KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Ufa - 16. října 2018   16:00

Magnitogorsk
19:38' Čibisov (Matuškin)
1:2
(1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Ufa
Ufa
10:14' Kadějkin   • 61:13' Larsen  (Omark, Hartikainen)
Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov
Arena Metallurg
7 333 diváků
Ufa

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Rozhodující branku zaznamenal po rychlé akci Larsen, který kotouč poslal pod horní tyčku,
61:13'
Ufa právě vstřelila branku!
Hostující celek sehrál prodloužení výborně, přečíslení vyřešil Omark pasem na spoluhráče, tím byl PHILIP LARSEN. Ten pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.
61:06'
Domácí celek hraje pasivně, hosté mají převahu.
60:01'
Ve druhé ani třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 1:1 uvidíme prodloužení.
60:00'
59:50'
Už se nic nestane.
58:44'
Další práce pro hostujícího brankáře. Wojtek Wolski pálil z první a Juha Metsola přerušuje hru.
58:12'
Roman Ljubimov měl velkou šanci, jeho rána z dobré pozice končí jen ve středu branky, kde byl připravený Juha Metsola.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:33'
Magnitogorsk se pokouší hrát aktivně, ale má velké problémy s přechodem do finální fáze, tedy s koncovkou.
56:13'
Hostující brankář vyjel za svou branku, aby rozehrál. Napadal ho sice domácí útočník, ale Sergej Mozjakin pálil mimo.
54:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže dostat do gólové šance.
53:33'
Hostující brankář kryje kotouč, dokázal si poradit s rychlou ránou od modré čáry,
52:42'
Hostující celek rozehrává od své branky, puk ale získal domácí tým.
52:15'
Hraje se spíše ve středním pásmu.
52:01'
51:30'
Alexej Běreglazov dostal přihrávku na útočnou modrou, akce pokračuje dál.
51:00'
Polovina přesilovky je pryč, domácí celek musí znovu o útočné pásmo bojovat.
50:28'
Domácí celek. Viktor Antipin vypálil od modré čáry. Jeho ránu kryje brankář Juha Metsola.
50:01'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podrážení).
48:14'
Hostující celek byl zahnaný až za svou branku, odkud musí rozehrávat.
48:00'
Vladimir Tkačov pálil z mezikruží, jeho projektil byl ale vyražený za branku.
47:27'
Špatná rozehrávka domácího celku znamená další icing. Magnitogorsk doplácí na nepřesné přihrávky.
47:04'
Arťom Fjodorov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu tak tak vyrazil Vasilij Košečkin. Následně je vyhozeno na icing.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek hraje aktivně, pokouší se o vstřelení vedoucí branky.
45:34'
Komerční přestávka, kotouč kryje domácí brankář po střele Arťom Fjodorov. Vhazovat se tak bude před brankou Metallurgu.
44:24'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
43:47'
Juha Metsola neměl problém se střelou Matuškina od modré čáry, hra je přerušená.
43:30'
Jevgenij Birjukov čeká na dostřídání spoluhráčů, následně i on míří na střídačku.
42:40'
Domácí brankář rozehrává od své branky, následně se dostali hráči Magnitogorsku do útoku, ale zakončit nikdo z nich nedokázal.
41:31'
Jevgenij Birjukov dostal kotouč do útočného pásma, ale následně nedokázal udržet puk na území soupeře. Domácí tak přicházejí o útok.
40:48'
Sledujeme poklidný úvod třetí třetiny, domácí začali poněkud aktivněji.
40:25'
Domácí Sergej Mozjakin se dostal do střelecké pozice a rychle vypálil. Jeho ránu kryje brankář Juha Metsola.
40:01'
Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině jsme přes několik šancí gól neviděli, a tak platí po čtyřiceti minutách tohoto dramatického duelu vyrovnaný stav 1:1.
40:00'
39:35'
Už se pravděpodobně nic nestane, domácí mají kotouč pod kontrolou.
39:13'
Iiro Pakarinen to zkoušel z pravé strany na vzdálenější tyč, ale ráně chyběla přesnost.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:10'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Magnitogorsku.
37:39'
Vjačeslav Osnovin se nadvakrát dostal do střelecké pozice, domácí brankář předvedl dva dobré zákroky.
37:14'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se spíše ve středním pásmu.
36:20'
Juha Metsola kryje bleskovou akci domácího celku.
36:10'
Hostující celek se rychle dostal do útočného pásma, Teemu Hartikainen zakončoval, ale netrefil se přesně.
34:40'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Vladislav Kaletnik dostal hru na modrou čáru, následná rána byla nepřesná.
33:29'
Juha Metsola kryje kotouč po střele Andreje Čibisova. Domácím hokejistům se početní výhoda vůbec nepovedla.
32:37'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
32:20'
Maxim Matuškin pálil od modré čáry, brankář Ufy byl pozorný.
31:33'
Domácí celek sice hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma, samostatně to zkoušel Jevgenij Timkin. Trefil jen brankáře.
30:28'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Arťom Sergejev – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
30:11'
Hraje se zejména ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útoku.
28:46'
Domácí Viktor Antipin rozehrávají od své branky., následně se první formace Magnitky dostala do útočného pásma.
27:54'
Sledujeme rychlý hokej, nyní se do šance dostal domácí celek, Maxim Matuškin pálil a jeho pokus rychle vyklepal brankář z rukavice.
26:32'
Vladimir Žarkov se dostal do situace dva na jednoho, ale nedokázal přesněji vypálit.
25:08'
Sergej Mozjakin se dostal do zajímavé střelecké pozice, následně v brejku jel na branku Wojtek Wolski, ale nedokázal brankáře soupeře.
24:14'
Wojtek Wolski se propracoval do šance, ale jeho ránu vyrazil brankář Juha Metsola mimo branku.
24:04'
Po dlouhé době vidíme střelu na branku, Anton Burdasov pálil z dobré pozice, jeho tvrdou ránu kryje Vasilij Košečkin.
22:50'
Hostující celek se pokouší rychle získat vedení. Zatím ale velmi dobře hrající domácí.
20:50'
Hostující celek rozehrává od své branky, Alexej Semjonov následně založil nepřesnou akci, icing.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil hostující celek, a pak v poslední minutě dokázal se štěstím domácí tým vyrovnat. Po první rychlé třetině platí nerozhodný stav.
20:00'
19:38'
Metallurg právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, se štěstím se trefuje ANDREJ ČIBISOV. Ten dokázal z nulového úhlu vypálit a kotouč se odrazil od brusle brankáře za čáru. Asistence: Maxim Matuškin.
18:33'
V závěru třetiny mnoho šancí k vidění není. Vladimir Tkačov v útočném pásmu přišel o kotouč.
17:41'
Pavel Koledov pálil na druhé straně od modré čáry a jeho projektil má v rukavici Vasilij Košečkin.
16:51'
Jevgenij Timkin se dostal do útočného pásma, jeho spoluhráč však nedokázal tečovat kotouč před brankou.
16:30'
Domácí druhá formace se stabilně dostala do útočného pásma, na branku však vystřelit nedokázala.
15:40'
Jevgenij Birjukov pálil od modré čáry, jeho projektil má v rukavici Juha Metsola.
15:10'
Domácí celek momentálně diktuje tempo hry, hraje aktivněji, snadněji se dostává do útočného pásma. Na výraznější šanci ale čeká.
14:40'
Sergej Mozjakin to zkoušel dobře z mezikruží, výborně zasáhl hostující gólman Juha Metsola.
14:16'
Nikolaj Kuljomin se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.
14:00'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zbytečně se nepřerušuje.
13:11'
Anton Burdasov přišel v útočném pásmu o puk, a tak hraje domácí obránce Jevgenij Birjukov.
12:41'
Teemu Hartikainen se po samostatné akci dostal do střelecké pozice, ale puk nechal ve finální fázi za sebou. Zakončit nedokázal.
12:05'
Arťom Sergejev rozehrává od své branky, čekal na dostřídání spoluhráčů.
11:40'
Alexandr Kadějkin nahodil kotouč do útočného pásma, ale dobruslit jej nedokázal. Domácí celek se rychle chtěl dostat do útoku, ale neuspěl.
11:08'
Domácí celek se pokouší rychle odpovědět, naráží ale na velmi dobře hrající obranu Ufy.
10:14'
Skvěle to udělal ALEXANDR KADĚJKIN, který posílá hostující celek do vedení. Vybruslil si před branku a kotouč elegantně zasunul do protipohybu brankáře. Vasilij Košečkin neměl naději na úspěch.
09:40'
Hra je přerušena, Vladislav Kaletnik zakončoval akci domácích, a tak musel zasahovat brankář.
09:23'
09:00'
Philip Larsen pálil do připraveného brankáře Vasilije Košečkina. Domácí gólman byl pozorný.
08:50'
Anton Burdasov vypálil a jeho ránu kryje domácí brankář, vhazovat se bude v útočném pásmu Ufy.
08:27'
Vladimir Tkačov hledal před brankou spoluhráče, tam byl Philip Larsen. Následně se ale do šance nedostali.
08:04'
Magnitogorsk vyhazuje přes všechny čáry a střídá.
07:41'
Hostující celek má možnost přesilové hry. Stabilně se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
07:23'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jakov Rylov – 2 min., nedovolené bránění).
06:30'
Philip Larsen rozehrává od své branky, na modré čáře přišel o puk, a tak se do šance dostal domácí celek. Dennis Rasmussen pálil mimo.
06:16'
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej.
05:41'
Fanoušci ženou domácí Metallurg za první brankou v zápase, ale zatím se domácí celek musí spíše bránit.
05:16'
Ufa se dostala do velké šance, ale domácí brankář své spoluhráče dokázal podržet. Kotouč končí mimo branku.
04:33'
Vjačeslav Soloduchin zakončoval přečíslení dva na jednoho a jeho ránu vytěsnil brankář Vasilij Košečkin mimo branku.
04:10'
Wojtek Wolski dostal kotouč do útočné třetiny, Pavel Dorofejev pálil a jeho rána byla zblokovaná.
03:47'
Juha Metsola rozehrává od své branky, v akci pokračoval Vjačeslav Soloduchin. Ten prodloužil do útočného pásma.
03:30'
Hraje se rychlý hokej, ale ani jeden celek se do výraznějších šancí nemůže propracovat.
02:15'
Ilja Nazarevič se dostal až před branku, jeho bekhendová střela končí vysoko nad brankou, gólman zasahovat nemusel.
01:34'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, Vladimir Žarkov pálil a domácí brankář byl pozorný.
00:30'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté pak v bílém.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jazkov – N. Kuljomin, Rasmussen, Pakarinen – Dorofejev, Ljubimov, Čibisov – Kaletnik, Timkin, Platonov – Platonov.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Koledov, Nazarevič, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Tkačov, Chochrjakov, Burdasov – Osnovin, Kugryšev, Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin.

Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov.
Vzájemné zápasy
Z posledních třech ligových zápasů vyhrál dvakrát Magnitogorsk. Jednou svého soka porazil 4:1, a pak 5:3. Jeden zápas vyhrála Ufa 4:3.

Metallurg Magnitogorsk
Metallurg odehrál 18 zápasů a má bilanci 9-2-0-7 a získal 22 bodů. V tabulce Východní konference je na páté pozici, o bod za Ufou. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Kunlunem 3:1, Vladivostokem 4:3 a Chabarovskem 4:3. Poslední dva duely ale prohrál. Nestačil na Jekatěrinburg 1:4 a na Novosibirsk 0:2.

Salavat Julajev Ufa
Ufa odehrála 17 zápasů s bilancí 9-2-1-5 a získala 23 bodů. V tabulce Východní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si se Slovanem Bratislavou 4:1, Omskem 3:2 a Traktorem Čeljabinsk 5:0. Nestačila na CSKA Moskva 1:2 a Jekatěrinburg 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Salavat Julajev Ufa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.