KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Dynamo Moskva - 4. září 2017   18:00

Novgorod
Novgorod
07:56' Mamašev (Grigorev, Galuzin) • 14:46' Kundrátek
2:4
(2:1, 0:3, 0:0)
Dynamo Moskva
04:23' Kutějkin  (Brjukvin) • 32:41' Hietanen  (Tarasov) • 39:06' Tarasov  (I. Nikulin, D. Višněvskij) • 39:57' Boyd
Novgorod
Lisutin (S. Galimov) – Mamašev, Grigorev, Kundrátek, Barancev, Kurbatov, Fatkullin, A. Potapov – Paršin, Galuzin, Stoljarov – Daugavinš, Jeglič, Dugin – M. Lazarev, Mozer, Gračov – V. Kuljomin, S. Kosticyn, Verjajev.
Naumov, Gofman – Badyl, Dědulja
Nagorny Arena
Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, D. Višněvskij, I. Nikulin, Solovjov, Kutějkin, Korjagin, J. Zajcev – Tarasov, Karsums, Boyd – Zlobin, Arťuchin, Dm. Kazionov – Brjukvin, Alexejev, N. Komarov – Podšendjalov, Jefremov, Petunin – Markovin.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Tomáš Kundrátek (NNO) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:05
Střely na branku: 26 – 34
Je konec! Moskevské Dinamo zvládlo souboj na ledě Torpeda Nižnij Novgorod a zvítězilo 4:2! Hosté o svém triumfu rozhodli ve druhé části, kdy Juuso Hietanen vyrovnal na 2:2. V poslední minutě druhé třetiny navíc přidal branku Daniil Tarasov a tři sekundy před přestávkou pečetil skóre Dustin Boyd . Ve třetí části si hosté své vedení s přehledem pohlídali a zaslouženě si odvážejí výhru!
59:41'
Ještě jeden ofsajd. Danil Verjajev projel do útočného pásma příliš brzy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:20'
Dnešní duel už se pouze dohrává. Torpedo se ne a ne dostat za modrou čáru. Hostující hokejisté mezitím drží puk v rohu kluziště.
58:36'
Dmitrij Markovin si dělal místo před branku, jenže přihrávka z rohu kluziště se k osamocenému útočníkovi nedostala.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33'
Vladimir Brjukvin táhl další útok Dinama středem ledové plochy. Na modré čáře jeho akci zastavil Michajl Grigorev, který rozjel akci Torpeda.
57:15'
Zřejmě jsem to zakřikl! Lisutin vytasil skvělý zákrok! Hosté se řítili do dalšího přečíslení, na jehož konci byl Komarov, ale Lisutin jeho ránu vykopl!
56:40'
Hra se přelává ze strany na stranu, jenže nikdo z hráčů na ledě není schopen zakončit. Brankář mohou zůstat klidní.
56:15'
Nikita Komarov nahodil puk bekhendem do útočného pásma. Nikdo v bílém se za kotoučem nevydal a obránci mohli rozehrát.
55:38'
Zadáci Dinama vybojovali puk v obranné třetině a uklidňují hru za brankou. Oba celky odjely střídat.
55:02'
Sudí ztratil v souboji u mantinelu kotouč z dohledu a raději přerušil hru. Vhazuje se ve středním pásmu. Přesně tohle hostům vyhovuje.
54:39'
Maxim Lazarev spěchal za vlastním nahozením do rohu útočného pásma. Lazarev svou pobídku dojel, ale už nedokázal přihrát.
54:10'
Nikita Komarov napadal rozehrávku domácích obránců v rohu útočného pásma. Hostující útočník nasbíral další cenné vteřinky.
53:42'
Sergej Kosticyn vlétl do útočného pásma, jenže dávno předtím pískal rozhodčí ofsajd. Torpedu se v poslední třetině nedaří vůbec nic. Vhazuje se ve středním pásmu.
53:15'
Až nyní se Torpedo vymanilo z obranného pásma. Timur Fatkullin nahodil puk do pásma útočného, kde byli jen zadáci Dinama.
52:36'
52:20'
Fanouškům na stadionu se dění na ledové ploše vůbec nelíbí. Ani jeden z celků se nemůže dostat do útoku a spíše se vyčkává.
51:45'
Martinš Karsums mohl střílet z levého kruhu, jenže i on se rozhodl pro kombinaci do rohu kluziště. Dinamo zcela kontroluje dění na ledě.
51:20'
Dmitrij Markovin zavezl puk do útočného pásma, kde jej zastavil jeden z domácích obránců. Dinamo se nikam nežene. Hostům stačí hrát s pukem.
50:36'
Dinamo si navíc zahraje přesilovku. Jegor Dugin totiž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
50:32'
Dinamo se opět brání jednoduchým vyhozením kotouče do středního pásma. Hosté se ve třetí třetině příliš nenadřou.
50:10'
Denis Barancev dojel přihrávku za branku moskevského celku, jenže rychlou zadovkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
49:42'
Tohle se Torpedu vůbec nepovedlo. Žiga Jeglič vyslal příliš prudkou přihrávku, na kterou nikdo nedosáhl. Kotouč tak končí na zakázaném uvolnění.
49:10'
Stále sledujeme stejný obraz hry. Domácí Torpedo kombinuje v útočném pásmu a snaží se útočit a hosté se pouze brání.
48:32'
Denis Barancev udržel puk ve středním pásmu a snažil se rozjet akci domácích. Na modré čáře hlídkoval pozorný Andrej Alexejev.
48:10'
Domácí se usadili v útočném pásmu. Torpedo si hledá střelecké pozice, jenže zadáci Dinama hrají opravdu skvěle.
47:20'
Žiga Jeglič táhl akci domácího celku po levém křídle, našel volného spoluhráče, ale Hietanen se vrátil a přizvedl soupeři hůl.
46:12'
Domácí brankář Lisutin musel dávat pozor na nahození ze středního pásma. Gólman Torpeda puk lapil. Vhazuje se po jeho pravici.
46:03'
Hostující brankář měl obrovské problémy! Denis Barancev nahodil puk na branku, jenže gólman Dinama jej pouze vyrazil před sebe! Kaspars Daugavinš se ještě snažil dorážet, ale puk za čáru neprocedil!
45:36'
Domácí fanoušci volali po dalším vyloučení. Rozhodčí měl souboj u mantinelu přímo před sebou a Komarovův zákrok posoudil jako dovolený.
45:20'
Viačeslav Kuljomin kroužil v rohu útočného pásma a snažil se najít cestu před branku. Domácí útočník ale neustál souboj s obráncem.
44:16'
44:15'
Hosté se znovu zmocnili kotouče a okamžitě jej poslal přes všechny čáry. Torpedu tato přesilovka vůbec nevychází.
43:09'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., hrubost).
43:09'
Denis Paršin našel krásnou přihrávkou zpoza branky Baranceva, který pohotově vypálil, ale hostující brankář předvedl naprosto famózní zákrok!
42:40'
Domácí nezačali přesilovou hru vůbec dobře. Torpedu se nepovedla rozehrávka, jeden z obránců se dostal k puku a ihned jej vyhodil.
42:16'
Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje domácí Torpedo. Martinš Karsums dostává dvě minuty za krosček.
41:36'
Anton Zlobin vyhodil puk o mantinel do středního pásma. Hosté ve třetí třetině spoléhají hlavně na propracovanou defenzívu.
41:15'
Michajl Grigorev držel kotouč za vlastní brankou a počkal na dostřídání svých spoluhráčů. Torpedo se poté vydalo do útoku.
40:30'
Torpedo se vydalo do prvního útoku v poslední třetině, jenže Žiga Jeglič přejel příliš brzo přes modrou čáru. Ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné periody. Dinamo v ní bude hájit vedení, které si vypracovalo v závěru druhé části.
40:01'
Střely na branku: 18 – 28
Dinamo Moskva zažilo skvělou třetinu! Nejprve vyrovnal Juuso Hietanen , který zakončoval rychlé přečíslení. Poté byli hosté stále aktivnějším celkem, ale znovu se dočkali až v poslední minutě. Nejprve poslal Moskvu do vedení Daniil Tarasov a tři sekundy před přestávkou vedení navýšil Dustin Boyd ! Torpedo tak v poslední části čeká těžký úkol.
40:00'
39:57'
Dinamo právě vstřelilo branku!
Dinamo zažívá opravdu skvělý konec druhé třetiny! Hosté využívají přesilovou hru a navyšují vedení na 4:2! DUSTIN BOYD se nejlépe zorientoval před brankou a doklepl odražený puk do sítě!
39:53'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuljomin – 2 min., sekání).
39:06'
Dinamo se v závěru třetiny dostává do vedení! Ilja Nikulin dostal pěknou přihrávku na modrou čáru. Prudkou dělovkou trefil hůl DANIILA TARASOVA, který puk tečoval pod břevno a rozjásal moskevské příznivce! Asistence: Ilja Nikulin, Dmitrij Višněvskij.
38:10'
Žiga Jeglič udržel puk v rohu útočného pásma, vytočil se s ním, ale nedokázal přihrát před branku. Zadáci Dinama byli dobře postavení.
37:44'
37:10'
Hosté se navíc zmocnili kotouče a vyhodili jej do středního pásma. Torpedu v této početní převaze moc času nezbývá.
36:40'
Torpedo stále otáčí hru kolem branky hostujícího celku, jenže této přesilovce zkrátka chybí střelba.
36:15'
Tomáš Kundrátek se usadil v rohu útočného pásma, odkud řídí přesilovkovou kombinaci domácího celku. Nikdo z jeho spoluhráčů zatím nevypálil.
35:44'
Nude se vylučovat! Jevgenij Arťuchin dostává dvě minuty za nedovolené bránění!
35:24'
Tomáš Kundrátek se ihned po vyhraném vhazování pokusil napodobit svůj gól z první třetiny. Český hokejista pálil hned po buly, ale netrefil branku.
35:10'
Žiga Jeglič pálil v mezikruží z otočky! Slovinský hráč se natlačil mezi dva obránce, ale jeho střela švihem těsně minula branku!
34:35'
Juuso Hietanen projel až za branku domácího celku, kde se bleskově zbavil obránce, jenže příliš prudkou přihrávkou zahnal Komarova do rohu.
34:10'
Gennadij Stoljarov si v útočném pásmu řekl o přihrávku, jenže puk si nedokázal zpracovat a kotouč mu uskočil k mantinelu.
33:25'
Viačeslav Kuljomin dojel jako první dlouhé vyhození do obranného pásma domácího celku a ihned rozehrál. Torpedu se musí zvednout.
32:41'
Je vyrovnáno! Dinamo se dostalo do přečíslení a sehrálo jej parádně! JUUSO HIETANEN podpořil útok, sjel si na přihrávku před branku a parádně zavěsil! Asistence: Daniil Tarasov.
32:15'
Domácí fanoušci už zvedali ruce, jenže Kaspars Daugavinš prudkou střelou zápěstím trefil pouze boční síť! Tohle byla dobrá šance!
31:39'
Gennadij Stoljarov vybojoval kotouč v souboji za brankou, ale nedokázal oslovit nikoho ze spoluhráčů. Dinamo může založit útok.
31:12'
Lisutin dával pozor a vyrazil ránu od modré čáry. Domácí brankář předvedl pěkný zákrok a poslal puk do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho levici.
30:46'
Dmitrij Višněvskij odzbrojil jednoho z domácích útočníků a rozjel akci Dinama. Hostující zadák nahodil puk za branku, kde byl Komarov.
30:10'
Dinamo se usadilo v útočném pásmu a snaží se kombinovat. Dmitrij Markovin dostal přihrávku za branku, jenže nedokázal přihrát.
29:22'
Domácí zadáci se vymanili z tlaku soupeře. Vladimir Galuzin vybojoval puk a bekhendem jej poslal přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
29:10'
Ve druhé části se hraje hodně opatrný hokej. Dinamo je častěji u kotouče, ale nedokáže se dostat do útočného pásma.
28:10'
Jevgenij Arťuchin si zpracoval přihrávku do bekhendu a tlačil se do zakončení. Hostující útočník nedokázal přizvednout puk nad beton domácího brankáře.
27:30'
Andrej Alexejev držel puk v obranném pásmu. Poté rozjel akci po pravé straně, jenže hosté se nedokázali vykombinovat zpoza branky.
27:10'
Tomáš Kundrátek operoval s pukem v útočném pásmu. Český hokejista jej poté nahodil po mantinelu, ale nikdo v modrém se ke kotouči nedostal.
26:33'
Zadáci Dinama stále hrají s pukem ve vlastním obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu zatím nehýří pohybem.
26:10'
Jegor Zajcev zastavil hru za vlastní brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Dinamo se v prostřední části nedaří přechod do útoku.
25:20'
Žiga Jeglič napadal rozehrávku hostujícího celku za brankou. Slovinský hokejista se však nedostal ke kotouči.
24:38'
Puk nebezpečně poskakoval před brankou moskevského celku, ale nikdo z domácích hráčů jej nedokázal nasměrovat na branku!
24:10'
Dmitrij Markovin kličkoval před domácí brankou, jenže kotouč se mu po bekhendu svezl přes čepel a hostující hráč nezakončil.
23:41'
22:40'
Juuso Hietanen dostal prostor na levém kruhu, kde si zpracoval prudkou přihrávku, jenže domácí brankář jeho pokus vyrazil.
22:10'
Dustin Boyd táhl akci hostujícího celku po levé straně hřiště. Na modré čáře se rozhodl nahodit puk na branku, ale mířil mimo.
21:41'
Bude se vylučovat! Maxim Lazarev dostává dvě minuty za podražení.
21:25'
Hostující brankář vyrazil na modrou čáru, kde zastavil prudké vyhození a okamžitě poslal puk na opačnou stranu kluziště.
20:44'
Vladimir Galuzin ujel po levém křídle, vletěl do útočného pásma a napřáhl ke střele. Hostující brankář jeho pokus viděl a kotouč vyrazil.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Dinamo se však nedostalo do střelecké pozice. Naopak domácí mohou zahrozit.
20:01'
Střely na branku: 11 – 11
První třetina končí! Dinamo Moskva vstoupilo do dnešního utkání aktivně a Kutějkin otevřel v přesilové hře skóre. Za Torpedo však dokázal bleskově odpovědět Renat Mamašev . Poté se Torpedo začalo tlačit do útoku a dočkalo se odměny. Tomáš Kundrátek se dostal k odraženému kotouči a poslal domácí celek do vedení!
20:00'
19:59'
V samotném závěru první třetiny mohlo být srovnáno! Dmitrij Markovin jel sám na brankáře, pokusil se o blafák, ale Lisutin udržel beton na ledě!
19:25'
Renat Mamašev se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou od mantinelu. Mamašev procedil puk mezi dva obránce a Bocharov zasáhl na poslední chvíli.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Na druhé straně svalil jeden z obránců na led Jegliče. Domácí fanoušci se dožadovali vyloučení, ale slovinský útočník upadl v běžném souboji.
18:10'
Anton Zlobin projel s pukem za branku domácího celku, odkud poslal zajímavou přihrávku mezi kruhy, jenže Komarov si neporadil se zpracováním.
17:35'
Martinš Karsums nepříjemně tečoval prudkou přihrávku po ledě. Lisutin dobře zareagoval a betonem vykopl puk do rohu kluziště.
17:20'
Hietanen nedosáhl na odražený puk a kotouč mu uskočil do středního pásma. Dinamo musí vyklidit třetinu a založit nový útok.
16:32'
Dinamu vůbec nevyšla rychlá rozehrávka. Hietanen chtěl překvapit domácí obranu, jenže jeho pobídka končí zakázaným uvolněním.
16:06'
Anton Zlobin se z pravé strany prodral před branku, krásnou kličkou se uvolnil kolem obránce, jenže slabou střelou těsně minul pravou tyč!
15:10'
Domácí hokejisté se nadále tlačí do útoku. Jeglič se natahoval po prudké přihrávce mezi kruhy, nicméně zakončení se mu vůbec nepovedlo
14:46'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Torpedo se dostává do vedení! Domácí celek dokázal otočit vývoj utkání! Domácí uspěli na vhazování v útočném pásmu. Střelu od modré čáry vyrazil Bocharov před sebe a TOMÁŠ KUNDRÁTEK už měl snadnou práci!
14:37'
Po dlouhé době musel zasahovat také hostující brankář. Jegor Dugin vypálil z levé strany, ale Bocharov jeho pokus ukryl v lapačce.
14:10'
Dmitrij Kazionov se rychlou kličkou u mantinelu zbavil obránce a snažil se přihrát mezi kruhy. Jeho prudkou pobídku zastavil obránce bruslí.
13:40'
Hosté pokračují v tlaku i po skončení přesilové hry. Hokejisté v bílých dresech se snaží najít skulinku ve výstroji brankáře Lisutina.
13:27'
12:40'
Domácí hokejisté vybojovali puk a vyhodili jej přes všechny čáry. Dinamo musí začít od vlastní branky.
12:05'
Ilja Nikulin byl zcela osamocený na modré čáře. Hostující hokejista napřáhl ke střele příklepem, ale brankář Lisutin byl připraven.
11:27'
Dinamo si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za krosček dostává Jevgenij Gračov.
11:05'
Andrej Alexejev se z levé strany prodral před branku domácího celku, připravil si puk a vypálil zápěstím. Lisutin vytáhl jistý zákrok.
10:35'
Torpedo vybojovalo kotouč v obranném pásmu. Alexej Potapov však musel počkat s rozehrávkou, jelikož jeho spoluhráči střídali.
10:05'
Hosté se dopustili úmyslného ofsajdu a vhazovat se bude v jejich obranném pásmu. Na stadionu zatím panuje fantastická atmosféra.
09:20'
Juuso Hietanen nahodil puk od modré čáry. Lisutina se pokusili zmást hned dva útočící hráči, jenže nikdo z nich puk netečoval.
09:00'
Lisutin si všiml dotírajícího soupeře a raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
07:56'
Je vyrovnáno! Domácí celek bleskově dotahuje skóre! Také Torpedo udeřilo v přesilové hře! Michajl Grigorev vybídl ke střele RENATA MAMAŠEVA, jehož rána se zastavila v síti! Asistence: Michajl Grigorev, Vladimir Galuzin.
07:41'
První přesilovku si zahraje také Torpedo! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jevgenij Arťuchin.
07:15'
Martinš Karsums dostal parádní přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil zápěstím. Karsumsovu ránu stačil zablokovat obětavý obránce.
07:00'
Lisutin tentokrát musel zasahovat po průniku Andreje Kutějkina z pravého křídla. Lisutin utěsnil prostor u pravé tyče a schoval puk do lapačky.
06:38'
Michajl Grigorev vybojoval kotouč v obranném pásmu a raději uklidnil hru za brankou. Grigorev počkal na vystřídání spoluhráčů a rozjel novou akci.
06:15'
Dinamo je zatím mnohem aktivnější. Hosté se usadili v útočném pásmu, ale zatím se nemohou dostat do střelecké pozice.
05:33'
Lisutin si po dlouhé době připsal úspěšný zákrok. Domácí brankář dával pozor na nahození ze středního pásma a schoval puk do lapačky.
04:23'
Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení! Vladimir Brjukvin našel zpoza branky volného ANDREJE KUTĚJKINA, který pohotovou střelou otevřel skóre! Asistence: Vladimir Brjukvin.
03:32'
Žiga Jeglič vybojoval puk v obranném pásmu a vyvezl jej do středního pásma. Dinamu se v přesilové hře zatím vůbec nedaří.
03:10'
Denis Paršin skvěle vystoupil proti obránci na modrou čáru a zahnal soupeře do středního pásma. Dinamu se poté nepovedla rozehrávka a puk skončil na zakázaném uvolnění.
02:47'
Bude se poprvé vylučovat! Dvě minuty za podražení dostává Danil Verjajev.
02:33'
Alexej Potapov nahodil puk od modré čáry. Jeho střelu před brankou tečoval jeden ze spoluhráčů, ale Bocharov předvedl sebejistý zákrok.
02:04'
Bocharov musel dávat pozor na nebezpečné nahození od modré čáry. Hostující brankář puk dobře viděl a vyrazil jej do rohu.
01:29'
Dinamo se tlačilo do rychlého protiútoku, jenže prudkou přihrávku po levém křídle nedostihl nikdo v bílém dresu. Torpedo může založit další akci.
01:10'
Jegor Dugin bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí hokejista se pustil do přetlačované s Hietanenem a o puk přišel.
00:32'
Michajl Grigorev sice přišel o kotouč v rohu útočného pásma, ale jeho soupeř puk vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Bocharova.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního duelu. Torpedo se ihned vydalo do útoku, ale nikdo z domácích nezakončil.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na led. Domácí Torpedo bude hrát v modrém, zatímco Dinamo přijelo v bílém.

V dresu domácího Torpeda bychom dnes měli sledovat Tomáše Kundrátka.
Torpedo Nižnij Novgorod

Naopak Torpedo zatím zaostává za očekáváním. Dnešní domácí celek dosud získal pouze šest bodů a drží osmou pozici Západní konference. Torpedo zatím trápí slabá produktivita. Dosud nastřílelo pouze dvanáct branek. V minulém duelu ale trápilo Petrohrad, kterému podlehlo až po nájezdech.

Poslední tři zápasy

Torpedo – Petrohrad 3:4 po nájezdech
Astana – Torpedo 4:2
Novosibirsk – Torpedo 2:3
Dinamo Moskva

Moskevský celek vstoupil do nového ročníku slušně. V pěti duelech vybojoval deset bodů a zatím drží třetí příčku Západní konference. Dinamo dokonce vsítilo šestnáct branek, což je oproti startům předchozích sezón posun. K minulému duelu zajíždělo na led Dinama Riga, kde zvítězilo 5:1. Parádní výkony navíc podává brankář Jerjomenko.

Riga – Dinamo Moskva 1:5
Dinamo Moskva – Jokerit 2:1 po nájezdech
Dinamo Moskva – Slovan 4:2
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na souboj mezi Torpedem Nižnij Novgorod a Dinamem Moskva. Začátek je stanoven na 18 hodin.