KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : Vladivostok - 21. září 2017   18:30

Spartak Moskva
12:40' Judin (Bondarev, Chochlačov) • 17:47' Mirnov (Chochlačov, Stoa) • 30:29' Nikoncev (Bondarev) • 35:38' Kulik (Chochlačov, Mirnov) • 51:14' Stoa (Leščenko, Chochlačov) • 59:59' Pepeljajev  • 62:03' Nikoncev (Kalinin, Radil)
7:6
(2:1, 2:2, 2:3 - 1:0)
Vladivostok
Vladivostok
05:08' Alexandrov  (Tkačov) • 20:33' Blum  (Sabolič, Wright) • 28:54' Tkačov  (Zemčonok, Alexandrov) • 41:27' Alexandrov  (Tkačov, Krasnoslobodcev) • 48:10' Žafjarov   • 50:24' Žafjarov  (J. Grigorenko)
Bespalov (51. Svensson) – Pepeljajev, V. Lajunen, Judin, Kalinin, Kulik, Bondarev – Radil, Leščenko, Stoa – Maxwell, Mirnov, Chochlačov – Nikoncev, Truňov, A. Voronin – V. Komarov, M. Potapov, Cyplakov – Komaristyj, N. Li.
Vladivostok

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:03
Střely na branku: 35 – 27
Je dobojováno! Spartak Moskva byl v prodloužení jasně aktivnějším celkem. Domácí hokejisté dlouho kombinovali před brankou Vladivostoku a nakonec si vytvořili rozhodující akci! Na Kalininovu přihrávku si najel Anatolij Nikoncev a pohotovou střelou překonal brankáře Nalimova!
62:03'
Spartak právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Spartak Moskva vítězí v parádním utkání a získává důležité body! Domácí hokejisté dlouho kombinovali před brankou soupeře. ANATOLIJ NIKONCEV si nakonec najel na zpětnou přihrávku a trefil se přesně! Asistence: Dmitrij Kalinin, Lukáš Radil.
61:33'
Spartak je zatím aktivnější a kombinuje v útočném pásmu. Domácí hokejisté si přihrávají, ale nikdo si zatím netroufl na zakončení.
61:10'
James Wright ujel domácím obráncům a z levého křídla se tlačil do branky. Wrightovi uskočil puk a domácí brankář si připsal dobrý zákrok.
60:35'
Leščenko projel až na modrou čáru, odkud vyslal prudkou střelu, jenže jeho pokus skončil v lapačce připraveného brankáře.
60:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování prodloužení a Spartak se mohl vydat do první nebezpečné akce. Leščenkova přihrávka byla hodně nepřesná.
60:01'
Střely na branku: 31 – 27
Fantastická přestřelka plná zvratů ještě nekončí! Vladivostok si sice zásluhou Žafjarova vypracoval dvoubrankové vedení, jenže Ryan Stoa vrátil domácí celek na dostřel. V závěru utkání se domácí uchýlili ke hře bez brankáře a Alexej Pepeljajev vteřinu před koncem třetí třetiny prostřelil hostujícího brankáře! O vítězi dnešního duelu tedy musí rozhodnout prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:59'
Neskutečné! Spartak dokázal vyrovnat v poslední vteřině dnešního utkání! Domácí celek posílá duel do prodloužení! ALEXEJ PEPELJAJEV střílel od modré čáry. Jeho první ránu obránce zablokoval, ale napodruhé už jeho dělovka skončila v síti! Bez asistence.
59:32'
Lukáš Radil vypálil od modré čáry. Ivan Nalimov se bleskově přesunul k pravé tyči a nahození českého útočníka vyrazil do rohu obranného pásma.
59:10'
Domácí neuspěli na vhazování v útočném pásmu a hráči Vladivostoku vyhodili puk obloučkem za modrou čáru. Spartaku rychle utíká čas na vyrovnání.
58:40'
Svensson míří na střídačku. Domácí celek zkouší štěstí v power-play!
58:27'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
58:27'
Maxim Truňov dostal pěknou přihrávku na modrou čáru a okamžitě vypálil. Ránu domácího obránce Ivan Nalimov nejprve vyrazil a okamžitě přikryl odražený kotouč lapačkou.
58:00'
Probíhájí poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:36'
Damir Žafjarov nyní vypomohl obraně Vladivostoku před jeho brankou. Autor dvou branek ze závěrečné periody srazil prudkou přihrávku, která směřovala mezi kruhy.
57:02'
Anatolij Nikoncev si v rychlosti chtěl zpracovat prudkou přihrávku z rohu kluziště. Nikoncev si puk musel přikopnout, ale zpracování se mu vůbec nepovedlo.
56:32'
Ben Maxwell bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí hokejista sváděl souboj s přesilou soupeřových hráčů a hosté vybojovali puk pro sebe.
56:05'
James Wright dojel vlastní nahození za branku Spartaku. Hostující útočník poslal přihrávku po mantinelu a Vladivostok se usadil v útočném pásmu.
55:32'
Damir Žafjarov projel s pukem do útočného pásma a mohl zaútočit na hattrick. Radost mu pokazil čárový rozhodčí, který viděl ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
55:06'
Obrana Vladivostoku vyhodila puk o mantinel přes všechny čáry. Podle rozhodčích tam byla teč a Spartak musí začít od vlastní branky.
54:19'
Střídající brankář Svensson musel zasahovat po nepříjemné teči z těsné blízkosti. Domácí brankář vykopl puk betonem a bleskově jej přikryl lapačkou.
54:02'
Maxim Truňov se po souboji v útočném pásmu hlasitě dožadoval odpískání nedovoleného zákroku. Sudí však nechal pokračovat ve hře. Zaútočit může Vladivostok.
53:28'
Hostující brankář musel zasahovat. Ivan Nalimov si našel cestu k dělovce od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
53:10'
Maxim Truňov si netroufl na riskantní přihrávku a raději uklidnil hru ve vlastní třetině. Oba týmy posílají do hry nové hráče. Na tribunách panuje skvělá atmosféra.
52:35'
Ryan Stoa tentokrát projel podél mantinelu za hostující branku, kde se nedokázal otočit a zpětnou přihrávkou trefil jen hůl připraveného obránce.
52:10'
Arťom Voronin mohl rozjel přečíslení domácího celku, jenže na pravé straně měl velké problémy se zpracováním skákavé přihrávky a obrana Vladivostoku se stačila vrátit.
51:14'
Spartak se ještě dostává zpátky do hry! Vjačeslav Leščenko se nejlépe zorientoval v mezikruží, poslal přihrávku na RYANA STOA, který pohotovou střelou do horního rohu zdramatizoval závěr dnešního utkání! Asistence: Vjačeslav Leščenko, Alexandr Chochlačov.
50:25'
Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Nikita Bespalov, přichází Markus Svensson.
50:24'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Tohle už pro hostující celek vypadá hodně dobře! Vladivostok totiž odskakuje na rozdíl dvou branek! Hosté se dostali do přečíslení. DAMIR ŽAFJAROV si počkal na zpětnou přihrávkou a vychutnal si domácího brankáře! Asistence: Jevgenij Grigorenko.
49:20'
Hosté hrají jednoduchý styl hokeje. Vladivostok nahazuje kotouč do útočného pásma a útočníci se ze všech sil snaží dostat do výhodné střelecké pozice.
49:05'
V hale jde po další brance Vladivostoku slyšet pouze početnou skupinku hostujících fanoušků. Spartak čeká v posledních minutách hry hodně těžká práce.
48:10'
Vladivostok se opět ujímá vedení! To je obrovská rána pro celý stadion! DENIS ŽAFJAROV vyvezl puk od mantinelu, se štěstím se dostal kolem dvou soupeřů a střelou po zemi zasunul kotouč do branky! Bez asistence.
48:02'
Vladimir Tkačov se z pravé strany prokličkoval do útočného pásma a vyslal svižnou střelu zápěstím. Nikita Bespalov si proti němu povyjel a schoval puk do lapačky.
47:30'
V posledních minutách tempo hry poněkud opadlo. Oba celky si v závěrečné části hry dávají pozor na chybičky v defenzívě a nikam se netlačí.
47:09'
Arťom Zemčonok dojel dlouhé nahození do rohu útočného pásma a pohotově vyslal kotouč před branku Spartaku. Jeho pobídku sebral jen obránce Truňov.
46:36'
Vjačeslav Leščenko se snažil clonit před hostující brankou. Svou práci odváděl vskutku poctivě, jenže na malou chvíli se postavil do brankoviště. Hra je vykázána do středního pásma.
46:10'
Dmitrij Judin zcela zbytečně zastavil svůj průnik po pravém křídle a rozehrál za vlastní branku. Spartak si chce evidentně dávat pozor na obranu.
45:35'
Jevgenij Grigorenko se v mezikruží natahoval po prudké přihrávce z rohu útočného pásma. Hostujícího hokejista se k puku nedostal a Mirnov jej okamžitě vyhodil do středního pásma.
45:03'
Další rozehrávka se Spartaku vůbec nepovedla. Dlouhé nahození netečoval nikdo z hokejistů v červených dresech a puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
44:30'
Kuik se tentokrát krásnou kličkou zbavil clonícího soupeře a hledal Lukáše Radila. Český hokejista při střele upadl a ještě zlomil hokejku. Hosté se osvobozují.
44:10'
Jevgenij Kulik obdržel prudkou přihrávku na modrou čáru. Domácí hokejista si připravil puk ke střele, jenže místo zakončení přihrál do rohu kluziště.
43:26'
Kirill Voronin se v obranném pásmu zbavil dotírajícího soupeře a pohotovou přihrávkou o mantinel se vymanil z těžké pozice. Diváci si dnešní duel užívají.
43:02'
Lukáš Radil přihrál ve středním pásmu rukou, čehož si rozhodčí všiml a přerušil hru. Hosté se ještě dohadovali, ale nakonec přijali vhazování v útočném pásmu.
42:25'
Další akci Spartaku zastavuje postavení mimo hru! Maxim Potapov byl příliš netrpělivý a vlétl do útočného pásma ještě před kotoučem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:05'
Jevgenij Kulik projel s pukem do útočného pásma. V jeho rohu se bleskově otočil, jenže přihrávkou před brankou nenašel rozjetého Potapova.
41:27'
Je vyrovnáno! Přestřelka pokračuje! Vladivostok znovu zažívá parádní vstup do třetiny! VIKTOR ALEXANDROV si vzal Tkačovovu zadovku, připravil si kotouč ke sřele a zápěstím překonal domácího brankáře! Asistence: Vladimir Tkačov, Vadim Krasnoslobodcev.
41:10'
Lukáš Radil se nyní stáhl do obrany a pomohl Spartaku uklidnit hru. Dmitrij Kalinin poté počkal za brankou a vyčkal na vystřídání svých kolegů.
40:40'
Alexandr Komaristyj napadal rozehrávku soupeře za jeho brankou. Domácí hokejista se natahoval po riskantní přihrávce, ale na kotouč nedosáhl.
40:10'
Spartak uspěl na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku a přinutil hostujícího brankáře k zásahu. Ivan Nalimov schoval puk do lapačky.
40:01'
Střely na branku: 17 – 20
Druhá třetina je u konce! Prostřední část hry byla hodně divoká! V jejím úvodu vyrovnal na 2:2 Jonathon Blum ! O osm minut později se hosté dokonce dostali do vedení, když se trefil Vladimir Tkačov ! Spartak však nesložil zbraně a o minutu později vyrovnal Anatolij Nikoncev ! Vladivostok od té doby zůstal poněkud zaražený a Jevgenij Kulik vrátil Spartaku ztracené vedení! V závěru periody si domácí svůj náskok pohlídali. Ve třetí třetině tak bude rozhodně hodně důvodů k boji.
40:00'
39:20'
Tkačov se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma a vyslal prudké nahození na zadní tyč. Po přihrávce se natahovali hned tři hráčí v bílém dresu, ale nikdo z nich puk netrefil.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Anatolij Nikoncev bojoval o odražený puk v rohu útočného pásma. Autor třetí branky domácího celku sice získal puk, jenže dlouho u něj nezůstal. Vladivostok může zaútočit.
38:10'
Nalimov podruhé v krátké době vyjel ven z branky a znovu vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Tentokrát našel Tkačova, který nepřešel přes střední pásmo.
37:40'
Ivan Nalimov vyrazil ven z branky a před rozjetým Igorem Mirnovem vyhodil puk daleko od branky. Hostující brankář puk dokonce poslal na zakázané uvolnění.
37:10'
Robert Sabolič se z levé strany prokličkoval až před branku domácího mužstva. Hostující útočník motal hlavy obráncům, ale nedostal se ke střele.
36:40'
Lukáš Radil před Nalimovem nepříjemně tečoval nahození od modré čáry! Český hokejista jen lehce plácl do puku a kotouč nakonec skončil na brankové konstrukci!
36:20'
Vladivostok se ihned snaží dotáhnout krok. Hosté rozjeli kombinaci z obranného pásma, jenže při přechodu do útoku si nerozuměli v kombinaci.
35:38'
Spartak se znovu dostává do vedení! Alexandr Chochlačov si vzal puk v rohu útočného pásma, nabruslil si na modrou čáru a po vystřelil. Jeho dělovku před brankou nechytatelně tečoval JEVGENIJ KULIK! Tady Ivan Nalimov nemohl nic dělat! Asistence: Alexandr Chochlačov, Igor Mirnov.
35:01'
Jonathon Blum si nabruslil do nadějné střelecké pozice a prověřil pozornost domácího brankáře. Nikita Bespalov si jeho ránu našel a schoval puk do lapačky.
34:28'
Robert Sabolič bojoval o puk s domácími obránci v rohu útočného pásma. Sabolič dotíral na Mirnova, který si do souboje dal tělo a získal puk.
34:05'
Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu napřáhl ke střele Oskars Bartulis. Hostující obránce pálil příklepem, ale Nikita Bespalov jeho pokus kryl.
33:10'
Radil svedl hodně ostrý souboj na pravé straně útočného pásma. Český útočník atakoval jednoho ze soupeřů, ale nezastavil akci Vladivostoku.
32:35'
Leščenko se zadovkou zpoza branky Vladivostoku pokusil najít volného spoluhráče. Domácí útočník si trajektorii přihrávky špatně vyměřil a trefil vnější oblouk branky.
32:20'
Ivan Nalimov musel zasahovat proti Radilově střele z levé strany. Hostující brankář pokus českého útočníka dobře viděl a připsal si snadný zákrok lapačkou.
31:36'
Ville Lajunen poslal prudkou přihrávku po mantinelu, ale pozorný obránce Arťom Zemčonok jeho pokus zastavil a ihned rozjel akci Vladivostoku.
31:15'
Spartaku z ničeho nic narostla křídla. Domácí hokejisté jsou najednou dříve u odražených kotoučů a svého soupeře prakticky nepouštějí do hry.
30:29'
Je vyrovnáno! Vladivostok si svého vedení moc dlouho neužil! ANATOLIJ NIKONCEV se parádním průnikem v útočném pásmu dostal mezi kruhy a krásnou střelou zápěstím uklidil puk do sítě! Asistence: Alexej Bondarev.
30:10'
Alexandr Chochlačov protečoval prudké nahození za branku soupeře. K puku se dostal Anatolij Nikoncev, který objel útočné pásmo, ale poté vymyslel nepřesnou přihrávku.
29:30'
Domácí hokejisté jsou průběhem druhé třetiny dokonale zaskočeni. Hráči v červených dresech si v posledních minutách nejsou schopni přihrát.
28:54'
Máme tady další zvrat! Vladivostok se opět ujímá vedení! Maxim Kazakov dostal moře času v blízkosti domácí branky, počkal si na VLADIMIRA TKAČOVA, který s přehledem trefil odkrytou polovinu branky! Asistence: Asistence: Arťom Zemčonok, Viktor Alexandrov.
28:05'
Alexandr Komaristyj napadal statickou rozehrávku soupeře za jeho brankou. Domácí útočník sice předvedl parádní sprint, jenže k puku se nedostal.
27:26'
Maxim Potapov vlétl do útočného pásma, jenže radost mu pokazil hvizd rozhodčího. Ryan Stoa byl na opačné straně o něco rychlejší. Ofsajd! Vhazuje se ve středním pásmu.
27:10'
Pavel Makarenko spěchal za odraženým kotoučem do útočného pásma. Hostující útočník napadal Alexeje Bondareva, který si pomohl přihrávkou o mantinel.
26:25'
Vladimir Butuzov dostal prostor u mantinelu, posunul si puk do útočného pásma, nicméně z rohu kluziště nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
26:02'
James Wright se po pravém křídle prodral před branku domácího celku a nahodil puk bekhendem. Jeho pobídka nenašla nikoho z hráčů v bílém dresu.
25:23'
Zasahovat musel i domácí brankář. Vadim Krasnoslobodcev po svém průniku po levém křídle naznačil přihrávku a prudce vypálil. Nikita Bespalov vytáhl dobrý zákrok lapačkou.
25:02'
Vjačeslav Leščenko se v útočném pásmu otočil s kotoučem na hokejce a vyslal svižnou střelu zápěstím. Ránu domácího útočníka vyrazil Nalimov ramenem.
24:37'
Po dlouhé době musel zasahovat Ivan Nalimov. Brankář Vladivostoku si poradil s nahozením Lukáše Radila z ostrého úhlu. Vhazovat se bude po jeho pravici.
24:05'
Vladimir Tkačov napadal rozehrávku Spartaku za jeho brankou. Osamocený hokejista hostujícího celku dotíral na Kalinina, který těžkou situaci ustál.
23:35'
Sabolič vyslal prudkou přihrávku po mantinelu a ihned si sjel mezi kruhy. Na slovinského hráče mířila prudká přihrávka, kterou na poslední chvíli srazil obránce.
23:11'
Vladimir Butuzov nabral rychlost na levém křídle a dostal se do zakončení! Jeho pokus neměl domácí brankář pod kontrolou. Butuzov se ještě vydal dorážet, ale puk do branky neprocpal!
22:40'
Pavel Makarenko sebral nepřesnou přihrávku domácího celku a ihned založil průnik Vladivostoku. Admiral se usadil v útočném pásmu a snaží se dostat do palebné pozice.
22:05'
Jevgenij Grigorenko bojoval o kotouč ve středním pásmu. Bondarev měl lepší výchozí pozici a v důrazném souboji odpálil puk za branku Spartaku.
21:32'
Další pěkná akce Admiralu Vladivostok. Před brankou Spartaku clonil Viktor Alexandrov, jenže nahození od modré čáry nedokázal tečovat tak, aby na něj domácí brankář nedosáhl.
21:10'
Daniil Kurašov bojoval o puk za vlastní brankou. Hostující obránce udržel Alexeje Bondareva u mantinelu a získal kotouč pro hostující celek.
20:33'
Je vyrovnáno! Vladivostok využívá přesilovou hru! JONATHON BLUM vypálil od modré čáry a jeho dělovka se od výstroje jednoho z obránců odrazila za záda domácího brankáře! Asistence: Robert Sabolič, James Wright.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Vladivostok se ihned vydal do útoku. James Wright operoval v rohu, jenže nedokázal přesně přihrát.
20:01'
Střely na branku: 9 – 8
První třetina je minulostí! Vladivostok vstoupil do utkání velmi dobře. Už v šesté minutě se hosté zásluhou Alexandrova dostali do vedení. Spartak se probudil po deseti minutách a ve třinácté minutě se dočkal vyrovnání. Ivana Nalimova propálil Dmitrij Judin ! Spartak ještě před přestávkou skóre dokonce otočil na svou stranu. Dvě minuty před sirénou se totiž trefil Mirnov. Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
20:00'
19:35'
Vladimir Tkačov operoval s pukem v útočném pásmu, jenže příliš dlouho otálel s rozehrávkou a nakonec zkusil vypálit. Jeho rána byla hodně nepřesná.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:57'
Vladivostok si zahraje přesilovou hru! Voronin totiž vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.
18:36'
Radil se po pravém křídle prosmýkl před soupeřovu branku. James Wright jeho pohyb skvěle pohlídal a vypíchl českému útočníkovi kotouč mimo dosah.
18:15'
Ryan Stoa hlídkoval před brankou Vladivostoku a ve vzduchu se pokusil tečovat prudké nahození od modré čáry. Domácí útočník nakonec netrefil branku.
17:47'
Spartak ještě v průběhu první třetiny otáčí vývoj dnešního utkání! Alexandr Chochlačov projel do útočného pásma po levém křídle, počkal si na volného spoluhráče, vyslal zpětnou přihrávku a IGOR MIRNOV propálil bezmocného brankáře! Asistence: Alexandr Chochlačov, Ryan Stoa.
17:10'
Igor Mirnov se vrátil do obranného pásma a skvělým zákrokem vypomohl svým spoluhráčům. Mirnov ihned rozjel akci po levém křídle, ale nakonec nepřesně rozehrál.
16:35'
Vladimir Tkačov zůstal osamocený na modré čáře, kam přiletěla velmi prudká přihrávka. Hostující hokejista se s pukem nestačil otočit a obrana dostala dárek.
16:10'
Vladivostok se znovu snaží uklidnit hru za vlastní brankou. Hostující trenér posílá na led čerstvé síly. Střídá se také na straně Spartaku Moskva.
15:26'
Anatolij Nikoncev aktivně bojoval o puk v rohu útočného pásma. Důrazný James Wright svého protivníka přilepil k mantinelu a vyhodil puk za modrou čáru.
15:10'
Maxim Truňov se z pravého křídla prosmýkl před soupeřovu branku a v rychlé jízdě se Nalimova pokusil překvapit bekhendem. Hostující brankář utěsnil mezírku u levé tyče.
14:20'
Pavel Makarenko projel středním pásmem jako nůž máslem. Hostující hokejista poté procedil puk do útočného pásma, jenže Makarenko neustál ostrý souboj.
13:40'
Vladivostoku se najednou nedaří. Kirill Voronin nahodil puk za branku Spartaku, jenže jeho pokus rozhodčí označil za zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Nalimova.
13:15'
Maxim Potapov objel branku Vladivostoku, vybruslil si mezi kruhy a pokusil se o zakončení bekhendem. Dotěrný obránce mu přizvedl hůl a získal puk.
12:40'
Je vyrovnáno! Domácí Spartak dotahuje krok! Ben Maxwell rozjel rychlý útok domácího celku. Po rychlé kombinaci Spartaku na jeden dotek se k puku dostal DMITRIJ JUDIN, jehož dělovku od modré čáry Ivan Nalimov nezastavil! Asistence: Alexej Bondarev, Alexandr Chochlačov.
12:10'
Robert Sabolič se v mezikruží dostal k pěkné přihrávce zpoza branky a okamžitě vystřelil bekhendovým způsobem! Jeho pokus domácí brankář schoval do lapačky!
11:40'
Ville Lajunen nahodil puk po mantinelu do útočného pásma. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo z hráčů Spartaku a domácí celek se nyní musí soustředit na obranu.
11:05'
Alexej Pepeljajev neustál souboj v rohu útočného pásma a poroučel se k ledu. Hostující obránci poté uklidnili hru a pěknou kombinací se dostali do středního pásma.
10:33'
Vladimir Butuzov vlétl příliš brzy do útočného pásma. Jeho spoluhráč ještě udělal zbytečnou kličku na modré čáře a hosté se vystavili do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
10:10'
Také Dmitrij Judin dlouho vyčkával s rozehrávkou z vlastního obranného pásma. Judin nakonec poslal přihrávku na pravé křídlo, ale puk propadl k obráncům Vladivostoku.
09:23'
Maxim Potapov se snažil urychlit přechod domácího mužstva do útočného pásma. Rozhodčí však odhalil jeho přihrávku rukou a přerušil hru.
09:10'
Jonathon Blum dostal čas v obranném pásmu. Hostující obránce se dostal k odraženému kotouči a za brankou vyčkal na vystřídání svých spoluhráčů.
08:32'
Shaone Morrisonn nahodil puk od modré čáry. Před domácím brankářem hlídkovali hned dva hosté, ale gólman Spartaku puk reflexivně vyrazil.
08:24'
Až nyní se přerušuje hra. Vadim Krasnoslobodcev bojoval o puk na brankovišti, ale podle rozhodčího stál v nedovoleném prostoru. Domácí obrana si může oddechnout.
07:50'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Spartak se sice usadil v útočném pásmu, jenže domácí hrají s pukem v rozích ledové plochy a obrana Vladivostoku zatím nemá moc práce.
07:20'
Maxim Truňov byl úplně osamocený v mezikruží. Domácí hokejista číhal na přihrávku zpoza branky, jenže dobře postavený Jonathon Blum přihrávku srazil do rohu.
06:36'
Kirill Voronin neudržel puk v souboji u levého mantinelu a Spartak se na malou chvíli dostal před branku soupeře. Igor Mirnov puk nahodil do shluku hráčů, ale Nalimov nemusel zasahovat.
06:10'
Alexandr Komaristyj si rychlým pohybem řekl o přihrávku na pravé křídlo, ale Viktor Komarov nechtěl riskovat a raději uklidnil hru za domácí klecí.
05:40'
Domácí hokejisté okamžitě přispěchali s pokusem o odpověď. Alexej Bondarev poslal prudkou přihrávku mezi kruhy, ale nikdo v červeném nedokázal zakončit.
05:08'
Hosté se dostávají do vedení! Vadim Krasnoslobodcev objel branku domácího celku, našel Tkačova, jehož střelu před brankou ještě tečoval VIKTOR ALEXANDROV! Nikita Bespalov už na puk nedosáhl! Asistence: Vladimir Tkačov.
04:55'
04:20'
A další skvělý počin domácí defenzívy. Vladimir Tkačov se nenatáhl po střílené přihrávce z levé strany a Anatolij Nikoncev vyhodil puk o mantinel ven z obranného pásma.
03:40'
James Wright se po levém křídle prodral do útočného pásma, jenže pozorná obrana Spartaku znovu vybojovala kotouč pro sebe a vyhodila jej přes celé hřiště.
03:10'
Spartak se hned v úvodu soupeřovy přesilovky dostal ke kotouči a Dmitrij Kalinin vyhodil puk přes celé kluziště. Vladivostok musí založit nový útok od své branky.
02:55'
Poprvé v utkání se bude vylučovat. Viktor Komarov vyfasoval dvě minuty za hákování.
02:26'
Jevgenij Kulik si najel na pěknou přihrávku mezi kruhy, zpracoval si puk a snažil se zakončit bekhendovým způsobem. Střela mu vůbec nesedla a Nalimov nemusel zasahovat.
02:10'
Maxim Truňov dojel vlastní nahození za branku Vladivostoku. Domácí hokejista se zpoza branky nedokázal otočit a Arťom Voronin v dalším souboji puk neudržel.
01:36'
Shaone Morrisonn byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma. Hostující hokejista přejel modrou čáru rychleji než kotouč a rozhodčí odpískal postavení mimo hru.
01:10'
Maxim Kazakov se natahoval po prudké přihrávce do středního pásma. Hostující hráč se sice dostal před soupeře, jenže Bondarev mu kotouč vypíchl.
00:32'
Admiral se hned v úvodu dnešního utkání vydal do útoku. Leščenko však vybojoval puk, zavezl jej za branku soupeře, ale z otočky přihrál nepřesně.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Hosté budou hrát v bílém, zatímco Spartak oblékl červené dresy.

Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Pepeljajev, V. Lajunen, Judin, Kalinin, Kulik, Bondarev – Radil, Leščenko, Stoa – Maxwell, Mirnov, Chochlačov – Nikoncev, Truňov, A. Voronin – V. Komarov, M. Potapov, Cyplakov – Komaristyj, N. Li.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Treťjak) – Blum, Bartulis, Kurašov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Glazačev, Wright, Sabolič – Krasnoslobodcev, Tkačov, Alexandrov – Žafjarov, Kazakov, J. Grigorenko – V. Butuzov, Makarenko, K. Voronin – Manukjan..

Domácí Spartak je na tom ještě hůře. Celek z hlavního města Ruska v jedenácti duelech nasbíral jen deset bodů a v Západní konferenci je předposlední. Spartak sice dává dost gólů, ale nezvládá vyrovnané koncovky duelů. Domácí celek letos táhne Maxwell, který má na svém kontě osm bodů. V minulém kole prohrál Spartak 5:4 v Ufě.
Admiral Vladivostok

Vladivostok v dosavadním průběhu sezóny odehrál jedenáct duelů, ve kterých vybojoval deset bodů a aktuálně mu patří až dvanáctá pozice Východní konference. Vladivostok má problémy hlavně v ofenzívě. Dosud totiž dokázal vstřelit pouze devatenáct branek. Na kluzištích soupeřů navíc vybojoval jen tři body. V minulém kole doma 4:3 v prodloužení s Čechovem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na souboj mezi Spartakem Moskva a Admiralem Vladivostok. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.