KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Jaroslavl - 12. října 2018   18:30

Minsk
Minsk
09:55' Q. Howden (Drozdov, D. Osipov) • 52:00' Bujnickij (A. Kosticyn)
2:5
(1:0, 0:2, 1:3)
Jaroslavl
Jaroslavl
21:00' Kartajev  (Alexejev, Apalkov) • 22:08' Rafikov  (Kajumov, Ivanov) • 45:35' Loktionov  (Rafikov, Kontiola) • 49:24' Alexejev  (Apalkov, Jelesin) • 51:40' Kontiola  (Apalkov)
Minsk
Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, Lisovec, Chenkel, D. Osipov, Chochlov, Znacharenko – S. Kosticyn, Pulkkinen, Q. Howden – Bujnickij, A. Kosticyn, Kovyršin – Kitarov, Kazjonov, An. Stěpanov – A. Volkov, Arťomov, Drozdov – Bovbel.
Ravodin, Gamalej – Šeljanin, Palei
Minsk Arena
10 948 diváků
Jaroslavl
Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, Kutuzov, Averin, Afanasjev – Kontiola, Kozun, Loktionov – Alexejev, Apalkov, Kartajev – Sannikov, Averin, Kraskovskij – Beljajev, Anachovski, Ivanov – Kajumov.

Hostující celek sice prohrával 0:1, pak ale dokázal výborně otočit vývoj zápasu a bere dva body za výhru 5:2. Lokomotiv byl také střelecky aktivnější, v tomto ohledu vyhrál 36:19. Minsk v útočném pásmu odehrál necelých osm minut, hostující tým pak dvojnásobek.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.
56:20'
Patrik Wiercioch to zkoušel individuálně, jeho ránu poměrně snadno kryje brankář Ilja Konovalov.
55:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Lokomotiv vede o tři branky a má namířeno k výhře.
53:40'
Domácí celek nyní kombinuje v útočném pásmu a pokouší se zdramatizovat zápas. Obrana Lokomotivu se snaží hrát zodpovědně.
52:00'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí celek snižuje, využil nepřehledné situace před brankou. Kotouč za brankáře dostal DMITRIJ BUJNICKIJ. Obrana ho nedokázala odstavit od kotouče. Asistence: Andrej Kosticyn.
51:40'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Gól v přesilovce, parádní ránou přišpendlil kotouč pod horní tyčku osamocený PETRI KONTIOLA. Asistence: Daniil Apalkov.
50:48'
Oddechový čas pro hosty.
50:48'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Kovyršin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
50:34'
Přesilovku hraje hostující celek, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.
49:24'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
49:24'
Platnost branky potvrdil videorozhodčí, o ofsajd se nejednalo. Výborný pas dostal DENIS ALEXEJEV. Ten si vybruslil před branku a poslal kotouč přímo k tyčce. Pěkná akce hostů. Asistence: Daniil Apalkov, Alexandr Jelesin.
48:35'
Minsk hraje špatně, nemůže se do útočného pásma stabilněji propracovat ani v početní výhodě.
47:41'
Domácí celek hraje přesilovou hru, a tak se může pokusit snížit náskok hostujícího mužstva.
47:04'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku.
46:49'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Beljajev – 2 min., hrubost).
45:35'
V době, kdy se domácí hra začala zvedat, přichází inkasovaná branka. Rušan Rafikov vypálil a jeho střelenou přihrávku výborně tečoval mimo dosah brankáře ANDREJ LOKTIONOV. Asistence: Rušan Rafikov a Petri Kontiola.
45:02'
Lokomotiv odráží jeden útok domácího celku za druhým. Minsk se vrací k aktivní hře z první třetiny.
44:23'
Quinton Howden rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma, tam ale o kotouč přišel.
44:08'
Sledujeme rychlý hokej, který však mnoho šancí nenabízí.
42:06'
Domácí celek přečkal bez inkasované branky dlouhé oslabení, a tak nyní může vymýšlet plány na vyrovnání.
41:00'
Jakub Nakládal nedokázal udržet útočné pásmo, a tak bránící se celek vyhazuje.
40:17'
Přesilovku hrají hostující hokejisté, kteří se nastěhovali do útočného pásma.
Dnešní utkání sleduje 10 948 diváků.
40:01'
Během prvních 128 sekund druhé třetiny dokázal hostující celek otočit stav zápasu. Vladislav Kartajev vyrovnal, a pak poslal Lokomotiv do vedení Rušan Rafikov. Výraznější šanci si domácí vypracovat nedokázali.
40:00'
39:12'
Brandon Kozun pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:20'
Domácí vybojovali kotouč a drží hru co nejdál od své branky, Quinton Howden o něj následně přišel.
38:04'
Vladislav Kartajev pálil nepřesně a neujala se ani dorážka.
37:40'
Lokomotiv se drží v útočném pásmu.
37:19'
Brandon Kozun zavezl hru do útočného pásma, následně akce pokračovala dál.
37:00'
Pětiminutovou přesilovku nyní hrají hosté, kteří tak mají možnost navýšit své vedení.
36:38'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Arťomov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
35:36'
35:13'
Dinamo vyhazuje přes všechny čáry, díky tomu může vystřídat.
34:45'
Lokomotiv má sice přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do střeleckých pozic, domácí velmi dobře brání.
34:00'
Jhonas Enroth byl pozorný a nenechal se překonat ránou od modré čáry.
33:36'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Kosticyn – 2 min., podrážení).
33:06'
Petri Kontiola se pokoušel narušit rozehrávku domácích v předbrankovém prostoru. K puku se ale dostat nedokázal.
32:40'
Andrej Stěpanov si počínal, zdálo se, vysokou holí, ale sudí nechal hru plynout dál. Díky tomu se do šance dostal právě Andrej Stěpanov, jehož ránu kryje Ilja Konovalov. Komerční přestávka.
31:49'
Quinton Howden vedl domácí akci, jeho střelu kryje Ilja Konovalov. Buly před brankou Lokomotivu.
31:25'
Arťom Volkov dostal kotouč do útočného pásma, jeho projektil ale postrádal přesnost. Brankář vůbec zasahovat nemusel.
30:00'
Jhonas Enroth kryje kotouč, zakončoval Vladislav Kartajev. Hra je přerušena, vhazovat se bude po střele zápěstím před domácí brankou.
29:20'
Domácí celek se pokouší o rychlé vyrovnání, ale přes aktivně hrající obranu Lokomotivu se do výraznějších šancí nedostává. Denis Kazjonov se nepropracoval do předbrankového prostoru.
28:22'
Pavel Kraskovskij se dostal do zajímavé střelecké pozice, z předbrankového prostoru však trefil jen gólmana Jhonase Enrotha.
27:54'
Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, mnoho zajímavých situací k vidění není.
26:37'
Domácí celek rozehrává od své branky, snaží se co nejrychleji získat útočné pásmo. Když už se tam dostal, tak nepřesně přihrál.
26:00'
25:10'
Přesilovku hraje hostující celek, který se však vůbec nemůže dostat do útočného pásma. Dinamo velmi dobře brání.
24:14'
Alexandr Kutuzov pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil postrádal důraz. Brankář snadno kryje jeho ránu.
24:00'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Chochlov – 2 min., vysoká hůl).
23:54'
Domácí Ilja Chochlov se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale v cestě před branku si pomohl faulem.
22:08'
Bleskově hostující celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Artur Kajumov přenechal kotouč RUŠANU RAFIKOVOVI, který střelou zápěstím překonal domácího brankáře. Asistence: Artur Kajumov, Georgij Ivanov.
21:00'
hostující celek dokázal vyrovnat, výborně to Denis Alexejev, který viděl před brankou volného VLADISLAVA KARTAJEVA, který rychlou ránou překonal brankáře. Asistence: Denis Alexejev a Daniil Apalkov.
20:46'
Zápas pokračuje dál druhou třetinou, hosté hrají aktivně.
20:01'
Po první třetině vede střelecky méně aktivní domácí celek o jednu branku. Trefil se Quinton Howden . Jaroslavl je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 9:7.
20:00'
19:52'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:30'
Ilja Konovalov musel za svou branku, odkud rozehrál na obránce.
19:14'
Hraje se poslední minuta hry v první třetině.
18:35'
Dmitrij Znacharenko rozehrává od své branky, byl sice napadaný soupeři, ale i tak to zvládl.
17:57'
Georgij Ivanov se pokoušel před brankovou tečovat kotouč, Jhonas Enroth byl pozorný a zblokoval střelu.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, mnoho šancí momentálně k vidění není. Lokomotiv zlepšil hru.
16:41'
Buly před domácí brankou, Jhonas Enroth musí být koncentrovaný.
16:16'
Domácí hokejisté tak mohou rozehrávat. Do výraznější šance se po bleskové akci nedostali.
16:01'
Michail Beljajev důrazně bojoval v útočném pásmu o kotouč, ale přišel o něj.
15:06'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Ilja Konovalov musel být znovu pozorný.
14:30'
Puk vypadl z hrací plochy, Jevgenij Lisovec jej odrazil do ochranné sítě nad svou brankou.
13:13'
Alexandr Kitarov hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
12:02'
Hraje se rychlý hokej, jehož tempo hry diktuje domácí celek. Nyní se snad třikrát dostal do střelecké pozice. Jeho rány dokázal zlikvidovat brankář Ilja Konovalov.
10:59'
Jevgenij Lisovec dostal kotouč do útoku, jeho rychlou střelu dokázal hostující brankář zastavit. Vhazovat se bude před brankou Lokomotivu.
09:55'
Domácí celek se před polovinou první třetiny dostává do vedení. Po rychlé akci se prosazuje povedenou střelou z předbrankového prostoru QUINTON HOWDEN. Asistence: Ivan Drozdov a Denis Osipov.
09:21'
09:11'
Daniil Apalkov musí do středního pásma pro kotouč, následně jej rychle zavezl do útočné třetiny.
08:48'
Ilja Konovalov rozehrává od své branky, kam domácí celek vyhodil puk. Přesilovka se Lokomotivu nedaří.
08:18'
Brandon Kozun se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit domácí gólman. Jhonas Enroth zastavil hru.
07:21'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., držení).
07:00'
Domácí mají ponechanou výhodu.
06:40'
Pavel Kraskovskij se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu vyrazil domácí brankář před sebe, dorážka byl byla nepřesná.
06:04'
Dinamo rozehrává od brankáře, čeká na dostřídání, akci založil Andrej Kosticyn. Jeho kolegové ale v útoku zůstali asi tak pět vteřin.
05:43'
Domácí Denis Kazjonov se dostal do útočného pásma. Následná domácí rána byla zblokovaná.
05:22'
Mnoho šancí tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry. Lokomotiv rozehrává od své branky.
04:14'
Andrej Kosticyn hledal v útočném pásmu před brankou spoluhráče, ten byl však obsazený.
02:52'
Jakub Nakládal rozehrává od své branky, pokouší se hrát aktivně, ale domácí celek dobře napadá.
02:10'
02:05'
Domácí celek má velké problémy s přechodem do útočného pásma.
01:33'
Denis Kazjonov se dostal do útočného pásma, s jeho pokusem si poradil brnkář Ilja Konovalov. Vhazovat se bude před brankou Lokomotivu.
00:10'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., nedovolené bránění).
00:01'
Lokomotiv Jaroslavl vstoupil do sezóny dobře, odehrál 16 zápasů s bilancí 8-2-1-5 a získal 21 bodů. V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Novgorodem 4:3 v nájezdech, s Kazaní 2:1 a v prodloužení s Petrohradem 1:0. Tým nestačil na Magnitogorsk 2:3 a na Nižněkamsk 2:4.
HC Dinamo Minsk hraje v úvodu sezóny velmi špatně, s bilancí 4-0-2-9 po patnácti zápasech je na posledním místě Západní konference. Skóre má záporné 32:41. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Novosibirskem 3:0. Nestačilo na Omsk 1:2, v prodloužení na Spartak Moskvu 3:4, Soči 3:4 v prodloužení a Helsinkám 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Dinamo Minsk a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.