KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Nižněkamsk - 5. září 2017   18:30

Soči
Soči
18:30' I. Zacharčuk (A. Ivanov, Tomilin) • 27:26' Chochlov (Collins, Wellman) • 41:22' Padakin  • 45:53' Padakin (Ščitov, Šikin) • 57:16' Lapenkov (Wellman)
5:3
(1:3, 1:0, 3:0)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
10:53' Avcin  (Porjadin, Bryncev) • 11:19' Chajrullin   • 11:33' Rau  (Sexton, Nestrašil)
Soči
Šikin (Barulin) – Ščitov, Chomickij, Pedan, Chochlov, Mamkin, Alexandrov, Miromanov – Lapenkov, Wellman, Collins – Garbutt, Önerud, Grebenščikov – Ščegolkov, Padakin, Cvetkov – I. Zacharčuk, Tomilin, A. Ivanov.
Ravodin, Gamalej – Šalagin, Šišlo
Ledový palác Bolšoj
Nižněkamsk
I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Sexton, Rau, Nestrašil – Porjadin, Avcin, P. Kulikov – Zdunov, Šiksatdarov, Jakimov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (NIZ) – 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:39
Střely na branku: 30 – 34
Je konec! Soči ve třetí třetině dovršilo obrat a vítězí 5:3! O vyrovnávací branku se postaral Pavel Padakin! Domácí celek jeho trefa nakopla a stejný hráč dokonce poslal Soči do vedení. Hosté se poté tlačili do útoku, ale dlouho si nemohli vypracovat velkou šanci. Dvě minuty před koncem se navíc prosadil Jevgenij Lapenkov, který stvrdil výhru domácího celku.
59:10'
Fanoušci v hale si už závěr dnešního utkání užívají. Soči se povedl parádní obrat!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:16'
Soči právě vstřelilo branku!
Soči rozhoduje o své výhře! Casey Wellman našel přihrávkou před branku JEVGENIJE LAPENKOVA, který prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Casey Wellman.
56:34'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Graborenko – 2 min., vražení na hrazení).
56:21'
Soči v posledních minutách navýšilo svou aktivitu a snaží se útočit. Nižněkamsk se jen těžko dostává do útočného pásma.
55:37'
Alexej Cvetkov se v útočném pásmu natahoval po prudké přihrávce mezi kruhy, jenže na dlouhou hůl nedokázal zakončit.
54:23'
Nižněkamsk zatáhl puk do útočného pásma, jenže nikdo z hostů se nemůže dostat ke střele. Sudí navíc ztratil puk z dohledu.
53:20'
Další vyhození Soči končí až za brankou, ale zakázané uvolnění se nepíská. Hosté musí založit novou akci.
52:36'
Domácí hokejisté vyvezli puk do útočného pásma, kde jej chvíli podrželi a poté odjeli na střídačku.
52:00'
Kulikov si tentokrát sjel na přihrávku mezi kruhy, kde se pokusil o otočku. Jeho rána však nebyla nebezpečná a navíc postrádala přesnost.
51:17'
Pavel Kulikov zavezl puk do útočného pásma. Od pravého mantinelu vyslal zajímavou přihrávku bekhendem, ale hosté se nedostali ke střele.
50:24'
Nižněkamsk se v posledních chvílích začíná tlačit do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu zatím nedokázal ohrozit domácí klec.
49:27'
Domácí hráči museli odvracet nebezpečí pod tlakem a vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před branku Soči.
49:10'
Hosté uspěli na vhazování v obranném pásmu a mohou rozjet další útok. Nižněkamsku zbývá na vyrovnání posledních deset minut.
48:21'
Po dlouhé době musel zasahovat domácí brankář. Dmitrij Šikin schoval do lapačky pohotovou střelu ihned po vhazování.
48:02'
Arťom Tomilin dostal parádní přihrávku do útočného pásma. Domácí útočník si puk zpracoval a snažil se vypálit do protipohybu brankáře, ale Ježov předvedl famózní zákrok betonem!
47:27'
Arťom Tomilin zavezl puk do rohu útočného pásma, kde rychle zabrzdil a zbavil se obránce. Nikdo v modrém se však neuvolnil pro přihrávku.
47:10'
Soči od vstřelení vedoucí branky zcela kontroluje dění na ledě. Domácí celek soupeře prakticky k ničemu nepouští.
46:35'
Jevgenij Lapenkov zkusil štěstí střelou zápěstím od modré čáry. Domácí útočník střílel z levé strany a obránce jeho pokus přizvedl holí.
46:20'
Casey Wellman napadal rozehrávku hostujícího celku za jeho brankou. Wellman dotíral na Arkalova, který však dokázal rozehrát.
45:53'
Tentokrát branka platí a domácí se mohou radovat!
45:53'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě radí s kolegou u videa!
45:53'
Domácí celek otáčí vývoj dnešního duelu a dostává se do vedení! PAVEL PADAKIN se stává hrdinou! Domácí útočník znovu uplatnil svůj důraz a v pádu dokázal propálit brankáře! Asistence: Nikita Ščitov, Dmitrij Šikin.
45:29'
Dmitrij Šikin musel dávat pozor na další nahození ze středního pásma. Domácí gólman si puk zpracoval a rozehrál.
45:10'
Dmitrij Šikin pomohl obráncům s rozehrávkou od vlastní branky a založil akci Soči. Nikdo v modrém dresu však neprošel před Ježova.
44:23'
Domácím se vůbec nepovedla rozehrávka. Jurij Alexandrov se snažil překvapit obranu dlouhou přihrávkou, jenže puk končí na zakázaném uvolnění.
44:05'
Andrej Nestrašil prošel po pravé straně do útočného pásma. Nestrašil se prodíral před branku, ale nenašel mezírku u pravé tyče.
43:25'
43:10'
Nižněkamsk se znovu skvěle brání. Hosté zatím nepouštějí hráče v modrých dresech do střeleckých pozic.
42:37'
Hostům se však podařilo vyhodit kotouč do středního pásma. Domácí brankář vyjel až na modrou čáru a nahodil puk zpátky do útočného pásma.
42:15'
Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se dostat do vedení. Soči je nyní psychicky hodně nahoře a může udeřit.
41:25'
Soči si navíc zahraje přesilovou hru! Oleg Piganovič totiž dostal dvě minuty za hrubost.
41:22'
Je vyrovnáno! Soči se branky dočkalo hned v úvodu závěrečné třetiny! PAVEL PADAKIN si sjel na šťastnou přihrávku zpoza branky a se štěstím dopravil kotouč do sítě!
40:34'
Damir Šaripzjanov dojel nahození do útočného pásma Soči. Hostující obránce měl spoustu času na otočení a ještě rozehrál.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Nižněkamsk se ihned vydal do útoku, ale nikdo v bílém se nedostal do střelecké pozice.
40:01'
Střely na branku: 22 – 24
Druhá třetina končí! Domácí celek v prostřední části zabral a Ilja Chochlov snížil ve vlastním oslabení! Soči se dokonce dočkalo vyrovnání, jenže Simon Önerud dosáhl branky v rozporu s pravidly. Poté už Nižněkamsk zase diktoval tempo hry a další branka nepadla.
40:00'
39:20'
Hosté drží puk na svých hokejkách. Nižněkamsk se v závěru druhé části nikam nežene a snaží se hlavně udržet vedení.
39:00'
Probíhá poslední minuty druhé třetiny.
38:29'
Nižněkamsk se usadil v útočném pásmu, kde se snaží dostat do střelecké pozice. Domácí zadáci ke svým soupeřům přistupují důrazně.
38:10'
Chad Rau motal hlavy domácím zadákům v rohu útočného pásma. Rau poté přihrál před branku, odkud puk odpálil Casey Wellman.
37:25'
Pavel Padakin rozjel další akci domácího celku. Padakin vyslal přihrávku na modrou čáru, kde se k puku nedostal nikdo v modrém.
37:05'
Pavel Kulikov prošel po levé straně do útočného pásma, kde si puk připravil ke střele. Jeho pokus po ledě brankář Dmitrij Šikin vyrazil.
36:27'
Soči se nyní vůbec nepovedlo založení útoku. Naopak Pavel Porjadin dostal přihrávku na modrou čáru a ihned zakončil. Dmitrij Šikin schoval puk do lapačky.
36:10'
Pavel Padakin ujel obraně po pravém křídle, vlétl do útočného pásma a zápěstím pořádně protáhl hostujícího brankáře! Ježov si připsal další skvělý zákrok!
35:28'
Hosté nahodili puk za branku domácího mužstva. Ildar Šiksatdarov svedl ostrý souboj, ale nedokázal přihrát mezi kruhy.
35:12'
Domácí brankář si připsal důležitý zákrok proti střele zápěstím od modré čáry. Dmitrij Šikin nyní podržel Soči ve hře o body.
34:45'
Oba týmy hrají v plném počtu.
34:10'
Simon Önerud jen nahodil puk do útočného pásma a spolu se svými spoluhráči odjel na střídačku. Čerstvé síly posílají na led i hosté.
33:27'
Domácí hokejisté v posledních minutách mnohem více napadají rozehrávku soupeře. Nižněkamsk má velké problémy s přechodem do útoku.
33:10'
Oleg Piganovič se ladným slalomem ze středního pásma prokličkoval do pásma útočného. Piganovič se ale nedostal ke střele.
32:45'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., hrubost).
32:37'
Nižněkamsk nyní hraje s kotoučem na hokejkách a snaží se najít recept na jinak pozornou obranu Soči.
32:10'
Andrej Nestrašil nahodil puk po mantinelu do rohu útočného pásma. Českému útočníkovi nepřišel na pomoc nikdo ze spoluhráčů.
31:29'
31:02'
Znovu se hráčům Nižněkamsku podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. Hosté hrají parádní oslabení a soupeře prakticky k ničemu nepouštějí.
30:37'
Domácí brankář musel ven z branky, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Soči musí založit novou akci.
30:15'
Domácím se úvod přesilové hry vůbec nepovedl. Soči se dostalo do útočného pásma, ale jeden z obránců puk vypíchl za modrou čáru.
29:29'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Avcin – 2 min., podražení).
29:27'
Tak nakonec ne! Hosté se shlukli u rozhodčího, který se musel poradit s kolegy a branku odvolal!
29:10'
Emil Galimov vlétl po levém křídle do útočného pásma, krásnou kličkou si připravil puk ke střele, ale brankář Dmitrij Šikin jeho pokus vytěsnil ramenem.
28:10'
Soči se po vstřelení kontaktní branky nadále tlačí do útoku. Domácí celek zaútočil po levém křídle, jenže tentokrát ztroskotal už na modré čáře.
27:46'
27:26'
Pozor! Soči snižuje ve vlastním oslabení! Hosté se v něm dokonce dostali do přečíslení, které sehráli skvěle! ILJA CHOCHLOV si sjel na další pěknou přihrávku a prudkou střelou mezi betony propálil Ježova! Asistence: Sean Collins, Casey Wellman.
27:10'
Dan Sexton hledal z levého kruhu spoluhráče před brankou. Před Šikinem se strhla mela, ale nikdo v bílém puk za jeho záda neprocedil.
26:32'
Nyní se však domácího hokejisté dostali k puku a pohotově jej vyhodili přes všechny čáry. Nižněkamsk musí začít nanovo.
26:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se dostat ke střele. Momentálně hned tři hráči v bílém bojují o puk v rohu kluziště.
25:46'
Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Nižněkamsk. Dvě minuty za sekání dostává Ruslan Pedan.
25:39'
Andrej Ivanov objel branku hostujícího celku, nabil spoluhráči na modrou čáru, ale domácí se opět nedočkali zakončení. Zatím je to bez myšlenky.
25:12'
Jevgenij Lapenkov se středem ledové plochy probil do útočného pásma a vypálil zápěstím. Ježovovi puk vypadl z lapačky, ale Lapenkov se k dorážce nedostal!
24:37'
Až nyní se hosté zmocnili kotouče a vyvezli jej za modrou čáru. Nižněkamsk může po dlouhé době vystřídat.
24:10'
Arťom Tomilin operoval s pukem v útočném pásmu. Nahození domácího hráče prolétlo kolem branky, ale Soči nadále zůstává u puku.
23:24'
Alexej Cvetkov obětavou rybičkou udržel kotouč v útočném pásmu, ale domácí hráči se nedostali ke střele. Nižněkamsk brání velmi obětavě.
23:10'
Jurij Alexandrov pouze protečoval puk do útočného pásma. Brankář Ježov měl dobrý přehled o dění na ledě a troufl si na rozehrávku.
22:24'
Andrej Ivanov napadal rozehrávku hostujícího celku v útočném pásmu. Domácí hokejista se natahoval po prudké přihrávce, ale puk prošel.
22:05'
Až nyní se poprvé po přestávce přerušuje hra. Ruslan Pedan nahodil puk do útočného pásma, ale jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
21:36'
Andrej Nestrašil pomohl obraně před vlastní brankou, dostal se k odraženému kotouči a ihned zaútočil. Nikdo v bílém jej však nepodpořil.
21:10'
Právě Cvetkov nahodil puk bekhendem do rohu útočného pásma, kde o kotouč bojoval Simon Önerud, jež se nechal odstavit tělem.
20:35'
Alexej Cvetkov musel krotit prudkou přihrávku soupeře do útočného pásma. Domácí hokejista si kotouč zpracoval, ale neprocpal jej za modrou čáru.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Nižněkamsk se ihned vydal do útoku, jenže nahození za branku si obrana pohlídala.
20:01'
Střely na branku: 10 – 16
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka se mnohem lépe povedla Nižněkamsku. Hosté během času 10:51 až 11:42 vsítili hned tři branky! Postupně se dokázali prosadit Avtsin, Marat Chajrullin a Chad Rau ! Soči se do hry dostalo až v závěru první třetiny. Přesto se domácím podařilo snížit. Pěkné přečíslení zakončil trefou Ivan Zacharčuk . Do kabin se proto odchází za stavu 1:3.
20:00'
19:42'
Domácí hokejisté najednou ožili a nadále se tlačí do útoku. Arťom Tomilin se řítil vpřed středem kluziště, jenže Graborenko jej zastavil na modré čáře.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30'
Domácí celek přeci jen snižuje ještě před přestávkou! Soči se díky pěkné kombinaci dostalo do přečíslení. Andrej Ivanov našel pěknou přihrávkou IVANA ZACHARČUKA, který už měl snadnou práci! Asistence: Andrej Ivanov, Arťom Tomilin.
17:32'
Ildar Šiksatdarov nabil spoluhráči na modrou čáru. Dmitrij Ogurcov se ihned položil do střely, jenže trefil brusle domácího zadáka.
17:07'
Lapenkov tentokrát puk pouze nahodil do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku. Soči se v první třetině trápí.
16:23'
Jevgenij Lapenkov si najel na zajímavou přihrávku do útočného pásma, ale zakončoval v krkolomné pozici. Jeho pokus nakonec Ježov vyrazil betonem.
16:05'
Andrej Nestrašil se z levé strany pokusil o přihrávku před branku, kam si najížděl Dan Sexton, před kterým zasáhl Daniil Miromanov.
15:20'
Jurij Alexandrov vybojoval puk v rohu obranného pásma, jenže poté pokazil snadnou přihrávku. Domácí se musí vrátit za branku.
15:03'
Ilja Arkalov mohl ještě navýšit hostující vedení! Arkalov ujel podél pravého mantinelu a snažil se mířit na zadní tyč. Jeho rána zápěstím těsně minula spojnici břevna a tyče!
14:45'
Soči se ještě chvíli udrželo v útočném pásmu, ale Daniil Miromanov se neodlepil od levého mantinelu a obránci jej poté odzbrojili.
14:20'
13:42'
Michail Mamkin tečoval prudké nahození z pravé strany. Proti jeho pokusu nemusel Ježov zasahovat. Domácí hráč totiž mířil hodně vedle.
13:05'
Pavel Padakin si sjel na pěknou přihrávku do útočného pásma, přehodil si puk na bekhend a chtěl překvapit Ježova. Hostující gólman nemusel zasahovat.
12:30'
Domácí celek nezačíná dobře ani v přesilové hře. Hosté se zmocnili odraženého puku a ihned jej vyhodili za modrou čáru.
12:20'
První přesilovku si zahraje také Soči! Dvě minuty za napadení dostává Roman Graborenko.
11:33'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Tak tohle se domácím hráčů rozhodně nepovedlo! Nižněkamsk během minuty dává třetí branku! Andrej Nestrašil poslal puk za branku, kde byl Sexton, jež našel CHADA RAUA, jež překonal zdrceného brankáře! Asistence: Dan Sexton, Andrej Nestrašil.
11:19'
A pozor! Hned vzápětí je na světě také druhá branka! MARAT CHAJRULLIN si u mantinelu vzal odražený kotouč, najel si do střelecké pozice a zápěstím překonal bezmocného brankáře! Bez asistence.
10:53'
Hosté se dostávají do vedení! Nižněkamsk přetavil svou aktivitu v úvodní branku! ALEXANDR AVCIN si sjel mezi kruhy na přihrávku zpoza branky a přesnou střelou poslal domácí celek do vedení! Asistence: Pavel Porjadin, Alexandr Bryncev.
10:37'
10:05'
Hosté sice kombinují v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se ne a ne dostat ke střele. Domácí zadáci zatím mají snadnou práci.
09:27'
Dan Sexton se v útočném pásmu dostal k odraženému puku a z ostrého úhlu prověřil pozornost domácího brankáře. Dmitrij Šikin vytáhl jistý zákrok.
09:05'
Domácí zadáci znovu v oslabení vybojovali odražený kotouč a vysokým obloučkem jej poslali ven z obranného pásma.
08:37'
Jevgenij Lapenkov si odchází sednout na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.
08:19'
Alexandr Bryncev napadal rozehrávku domácího celku za brankou. V ostrém souboji poslal soupeře na led. Vylučovat se však nebude.
08:02'
Casey Wellman projel podél pravého mantinelu do útočného pásma a od modré čáry napřáhl ke střele. Jeho pokus Ježov vyrazil betonem.
07:35'
Vadim Ščegolkov vybojoval puk za vlastní brankou a rozjel akci domácího celku. Soči se však vrací za branku. Domácí posílají na led čerstvé síly.
07:10'
Daniil Miromanov ujel obraně hostujícího celku po levém křídle. V obranném pásmu se k němu stáhl jeden ze zadáků, který jej přilepil na mantinel.
06:30'
Ildar Šiksatdarov se hnal za vlastním nahozením. Hostující hráč dostihl kotouč v rohu útočného pásma, kde jej o puk připravil Casey Wellman.
06:13'
05:37'
Nižněkamsk se nastěhoval do útočného pásma a snaží se dostat do zakončení. Domácí obránci už jsou unavení, ale přesto hrají velmi obětavě.
05:10'
Oleg Piganovič se natahoval po prudké přihrávce před branku. Domácí brankář byl na opačné straně, jenže Piganovič kotouč netrefil.
04:36'
Vyloučený Chomickij se vrátil na led. Nižněkamsk však pokračuje v klasické přesilovce. Soči se nadále musí bránit.
04:13'
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za hákování vyfasoval domácí Ryan Garbutt. Přesilovka hostů bude pokračovat.
03:32'
Ilja Chochlov se ve vlastním oslabení probil do útočného pásma. Svůj průnik po levém křídle zakončil zápěstím a Ježov musel zasahovat.
03:10'
Domácí zahájili oslabení velmi dobře. Hokejisté v modrém vybojovali kotouč za brankou a ihned jej vyhodili přes všechny čáry.
02:36'
Vadim Chomickij dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté si zahrají první přesilovku.
02:22'
Na druhé straně musel poprvé v utkání zasahovat Dmitrij Šikin. Domácí gólman si pohlídal nahození z velké dálky a holí okamžitě rozehrál.
02:10'
Alexej Cvetkov se svou rychloustí prosmýkl do útočného pásma, kde si chtěl puk připravit mezi kruhy, ale v zakončení mu zabránil Sergejev.
01:33'
Michail Mamkin vypálil od modré čáry. Brankář Ježov měl čistý výhled a ránu domácího hokejisty vykopl betonem do rohu obranného pásma.
01:05'
Ryan Garbutt se ze středního pásma prodral do zakončení. Domácí útočník vypálil zápěstím, ale obránce jeho pokus přizvedl do ochranné sítě.
00:32'
Sean Collins nahodil puk za branku hostujícího celku. Arťom Tomilin kotouč vybojoval, jenže nedokázal přesně přihrát.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Nižněkamsk se ihned vydal do útoku, ale do zakončení se nedostal.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymny.
Oba týmy už nastoupily na led. Soči bude hrát v modrém, zatímco Nižněkamsk přijel v bílém.
Československá stopa

V dresu hostujícího celku bychom dnes měli sledovat Andreje Nestrašila.
Vzájemné duely v minulé sezóně

10.12.2016 Soči – Nižněkamsk 0:5
3.12.2016 Nižněkamsk – Soči 5:1
HK Soči

Také Soči prožívá solidní vstup do nové sezóny. Soči vybojovalo v pěti duelech osm bodů a drží pátou pozici Západní konference. Problémy má však v defenzívě. Sedmnáct inkasovaných branek v pěti duelech není moc lichotivá vizitka. V posledním duelu však Soči vyhrálo 5:0 v Kazani.

Poslední tři zápasy

Kazaň – Soči 0:5
Ufa – Soči 11:3
Soči – Vladivostok 3:1
Neftěchimik Nižněkamsk

Nižněkamsk zatím prožívá solidní vstup do nové sezóny. V pěti duelech vybojoval devět bodů a drží osmou pozici Východní konference. Neftěchimik má problémy hlavně v ofenzívě. Dosud vsítil jen osm branek. V minulém kole navíc schytal debakl 6:0 na ledě Ufy.

Ufa – Nižněkamsk 6:0
Nižněkamsk – Lada 1:3
Nižněkamsk – Kunlun 2:1
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Společně se podíváme na duel HK SočiNeftěchimik Nižněkamsk. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.