54:15' McMillan  (Indrašis, Kristo) • 59:46' Indrašis   • 61:08' Lessio

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Martin Štajnoch (JUG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:37
Střely na branku 18 – 27
Dinamo Riga dokázalo otočit nepříznivé utkání a díky brance v prodloužení vítězí! Hosté mohli hrát přesilovou hru, ale Kristo se nechal zbytečně vyloučit. To však lotyšskému celku vůbec nevadilo a Lucas Lessio dokonal obrat!
61:08'
Riga právě vstřelila branku!
Riga vítězí! Hosté dokázali otočit takřka ztracené utkání! LUCAS LESSIO ujel všem obráncům domácího celku, prosmýkl se do útočného pásma a blafákem překonal brankáře!
60:46'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Danny Kristo – 2 min., podražení).
60:37'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Martin Štajnoch – 2 min., příliš mnoho hráčů).
60:28'
Lessio přišel o kotouč za brankou domácího celku. Nikdo v modrém dresu se však nedostal do protiútoku.
60:10'
Dinamo uspělo na úvodním vhazování a může jako první podniknout útočnou akci.
60:01'
Začalo prodloužení.
Dinamo Riga ve třetí třetině dotáhlo náskok domácího celku a posílá utkání do prodloužení! Nejprve dokázal snížit Brandon McMillan . Poté Jugra uklidnila hru a soupeře do šancí nepouštěla. Až v závěru zkusila Riga hru bez brankáře a Miks Indrašis gólem čtrnáct sekund před koncem poslal duel do prodloužení!
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:46'
Hosté to dokázali! Je vyrovnáno! Riga nakonec posílá utkání do prodloužení! Hned po vyhraném vhazování vypálil MIKS INDRAŠIS, jehož dělovka se zastavila až v síti!
59:38'
Obrovská šance Dinama! Domácí brankář měl zcela zakrytý výhled a kotouč vyrazil jen před sebe Lucas Lessio se snažil dorážet, ale Vladislav Fokin předvedl další parádní zásah!
59:10'
Hostující brankář míří na střídačku! Riga zkouší štěstí bez gólmana!
59:00'
Hra se vrátí před Fokina. Domácím se vůbec nepovedla rozehrávka a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
58:18'
Další útok lotyšského celku po pravé straně zastavuje postavení mimo hru. Krišjanis Redlihs projel do útočného pásma příliš brzy.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Hráči v modrém znovu uspěli na vhazování v obranném pásmu a vyhodili puk obloučkem do středního pásma.
57:05'
Vladislav Fokin vyrazil ránu z levé strany betonem. Domácí brankář nyní podržel Jugru. Hosté přesto zůstávají u puku.
56:40'
Dinamo se snaží útočit, ale domácí brání s vypětím všech sil a zatím se jim daří vyhazovat kotouče do středního pásma.
56:30'
Domácí hokejisté zavezli kotouč do útočného pásma a dokonce zakončili. Peters si na pomalou střelu počíhal.
55:27'
Alexandr Ugolnikov ujel po levé straně, vlétl do útočného pásma, jenže prudkou střelou netrefil branku!
55:10'
Do konce utkání zbývá pět minut. Hosté dokázali snížit a následující minuty budou nesmírně zajímavé.
54:24'
54:15'
Dinamo přeci jen využívá přesilovou hru! Po obrovském tlaku se před brankou uvolnil BRANDON MCMILLAN, který překonal bezmocného brankáře! Asistence: Miks Indrašis, Danny Kristo.
54:05'
Hosté znovu nedokázali zahrozit. Jeden z obránců si nedokázal zpracovat přihrávku na modrou čáru.
53:30'
Až nyní se hosté dostali do zakončení. Krišjanis Redlihs vypálil z mezikruží, ale Vladislav Fokin jeho pokus zastavil parádním zákrokem.
53:10'
Dinamu se nedaří ani proti oslabenému soupeři. Pavel Valentěnko dokázal vyhodit puk do středního pásma.
52:24'
A další vyloučení na straně domácích. Dvě minuty za krosček dostává Konstantin Panov.
52:21'
Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Dinamo Riga. Dvě minuty za hákování dostává Denis Gorbunov.
52:10'
51:30'
Hosté dokonce vyvezli puk před branku domácího celku, kde si nedokázali přihrát a odevzdali kotouč soupeři. Jugra už se nikam nežene
51:10'
Další nahození za branku hostů sebral Karl Stollery, který kotouč ihned poslal před všechny čáry.
50:30'
Jugra se usadila v útočném pásmu a přenáší těžiště hry z jedné strany na druhou. Riga zatím napadá jen těsně před brankou.
50:10'
Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Jugra. Dvě minuty za držení dostává Roberts Lipsbergs.
49:35'
Janis Kalninš nahodil puk bekhendem před branku domácího celku. Fokin jeho úmysl přečetl a odpálil puk hokejkou.
49:10'
Sergej Pereťagin uklidnil hru v obranném pásmu. Domácí obránce přihrál na opačnou stranu a Jugra se snaží podržet kotouč.
48:25'
Anton Koroljov dotíral na rozehrávku soupeře na modré čáře. Domácí útočník dostal pod tlak Stolleryho, ale hostující hráč dokázal přihrát.
48:02'
Tohle měl být gól! Vladislav Fokin neudržel puk ve své moci. Po odraženém puku se natahoval Lucas Lessio, ale Maxim Pestuško puk špičkou hole vypíchl!
47:25'
Jugra se po delší době usadila v útočném pásmu. Konstantin Panov hledal spoluhráče před brankou, ale oslovil jen zadáky soupeře.
47:05'
Vladislav Fokin musel vytáhnout parádní zákrok! Oskars Batna vystřelil z otočky z mezikruží a domácí gólman proti jeho dobré střele vytasil lapačku!
46:27'
Před domácí brankou proletěla prudká přihrávka z rohu kluziště. Po kotouči se natahovali hned dva útočníci, ale ani jeden nedokázal zakončit.
46:10'
Martin Štajnoch uspěl v souboji v obranném pásmu a vyvezl kotouč do středního pásma. Domácí hokejisté po přestávce hlavně brání.
45:26'
Dinamo se usadilo v útočném pásmu. Lotyšský celek se v závěrečné třetině snaží s nepříznivým vývojem něco udělat.
45:02'
Nikita Jevpalovs se před brankou prodral k odraženému kotouči a ze vzduchu jej napálil na branku! Vladislav Fokin vytáhl nádherný zákrok lapačkou!
44:27'
Až nyní musel Vladislav Fokin zasahovat. Se střelou od pravého mantinelu neměl domácího gólman moc práce a schoval puk do lapačky.
44:10'
Krišjanis Redlihs mohl střílet od modré čářy, ale místo zakončení chtěl rozehrát do rohu kluziště. Jeho úmysl přečetl obránce, který puk vypíchl za modrou čáru.
43:30'
Lucas Lessio bojoval o puk v rohu útočného pásma. Ihned k němu přistoupili dva obránci, kteří jej o kotouč připravili. Jugra se koncentruje na obranu.
43:10'
Konstantin Majorov upadl ve vlastním obranném pásmu, ale naštěstí pro Jugru dokázal kotouč odpálit do bezpečí.
42:40'
Kristaps Zile vypálil od modré čáry. Do jeho rány se obětavě položil Sergej Pereťagin, který puk srazil zpátky do středního pásma.
42:15'
Poprvé ve třetí třetině se do útoku vydalo také Dinamo. Lotyšský celek však při přechodu do útočného pásma pokazil přihrávku.
41:40'
41:20'
Jugra se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém se zatím nemůže dostat do střelecké pozice. Hosté se skvěle pohybují.
40:31'
Maxim Pestuško se před brankou dral za odraženým pukem, jenže obětavý obránce jej rybičkou odvrátil do bezpečí.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Riga bude v jejím úvodu dohrávat oslabení z předchozí periody.
40:01'
Střely na branku: 17 – 13
Druhá třetina končí! Domácí Jugra v ní byla opět mnohem aktivnějším celkem. Ve 24. minutě Majorov dokonce vstřelil gól, ale rozhodčí jej neuznal. Poté v hale vypadlo osvětlení. Pořadatelé vše rychle vyřešili a mohlo se pokračovat. Domácí poté nadále hrozili z rychlých akcí. V samotném závěru třetiny ujel obraně Pavel Varfolomejev , který navýšil vedení domácích.
40:00'
39:40'
Navíc je tady další problém pro hosty! Karl Stollery dostává dvě minuty za krosček!
39:20'
Jugra právě vstřelila branku!
Jugra v závěru druhé třetiny navyšuje své vedení na 2:0! PAVEL VARFOLOMEJEV získal puk na modré čáře, ujel obráncům a střelou na zadní tyč překonal Peterse! Bez asistence.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:32'
Aleksandrs Jerofejevs objel branku domácího celku, vybruslil si na levý kruh a vystřelil zápěstím. Vladislav Fokin jeho pokus schoval do lapačky.
38:10'
Jugra v závěru prostřední periody kontroluje dění na ledě. Domácí hokejisté se snaží hrát s pukem a soupeři jej takřka nepůjčují.
37:20'
Na druhé straně se Konstantin Panov ukázal střelou zápěstím. Domácí hokejista vypálil od modré čáry a daroval Petersovi snadný zákrok.
37:06'
Zasahovat musel naopak Vladislav Fokin. Domácí brankář utěsnil mezírku u pravé tyče a Krišjanis Redlihs nedostal puk za jeho záda.
36:40'
Pavel Varfolomejev poslal zajímavou přihrávku na modrou čáru. Pavel Valentěnko se opřel do střely, jenže jeho pokus trefil jen mantinel za brankou.
36:10'
Maris Bičevskis se po levém křídle prodral do útočného pásma, kde se pěknou kličkou zbavil Šulakova, jenže puk mu utekl k mantinelu.
35:25'
Pavel Valentěnko si v obranném pásmu pohrál s napadajícím soupeřem a sám rozjel akci domácího celku. Valentěnko prošel do útočného pásma, jenže ke střele se nedostal.
35:02'
Hostům se vůbec nedaří v přechodu do útočného pásma. Další pokus o dlouhou přihrávku končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Petersem.
34:25'
William Wrenn dostal prostor za brankou domácího celku a vymyslel zajímavou přihrávku mezi kruhy. Pavel Valentěnko dával pozor a poslal puk do bezpečí.
34:10'
Maxim Pestuško si klepl holí o přihrávku. Domácí hokejista obdržel pobídku na modrou čáru, jenže sám proti obráncům nic nezmohl.
33:20'
Krišjanis Redlihs otálel s rozehrávkou z rohu obranného pásma. Dmitrij Makarov jej okamžitě napadal a dostal soupeře pod tlak.
33:02'
Až nyní si domácí mohou odpočinout! Jugra poslala kotouč do středního pásma a Karl Stollery vyslal nechytatelnou přihrávku, který končí na zakázaném uvolnění.
32:35'
Hosté sevřeli domácí celek před jeho brankou. Hokejisté v bílých dresech dokonce střídají do útočného pásma. Jugra už je hodně unavená.
32:05'
Gunars Skvorcovs napřáhl od modré čáry. Proti jeho ráně vystoupil jeden z obránců, který ji obětavým zákrokem zablokoval.
31:34'
Danny Kristo napadal Valetěnka za brankou domácího celku. Hostující hokejista vyhnal soupeře k mantinelu, jenže puk nezískal.
31:12'
Brandon McMillan se natahoval po přihrávce do útočného pásma. McMillan však upadl a domácí obránci mohou uklidnit hru.
30:35'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Lessio znovu zavezl puk do útočného pásma, kde svedl souboj v rohu kluziště a stále udržel puk ve své moci.
30:10'
Po delší době se Riga dostala do útočného pásma. Lucas Lessio operoval s pukem za brankou, jenže nevymyslel nic nebezpečného.
29:32'
Ilja Proskurjakov vypomohl obráncům se zkrocením prudkého nahození ze středního pásma. Domácí brankář v dnešním utkání působí jistým dojmem.
29:02'
Jevgenij Skačkov obdržel parádní přihrávku do útočného pásma a šel sám na brankáře! Skačkov střílel na zadní tyč, avšak Peters předvedl parádní zákrok!
28:31'
Konstantin Panov spěchal s pukem středem ledové plochy do útočného pásma. Panov udělal rychlou kličku na modré čáře, ale obránce neobešel.
28:05'
Andrej Ankudinov dotíral na statického obránce za brankou lotyšského celku. Ankudinov se k puku nedostal, ale soupeře narazil na mantinel.
27:32'
Jugra nadále pokračuje v aktivitě! Konstantin Panov si sjel na přihrávku před branku, jenže z těsné blízkosti nechal vyniknout Peterse!
27:15'
Anton Koroljov dojel nahození do rohu útočného pásma. Koroljov se pokusil uvolnit, jenže Gunars Skvorcovs mu zabránil v pokračování.
26:20'
Obrovský závar před brankou Dinama Riga! Peters neudržel v lapačce nahození z levé strany a dotírající Dmitrij Makarov nezvedl kotouč za zády ležícího brankáře!
26:02'
Daniil Iljin se otočil za brankou hostujícího celku a přihrál před branku. Ugolnikov se tlačil do zakončení, ale obránce mu přizvedl hůl.
25:12'
Oskars Batna přišel o kotouč na modré čáře. Domácí hokejisté se snažili zaútočit do otevřené obrany, ale Makarov nechal puk za sebou.
25:00'
Zdá se, že pořadatelé už problém s osvětlením vyřešili. Za malou chvíli se tak bude pokračovat ve hře.
25:00'
Diváci si toto přerušení užívají a svítí na led telefony! Skvělé atmosféře pomáhá také hlasatel, který vyvolává jednotlivé sektory a hecuje fanoušky ke skandování!
25:00'
Hra je přerušena! V hale totiž během hry zhasla všechna světla! Zatím sledujeme opravdu zajímavou druhou třetinu!
23:51'
Jeden z obránců zablokoval pokus od modré čáry, ale puk se odrazil před branku, kde byl Konstantin Majorov, který jej pohotově uklidil za Petersova záda! Rozhodčí se šel poradit s kolegou u videa a branku nakonec neuznal!
23:23'
23:02'
Až nyní se hosté dostali do zakončení. Vladislav Fokin měl dobře zakrytý výhled, ale střelu od modré čáry nakonec vytěsnil ramenem.
22:26'
Jeden z hostujících hráčů přihrál ve středním pásmu rukou a rozhodčí stěhuje hru před Peterse. Tahle přesilovka se Dinamu vůbec nedaří podle jeho představ.
22:00'
Dinamu se úvod přesilové hry znovu vůbec nepovedl. Domácí hokejisté získali puk na své hokejky a vyvezli jej až za Petersovu svatyni.
21:23'
Uvidíme další přesilovou hru hostů. Ivan Lekomcev dostává dvě minuty za držení.
21:10'
Dmitrij Makarov se vrátil do obrany, kde obral o puk Oskarse Batnu. Hostujícící hokejista byl zcela osamocený proti trojici hráčů v modrém.
20:29'
Sergej Pereťagin dojel odražený puk u modré čáry a ihned jej dělovkou napálil za brankou. V rohu se o kotouč strhla mela, ze které vzešli vítězně hosté.
20:10'
Jugra uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí hokejisté se ihned vydali do útoku, ale Konstantin Panov nedokázal přihrát.
20:01'
Střely na branku: 11 – 7
První třetina je minulostí! Domácí Jugra byla v úvodní dvacetiminutovce jasně lepším a aktivnějším celkem. Domácí se také rychle dostali do vedení. Hned v první přesilové hře se prosadil Ivan Lekomcev ! Jugra poté měla další obrovské šance. Iljinův pokus do protipohybu Peters zastavil betonem a Koroljovův pokus z vlastního oslabení hostující brankář vyrazil. Do kabin se tak odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:20'
Aleksandrs Jerofejevs projel s kotoučem po pravé straně do útočného pásma, kde se rychlou brzdou zbavil obránce, jenže poté nedokázal přesně přihrát.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17'
Hosté se k pořádnému zakončení dostali až po skončení přesilové hry. Před branku si najel Kristo, jehož střelu po ledě Fokin zastavil.
18:12'
17:23'
Brandon McMillan se z mezikruží opřel do odraženého kotouče. Do jeho rány se na poslední chvíli postavil obránce, od nějž se puk odrazil do ochranné sítě.
17:00'
Anton Koroljov ujel ve vlastním oslabení obraně soupeře, postupoval z levé strany na brankáře, jenže Peters jeho střelu příklepem vyrazil!
16:12'
Uvidíme další přesilovou hru. Tentokrát se vylučuje na straně domácích. Pavel Varfolomejev odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
16:10'
Kristaps Zile operoval s pukem v rohu útočného pásma, otočil se a hledal spoluhráče na modré čáře. Nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
15:31'
Jeremy Morin jel z levé strany sám na hostujícího brankáře, pokusil se o blafák, jenže Peters mu puk vypíchl hokejkou. Nikdo z dotírajících hráčů už se ke střele nedostal!
15:05'
Vladislav Fokin počkal na prudké nahození z levé strany a hokejkou vyrazil kotouč do bezpečí. Nikdo v bílém dresu se k odraženému puku nedostal.
14:25'
Aleksandrs Jerofejevs se sice dostal k puku, ale vyvezl jej pouze na modrou čáru a poté odjel střídat. Jugra tak může založit další akci.
14:10'
Domácí hokejisté stále kontrolují dění na ledové ploše. Jugra hraje většinu času s kotoučem na hokejkách a snaží se útočit.
13:20'
Pavel Varfolomejev dotíral na rozehrávku Dinama za brankou. Nerijus Ališauskas si napadajícího soupeře všiml a poslal kotouč opačným směrem.
13:03'
A vzešla z toho další obrovská šance pro domácí celek! Daniil Iljin se před brankou dostal k odraženému kotouči, ale neprocedil jej kolem pravé tyče!
12:30'
Riga se ani po návratu Pujacse z trestné lavice nemůže vymanit z tlaku domácího výběru. Jugra hraje v úvodní třetině opravdu skvěle.
12:14'
11:25'
Tentokrát se už Pavel Valentěnko pokusil o zakončení. Domácí obránce střílel z těžké pozice a zápěstím trefil jen obránce před sebou.
11:05'
Pavel Valentěnko měl spoustu prostoru na modré čáře, jenže místo zakončení zvolil prudkou přihrávku do rohu kluziště. Jugra přesto zůstává u kotouče.
10:14'
Bude se znovu vylučovat! Jugra si zahraje druhou přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Georgijs Pujacs.
10:02'
Andrej Ankudinov si před brankou zpracoval prudkou přihrávku a pohotově zakončil betonem! Peters jeho pokus vyrazil betonem!
09:23'
Ivan Lekomcev zbytečně otálel s rozehrávkou z vlastního obranného pásma. Domácí hokejista ale z těžké pozice vybruslil s noblesou.
09:05'
Domácí hokejisté znovu vyčkávají za vlastní brankou na vystřídání. Hráči Dinama mohli hrát, ale úplně přestali napadat.
08:30'
Po delší době se do útoku vydala také Jugra. Štajnoch nahodil puk do rohu útočného pásma, ale Lekomcev se k němu neprodral.
08:07'
Brandon McMillan projel s pukem do útočného pásma, kde k němu přistoupil Martin Štajnoch, jež soupeře přišpendlil k mantinelu.
07:30'
Dinamu se zatím nedaří přechod do útočného pásma. Gunars Skvorcovs se natahoval po prudkém nahození, jenže na kotouč nedosáhl.
07:13'
Na druhé straně musel zasahovat Vladislav Fokin. Emils Gegeris objel branku domácího celku, ale Fokin měl připravený pravý beton.
06:53'
Jugra se ujímá vedení! Domácí celek dokázal zužitkovat svou první přesilovku! Na pěknou přihrávku mezi kruhy si sjel IVAN LEKOMCEV, který měl dostatek prostoru a pohotově prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Jevgenij Skačkov, Maxim Pestuško.
06:27'
Domácím se zatím v přesilové hře vůbec nedaří. Po vyhraném vhazování se po puku natahoval Alexandr Ugolnikov, ale kotouč mu uskočil do středního pásma.
06:10'
Dinamo zahájilo oslabení velmi dobře. Hosté uspěli na vhazování v obranném pásmu a okamžitě vyhodili puk přes všechny čáry.
05:51'
Poprvé v utkání se bude vylučovat! Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Nikolajs Jelisejevs.
05:35'
Roberts Lipsbergs bojoval o kotouč za domácí brankou, jenže pozorný Pavel Valentěnko se před něj natlačil tělem a nedovolil soupeři pokračovat.
05:15'
Anton Koroljov rozjel akci po pravé straně. Domácí hokejista dojel vlastní nahození, ale nedokázal se vymanit ze sevření dvou obránců.
04:34'
Dmitrij Makarov se krásnou kličkou na levém křídle zbavil obránce, prosvištěl do útočného pásma, ale hostující branku neohrozil.
04:10'
Také hostující brankář musel ven z branky. Peters vyrazil k mantinelu, kde zastavil prudké vyhození a počkal na vystřídání svých spoluhráčů.
03:31'
Janis Kalninš objel s kotoučem útočné pásma a pokusil se přihrát na modrou čáru. Jeho pobídku si však nezpracoval nikdo v bílém dresu.
03:10'
Daniil Iljin rozjel další akci domácího celku po levém křídle. Iljin prošel do útočného pásma, jenže prudkou přihrávkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
02:30'
Domácí znovu hrají za vlastní brankou a čekají na vystřídání. Jugra vlétla do dnešního utkání opravdu aktivně a snaží se útočit.
02:05'
Sergej Pereťagin vystřelil od modré čáry. Hostující brankář měl dobře zakrytý výhled, ale povedenou střelu na poslední chvíli vykopl betonem!
01:35'
Alexandr Ugolnikov uklidňuje hru v obranném pásmu domácího celku. Jugra střídá, čerstvé síly posílá na led i hostující trenér.
01:10'
Vladislav Fokin vyjel ven ze své branky a počkal si na nahozený kotouč z levé strany. Domácí brankář puk zastavil hokejkou a rozehrál.
00:32'
Nerijus Ališauskas vybojoval kotouč na modré čáře a po mantinelu jej nahodil do rohu kluziště. Vladislav Fokin musel poprvé zasahovat. Kristovu ránu schoval do lapačky.
00:10'
Jugra uspěla na úvodním vhazování dnešního utkání. Domácí se ihned vydali do útoku, ale přihrávku za branku nedojel nikdo v modrém.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Jugra bude hrát v modrém, zatímco lotyšský celek přijel v bílých dresech.

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskurjakov) – Ugolnikov, Pereťagin, Šulakov, Lekomcev, Štajnoch, Valentěnko, Meljakov – D. Iljin, Panov, Varfolomejev – Skačkov, D. Makarov, Pestuško – Gorbunov, Koroljov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Šen – Ankudinov.

Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Ališauskas, Pujacs, Wrenn, K. Redlihs, Jerofejevs, Zile – McMillan, Kristo, Indrašis – Jevpalovs, Lessio, Gegeris – Bičevskis, Skvorcovs, Meija – Jelisejevs, Batna, Misjus – Lipsbergs.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščenjov – Nikolajev, Savenkov.

V dresu domácího celku dnes budeme sledovat Martina Štajnocha.
Vzájemné duely v minulé sezóně

1.2.2017 Jugra – Riga 2:1
24.1.2017 Riga – Jugra 2:1 po nájezdech
Jugra Chanty-Mansijsk

Naopak Jugra začala letošní sezónu na domácím ledě. A start nového ročníku se Chanty-Mansijsku vůbec nepovedl. V jejím úvodu sice zdolala Čerepovec v prodloužení, ale poté přišly porážky s Torpedem Nižnij Novgorod a debakl 2:6 se Spartakem Moskva. Jugra se tak krčí na chvostu Východní konference.
Dinamo Riga

Lotyšský celek zažívá na úvod letošního ročníku turné po venkovních stadionech. V úvodu totiž prohrála v Omsku a reputaci si nevylepšila ani v Novosibirsku. Riga dokázala zvítězit až na třetí pokus, když zvítězila 5:3 na ledě Barysu Astana. Díky tomuto vítězství patří lotyšskému celku devátá pozice Západní konference.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi Jugrou Chanty-Mansijsk a Dinamem Riga. Utkání startuje v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.