KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Jaroslavl - 14. října 2018   16:30

Dynamo Moskva
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Jaroslavl
Jaroslavl
39:14' Kartajev  (Apalkov, Alexejev) • 48:04' Kartajev  (Rafikov, M. Osipov) • 48:27' Kovalenko  (Ivanov)
Denis Bondar, Maxim Sidorenko-Konstantin Gordenko, Alexander Sysuev
Megasport Arena
Jaroslavl

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Střely ve třetí třetině: 2-10
Střely celkem: 23-31
Sledovali jsme utkání mezi Dynamem Moskva a Jaroslaví, která končí jasnou výhrou hostů 0:3. Prosadil se Kovalenko a dvakrát Kartajev, který je jednoznačně hlavní hvězdou večera díky skvělému pohybu a hlavně vítěznou brankou. Jaroslavl dotahuje Jokerit na třetí příčku, Dynamo prohlubuje krizi a je desáté v Západní konferenci.
59:32'
Staffan Kronwall drží puk za svou brankou a již si užívá další dva body do účtu Jaroslavle v letošní sezóně.
58:00'
Poslední dvě minuty utkání.
57:29'
Poslední sekundy utkání a na stavu skóre se nic nezměnilo.
56:39'
Dynamo se snaží vstřelit alespoň čestnou branku, nicméně to se nelíbí Konovalovi, který vše kryje.
55:00'
Posledních pět minut základní hrací doby a zřejmě i celého zápasu.
54:29'
Nepřesná střela Kronwalla končí na noze Nikolina, který by si u nás připsal bod do Radegast indexu za zblokovanou střelu.
53:28'
Zakázané uvolnění domácích, kteří působí rezignovaným dojmem.
52:42'
Ke střele se dostal Ilja Kruglov, jenže jeho pokus končí v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:23'
Jaroslavl po dlouhé době kombinuje v útočném pásmu a je velice blízko vítězství.
50:00'
Posledních deset minut základní hrací doby.
49:11'
Jaroslavl nikam nespěchá a nechává Dynamo hrát ve středním pásmu.
48:27'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Tak tohle je velký šok pro domácí! Autorem branky je NIKOLAJ KOVALENKO, který posílá Jaroslavl do pohodlného vedení 0:3 po přesné střele, na kterou Ivan Bočarov neměl nárok. Asistence: Georgij Ivanov.
48:04'
Autorem branky je VLADISLAV KARTAJEV, který střílí svoji druhou branku v utkání a první v přesilové hře díky dobrému pasu Rafikova. Jaroslavl vede již 0:2! Asistence: Rušan Rafikov a Maxim Osipov.
47:34'
Dynamo se zatím brání v oslabení docela dobře.
46:29'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., pozdní dohrání).
45:30'
Jaroslavl drží puk v útočném pásmu, kde se snaží najít recept. Obrana domácích funguje v poslední periodě vcelku dobře.
44:57'
Hraje se dlouho bez přerušení. U puku je Jaroslavl, která kombinuje za brankou Dynama.
43:39'
Alexej Pepeljajev nedokázal kvalitně vystřelit od modré a může být rád, že Jegor Averin neodkázal přejít do rychlého protiútoku.
42:39'
Vadim Šipačov se nedokázal prosadit za brankou Konovalova. Aktivnější je opět, ten co hrál přesilovou hru, tedy Jaroslavl.
41:57'
Domácí v plném počtu. Dynamo ubránilo své první oslabení v tomto utkání.
40:20'
Jaroslavl rychle získala puk a bude chtít vstřelit v přesilové hře druhou branku v utkání.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí Vadim Šipačov.
40:01'
Střely ve druhé třetině: 11-10
Sledovali jsme druhou třetinu, kde jsme konečně viděli alespoň jednu branku. O tu se postaral hostující Kartajev, který dorazil puk po střele Apalkova. Dynamo se sice zlepšilo díky přesilovkám, jenže ani to jim nepomohlo a do třetí třetiny budou muset zabrat.
Třetí třetina začne zhruba za dvacet minut.
40:00'
39:57'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Zajcev – 2 min., držení).
39:14'
Autorem branky je VLADISLAV KARTAJEV, který doráží střelu Apalkova na kterou Dočarov dosáhl, jenže na Kartajevovu střelu byl bez šance. Asistence: Daniil Apalkov a Denis Alexejev.
38:00'
Poslední dvě minuty druhé periody.
37:09'
Chytrý pokus Daniila Apalkova končí na betonech domácího golmana, který stále drží čisté konto, stejně jako jeho soupeř v bráně Jaroslavle.
36:57'
Staffan Kronwall udělal nečekanou chybu, kterou nedokázal Ilja Kruglov využít.
36:14'
Hosté drží kotouč ve svém pásmu a chtějí rychle otupit nápor domácích.
35:47'
Hosté v plném počtu. Jaroslavl ubránila i druhé oslabení v tomto utkání.
35:20'
Dynamo sice kombinuje ve svém pásmu, jenže Jaroslavl je parádně postavená.
34:10'
Ilja Konovalov si připisuje další zákrok. Dynamo se v přesilových hrách rozehrálo.
33:47'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., sekání).
32:16'
Ilja Nikulin rychle projel až do zakončení, nicméně hostující brankář má další zákrok.
32:00'
Dynamo po přesilové hře ožilo a teď je mírně lepší.
31:09'
Hosté v plném počtu. Jaroslavl i přes dvě dobré šance domácích ubránila první oslabení v tomto střetnutí.
30:50'
První šance Dynama v utkání! Do brejku jel sám Andrej Alexejev, jenže jeho klička do bekhendu nebyla účinná. Ilja Konovalov připisuje další skvělý zákrok!
30:00'
Po polovině utkání sále pltí bezbrankový výsledek.
29:24'
Alexander Petunin si najel do útočného pásma, vystřelil z pravého kruhu, jenže i Konovalov chytá kvalitně. Následuje komerční přestávka.
29:09'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Kovalenko – 2 min., držení).
28:14'
Artur Kajumov se chytře obtočil kolem brány a vystřelil, jenže Ivan Bočarov zatím prožívá skvělý zápas.
27:32'
Andrej Alexejev čistě poslal na hrazení Averina, který končí na kluzišti.
27:00'
Hraje se již přes tři minuty bez přerušení. Stále čekáme ale na první branku v utkání.
26:20'
Maxim Osipov se srdnatě dostal sám do útočného pásma. Zde byl ale opuštěný a tak lehce přichází o puk za brankou Bočarova.
25:44'
Hra se sice přelévá ze strany na stranu, jenže tomu chybí jedna důležitá část, a to jsou gólové šance.
25:14'
Dynamo se štěstím opět ubránilo a bude se snažit vstřelit první branku v utkání.
24:45'
Hosté kontrolují průběh utkání. Dynamo posílá kotouč na další zakázané uvolnění.
23:46'
Oba celky jsou v plném počtu. Žádnou šanci jsme neviděli. Hra je tedy o dvě minuty kratší.
23:20'
Oba hráči už se pomalu chystají zpět na ledovou plochu. U puku je Rušan Rafikov, který bude mít na konci utkání hodně minut strávených ve hře, podobně jako lídr Staffan Kronwall.
22:16'
Nic zajímavého se neděje. Hra čtyři na čtyři je ještě méně záživnější než hra pět na pět.
21:46'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Averin – 2 min., držení).
21:42'
Jaroslavl stále drží pásmo a Dynamo si zadělává na další problémy.
21:06'
Jaroslavl navázala na konec první třetiny a stále je nebezpečnější.
20:15'
Jaroslali se první útok vůbec nepovedl, protože Maxim Osipov nepřesně našel Loktionova.
20:01'
Úvodní buly druhé periody vyhrál domácí Vadim Šipačov.
20:01'
Střely na bránu: 10-11
Sledovali jsme první třetinu utkání mezi Dynamem Moskva a Jaroslavlí, která končí bezbrankovou remízou. Na začátku utkání byl zápas vyrovnaný, jenže v druhé části dominovali hostující hráči. Hráči Dynama můžou poděkovat Bočarovi, který drží šance na vítězství. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
Druhá třetina začne zhruba za dvacet minut.
20:00'
19:15'
Dynamo opět jen vyhodilo do středního pásma, aby mohlo vystřídat. Jaroslavl v druhé desetiminutovce jednoznačně dominuje.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:35'
Hráči Moskvy ubránili i další závar před svou klecí, kde jejich brankář drží jejich akcie na toto vítězství nad vodou.
17:32'
Andrej Alexejev jen tak sporadicky nahodil puk na Konovalova.
17:06'
Jediná formace domácích, která si něco dokáže vytvořit je ta první, v čele s Vadinem Šipačovem.
16:57'
Tentokrát Dynamo vyhodilo puk na zakázané uvolnění. Jaroslavl je nadržená, Ivan Bočarov má již jedenáct zákroků.
16:27'
Další šance hostů! Staffan Kronwall se krásně dostal k zakončení přes dva domácí obránce. Jeho střela zápěstím ovšem těsně končí nad horní tyčí moskevské brány.
15:40'
Zakázané uvolnění Jaroslavle po nepřesné přihrávce Osipova, který hledal ve středním pásmu Averina.
15:01'
Další závar před brankou domácích opět neskončil brankou. Dynamo stále drží své čisté konto.
14:21'
Po dalším nepřesném puku, které je v ochranné síti sudí píská druhou komerční pauzu v první periodě.
14:00'
První šance v utkání! Vladislav Kartajev přihrál za brankou na Kronwalla, který střelou příklepem trefuje levou tyč Bočarovy brány!
13:21'
Agilní Staffan Kronwall se na ledě přímo vznáší, jenže ke kýženému výsledku to má daleko.
12:54'
Utkání je stále o překonání obranné hradby. Oba celky kvalitně brání.
12:18'
Andrej Alexejev pádil do rychlého brejku. K zakončení se nedostal, protože Rušan Rafikov dobře zapracoval holí.
11:54'
Jaroslavl vše zvládla a díky nahození do středního pásma může jít celá formace v klidu střídat.
11:34'
Alexej Pepeljajev hrál vysokou holí. Vhazovat se bude po pravici Ilji Konovalova.
10:51'
Staffan Kronwall prokázal své zkušenosti, když nejprve rozehrál a poté šikovně zakončil. Ivan Bočarov má ale další zákrok.
10:00'
Po úvodních deseti minutách je stav stále bezbrankový.
09:34'
Hra se soustředila ve středním pásmu, kde se bojuje o každý centimetr ledu. Jaroslavl je zatím aktivnější, nicméně kýžené ovoce to nepřináší.
08:07'
Dynamo se po dlouhé době dostalo ze svého pásma. Hra je opět přerušena, protože Konovalov nechtěl riskovat špatnou rozehrávku.
07:49'
Arťom Iljenko se dostal k další střele, jenže Ivan Bočarov je stále stoprocentní.
07:22'
Po dalším přerušení se píská první komerční pauza utkání. Dynamo teď lehce bylo pod tlakem.
06:49'
Nepovedená střela Kontioly končí v ochranné síti. Rána byla zblokovaná a tak se bude vhazovat po levici Bočarova.
05:33'
Vadim Šipačov zadělal obraně Jaroslavle na velké problémy, jenže v útočném pásmu nebyl ani jeden spoluhráč. Tohle byla velká škoda pro domácí.
05:14'
Stále se oba celky střídají v držení kotouče. Ani jednomu celku se stále kvalitně nedaří překonat soupeřovu obranu.
04:05'
Miika Koivisto dobře zapracoval u levého mantinelu a snadno získal kotouč. Na začátku utkání kralují obrany.
03:49'
Ilja Nikulin tvrdě narazil na hrazení Averina. Tohle není v ruské KHL moc běžné.
03:12'
Daniil Tarasov se šikovně dostal přes dva stojící obránce. Z levého kruhu vystřelil, jenže jeho pokus chytá Konovalov do lapačky.
02:37'
Jegor Zajcev chyboval při rozehrávce za svou vlastní brankou. Svou chybu naštěstí pro něho rychle napravil a radši pádí střídat.
02:00'
Jaroslavl zatím parádně brání a nedává domácím útočníkům žádnou šanci k vyniknutí.
01:28'
Útočníci druhé hostující formace poslali puk na Rušana Rafikova, jenže jeho pokus končí v chráničích Bočarova.
00:51'
Dynamo, konkrétně Daniil Tarasov nahodil puk do útočného pásma. Ani jeden hráč domácích nešel za pukem, protože se rozhodli střídat.
00:32'
První půl minutka hry se nesla v duchu chyb v kombinaci na obou stranách.
00:01'
Úvodní buly první třetiny vyhrál hostující Petri Kontiola . Domácí hráči Moskvy oblékli modré dresy, Jaroslavl bílé.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Volkov, I. Nikulin, Menšikov, Koivisto, J. Zajcev, Pepeljajev, Pribylskij – Tarasov, Šipačov, Kagarlickij – Alexejev, Petunin, Indrašis – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin, Pankratov, Muranov – Kruglov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – M. Osipov, Rafikov, Averin, Kutuzov, Kronwall, Jelesin, Afanasjev – Averin, Kontiola, Loktionov – Sannikov, Kraskovskij, Iljenko – Apalkov, Alexejev, Kartajev – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Jurtajkin.

Rozhodčí: Denis Bondar, Maxim Sidorenko-Konstantin Gordenko, Alexander Sysuev.
Posledních pět vzájemných utkání:
07.01.18 Jaroslavl-Dyn. Moskva 2 : 1(1 : 1)
04.10.17 Dyn. Moskva-Jaroslavl 0 : 2
29.07.17 Jaroslavl-Dyn. Moskva 3 : 1
10.12.16 Dyn. Moskva-Jaroslavl 6 : 3
17.11.16 Jaroslavl-Dyn. Moskva 2 : 0
Jaroslavl se nachází na čtvrtém místě tabulky. Na svém kontě mají za 17 utkání 23 bodů za devět výher, dvě výhry v prodloužení a prohru v prodloužení. Skóre mají kladné 47:35. Z posledních pěti utkání získali 8 bodů za dvě výhry a dvě výhry v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 19 body za šest branek a třináct asistencí Loktionov.
Dynamo Moskva se momentálně nachází na devátém místě Západní konference. Na svém kontě mají za 17 utkání 13 bodů za čtyři výhry, jednu výhru v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre mají záporné 39:50. Z posledních pěti utkání získali 4 body za výhru a výhru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 18 body za pět branek a třináct asistencí Kagarlitskij.
Hezký den u sledování ruské KHL! V dnešním kole se představí domácí Dynamo Moskva, které vyzve Lokomotiv Jaroslavů. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.