KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Vladivostok - 12. listopadu 2018   17:00

Vladivostok

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám hezký pondělní večer.
Vojtěch Polák – 0 střel, čas na ledě: 13:55
Tento velmi vyrovnaný zápas je u konce a Čerepovec nakonec velmi těsně vítězí. Domácí tým zachránil hlavně Trubačjov, který si připsal gól dvě minuty před koncem základní hrací doby a poté dokonce vstřeli vítězný nájezd. Vladivostok naopak strašně mrzí, že ztratil tak dobře rozehraný zápas, i když byl směrem dopředu lepší. Jedno malé zaváhání a to když nepokryli Trubačjova je stojí dva body.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je JURIJ TRUBAČJOV.
Konstantin GLAZAČEV zkoušel zmázt českého gólmana, to mu ale nevyšlo, Furch odhadl směr kličky a v klidu kotouč kryje. Čerepovec vítězí.
Jurij TRUBAČJOV měl pěknou dávku štěstí, ten totiž vystřelil do středu branky a puk se odrazil od Krasotkina do branky.
Kirill VORONIN to zkusil mezi nohy, to mu ale nevyšlo.
Jevgenij GRIGORENKO předvedl skvělý blafák a poté se lehce trefil nad Krasotkinův beton.
Vojtěch POLÁK proměňuje nájed střelou pod výko.
Ivan ZACHARČUK se trefuje přesnou střelou k levé tyči.
Denis VICHAREV také nepřechytračil Furcha blafákem.
Sergej LAPIN nevyzrál na Krasotkina bekhendovým blafákem.
Sergej KOŇKOV se jako první rozjel a nájezd proměnil střelou k pravé tyči.
Samostatné nájezdy začínají.
I po prodloužení je stav nerozhodný a musí tak přijít samostatné nájezdy. I když Čerepovec měl šance, aby zápas rozhodl v prodloužení, gól ale ani jeden tým nedal.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Čerepovec se snaží z přesilové hry vytěžit maximun, čas už ale pomalu dochází. A žádné nebezpečné šance nepřicházejí.
63:50'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Krasotkin – 2 min., podrážení).
Do šance se nyní tlačil Geraskin, ten ale střílel z moc velkého úhlu a neměl tak šanci na úspěch. Krasotkin mu ale pod nohy dal beton a bude tak trestán.
63:23'
U kotouče je opět Severstal, v útoku je ale stále celkem marný. Admiral ho v klidu odráží a sám může ohrozit soupeřící klec.
62:40'
Hraje se nyní velmi rychle a to zejména proto, že týmy u kotouče vlemi rychle střídají. Častěji jsou u něho domácí, těm se ale nedaří nic moc vymyslet směrem dopředu.
61:48'
Severstal se snaží něco vymyslet v útoku, zatím ale nestřílí. Admiral ale obranu zvládl bravurně a může se také pokusit něco vymyslet.
61:09'
U puku je stále Čerepovec, nic nebezpečného ale zatím nevymyslel. Vladivostok naopak vzápětí kotouč vybojoval a vystřelil, puk ale končí sražený v ochranné síti.
60:30'
Vhazování nakonec vyhráli domácí a mohou zkusit vymyslet útočnou akci. Zatím se jim ale nedaří přejít ani střední třetinu.
60:21'
Na druhé straně si také připisuje zákrok Furch. Poté je hra přerušena kvůli posunuté domácí brance.
60:03'
Po vhazování se k rychlé střele dostává Severstal, Krasotkin s ní ale neměl velké problémy. Bude následovat vhazování před ním.
60:01'
Prodloužení se bude hrát pět minut. Na obou stranách budou hrát tři hráči v poli. Pokud nepadne branka, půjde se do samostaných nájezdů.
Základní hrací doba končí remízou a půjde se tedy do prodloužení. Stav 1:1 je naprosto oprávněný, Čerepovec si opravdu zasloužil branku a nakonec ji díky trpělivosti dostal. Domácí spasil 58. minutě Trubačjov. Ten tak rozhodně nakopl domácí do boje i o druhý bod. Naopak Vladivostoku proklouzlo vítězství mezi prsty. V prodloužení je tedy jasným favoritem domácí tým.
60:00'
59:42'
Základní hrací doba se asi bude dohrávat v útoku Čerepovce, branka ale už asi nepadne.
58:54'
Zápas už se pomalu chýlí ke konci a oba celky se už připravují na prodloužení. Nyní je sice aktivnější Čerepovec, ke střelám se ale už moc netlačí.
57:37'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Tak nakonec je srovnáno! Toto bylo skvěle zahrané ze strany Geraskina, který zpoza své branky skvělou přihrávkou našel na útočné modré úplně volného JURIJHO TRUBAČJOVA, který tak jel na Krasotkina sám. Střelec branky si také poradil naprosto skvěle, kotouč prostrčil do branky střelou mezi nohy Krasotkina. Ten vypadá naprosto zdrceně. Asistence: Igor Geraskin.
56:38'
Severstal drží puk v útočné třetině, ke střele se ale neprapracoval. Admiral nakonec puk vyváží a po tečovaném vhazování končí kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže k Furchovi, který už koutkem oka sleduje domácí střídačku.
56:14'
Čerepovec vhazování prohrál, hosté se ale proviňují zakázaným uvolněním. Hrát se tak stále bude v útočné třetině domácích.
56:06'
Čas už pomalu dochází a Čerepovec se stále snaží čím dál víc. Jemné nahození od modré ale bez problémů kryje Krasotkin. Domácí tak aspoň vybojovali vhazování v útočném pásmu.
55:10'
Domácí se snaží skórovat vším čím můžou, směrem dopředu jsou ale stále beznadějní. Naopak Vladivostok je v útoku každou chvíli a snaží se vstřelit rozhodující branku.
54:03'
Čerepovec opět neúspěšně útočil a musí se bránit. Furch ale nakonec nemusel zasahovat a kotouč mají opět domácí.
53:16'
Domácí nyní dostali kotouč z pásma, nemají ho ale pod kontrolou. Nakonec jim ho hosté darují vyhozením.
52:38'
Vladivostok opět kupuje čas napadaním a náramně mu to vychází. Severstalu se vůbec nedaří osvobodit.
51:29'
Obrovská šance domácích! Dva útočníci Čerepovce uháněli dopředu v přečíslení dva na jednoho. Hráč s kotoučem byl Kalašnikov. Ten to nakonec vzal na sebe, puk si zasekl a vystřelil. Trefil ale jen levou tyč!
50:32'
Severstal už hraje přesilovku a je usazený v útočné třetině. Párkrát už i vystřelil, se všemi pokusy si ale bez problémů poradil Krasotkin.
49:28'
Hra ve čtyřech více sedí Vladivostoku a proto je zatím aktivnějším celkem. Domácí pak ještě čeká půlminutová přesilovku, otázkou ale hlavně je, jestli je Čerepovec dokáže využít. Jeho přesilovky v dnešním zápase jsou zatím docela tragické.
48:43'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jurij Kozlovskij – 2 min., nedovolené bránění).
48:17'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Arturs Kulda – 2 min., podrážení).
48:12'
Po vítězném vhazování ještě přišla jedna dělovka od modré, ta je ale velmi nepřesná a Krasotkin tak nemusel zasahovat.
47:55'
Vhazování vyhráli domácí a odměnou jim je možnost útoku. Při něm přišli hned dvě střely, obě ale v pohodě vykryl Krasotkin. Následuje buly po jeho levici.
47:39'
Severstal je nyní pod obrovským tlakem a je donucen k zakázanému uvolnění.
47:20'
Opět se ale musí bránit domácí. Tuto obranu by bez Dominika Furcha nezvládli, protože ten si připsal hned dva zákroky. Další střela hostů ale končí v ochranné síti po bloku domácích obranců a tlak Vladivostoku tak stále přetrvá.
46:19'
Čerepovec nyní po dlouhé době ohrožoval Krasotkina, nic moc nebezpečného z toho ale nebylo. Puk totiž jen prosvištěl brankovištěm a žádná domácí hokejka ho nedokázala poslat směrem na branku.
45:58'
Další zákrok českého gólmana. Ten nyní prokazuje skvělý přehled v brankovišti. Opět se ale bude vhazovat před ním.
45:42'
Další zákrok si připisuje Furch a hlavně ten drží naději na body. Následně se bude ještě vhazovat před ním.
45:10'
Po dlouhé době jsou u kotouče domácí a začínají zpoza své branky. V útoku sice puk chvíli drželi, ke střele se ale nedostali.
44:24'
Admiral je stále u kotouče, nic nebezpečného ale nevymýšlí. Snaží se pouze nahozat na Furcha, aby získal čas.
43:38'
Nyní se přece jen museli domácí bránit, obrana Čerepovce v čel s Furchem to ale bez problémů zvládla. Následně jsou hosté s kotoučem za vlastní brankou.
43:15'
Vladivostok už chce vítězství ubránit. Dukázem toho je i to, že se snaží držet kotouč co nejdál od branky za každou cenu.
42:52'
Proti rychlému a nečekanému útoku Vladivostoku si pohotový zákrok připisuje Furch. Bude následovat buly před ním.
42:19'
Přesilovka domácích je u konce a i ta je nevyužita. Čerepovec se i po konci snaží útočit, nyní je to ale o dost těžší.
41:42'
Nakonec však přišla střela, která ale mířila do středu branky. Krasotkin si připisuje další bezproblémový zákrok.
40:43'
Severstal je stále u kotouče, nevyužívá přesilovku ale nejlepším způsobem. Zatím v ní ani jednou nevystřelil a Krasotkin byl tak ve třetím dějství bez práce.
40:13'
Vitězné vhazování si nyní připisuje Čerepovec a ihned se tlačil do útoku, útočné akce ale skončila již na útočné modré.
40:01'
Statistiky ve druhé třetině: Střely na branku: 14-4; Vhazování: 6-9; Zblokované střely: 3-7; Přesilovky: 3-0; Využití: 0-0; Čas v útoku: 06:28-02:31; Trestné minuty: 0-14.
Ve druhé třetině to probíhala podobně jako v té první, akorát jsme neviděli branku. Jasnou iniciativu ale přebral Čerepovec, který svého soupeře přestřílel v poměru 14:4, přesto stále branku nedal. Krasotkin si zatím v brance počíná velmi jistě, to se ale také dá říct o Furchovi, když mu vytkneme jeho chybu při inkasované brance.
Čerepovec se jistě ještě popere aspoň o jeden bod a určitě nás ve třetí třetině čeká velmi zajímavá podívaná.
Další třetina začne přibližně v 18:38.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Strelcov – 2 min., podrážení).
39:59'
Domácí nakonec ještě dostanou přesilovou hru do začátku třetího dějství.
39:20'
Druhá třetina nám už pomalu končí a asi už v ní branku neuvidíme. Aspoň průběh zápasu nám to dost jasně naznačuje.
38:43'
Čerepovec se stále snaží cokoliv vymyslet, napadá jak jen to jde. Vladivostok ale hraje velmi zodpovědně. Ztrátu při rozehře nehodlá připustit.
37:45'
Vladivostok se ale také ještě snaží vyvíjet tlak, i přesto ale nevyprodukoval střelu. Následně má ale kotouč velmi rychle zpět, protože domácí předvedli velmi nepřesnou kombinaci.
37:02'
Vladivostok už vypadá celkem vyčerpaně a už vlastně jen čeká na přestávku. Čerepovec se toho snaží využít, i on ale vypadá unaveně. Proto se to zatím nedaří.
36:06'
Severstal se po dlouhé době usadil v útočné třetině a dokonce vyprodukoval velmi nebezpečně střelu. Dělovka od modré udělala Krasotkinovi problémy, jelikož před ním byli asi tři hráči. Hostující gólman si ale poradil skvěle a stále tak drží čisté konto.
35:26'
Admiral však nakonec jistě vybojoval kotouč a poté čekal, až oba celky vystřídají. Následně přišlo nepřesné nahození, které znamená zisk puku pro domácí.
34:46'
Vladivostok sice vyhrál vhazování, ztratil ale kotouč ve vlastní třetině a proto musel opět zasahovat Krasotkin.
34:37'
Po dlouhé době si připisuje zákrok Krasotkin. Ten musel zasahovat proti dělovce Arturse Kuldy. Hostující gólman zákrok provedl velmi jistě a bude tak následovat buly před ním.
33:44'
Vladivostok je jinak o trochu aktivnější v útoku. V útočné třetině se mu ale většinou podaří jen usadit. Střelu pak ale hostů nevyprodukují.
32:36'
Nyní se však po dlouhé době mohl někdo prosadit. Byl to Zacharčuk, který se pěkně uvolnil a navedl si kotouč na mezikruží. Z této pozice ale minul hostující klec.
31:47'
Po konci oslabení hostů se hra vrací do střední třetiny. Týmy sice občas podniknou cestu do útoku, ke střele to ale většinou nevede.
31:03'
Přesilovka domácích už pomalu končí. Severstal se pokusí vyvinout poslední tlak, ten ale končí velkým neúspěchem.
30:18'
Severstal se tam ale moc dlouho neudržel a hlavně si nedokázal vytvořit žádnou střelu. Hosté vyhazují.
29:33'
Čerepovec dostává jednu přesilovku za druhou, žádná ale zatím nebyla využita. Domácí se to nyní pokusí napravit a kombinují v útočné třetině.
29:15'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ugolnikov – 2 min., podrážení).
28:27'
Hra se nyní celkem zpomalila. Ani jeden z celků si nedokáže vytvořit výrazné šance a proto se hraje hlavně ve střední třetině.
27:35'
Severstal ale stále drží kotouč, nedaří se mu ale dostat do útočné třetiny. Nyní dokonce ztratil kotouč ve střední třetině.
26:41'
Přesilovku Čerepovce je u konce a nic nebezpečného domácí nevyprodukovali. Což jen svědčí o jejich špatné úspěšnosti v této parketě.
24:36'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
24:16'
Vladivostok je ale opět úspěšnějším celkem na vhazování. Odměnou jim je možnost útoku, který ale skončí po tvrdém hitu, který byl mířel na Alexandera Ščerbinu, který se také zvedá velmi těžko.
24:02'
Hra se nyní uklidnila, Vladivostok totiž vybojoval kotouč a oba celky střídali. Poté se ale hosté dopouštějí nesmyslného zakázaného uvolnění.
23:05'
Z rychlého protiútoku také nevytěžil nic Admiral a Čerepovec to tak také zkusí dopředu. Zatím ale s kotoučem jenom krouží kolem Krasotkina.
22:10'
Severstal se pomalu dostává z tlaku soupeře a nyní útočí právě on. Akce v útoku ale naprosto ztroskotala na hostující defensivě.
21:15'
Nyní ale schytal tvrdý hit Vladimir Butuzov a velmi těžko se zvedá z ledu. Nakonec se ale dostal na střídačku po svých a měl by být v pořádku.
21:03'
Admiral stále pokračuje v tlaku a odstřeluje Furcha. Ten musí být nyní velmi pozorný a zatím mu to nedělé moc problém.
20:12'
Další vitězné vhazování si připsiuje Vladivostok a ihned se žene dopředu. Hosté i vypálili, střela ale končí mimo tři tyče.
20:01'
Statistiky v první třetině: Střely: 15-11; Střely na branku: 13-7; Vhazování: 4-8; Zblokované střely: 4-2; Čas v útoku: 4:01 – 3:46; Trestné minuty: 2-2.
V první třetině jsme pozorovali celkem vyrovnaný hokej. Šance byli na obou stranách. Víc střeleckých pokusů sice vyprodukoval Čerepovec, byl to ale právě Vladivostok, který zatím jako jediný skóroval. Konkrétně to byl Konstatntin Glazačev, který je zatím jediným úspěšným střelcem utkání. Jeho gól byl spíše šťastný, než aby se kvůli němu musel hostující forvard nějak zapotit. I tyto branky ale platí a proto vede Vladivostok nad Čerepovcem po první třetině 0:1.
Další třetina začne přibližně v 17:49.
20:00'
19:40'
O kotouč se ještě bojuje v obranném pásmu domácích, to ale asi bude poslední věc, co se v první třetině stane.
19:08'
Po dlouhé době zasáhl do hry brankář. Tentokrát to byl čech v brance Čerepovce, Dominik Furch, který si tak připisuje další zákrok do statistik. Přesto ale bude muset zůstat ostražitý, protože se vhazuje před ním.
17:53'
Admiral získál kotouč a snažil se usadit v útočné třetině, domácí ale tentokrát zapracovali dobře, puk sebrali a následně ho vyvezli až do útočné třetiny.
16:46'
Hosté opět napadají velmi hluboko. Přineslo jim to totiž první branku, kterou vstřelil Glazačev. Tentokrát ale branka nepadne, protože Čerepovec rozehru zvládá.
15:46'
Čerepovec se stále snaží aspoň usadit v útočné třetině, zatím je to ale marné. Vladivostok opět vyhazuje a toto oslabení brání velmi dobře.
14:58'
Domácí sice chvíli drželi útočnou třetinu, vzápětí ale hosté vyhazují a mají tak za sebou půlku tohoto oslabení.
14:15'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Mereskin – 2 min., sekání).
13:55'
Pozor, nyní bude hrát přesilovku Čerepovec. Domácí ještě hrajou ve výhodě, hosté mají proto plné ruce práce s obranou. Branka ale nepadla a domácí si tak zahrají přesilovku pět na čtyři.
13:10'
Nakonec je tu vyhození Severstalu, který díky tomu oslabení přežije bez inkasované branky.
12:42'
Admiral jse stále vepředu a drží domácí pod obrovským tlakem. Ti jim ale nenabízí žádnou dobrou střeleckou pozici a toto oslabení brání velmi svědomitě.
11:48'
Vladivostok drží útočné pásmo, zatím ale pouze kombinuje. Nakonec však přišla střela Vichareva, který ale střílel z moc velkého úhlu a Furch tak měl snadnou práci.
11:11'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dominik Furch – 2 min., podrážení). Trest odpyká Ivan Zacharčuk.
10:48'
Nyní se Čerepovci přechod povedl a byla z toho velké šance. Domácí totiž jeli dva na jednoho a po přihrávce mohl domácí hráč skórovat. Krasotkin se ale skvěle přesunul a puk vytěsnil mimo tři tyče.
10:26'
Severstal ma problémy s rozehrou, nedaři se jim totiž přejít do útočné třetiny. Domácí se vždy zaseknout ve středním pásmu.
09:38'
Domácí velmi ostře napadají, zatím to ale nenese moc velký úžitek. Hosté byli jen donuceni k nahození do obranného pásma domácích.
09:07'
Další zákrok si připisuje Krasotkin, když dokázal zasáhnout proti lehkému nahození. Vhazovat se tak bude po jeho levici.
08:35'
Čerepovec se už pomalu vzpamatovává a také se snaží prosadit. Obrana hostů je ale i nadále stoprocentní.
07:23'
Branka hostující celek nakopla. Právě ten se nyní chopil režii hry a každý dotyk s pukem končí útočnou akcí.
06:29'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Velmi kuriózní branka a také velká smůla Furcha! Domácí zaváhali při rozehře a KONSTANTIN GLAZAČEV vybojoval kotouč za brankou. Ten zkusil nahodit zpoza branky na českého gólmana, který si kotouč omylem srazil do vlastní sítě.
05:46'
Domácí ale velmi rychle získali kotouč nazpět a opět jsou v útočném pásmu. Tentokrát hosté zvládli obrana skvěle a nedovolili ani střelu.
05:08'
Po dlouhé době to zkoušel vepředu Vladivostok, Furch ale tentokrát nemusel zasahovat.
04:25'
Domácí nyní dominují hře a už dlouho drží kotouč. Žádnou nebezpečnou akci ale zatím nevymysleli.
03:46'
Rána nakonec přišla. Puk letěl na branku z mezikruží, Krasotkin měl ale dobrý rozhled a puk chytá do své rukavice.
03:35'
Čerepovec je usazený v útočném pásmu, zatím se mu ale nedaří najít cestu ke střele.
02:56'
Vítězem je nakonec Admiral. Ten se s žene dopředu, útok ale ztroskotal velmi rychle a do akce jdou domácí.
02:06'
Po vyhraném vhazovaní ale Severstal puk nahazuje dopředu a snaží se ho tam vybojovat. Souboj zatím nenašel vítěze.
01:26'
Tlak se snaží vyvíjet jako první hosté, což se celkem daří. Furch si totiž musel připsat první zákrok zápasu.
00:46'
Čerepovci se ale na úvod také útočení vůbec nedaří a proto se nyní hraje hlavně ve středním pásmu.
00:17'
Úvodní buly vyhrál Vladivostok, jeho útok ale končí již ve středním pásmu.
00:01'

Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – A. Kulda, Kuljaš, Kornějev, Lekomcev, Kalašnikov, Verjovkin, Syčuškin (A) – Vovčenko, Korotkov (A), J. Grigorenko – Geraskin, Trubačjov, Lapin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov – Ščerbina, Juňkov, Rybin (C) – Kodola.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Kozlovskij, Ugolnikov (A), Miščenko, Tatalin, Kubát, Taratunin, Karmaškov – Černikov (C), V. Strelcov, A. Strelcov – Koňkov, Vicharev, V. Butuzov – J. Jakovlev, V. Polák, Hovorka – Glazačev (A), Mereskin, K. Voronin – Feoktistov.

Rozhodčí: Sergej Morozov, Arthur Kulev – Maxim Bityukov, Dmitrij Osipov.

Do dnešního zápasu s naprostou jistotou nastoupí za hostující tým Karel Kubát, Vojtěch Polák a Slovák Marek Hovorka.
Minimálně na střídačce uvidíme na opačné straně Dominika Furcha. Otázkou je, zda nastoupí Martin Stránský, který nejspíš bude ještě léčit své zranění.

Severstal Čerepovec

Sázkové kanceláře dnes považují za favorita utkání domácí Čerepovec, ovšem ten v posledních čtyřech zápasech pokaždé prohrál a po právu se propadl na předposlední místo v Západní konferenci.
Severstal marně hledá lídra. Nejlépe bodujícím hokejistou je Zacharčuk, který nastřádal v této sezóně sedm bodů, což nestačí ani na to, aby se ocitl v první dvoustovce. Ani netřeba dodávat, že je tento celek nejméně skórujícím týmem v soutěži, neboť čísla domácích "kanonýrů" hovoří za vše.

Admiral Vladivostok

Pokud jde o klub z nejvýchodnějšího cípu Ruska, tak se taktéž jedná o naprosté zklamání z průběžného vývoje. Ve Východní konferenci je za Vladivostokem, stejně jako u Čerepovce, je jen jeden tým, a to Novosibirsk. Dnešní zápas tedy slibuje vyrovnanou bitvu, avšak netroufám si tvrdit, že kvalitní.
Bodově táhne Admiral hlavně Černikov, který je se svými čtrnácti body jediným hráčem dnešního zápasu, který se vlezl do sté příčky v tabulce produktivity.

03.11.18 Omsk – Vladivostok 3 : 1
01.11.18 Omsk – Vladivostok 4 : 3
30.10.18 Barys Astana – Vladivostok 2 : 0
28.10.18 Vladivostok – Kazaň 1 : 5
24.10.18 Vladivostok – Nižnij Novgorod 3 : 2
Vítám vás u dalšího utkání nejlepší evropské soutěže, ve kterém se představí celky Severstal Čerepovec a Admiral Vladivostok. Zápas, z jehož průběhu vám poskytnu textový on-line přenos, má naplánovaný start na pátou hodinu odpolední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.