KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Jaroslavl - 25. září 2018   16:00

Jekatěrinburg
07:29' Milovzorov (Sexton) • 44:28' Paré (Sexton) • 49:31' Paré (Sexton, Dawes) • 54:37' Golyšev (S. Da Costa, Paré) • 62:41' Sexton
5:4
(1:2, 0:2, 3:0 - 1:0)
Jaroslavl
Jaroslavl
12:05' Sannikov  (Averin) • 15:18' Loktionov  (Nakládal, Kontiola) • 30:14' Alexejev  (Jurtajkin) • 39:44' Sannikov  (Averin, Jelesin)
Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin (A), Alexej Vasilevskij, Ljamin, Jegoršev, Mamkin, D. Bodrov (A), Valitov, I. Višněvskij – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Sexton, S. Da Costa, Dawes (C) – Česalin, Paré, Golyšev – Litovčenko, V. Popov, Kuzněcov.
Sergei Belyayev, Viktor Gashilov – Alexander Sadovnikov, Dmitry Shishlo
Uralec Arena
Jaroslavl
Konovalov (Isajev) – Nakládal, Afanasjev, Jelesin, Kronwall (C), Kutuzov, M. Osipov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Loktionov – Sannikov (A), Apalkov (A), Averin – Jurtajkin, Alexejev, Iljenko – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Denisenko.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 31:16
Je konec. Avtomobilist Jekatěrinburg předvedl fantastický obrat a nakonec po prodloužení vyhrál 5:4! V 8. minutě domácí využili přesilovou hru, když se prosadil Milovzorov, ale o pět minut později srovnal Sannikov a nakonec v 16. minutě se trefil jen šest vteřin po začátku početní výhody Loktionov. Ve 31. minutě se dostal do zakončení Denis Alexejev a se štěstím dostal puk za záda Kováře. Šestnáct vteřin před koncem třetiny se prosadil i Stěpan Sannikov, když vypálil přesně do levé šibenice! Lokomotiv tak vede už 4:1. Ve 45. minutě dal naději domácím Paré, který to zopakoval i v 50. minutě a domácím tak chyběla už pouze jedna branka. V 55. minutě se hostující hráč nechal vyloučit, což byla velká chybě, jelikož Avtomobilist srovnal stav utkání na 4:4, když se prosadil Golyšev. V 63. minutě rozhodl Sexton, který se dostal do úniku a bekhendem zakončil pod víko.
Rozhodčí podle videa nakonec branku uznávají a Jekatěrinburg vítězí!
62:41'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Obrat je dokonán, jelikož Avtomobilist dává gól v prodloužení! DAN SEXTON dostal skvělou přihrávku za dva obránce a v samostatném nájezdu zakončil bekhendem pod víko!
62:05'
Zatím je prodloužení, až na úvodní šanci hodně defenzivní a nevidíme žádné střely.
61:29'
Poté se sice dostali dopředu hosté, ovšem ani tady nebylo zakončení a Avtomobilist tak drží puk na svých holích.
61:05'
Útok Jekatěrinburgu nebyl nijak nebezpečný a nepřišla tak ani střela.
60:43'
Následně se k puku dostali domácí a už se hrnou dopředu. Hraje se 3 na 3.
60:20'
Brandon Kozun mohl rozhodnout, ovšem jeho střelu vyrazil Kovář ramenem!
Vyhrané buly: 6:8
Neskutečná třetí třetina je u konce a Jekatěrinburgu se povedlo parádní srovnání stavu na 4:4. Ve 45. minutě dal naději domácím Paré, který to zopakoval i v 50. minutě a domácím tak chyběla už pouze jedna branka. V 55. minutě se hostující hráč nechal vyloučit, což byla velká chybě, jelikož Avtomobilist srovnal stav utkání na 4:4, když se prosadil Golyšev.
60:00'
59:30'
Poté se domácí sice dostali do pásma soupeře, ale Jaroslavl po chvíli dostala puk zpátky do středu hřiště.
59:08'
Následně se hosté vysvobodili, když dostali puk ze své třetiny.
58:47'
A další šance domácích, ovšem tentokrát vyrazil pokus betonem Konovalov!
58:32'
Ilja Krikunov dostal skvěle nabito, ale jeho tvrdá rána nepřekonala Konovalova!
58:02'
Poté se ke kotouči dostali hosté z Jaroslavli a vysvobodili se z menšího tlaku.
57:35'
Avtomobilist už je ve třetině soupeře a přišla nebezpečná přihrávka před bránu, která ale jen proletěla kolem brankáře Konovalova.
57:16'
Poté vyvezl kotouč Nigel Dawes, ale ke střele se nedostal.
56:52'
Opět získali domácí puk ve svém pásmu, ale nikam se nějakou velkou rychlostí nehrnou.
56:10'
Domácí ještě chtějí otočit utkání v základní hrací době, ale zatím se nemohou dostat do pásma soupeře.
55:22'
Posléze to byl Jaroslavl, který se snažil dostat do zakončení, ale v tom mu zabránil domácí hráč.
54:37'
Tak tohle je neskutečné, jelikož Jekatěrinburg srovnává v přesilové hře na 4:4! Stéphane Da Costa poslal skvělou přihrávku před bránu na teč, která se ANATOLIJU GOLYŠEVOVI povedlo na jedničku a puk skončil za zády Konovalova! Asistence: Stéphane Da Costa, Francis Paré.
54:06'
Následně se Jaroslavli podařilo vyhodit puk ze své třetiny.
53:47'
Domácí mají velkou možnost srovnat stav utkání, jelikož hrají přesilovou hru.
53:03'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxim Afanasjev – 2 min., držení).
52:44'
Avtomobilist už je u puku ve třetině soupeře a snaží se dostat ke střele.
52:08'
Posléze se hosté dostali dopředu, ovšem střela už nepřišla.
51:36'
Francis Paré málem mohl být za hrdinu, ale tentokrát jeho bekhend skončil na zákroku Konovalova.
50:07'
Jekatěrinburg se sice dostal do útočného pásma, ale tam nedokázal nic velkého vymyslet.
49:31'
Už je to pouze o gól! Stejná souhra jako u první branky, když si asistenci připisuje Sexton a branku FRANCIS PARÉ, který se dostal do zakončení bekhendem a překonal brankáře Konovalova! Asistence: Dan Sexton, Nigel Dawes.
49:24'
Tak tohle byl dokonalý hit, po které skončil hostující hráč na střídačce soupeře.
48:56'
Denis Alexejev se snažil dostat ke střele, ale ta byla zblokována.
48:36'
Puk mají ve své moci opět domácí, ale zatím ho drží pouze ve svém pásmu.
47:40'
Tentokrát se domácí provinili zakázaným uvolněním.
47:14'
Posléze se hosté provinili zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Ilja Konovalova.
46:48'
Jekatěrinburg se opět dostal do zakončení, ale to nebylo nijak nebezpečné a skončilo jen vedle brány.
45:18'
Jaroslavl sice získal puk ve třetině soupeře, ale následnou střelu vyrazil Kovář.
44:28'
Domácí dávají branku a bude to ještě hodně zajímavé! Dan Sexton naprosto excelentně prošel až do útočného pásma, kde mu sice hosté vypíchli kotouč, ale hned za ním byl FRANCIS PARÉ, který prudkou střelou k levé tyči dává gól! Asistence: Dan Sexton.
43:33'
Stéphane Da Costa posílal nebezpečnou přihrávku z pravé strany před bránu, ale tam nebyl nikdo, kdo by zakončoval.
42:39'
Stále se hraje v pásmu Jaroslavle, ale následně získali kotouč na své hole hosté.
41:15'
Domácí se pokoušeli ohrozit hostující svatyni, ale Ilja Konovalov byl připraven.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:50.
Statistiky ve druhé třetině:
Branky: 0:2
Střely na branku: 9:16
Vyhrané buly: 9:11
Druhá dvacetiminutovka je u konce a Jaroslavl zvýšil svůj náskok na tři branky. Ve 31. minutě se dostal do zakončení Denis Alexejev a se štěstím dostal puk za záda Kováře. Šestnáct vteřin před koncem třetiny se prosadil i Stěpan Sannikov, když vypálil přesně do levé šibenice! Lokomotiv tak vede už 4:1.
40:00'
39:44'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hosté dávají už čtvrtou branku a vypadá to, že Jekatěrinburg si připíše první prohru v letošní sezóně! Averin posunul kotouč z pravé strany do středu, kde se do něj opřel STĚPAN SANNIKOV, který vymetl levý kout šibenice! Asistence: Jegor Averin, Alexandr Jelesin.
39:19'
Po boji před bránou Kováře se k puku dostali domácí, ale nedokázali vymyslet nic velkého.
38:45'
Hostující hráč podklouzl a skončil tak v bráně Kováře.
38:06'
Domácí vyhodili puk jen na zakázané uvolnění a následuje tak buly před bránou Jakuba Kováře.
37:44'
Nikita Čerepanov nyní vystřelil z levé strany, ale Kovář byl připraven a poradil si s jeho pokusem.
36:26'
Opět hosté poslali nebezpečný puk před bránu, ale tentokrát se vše obešlo bez zakončení.
35:53'
Až nyní po pěti minutách hry se hra přerušila, když se hostům nepodařilo přejít přes modrou čáru podle pravidel.
34:46'
Následně přišla jen nepřesná přihrávka domácích a hosté tak mohli konečně vystřídat svou formaci.
34:20'
Domácí už dokázali prostřídat, ovšem pětka Jaroslavle už je velmi unavená.
33:32'
A další nebezpečný nához Avtomobilistu, který si nyní vytvořil velký tlak.
32:28'
Jekatěrinburg nyní zvýšil obrátky a dostal se ke střelám, ovšem Ilja Konovalov za sebe puk nepustil.
31:28'
Domácí sice poslali kotouč před bránu, ale tam nebyl žádný z hráčů Jekatěrinburgu, který by zakončoval.
30:45'
A další šance hostů, ovšem tentokrát Kovář vytáhl velmi dobrý zákrok!
30:14'
Lokomotivu se proti Jekatěrinburgu prostě daří a i v dnešním zápase jdou už do dvoubrankového vedení! Danil Jurtajkin poslal přihrávku před bránu, kde se dostal do zakončení DENIS ALEXEJEV, jeho střela sice byla zablokovaná, ale puk domácímu obránci přeskočil hůl a následně se od ramene Kováře odrazil až do brány! Asistence: Danil Jurtajkin.
29:38'
Poté to byli hosté, kteří se pokusili potřetí překonat Kováře, ale tentokrát si český brankář se střelou od modré poradil.
29:24'
Následně přiletěla rána Stéphane Da Costy, která ale skončila jen v lapačce Ilja Konovalova.
29:15'
Opět se domácí dostali do třetiny soupeře a momentálně drží puk za jeho bránou.
28:34'
Alexandr Kučerjavenko se dostal do šance, ale jeho pokus skončil pouze v moci Konovalova!
28:15'
Posléze se Avtomobilist dostal s kotoučem do útočného pásma, ale vše se obešlo beze střely.
27:45'
Nyní následuje vhazování ve středním pásmu.
26:55'
Následně se ale právě Lokomotiv provinil zakázaným uvolněním a po dlouhé době budeme svědky buly před bránou Ilja Konovalova.
26:39'
Lokomotiv má opět kotouč v moci v útočné třetiny a poslední minuty dominuje hře.
25:48'
Jaroslavl si nyní vytvořil tlak, ale následné zakončení Staffana Kronwalla už skončilo v lapačce Kováře.
25:15'
Jakub Nakládal nyní vypálil tvrdou střelu, ovšem Kovář si s ní poradil, stejně tak jako s dorážkou hostujícího hráče.
24:08'
Střela hostujícího hráče zpoza modré čáry byla zblokována jen vedle svatyně Kováře.
23:32'
23:25'
Hostům se podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma.
22:50'
Nyní už se Avtomobilist dostal do zakončení, ale střela Ilja Krikunova skončila jen v moci brankáře Konovalova.
22:05'
Jekatěrinburgu se nepodařil přechod přes modrou čáru a následuje tak buly ve středním pásmu.
21:32'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Jelesin – 2 min., vysoká hůl).
21:27'
Nyní přišel další pokus domácího hráče, ovšem ten nic nepřinesl.
20:42'
Alexandr Kučerjavenko vypálil střelu, která ale skončila jen vedle pravé tyče hostující svatyně.
Vyhrané buly: 12:17
První třetina je u konce a k vidění byl skvělý obrat Jaroslavle, která tak vede 2:1. V 8. minutě domácí využili přesilovou hru, když se prosadil Milovzorov, ale o pět minut později srovnal Sannikov a nakonec v 16. minutě se trefil jen šest vteřin po začátku početní výhody Loktionov.
20:00'
19:45'
Hosté vytvořili nepříjemný zmatek před bránou Kováře, který nakonec musel chytil puk do lapačky.
18:35'
Domácí se opět nahrnuli do útočné třetiny, ale tentokrát nedokázali zakončit.
17:51'
Avtomobilist si vytvořil menší tlak, ale následná střela skončila zblokována v ochranné síti.
17:20'
Ilja Krikunov se skvěle dostal přes obránce a vypálil, ovšem s jeho ránou si Konovalov poradil.
16:19'
A opět se hosté dostali ke střele, ale puk nakonec skončil v moci Kováře.
16:05'
Posléze ale Jekatěrinburg vyhodil kotouč jen na zakázané uvolnění.
15:55'
Opět měl plno práce Kovář, ale tentokrát si se zakončením soupeře poradil.
15:18'
Jaroslavl bleskově využívá přesilovou hru a otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch! Nakládalovou střelu sice Kovář vyrazil, ale na dorážku ANDREJE LOKTIONOVA už nestačil! Asistence: Jakub Nakládal, Petri Kontiola.
15:14'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., vražení na hrazení).
14:36'
Jakub Kovář si nyní skvěle poradil s nájezdem hostujícího hráče, který ujel obráncům, ale poté skončil puk jen na betonu českého brankáře!
13:29'
Následně se Jekatěrinburg provinil zakázaným uvolněním a bude to tak další buly před bránou Jakuba Kováře.
13:23'
Velice nepříjemná střela vylétla z hole hostujícího hráče a Jakub Kovář tak musel být ve střehu.
13:15'
Andrej Loktionov se sice dostal do zakončení, ovšem to bylo z velkého úhlu a Jakub Kovář si s ním poradil.
12:38'
Opět je hra přerušena, jelikož střela domácího hráče Kirilla Ljamina skončila v lapačce Ilja Konovalova.
12:05'
Je srovnáno! STĚPAN SANNIKOV dostal parádní přihrávku z hole Averina před bránu, odkud z první vystřelil přesně do levé šibenice Kovářovy brány! Asistence: Jevor Averin.
11:32'
Posléze hosté nahodili puk na svatyni Kováře, který jej pro jistotu chytil do lapačky a následuje tak buly v pásmu Avtomobilistu.
11:17'
Hostující hráč poslal skrytou střelu z pravé strany, která ale nakonec nedoletěla na bránu Jakube Kováře.
10:24'
Po přerušení hry, kdy puk skončil mimo hrací plochu následuje buly ve středním pásmu.
09:59'
Lokomotiv získala puk za svou bránou, ale posléze přišla nepřesná přihrávka a je z toho zakázané uvolnění.
09:17'
Ilja Konovalov musel být ve střehu proti střele z levé strany, se kterou si nakonec bez problémů poradil.
08:24'
Nyní se bojuje o puk ve středním pásmu, ale nakonec ho získali na svou stranu hosté z Jaroslavle.
07:29'
Nyní už je to gól a Avtomobilist využívá hned první přesilovou hru! Dan Sexton zvolil místo očekávané střely přihrávku k levé tyči, kde si skvěle najel JEGOR MILOVZOROV, který uklidil kotouč do odkryté brány! Asistence: Dan Sexton.
06:55'
Nyní už je Avtomobilist natlačen ve třetině soupeře, ale střely zatím míjí bránu Konovalova.
06:20'
Jekatěrinburg nyní získal první přesilovou hru v dnešním utkání, ale krátce po buly se hostům podařilo vyhodit puk.
06:10'
05:29'
Lokomotiv má puk na svých holích častěji a zatím kontroluje hru, ovšem při přechodu přes polovinu hrací plochy o něj přichází.
04:35'
Utkání je velmi vyrovnané od úvodního buly a nyní mají puk na svých holích opět hosté.
03:55'
Hosté udělali menší chybu ve svém obranném pásmu, ale následně toho Jekatěrinburg nevyužil.
02:35'
Nyní získali kotouč na své hole za svou bránu hosté z Jaroslavle, kteří se posléze dostali dopředu, ale pokus Andreje Loktionova skončil v moci Kováře.
01:35'
Zatím se hraje nahoru dolů a nebyli jsme svědky nějaké šance, či střely na bránu.
00:45'
Puk skončil mimo hrací plochu a následuje buly ve středním pásmu.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ljamin, Jegoršev, Mamkin, D. Bodrov, Valitov, I. Višněvskij – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Sexton, S. Da Costa, Dawes – Česalin, Paré, Golyšev – Litovčenko, V. Popov, Kuzněcov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Afanasjev, Jelesin, Kronwall, Kutuzov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Loktionov – Sannikov, Apalkov, Averin – Jurtajkin, Alexejev, Iljenko – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Denisenko.

Rozhodčí: Sergei Belyayev, Viktor Gashilov – Alexander Sadovnikov, Dmitry Shishlo.
Lokomotiv Jaroslavl:

Jaroslavl je aktuálně v Západní konferenci na druhé příčce se dvanácti body a skóre 25:16. V posledním zápase přivítal Lokomotiv na svém ledě před 8 957 diváky Petrohrad. V první periodě branka nepadla, ale ve 28. minutě otevřel skóre hostující Prochorkin. O osm minut později zvýšil náskok Tichonov. Třetí dvacetiminutovka nic nepřinesla a Jaroslavl prohrál 0:2. Nejproduktivnějším hráčem je s deseti body Loktionov.
Avtomobilist Jekatěrinburg:

Jekatěrinburg v letošní sezóně předvádí naprosto fantastické výkony a nachází se ve Východní konferenci na prvním místě s osmnácti body a skóre 32:11. V prvních dvou třetinách sice branka nepadla, ale ve třetí periodě se hosté prosadili hned třikrát a vždy v přesilové hře. Branky vstřelili Krikunov, Da Costa a Golyšev. Nejproduktivnějšími hráči jsou s deseti body Sexton a Krikunov.
V dalším zápase se proti sobě utkají týmy Avtomobilist Jekatěrinburg a Lokomotiv Jaroslavl. Naposled se spolu tato mužstva utkala před devíti měsíci v Uralec Aréně v Jekatěrinburgu před 5 570 diváky. První třetina skončila remízově 1:1. Druhá třetina skončila opět nerozhodně, ovšem tentokrát to bylo už 3:3. V poslední periodě se oba mužstva i tentokrát prosadila dvakrát a v prodloužení branka nepadla. Nájezdy zvládl lépe Jaroslav, který tak vyhrál 5:6. Nyní se bude opět hrát v Uralec Aréně, která nabídne kapacitu pro 5 570 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.