KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Slovan Bratislava  - 4. září 2018   16:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
17:37' Bergström (Gynge, Bailen) • 26:11' Polygalov (Gynge) • 58:20' Polygalov (Bailen)
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Slovan Bratislava
Čeljabinsk
Sergej Morozov, Viktor Spirin – Ivan Dědulja, Dmitrij Goljak
Traktor Arena

Já vám děkuji za pozornost u dnešní přenosu a přeji hezký zbytek den. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek.
Česká stopa v utkání

Michal Řepík (Slovan)- 2 střely na branku, čas na ledě:18:01.
Jakub Štěpánek (Slovan) – nenastoupil.
Rudolf Červený (Slovan) – 2 střely na branku, čas na ledě: 18:30.
Vhazování: 31 – 26.
Slovan prohrál i druhé utkání na aktuálním tripu, dnes tentokrát na ledě Traktoru Čeljabinsk v poměru 3:0. Domácí rozdělil své tři branky poctivě po jedné do každé třetiny a všechny tři padly v přesilové hře domácího Traktoru. O dvě branky se postaral Igor Polygalov, jednu branku vstřelila nová posila Traktoru Alexander Bergström.
59:15'
Ještě jeden zákrok Marka Čiliaka po ráně Polygalova z mezikruží.
58:20'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
IGOR POLYGALOV tečoval před brankou ránu švihem od modré Nicka Bailena a rozhoduje dnešní utkání a Traktor tak využívá třetí přesilovku v dnešním utkání – 3:0. Asistence: Nick Bailen.
58:12'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nicholas Schaus – 2 min., podrážení).
58:00'
Marek Čiliak sprintuje na střídačku!
57:00'
Teď se Slovan nastěhoval do pásma zásluhou Chipcuhry a Čiliak již měl namířeno z branky, ale na půli cesty se do ní vrátil, jelikož se k puku dostali domácí.
56:49'
Po tečovaném vyhození Traktoru z hole Bailena se kotouč ocitl na domácí střídačce a vhazovat se bude ve střední třetině.
55:45'
Žádný velký tlak Slovanu se nekoná. Traktor veškeré nahozené kotouče posílá ihned do středního pásma a v poklidu si drží dvoubrankové vedení.
55:01'
Niclas Schaus poslal ránu ze střední třetiny a Děmčenko kotouč vytřepal z lapačky a stihl jej rozehrát.
54:12'
Kotouč se však rychle dostal pryč z útočné třetiny Slovanu a ten se musel bránit a Čiliakovi pomohlo nyní břevno po bekhendové ráně Alexandra Rybakova, mohlo být hotovo!
53:36'
Po reklamní pauze se bude vhazovat po pravici Děmčenka.
53:00'
Kravcov srazil pokus Hrnky mimo hrací plochu. Belasím moc času již nezbývá.
52:28'
Nahození Gelinase v poklidu vyrazil do rohu kluziště Děmčenko.
51:34'
Liška nedokázal tečovat kotouč na branku Děmčenka. Traktor v držení kotouče a nikam nespěchá.
50:43'
Traktor v plném počtu a ani z této přesilovky se Slovan neradoval z úvodní branky.
49:34'
Obrovská šance Slovanu! Rána Schause od modré se odrazila na hokejku Virty, ale ten kotouč nedokázal poslat za záda Děmčenka a kotouč proletěl brankovištěm domácích!
49:15'
Slovan se usadil v pásmu, ale přihrávku Taffea srazil mimo hrací plochu Nikitin.
48:51'
Slovan nezačal vůbec dobře přesilovku a do brejku šel Glinkin, ale jeho přihrávka byla sražená.
48:43'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., hrubost).
47:25'
Šolochov to zkoušel z pravé strany po průniku Rybakova a Čiliak musel vyrážet kotouč do rohu kluziště. Slovan se nyní nemůže dostat vůbec do hry a zdramatizovat tak závěr utkání.
46:50'
Řepík pokazil přihrávku na modré čáře a do brejku se dostal z pravé strany Alexander Bergström, ale tísněn Gelinasem zamířil švihem do lapačky Čiliaka.
46:30'
V Ledovém paláci probíhá reklamní pauza po které se bude vhazovat po pravici Marka Čiliaka.
46:00'
Kokujov prošel trestuhodně přes dva obránce a vytočil se před Čiliakra a ten měl štěstí, že tento pokus zamířil do jeho nastavené vyrážečky!
44:27'
Pěnkovskij využil zaváhání Sersena na modré čáře a postupoval ze strany na branku Slovanu, ale s jeho ranou švihem neměl Čiliak větší potíže a kotouč poslal vyrážečkou do rohu kluziště.
43:44'
Michal Řepík za modrou čarou nahodil kotouč na Děmčenka a ten kotouč musel podržet. Vhazovat se bude po jeho pravici.
43:00'
Na druhé straně musel zasahovat v leže Marek Čiliak proti ráně Alexandra Rybakova, taky dobrá možnost na straně Traktoru.
42:10'
Slovan se trápí v koncovce! Matúš Sukeĺ měl mezi kruhy hodně času, ale svou ranou minul branku Děmčenka, který nic neviděl, tady stačilo slovenskému útočníkovi pouze trefit prostor mezi třemi tyčemi!
41:25'
Kotouč vyletěl mezi střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:15'
Slovan zaspal začátek třetí třetiny a Paul Szczechura zůstal po přhrávce od Gyngeho před brankou úplně sám, ale Čiliak si počínal výtečně a pokryl tuto šanci domácí první lajny.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:49 .
Ve druhé třetině jsme viděli podobný obrázek hry jako v té úvodní. Slovan má velké množství šancí, ale zatím je proti domácí brankář Děmčenko, který drží střelce Belasích zatím na nule. Naopak domácí využili i ve druhé třetině přesilovou hru a to zásluhou Igora Polygalova a po druhé třetině jdou do šaten s vedením 2:0.
40:00'
39:48'
Kravcov sice poslal kotouč do sítě Slovanu, ale již dlouho před tím bylo pískáno. Ryan Stoa hrál v brankovišti hostů. Hra vykázána do středního pásma.
39:30'
Krásná kombinace Szczechura – Begrström a před brankou tečoval mimo tři tyče Richard Gynge.
38:10'
Richard Gynge směroval přihrávku přes brankoviště, kde zasáhl svou lapačkou Marek Čiliak.
38:00'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Grman – 2 min., podrážení).
37:50'
Jeff Taffe pálil z pravého kruhu, před brankou ještě stínil Michal Řepík, ale i s tímto si poradil domácí brankář.
37:18'
Chad Rau šel ze strany sám na branku, ale Děmčenko vychytal nájezd amerického útočníka svým pravým betonem!
36:37'
Tomáš Hrnka ač atakován nezpracoval kotouč ve střední třetině. Poté přihrával rukou Pěnkovskij a vhazovat se bude ve střední třetině.
35:10'
Tlak Slovanu zakončil obrovskou šancí Grman, který mířil z levého kruhu na přední tyč a Děmčenko z velkými potížemi kotouč pokryl. Belasí by si zasloužili snížení.
35:10'
Tlak druhé formace Belasích v útočném pásmu je slušný, ale střely od modré od Gelinase a Sersena mířili mimo branku.
34:10'
Čiliak tentokrát v permanenci. Richard Gynge dostal až příliš prostoru a ranou okolo bruslí Gellinase prvěřil slovenského brankáře, ten podržel puk ve výstroji.
33:48'
Paul Szczechura přejel Gyngemu na modré čáře a je z toho postavení mimo hru domácích.
33:00'
Opět Nicklas Schaus, tentokrát Děmčenko zasahovat musel, ale jeho pravý beton byl tam, kde být měl.
32:40'
Střela Nicka Schause od modré sražena vysoko nad branku Děmčenka, který stále nebyl překonán.
32:35'
Po reklamní pauze se bude vhazovat před brankou Děmčenka.
31:58'
Dávid Buc šel odvážně do brankoviště Traktoru, ale tam byl opět připravený Děmčenko a opět skvěle podržel svou pravou tyč a zároveň i kotouč.
30:13'
Alexander Bergström vyslal tvrdou bombu po přihrávce Gyngeho a Čiliak musel vytrčit pravý beton a kotouč vyrazit do bezpečí.
29:00'
Děmčenko měl nyní velké štěstí. Nenápadný oblouček z hole Matúše Sukeĺa se odrazil od zadní konstrukce branky a vrátil se zpět do brankoviště, tam odtud jej dokázali domácí hráči odvrátit.
28:23'
Nick Schaus nahodil kotouč do pásma Traktoru, ale tam si jej sebrali obránci domácích a čekají na prostřídaní svých spoluhráčů.
27:12'
Ryan Stoa se tlačil před Čiliak, ale ten jej nepustil zasunout puk za jeho beton a podržel nyní Slovan.
26:40'
Pokus Gelinase od modré skončil na zadním mantinelu za Čiliakem.
26:11'
Traktor využívá druhou přesilovku v dnešním utkání! Richard Gynge našel před brankou IGORA POLYGALOVA a ten bezprostředně před Čiliakem zkušenou kličkou zasunul kotouč za jeho záda – 2:0! Asistence: Richard Gynge.
25:00'
Traktor vyhrál buly a posílal kotouč hned na branku Čiliaka zásluhou Bailena, ale Čiliak vyrazil tento pokus a poté se Slovan osvobodil.
24:51'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nick Schaus – 2 min., hákování).
24:20'
Střelu Pěnkovskije bekhendem srazil dobře obránce Slovanu Mezsároš.
23:48'
Slovenský tým je aktivnější ve druhé třetině a vhazovat se bude po vystřelení kotouče ve středním pásmu.
23:19'
Ránu Želdakvovo zablokovala obrana Belasích do ochranné sítě.
22:15'
Matúš Sukel´ z poza branky krásně našel zadovkou před brankou Patrika Virtu a střelec Slovanu z utkání na ledě Magnitky měl na hokejce i dnes branku, ale pravou tyč zavřel Děmčenko!
21:29'
Teď škoda pro Slovan. Kyle Chipchura vedl akci třech proti dvěma, ale kotouč se mu zamotal pod brusle a nakonec nedokázal puk rozdat svým spoluhráčům.
20:27'
Hned v úvodu druhé třetině pálil z pravé strany Michal Řepík a minul vzdálenější tyč domácí branky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:54 .
Belasí prohráli první třetinu v Ledovém paláci v Čeljabinsku 1:0 po brance v početním oslabení, kterou vstřelila nová posila Traktoru Alexander Bergström. Projev Slovanu jinak nebyl špatný, Jeff Taffe dokonce nastřelil brankovou konstrukci domácí branky a tak šance slovenského týmu určitě nejsou ztracené.
20:00'
19:45'
Děmčenko ještě musel krýt v první části ránu Lišky z levé strany, ale poradil si a kotouč podržel.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:43'
Jeff Taffe hledal na brankovišti Michala Řepíka, ale český útočník byl příliš blízko domácímu brankáři.
18:27'
Slovan chtěl odpovědět, ale pokus Šimúna zamířil nad branku Děmčenka.
17:37'
Švédský útočník ALEXANDER BERGSTRÖM dává první branku Traktoru v sezoně a zároveň v dnešním utkání, když dostal přihrávku od Gyngeho na pravý mantinel a ranou z první překonal Čiliaka. Využitá přesilová hra – 1:0! Asistence: Richard Gynge, Nick Bailen.
17:18'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., krosček).
16:43'
Pěnkovskij dostal nabito mezi kruhy a jeho rána z první jen těsně minula branku Marka Čiliaka, tohle byla obrovská šance domácího útočníka!
16:00'
Nicméně po buly přišla chybná přihrávka Sersena a Slovan přišel o pásmo.
15:45'
Domácí se provinili icingem a Slovan tak bude moci ohrozit branku Děmčenka.
15:25'
Tomáš Hrnkou to zkoušel zadovkou, ale kotouče se zmocnil Nick Bailen a opět budou hrát domácí hokejisté Traktoru.
14:43'
Adam Jánošík nezpracoval kotouč na útočné modré a na druhé straně to zkoušel přes obránce Kravcov, ale sražený kotouč skončil v ochranné síti.
14:00'
Lunter svou přihrávkou nenašel před brankou Chipchuru, ale Slovan konečně opět také v útočném pásmu soupeře.
13:12'
A Čiliak byl znovu v permanenci, když už byl na ledě a musel likvidovat nebezpečnou akci čtvrté formace domácích, která vytvořila slušný tlak před brankou Slovanu a začíná potvrzovat roli favorita dnešního utkání.
12:13'
Slovan se teď dlouhou nemohl dostat z obranného pásma, nakonec puk vyvezl Rudolf Červený.
11:35'
A obrovskou šanci měl Anton Glinkin, po několika odrazech před brankou Slovanu, ale domácí forward svou ranou jen těsně přestřelil horní tyč!
11:18'
Nový muž v týmu Traktoru Američan Ryan Stoa dostal přihrávku na pravý mantinel a ránou švihem nechal vyniknout Marka Čiliaka v brance Slovanu.
10:37'
Nick Bailen chtěl zužitkovat dobrý tlak domácích, když se uvolnil kličkou na modré čáře, ale Marek Čiliak si poradil s jeho pokusem.
09:52'
Adam Liška se dostal od pravého mantinelu k zakončení a po zákroku Děmčenka lapačkou následuje reklamní pauza.
09:32'
Po icingu Traktoru se bude vhazovat v útočném pásmu Belasích.
09:00'
Andrej Mezsároš chytře nahazoval kotouč před branku, ten nakonec minul pravou tyč a Děmčenko zasahovat nakonec nemusel.
08:15'
Další kotouč, který neprošel před Čiliaka adresoval Rjasenskij.
07:33'
Kravcov hledal před prázdnou brankou Stou, ale kotouč přes brankoviště Marka Čiliaka neprocpal.
06:49'
Martin Lunter se snažil se protlačit do střelecké pozice, ale nakonec se mu to nepodařilo, každopádně Belasí začali aktivně.
05:48'
Traktor v plném počtu a tak ani Slovan nevyužil přesilovku, ale daleko k tomu neměl.
05:35'
Ale teď mohl poslat Slovan do vedení Jeff Taffe, který svou ranou od pravého mantinelu trefil tyč domácí branky!
04:50'
Uvidíme co druhá minuta přesilovky, Slovan se zatím nemůže dostat do pásma.
04:14'
Další vyhození obstaral Nick Bailen.
03:55'
Traktor vyhrál buly a poslal kotouč přes všechny čáry.
03:48'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Gubarev – 2 min., podrážení).
03:48'
Řepík v dobré šanci našel pouze lapačku Děmčenka, ale Slovan bude hrát přesilovku.
03:17'
Slovan je v plném počtu a přežil tak úvodní oslabení.
02:00'
Slovan se osvobodil a dokonce zakončoval od levého mantinelu Kyle Chipchura.
01:30'
Čiliak má v úvodním oslabení Slovanu dost práce. Dvě rány od modré poslal Bergström, poté ještě Bailen od modré, ale ani jeden pokus neskončil za slovenským brankářem.
01:17'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Grman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
00:53'
Na druhé straně neprošla na Marka Čiliaka rána Polygalova.
00:10'
Úvodní bule pro domácího Paula Sczeschuru, ale první ránu vyslal na branku domácích Michal Sersen. Děmčenko podržel raději koutouč.