KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Jekatěrinburg - 5. října 2018   11:30

Chabarovsk
Chabarovsk
28:02' Vl. Ušenin (Aťušov, Vj. Ušenin) • 40:42' Ruděnkov
2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
Jekatěrinburg
11:35' Litovčenko   • 22:58' Paré  (Dawes) • 53:09' Dawes  (S. Da Costa) • 55:28' I. Višněvskij   • 55:57' Rassejkin  (V. Popov, Litovčenko)
Chabarovsk
Romaško, Akuzovskij – Nikolajev, Černyšov
Platinum Arena
6618 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 6618 diváků.
Československá stopa v utkání

Jan Kolář (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:42
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:45
Střely na branku: 25 – 33
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg vítězí na ledě Amuru Chabarovsk 5:2 a přidává čtrnácté vítězství v sezóně! Avtomobilist tak stále neztratil ani jediný bod! Domácím se přitom v úvodu třetí části podařilo vyrovnat zásluhou Ruděnkova! Poté se dlouho bojovalo, ale hosté nakonec ukázali, že se jim v úvodu nového ročníku neskutečně daří! Ve 14. minutě vrátil Jekatěrinburgu vedení Nigel Dawes a krátce po něm přidal další branku Ivan Višněvskij! Aby toho nebylo málo, ujel o dvacet sekund později Rassejkin, který příklepem vymetl horní roh branky a napsal gólovou tečku za dnešním duelem.
59:10'
Tomáš Zohorna za brankou soupeře nezpracoval prudkou přihrávku a přišel o kotouč. Hosté už dohrávají dnešní duel s velkým přehledem.
58:27'
58:09'
Dmitrij Vorobjov dotíral na rozehrávku Avtomobilistu, ale hosté udrželi kotouč na svých hokejkách. Amur si teď nemůže vypracovat tlak ani při přesilovce.
57:39'
Zohorna se natahoval po přihrávce mezi kruhy, ale pobídka byla příliš prudká a český útočník už puk nestačil usměrnit mezi tři tyče.
57:06'
Domácí hokejisté jsou jako opaření. Hráči Avtomobilistu se bez problémů dostali k odraženému puku a vyhodili jej přes všechny čáry.
56:27'
Domácí si ještě zahrají přesilovou hru. Da Costa totiž dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
55:57'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Kanonáda pokračuje! Jekatěrinburg přidává i svou pátou branku! Tentokrát domácí obránci neuhlídali MAXIMA RASSEJKINA, který příklepem do horního rohu překonal Alikina! Asistence: Vitalij Popov, Vjačeslav Litovčenko.
55:28'
Hostující celek přidává i čtvrtou branku a podle všeho rozhoduje o svém vítězství! Krátké po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do puku opřel IVAN VIŠNĚVSKIJ, jehož rána se zastavila až v síti! Bez asistence.
55:19'
Alikin neudržel zakončení z pravé strany. Za odraženým kotoučem ihned spěchal Nigel Dawes, ale obránci Amuru mu zabránili v cestě za zakončením.
55:08'
Dawes dostal další přihrávku do jízdy, nicméně tentokrát mu zakončení nesedlo a jeho rána pouze zaduněla o mantinel za Alikinovou brankou.
54:25'
Denis Bodrov s přehledem ubránil rozjetého soupeře a přilepil útočníka Amuru na mantinel. Jekatěrinburg už nikam spěchat nebude.
54:06'
Amuru už moc času na vyrovnání nezbývá. Domácí hokejisté teď budou muset vrhnout všechny síly do útoku. Čeká nás zajímavý závěr utkání.
53:09'
Jekatěrinburg si bere zpět své ztracené vedení! Prudké nahození od mantinelu dokázal zády k brance tečovat těsně bráněný NIGEL DAWES, od nějž se puk odrazil do branky! Sudí se ještě radil s kolegou u videa, ale gól po krátké konzultaci uznal! Asistence: Stéphane Da Costa.
53:01'
Hraje se dlouho bez přerušení. Ani jeden z týmů si nyní nemůže vypracovat souvislý tlak. Hra je plná nepřesností.
52:25'
Tomáš Zohorna se málem probil k odraženému kotouči, ale obránci Avtomobilistu jej odstavili tělem a nenechali Zohornu vypálit.
52:00'
Hosté uklidňují hru za vlastní branku a čekají na vystřídání. Čerstvé síly teď posílá na led i trenér domácího Chabarovsku.
51:12'
Stéphane Da Costa dostal parádní přihrávku do jízdy, projel s pukem do útočného pásma, ale jeho ránu zápěstím Alikin ramenem vyrazil.
50:45'
50:09'
Až nyní se domácí dostali k zakončení. Alexandr Gorškov střílel z pravého kruhu, ale jeho dělovku příklepem vyrazil hostující brankář betonem.
49:35'
Igor Ruděnkov se dostal pod tlak dlouhou rozehrávkou. Soupeř se jej vydal napadat a nasbíral pro Jekatěrinburg cenné vteřinky k dobru.
49:03'
Domácí nezačali přesilovku zrovna dobře. Hosté totiž uspěli na úvodním vhazování a vyhodili puk ven z obranného pásma.
48:45'
Bude se vylučovat! Amur si zahraje přesilovku. Dvě minuty za faul loktem dostává Alexej Vasilevskij.
48:29'
Hosté se z tlaku Amuru vymanili jen za cenu vyhození do středního pásma. Tam sebral puk připravený Arťom Železkov.
48:04'
Jan Kolář vybojoval puk v souboji u mantinelu a nohou přikopl puk jednoho ze spoluhráčů. Obrana Avtomobilistu se rychle srovnala a domácí nestačili zakončit.
47:15'
Na druhé straně musel zasahovat Vladimir Sochackij. Brankář Jekatěrinburgu udržel střelu z levé strany ve výstroji a nepustil domácí k dorážce.
47:06'
Nikita Trjamkin projel s pukem po pravém křídle až do útočného pásma, jenže jeho dělovka příklepem se nevešla mezi tři tyče.
46:28'
Pavel Dědunov spěchal za dlouhou přihrávkou na pravé křídlo. K puku měl ale blíže obránce Jekatěrinburgu a kotouč prolétl na zakázané uvolnění.
46:10'
Domácí obránci přestáli přesilovou hru silného soupeře a nyní uklidňují hru kombinací v obranném pásmu. Hodně aktivní je Gleb Korjagin.
45:26'
45:24'
Ilja Krikunov se před brankou Amuru natahoval po odraženém kotouči, ale jeden z domácích obránců u něj byl rychleji a vyhodil jej do bezpečí.
44:23'
S dalším zakončením přispěchal Nigel Dawes. Střelec Jekatěrinburgu vyslal přízemní pokus, který Alikin schoval mezi betony.
44:10'
Nigel Dawes po skvělé kombinaci dostal přihrávku na pravý kruh, ale jeho zakončení bez přípravy trefilo pouze boční síť Alikinovy branky!
43:26'
Amuru se nepodařilo střídání a domácí hráčská lavice dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
43:10'
Ilja Krikunov skvěle napadal rozehrávku Amuru na modré čáře. Hosté se nyní snaží hrát aktivně a nepouštějí domácí hráče do tlaku.
42:51'
42:10'
Hráčům Jekatěrinburgu se navíc podařilo vybojovat kotouč a hosté jej okamžitě vyhodili až za Alikinovu branku. Amur musí začít novou akci od své branky.
41:31'
Domácí se v přesilové hře usadili před brankou Avtomobilistu, jenže nikdo v oranžovém dresu zatím nepropálil defenzivní hradbu hostů.
40:51'
Amur si navíc zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení dostává Stěpan Chripunov.
40:42'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak pozor! Je vyrovnáno! Amur zažívá vstup do třetiny z říše snů! IGOR RUDĚNKOV zastavil nepovedenou rozehrávku hostů, připravil si puk ke střele a ránou zápěstím vyrovnal! Bez asistence.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Jekatěrinburg v ní bude hájit své těsné vedení a letošní neporazitelnost.
40:01'
Střely na branku: 15 – 21
Druhá třetina končí! Také po druhé části mohou být spokojenější hokejisté Avtomobilistu. Všechny branky zatím padly v přesilových hrách. Tři minuty po návratu ze šaten navýšil vedení Avtomobilistu Paré! Domácí celek ale zařadil vyšší rychlostní stupeň a Vladislav Ušenin dokázal snížit. Amur se poté nadále tlačil do útoku, ale z velkého tlaku vyrovnání nevytěžil. Po čtyřiceti minutách je stav 1:2.
40:00'
39:38'
Pavel Dědunov nahodil puk do útočného pásma. Za jeho přihrávkou spěchal Arťom Železkov, ale Francis Paré měl k puku o kus blíže.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:24'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Stěpan Chripunov z ostréhu úhlu nahodil puk bekhendem na branku Amuru a Alikin raději přerušil hru.
38:06'
Nikita Popugajev se po levé straně prosmýkl do útočného pásma, ale z ostrého úhlu už nedokázal zamířit mezi tři tyče. Hosté se znovu ubránili.
37:14'
Jegor Žuravljov už nedokázal udržet útočné pásmo a puk mu přeskočil přes čepel. Hráči v oranžovém tak musí vyklidit útočnou třetinu a začít znovu.
36:38'
Ilja Krikunov bekhendem vyhodil puk ven z obranného pásma. Domácí fanoušci nadále bouřlivě skandují a tlačí své oblíbence za vyrovnáním.
36:10'
Kirill Ljamin zastavil nepřesné nahození domácího celku do útočného pásma. Obránci Avtomobilistu se dostávají pod tlak, a proto se snaží zjednodušit hru.
35:21'
Stéphane Da Costa se po levé křídle hnal sám na brankáře Alikina. Francouzský hokejista zkoušel zamířit mezi betony, ale Alikin vykryl mezírku holí!
35:03'
Alikin si musel dát pozor na nahození ze středního pásma. Domácí brankář nechtěl přerušovat hru a hokejkou posunul kotouč do rohu kluziště.
34:42'
Po šermované ve středním pásmu se kotouč odrazil na střídačku domácího celku. Rozhodčí nařizuje vhazování ve středovém kruhu.
34:18'
Domácí hokejisté jsou v posledních minutách lepším týmem, ale zatím nemohou najít recept na pozornou obranu soupeře. Hosté napadají od červené čáry.
33:35'
Arťom Železkov dojel nahození za branku soupeře, vybruslil s pukem podél mantinelu na levý kruh, ale prudkou přihrávkou nenašel nikoho v oranžovém.
33:04'
Stéphane Da Costa si nabruslil na přihrávku od mantinelu, ale trefil hned prvního obránce před sebou. Hráči Amuru dnes bojují opravdu obětavě.
32:18'
Nigel Dawes vybojoval pro hosty kotouč v přetlačované v rohu obranného pásma. Avtomobilist se poté vydal do útoku, ale domácí hráčům v bílém nenechávají prostor.
32:03'
Kirill Ljamin si se svým kolegou z obranné dvojice vyměnil přihrávku za brankou Avtomobilistu. Nikdo v oranžovém dresu tentokrát rozehrávku soupeře neatakoval.
31:25'
Denis Bodrov dostal prostor v obranném pásmu a trošičku uklidnil hru Avtomobilistu. Hostující celek se snaží zmírnit tlak Amuru Chabarovsk.
31:09'
Po delší době se do útoku vydali také hosté. Jejich snaha ale rychle skončila. Dan Sexton totiž dokázal rozehrát pouze na zakázané uvolnění.
30:11'
30:04'
Vjačeslav Ušenin rozehrál od modré čáry, nicméně jeho nahození bylo nepřesné a k odraženému kotouči se probili hokejisté Jekatěrinburgu.
29:32'
Před branku Avtomobilistu přiletěl další prudký nástřel od mantinelu. Hostující obránci tentokrát byli na svých pozicích a puk odehráli do bezpečí.
29:03'
Na stadionu nyní panuje bouřlivá atmosféra. Domácí fanoušci cítí, že jejich oblíbence teď mají dobrou šanci na vyrovnání a ženou Amuru do útoku.
28:11'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., sekání).
28:02'
Také domácí celek dokázal využít svou přesilovou hru! VLADISLAV UŠENIN dostal prostor na kruhu a vyslal tvrdou střelu příklepem. Hostující brankář měl zakrytý výhled a puk našel až za svými zády! Asistence: Vitalij Aťušov, Vjačeslav Ušenin.
27:23'
Přesilovku si zahraje také domácí celek! Dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku dostává Obidin. Stejný hráč navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest.
27:22'
Amur už je v plném počtu, nicméně domácím se nyní vůbec nepovedl přechod do útoku. Na dlouhou přihrávku nedosáhl nikdo v oranžovém a puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
27:04'
26:29'
Další přechod hostujícího celku do útočného pásma zastavila nepřesná přihrávka na levé křídlo. Obrana Amuru puk poté vyhodila přes všechny čáry.
26:06'
Jan Kolář zablokoval dělovku od modré čáry a vyvezl puk ven z obranného pásma. Jekatěrinburgu se v této přesilovce příliš nedaří.
25:19'
Domácí zvládli vstup do dalšího oslabení velmi dobře. Amur se dostal ke kotouči a osvobodil se vyhozením přes všechny čáry.
25:04'
Další vyloučení na straně Amuru Chabarovsk! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Zohorna.
24:23'
Alikin si musel dávat pozor na odražený kotouč. Domácí brankář se stačil přesunout k pravé tyči a odehrál puk do bezpečí. Jekatěrinburg zůstává u puku.
24:06'
Vjačeslav Litovčenko poslal zajímavou přihrávku mezi kruhy, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Amur tak může rozvinout útočnou snahu.
23:26'
Hosté jsou po vstřelení druhé branky na koni a znovu se tlačí do útoku. Domácí příznivci hlasitě skandují a snaží se své oblíbence vyhecovat k útočení.
22:58'
Avtomobilist využívá další přesilovou hru a navyšuje své vedení na 2:0! Krásnou přihrávku přes celé útočné pásmo dostal zcela osamocený FRANCIS PARÉ, který pohotově zakončil a nedal Alikinovi šanci! Asistence: Nigel Dawes.
22:18'
Vjačeslav Ušenin vyfasoval dvouminutový trest za hrubost. Hosté si zahrají přesilovku.
22:18'
Ivan Višněvskij dostal vynikající přihrávku do jízdy a bez přípravy zakončil. Jeho rána byla mířená ke vzdáelenější tyči, ale brankář nemusel zasahovat.
22:03'
Jegor Milovzorov se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho ránu zápěstím schoval do lapačky Jevgenij Alikin.
21:18'
Arťom Železkov nedohnal přihrávku na levou stranu. Domácí se tak provinili zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před brankářem Alikinem.
21:08'
Daniil Valitov projel s pukem do útočného pásma. Hostující hráč si puk přehodil na forhend, ale svou střelou zápěstím brankáře nepřekvapil.
20:35'
Jan Kolář nahodil puk do rohu útočného pásma. Za jeho pobídkou spěchal Pavel Dědunov, ale obrana Avtomobilistu znovu uspěla.
20:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a ihned se vydali do útoku. Jejich přechod ale zabrzdila nepřesná rozehrávka.
20:01'
Střely na branku: 6 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hráči hostujícího Jekatěrinburgu. Amur Chabarovsk sice vlétl do utkání velmi aktivně, ale svůj tlak nedokázal přetavit v úvodní branku. Hosté poté hráli přesilovou hru, kterou dokázal využít Vjačeslav Litovčenko! Přesilovku si poté zahrál tak Amur, ale defenzíva Avtomobilistu zatím pracuje skvěle. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:17'
Pavel Turbin dostal přihrávku mezi obránce Avtomobilistu, šel sám na branku, ale Vladimir Sochackij proti němu vytáhl parádní zákrok betonem!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:30'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Kirill Ljamin – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
18:09'
Igor Ruděnkov vybojoval kotouč za brankou domácího celku a rozjel další akci Amuru. Domácí fanoušci se své svěřence snaží tlačit do ofenzivy.
17:50'
17:09'
Nigel Dawes dostal přihrávku na kruh, odkud pohotově zakončil, jenže rána mu vůbec nesedla a pomalý projektil proklouzal vedle branky Amuru.
16:38'
Znovu se hráčům Amuru podařilo vyhodit puk ven z obranného pásma. Zatím se Avtomobilistu v další přesilovce příliš nedaří.
16:10'
Hráči Amuru se zatím zvládají bránit. Domácí hráči vybojovali kotouč v rohu obranného pásma a obloučkem jej vyhodili za modrou čáru.
15:50'
Hosté si zahrají další přesilovku. Igor Ruděnkov odsedí trest hráčské lavice za příliš mnoho hráčů na ledě.
15:13'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Francis Paré – 2 min., hrubost).
15:09'
Jegor Žuravljov udržel pro domácí celek útočné pásmo a nahodil puk za branku Avtomobilistu. Domácí se dobře pohybují, ale chybí tomu větší dravost.
14:32'
Hosté hrají velice jednoduše. Avtomobilist se dostal pod tlak a Stěpan Chripunov bez váhání napálil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
14:10'
Igor Ruděnkov projel s pukem do útočného pásma. Z jeho rohu poté poslal přihrávku mezi kruhy, ale obránci Avtomobilistu udrželi své pozice.
13:41'
Nyní se hostům vůbec nepovedla rozehrávka. Přihrávka na pravé křídlo byla příliš prudká a kotouč prolétl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před hostující klecí.
13:10'
Jekatěrinburg získal puk u své střídačky a s přehledem uklidnil hru. Domácí hokejisté totiž zrovna měnili svou sestavu na ledové ploše.
12:35'
Litovčenko si nabruslil na prudkou přihrávku do útočného pásma, ale v těžké pozici si neporadil se zpracováním. Puk mu od hole uskočil k obráncům.
12:10'
Domácí hokejisté chtějí rychle odpovědět. Tomáš Zohorna táhl akci Amuru po levém křídle, ale na modré čáře nedokázal obejít pozorného obránce.
11:35'
Jekatěrinburg využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Dan Sexton poslal z pravé strany přihrávku mezi kruhy, kde se puk odrazil k VJAČESLAVU LITOVČENKOVI, jež pohotovou střelou otevřel skóre! Bez asistence.
11:28'
Další přechod Jekatěrinburgu do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Příliš rychlý byl při pohybu vpřed Dan Sexton. Vhazuje se ve středním pásmu.
11:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se rozhývat bránící hráče Amuru. Defenzivní kvarteto hokejistů se však skvěle drží u sebe.
10:42'
Hostující celek bude hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání tentokrát dostává Jegor Žuravljov.
10:26'
Jevgenij Česalin se hlásil o přihrávku mezi kruhy. Spoluhráč kotouč jeho směrem ihned poslal, ale jeho pobídku zastavil dobře postavený obránce.
10:08'
Pavel Turbin projel s pukem do útočného pásma, jenže nikdo v oranžovém dresu se mu nedostal do dobré pozice.
09:28'
Dmitrij Vorobjov nahodil puk podél mantinelu do útočného pásma, jenže v něm nebyl nikdo v oranžovém dresu. Obrana Jekatěrinburgu může rozehrát.
09:06'
Arťom Železkov projel s pukem do útočného pásma a zkusil své štěstí střelou z ostréhu úhlu. Jeho rána však prolétla kolem branky soupeře.
08:45'
08:10'
Hostující brankář měl nyní zcela zakrytý výhled, ale nahození od modré čáry před ním zablokoval dobře postavený obránce.
07:35'
Hráči Jekatěrinburgu se zmocnili kotouče a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry. Amur musí začít od vlastní branky.
07:10'
Vjačeslav Ušenin s vypětím všech sil udržel pro domácí celek útočné pásmo. Amur se tlačí do zakončení, ale obranné kvarteto se skvěle hýbe.
06:45'
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje Amur. Dvě minuty za sekání dostává Ivan Višněvskij.
06:10'
Valentin Pjanov spěchal za nahozením do útočného pásma, nicméně Bodrov si jeho pohyb skvěle pohlídal a odrazel o mantinel přesně rozehrál.
05:35'
Tomáš Zohorna se stáhl do obranného pásma a parádním obranným zákrokem připravil soupeře o kotouč. Domácí obránci nenechávají Jekatěrinburgu prostor.
05:10'
Jegor Milovzorov uspěl v rohu útočného pásma, jenže jeho zadovka skončila na holi domácího hráče. Zatím je to hodně bojovné utkání.
04:35'
Jegor Žuravljov napadal soupeře v rohu obranného pásma. Anatolij Golyšev byl v souboji včas, nicméně Žuraljov jej přesto dokázal odstavit.
04:10'
Domácí brankář vyjel ven z branky a před rozjetým Da Costou raději odehrál kotouč daleko od branky Avtomobilistu.
03:27'
Alexandr Gorškov si pohybem řekl o přihrávku na modrou čáru, ale nikdo v oranžovém dresu puk jeho směrem neposlal. Zatím se hra hodně kouskuje.
03:10'
Arťom Železkov uspěl v souboji v rohu obranného pásma. Nikdo z dalších hráčů Amuru mu ale nepřišel pomoci a domácím se rozehrávka zrovna nepovedla.
02:24'
Tomáš Zohorna projel s pukem do útočného pásma a zakončil od mantinelu. Jeho ránu zápěstím Vladimir Sochackij dobře viděl a ukryl puk do lapačky.
02:10'
Hostující brankář vyjel ven z branky, aby vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nikdo z domácích hráčů rozehrávku Avtomobilistu neatakuje.
01:28'
Trjamkin rozjel akci hostujícího celku středem ledové plochy, ale jeden ze spoluhráčů mu projel do útočného pásma. Ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:10'
Hosté se z úvodního tlaku Amuru dostali jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před branku Jekatěrinburgu.
00:38'
Arťom Železkov si nabruslil na prudkou přihrávku do útočného pásma, ale vinou špatného zpracování si puk posunul daleko od těla a přišel o něj.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování. Amur se poté dostal do útoku, ale jeho přihrávku před branku odehrál obránce do bezpečí.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Amur bude hrát v oranžovém, zatímco Jekatěrinburg přijel v bílých dresech.

Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Turbin, J. Kolář, Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov, Žuravljov – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Ruděnkov, Dědunov, Železkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Potěchin, Kacuba, A. Kuzněcov – Popugajev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochackij (Gross) – I. Višněvskij, D. Bodrov, Mamkin, Ljamin, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Valitov – S. Da Costa, Sexton, Dawes – Česalin, Paré, Golyšev – Milovzorov, Chripunov, Krikunov – Obidin, Litovčenko, V. Popov – Rassejkin.

Rozhodčí: Romaško, Akuzovskij – Nikolajev, Černyšov.
Češi a Slováci

V dresu Amuru nastupují Kolář, Zohorna a Filippi. Na soupisce stále figuruje brankář Kašík, ale ten má podle médií své dny v Chabarovsku spočítané. Naopak v brankovišti Jekatěrinburgu září Jakub Kovář.
Amur Chabarovsk

Naopak dnešní domácí celek se v úvodu nového ročníku velmi trápí. Chabarovsk ve dvanácti utkáních vybojoval jen sedm bodů a patří mu dvanáctá pozice Východní konference. Hůře už je na tom jen trápící se Novosibirsk. Amur má velké problémy se střílením branek. Dosud jich dal jen dvacet jedna. Chabarovsk v poslední době sehrál čtyři utkání na hřištích soupeřů. Jediný bod získal v Omsku. V posledním utkání prohrál 4:3 v Nižném Novgorodu.
Avtomobilist Jekatěrinburg

Hostující celek přijíždí k dnešnímu utkání v roli velkého favorita. Jekatěrinburg totiž v letošní sezóně sehrál třináct duelů a získal v nich 26 bodů! Bez ztráty kytičky tak vévodí celé soutěži. Hosté se pyšní skvělým útokem a neprůchodnou defenzívou. Hosté se nyní vydali na trip. V minulém utkání vyhráli 5:3 na ledě Admiralu Vladivostok.
Příjemné dopoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Amurem Chabarovsk a Avtomobilistem Jekatěrinburg. Duel startuje v 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.