KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Novosibirsk - 30. října 2018   17:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
29:28' Slepyšev (Tělegin, Světlakov) • 29:53' Dahlbeck (Vey, Kaprizov) • 44:54' Okulov  • 58:46' Okulov (P. Karnauchov, Al. Popov)
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
Novosibirsk
Novosibirsk
11:42' Sajustov  (Kazakov, Michajlov) • 59:15' Pešechonov  (A. Jakovlev)
CSKA Moskva
Belov, Ansons – Ivanov, Černyšov
CSKA Ice Palace
9 177 diváků
Novosibirsk

Hostující celek se sice jako první dostal do vedení, ale pak se čtyřikrát v řadě dokázal trefit domácí tým. CSKA Moskva převzala otěže zápasu, a pak už se hosté nedokázali dostat do hry. Sibir sice přidal druhou branku v závěru, ale na prohře to nic nemění. Moskva byla střelecky aktivnější, v tomto ohledu vyhrála 28:12.
59:15'
Sibir právě vstřelil branku!
Michail Naumenkov chyboval v obranném pásmu, o puk ho obral soupeře, a pak po bleskové akci zakončoval do odkryté části branky VLADIMIR PEŠECHONOV. Asistence: Alexej Jakovlev.
58:46'
CSKA právě vstřelilo branku!
Po bleskové akci přidává domácí celek další branku. Pavel Karnauchov našel před bránou zcela volného KONSTANTINA OKULOVA, který ránou z první prostřelil gólmana. Asistence: Pavel Karnauchov a Alexandr Popov.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.
57:14'
Kirill Kaprizov dostal hru do středního pásma, Michail Grigorenko pokračoval v akci.
56:45'
Mat Robinson se nadvakrát dostal v útočném pásmu k puku, ani jednou ale vypálit nedokázal.
56:20'
CSKA Moskva míří za výhrou v tomto zápase, domácí celek od gólu v první třetině nenašel recept na domácí defenzivu.
55:40'
Konstantin Okulov v poklidném tempu rozehrává od své branky, sledujeme klidnou pasáž hry.
54:16'
Sibir prohrává o dvě branky a mnoho času už na vyrovnání nemá, navíc si ve třetí třetině žádnou výraznější šanci nevypracoval.
53:48'
Danil Romancev se po dlouhé době dostal na dostřel domácí branky, v rozhodující chvíli mu ale kotouč sjel z hole.
53:04'
Mat Robinson zakončoval, hostující brankář pozorný. Komerční přestávka.
52:21'
Moskva vrací hru do svého obranného pásma a čeká na vhodnou příležitost pro vedení útočné akce.
51:30'
Andrej Světlakov spíše nahodil kotouč na branku z ostrého úhlu. Střela ale nadělala brankáři velké problémy.
51:00'
Alexej Krasikov kryje tvrdou ránu od modré čáry, pálil Konstantin Okulov.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Takticky hrají hokejisté CSKA výborně. Drží hru daleko od své branky.
49:34'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu. Ani jeden celek se nežene do útoku.
49:00'
Devět minut hry je ze třetí třetiny pryč, domácí celek navýšil své vedení.
48:35'
Andrej Jermakov to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný Tkačenkem.
46:49'
Komerční přestávka.
Dnešní utkání sleduje 9 177 diváků.
44:54'
Domácí celek navyšuje své vedení. Jeden z hostujících beků namazal KONSTANTINU OKULOVI, který bekhendem poslal kotouč pod horní tyčku.
44:40'
Sergej Kalinin se pokoušel před brankou vybojovat puk, což se mu nepodařilo.
44:20'
Danil Romancev nedokázal v útočném pásmu vybojovat kotouč, a tak hrají domácí hokejisté.
43:20'
Kirill Kaprizov to zkoušel individuálně, ovšem do zakončení se dostat nedokázal.
42:44'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí celek drží jednobrankové vedení a Sibir se do šancí nedostává.
40:43'
Michail Grigorenko pálil od modré čáry, jeho tvrdý rána postrádala přesnost.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly, trefil se domácí celek, který bleskově otočil skóre a po čtyřiceti minutách hry vede.
40:00'
39:34'
Třetina se dohrává v útočném pásmu domácího celku.
38:55'
Alexej Krasikov neměl komu rozehrávat, a tak přerušuje hru.
38:35'
Moskva rozehrává od své branky, Ilja Sorokin byl málem překonaný, ale obrana si dokázala na poslední chvíli poradit.
38:00'
Dvě minuty zbývají do konce třetiny.
37:20'
tři a půl minuty se nyní hra nepřerušovala, hraje se hodně plynule.
36:51'
Sledujeme pasáž hry, ve které čekáme na výraznější šanci. Mnoho gólových příležitostí k vidění není.
35:59'
35:30'
Nikolaj Demidov musel po domácím vyhození až za svou branku, odkud rozehrává další akci.
35:01'
Aktivně hrající domácí čtveřice drží hru daleko od své branky, což fanoušky CSKA kvitují.
34:11'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, který se může pokusit vyrovnat. Zatím se ale Sibir nedostal do útočného pásma.
33:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Jermakov – 2 min., držení).
33:23'
Moskva se dostala do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale domácí nedostali do střelecké pozice.
32:15'
Andrej Jermakov to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla před brankou zblokovaná. Gólman zasahovat nemusel.
31:06'
Hosté se pokouší o rychlé vyrovnání, ale domácí hráči zatím hrají zodpovědně.
29:53'
Teč před brankou a domácí celek rázem vede. Výborně si před bránou počínal KLAS DAHLBECK, který dokázal tečovat ránu spoluhráče od modré čáry. Alexej Krasikov na kotouč nedosáhl. Asistence: Linden Vey a Kirill Kaprizov.
29:28'
Šťastně dokázal domácí celek vyrovnat. ANTON SLEPYŠEV byl u tyčky a všiml si odraženého kotouče, který poměrně snadno dostal za brankovou čáru. Asistence: Ivan Tělegin a Andrej Světlakov.
28:10'
Další zakončení CSKA od modré čáry zblokovala obrana.
27:52'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, domácí se marně snaží vyrovnat.
27:09'
Zakázané uvolnění Sibiru vrací hru před jeho branku.
26:54'
Kirill Kaprizov to zkoušel individuálně, ale přišel o kotouč. Rozehrávat tak bude hostující tým od své branky.
26:02'
Mat Robinson si od modré čáry sjel až před branku, jeho ránu kryje brankář. Komerční přestávka.
25:20'
Moskva kombinuje v útočném pásmu, Andrej Světlakov pálil od modré čáry nepřesně.
23:45'
Sibir rozehrává od své branky, následně se Jukka Peltola dostal do útočného pásma a zakončoval. Puk kryje Ilja Sorokin.
23:06'
Anton Slepyšev se dostal do brejku, ale jeho blafák výborně zastavil hostující brankář nataženým betonem.
22:17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
21:30'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku. CSKA musí být pozorná.
20:55'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej.
20:01'
Zápas, ve kterém zatím padl jediný gól, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
10:5, střelecky byl v první třetině aktivnější domácí celek, ale prosadili se hosté. Zatím jedinou branku vstřelil Dmitrij Sajustov.
20:00'
19:42'
Moskva se však při snaze získat útočné pásmo dostala do postavení mimo hru, bude se vhazovat.
19:35'
Ještě jedno vhazování. Buly ve středním pásmu, puk získal tým CSKA.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině. Domácí celek sice kontroluje hru, ale na výraznější možnost čeká.
17:42'
Domácí se nyní nemohou dostat do útočného pásma.
16:41'
Anton Slepyšev ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Alexej Krasikov byl pozorný.
15:48'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Roman Savčenko – 2 min., podrážení).
15:23'
Linden Vey pálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář. Ani tuto přesilovku domácí celek neproměnil.
15:23'
14:34'
Michail Grigorenko vyslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru. Jeden z beků tečoval kotouč přímo na branku. Alexej Krasikov byl pozorný a dokázal si poradit.
14:00'
Moskva rozehrává od své branky, Sergej Kalinin se dostal do útočného pásma, hledal spoluhráče před brankou, jeho přihrávka ale byla zblokovaná.
13:23'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pavel Tkačenko.
13:23'
11:42'
Hostující celek se dostává do vedení. Po pěkné akci si vybruslil DMITRIJ SAJUSTOV na osu hrací plochy a střelou do protipohybu brankáře poslal kotouč do branky . Asistence: Maxim Kazakov a Nikita Michajlov.
11:27'
Alexandr Popov vypálil, Alexej Krasikov kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
10:16'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou hostujícího celku.
09:34'
Andrej Světlakov se dostal na útočnou modrou, následnou ránu hostující brankář jen vyrazil před sebe, a pak se už o zbytek postarala obrana.
09:10'
Maxim Kazakov hledal spoluhráče dlouhou přihrávkou, projektil byl ale zblokovaný ve středním pásmu.
07:34'
07:00'
CSKA na výraznější šanci čeká.
06:05'
Přesilovku hraje domácí celek, který se dostal ke střele. Michail Grigorenko pálil a Jannik Hansen se pokoušel tečovat. Brankář Sibiru byl pozorný.
05:34'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Loginov – 2 min., sekání).
05:16'
Moskva se pokouší hrát aktivně, zatím se ale nemůže dostat do výraznější šance.
03:46'
Michail Grigorenko zkoušel dostat kotouč do útočného pásma, což se mu sice podařilo, ale šel střídat, neboť byl na ledě už dlouho.
03:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Mnoho šancí v tomto zápase zatím k vidění není.
01:46'
Danil Romancev pálil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázala obrana poradit.
00:54'
Alexej Krasikov kryje kotouč po rychlé střele soupeře po vhazování. Michail Pašnin pálil od modré čáry.
00:30'
Alexander Loginov rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Dahlbeck, M. Robinson, Pašnin, Marčenko, Naumenkov, Nestěrov, Jermakov – Kaprizov, Vey, Grigorenko – Kalinin, Andronov, Hansen – Okulov, P. Karnauchov, Al. Popov – Světlakov, Tělegin, Slepyšev.

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev, Loginov, Piganovič, Demidov, Naumov, Savčenko, Morozov – Brulé, Bertrand, J. Peltola – Kazakov, Sajustov, Michajlov – Šarov, A. Jakovlev, Romancev – V. Komarov, Zyrjanov, Tkačenko – Pešechonov..
Vzájemné zápasy
Posledních pět vzájemných zápasů vyhrál tým CSKA Moskva. 4:0, 5:2, 3:1, 5:1, a 2:0. 66 minut a 8 vteřin nedal Sibir ve vzájemných zápasech branku.
Zranění hráči
Hostující celek by měl mít všechny hráče k dispozici, domácí pravděpodobně budou hrát bez Scotta.

HK Sibir Novosibirsk
Tento tým prožívá hodně nepovedený start do sezóny. 23 odehraných zápasů s bilancí 5-0-2-16 a 12 získaných bodů. V tabulce Východní konference je Sibir na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Poradil si s Dynamem Minsk 6:0 a Viťazem 4:2. Nestačil na Barys Astanu 2:5, Kazaň 0:1 a v nájezdech na Čeljabinsk 1:2. Bodový zisk z tohoto zápasu by byl pro hostující celek vítaný.

CSKA Moskva
Hokejisté CSKA Moskva prožívají povedenou pasáž sezóny. Po dvaadvaceti zápasech mají bilanci 12-6-0-4 a získali 36 bodů. V tabulce Západní konference jsou nyní na první pozici. Z posledních pěti zápasů bodovali hned ve čtyřech. Poradili si s Chabarovskem 5:0, po nájezdech se Soči 2:1 a Petrohradem 2:1 v nájezdech. V zatím posledním zápase si Moskva poradila 9:0 se Slovanem Bratislava.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a HK Sibir Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.