KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Kazaň - 16. září 2018   13:00

Astana
Astana
10:54' Valk (Bochenski, Frattin) • 39:28' Cormier (Dietz, R. Starčenko) • 45:22' R. Starčenko  • ' Frattin
4:3
(1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)

3:2 (SN)

Kazaň
Kazaň
01:11' Burmistrov  (Pedan, Podjapolskij) • 20:26' Sekáč  (Markov, Podjapolskij) • 36:48' Azevedo  (Sekáč)
Astana
Kudrjavcev (37. Hrachovina) – Blacker, Dallman, Dietz, Makljukov, M. Semjonov, Lipin, Polochov – Valk, Bochenski, Frattin – Cormier, A. Petersson, Michajlis – R. Starčenko, Akolzin, Grenc – Sagadejev, Ševčenko, Asetov.
Gofman, Bondar – Majtek, Strelcov
Kazachstan Arena
Kazaň

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Dominik Hrachovina (AST) – 23 minut ve hře, 0 inkasovaných branek.

Jiří Sekáč (KZN) – 2 body (1+1), IT – 16:44, Hit – 1
Statistiky po celém zápase:

Střely na bránu: 29 – 35
Vhazování: 32 – 35
Zblokované střely: 11 – 9
Hity: 17 – 34
Je za námi velmi zajímavé utkání, ve kterém nakonec vyhrál domácí tým 4:3 po nájezdech! Kazaň sice vedla v utkání 3:1, jenže tento náskok ztratila ještě v první půlce třetí třetiny. Prodloužení nám rozuzlení nepřineslo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V těch skórovali první dva hráči u obou týmů, ale pak střelecký prach došel. Nakonec se prosadil poslední hráč nájezdů Matthew Frattin, který rozhodl o bonusovém bodu pro Barys.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Barys Astana.
Konec utkání je tady! MATTHEW FRATTIN ukázal, že má pevné nervy a svůj rozhodující nájezd poslal do horního růžku, čímž rozhodl o výhře svého týmu v samostatných nájezdech,
64:25'
Do rychlého protiútoku se dostali hosté! Nakonec přišla přihrávka na střed před branku, kam si jeden z hostí sjížděl, ovšem bránu netrefil.
63:51'
Kazaň se hnala do útoku, jenže Pedan, který celou akci táhl, zapomněl puk za sebou, a tak se k němu zadarmo dostala Astana.
63:14'
Od skončení oslabení drží kotouč na svých hokejkách domácí hráči, ale ještě se s ním nedostali do útočné třetiny.
62:35'
Barys hraje v plném počtu!
62:33'
Oddechový čas pro domácí.
62:33'
A k tomu mohlo klidně dojít! Galijev dostal rychlou přihrávku od modré, jenže proti jeho ráně z první se stihl domácí gólman přesunout.
62:18'
Astana vyhodila, díky čemuž mohla unavená obranná čtyřka vystřídat. Bars je ovšem znovu v útočné třetině, kde se snaží rozhodnout utkání.
61:24'
Teď už se ovšem Kazaň dostala do tlaku v útočné třetině a je nebezpečná! Nejprve přišlo trefení prvního hráče, ale pak se objevil hráč sám na brankovišti, ten však nezakončil.
61:00'
Barys Astana začal své oslabení více než dobře. Dvakrát během krátké chvíle vyhodila a šetří cenní vteřinky i síly na své straně.
60:35'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Curtis Valk – 2 min., nedovolené bránění).
60:35'
Tak přišla gólovka na druhé straně! Domácí se dostali do přečíslení tří na dva. Dietz si najel do ideální pozice, jenže proti jeho střele se vytáhl Podjapolskij!
60:14'
Vidíme klasické prodloužená tři na tři. Do prvního útoku se dostal hostující tým, avšak střela nebyla přesná.
60:01'
Ani tři třetiny nerozhodly o vítězi dnešního utkání, a to znamená jediné. Bude se hrát prodloužení, které začne každou chvilkou.
60:00'
59:12'
Navíc je vidět, že v poslední minutě nechce udělat nikdo takovou chybu, aby inkasoval. Vidíme tedy minimum útočné snahy na obou stranách.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:10'
Do konce třetí části hry nám zbývají necelé dvě minuty. Prosadí se jeden z týmů nebo půjdeme do prodloužení? To se za chvilku dozvíme!
57:26'
Barys hraje v pěti!
57:10'
Střela od modré je prolétla okolo Kudrjavcevy brány. Hosté se poté neudrželi v útočném pásmu a svou přesilovou hru nejspíše nevyužijí.
56:34'
Kazań má velký tlak v útočné třetině. Zmáčkla svého soupeře jen do okolí branky, jenže následná střela mířila jen do hráče Astany, který vyhodil.
55:49'
Kazań kombinovala v útočné třetině. Nakonec se ke střele dostal Aezevedo, jenž mířil na zadní tyč. Tam se však objevila lapačka Kudrjavceva.
55:26'
Vyloučení v týmu Barys Astana (André Petersson – 2 min., podrážení).
55:17'
Ránu od modré vyslal domácí hráč, jenže ta jen zaduněla o zadní mantinel. Poté získali puk hosté, kteří byli faulování a zahrají si přesilovku.
54:45'
Hraje se hodně rozlítaný hokej, přesto se ani jeden z týmů nemůže dostat do tlaku v útočné třetině. Obrany zatím fungují velmi dobře.
54:00'
Kazaň hraje v pěti!
53:50'
Stále jsou hokejisté v modrém v útočné třetině, ale chybí mu posledních několik vteřin do konce přesilovky, navíc Bars vyhodil přes všechny čáry.
53:09'
Kazani se konečně podařilo osvobodit a bránicí čtyřka mohla vystřídat. Barys se ovšem žen s dalším útokem, nejraje přesilovku vůbec špatně.
52:28'
Domácí tým je usazen v útočném pásmu a kombinuje. Ke střele od modré se dostal Dietz, avšak jeho ránu vyrazil hostující brankář.
52:00'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., nedovolené bránění).
51:29'
Kazaňský hráč byl v útočné třetině bez podpory spoluhráčů a ztratil kotouč. Ani Astana se na druhé straně daleko nedostala, ovšem bude se pískat.
51:01'
Hodně aktivní Pavel Akolzin dorážel na hranici brankoviště, ale hostující gólman tuto situaci ustál. Poté se ještě strhla menší mela, ale vylučovat se nebude.
50:23'
Ta buly vyhrála a okamžitě nahodila do útočného pásma. Tam se ke kotouči nakonec dostala po chybě hostí, jenže obrana Kazaně to zvládla.
50:13'
Puk se ocitl po zásahu Valka na střídačce jeho týmu a hra je přerušena. Vhazovat se bude na útočné modré Astany.
49:14'
Kotouč nyní létal po mantinelu několik vteřin, než si ho vzala Kazaň, která ihned šla do útoku. Jeden z jejich hráčů ovšem neudržel balanc a přišel o puk.
48:42'
Jinak se ale hraje pro diváky nezáživný hokej. Je vidět, že oba týmy se bojí udělat chybu v obraně, aby nemuseli v koncovce dotahovat ztrátu.
47:50'
Kotouč mají na svých holích hráči domácího týmu, kteří o něj přišli na polovině hřiště a do útoku pádí tým z ruské Kazaně.
47:17'
Už to vypadalo, že se Astana dostane do dalšího rychlého kontru, avšak obrana hostujících na poslední chvíli zastavila rodící se nebezpečnou akci.
46:48'
Znovu byl v akci Roman Starčenko, který táhl celou akci. tentokrát se proti němu stihla obrana zformovat a nepustila ho ke střele na bránu.
45:50'
Oba týmy hrají v plném počtu.
45:22'
Astana právě vstřelila branku!
Jenže další chyba Kazaně je již potrestána! Ta ztratila puk v útočném pásmu, díky čemuž vzniklo přečíslení dva na jednoho. Celou akci táhl ROMAN STARČENKO, jenž nakonec vypálil na zadní tyč a prostřelil hostujícího brankáře. Bez asistence.
45:10'
Roman Starčenko vybojoval puk na posledním hráči, jenže ten stihl máchnout hokejkou a kotouč mu na poslední chvíli vyrazit.
44:31'
Nakonec z ní ovšem vyjeli. Byl v ní osamocený hráč, který byla napadán, a tak raději hodil zpátečku a Kazaň může znovu zaútočit.
44:02'
Dlouho jsme tedy hru v plném počtu neviděli. Hraje se znovu ve čtyřech a na puku jsou hostující hráči, kteří se s ním dostali do útočné třetiny.
43:50'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Barys Astana (Patrick Cormier – 2 min., hrubost).
43:28'
Oba týmy hrají v pěti!
43:16'
V útočné třetině se objevili také domácí. Ti se zde však dlouho neudrželi, navíc byli s kotoučem především v rohu útočné třetiny.
42:36'
Vzápětí další dobrá šance Barsu! Jeden z jeho hráčů však nakonec zahrál vysokou holí, kterou navíc nedostal puk mezi betony domácího brankáře.
42:10'
To se mu povedlo až teď a měl velký tlak v útoku! Kudrjavcev měl co dělat, aby zastavil všechny pokusy, které na něj letěly.
41:42'
Znovu zde máme hru ve čtyřech. Na kotouči se drží hostující tým, jenže zatím se nedostal dále než za polovinu hřiště.
41:28'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Justin Azevedo – 2 min., hrubost).
40:33'
Jenže stejně tak hraje i hostující tým již v plném počtu. Máme před sebou poslední třetinu. Udrží si Kazaň svůj jednobrankový náskok?

Přesilové hry: 1/5 – 0/4
Máme za sebou i druhou třetinu, po které vede hostující tým o jednu branku. Velmi zajímavý zápas dnes hraje kazaňský gólman Podjapolskij. Ten sice inkasoval dvě branky, jenže na další dvě si připsal druhou asistenci!
40:00'
39:40'
O tomto momentu ještě pár vteřin rozhodovalo video, jenže branka je uznána a Astana je zase na dostřel.
39:28'
Už je to zase jen o gól! Přihrávky na první dobrou, ta poslední šla na PATRICE CORMIER, jehož ránu Podjapolskij zastavit nedokázal. Hodně se vztekal, že před ním stál domácí hráč, ale vše vypadalo, že proběhlo podle pravidel. Asistence: Darren Dietz a Roman Starčenko.
38:54'
Dobrá střela v podání domácího hráče. Tlak Barysu se stupňuje a Astana se dostává blízko hostujícího gólmana. Ten zatím svůj tým drží.
38:33'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladislav Kara.
38:31'
Astana se hnala do velmi zajímavého rychlého útoku tři na dva, jenže sama se o něj připravila – ofsajd! Vhazování na útočné modré domácích.
38:11'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Brandon Bochenski – 2 min., držení).
38:09'
Bars znovu začal své oslabení na jedničku! Podařilo se mu vyhodit kotouč a našetřit cenné vteřinky, navíc donutili Astanu k faulu!
37:50'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Danis Zaripov – 2 min., hákování).
36:48'
Střídání v týmu Barys Astana: ze hřiště odchází Sergej Kudrjavcev, přichází Dominik Hrachovina.
36:48'
Kazaň vstřelila branku!
Hostující tým ukazuje, že je ve druhé části lepším týmem a střílí třetí branku v utkání! Jiří Sekáč našel volného JUSTINA AZEVEDA, jehož rána se zastavila až o síť v bráně. Asistence: Jiří Sekáč.
36:40'
Velká šance Barsu! Ten se dostal po vhazování ve své obranné třetině do rychlého útoku. Přišla přihrávka na střed, kam si sjížděl hráč hostí, ale minul.
36:25'
Vojevodin ztratil puk v útočném pásmu, díky čemuž se dostali do rychlého protiútoku domácí. Celou akci táhl Bochenski, který také vypálil. Proti jeho střele se však objevila rychlá lapačka v podání Podjapolsihio.
35:40'
Po dlouhé době se puk objevil také v útočné třetině domácích. Zde však probíhal jen boj o puk, který vyhráli hosté, kteří znovu útočí.
35:08'
Paul Postma si dobře sjel na sražený kotouč a jeho rána z první nebyla vůbec špatná. Bohužel pro něj šla přesně doprostřed brány.
34:37'
Bars je znovu usazen v útočném pásmu, kde motá hlavu svému soupeři. Teď trochu o tlak přišel po nepřesné přihrávce. Nakonec přišel i o pásmo.
34:01'
Michejev bojoval v útočné třetině o puk jako lev. Chvíli měl navrch, jenže dvojice protihráčů ho nakonec o puk obrala. Přesto se Astana daleko nedostala.
33:09'
Lukoanov hledal někoho ze svých spoluhráčů před bránou, ovšem zde byli jen domácí hráči, kteří díky tomu mohli jít do útoku. Zastavil je ofsajd.
32:23'
Hráči v bílozelenýc dresech by rádi vstřelili další branku. Jsou ve druhé třetině jasně lepším týmem, ale Astana je nepouští do brankových šancí.
32:08'
Akolzin dobře napadal svého soupeře ve středním pásmu, jenže k puk se nedostal. Útok Barysu skončil střelou, kterou musel Kudrjavcev chytit.
31:14'
Astana se nemůže dostat do útočné fáze. Kazaň dobře brání střední pásmo, kde získává většinu puků. Díky tomu útočí především hostující tým.
30:30'
29:51'
Jenže přišla nepřesná přihrávka, po které se k puku znovu dostala Astana. Ta znovu bez větších potíží vyhodila a Barsu se přesilová hra nedaří.
29:29'
Navíc našetřil cenné vteřinky v útočném pásmu, když napadal rozehrávku hostí. Kazaň už je však znovu v útočné třetině, kde kombinuje.
28:54'
Kazaň musela začít se svým útokem od svého gólmana, ale už se znovu dostala do útočné třetiny. Ovšem ne na dlouho. Barys znovu vyhodil.
28:30'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Dmitrij Ševčenko – 2 min., krosček).
28:15'
Znovu se v útoku ukázala Astana a její hráč byl podražen za bránou hostí. Píšťalka sudích však zůstala němá vylučovat se za tento zákrok nebude.
27:30'
Tempo hry nám poněkud opadlo. Druhá třetině rozhodně není tak zajímavá jako ta první. Týmy se v útocích střídají, ale gólovky si nepřipisují.
26:31'
Barys se dostal do tlaku v útočném pásmu. Vysílal jednu střelu za druhou, ovšem hostující gólman odolal. Máme před sebou komerční přestávku.
25:38'
Kazaň vyslala střelu od mantinelu, ale Kudrjavcev si nakonec nemusel připisovat zákrok. Dlouho se v útočné třetině Bars ale neudržel.
25:11'
No, nechybělo moc, aby si hostující gólman vstřelil vlastní branku. Do rychlé akce dva na jednoho se dostali domácí. Křižná přihrávka trefila jen hokejku Podjapolskiho a puk málem skončil v bráně.
24:20'
Hráči v zelenobílé kombinace nadále obklopují útočné pásmo. Zatím však gólmana neohrozili, je to spíše nahazování po mantinelu.
23:41'
Oba týmy hrají v pěti.
22:36'
Hra ve čtyřech zatím nepřináší nějaké velké nebezpečí. Více útočí hostující Kazaň, ovšem ta si také není schopna připsat brankovou příležitost.
21:54'
Hra nám tedy pokračuje ve čtyřech na obou stranách. S prvním útokem v této situaci přišla Astana, ale ani nevystřelila na bránu.
21:41'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Dmitrij Grenc – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
20:26'
Tak to je zase rychlý start v podání Kazaně do třetiny, jelikož znovu skóruje! JIŘÍ SEKÁČ stihl dojet dlouhý pas a šel na gólmana ze strany. Toho překonal bekhendovou střelou, jež poslal do šibenice. Asistence: Andrej Markov a Vladislav Podjapolskij.
20:16'
Barys se po vhazování ve vlastním obranném pásmu dostal do rychlého útoku, jenže bekhendové zakončení šlo mimo branku.

Přesilové hry: 0/2 – 0/1
Je za námi první třetina utkání mezi Astanou a Kazaní, po které je stav vyrovnaný 1:1. Hosté se prosadili hned na začátku a byli v první polovině třetiny lepší. Poté se však zvedli i domácí, kteří nakonec stihli vyrovnat. Navíc měli další šance na vstřelení vedoucí branky, jenže Podjapolskiho v bráně znovu překonat neodkázali. Jednou mu pomohla tyč.
20:00'
19:17'
Zatím to vypadá, že spíše ne. Vidíme především souboje o puk na polovině hřiště, který nakonec vyhráli hosté. Ti se dostali do útočné třetiny jen na chvíli.
18:45'
Do konce třetiny chybí něco málo přes minutu a puk mají na svých hokejkách hráči Astany. Padne do konce periody ještě nějaká branka?
17:49'
Hosté hrají v plném počtu!
17:10'
Astaně se přesilová hra vůbec nedaří! Bars se velmi dobře brání a svého soupeře vůbec k ničemu nepouští, navíc vyhazuje jeden puk za druhým.
16:24'
Začátek ovšem zvládl hostující tým velmi dobře. vyhrál vhazování ve svém pásmu a vyhodil přes všechny čáry až za domácího gólmana. Zároveň hrají ve čtyřech.
15:54'
Domácí hrají v plném počtu, začíná jim tak zkrácená přesilovka pět na tři a poté klasická početní výhoda.
15:54'
Hostující tým zahchránila tyč! Podjapolskij vyrazil puk jen vedle sebe, kde dorážel úplně volný domácí hráč, který z gólové pozice trefil jen brankovou konstrukci.
15:49'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., nedovolené bránění).
15:12'
V dalším útoku se po dlouhé době octli také domácí hráči. Celou akci táhl Burmistrov, jenže jeho střela byla sražena prvním bránicím hráčem.
14:40'
Ihned po buly se domácí udrželi v útočném pásmu. Přišla rychlá přihrávka od modré a střela Dallmana, jehož ránu udržel ve výstroji domácí brankář.
14:24'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., podrážení).
13:54'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Patrick Cormier – 2 min., nedovolené bránění).
13:28'
Kazaň se ubránila jen za cenu zakázaného uvolnění. Buly navíc vyhrál domácí tým, a tak přišla střela od modré, kterou musel Podjapolskij vyrazit.
13:12'
Domácí Barys je v posledních minutách hodně aktivní a rád by otočil vedení na svou stranu. Proti však stojí hostující brankář, který drží svůj tým.
12:41'
Další dobrá šance Astany! Nikita Michajlis dostal přihrávku zpoza branky, ovšem jeho střelu k tyči dokázal Podjapolskij vyrazit!
11:47'
Hostující hráče zastavil v zajímavém útoku odpískaný ofsajd. Zároveň jsme viděli opakovačku pádu a hostující hráč měl jít na dvě minuty.
11:16'
Domácím vlila vstřelená branka krev do žil a jsou to oni, kdo drží kotouč na své hokejce. Po jednom ze soubojů domácí hráč upadl, ovšem pískat se nebude.
10:54'
Barys v posledních minutách přitlačil na pilu a vstřelení branky bylo otázkou času. Bochenski našel z rohu zcela volného CURTISE VALKA, jenž ranou z vrcholku kruhu překonal bezmocného domácího brankáře. Asistence: Brandon Bochenski a Matthew Frattin.
10:05'
Neskutečnou gólovku zahodil domácí tým! Ten jel do přečíslení tři na jednoho. Grenc počkal, až si poslední obránce lehne a poslal přes něj žabičku. Jeho spoluhráč ovšem do prázdné nezakončil. Nutno dodat, že byl ve velkém úhlu.
09:11'
Domácí obránce vyslal dlouho přihrávku skoro přes celé hřiště na útočnou modrou. Jeho spoluhráč ji ale nezachytil, a tak domácí přišli o puk.
08:36'
Po zákroku domácího brankáře se vhazovalo v útočné třetině hostí. Domácí však vyhráli buly a hnali se do útoku. Zde ovšem dlouho nepobyli.
07:52'
Znovu jsou u kotouče hosté, kteří kombinují v útočné třetině. Barys ale dobře napadá a nepouští svého soupeře do gólové příležitosti.
06:50'
Obrovská šance Astany znovu nekončí brankou! Cormier dojel jako první puk, proto se nepískalo zakázané uvolnění. Ten následně poslal před branku, kam si sjížděl Akolzin ovšem ten zakončit nedokázal.
06:22'
Astana se dostala k rychlému protiútoku, který vůbec nevypadal špatně! Nakonec přišla ovšem střela ze strany, kterou hostující gólman vyrazil.
05:50'
Barys se dostal do útočné třetiny, jenže zde dlouho nepobyl. Odehrával se zde především boj o kotouč v útočném pásmu, který vyhráli hosté.
05:20'
To ovšem bylo zase na nějakou dobu od Astany nejspíše všechno. U kotouče jsou znovu hostující hráči, kteří kombinují na polovině hřiště.
04:39'
Obrovská šance na srovnání v podání Akolzina! Ten vypíchl puk hostujícímu obránci a jel sám na gólmana. Ten jeho kličku však prokoukl a zachránil svůj tým.
04:23'
Kazaň je opět usazena v útočném pásmu, kde se snaží kombinovat. Přihrávky létají z jedné strany na druhou, ovšem Barys dobře přistupuje.
03:55'
Další zákrok v podání domácí brankáře! Na toho létá jeden puk za druhým a domácí obrana absolutně nestíhá. Kudrjavcev však tým zatím drží.
03:09'
Více práce má ovšem zatím Kudrjavcev. Ten teď v pohodě chytil nahození z velké vzdálenosti, ovšem hostující Bars vybojoval vhazování v útočném pásmu.
02:51'
Přesto si Podjapolskij musel připsat první zákrok během krátké doby. Ta šance byla celkem zajímavá, jelikož přišla střela z vrcholku kruhu. Hostující gólman bez potíží chytil.
02:04'
Hostující tým je i nadále lepší a zatím diktuje tempo hry. S domácím mužstvem inkasovaná branka evidentně zamávla a nemůže se dostat do hry.
01:11'
No tak to je rychlost, jelikož hostující tým se po chvilce dostává do vedení! ALEXANDR BURMISTROV táhl celou akci a vypálil zpoza obránce kousek za modrou čárou. Jeho střela propadla Kudrjavcovi až do sítě. Asistence: Andrej Pedan a Vladislav Podjapolskij.
00:20'
Utkání nám začalo! Domácí Astana hraje v modrých dresech, zatímco hostující Kazaň v bílozelené kombinaci. V současné době je u puku Barys.
00:01'
Diváci mohli slyšet hymny, které hrál orchestr přímo na ledě. Jako první zazněla ruská, v současné době je k slyšení ta kazachstánská.

Barys Astana: Kudrjavcev (Hrachovina) – Blacker, Dallman, Dietz, Makljukov, M. Semjonov, Lipin, Polochov – Valk, Bochenski, Frattin – Cormier, A. Petersson, Michajlis – R. Starčenko, Akolzin, Grenc – Sagadejev, Ševčenko, Asetov.

Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Šaryčenkov) – Postma, Pedan, Markov, Jarullin, Batyršin, Abrosimov – Lukojanov, A. Michejev, A. Potapov – Lander, Azevedo, Sekáč – Zaripov, Galijev, Burmistrov – Vojevodin, Kara, Malychin – Tkačov.

Rozhodčí: Gofman, Bondar – Majtek, Strelcov.

Dominik Hrachovina (AST)

Jiří Sekáč (KZN)
Zápasy v minulé sezóně:

Kazaň – Astana 2:0
Barys – Kazaň 2:5
textAk Bars Kazaň

Hostující hráči mají za sebou již šest utkání v této sezóně. Dvakrát Bars vyhrál za tři body, jednou vyhrál a jednou prohrál v prodloužení a dvakrát padnul v základní hrací době. Celkem tak Kazaň získala sedm bodů a nachází se na šestém místě Východní konference.

V týmových statistikách je na tom Bars spíše průměrně. Přesilových her hrála 15, ovšem využila jen tři, což činí rovných 20%. Průměr je to i v hraní oslabení, jelikož Kazaň ubránila 77,8% přesilových her soupeře.

Nejvíce bodující hráči:
Anton Lander – 5 bodů (2+3)
Paul Postma – 4 body (2+2)
text Barys Astana

Hráči z hlavního města Kazachstánu mají za sebou zatím pět utkání. Dvakrát si Astana připsala výhru za tři body, dvakrát padla v prodloužení a jednou prohrála v základní hrací době. Celkem si tedy Barys připsal 6 bodu a nachází se na osmém místě ve Východní konferenci.

Co se týče týmových statistik, je na tom Barys velmi dobře ve využití přesilových her. Celkem jich hrál 25 a využil jich devět, což dělá úspěšnost 36%. Bránění přesilových her ovšem Astaně vůbec nejde. Ubránil jich totiž jen 61,1% a je nejhorším týmem v KHL.

Patrice Cormier – 8 bodů (3+5)
Roman Starčenko – 7 bodů (5+2)
Andre Petersson – 7 bodů (2+5)
Darren Dietz – 7 bodů (3+4)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání KHL, ve kterém se utká domácí Barys Astana a Ak Bars Kazaň. Zápas začne v 13:00 a bude se na co těšit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.