak) – Blum, Kurašov, Krikuněnko, Gavrilenko, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, N. Gluchov – V. Butuzov, Tkačov (A), Sabolič – Alexandrov, Sajustov, Gorškov – Makarenko (A), Kazakov, Žafjarov – Machanovskij, Krasnoslobodcev, K. Voronin.

Rozhodčí: Shchenyov R. (Rus), Akuzovsky N. (Rus).
Posledních pět vzájemných utkání:
19.12.16 Vladivostok-Jekatěrinburg 1 : 3
28.11.16 Jekatěrinburg-Vladivostok 3 : 2 (2 : 2)
06.12.15 Vladivostok-Jekatěrinburg 3 : 2
08.10.15 Jekatěrinburg-Vladivostok 1 : 3
14.11.14 Vladivostok-Jekatěrinburg 1 : 4
Vladivostok vstoupil do nové sezóny tragicky. Na svém kontě mají z pěti utkání pouze tři body a to za poslední zápas, kdy dokázali porazit Čeljabinsk 2:3. Hostující celek trápí především špatná obrana, skóre 8:15 hovoří za vše. Nejproduktivnějším hráčem Vladivostoku je s dvěma góly a žádnou asistencí Sabolič, který minulý rok oblékal dres pražské Sparty.
Jekatěrinburg jehož dres obléká i český brankář Jakub Kovář získal ze čtyř zápasů šest bodů za dvě výhry. Ve Východní konferenci se nachází na poslední nepostupové pozici, tedy deváté. To ovšem zatím nic neznamená. Jejich skóre je zatím 9:8. Nejproduktivnějším hráčem je ruský útočník Nikhinov se dvěma góly a žádnou asistencí.
Hezký den u sledování nejslavnější a nejlepší ligy v Evropě, tedy ruskou Kontinentální hokejovou ligu. V dnešním střetnutí se představí domácí Jekatěrinburg, který přivítá Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.