KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Dynamo Moskva - 27. října 2018   14:00

Magnitogorsk
13:55' Pakarinen (Rasmussen) • 24:31' Rasmussen (Antipin, N. Kuljomin)
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
Dynamo Moskva
01:39' Zackrisson  (I. Nikulin, Mironov)
Akuzovskij, Lavrentěv – Galimov, Zacharov
Arena Metallurg

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Michal Bulíř (MET): 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:30
Je dobojováno, Magnitogorsk na domácím ledě zabral a udolal Dynamo Moskva těsně 2:1. Hosté se sice ujali vedení už ve druhé minutě zásluhou Zackrissona, za Metallurg ale ještě v první třetině vyrovnal Pakarinen a v té druhé dokonal obrat Dennis Rasmussen. Ve třetí části si svěřenci Josefa Jandače svůj těsný náskok pečlivě hlídali a nepustili Dynamo do žádných velkých šancí.
59:35'
Hráči Dynama sice kombinují v útočném pásmu, k žádným střelám se ale nedostávají. A čas běží...
58:56'
Ivan Bočarov upaluje na střídačku, hosté to zkusí v šesti!
58:02'
Hra byla po dlouhé době přerušena a následovat bude ještě jedna komerční přestávka.
57:37'
Pas na Indrašise byl příliš prudký a kotouče se ujal brankář Košečkin, který ho bez váhání vysokým obloukem vyhodil do bezpečí.
57:08'
Domácí hokejisté opět dostávají kotouč do bezpečí, hráčům Dynama se čas na vstřelení vyrovnávacího gólu začíná krátit.
56:16'
Patrik Zackrisson nabral rychlost ve středním pásmu a prokousal se až do mezikruží, tam ale o puk přišel ještě předtím, než stihl vystřelit.
55:24'
Iiro Pakarinen neměl komu přihrát, a tak od červené čáry jen nastřelil puk do útočné třetiny a odjel vystřídat.
54:33'
Hostům se až teď podařilo dostat kotouč z vlastního pásma, svěřenci Josefa Jandače ale nenechali Dynamo ani vystřídat a opět vesele kombinují.
53:45'
Matt Ellison a krátce po něm ještě Jevgenij Timkin se dostali ke střelám z mezikruží, Bočarov si ale s oběma pokusy poradil.
52:50'
Na konci přečíslení dva na jednoho stál Andrej Čibisov, který mohl pojistit vedení Metallurgu, Ivan Bočarov ale skvělým zákrokem udržel Dynamo ve hře!
51:54'
Košečkin teď chvilku vůbec nevěděl, kde je puk, naštěstí pro Magnitogorsk se ale nikdo v bílém dresu k dorážce z předbrankového prostoru nedostal!
51:02'
Alexej Pepeljajev na útočné modré přišel o puk, Igor Makarov ho ale o pár sekund později zavezl zpět do soupeřovy třetiny.
50:05'
Do konce třetí třetiny zbývá už jen deset minut a hokejisté Metallurgu si pečlivě stráží svůj těsný náskok, hosté jsou ve třetí části zatím zcela bezzubí.
49:12'
Nepovedená rozehrávka Dynama končí na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Ivana Bočarova.
48:28'
Aktivní Semjon Pankratov se opět prokousal do útočného pásma a nakonec vyzval ke střele Alexeje Pepeljajeva, ten si ale z pravého kruhu na Košečkina nepřišel.
47:29'
Nikolaj Kuljomin v předbrankovém prostoru na prudkou přihrávku nedosáhl a hokejisté moskevského celku už v poklidu zakládají protiútok.
46:36'
Bulířovo nahození z pravého kruhu si Bočarov pohlídal, následovat bude komerční přestávka.
46:08'
Ani jeden tým se nikam nežene a čas rychle běží, především domácí brankář Vasilij Košečkin je ve třetí třetině prakticky bez práce.
45:11'
Ivan Bočarov po střele Varfolomejeva z vrcholu kruhů pro jistotu přerušil hru, vhazovat se bude po pravici hostujícího gólmana.
44:20'
Na ledě jsou nyní čtvrté formace obou týmů, po nepovedené rozehrávce Pankratova je puk v moci magnitogorských zadáků.
43:25'
Viktor Antipin vyčkává za vlastní brankou na dostřídávající spoluhráče, ve třetí třetině se zatím hraje bez jakýchkoliv přerušení.
42:47'
Napadající Jevgenij Timkin teď pořádně zatopil rozehrávajícímu brankáři Dynama, Ivan Bočarov si ale nakonec poradil a vyhodil puk z pásma.
41:52'
Igor Makarov se na pravém kruhu dostal k odraženému kotouči, jeho následná střela z otočky ale postrádala přesnost.
40:57'
Kagarlickij ze středního pásma nahodil puk za Košečkinovu bránu, tam se ho ale ujali domácí zadáci, kteří nyní v poklidu rozehrávají.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 15:38.
Svěřenci Josefa Jandače vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně a zásluhou Dennise Rasmussena v pětadvacáté minutě zvrátili vedení na svou stranu. Od té doby byl k vidění vyrovnaný hokej s pár nevyužitými šancemi na obou stranách, stav 2:1 ale platí i po čtyřiceti minutách.
40:00'
39:38'
Kagarlického střela z pravé strany byla přizvednuta do ochranné sítě, do konce druhé třetiny zbývá už jen necelá půlminuta.
38:56'
Nepovedená rozehrávka Metallurgu končí na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Košečkina.
37:58'
V závěru druhé třetiny je hra plná nepřesností na obou stranách, kotouč se bez žádného efektu stěhuje ze strany na stranu.
37:06'
Semjon Pankratov ujel po levém křídle a jednoduchým nahozením od mantinelu vybojoval buly v útočném pásmu.
36:09'
Také Dynamo už hraje v plném počtu, domácí si v této přesilovce žádnou velkou šanci nevypracovali.
35:16'
Matt Ellison se zpoza branky vytlačil až do předbrankového prostoru, svou následnou střelu ale usměrnil jen do připravené Bočarovovy náruče.
34:29'
Ellison se k dorážce Bulířova nahození nedostal, Ivan Bočarov dokázal ukrýt odražený puk ve své výstroji včas.
34:05'
Vjačeslav Kuljomin (DMS) stráví příští dvě minuty na trestné lavici za sekání.
33:08'
Mozjakin už se vrátil z trestné lavice a okamžitě se zapojuje do protiakce svého týmu.
32:20'
Po nepřehledném závaru před Košečkinem se Kagarlickij k volnému kotouči nedostal a o pár sekund později domácí vyhodili puk do bezpečí.
31:46'
Hráči moskevského celku si vyměňují puk v útočné třetině, zatím se ale nedostali k žádné střele.
31:05'
Sergej Mozjakin (MET) vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl, Dynamo si tak zahraje svou třetí přesilovku.
29:45'
Andrej An. Mironov zkusil štěstí od modré, Vasilij Košečkin měl ale dobrý výhled a bez potíží zakročil.
29:02'
Dmitrij Kagarlickij neměl komu přihrát, a tak jen nahodil puk do útočného pásma a odjel vystřídat.
28:07'
Střelu Alexeje Běreglazova z levého kruhu Bočarov stačil vyrazit ramenem a o pár sekund později přerušil hru.
27:14'
Střelu Michala Bulíře z mezikruží si Bočarov pohlídal a přerušil hru, následovat bude komerční přestávka.
26:48'
Timkin se prokousal přes útočnou modrou, krátce za ní ale o kotouč přišel a hráči v bílých dresech se poté osvobodili.
26:05'
Svěřenci Josefa Jandače jsou i nadále aktivnější a ve druhé třetině prakticky nepouštějí hosty k puku.
24:31'
Metallurg právě vstřelil branku!
Tlak Magnitogorsku ale ještě pokračoval a domácí se nakonec kýřežného gólu dočkali! Kuljominova střela z mezikruží v síti neskončila, po následném závaru před Bočarovem ale dorazil kotouč za jeho záda DENNIS RASMUSSEN. Asistence: Nikolaj Kuljomin a Viktor Antipin.
24:22'
Domácí kapitán Sergej Mozjakin měl na hokejce vedoucí gól, jeho ránu z mezikruží ale Ivan Bočarov skvěle zneškodnil!
23:35'
Metallurg hraje v plném počtu, hokejisté Dynama ale i nadále drží puk v útočném pásmu.
22:27'
Vitalij Menšikov se na vrcholu levého kruhu dostal k odraženému puku a bez váhání vystřelil, rána mu ale nesedla podle představ.
21:48'
Ilja Nikulin tvrdě vypálil od modré, Košečkin ale měl dobrý výhled a bez potíží zasáhl.
20:59'
Domácí střídačka vyfasovala dvouminutový trest za nesportovní chování, Dynamo si tak na začátku druhé třetiny zahraje v početní výhodě. Trest odpyká Pavel Varfolomejev (MET).
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 14:48.
Po první třetině svítí na kostce nad ledem nerozhodné skóre 1:1. Hosté vstoupili do zápasu skvěle a už ve druhé minutě šli do vedení zásluhou Zackrissona, další šance ale hokejisté Dynama neproměnili a Magnitka postupně převzala iniciativu. Ve čtrnácté minutě vyrovnal Pakarinen a stav 1:1 vydržel až do sirény.
20:00'
19:27'
Timkin se ve vlastním oslabení vydal kupředu, na vrcholu kruhů ale o kotouč přišel.
19:05'
Dynamo má statisticky jednu z nejlepších přesilovek v soutěži (využití přes 29%), tato početní výhoda ale hostům zatím vůbec nevychází.
18:23'
Hosté si zahrají přesilovku, Jevgenij Birjukov (MET) půjde pykat na dvě minuty za hákování.
17:09'
Šipačovova formace se opět usadila v útočném pásmu, žádná střela z toho ale nepramenila.
16:22'
A znovu, po vyrovnávacím gólu Pakarinena je hra hodně rozkouskovaná a plná nepřesností na obou stranách.
15:45'
Nikita Bobrjašov sice nerozehrál vůbec přesně, následná protiakce Dynama ale neměla dlouhého trvání a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
14:48'
Hosté se pokoušejí uklidnit hru, Miika Koivisto nyní vyčkává za vlastní brankou na dostřídávající spoluhráče.
13:55'
A je vyrováno! Rasmussen se uvolnil na levém křídle a poté našel v mezikruží nikým nehlídaného IIRA PAKARINENA, jenž z první zametl puk za Bočarovova záda. Asistence: Dennis Rasmussen.
12:46'
Hra byla po dlouhé době přerušena a do Magnitogorsku se společně vrátíme po komerční přestávce.
11:50'
Vadim Šipačov se na pravém kruhu dostal k odraženému kotouči, jeho následná střela ale zaduněla jen o zadní hrazení.
10:57'
V úvodu utkání sledujeme rychlý hokej s minimem přerušení, po ospalém vstupu do zápasu je domácí Magnitogorsk o něco aktivnějším týmem.
10:02'
Nepovedená rozehrávka Dynama končí na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí před Ivana Bočarova.
09:18'
Zkušený Šipačov se z rohu kluziště prokousal až do předbrankového prostoru, následné bekhendové zakončení mu ale nesedlo podle představ.
08:37'
Domácí se začínají dostávat do hry, po levém křídle teď zavezl kotouč do útočné třetiny Roman Ljubimov.
07:34'
Ivan Vereščagin dostal nabito na modrou, jeho následná rána ale orazítkovala jen levý beton Ivana Bočarova.
06:55'
Sergej Mozjakin dostal nabito na levý kruh, zkušený snajpr ale neměl seřízená mířidla a svatyni Dynama výrazně minul.
05:48'
Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu, to ale Mozer prohrál a hráči v modrách dresech poté dostali kotouč do bezpečí.
04:51'
Svěřenci Josefa Jandače se zatím vůbec nedostali do hry, favorizovaný Magnitogorsk se v úvodu utkání jen brání.
03:45'
Andrej An. Mironov to zkusil od modré a jeho střelu ještě dokázal tečovat Vladimir Brjukvin, Košečkin si ale tentokrát dokázal poradit.
02:28'
Další velkou šanci moskevského celku měl na hokejce Vadim Šipačov, jemuž se ale ze skvělé pozice nepodařilo uklidit kotouč do sítě!
01:39'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé, Dynamo se hned ve druhé minutě zápasu dostává do vedení! PATRIK ZACKRISSON nabral rychlost na levém křídle, vypálil z kruhu a jeho projektil zapadl přesně pod břevno. Asistence: Ilja Nikulin a Andrej An. Mironov.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Běreglazov, Matuškin, Vereščagin, Bobrjašov, J. Birjukov, Zajcev – Mozjakin, Ellison, Bulíř – N. Kuljomin, Rasmussen, Pakarinen – N. Shore, Varfolomejev, Čibisov – Jazkov, Timkin, Dorofejev – Ljubimov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, D. Višněvskij, Mironov, Menšikov, Pepeljajev – Kagarlickij, I. Makarov, Šipačov – Indrašis, Tarasov, Brjukvin – V. Kuljomin, Zackrisson, Mozer – Igumnov, Kruglov, Pankratov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Lavrentěv – Galimov, Zacharov.
DYNAMO MOSKVA

Za moskevský celek v této sezóně nastupují zvučná jména jako Šipačov, Indrašis, Kagarlickij či Hietanen, Dynamu se ale letos vůbec nedaří. Modro-bílí jsou v Západní konferenci třetí od konce s dvoubodovou ztrátou na postupové pozice. Na probíhajícím tripu mají Moskvané zatím bilanci jedné výhry a jedné porážky, po prohře s městským rivalem Spartakem Dynamo zabralo a zvítězilo v Soči 5:1.

Československá stopa:
-
METALLURG MAGNITOGORSK

Svěřenci Josefa Jandače mají za sebou ne zrovna ideální vstup do sezóny, Magnitka se ve Východní konferenci přesto drží na slušném pátém místě (byť s propastnou patnáctibodovou ztrátou na vedoucí Jekatěrinburg). Magnitogorsk se dnes pokusí ukončit sérii dvou porážek v řadě – 2:3 s Jaroslavlí a 3:5 s vedoucím Avtomobilistem.

Michal Bulíř, 1 bod (1+0)
Vítám všechny příznivce dobrého hokeje u sledování textového přenosu z duelu Kontinentální hokejové ligy, v němž Metallurg Magnitogorsk od 14:00 změří síly s Dynamem Moskva. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.