KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Chabarovsk - 23. září 2017   16:00

Chabarovsk

Po dlouhém a urputném boji se přece jen podařilo domácím dát branku a vzít si tak bonusový bod za vítězství po prodloužení ! To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Střely na branku 27:33
64:31'
Torpedo právě vstřelilo branku!
KASPARS DAUGAVINŠ kroužil po útočném pásmu nikým neatakovaný až se dostal do pozice mezi kruhy a vypálil přesně! Novgorod bere bod navíc! Asistence: Denis Barancev a Jegor Dugin.
64:29'
Maxim Kondratěv sestřelil svou dělovkou od modré svého spoluhráče.
64:20'
Jan Kolář trefil prvního bránícího hráče a puk se dostal mimo útočné pásmo Amuru.
63:49'
Hosté vytvořili závar před Galimovem a ten všechny dorážky kryje!
63:17'
Oddechový čas pro domácí.
63:17'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., držení protihráče).
62:35'
Amur si zahraje přesilovku !
61:23'
Ani v prodloužení 3na3 jsme zatím žádnou velkou šanci neviděli.
60:31'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
60:30'
Hosté zatím nepůjčují kotouč domácím.
60:01'
Ani šedesát minut hry nerozhodlo a tak zápas putuje do prodloužení ! Pro Amur je to velmi cenný bod a navíc může přidat i další ! Torpedo po většinu zápasu tlačilo, ale branku nakonec nedalo, a tak se budou muset domácí hráči poprat alespoň o ten jeden bonusový bod.
60:00'
59:59'
Vjačeslav Ušenin si jel něco vyřídit ke střídačce domácích, ale čárový rozhodčí ho včas odtáhli.
59:38'
Domácí vyhodili puk z pásma a hosté se nikam neženou.
59:10'
Zakázané uvolnění Torpeda. Dokáže toho Amur využít ?
59:00'
Poslední minuta hry. Už to vypadá, že se branky ani ve třetím dějství nedočkáme.
58:23'
Vladimir Galuzin zakončoval brejk čtyři na dva, ale jeho pokus byl pomalý a Metsola ho v pohodě chytil.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:40'
Zakázané uvolnění Torpeda.
57:26'
Stanislav Galimov přerušuje hru zákrokem lapačkou.
56:18'
Domácí jsou nyní velmi aktivní a pokouší se rozhodnout utkání v základní hrací době.
55:38'
Amuru se podařilo vyhodit a může vystřídat.
55:15'
Oddechový čas pro hosty.
55:15'
Tlak Torpeda narůstá ! Další zakázané uvolnění hostů. Na to reaguje hostující trenér a bere si oddechový čas.
54:08'
Domácí jsou stále v útočném pásmu a hosté už pletou nohama. Dobrý zámek Torpeda.
53:21'
Novgorod se po delší době usadil v útočném pásmu a donutil Amur vyhodit pouze na zakázané uvolnění.
52:26'
Zohorna se snažil prosadit, ale na obránce Torpeda si nepřišel.
51:29'
Uvidíme v dnešním zápase branku v základní hrací době ? Čas velmi rychle utíká a ani jeden z celků už nemá tolik šancí...
51:03'
Ofsajd zastavil útočnou akci Chabarovsku.
50:12'
Tempo hry výrazně opadlo a hraje se především ve středním pásmu.
49:28'
Vladimir Galuzin střílel z kruhu na Metsolu, ale jeho střela byla sražena do sítě nad plexisklem.
49:14'
Jevgenij Gračov se chtěl sám dostat do útočného pásma, ale jeho individuální akce hodně rychle skončila.
48:43'
Tomáš Zohorna se pokusil o rychlý brejk, ale jeho střela byla hodně nepřesná.
48:19'
Maxim Kondratěv spadl velmi nepříjemně na mantinel, ale naštěstí opouští ledovou plochu po svých.
47:35'
Fanoušci Novgorodu se snaží vyburcovat domácí tým k ještě větší aktivitě a velmi hlasitě fandí !
47:05'
Domácí nejsou tak aktivní jako v předchozím průběhu zápasu, ale stále si vytváří dobré šance.
46:42'
Denis Paršin v dobré pozici nepřekonal Metsolu !
46:23'
Komerční přestávka.
45:36'
Stanislav Galimov podržel Torpedo a vychytal neuvěřitelně jednoho z hostujících útočníků !
45:13'
Zakázané uvolnění Amuru.
44:42'
Jordán dobře odstavil Žukova a vyhodil kotouč z pásma.
44:00'
Domácí se snaží vstřelit úvodní branku, ale hosté stále dobře brání.
43:06'
Na druhé straně se střelou po ledě prezentoval Vladislav Ušenin.
42:38'
Jurij Sergijenko stál sám mezi kruhy, ale jeho střela letěla těsně mimo ! Velká šance domácích !
42:15'
Hosté jsou zatím aktivnější než Torpedo. Snad poprvé v utkání mají více střeleckých pokusů než Torpedo.
41:35'
Igor Ruděnkov nahodil na Galimova a ten jeho střelu ukryl v lapačce. Vhazování v útočném pásmu Amuru.
40:53'
Michajl Grigorev tak dlouho váhal se střelou až mu nadzvedl hokejku jeden ze soupeřů, a tak ze slibné pozice na střelu nebylo nic.
40:28'
Třetí třetina začíná bojem o střední pásmo. Ani jeden z celků se nemůže dostat do pásma soupeře.
40:01'
Ve druhé části utkání jsme branku neviděli. V první polovině třetiny byli jednoznačně lepší domácí, kteří odstřelovali Metsolu, ale ten Amur dost podržel a vytáhl několik úžasných zákroků. Poté tempo hry opadlo a hosté se začali také tlačit do brankových možností, ale stejně jako domácí nepřekonali ani jednou brankáře. Po druhé třetině je tedy stav 0:0.
Střely na branku 20:13
40:00'
39:26'
Torpedo špatně rozehrálo a darovalo kotouč Amuru.
38:44'
Blíží se závěr druhé třetiny a tempo hodně polevilo. Hraje se dost opatrně.
38:11'
Zakázané uvolnění Chabarovsku zastavuje čas.
37:43'
Jan Kolář vyjel z obranného pásma a střílel od modré čáry na Galimova. Ten měl dobrý výhled a střelu vyrazil.
37:06'
Hraje se především ve středním nebo útočném pásmu domácích, jenže žádné šance nepřicházejí.
36:32'
Tlak domácích polevil a hosté začínají být častěji na kotouči.
35:42'
Stanislav Galimov zastavuje hru.
35:20'
Domácí pouze nahodili do pásma a odjíždí střídat.
34:53'
Jevgenij Gračov překonal Metsolu a puk letěl do branky, jenže na poslední chvíli zakročil rukavicí jeden z hostujících obránců !
33:45'
Michail Žukov se probíjel do útočného pásma, ale byl odzbrojen. Vzápětí se hnali dopředu hosté, ale jejich pokus lapil Galimov do lapačky.
33:00'
Hostující trenér něco reklamuje u rozhodčích, a tak se stále nehraje.
31:41'
Georgij Berďukov pálil velmi nebezpečně na Galimova, ten však stihl vyrazit vyrážečkou.
31:14'
Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují.
30:48'
Žádné větší šance ani závary před brankou nejsou k vidění. Hra se na chvilku uklidnila.
30:10'
Marek Kvapil se pokusil o střelu, ale minul branku.
29:52'
Hra se teď začíná vyrovnávat nebo spíše domácí na chvíli zvolnili a Amur se občas dostane do útočného pásma.
29:20'
Další pokus domácích, Metsola připraven.
27:50'
Jegor Dugin se hnal sám na Metsolu a ten vyjel až na vrcholek kruhu, aby mu vypíchl kotouč. Puk se záhy dostal k dalšímu z domácích hráčů, ale ten trefil pouze vyjetého Metsolu ! Další obrovská šance domácího celku !
27:36'
Domácí zakládají další útočnou akci od branky Galimova.
27:00'
Ojedinělá akce hostů neskončila kdo ví jakou střelou. Galimov v klidu zasahuje.
26:12'
Juha Metsola teď zastavil pravým betonem další velkou příležitost domácích ! Dobývání branky hostů pokračuje.
25:49'
Denis Paršin vystihl rozehrávku hostů a získal tak útočné pásmo. Torpedo opět kombinuje.
25:26'
Kirill Rasskazov tvrdou ranou od modré minul branku.
24:48'
Drtivý tlak domácích. Amur se sotva dostane z pásma. Tohle zavání první brankou v utkání.
24:30'
Vladimir Galuzin přestřelil branku aniž by byl jeho pokus tečován a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
24:10'
Domácí stále krouží v útočném pásmu. Amur si koleduje o první inkasovanou branku.
23:06'
Po několika odrazech se dostal kotouč před prázdnou branku, kde stál úplně sám Tomáš Kundrátek, ale nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče! Další velká šance Torpeda !!
22:36'
Torpedo přežilo oslabení a už je v útočném pásmo a kombinuje před Metsolou.
22:19'
21:48'
Jan Kolář vystřelil nejméně třikrát, ale ani jedna jeho střela neskončila v síti.
21:18'
Hosté už kombinují v útočném pásmu a pokouší se rotací něco vymyslet.
20:50'
Amur se nepřesnou rozehrávkou sám vyhnal z pásma.
20:19'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Dugin – 2 min., hákování).
20:06'
Zakázané uvolnění domácích.
20:01'
Střely na branku 14:2
V první třetině jsme viděli dost vyloučení na straně hostujícího celku, nicméně domácí si v nich nevytvořila žádnou velkou brankovou příležitost, a tak se do kabin odchází za stavu 0:0. Největší šanci ke skórování měl paradoxně ve vlastním oslabení Alexandr Frolov, který ani nadvakrát nepřekonal Stanislava Galimova.
20:00'
19:48'
Michajl Grigorev se v posledních vteřinách pokusil dojet s pukem až do branky, ale Metsola mu puk vypíchl svou holí.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:42'
Když už se Torpedo dostane do pásma, tak se většinou hraje u mantinelu a odtud moc branek nepadá...
18:05'
Ofsajd zastavil další akci Torpeda.
17:56'
Hosté ubránili další přesilovou hru a pokouší se ohrozit branku domácích.
17:30'
17:23'
Alexandr Frolov ve vlastní oslabení mohl vsítit první branku zápasu, jenže puk se zastavil těsně před brankovou čarou !
16:54'
Hostující obránce vyhodil puk na střídačku a Torpedo tak získalo zadarmo útočné pásmo.
16:30'
Domácí mají již čtvrtou početní výhodu, ale stále ne a ne najít recept na obranu Chabarovsku.
16:02'
Hosté vyhazují.
15:56'
Jurij Sergijenko pálil z levého kruhu. Metsola dobře zasahuje.
15:30'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., nedovolené bránění).
14:56'
Tomáš Zohorna jel sám na brankáře, ale domácí brankář ho skvěle vychytal !!
14:45'
Domácí nevyužili ani třetí přesilovou hru a tohle je může na konci zápasu mrzet.
14:32'
13:38'
Domácí mají obrovský tlak, ale Metsola zatím drží nerozhodné skóre.
12:32'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Igor Ruděnkov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:01'
Metsola svým zákrokem zastavuje hru.
11:42'
Domácí jsou na kotouči a kombinují v útočném pásmu.
11:08'
Jevgenij Mozer Jel sám na Metsolu, ale neuspěl ! Hostující brankář stihl včas sevřít betony a zalehnout kotouč.
10:35'
Domácí jsou jednoznačně lepším celkem i díky přesilovým hrám. Amur se zatím k ničemu nedostal.
10:11'
08:53'
Gennadij Stoljarov stál sám mezi kruhy, ale jeho střela minula branku ! Další velká šance Torpeda !
08:11'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Kuzmin – 2 min., držení protihráče).
07:25'
Domácí si zahrají přesilovou hru. Zatím mají výhodu.
07:15'
Viačeslav Kuljomin se pokoušel obtočit okolo branky a zasunout puk mezi nohy brankáře a málem se mu to povedlo ! Juha Metsola s velkým štěstím zastavil tenhle pokus.
06:32'
Domácí nahodili puk do třetiny a pokouší se ho vybojovat na své hokejky. To se jim zatím nedaří a probíhá tak souboj u mantinelu.
05:56'
Na ledě je první formace domácích a svůj útok začíná zpoza své branky.
05:06'
Amur zatím dobře brání a nedovoluje, aby se domácí dostali do nějakého většího tlaku.
04:46'
Pavel Medveděv nahazoval od modré čáry a jeho nahození skončilo na tyčce !
04:26'
Domácí se snaží aktivně napadat, ale kotouč se jim nedaří získat.
04:03'
03:32'
03:02'
Renat Mamašev nebezpečně nahodil na hostujícího brankáře. Ten si však se střelou poradil.
02:49'
Domácí opět přicházejí o pásmo a musí založit nový útok od své vlastní branky.
02:38'
Domácím se zatím přesilovka nedaří. Zatím mají na svém kontě jednu nepovedenou střelu.
02:03'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Oleg Gubin – 2 min., vysoká hůl).
01:28'
Domácí jsou zatím aktivnější.
01:12'
Kirill Urakov dorážel na brankovišti, ale nepodařilo se mu kotouč procpat do branky.
00:52'
Denis Kuzmin si připisuje první střelu na branku a domácí brankář první zákrok.
00:38'
Domácí mají kotouč na svých hokejkách a zakládají první útočnou akci.
00:05'
Úvodní vhazování vyhrává domácí celek.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Sergijenko, Mamašev, Grigorev, P. Medveděv, Kurbatov – Jeglič, Daugavinš (A), Dugin – Galuzin, Paršin, Stoljarov (C) – Žukov, Mozer, Urakov – Rasskazov, Gračov (A), V. Kuljomin – Verjajev.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Kondratěv, J. Kolář (A), Aťušov (C), Berďukov, Jordán, Kuzmin, Kalinin – Dědunov, Byvalcev, O. Li – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Frolov (A), T. Zohorna, M. Kvapil – Gubin, Ruděnkov, Kacuba – Beljakov.

Rozhodčí: Eduard Ibatulin, Ivan Zibinin – Pavel Badyl, Alexei Maitak.
Vzájemné zápasy
Chabarovsk 0:1 Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod 0:1pp Chabarovsk
Nižnij Novgorod 2:1pp Chabarovsk
Chabarovsk 1:3 Nižnij Novgorod
Amur Chabarovsk
Hostujícím hráčům bude pravděpodobně chybět Kirillov a Vjačeslav Litovčenko. Postavení hostující celku v tabulce je bídné. Mají 11 bodů a jsou mimo pozice pro vyřazovací boje. Navíc jejich aktuální forma je otřesná. 5 zápasů = 1 bod. Poslední venkovní zápas odehráli hosté v Jekatěrinburgu, kde si uřízli kus ostudy po debaklu 8:1. Tímto tempem se Amur brzo dostane na dno celé KHL. Podaří se dnes hostům zlomit sérii porážek a nebo alespoň bodovat ?