KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Slovan Bratislava  - 6. září 2018   16:00

Jekatěrinburg
06:46' S. Da Costa (Dawes) • 24:34' Bělousov (Paré) • 64:59' Golyšev (Dawes, I. Višněvskij)
3:2
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Slovan Bratislava
12:49' Sersen  (Liška, Chipchura) • 59:11' Taffe  (Sersen, Rau)
Gamalej, Kislov – Maximovskij, Osipov
Uralec Arena
4 562 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) 36 zákroků

Jakub Štěpánek (SBA) 26 zákroků
Michal Řepík (SBA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:29
Rudolf Červený (SBA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 23:20
Utkání sledovalo 4 562 diváků.
Je dobojováno. Slovan nakonec padl v prodloužení, ovšem na své konto si připisuje vůbec první bod v nové sezóně. Domácí rozhodli prodloužení sekundu před jeho vypršením a před domácími diváky tak zapisují další výhru.
64:59'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hráči domácího celku nakonec přesilovku využívají sekundu před koncem prodloužení a připisují bod navíc. ANATOLIJ GOLYŠEV dokázal prostřelit Štěpánka a odmítl samostatné nájezdy – 3:2. Asistence: Nigel Dawes a Ivan Višněvskij.
64:30'
Střela Dawese zamířila jen do Chipchury, který odrazil kotouč svou hrudí.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:42'
Vasilevskij zlomil při střele hůl a míří na střídačku. Puk je až před Kovářem a domácí zakládají další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
63:28'
Domácí budou hrát čtyři na tři. Slovan hrál v šesti a dostává dvouminutový trest.
63:28'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matúš Sukel'.
63:09'
Krikunov se před Štěpánkem snažil o střelu po zemi, jenže dříve u něho byl obránce hostů a poslal kotouč do středního pásma.
62:29'
Řepík se dostal ke kotouči a hned ho podél pravého mantinelu zavezl do útočné třetiny, těsně před Kovářem pak střílel Taffe, ale také brankář domácích byl pozorný.
61:22'
Adam Liška střílel z prostoru mezi kruhy, jeho pokus vykryl Kovář a hned na to poslal puk spoluhráčům, kteří zamířili před Štěpánka, kde střílel Golyšev. Proti němu se však brankář hostů zaskvěl.
60:30'
Nyní jdou dopředu domácí hráči, konkrétně Sexton, jeho pokus o přejití modré čáry pokazil Sersen, jenž obranným zákrokem sebral prvně jmenovanému puk.
60:15'
Eric Gelinas střílel z levého kruhu a Jakub Kovář proti němu vytasil další přesný zákrok. Hra je přerušena.
60:03'
U kotouče jsou hosté a už se derou do útočného pásma. Ve třech hráčích na obou stranách je tak na ledě mnoho prostoru.
60:01'
Střely na branku po třetí třetině: 27 – 35
Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přichází pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00'
59:55'
Třetí třetina je u konce, domácí nyní zahrozili před brankou hostů a jen díky Štěpánkovi se skóre nemění. Ten vyrazil puk mimo za minutu dvanáct.
59:11'
Slovan právě vstřelil branku!
Hostům tento tah dokonale vyšel a je vyrovnáno. JEFF TAFFE po sérii odrazů kotouče uklidil z bekhendu pod víko domácí branky a vypadá to, že si Slovan vynutí prodloužení – 2:2. Asistence: Michal Sersen a Chad Rau.
58:34'
Štěpánek je na střídačce a hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53'
Domácí jsou už v plném počtu.
57:15'
Domácí se dokázali osvobodit a poslali puk až před hostující branku. Slovan tak zakládá akci z vlastní třetiny, ale vypadá to, že to už v přesilovce nestihnou.
56:24'
Francis Paré se dostal ke střele ve vlastním oslabení a další nebezpečí musel ve vlastní přesilové hře hasit Jakub Štěpánek.
56:01'
Hosté se uhnízdili v pásmu domácího celku, Gelinas pálil z prostoru mezi kruhy a trefil hruď Jakuba Kováře. Ten dalším zákrokem drží svůj tým a jeho těsné vedení.
55:53'
Slovan má nyní velkou šanci na srovnání stavu skóre. Krikunov tvrdě narazil na mantinel Chipchuru, který se jen těžce zvedal z ledu a dostává za to dvě minuty.
55:53'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Ilja Krikunov – 2 min., vražení na hrazení).
55:10'
Další nebezpečná situace před brankou Slovanu, kterou opět hasil Jakub Štěpánek. Hned na to pak posílá své spoluhráče do další útočné akce.
54:58'
Anatolij Golyšev se natlačil na pravou stranu a svou střelou nechal vyniknout Jakuba Štěpánka. Ten poté přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
54:31'
Dan Sexton prodloužil kotouč do útočného pásma a okamžitě spěchá na střídačku, odkud za něho na led skáče čerstvý spoluhráč.
53:53'
Sexton nepřebruslil Švarného a domácí se tak příliš dlouho v útočném pásmu nezdrželi. Hosté tak spěchají před Kovářovu klec.
53:38'
Liškovu střelu z levého kruhu dokázal chytit do lapačky Jakub Kovář a opět přerušil hru. Nyní tak bylo před jeho brankou zase rušno.
53:18'
Chipchura ztratil puk v obranném pásmu, domácí toho ale nevyužili a do zakončení před Štěpánkem se nedostali.
52:56'
Michal Řepík poslal přihrávku Červenému, jeho pokus z levé strany však vykryl Jakub Kovář a raději zastavil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé straně.
52:26'
Domácí poslali kotouč ze středního pásma až za branku Slovanu a odcházejí střídat. Na led tak skáčou čerstvé síly.
52:21'
Následuje další komerční přestávka.
52:03'
Hostům začíná velmi rychle utíkat čas, domácí naopak hrají v pohodě. Stále sice mají jen těsný náskok, ale daří se jim ho zatím velmi dobře bránit.
50:58'
Nic z toho nebylo a domácí bleskově otočili hru na druhou stranu. Rassejkin poslal svůj pokus jen vysoko nad branku Jakuba Štěpánka.
50:19'
Česalin v souboji s Řepíkem prohrál a kotouče se tak ujali hosté, kteří míří opět do útočného pásma, kde se pokusí o střelu, která by mohla vést k vyrovnání.
50:02'
Nyní zahrozili hosté před domácí brankou, Taffeho střela skončila v moci Kováře. A ten poté raději přerušil hru.
49:15'
Dan Sexton poslal kotouč jen těsně vedle Štěpánkovy branky. Hosté si tak mohli v tuto chvíli notně oddychnout. Moc nechybělo a Jekatěrinburg by vedl rozdílem dvou gólů.
48:45'
Sexton střílel na Štěpánka a puk prosvištěl těsně kolem jeho pravé tyče. Domácí stále drží útočné pásmo a operují před brankou bratislavského Slovanu.
47:54'
Eduard Šimun byl důrazný před domácí brankou, ovšem jeho pokus zmařila pozorná obrana Jekatěrinburgu, která pak okamžitě otáčí hru.
47:15'
Alexandr Kučerjavenko se dostal podél pravého mantinelu do útočné třetiny, jenže tam ho okamžitě o puk obral Adam Jánošík. Bývalý liberecký Bílý Tygr pak zakládá další akci Slovanu.
46:49'
Mamkin získal kotouč v obranném pásmu a domácí se znovu přesouvají před hostující klec.
46:32'
Stéphane Da Costa se dostal až ke Štěpánkovi, když objel jeho branku a z levé strany před ním pak zakončoval. Hostující brankář však vytasil další přesný zákrok.
46:20'
46:06'
Na Sextona šla přihrávka od spoluhráče, puk ale skákal po ledu a nakonec se k prvně jmenovanému nedostal. Hosté tak opět míří do útočného pásma.
45:22'
Schaus převzal puk za vlastní brankou a poté ho vyvezl směrem do útočného pásma. Hosté tak mají kotouč a mohou se pokusit o vyrovnání.
44:59'
Ivan Švarný střílel na Kováře a znovu to byl domácí brankář, kdo dokázal rázně zakročit. Jeho spoluhráči mu děkují za další kvalitní zákrok.
44:15'
Grmana v obranném pásmu napadal agilní Da Costa, jenže druhý jmenovaný se nakonec ke střele vůbec nedostal.
43:37'
Michal Řepík si sjel na levou stranu a vyslal další střelu na svého krajana, úspěšnější však byl právě domácí brankář Kovář, který střelu zachytil svoji holí.
43:02'
Švarný nahodil puk od modré čáry a těsně před Kovářem se ho snažil tečovat Eduard Šimun, proti však byl znovu Jakub Kovář, který podržel svůj tým a jeho těsné vedení.
42:25'
Chipchura si rukou sklepl puk k sobě a poté od mantinelu vyslal přihrávku na Lišku, jenže druhý jmenovaný těsně před Jakubem Kovářem neuspěl.
41:46'
Domácí jsou v plném počtu.
41:01'
Gelinas si chtěl srovnat puk, aby mohl střílet od modré čáry, nakonec ho ale neudržel a ten doskákal do středního pásma. Hosté tak musí útočnou třetinu opustit.
40:55'
Gelinas střílel od modré čáry a Kovář znovu kryje. Tentokráte nastavil svou lapačku a znovu je hra přerušena. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
40:26'
Poté se k puku dostal Golyšev a poslal ho až před Jakuba Štěpánka. Minuta přesilovky hostů je pryč.
40:19'
Jeff Taffe se dostal k prudké střele před Kovářem, domácí brankář však vytasil další zákrok a v oslabení svůj tým podržel.
40:01'
Střely na branku po druhé třetině: 21 – 17
Také druhá třetina je za námi. V ní jsme zaznamenali jednu branku, o kterou se v pětadvacáté minutě postaral Georgij Bělousov, jenž strhl vedení znovu na domácí stranu. Hosté tak zatím musí dohánět jednobrankové manko. Šanci ale budou mít v úvodu třetí třetiny, když budou dohrávat svou přesilovou hru. Třetí perioda začne přibližně v 17:45.
40:00'
39:55'
Hosté se snažili v končící druhé třetině využít bleskově přesilovou hru, domácí však byli proti. Nyní se už nic nestane.
39:46'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nigel Dawes – 2 min., vysoká hůl).
39:37'
Golyšev střílel z vrcholu levého kruhu, tu zastavila obrana Slovanu a vypadá to, že se hosté ještě dostanou do útočného pásma.
39:05'
Krikunov objel hostující branku a dostal se před Štěpánka, jeho přízemní střela ale skončila jen vedle jeho branky. Nicméně hráči Jekatěrinburgu stále drží útočné pásmo.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Domácí stále ždímají hosty v jejich pásmu a po střele z levé strany, kterou vyslal Nikita Trjamkin, musel zasahovat hostující brankář, jenž sklapl své betony a neinkasoval.
37:29'
Domácí bojovali v útočném pásmu dlouho o kotouč, až puk získal Popov, ale domácí se ke střele před brankou Jakuba Štěpánka nedostali.
37:03'
Slovan přestál oslabení a stále je tak ve hře. Nyní se snažil prodrat přes Gurkina Michal Řepík, to se mu však nepodařilo. Rázem tak končí další náznak hostující akce.
36:44'
Slovan je už v plném počtu.
36:22'
Chipchura vyhrál buly v pásmu Slovanu a hned na to se hosté utrhli ve vlastním oslabení před domácí klec, do střely se však nedostali.
36:12'
Georgij Bělousov málem tečoval střelu Vasilevského, Štěpánek ale dokázal velmi rychle zareagovat a hlavně zakročit. Hra je přerušena a vhazování proběhne po jeho levé ruce.
35:38'
Domácí pak zakládali akci odzadu a dostali se zpět do útočné třetiny, kde ovšem nedokázali Štěpánka ohrozit. Hosté se hned na to znovu osvobozují.
34:54'
Trjamkin zamíchal kotoučem na modré čáře a poté ho poslal Dawesovi před branku, ovšem tam ho dokázal zachytit Eric Gelinas, který puk posílá až před Kováře.
34:44'
Hosté se opět nechali zbytečně vyloučit a budou tak čelit další přesilové hře Jekatěrinburgu. A mohou se tak obávat.
34:44'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Sersen – 2 min., hákování).
34:17'
Gurkin podržel puk ve vlastní obranné třetině a poté ho poslal Nigelu Dawesovi, jenž už podél pravého mantinelu zakládá další útočnou akci domácího celku.
33:55'
Nakonec však domácí nezahrozili a rychle se tak hosté stěhují před jejich branku.
33:20'
Česalin se zamotal do kotouče, pásmo však udržel a domácí se tak mohou pokusit opět ohrozit branku Jakuba Štěpánka, který už je připraven mezi třemi tyčemi zakročit.
33:06'
Michal Řepík vyslal prudkou střelu směrem k domácí brance, kotouč však obrana Jekatěrinburgu srazila vedle Kovářovy klece. Následně je hra přerušena a po komerční přestávce se bude vhazovat po Kovářově levici.
32:41'
Hosté jsou už v plném počtu.
32:10'
Nigel Dawes byl důrazný na brankovišti, snažil se prostřelit Štěpánka, jenže ten se znovu nenechal zaskočit a předvedl další zákrok, kterým svůj tým podržel.
31:36'
A dalšímu tlaku čelí hráči Slovanu, domácí pálí z každé pozice. Jenže Sersen vybojoval puk po jedné ze střel a odpálil ho až před branku Jakuba Kováře.
31:06'
Litovčenko tečí změnil směr kotouče po střele Dawese, ale Štěpánek dokázal zakročit. Hned na to se hosté osvobozují.
30:44'
Hosté se musí mít na pozoru. Začíná totiž přesilovka domácích a ti se pokusí navýšit své vedení.
30:41'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Řepík – 2 min., sekání).
30:10'
Nigel Dawes si sebral puk na levém kruhu, jenže byl tísněn obranou a ke střele se nedostal. Po něm však mezi kruhy Krikunov ano a už musel Štěpánek do zákroku.
30:00'
Polovina zápasu za námi a domácí stále vedou rozdílem jedné přesné trefy. Hosté se ale urputně snaží o vyrovnání, proti je však pozorný Jakub Kovář.
29:23'
Po dalším obléhání domácích hráčů v útočném pásmu zachytil puk Adam Jánošík a vyhodil ho do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
28:27'
Francis Paré si sjel těsně před Jakuba Štěpánka a poté na něho z levé strany poslal střelu, kterou český brankář ve službách bratislavského Slovanu vytěsnil pravým betonem mimo tři tyče.
28:00'
Po vhazování před ním vybojovali puk domácí hráči a od modré čáry vytasil prudkou střelu od modré čáry Mamkin, ale znovu se Štěpánek prezentoval přesným zákrokem.
27:55'
Česalin si sjel na vrchol pravého kruhu a okamžitě pálil na hostující branku. Jakub Štěpánek si však dokázal poradit a dalším přesným zákrokem podržel svůj tým.
27:42'
Michal Řepík se dostal ke střele na levé straně, jeho krajan Jakub Kovář proti němu vytasil efektní semafor a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravá ruce.
27:18'
Nicholas Schaus převzal od Jánošíka puk a poté pálil na domácí branku. Tam byl však opět připraven Jakub Kovář. Ten tak musel v posledních chvílích být ve svém brankovišti hodně pozorný.
26:46'
Lunter pálil na Kováře a ten vytasil další pozorný zákrok. Hosté prahnou po dalším vyrovnání, zatím je však Jakub Kovář v barvách Jekatěrinburgu proti.
26:06'
Na druhé straně si dobře počínal Jakub Kovář, který pohotově zachytil střelu Chipchury a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce, ovšem až po další komerční přestávce.
25:42'
Hosté se bleskově dostali k další šanci, ale Červený svou střelu poslal jen vedle Kovářovy branky.
24:34'
A hned poté se domácí dostali do útočného pásma, kde nahození od modré čáry zametl za Štěpánkova záda GEORGIJ BĚLOUSOV – 2:1. Domácí tak strhávají vedení zpět na svou stranu. Asistence: Francis Paré.
24:25'
Nigel Dawes se vystavil ofsajdové pasti a hra je přestěhována dos středního pásma, kde se bude vhazovat.
23:30'
Jevgenij Česalin na opačném konci kluziště střílel z levého kruhu, Jakub Štěpánek však zakročil pravým betonem a podržel tak Slovan.
22:56'
Hosté zvýšili tempo hry a opět byli chvilku před branku Jakuba Kováře, jenže střela Sersena z pravého kruhu skončila jen na pozorném Jakubu Kovářovi.
22:05'
Nicholas Schaus nahodil puk od modré čáry před Kováře, ale poté nikdo z jeho spoluhráčů ho netečoval a znovu si tak domácí hráči mohli oddychnout.
21:27'
Nyní musel zasahovat Jakub Kovář po nenápadné střele hostů, situaci ovšem zvládl a Meszárošovu střelu ukryl mezi svými betony. Hra je přerušena.
20:48'
Jakub Štěpánek se tak musel mít na pozoru, před ním střílel Golyšev, ale jeho projektil zachytila obrana Slovanu, která puk poslala daleko od své branky.
20:08'
Hosté se hned po vhazování natlačili do útočného pásma, tam však příliš dlouho nepobyli a hned na to hru na druhou stranu otáčejí domácí hokejisté.
20:01'
Střely na branku po první třetině: 5 – 5
První třetina je za námi. V ní jsme viděli dvě branky, na každé straně jednu. Nejprve otevřel střelecký účet Stéphane Da Costa, který poslal domácí tým do vedení. Ovšem hosté dokázali včas srovnat o šest minut později. Michal Sersen od modré čáry vyslal střelu, která doplachtila až za Kovářova záda. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 16:50.
20:00'
19:55'
Ještě to zkusili domácí hráči před brankou Slovanu, ale jejich zakončení bylo hodně nepřesné. První dějství je tak už u samého konce.
19:30'
Rudolf Červený sáhl do přihrávky od spoluhráče, ale jeho střela nakonec za zády domácího brankáře neskončila.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:36'
Česalin objel branku Slovanu, jenže ho tísnil jeden z obránců hostů a do střely se tak nedostal.
18:26'
Ve skrumáži před Jakubem Štěpánkem se nejlépe zorientoval právě hostující brankář, jenž nadvakrát dokázal ukrýt kotouč pod svojí lapačku a hra je přerušena. Vhazovat se bude po levici Jakuba Štěpánka.
17:46'
V závěru první části hry je stav stále vyrovnaný. Nyní střílel Rassejkin na Štěpánka, ale hostující brankář dokázal znovu zakročit. Hned na to míří jeho spoluhráči znovu do útočné akce.
17:22'
Slovan Bratislava je už v plném počtu.
17:10'
Domácí se uhnízdili v útočném pásmu, Trjamkin nahodil puk před Štěpánka a hosté se znovu osvobozují. Své oslabení už zvládnou.
15:32'
Sersen odvedl dobrou práci v obraně a dostal puk do středního pásma. A dokonce pak hosté mohli zaútočit, když se dostali do rozestavení před domácí brankou. Nic z toho nebylo, ovšem hosté aspoň pošetřili cenné vteřiny z oslabení.
15:22'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Adam Liška – 2 min., podrážení).
15:21'
Jekatěrinburg je už v plném počtu.
14:46'
Meszároš poslal puk před branku, kde ho místo spoluhráče zachytila opět obrana Jekatěrinburgu. Kotouč pak velmi rychle posílá až před hostující branku.
13:58'
Rudolf Červený se pokusil zachytit puk u mantinelu, jenže ten mu odskočil a získali ho domácí hráči, kteří se okamžitě osvobozují.
13:35'
Hosté mají šanci strhnout vedení na svou stranu, čeká je totiž další početní výhoda. A už se pomalu, ale jistě dostávají do útočné třetiny.
13:21'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Kučerjavenko – 2 min., nedovolené bránění).
12:49'
Jenže hned po tom, co už byli domácí v plném počtu, hosté přesto udeřili. Od modré čáry se napřáhl ke střele MICHAL SERSEN a dokázal Kováře prostřelit. Puk umístil do jeho pravého horního rohu – 1:1. Asistence: Adam Liška a Kyle Chipchura.
12:44'
12:10'
Ti zatím hrají své oslabení výborně a opět se dokázali osvobodit. Jejich trest se tak už blíží ke konci a vypadá to vypadá, že neinkasují. Slovan tak na svůj první gól v zápasu budou muset ještě počkat.
11:46'
Minuta početní výhody hostů je pryč. Slovan se nastěhoval do pásma Jekatěrinburgu, ovšem dlouho tam nevydržel. Je tu další osvobození domácích.
10:53'
Domácí se dokázali osvobodit a poslali puk až před branku Slovanu. Hosté tak musejí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
10:44'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jefim Gurkin – 2 min., nedovolené bránění).
10:17'
Štěpánek musel být na druhé straně opět v pozoru, na něho mířili dva domácí hráči, celou situaci ale ustál.
09:33'
Matúš Sukel´ střílel z prostoru mezi kruhy, Jakub Kovář však nastavil svůj beton a střelu zneškodnil. Okamžitě pak rozehrává puk mezi své spoluhráče.
09:18'
Je tu první komerční přestávka.
09:06'
Slovanisté se dobře postavili v obranné třetině a nedovolili domácím průchod před jejich branku. Okamžitě pak míří do útoku.
08:21'
Mamkin sebral hostům puk v momentě, kdy chtěl střílet Adam Jánošík a hned ho znovu vytáhli mimo obranné pásmo. Znovu tak mohou hráči Jekatěrinburgu zaútočit.
07:15'
Domácí se opět natlačili před hostující klec, kde chvíli kombinovali, tentokráte se však ke střele nedostali. Bratislavané tak otáčejí hru na opačnou stranu.
06:46'
Domácí po úvodním tlaku otevírají účet dnešního duelu. Dawes našel z levé strany volného STÉPHANEHO DA COSTU těsně před Štěpánkovou brankou a poté už v pohodě zakončil – 1:0. Asistence: Nigel Dawes.
05:55'
Eric Gelinas vyslal na Kováře přízemní střelu, kterou však domácí brankář v pohodě dokázal pokrýt. Pak ale raději přerušil hru před dotírajícími hosty.
05:37'
Jakub Štěpánek se zatím mezi bratislavskými tyčemi vůbec nenudí, aktivnější jsou rozhodně hráči Jekatěrinburgu.
04:58'
Hrnka nahodil kotouč před domácí branku, nikdo ze spoluhráčů však na puk nedosáhl a rázem tak končí velmi rychle další náznak hostující akce.
04:20'
Po chybné rozehrávce Slovanu zahrozil Trjamkin, Dávid Buc však zakročil v pravý moment a zachytil puk. Poté ho okamžitě vyhodil do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
03:45'
Stéphane Da Costa se málem dostal do zakončení před Štěpánkem, ten však sklapl své betony a nepustil přes ně žádnou střelu domácích.
03:00'
Chad Rau se natlačil do blízkosti Kovářovy branky, jeho přízemní střela však brankáře Jekatěrinburgu neohrozila. Poté jen pohlídal kotouč, který si hned převzala obrana domácího celku.
02:18'
Po dalším zákroku Jakuba Štěpánka byla hra přerušena a vhazovalo se tak opět v obranném pásmu Slovanu a hned na to pak Bratislavané unikli do útoku.
01:35'
Ovšem opět na Jakuba Kováře nevyslali střelu a domácí celek se tak přemisťuje opět před jeho český protějšek, tedy před Jakuba Štěpánka.
01:07'
Hned na to poslal brankář bratislavského Slovanu kotouč po mantinelu ven z pásma a hosté tak mohou projít do další útočné akce.
00:34'
Alexandr Kučerjavenko vyslal z pravé strany střelu na branku Slovanu, Jakub Štěpánek však dokázal svým levým betonem zakročit a podržel svůj tým.
00:06'
Hosté se hned po zisku kotouče z úvodního vhazování dostali do útočného pásma, jenže zahrozit před Kovářovou brankou se jim nepodařilo.
00:01'
Dozněly hymny obou zemí a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Mamkin, Mišarin, Gurkin, I. Višněvskij, Valitov – Česalin, Kučerjavenko, Krikunov (A) – Golyšev, S. Da Costa, Dawes (A) – Sexton, Paré, Bělousov – Litovčenko, V. Popov, Rassejkin – Obidin.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Meszároš (A), Schaus, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Buc, Sukel', Rau – Hedera, Šimun, Hrnka.

Rozhodčí: Gamalej, Kislov – Maximovskij, Osipov.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.