KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Jekatěrinburg - 10. října 2018   16:00

Magnitogorsk
46:46' Antipin (Wolski)
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
Jekatěrinburg
07:19' Bělousov  (Milovzorov) • 20:30' Dawes   • 22:09' Chripunov  (Mamkin, V. Popov) • 45:34' Paré  (S. Da Costa)
Zagidulin (23. Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Ellison, Mozjakin, Wolski – Pakarinen, Timkin, Rasmussen – Čibisov, Varfolomejev, Ljubimov – Dorofejev, Jazkov, Kaletnik – Platonov.
Belov, Gašilov – Gordenko, Zacharov
Arena Metallurg
7 108 diváků

Česká stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 29 střel, 28 zákroků, 1 gól.
Favorit tohoto zápasu vyhrává tento duel poměrně jednoznačně. Avtomobilist Jekatěrinburg předvedl zodpovědný výkon a díky povedenému vstupu do druhé třetiny se dostal do vedení 3:0. Domácí v poslední třetině skórovali jen jednou. Avtomobilist bere dva body a v této sezóně ještě neprohrál.
59:13'
Domácí se dostali do postavení mimo hru, jejich následná branka platit nemohla. Buly ve středním pásmu. Vasilij Košečkin se vrací do hry.
59:00'
Probíhá poslední minuta v zápase.
58:36'
Jekatěrinburg se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
58:12'
Domácí celk sice přešel o útočné pásmo, následně Stéphane Da Costa netrefil prázdnou branku.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:14'
Domácí celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:14'
Oddechový čas pro hosty.
Dnešní utkání sleduje 7 108 diváků.
56:08'
Francis Paré pálil z první, jeho ránu možná brankář Vasilij Košečkin lehce vytěsnil nad.
55:35'
Jakub Kovář překazil další zajímavou akci soupeře, domácí se snaží snížit, ale chybí jim klid na zakončení.
55:07'
Magnotogorsk se dostal do postavení mimo hru.
54:34'
Z mezikruží pálil jeden z domácích hráčů. Ten však trefil střed branky, kde byl Jakub Kovář.
54:06'
Metallurg rozehrává od své branky, propracoval se rychle do útočného pásma. Pavel Varfolomejev to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
53:40'
První minuta přesilovky je pryč, domácí sice byli v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostali.
52:42'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
52:41'
Domácí hráči se sice prorpacovali do útočného pásma, ale Alexej Běreglazov na modré čáře neudržel kotouč.
52:11'
Vitalij Popov pálil z mezikruží, jeho projektil kryje Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.
51:40'
Stanislav Jegoršev rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru hostujícího celku. Magnitka se nemůže prakticky dostat do útočného pásma na delší čas.
50:01'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Hostující celek drží hru daleko od své branky.
48:55'
Magnitogorsk se pokouší hrát aktivně, a tak zdramatizovat zápas, ale zatím marně.
46:46'
Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí fanoušci i hráči slaví svou první branku v zápase. Výborně před brankou tečoval kotouč mimo dosah brankáře Kováře VIKTOR ANTIPIN. Asistence: Wojtek Wolski.
46:31'
Přesilovou hru hraje nyní domácí celek, který má možnost snížit.
46:30'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., držení).
45:34'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Dominance hostujícího celku pokračuje dál, prosazuje se i v této třetině. Puk Da Costa přenechal spoluhráči, tím byl FRANCIS PARÉ. Jeho tvrdá přesilovková rána zapadla přesně do sítě. Asistence: Stéphane Da Costa.
45:07'
Domácí celek, který se nyní brání, vyhazuje přes všechny čáry.
44:38'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).
43:10'
Vasilij Košečkin rozehrál na Matta Ellisona, který nedokázal zpracovat..
42:35'
Vladislav Kaletnik rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně se domácí dostali do útočného pásma. Kotouč ale po nepřesné přihrávce mají hosté.
41:07'
Francis Paré pálil z dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný obránci do ochranné sítě, buly před brankou Magnitky.
40:01'
Výborně vyšel hostujícím hráčům vstup do druhé třetiny, k jednomu gólu přidali další dva, a tak mají před poslední třetinou velmi dobrý a pohodlný tříbrankový náskok.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane.
39:17'
Stéphane Da Costa pálil z mezikruží, Vasilij Košečkin byl připravený.
38:39'
38:30'
Početní výhodu pravděpodobně domácí nepromění.
37:43'
Avtomobilist vyhazuje přes všechny čáry, oba celky střídají.
37:13'
Početní výhodu hrají domácí, na ledě je první přesilovková formace.
36:39'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Andrej Obidin – 2 min., vysoká hůl).
36:30'
Domácí se nyní dostali do střelecké pozice, Dennis Rasmussen pálil mimo.
35:48'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, o kotouč se bojuje zejména ve středním pásmu.
34:43'
Nigel Dawes se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje do rukavice Viktor Antipin.
33:06'
Matt Ellison, dnes aktivně hrající, rozehrává další zajímavou akci.
32:52'
Vasilij Košečkin rozehrává na obránce před sebou, následná akce končí nepřesným pasem.
32:24'
Vladislav Kaletnik aktivně dohrál soupeře v útočném pásmu, ale kotouč vybojovat nedokázal.
32:10'
Michail Mamkin málem vypíchl kotouč a dostal se do zakončení.
31:50'
Maxim Matuškin rozehrává od své branky, ale domácí celek má velké problémy s přechodem do útočné fáze.
30:51'
Viktor Antipin pálil z dobré pozice, s jeho projektilem si bez problémů poradil brankář Jakub Kovář.
30:37'
Jevgenij Birjukov rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej.
30:11'
Sledujeme rychlý hokej, který však mnoho šancí nenabízí.
28:05'
Stéphane Da Costa zakončoval a jeho projektil kryje bez výraznějších problémů Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.
26:50'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej, který se musí více zamlouvat fanouškům hostujícího celku.
26:20'
Georgij Bělousov pálil z dobré pozice, jeho projektil dokázal mimo branku vytěsnit brankář Vasilij Košečkin.
25:17'
Vasilij Košečkin nyní předvedl dva dobré zákroky proti brejku soupeře. První ránu vyrazil před sebe. Hostující hráč pak z ostrého úhlu dorážel a trefil jen beton.
24:40'
Roman Ljubimov rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma. Jeho projektil z horní hranice kruhu nebyl přesný.
24:20'
Domácí celek nyní zahrozil, ale Jakov Rylov od modré čáry pálil mimo branku.
24:04'
Hraje se zejména ve středním pásmu, na výraznější šanci v toto pasáži hry čekáme.
22:09'
Střídání v brance týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Arťom Zagidulin, přichází Vasilij Košečkin.
22:09'
Michail Mamkin pálil od modré čáry, jeho projektil si před brankou STĚPAN CHRIPUNOV zblokoval, a pak snadno zakončoval do odkryté části branky. Arťom Zagidulin nebyl v dobrém postavení. Asistence: Michail Mamkin a Vitalij Popov.
20:30'
Hostující celek navyšuje své vedení. Nyní to výborně udělal NIGEL DAWES. Vystihl pas soupeře, vybruslil si do lepší střelecké pozice a prosazuje se přesnou střelou zápěstím.
20:24'
Velkou šanci měl nyní hostující celek, ale ještě neuspěl.
20:01'
Jednu jedinou branku jsme viděli v první třetině, odraženou střelou se dokázal prosadit hostující celek, který vede po dvaceti minutách 1:0.
20:00'
19:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:35'
Maxim Matuškin čeká na dostřídání spoluhráčů, následná rychlá akce postrádala přesnější finální přihrávku.
17:40'
Jeden z domácích hráčů nahodil kotouč na branku Kováře a šel střídat.
17:22'
9:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
16:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu.
15:23'
Iiro Pakarinen pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
15:04'
Oba týmy za hry střídají, zvládli to dobře, ani jeden celek nehrál v šesti.
14:14'
Zakázané uvolnění se nepíská, sledujeme domácí rozehrávku z obranného pásma.
13:26'
Po komerční přestávce pokračuje první třetina dál. Sledujeme rychlý hokej. Roman Ljubimov se propracoval k puku v útočném pásmu.
12:12'
Metallurg se dostal do problémů, Dmitrij Zajcev ale dokázal dostat kotouč od své branky.
12:00'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Od vstřelené branky na výraznější šanci čekáme.
11:42'
Jevgenij Timkin odchází střídat, za svou brankou přenechává kotouč spoluhráči.
11:10'
Přesilovku domácí celek proměnit nedokázal.
10:40'
Oslabení zvládá hostující celek velmi dobře. Magnitku do výraznější šance nepustil.
10:11'
Matt Ellison pálil po přihrávce od spoluhráče z první, jeho tvrdou ránu kryje Jakub Kovář.
09:37'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale na výraznější příležitost na vyrovnání zatím čeká.
08:45'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., nedovolené bránění).
08:43'
Domácí celek se nyní natlačil do útočného pásma a před branku. Ale Jakub Kovář si s první střelou poradil, a pak už ukryl kotouč do výstroje.
07:19'
Hostující celek se dostává do vedení. Tvrdou střelu Milovzorova vyrazil brankář jen před sebe,kde byl zcela volný GEORGIJ BĚLOUSOV. Asistence: Jegor Milovzorov.
06:06'
Maxim Matuškin rozehrává od modré čáry, Wojtek Wolski se s Mozjakinem dostali do zakončení. Brankář byl pozorný, Jakub Kovář podržel své spoluhráče.
04:56'
Michail Mamkin před brankou tečoval kotouč, Arťom Zagidulin dokázal zasáhnout i tak.
04:31'
Dan Sexton a jeho spoluhráči kombinovali v útočném pásmu. Do střelecké pozice se nikdo z jeho kolegů nedostal.
04:00'
Nikita Trjamkin udržel útočné pásmo, a tak může akce hostů pokračovat dál. Maxim Rassejkin tečoval kotouč před brankou. Arťom Zagidulin byl pozorný.
03:16'
Matt Ellison byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho ránu dokázal vyrazit hostující Jakub Kovář.
02:25'
Hostující celek špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění.
01:22'
Matt Ellison měl kotouč před odkrytou brankou, ale jeho projektil zblokoval jeden z vracejících se beků.
01:04'
Oba týmy střídají, hraje se klidný úvod zápasu.
00:38'
Georgij Bělousov rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma. Jeho projektil byl zblokovaný.
00:08'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Ellison, Mozjakin, Wolski – Pakarinen, Timkin, Rasmussen – Čibisov, Varfolomejev, Ljubimov – Dorofejev, Jazkov, Kaletnik – Platonov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Mamkin, Gurkin, Ljamin, Jegoršev, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Valitov, Mišarin – Sexton, Dawes, S. Da Costa – Paré, Bělousov, Milovzorov – Litovčenko, Gračov, Rassejkin – Chripunov, V. Popov, Obidin.

Rozhodčí: Belov, Gašilov – Gordenko, Zacharov.
Metallurg Magnitogorsk
Odehrál šestnáct zápasů s bilancí 9-2-0-5 a získal dvaadvacet bodů. V tabulce Východní konference je na třetí pozici. Skóre má 47:47. Z posledních pěti zápasů vyhrála Magnitka všechny. Poradila si s Dynamem Moskva 6:5 v prodloužení. V základní části pak s Jaroslavlí 3:2,Kunlunem 3:1, Vladivostokem 4:3 a Chabarovskem 4:3. Týmu se momentálně daří a může být spokojený.
Avtomobilist Jekatěrinburg.
Jako jediný celek Východní konference zatím neprohrál. Z patnácti odehraných zápasů třináctkrát vyhrál v základní hrací době a dvakrát v prodloužení. Skvělý vstup Jekatěrinburgu do sezóny. Skóre má 57:22 a 30 bodů. V konferenci má náskok čtyři body na druhý Omsk a osm bodů na třetí Magnitogorsk. Poslední dva zápasy vyhrál tento celek shodně 5:2, porazil Chabarovsk a Kunlun. V posledních třech zápasech vstřelil vždy pět branek.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.