KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Vitaz - 27. srpna 2017   16:00

Petrohrad
Petrohrad
21:54' Kalinin (Širokov, Šesťorkin) • 32:16' Širokov  • 40:45' Hersley (Dacjuk, Kovalčuk) • 65:00' N. Gusev
4:3
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)

2:0 (SN)

Vitaz
Vitaz
Petrohrad
Šesťorkin (Koskinen) – Rundblad, Chafizullin, Gavrikov, Hersley, J. Jakovlev, Rukavišnikov, Rykov – S. Plotnikov, Kovalčuk (A), Dacjuk (C) – Kalinin, Koskiranta, Širokov – Karpov, Tichonov, N. Gusev – Ketov, Děrgačov, Kablukov.
Vitaz
M. Birjukov (Saprykin) – Mozík, Golovkov, Burström, P. Lukin, S. Romanov, Pautov, Gimajev, Voronkov – Afinogenov (C), D. Sjomin, Makejev – Rissanen, Mankinen, Kopejkin – Horák, Denežkin, Švec-Rogovoj – Jacenko, Gorochov, Kulagin.

65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
Jesse MANKINEN neproměňuje.
Rolby již sjely z ledu a za malou chvíli začnou samostatné nájezdy.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
Ofsajd hostí zastavil hru.
64:03'
Jakovlev střílel z mezikruží a Birjukov měl s jeho střelou problémy. Nakonec ji však schoval do lapačky.
62:32'
Karpov prověřil Brijukova a vybojoval vhazování v útočeném pásmu.
62:12'
Ofsajd zastavil domácí útočníky.
61:00'
Makejev je sám na Šesťorkina a ten ho dobře vychytal. Skvělá šance pro hosty !
60:48'
kovalchik se dostal do dobré pozice, ale Birjukov ho vychytal. Chytá dnes fantasticky.
60:14'
Šesťorkin si připisuje první zákrok v prodloužení.
60:01'
Nečekaný výsledek je na světě a hosté si odvezou minimálně jeden velmi cenný bod!

59:20'
Další vyhození Podolsku! Nečekaný výsledek je na spadnutí!
58:27'
Hosté brání výsledek a vyhazují.
58:00'
Poslední dvě minuty. Domácí jsou v útočném pásmu a odstřelují Birjukova.
57:31'
Birjukov teď neuvěřitelně zachránil hostující celek! Po odrazu od vlastního spoluhráče se puk ploužil do branky, ale Birjukov se po něm vrhl a na poslední chvíli ho skryl do lapačky !
56:26'
Domácí se hnali dva na jednoho, ale finální nahrávka jim vůbec nevyšla a tak z velké šance nebylo nic !
54:30'
Karpov se snažil samostatným průnikem dostat do nějakého zakončení, ale hostující obrana ho dostala až do rohu a poté mu byl kotouč odebrán.
53:38'
Gavrikov pálil od modré, ale Birjukov střelu chytil a nedopustil žádnou dorážku.
52:40'
Mankinen z levé strany prověřil domácího brankáře. Ten s jeho střelou neměl problém.
51:48'
Gusev se už už řítil sám na brankáře, ale rozhodčí přerušil akci kvůli ofsajdu.
51:00'
Hra se odehrává ve středním pásmu a ani jeden z týmů se nemůže dostat do útočného pásma. Na domácích začíná být znát nervozita z vyrovnaného stavu!
50:00'
Posledních 10 minut základní části a domácí se zatím nemohou dostat ani do pásma. Podolsk skvěle brání střední pásmo.
49:02'
Šesťorkin si připisuje další zákrok ! Podolsk ukazuje své zuby a pokouší se strhnout vedení na svou stranu.
48:30'
Šesťorkin chyboval za brankou a do dobré šance se dotsal jeden z hostujících hráčů, ale nakonec jeho střelu ztečoval Hersley mimo.
46:57'
Domácí se v přesilovce k ničemu nedostali a jen co se vrátil Kulagin z trestné lavice jel jeden na jednoho a prověřil dobrou ranou Šesťorkina.
46:43'
44:43'
A Petrohrad si zahraje další přesilovku !
42:57'
Domácí se snaží dostat opět do vedení a jsou stále v útočném pásmu.
41:03'
Viťaz právě vstřelil branku!
ALEXANDR DENEŽKIN zchladil celou arénu! Ani ne po půl minutě od vstřelené branky domácích pálil Romanov na Šesťorkina. ten jeho střelu vyrazil a k dorážce se dostal ALEXANDR DENEŽKIN, který srovnává na 3:3 ! Asistence: Romanov.
40:45'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Rychle využitá přesilová hra! PATRIK HERSLEY dostal nahrávku od Datsyuka na modrou čáru a jeho bomba skončila v síti. Asistence: Datsyuk, Kovalchuk.
40:43'
Další přesilovka pro Petrohrad!
40:01'
Střely ve druhé třetině 16:8
Střely celkem 33:15
Domácím se podařilo dvakrát ve druhé třetině dorovnat skóre a před třetí třetinou je tedy stav 2:2. Petrohrad má, ale velikou převahu! Ubrání Podolsk alespoň remízu?
40:00'
39:20'
Další dvě možnosti domácích a opět vše pochytal Birjukov ! neuvěřitelný výkon hostujícího brankáře !
38:15'
Fanoušci domácích dnes vytváří skvělou atmosféru a určitě i oni pomáhají k obrovskému tlaku Petrohradu.
37:45'
Domácí opět kombinují v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet a dostat se tak do vedení!
37:03'
Zakázané uvolnění domácích teď přerušilo hru.
36:17'
Rykov pálil bez přípravy z levého kruhu a jeho střela nadělala velké problémy Birjukovovi!
34:25'
Domácí hokejisté se hnali dopředu tři na dva a akci nevyřešili vůbec špatně. Po dobré kombinaci pálil z pravého kruhu Gusev, ale Birjukov opět fantasticky zasáhl!
34:00'
Hosté se usadili v útočném pásmu a zkoušeli se znovu dostat do vedení, ale jejich snahu přerušil Šesťorkin. bude se tak vhazovat před brankou domácích.
32:16'
Nádherná akce SERGEJE ŠIROKOVA, který sebral kotouč na polovině hřiště objel všechny hráče co mu stáli v cestě a nekompromisně zavěsil pod víko.
31:20'
Petrohrad se teď dobře prokombinoval před bránu hostů a z levé strany pálil Plotnikov, ale Birjukov opět pozorný.
30:05'
Utkání se přehouplo do druhé poloviny a obrázek je stále stejný. Domácí tlačí hosty a kombinují nicméně efektivita střely je slabá a navíc za Viťaz dnes chytá skvěle Birjukov !
28:30'
Hosté ubránili oslabení a hned se usadili v útočném pásmu Petrohradu. Viťaz dnes skvěle napadá a to dělá domácím hráčům velké potíže.
27:20'
27:01'
Po minutě a půl se přerušilo a hostující čtyřka může konečně vystřídat.
26:20'
Celou minutu se domácí drží v útočném pásmu a odstřelují Birjukova, který chytá fantasticky!
25:20'
Další trest pro hosty. Na dvě minuty za podražení si jde odpočinout Kulagin a to je další velká šance na vyrovnání pro domácí, kteří mají velmi nebezpečnou početní výhodu.
24:28'
Domácí vypadají dost opařeně a hosté se tlačí dál dopředu. V dobré pozici se objevil Lukin, ale na Šesťorkina si zatím nepřišel!
22:57'
Vyrovnaný stav dlouho nevydržel a hosté jdou opět do vedení ! Po chybné rozehrávce v domácí obraně se hosté dostali z vlastní modré čáry rychle do útočného pásma a z mezikruží pálil přesně IVAN JACENKO! Asistence: Horák.
21:54'
Šesťorkin rychle rozehrál a přes celé hřiště našel přesně Kalinina, který nahrál Širokovovi a ten jel sám na branku, ale neuspěl a tak se k dorážce dostal SERGEJ KALININ a ten už Birjukova překonal! Máme vyrovnáno! Asistence: Širokov, Šesťorkin.
21:15'
Hosté jsou sice v plném počtu, ale domácí kombinují s lehkostí a vypadá to jakoby měli stále početní výhodu.
20:34'
20:30'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
20:01'
Střely na branku po první třetině 17:7.
Petrohrad má více ze hry, ale do větších šancí se zatím dostávají hosté, kterým se povedlo jeden kotouč dostat za záda domácího brankáře. Druhou třetinu začnou domácí přesilovou hrou a dá se očekávat velký tlak.
20:00'
19:45'
Zajímavý závěr první třetiny! Nejdříve pálil skvěle od modré čáry Hersley, ale jeho střelu lapil Birjukov. O chvíli později jeli hosté v oslabení dva na jednoho, ale Sjomin nedokázal nahrát spoluhráči. Petrohradští sebrali kotouč a hnali se dopředu a se sirénou dobře pálil Plotnikov, ale neuspěl!
19:02'
Hosté se osvobozují.
18:34'
Další trest pro hostující hráče a další velká možnost pro srovnání stavu!
17:30'
Po chybné rozehrávce se dostal do velké šance Sjomin, který jel sám na brankáře, ale ani nadvakrát nepřekonal domácího golmana!
17:27'
17:00'
Hostům se daří vyhodit. Ještě 30 vteřin přesilové hry.
16:27'
Domácí jsou v útočném pásmu, ale žádnou větší šanci zatím neměli.
15:27'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jegor Voronkov – 2 min., podražení).
Velká šance pro domácí jak vyrovnat!
15:00'
Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu a hosté jsou Petrohradu rovnocenným soupeřem !
13:40'
Plotnikov vyjel zpoza brány a vytvořil si dobrou příležitost, kterou lapil zatím výborný Birjukov!
13:00'
Hosté po vstřelené brance výrazně ožili a vytváří si dobré příležitosti na vstřelení další branky.
12:25'
Petrohrad se snaží o odpověď. Od modré čáry pálil Rundblad, ale Birjukov byl pozorný!
10:31'
MAXIM AFINOGENOV si najel do výborné pozice na kruh a skvělou střelou obstaral první branku dnešního zápasu a nutno říci, že vedení hostů nikdo nečekal! Asistence: Sjomin D.
9:30'
Ďergačov pálil těsne nad rameno Birjukova. Domácí mají tlak, ale zatím se jim nedaří překonat hostujícího brankáře.
8:40'
Rissanen vypálil od levého mantinelu,ale jeho střela nebyla nijak přesná.
6:40'
Další velká šance domácích ! Plotnikov stál tváří v tvář hostujícímu golmanovi, ale minul branku !
5:35'
Mankinen střílel z pravé strany, ale Shestyorkin byl připraven.
5:00'
Domácí hráči zakládají novou akci od své branky, ale zatím se jim nedaří dostat se do pásma.
4:03'
I hosté se dostali ke své první střele. Z velkého úhlu zkoušel domácího brankáře překvapit Horák.
3:20'
Plotnikov zkusil vystřelit mezi kruhy, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala.
2:35'
Další ofsajd domácích. Petrohrad je nesmírně aktivní, ale vážnou šanci si zatím nevypracoval.
2:15'
Domácí akce přerušena ofsajdem.
2:07'
Domácí se drží v útočném pásmu.
1:00'
Z pravé strany to zkoušel Afinogenov na hostujícího brankáře si ale nepřišel.
00:20'
Domácí vyhráli vhazování a snaží se založit první útočnou akci. Hosté však dobře napadají.
00:01'
Viťaz Podolsk
Hosté se nacházejí na pátém místě západní konference a mají odehrané dva zápasy. Po úvodní porážce od moskevského dynama po nájezdech porazili hokejisté Viťazu Minsk 0:1. Dnes je čeká náročný zápas a budou se snažit nedostat debakl, protože poslední tři vzájemné zápasy skončili jasnou výhrou Petrohradu. (7:2,6:2,7:1)
Hráči jsou na ledové ploše za malou chvíli začínáme.
Ještě jednou Vás vítám u sledování dalšího zápasu KHL. V dnešním zápase s střetne domácí favorit Petrohrad s nepříjemným soupeřem z Podolska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.