KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Nižněkamsk - 8. září 2017   19:00

Slovan Bratislava
03:12' Viedenský (Švarný, Meszároš) • 44:57' Ebert (Viedenský, Smoleňák) • 55:21' Viedenský (Kašpar, Smoleňák)
3:4
(1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
13:31' Šiksatdarov  (Zdunov) • 13:47' Sexton  (An. Sergejev, Nestrašil) • 23:48' Rau  (An. Sergejev, Chajrullin) • 64:50' P. Kulikov  (An. Sergejev)
Mazanec (24. Štěpánek) – Ebert, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Kozák, Hedera – Hecl, Viedenský, Kašpar (A) – Řepík, Co. Genoway, Smoleňák – Sádecký, Buchtele, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, A. Šťastný.
Ansons, Sojn – Strelcov, Sjusujev
Aréna Ondreja Nepelu
6 780 diváků
Nižněkamsk

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Už to vypadalo, že zápas dojde až do samostatných nájezdů, ale deset vteřin před koncem prodloužení dostal namazáno Pavel Kulikov, jenž zblízka prostřelil Štěpánka a hosté tak na ledě Slovanu vybojovali o bod navíc.
64:50'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Deset vteřin před koncem prodloužení dostal PAVEL KULIKOV přihrávku do jízdy a sám před Štěpánkem pak zařídil bonusový bod pro svůj tým – 3:4. Asistence: Andrej Sergejev.
64:09'
Dan Sexton jel sám na Štěpánka, ale brankář Slovanu ho do zakončení nepustil.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:35'
Ildar Šiksatdarov si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho táhlá střela ale skončila na Štěpánkovi, který znovu svůj tým podržel.
62:54'
Ivan Švarný zlikvidoval obranným zákrokem akci hostů a Slovan otáčí hru zase až před branku Nižněkamsku.
62:17'
Sexton se dostal do útočného pásma a jeho rána směrem na domácí branku skončila jen vysoko nad Štěpánkovou klecí.
61:52'
Na druhé straně tečoval kotouč před hostující brankou Michal Řepík, ale úspěšný nebyl.
61:33'
Kulikov svou střelou orazítkoval tyčku domácí branky!
60:47'
Piganovič si sjel na levý kruh a jeho pohotová rána končí na Jakubu Štěpánkovi, která okamžitě kotouč posílá zpět do hry.
60:18'
Hosté mají puk a snaží se projít do útočného pásma.
60:01'
Třetí třetina je za námi a protože neurčila vítěze po tom, co domácí smazali dvoubrankové manko a vyrovnali, následovat bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00'
59:20'
Hrnka pálil z pravé strany a trefil jen boční konstrukci hostující branky. To jsou chvíle, hosté znovu pod drtivým tlakem.
58:41'
Hosté vyslali střelu na Štěpánka ze středu hřiště, brankář Slovanu se ale překvapit nenechal. Kotouč hned rozehrál dopředu a do útoku míří hráči Slovanu.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:29'
A další šance. Radek Smoleňák těsně před Ježovem vystřelil a hostující brankář znovu zaúřadoval. Hosté jsou nyní pod velkým tlakem.
57:00'
Domácí jsou na koni a znovu se ocitli v dobré šanci. Jenže Ježov tentokráte střelu Kašpara chytil a má puk pod kontrolou.
55:21'
Slovan právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Hráči Slovanu doslova dřeli a snažili se před hostující brankou a to přineslo kýžené ovoce. MAREK VIEDENSKÝ tečoval před brankou střelu Lukáše Kašpara a poté dokázal prostřelit Ježova – 3:3. Začíná se znovu od začátku. Asistence: Lukáš Kašpar a Radek Smoleňák.
55:06'
Domácí neuspěli při vhazování v útočném pásmu a kotouč letí až před Štěpánka.
54:33'
Hosté nahodili kotouč před Štěpánka a domácí hráči tak musejí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma. Nyní už míří směr branka Nižněkamsku.
54:03'
Sexton pálil z levého kruhu na Štěpánka, ten ale včas sklapl své betony a neinkasoval. Hru nechal plynout a poslal kotouč hned mezi své spoluhráče.
53:34'
Colby Genoway střílel zblízka na Ježova, ale ten si připravil další přesný zákrok a podržel těsné vedení svého celku.
52:54'
Viedenský odtlačil od sebe Brynceva a ke střele se pak dostal Lukáš Kašpar. Jenže jeho střela končí mimo tři tyče. Nicméně domácí udrželi útočné pásmo a dál hrozí před Ježovem.
52:34'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje do obranného pásma Nižněkamsku. Vhazovat se bude po levici Ježova.
51:29'
Slovan zvyšuje tempo hry a tlačí se před branku Nižněkamsku. Na srovnání stavu skóre mají domácí hráči ještě osm a půl minuty.
49:52'
Na řadě je další komerční přestávka.
49:24'
Barker je na ledě a Slovan je tedy v plném počtu.
49:20'
Smoleňák střílel ve vlastním oslabení, ale k vyrovnání jeho střela nevedla.
48:52'
Hosté opět svírají Slovan v jeho obranném pásmu a Štěpánek se musí ve svém brankovišti ohánět. Až nyní se domácí osvobozují.
47:24'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Cam Barker – 2 min., držení hole).
47:20'
Švarný je na ledové ploše a domácí jsou kompletní.
46:16'
Hosté zamkli Slovan v jeho pásmu a z tlaku se pak domácí dokázali vymanit a vyhazují puk do bezpečí, tedy až před Ježova.
45:20'
Rozlet Slovanu ale brzdí další přesilovka hostů. Švarný inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.
45:20'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., podražení).
44:57'
Domácí jsou Nižněkamsku na dostřel jediného gólu. NICK EBERT dostal kotouč na pravý kruh a odtud svojí dělovkou propálil v hostující brance doslova vše, co mu stálo v cestě – 2:3. Slovan je tak zpátky ve hře. Celou situaci ale ještě posoudil videorozhodčí, jenž gól potvrdil. Asistence: Marek Viedenský a Radek Smoleňák.
44:01'
Nyní se zaskvěl Jakub Štěpánek po střele Dana Sextona, který tak měl dobrou šanci ještě zvýšit hostující náskok. Vhazovat se bude po Štěpánkově pravici.
43:45'
Z levého kruhu pálil znovu Ivan Švarný, jenže Ježov se opět vyznamenal. A chytil i dorážku Radka Smoleňáka. Nyní je lepší Slovan a kontaktní gól je na dosah.
42:55'
Michal Řepík zrychlil krok podél pravého mantinelu, pak si nabruslil před Ježova, ale jeho střela za jeho zády nekončí a nekončí tam ani dorážka Radka Smoleňáka.
42:00'
Ivan Švarný střílel na Ježova, ten ale nastavil svoji lapačku a podržel svůj tým a jeho dvoubrankový náskok.
41:23'
Vhazovalo se v útočném pásmu domácích, ale ti nakonec o kotouč přišli a hra se zase stěhuje na druhou stranu.
40:23'
Hosté se nastěhovali do pásma Slovanu, ale ke kloudné střele se nedostali. Hned na to pak Slovan otáčí hru na opačnou stranu.

Využití: 0 – 0
I druhé dějství je za námi. V něm ve čtyřiadvacáté minutě přidal další branku hostů Chad Rau a Nižněkamsk tak má dvoubrankový náskok. Na jeho střelu nedokázali domácí odpovědět, i když měli k dispozici přesilové hry. Uvidíme, co nám nabídne třetí třetina, která bude ještě jistě hodně zajímavá. Ta začne přibližně ve 20:55.
40:00'
39:57'
Piganovič je na ledě a hosté jsou tedy v plném počtu.
39:45'
Puk se ocitl na ochranné síti. Vhazovat se bude po levici Ježova a Slovan má ještě patnáct vteřin ke vstřelení kontaktní branky.
39:15'
Meszárošovu střelu vyrazil do bezpečí Nestrašil a hosté se následně pak osvobozují.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Slovan se zbytečně okradl o vteřiny ze své přesilové hry, když se dopustil zakázaného uvolnění. Hra se tedy stěhuje zpět před Jakuba Štěpánka.
37:57'
Piganovič dostává dvě minuty za držení a je tu další přesilovka Slovanu. Dokáže ji využít?
37:57'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Oleg Piganovič – 2 min., držení protihráče).
36:49'
Domácí zavřeli hosty v jejich pásmu a snaží se o další střely. Zatím se však znovu nedaří a kotouč opouští jejich útočné pásmo.
36:25'
Kašpar střílel z levého kruhu a jeho ránu efektním semaforem likviduje Ježov. Další velká šance domácích ke kontaktní brance nevedla.
35:10'
Po vyhraném vhazování v pásmu hostů se ke střele dostal Andrej Meszároš, ale jeho rána byla zablokována a kotouč skončil za brankou Ježova.
34:52'
Domácí hráči zatím nemohou najít recept na hosty, kteří hrají v absolutní pohodě. Najednou se vytratily i střelecké pokusy Slovanu. Tohle ke kontaktní brance určitě nepovede.
34:14'
Rau vysunul Dana Sextona a druhý jmenovaný svou střelou poslal kotouč na Štěpánka, který ho svým levým ramenem vytěsnil do bezpečí.
34:03'
Nyní následuje další komerční pauza.
33:41'
Meszároš je na ledě a Slovan je také kompletní.
33:32'
Domácí se osvobozují a z jejich oslabení už zbývá jen pár sekund.
32:40'
Kulikov je na ledě a jeho tým je v plném počtu. Začíná tak zkrácená přesilová hra Nižněkamsku.
32:26'
Před Jakuba Štěpánka si sjel Ildar Šiksatdarov, ale mezi jeho betony nenašel prostor, kam by mohl poslat kotouč. Domácí mají kotouč ve své moci a míří do útoku.
31:52'
Damir Šaripzjanov střílel z pravého kruhu a jeho střelu zachytila pohotová lapačka Jakuba Štěpánka. Brankář Slovanu hru raději přerušuje a vhazování proběhne po jeho levici.
31:41'
Je po přesilovce. Meszároš dostává dvě minuty za podražení a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
31:41'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., podražení).
31:27'
Tvrdou střelu vyslal Meszároš, ale hosté se dokázali ubránit a hned na to vyhazují puk až před Štěpánka.
31:04'
Damir Šaripzjanov je na ledě a hosté jsou ve čtyřech hráčích.
30:40'
Domácí budou hrát pět na tři. Kulikov dostal dvě minuty a desetiminutový trest za napadení. Velká šance snížit.
30:40'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min. + 10 min. osobní trest, napadení).
30:24'
Ebert našel v prostoru mezi kruhy volného Michala Řepíka, ale jemu střela nesedla a skončila jen na obraně hostů.
29:58'
Slibně se rozvíjející akci domácího celku zastavilo postavení mimo hru. To bylo posouzené jako úmyslné a hra se tedy stěhuje před Jakuba Štěpánka, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
29:23'
Hosté se osvobodili a domácí hokejisté zakládají svou další akci od vlastního brankáře. Už míří před Ježova, kde se pokusí o střelu, která by mohl vést ke kontaktní brance.
29:04'
Následuje také komerční přestávka.
29:04'
Damir Šaripzjanov dostává dvě minuty za sekání a je tu přesilovka pro Slovan.
29:04'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., sekání).
28:47'
Radek Smoleňák střílel z pravého kruhu a poté se snažil po odražení kotouče dorazit svou vlastní střelu, Ježov byl ale na svém místě.
28:26'
Marek Viedenský je na ledové ploše a Slovan Bratislava je tedy v plném počtu.
28:01'
Další osvobození domácích a jejich oslabení se chýlí k samému konci.
27:17'
Tomáš Voráček zachytil puk po střele Sextona a okamžitě ho posílá až před hostující branku. Nižněkamsk tak bude muset svou další akci zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.
26:57'
Hosté se uhnízdili v pásmu Slovanu, ale zatím se k pořádné střele před Štěpánkem nedostali.
26:26'
Další vyloučení na straně Slovanu. Viedenský dostává dvě minuty za faul loktem a domácí se tak budou muset znovu bránit v oslabení.
26:26'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., faul loktem).
26:20'
Po střele Dana Sextona si první přesný zákrok připsal Jakub Štěpánek a hned na to pak raději přerušil hru. Bude se vhazovat v jeho těsné blízkosti.
25:53'
Andrej Nestrašil si nerozuměl se Danem Sextonem a oba se zamotali do svých přihrávek. Poté se hra otáčí na opačnou stranu.
25:07'
Marek Hecl se z otočky dostal zpět ke kotouči a poté z úhlu vystřelil na Ježova. Ten ale včas sklapl své betony a neinkasoval.
23:48'
Třetí branka v síti Slovanu mění muže mezi třemi tyčemi. Místo Marka Mazance bude hájit domácí brankoviště Jakub Štěpánek.
23:48'
Hosté domácím odskakují na rozdíl dvou branek. CHAD RAU se nejlépe zorientoval na vrcholu pravého kruhu a svou střelou švihem pak nedal Mazancovi žádnou šanci – 1:3. Asistence: Andrej Sergejev a Marat Chajrullin.
23:06'
Radek Smoleňák sprintoval před Ježova, ale nakonec byl u něho dříve obránce Nižněkamsku Alexandr Bryncev, jenž posílá puk mimo ohrožení vlastní branky.
22:52'
Buchtele nahodil kotouč do útočného pásma a jeho spoluhráči míří střídat. Na ledě tak budou čerstvé síly.
21:54'
Domácí jsou v plném počtu.
21:44'
Poslední vteřiny oslabení Slovanu a domácí drží kotouč na svých holích. Vypadá to, že svou početní nevýhodu zvládnou a neinkasují.
21:04'
Smoleňák vytáhl puk do středního pásma a pak i sám ve vlastním oslabení pálil z levého kruhu na Ježova, který si připisuje další cenný zákrok.
20:19'
Kotouč se dostal na domácí hokejky a Slovan se osvobozuje. Puk letí až před Ježova a cenné vteřiny z domácího oslabení jsou pryč.
20:04'
Domácí jsou ve čtyřech a pokračuje tak už klasická početní výhoda Nižněkamsku.
20:01'
Statistiky první třetiny

Střely na branku: 5 – 9
Zásahy brankářů: 7 – 4
Vyloučení: 4 – 2
Vyhrané buly: 12 – 9
První třetina je za námi. Slovan se v ní už ve čtvrté minutě ujal vedení zásluhou Marka Viedenského. Hosté ale ve čtrnácté minutě dvěma slepenými góly Ildara Šiksatdarova a Dana Sextona otočili stav utkání na svou stranu. Komplikace pak přišla pro domácí tým, když byl na pět minut a do konce utkání vyloučen Pavol Skalický. Slovan tak čekala dlouhá hra v oslabení. Jenže tu utnulo vyloučení Piganoviče a počet hráčů se srovnal. Nicméně ke konci prvního dějství pokračovali hosté ve své přesilovce, která byla umocněna dalším vyloučením domácích a ti na začátku druhé třetiny budou hrát ve třech. Druhé dějství začne přibližně ve 20:00.
20:00'
19:54'
Jenže vyloučen je Jan Buchtele na dvě minuty za podražení a hosté budou hrát pět na tři.
19:54'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jan Buchtele – 2 min., podražení).
19:32'
Domácí hokejisté se chopili kotouče a vyhazují ho až před branku Nižněkamsku. Pošetřili tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
19:06'
Sergejev pálil na branku Slovanu a Andrej Nestrašil ji tečoval. Ale na svého krajana v brance domácích Marka Mazance nevyzrál.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:12'
Piganovič je na ledě a pokračuje tak už zkrácená přesilovka hostů.
17:55'
Michal Řepík z levého kruhu vyslal prudkou střelu na Ježova a ten znovu ukázal dobrý zákrok. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
17:30'
Porjadin střílel v blízkosti domácí branky, ale Ivan Švarný si ho poté převzal a poslal kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
17:09'
Ebert se napřáhl na levém kruhu, udělal ještě krok navíc, aby si našel lepší pozici pro střelu a hned na to pálil na Ježova, jenž jeho ránu chytá.
16:39'
Po špatném útoku Slovanu je u puku znovu Nižněkamsk, jenž míří před branku Marka Mazance.
16:12'
Síly na ledě se srovnají. Piganovič dostává dvě minuty za podražení a uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
16:12'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Oleg Piganovič – 2 min., podražení).
16:01'
Domácí hráči se znovu osvobozují a šetří další cenné vteřiny ze svého oslabení.
15:33'
Po nebezpečné střele Raua a Nestrašila se kotouč dostal k obraně Slovanu a ta ho vyhazuje do bezpečí, až před branku hostů.
15:06'
Nepříjemnost pro Slovan. Pavol Skalický inkasuje pětiminutový trest a osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení. Hosté tak budou hrát dlouhou početní výhodu.
15:06'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Pavol Skalický – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).
14:05'
Domácí nejsou se současným stavem spokojeni a hned vyrazili do akce před hostující branku. Jenže střela Marka Hecla končí pouze nad brankou Nižněkamsku.
13:47'
A bleskově se hosté dostávají poprvé v utkání do vedení. DAN SEXTON si přikopl puk těsně před domácí brankou a poté ho svou holí dorazil do poloodkryté klece Marka Mazance – 1:2. Asistence: Andrej Sergejev a Andrej Nestrašil.
13:31'
Hlavní rozhodčí se vrátil na ledovou plochu a poté jasně ukazuje směrem ke středovému kruhu – gól platí a platí tedy i vyrovnaný stav.
13:31'
Celou situaci ale ještě posuzuje videorozhodčí, jenž zkoumá, zda branky nebylo dosáhnuto vysokou holí.
13:31'
Hosté srovnávají se Slovanem krok. Po chybě za brankou Slovanu se kotouč dostal do prostoru mezi kruhy, kde byl připravený ILDAR ŠIKSATDAROV, jenž svou prudkou střelou dokázal propálit Marka Mazance – 1:1. Asistence: Pavel Zdunov.
12:37'
Pak to ještě zkoušel Avcin, jenže obrana Slovanu mu jeho střelu dokázala pokrýt a Slovan tak může zamířit znovu před hostující klec.
11:50'
Sexton s Rauem se nedokázali prosadit před brankou Slovanu, ale k odraženému puku se dostal Andrej Sergejev, ale ani ten úspěšný nebyl.
11:32'
Galimov se napřáhl k pořádné střele z levého kruhu, ale Marek Mazanec dokázal jeho střelu vytěsnit do bezpečí. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
10:42'
Jan Buchtele dostal přihrávku od Hrnky, ale první jmenovaný pak svou ránu poslal pouze do Ježovovy hrudi.
10:06'
Aktivita obou celků neustává, naopak s přibývajícím časem hrají oba celky opravdu velmi svižně a zbytečně se tak hra nepřerušuje.
08:59'
Na opačném konci kluziště dostal od Kašpara na levý kruh nabito Marek Viedenský a jeho rána pak končí na obraně Nižněkamsku.
08:08'
Po neúspěšném útočném snažení Slovanu se do rychlého brejku dostali hosté, ale před Mazancem se jim nepodařilo zkrotit kotouč a ten opustil domácí pásmo.
07:15'
Hosté se ocitli ve velké šanci. Kotouč se ocitl před brankovištěm Slovanu a Zdunov svojí ránou poslal puk jen kousek vedle pravé tyče domácí branky.
07:02'
Následuje první komerční přestávka.
06:15'
Hned po návratu Bačíka z trestné lavice zaútočili domácí hokejisté a Lukáš Kašpar byl v dobré šanci, ale na brankáře Ježova si nepřišel.
06:01'
Slovan se ubránil a nyní je už v plném počtu.
05:29'
Domácí zatím hrají své oslabení velmi dobře a hosty k ničemu nepouštějí. Zároveň se pak osvobozují.
04:01'
Přesilovka pro hosty, dvě minuty inkasuje Bačík za podražení a už sedí na trestné lavici.
04:01'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Bačík – 2 min., podražení).
03:12'
Domácí se ujímají vedení a využívají svou početní výhodu. Andrej Meszároš pálil od modré čáry a těsně před brankou Nižněkamsku tečoval jeho ránu MAREK VIEDENSKÝ, jenž tak poslal kotouč za Ježovova záda – 1:0. Asistence: Ivan Švarný a Andrej Meszároš.
02:24'
Ivan Švarný se napřáhl od modré čáry a puk letěl vzduchem až k Ježovovi, kterému prosvištěl jen kousek nad pravým ramenem. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
02:09'
Slovan si jako první zahraje přesilovou hru. Galimov je na trestné lavici za vražení na hrazení a domácí mají šanci otevřít skóre.
02:09'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Emil Galimov – 2 min., vražení na hrazení).
01:54'
Zápas začal hodně svižně a akce střídá akci. V té další se ocitli domácí hráči a Ježov se musel mít opět na pozoru. Po odehrání puku se ho zmocnili jeho spoluhráči, kteří už míří do útoku.
01:35'
Bačík dostal nabito na pravý kruh a jeho střela mířila směrem na hostující branku, skončila ale na boční konstrukci Ježovovy branky.
01:16'
Také Andrej Nestrašil si připravil pěknou poziční střelu, jenže jeho střela zamířila jen vysoko nad branku Marka Mazance.
00:43'
Na druhé straně to zkoušel Rau, někdejší hráč Kunlunu pálil z mezikruží, ale také to bylo jen do připraveného brankáře, v tomto případě Marka Mazance.
00:14'
Z levého kruhu se dostal ke střele Lukáš Kašpar, ale nechal jen vyniknout Ježova, který kotouč ukrývá na své hrudi. Zároveň také přerušuje hru.
00:08'
Hosté se hned v úvodu utkání dopustili zakázaného uvolnění a hra se tedy stěhuje před Ježova, kde se také bude vhazovat.
00:01'
A nyní už zní také domácí hymna, tedy ta slovenská.
Halou Ondreje Nepely v Bratislavě už zní hymna Ruské federace.
Oba celky jsou už připraveny na ledové ploše a těsně před utkáním si vyslechneme hymny obou zemí. Také na ledové ploše proběhne uctění památky na Dušana Paška, jenž by ve čtvrtek oslavil sedmapadesáté narozeniny.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Ebert, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Kozák, Hedera – Hecl, Viedenský, Kašpar (A) – Řepík, Co. Genoway, Smoleňák – Sádecký, Buchtele, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, A. Šťastný.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Volgin, Fazylzjanov – Sexton (A), Nestrašil, Rau – Avcin, P. Kulikov, Porjadin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Rozhodčí: Ansons, Sojn – Strelcov, Sjusujev.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.