KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Čerepovec - 27. září 2018   16:00

Jekatěrinburg
22:25' I. Višněvskij (Dawes, Golyšev) • 38:50' Dawes (S. Da Costa) • 40:30' S. Da Costa (Dawes, Alexej Vasilevskij) • 45:48' Dawes (Golyšev, S. Da Costa)
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
Čerepovec
Čerepovec
Jakub Kovář (Sochackij) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mišarin, Jegoršev, I. Višněvskij, Gurkin, Valitov – Golyšev, S. Da Costa, Dawes – Paré, Česalin, Sexton – Obidin, Milovzorov, Krikunov – V. Popov, Bělousov, Kuzněcov.
Čerepovec
Furch (46. Magarilov) – A. Kulda, Lekomcev, V. Vasiljev, Kornějev, Kalašnikov, Malevič, Syčuškin – Boychuk, Ashton, Stránský – Bumagin, Jašin, Rybin – Karlin, I. Zacharčuk, Monachov – Vovčenko, Kazakovcev, Geraskin – Ščerbina.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 5500 diváků!
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) – 60 minut, 26 zákroků, 100%
Dominik Furch (CER) – 46 minut, 22 zákroků, 4 góly, 85%
Matěj Stránský (CER) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:49
Střely na branku: 30 – 26
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg zvládl další souboj a na domácím ledě poráží Severstal Čerepovec 4:0! Ve 23. minutě otevřel skóre Ivan Višněvskij krásnou střelou do horního rohu. Hosté poté nabídli Jekatěrinburgu dvojici přesilovek. Tu druhou zužitkoval minutu před přestávkou Nigel Dawes.V úvodu třetí třetiny přidal další branku Stéphane Da Costa a o vítězi utkání bylo jasno. O čtyři minuty později se podruhé v utkání trefil Nigel Dawes a Dominik Furch raději odjel na střídačku. Jeho nástupce Magarilov už neinkasoval.
59:18'
Hosté se další nepřesnou rozehrávkou připravili o útočné pásmo. Kotouč jim utekl přes modrou čáru do pásma středního.
58:39'
Jegor Milovzorov střílel od modré čáry, jenže jeho rána prolétla kolem branky. Dnešní duel se už pouze dohrává.
58:20'
Andrej Obidin ustál souboj v rohu útočného pásma, jenže zadovkou nedokázal přesně přihrát na modrou čáru. Hosté ještě mohou zaútočit.
57:58'
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za podražení tentokrát dostává Stéphane Da Costa.
57:35'
Jakub Kovář přečetl nepřesnou rozehrávku soupeře a vypíchl kotouč hokejkou do bezpečí. Avtomobilist bude nadále pokračovat ve hře.
57:10'
Georgij Bělousov nahodil puk od mantinelu před branku soupeře. Na jeho přihrávku však nedosáhl nikdo v červeném dresu.
56:59'
56:10'
Hostům se nedaří ani v této další přesilovce. Domácí obrana dnes zkrátka pracuje ve velké pohodě a nepouští Čerepovec do šancí.
54:59'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Ivan Višněvskij – 2 min., držení).
54:09'
Ivan Lekomcev vypálil od modré čáry, ale jeho ránu zablokoval hned první obránce v červeném dresu.
53:35'
Vladimir Malevič rozjel další akci Severstalu od vlastní branky. Hostující hokejista ale neprošel daleko. Důrazný Jefim Gurkin mu puk vypíchl.
53:10'
Ilja Krikunov uspěl v souboji v rohu obranného pásma. Domácí hokejista poté zadovkou odehrál kotouč za modrou čáru, kde puk získali hosté.
52:30'
Domácí fanoušci si užívají závěrečné minuty dnešního utkání. Domácí celek totiž podal další skvělý výkon a nadále bude stoprocentní.
52:10'
Domácí hráči se už nikam neženou a usnadňují si hru nahazováním kotoučů do středního pásma. Severstal alespoň dostává prostor k útočení.
51:17'
Další akce domácího celku skončila postavením útočícího hráče v brankovišti. Sudí vykazuje hru do středního pásma.
51:02'
50:30'
A další vyhození domácích hráčů přes všechny čáry. Hokejisté Avtomobilistu se brání ve velké pohodě.
50:00'
Obrana Jekatěrinburgu znovu vyhodila kotouč přes všechny čáry. Severstalu se v přesilové hře vůbec nedaří. Hosté se trápí.
49:28'
Domácí hned v úvodu oslabení vybojovali kotouč na své hokejky a pohotově jej vyhodili přes všechny čáry. Severstal musí začít od své branky.
49:02'
Také hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Popov.
48:35'
Carter Ashton dohrál u mantinelu Anatolije Golyševa. Domácí útočník si ze souboje odváží bolestivý šrám.
48:07'
Lekomcev zakončoval od modré čáry, ale jeho rána zápěstím byla hodně nepřesná. Od zadního mantinelu se kotouč odrazil k zadákům Avtomobilistu.
47:40'
Hosté se po delší době usadili v útočném pásmu a snaží se dostat do střelecké pozice. Domácí obránci však Kovářovi značně usnadňují situaci.
47:15'
46:12'
Magarilov musel ihned po svém nástupu do branky zasahovat. Hostující brankář si dal pozor na dělovku od modré čáry a schoval puk do lapačky.
45:48'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Dominik Furch, přichází Sergej Magarilov.
45:48'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Exhibice pokračuje! Domácí celek využívá přesilovku 5 na 3 a vede už 4:0! Po rychlé kombinaci dostal přihrávku na kruh NIGEL DAWES, který příklepem vymetl horní roh branky! Asistence: Anton Golyšev, Stéphane Da Costa.
45:15'
Hosté půjdou do tří. Carter Ashton totiž dostal dvě minuty za sekání.
45:00'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Zacharčuk – 2 min., krosček).
44:42'
Ivan Višněvskij si řekl o přihrávku do jízdy, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho zakončení z ostrého úhlu Furchovi nenadělalo problémy.
44:10'
Jakub Kovář vyjel ven za svou branku a zastavil prudké nahození po mantinelu. Gólman domácího celku puk přenechal Gurkinovi.
43:42'
Domácí hráči s přehledem kontrolují dění na ledě. Hokejisté Jekatěrinburgu mají k dispozici tříbrankové vedení a nadále pokračují v útočení.
43:15'
Konstantin Kornějev napadal rozehrávku soupeře, nicméně Dan Sexton měl dobrou rychlost a nenechal si kotouč vypíchnout.
42:40'
Stanislav Jegoršev napodobil svého soupeře a také si počíhal na nepřesnou rozehrávku soupeře. Jegoršev nahodil puk do středního pásma.
42:10'
Valerij Vasiljev dojel nepřesnou rozehrávku domácího celku. Hráč Severstalu si dal pozor na dotírajícího soupeře a s přehledem rozehrál.
41:31'
Tentokrát už musel Kovář zasahovat. Český brankář se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a schoval kotouč do lapačky.
41:10'
Jakub Kovář vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář poslal přihrávku na levou stranu, kde nenašel nikoho v červeném.
40:30'
Domácí celek prožívá parádní vstup do poslední třetiny a přidává svou třetí branku! STEPHANE DA COSTA projel s pukem kolem branky soupeře, dokázal se otočit kolem tyče a zasunul puk do branky! Asistence: Nigel Dawes, Alexej Vasilevskij.
40:10'
Jekatěrinburg uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí se ihned vydali do útoku, ale Dominik Furch si dal u své tyče pozor.
40:01'
Střely na branku: 22 – 19
Druhá třetina je u konce! Domácí Jekatěrinburg zvládl prostřední část hry ve velkém stylu a ujal se vedení 2:0! Ve 23. minutě otevřel skóre Ivan Višněvskij krásnou střelou do horního rohu. Hosté poté nabídli Jekatěrinburgu dvojici přesilovek. Tu druhou zužitkoval minutu před přestávkou Nigel Dawes. Po čtyřiceti minutách vede Jekatěrinburg 2:0.
40:00'
39:35'
Hosté jsou po další inkasované brance úplně opaření a nemohou se dostat přes střední pásmo. Naopak Jekatěrinburg hraje ve velké pohodě.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:50'
Jekatěrinburg využívá přesilovou hru a navyšuje své vedení na 2:0! NIGEL DAWES si po rychlém přechodu do útoku nabruslil mezi kruhy a krásnou střelou překonal Furcha! Asistence: Stéphane Da Costa.
38:12'
Hosté vybojovali puk za vlastní brankou a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry. Jakub Kovář se snaží urychli přechod domácích do útoku.
37:29'
Na druhé straně hledal Dominik Furch puk dlouho ve své výstroji. Hostující brankář jej nakonec nalezl pod betonem. Vhazuje se po jeho levici.
37:18'
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Lekomcev.
37:10'
Daniil Vovčenko projel s pukem po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho nahození prolétlo kolem domácí klece.
36:35'
Vitalij Popov se pro změnu ke střele prokličkoval, nicméně jeho projektil prolétl daleko od branky Dominika Furcha. Domácí zůstávají na puku.
36:06'
Dan Sexton operoval s pukem v rohu útočného pásma, ale nedostal prostor k rozehrávce. Obránci Severstalu své soupeře napadají opravdu skvěle.
35:27'
35:00'
I tentokrát se hokejistům Čerepovce podařilo vyhodit puk přes všechny čáry až za branku Jakuba Kováře. Přesilovka domácích se chýlí ke konci.
34:12'
Hosté vstoupili do oslabení ve velkém stylu. Hokejisté Severstalu vybojovali kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry.
33:27'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Arturs Kulda – 2 min., hákování).
33:10'
Ruslan Karlin prošel s pukem za branku domácího mužstva, jenže dvojice zadáků v červeném k němu bleskově přistoupila a nenechala jej zakončit.
32:35'
Nigel Dawes napadal rozehrávku soupeře na modré čáře. Bývalý střelec Astany dohnal soupeře k nepřesné rozehrávce.
32:10'
Stéphane Da Costa dojel odražený kotouč za brankou soupeře, nicméně domácí hokejisté mu nepřišli pomoci a hráči Severstalu vybojovali puk.
31:30'
Konstantin Kornějev dojel v obranném pásmu odražený kotouč a okamžitě jej vyvezl do bezpečí. Hokejisté Severstalu se snaží o vyrovnání.
31:06'
Stanislav Jegoršev dostal přihrávku na modrou čáru, vybruslil si do střelecké pozice a prověřil pozornost Dominika Furcha. Ten jeho pokus ukryl do lapačky.
30:32'
Další akci Jekatěrinburgu zastavuje postavení mimo hru. Druhá třetina se však hraje ve velice svižném tempu. Vhazuje se ve středním pásmu.
30:15'
Nigel Dawes obdržel přihrávku mezi obránce Severstalu, ale vinou špatného zpracování se nedostal do útočného pásma. Hosté mohou rozehrát.
29:29'
Jakub Kovář si dal pozor na nahození od mantinelu a pokryl si mezírku u své pravé tyče. Český brankář rychle vytřepal puk z lapačky a rozehrál.
29:12'
Vladimir Malevič si ve středním pásmu dal pozor na dotírajícího Golyševa a pomohl si zpětnou přihrávkou. Severstal se snaží tlačit do útoku.
28:35'
Domácí fanoušci se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku jednoho z hráčů Severstalu, ale rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
28:12'
Konstantin Kornějev byl jako první u nepřesného nahození za branku Dominika Furcha a bez problémů dokázal rozehrát.
27:40'
Vladimir Kuzněcov dostal přihrávku na levou stranu, ale vinou špatného zpracování mu puk utekl k mantinelu. Severstal může uklidnit hru.
27:00'
Až nyní musel rozhodčí přerušit hru. Arbitr totiž sevření kotouče a nařídil vhazování před brankou Jakuba Kováře.
26:30'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden celek si nyní nemůže vypracovat souvislý tlak. Hraje se spíše hodně bojovně ve středním pásmu.
26:12'
Jekatěrinburgu sice nevyšla rozehrávka, ale zakázané uvolnění se nepíská. Hosté se hodně diví, ale mají prostor na založení další akci.
25:41'
Matěj Stránský si musel dát pozor na dotírajícího soupeře a raději rozehrál odrazem o mantinel. Český hokejista hraje velmi jednoduše.
25:10'
Alexandr Ščerbina se v obranném pásmu bez problémů otočil a rozjel po delší době akci Severstalu Čerepovec. Domácí defenzíva ale funguje skvěle.
24:28'
Dan Sexton dostal přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho dělovka příklepem skončila na bruslích hned prvního obránce v bílém dresu.
24:15'
Domácí fanoušci si zatím dnešní duel užívají. Jejich oblíbenci se totiž dostali do vedení a zaplněná hala žene Jekatěrinburg za dalšími góly.
23:38'
Nikita Trjamkin dostal přihrávku na pravé křídlo, ale nikdo v červeném dresu jeho postup nepodpořil a domácí hokejista tak přišel o puk.
23:10'
Anatolij Golyšev ukradl nepřesnou rozehrávku soupeře, projel s pukem do útočného pásma, ale jeho rána příklepem prolétla kolem branky.
22:25'
Domácí celek se dostává do vedení! Jekatěrinburg zavřel soupeře v jeho obranném pásmu. IVAN VIŠNĚVSKIJ dostal přihrávku na modrou čáru a krásnou dělovkou do horního rohu otevřel skóre! Asistence: Nigel Dawes, Anatolij Golyšev.
22:10'
Dominik Furch vyjel ven ze své branky a vypomohl hráčům Severstalu s rozehrávkou. Český brankář našel Stránského, který táhne další útok.
21:43'
21:10'
Zach Boychuk zavezl puk do útočného pásma, ale od mantinelu jej nedokázal nahodit na branku Jakuba Kováře. Domácí se znovu osvobozují.
20:35'
Obrana Avtomobilistu zatím zvládá oslabení ve velkém stylu. Domácí hráči totiž vybojovali kotouč a odehráli puk přes všechny čáry.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Severstal v jejím úvodu bude dohrávat svou první přesilovku v dnešním zápase.
20:01'
Střely na branku: 11 – 13
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka přinesla hodně zajímavou podívanou. V první třetině se hrálo nahoru, dolů. Domácí Jekatěrinburg byl sice o něco aktivnější, ale Dominik Furch předvádí parádní výkon. Na druhé straně chytá velmi jistě i Jakub Kovář. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:43'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jefim Gurkin – 2 min., vražení na hrazení).
19:25'
Valerij Vasiljev uklidňuje hru Severstalu za jeho brankou. Hosté už v první třetině nikam nespěchají a chtějí ji dohrát na 0:0.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Ilja Krikunov dostal přihrávku do útočného pásma, ale proti přesile obránců neměl šanci na úspěch. Severstal se znovu ubránil a může zaútočit.
18:15'
Další akci Jekatěrinburgu skončila postavením mimo hru. Ilja Krikunov byl při přechodu modré čáry příliš rychlý a projel do něj ještě před ofsajdem.
17:32'
Carter Ashton dostal přihrávku do útočného pásma, ale jeho rána forhendem skončila vedle branky Jekatěrinburgu.
17:10'
Nigel Dawes projel s pukem do útočného pásma, ale nedostal prostor k zakončení. Obrana Severstalu v první třetině podává dobrý výkon.
16:23'
Georgij Bělousov si udělal prostor v útočném pásmu, nicméně jeho střela bekhendem prolétla nad břevnem. Nakonec se ale vhazuje ve středním pásmu.
16:10'
Ivan Višněvskij dostal přihrávku na modrou čáru, odkud okamžitě zakončil. Jeho rána příklepem však prolétla kolem branky Severstalu.
15:30'
Zatím vidíme hodně pohledný hokej. Oleg Jašin projel do útočného pásma, ale nedokázal najít mezírku ve výstroji Jakuba Kováře. Vhazuje se po levici českého brankáře.
15:08'
Stéphane Da Costa projel do útočného pásma, jenže jeho bekhendový bafák nezakončil střelou mezi tři tyče! Furch měl i velké štěstí!
14:27'
Jakub Kovář musel na druhé straně řešit závar před svou brankou. Český brankář udržel kotouč pod betonem a nenechal soupeře dorážet.
14:10'
Golyšev dostal krásnou přihrávku do jízdy v útočném pásmu, ale domácí útočník střelou na vzdálenější tyč trefil jen obětavého zadáka Severstalu.
13:35'
Francis Paré si ve středním pásmu zpracoval prudkou přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho následná rozehrávka byla hodně nepřesná.
13:07'
V posledních minutách se hraje ve velmi svižném tempu. Dominik Furch si povyjel proti rozjetému Dawesovi a jeho dělovku příklepem ukryl v lapačce.
12:28'
Arturs Kulda nahodil puk od modré čáry na branku Jekatěrinburgu. Jakub Kovář se v brankovišti skvěle roztáhl a nepustil puk za svá záda.
12:04'
Dominik Furch si dal pozor na dělovku do svého protipohybu a předvedl vynikající zákrok. Český brankář odražený kotouč okamžitě zalehl a přerušil hru.
11:35'
Vladimir Kuzněcov bojoval o puk v rohu útočného pásma, nicméně Zach Boychuk k němu skvěle přistoupil a nenechal hráče Avtomobilistu rozehrát.
11:06'
Po delší době byl v akci také Jakub Kovář. Brankář domácího celku si dal pozor na zakončení k levé tyči a prudkou střelu vyrazil ramenem.
10:26'
Anatolij Golyšev střílel z pravého kruhu, ale jeho rána byla příliš pomalá. Dominik Furch si znovu dal pozor a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
09:35'
Nigel Dawes clonil před brankou Severstalu, ale Dominik Furch si našel mezírku ve výhledu a střelu od modré čáry bez problémů vyrazil.
09:10'
Jefim Gurkin projel do útočného pásma, jenže na jeho přihrávku bekhendem nedosáhl nikdo v červeném dresu. Hostující obrana zatím pracuje skvěle.
08:39'
Stanislav Jegoršev diriguje rozehrávku domácího celku v obranném pásmu. Domácí obránce hledal Krikunova, ale ten si nepotykal se zpracováním.
08:10'
Dominik Furch si dal pozor na nahození ze středního pásma. Český brankář si všiml dotírajícího soupeře a přerušil hru.
07:22'
Jegor Milovzorov projel s pukem do útočného pásma, kde dostal prostor, jenže obránce Severstalu jeho pokus srazil do ochranné sítě.
06:38'
Alexandr Bumagin projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde se zbavil obránce, ale jeho zakončení skončilo na bruslích prvního obránce.
06:10'
Ivan Višněvskij neudržel pro domácí celek útočné pásmo. Kotouč mu přes hokejku uskočil za modrou čáru. Jekatěrinburg tak musí vyklidit třetinu.
05:32'
Domácím hráčům se vůbec nepovedla rozehrávka. Na dlouhou přihrávku do útočného pásma nedosáhl nikdo v červeném dresu.
05:06'
Ilja Krikunov přišel o kotouč na modré čáře a nabídl hráčům Severstalu šanci na zaútočení. Jakub Kovář však nemusel zasahovat.
04:20'
Stanislav Jegoršev dojel nahození za branku soupeře, kde dostal dostatek prostoru, ale nedokázal rozehrát.
04:10'
Dan Sexton projel s pukem na hokejce do útočného pásma, kde se zkoušel zbavit obránce Severstalu, ale puk si posunul mimo svůj dosah.
03:29'
Alexandr Bumagin vyjel s pukem z obranného pásma, ale nepřesnou přihrávkou zahnal Ashtona k mantinelu, odkud jej domácí zadáci nenechali rozehrát.
03:10'
Valerij Vasiljev dojel odražený kotouč za vlastní brankou a bekhendem vyhodil puk do bezpečí. Hráči Jekatěrinburgu začínají stupňovat svůj tlak.
02:35'
Boychuk nahodil puk do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu jeho úmysl nepochopil a zadáci Jekatěrinburgu situaci bez problémů ustáli.
02:10'
Konstantin Kornějev si dal pozor na dotírajícího soupeře a zastavil nepřesnou rozehrávku Avtomobilistu. Hráči Severstalu tak mohou zaútočit.
01:35'
Igor Geraskin objel branku domácího celku a z otočky zkoušel najít mezírku mezi betonem a brankovou konstrukcí. Jakub Kovář ale dával dobrý pozor.
01:10'
Stanislav Jegoršev si dal pozor na dotírajícího soupeře a rozehrál odrazem o mantinel. Hosté hrají v úvodu aktivně a poctivě napadají rozehrávku domácích.
00:35'
Stéphane Da Costa prošel s kotoučem na hokejce středem ledové plochy až na modrou čáru, kde se pokusil obejít obránce, ale netrefil branku.
00:10'
Severstal uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nahození do rohu kluziště dojeli jen obránci Jekatěrinburgu.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Jekatěrinburg bude hrát v červeném, zatímco Severstal přijel v bílém.
Češi a Slováci

V dresu Avtomobilistu podává skvělé výkony brankář Jakub Kovář. Na druhé straně chytá Dominik Furch a v útoku řádí Stránský.
Zápasy v minulé sezóně

Jekatěrinburg – Čerepovec 5:0
Čerepovec – Jekatěrinburg 2:5
Avtomobilist Jekatěrinburg

Domácí celek prožívá vstup do nového ročníku jako z říše snů. Jekatěrinburg vyhrál všech deset zápasů a s dvaceti body vévodí tabulce Východní konference. Domácí navíc nastříleli 37 branek a jsou velmi produktivní. Největším tahounem Jekatěrinburgu je třináctibodový Sexton na čele kanadského bodování celé KHL! V minulém kole doma Avtomobilist přehrál v prodloužení Jaroslavl.
Severstal Čerepovec

Hostující Čerepovec zatím prožívá solidní sezónu. V jedenácti duelech vybojoval devět bodů a patří mu osmá pozice Západní konference. Severstal ale trápí slabá produktivita. Dosud nastřílel jen devatenáct branek. Aktuálně je Čerepovec na tripu. V minulém klání však prohrál 2:1 na ledě Magnitogorsku. Nejproduktivnějším hráčem Severstalu je šestibodový Ashton.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a Severstalem Čerepovec. Zápas startuje v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.