KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Chabarovsk - 30. září 2018   16:00

Novgorod
Novgorod
11:52' Miele (Korobov) • 45:52' Miele (Holm, Calof) • 46:28' Rodionyčev (Setdikov, Šenfeld) • 47:38' Galuzin (Urakov, Verjajev)
4:3
(1:2, 0:1, 3:0)
Chabarovsk
Chabarovsk
13:37' Filippi  (Pjanov) • 17:06' Vl. Ušenin  (Vj. Ušenin, J. Kolář) • 24:02' Dědunov  (Ruděnkov, Filippi)
Novgorod
Fatějev, Koćetov – Krasotin, Antonov
Nagorny Arena
Chabarovsk

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:2
Je dobojováno a i když to s domácím Torpedem vypadalo po druhé třetině nedobře, zvládl Nižnij Novgorod parádní obrat třemi góly za 106 sekund. Postupně se trefili Andy Miele, Dmitrij Rodionyčev a vítězný gól vstřelil Vladimir Galuzin. Amuru poslední třetina vůbec nevyšla, hráči byli po obratu jako opaření a pokud se dostali na dostřel, vyřešil vše gólman Kostin. Konečný výsledek tak zní 4:3 pro Torpedo Nižnij Novgorod.
59:30'
Od modré pálil Korobov a Alikin toho mnoho neviděl. Přesto svým postavením zvládl puk vytěsnit mimo svou branku.
58:39'
Gólman Amuru už byl trochu povyjetý, musel se ale rychle vrátit, neboť domácí se po vyhození po mantinelu dostali do jeho pásma.
58:11'
Alikin má navíc plno práce, nyní musel řešit závar před svou brankou, který vznikl po Barancevově nahození od modré čáry.
57:46'
Hraje se v pásmu Chabarovsku, hosté tak zatím nemohou pomýšlet na případné odvolání gólmana.
56:14'
Po souboji zůstala u branky Amuru krvavá šmouha, probíhá tak její odstranění. Vylučovat se ale nebude.
56:09'
Do kontru se hnal domácí Sabolič, už byl i v pásmu, jenže puk se mu v rozhodujícím okamžiku svezl z hokejky.
55:55'
Velký závar před Kostinem! Ten vyrazil střelu od modré a najednou musel čelit dorážce od Železkova. Vleze pak zakryl puk svým tělem, dotírající soupeře pak odstavila jeho obrana.
55:07'
Zakázané uvolnění Torpeda, hra se vrací před Kostina. Vhazuje se po jeho levé ruce.
54:34'
Kostin včas vyjel na nahozený puk a pomohl svým obráncům s rozehrávkou před dotírajícími soupeři.
53:31'
Menší vysvobození pro hosty, je tu komerční pauza, hráči mohou vydechnout a trenér dát několik rychlých pokynů do zbývajícího času.
52:59'
Vladislav Ušenin se marně dostával do útoku, byl zastaven ještě ve středním pásmu. Hostům to teď nejde.
51:54'
Je to teď hokej na jednu branku, Alikin má plné ruce a nohy práce. Nyní vytěsnil švih z levého kruhu pro vhazování.
50:45'
Probudilo se i publikum, které žene Torpedo na další útočné výpady.
49:25'
Alikin má co dělat, obrana jej nyní nechává na holičkách a Galuzin byl v další šanci.
48:40'
No a rázem mají co dotahovat hosté, během chvíle se jim zbortil celý zápas.
47:38'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tak to je neskutečný obrat. Torpedo vybojovalo v rohu kluziště puk, a po rychlé kombinaci si na přihrávku najel VLADIMIR GALUZIN, který ranou z první nedal gólmanovi soupeře žádnou šanci. Asistence: Kirill Urakov, Danil Verjajev.
46:58'
Torpedo je jako polité živou vodou, po dvou slepených brankách sahá minimálně po bodu a opět se tlačí do útočného pásma.
46:28'
A už je srovnáno. Šenfeld byl sice v pásmu tvrdě atakován, ale ještě zvládl posunout na Setdikova, který pak puk poslal mezi kruhy, kde si najel DMITRIJ RODIONYČEV. Na něj už pak zívala odkrytá branka, do které nebyl problém se trefit. Asistence: Nikita Setdikov, Anton Šenfeld.
45:52'
Je sníženo. Po rychlé výměně puku přihrál před branku Holm na ANDY MIELEHO a ten zblízka upravil na 2:3. Je to dnes jeho druhý úspěch! Asistence: Philip Holm, Andrew Calof.
45:02'
A hosté sami ohrozili Kostina. V dobré pozici byl Kacuba, houf hráčů ale neprostřelil podle svých představ.
44:59'
Amur se v současné době soustředí na dobrou obranu, soupeře drží dál od Alikina.
43:40'
Trocha uklidnění, oba týmy střídají během hry, Torpedo se chystá na další útok.
42:20'
Nahození od modré čáry skončilo vysoko nad hostující brankou, Nižnij Novgorod stále pokračuje v mírném náporu.
41:49'
Další akce Torpeda skončila u tyčky, Alikin se zvládl přemístit a puk srazit za svou branku.
40:21'
Hned v úvodu třetiny se do akce dostával Paršin, měl to ale na bekhend a nedokázal vymyslet střelu, která by Alikina překvapila. Nicméně výpad to nebyl špatný.

Hity: 7:8
Máme za sebou čtyřicet minut hry a Chabarovsk je blízko výhře. Amur pokračoval ve zlepšeném výkonu z konce první třetiny a na začátku 25. minuty se dnes potřetí prosadil. Po brejku dvou na jednoho skóroval Pavel Dědunov a ten, jak se později ukázalo, byl jediným úspěšným střelcem druhé třetiny. Torpedo se dnes v koncovce dost trápí a pokud chce pomýšlet na bodový zisk, musí ve třetí části hodně zabrat...
40:00'
39:50'
Torpedo se snaží o ještě jeden útok, jenže není kudy, obrana hostů pracuje výborně.
38:54'
A teď už jsou domácí kompletní.
38:52'
Chvíli před koncem oslabení se domácí dostali do přečíslení, zakončení z úhlu však skončilo vedle Alikinovy branky.
38:35'
Ruděnkovova střela byla sražena, hra i nadále pokračuje v pásmu Torpeda.
38:25'
Další rána na gólmana Torpeda, ten nyní drží svůj tým nad vodou.
37:54'
Vladislav Ušenin využil volného prostoru, od levého mantinelu si sjel ke kruhům a snažil se překvapit Kostina. Ten vyrazil.
36:54'
Hosté hráli chvíli v šesti, neboť rozhodčí signalizovali vyloučení. Nyní je už hra přerušená a na trestnou lavici zamířil Andy Miele za hru vysokou holí.
35:41'
Kostin čelil po vhazování střele od modré čáry, puk poté raději opět přikryl.
34:53'
Po dobrém víření v pásmu se do zakončení u levého kruhu dostával Paršin, puk se mu však sesmekl z hole.
33:48'
Výpad domácích skončil za brankou a puk se poté dokonce dostal až ke Kostinovi. Zpoza jeho branky vyjíždí do útoku Rodionyčev.
32:37'
Přesilovka domácích je u konce, Vorobjov naskočil zpět na ledovou plochu.
32:22'
Na Alikina zaútočil Sabolič, jeho pokus byl ale sražen ven z ledové plochy. Vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.
31:21'
A znova. Nyní dokonce Dědunov našlápl do protiútoku a zprava se natlačil do zakončení z bekhendové strany. Kostin vyrazil.
30:57'
Barancevovo nahození bylo sraženo a puk se dostal ven z útočného pásma.
30:37'
Torpedo si zahraje první přesilovku, za faul na Sergijenka dostal dvě minuty za podrážení Dmitrij Vorobjov.
30:16'
Filippi svým nahozením o plexi založil útok, který zakončil Gorškov. Jeho pokus byl ale sražen.
29:38'
Zleva i zprava teď letěly puky na Alikina, ten v tuto chvíli odolává.
28:20'
A opět rychlý výpad Amuru do trochu rozhozené obrany domácích. Dědunov mohl pálit, chtěl ale vybídnout spoluhráče k zakončení do odkryté branky. Přihrávka mu ale nevyšla podle představ.
27:14'
Pjanov mohl sám zakončovat, rozhodl se ale pro přihrávku zleva na střed. To už obrana Torpeda pokryla.
26:47'
Torpedo se v posledních okamžicích nějak nemůže dostat do hry, ztrácí lehce puky a pouští soupeře do útoků.
25:51'
Hosté byli usazeni v útočném pásmu, nicméně ke Kostinově ohrožení se nedostali. Puk nakonec vylétl z ledové plochy a vhazuje se ve středním pásmu.
24:52'
Alikin nyní vyjel na volný puk před brankovištěm a byl u něj dříve, než dotírající Verjajev.
24:02'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí propadli v obraně a rázem tu byl brejk dvou na jednoho. Ten ukázkově vyřešil Ruděnkov přihrávkou na PAVLA DĚDUNOVA a ten z první trefil odkrytou část Kostinovy branky. Asistence: Igor Ruděnkov, Tomáš Filippi
23:09'
Urakov nejprve nahodil od modré čáry a když obrana s Alikinem v brankovišti tuto situaci vyřešila, pokusil se pak o ještě jednu ránu, nyní golfákem. To ale promáchl a málem to znamenalo brejk hostů.
22:31'
Další střela na hostujícího gólmana, nyní z pravé strany. Alikin byl přilepen u tyčky a střelu srazil.
22:01'
V dobré pozici byl domácí Sjomin. V útočném pásmu se chopil volného puku a po naznačení se dostal i do zakončení. Zblízka ale Alikina nepřekvapil.
21:04'
Ten musel čelit prudké ráně z pravého kruhu pro vhazování, poradil si ale a svým zákrokem přerušil hru.
20:55'
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a hned ze startu doráží na Kostina.

Trestné minuty: 4:0
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme sledovali hodně svižný zápas z obou stran. Do utkání vstoupili lépe domácí a svou mírnou převahu zužitkovali ve vedoucí gól. Ten dal ve 12. minutě po rychlém výpadu Andy Miele. Torpedo v této dvacetiminutovce přečkali dvě oslabení, pak ale neuhlídali dvě akce a o vedení přišli. Ve 14. minutě srovnal Tomáš Filippi a na začátku 18. minuty využil rychlý kontr Vladislav Ušenin. Do kabin se tak jde za stavu 1:2.
20:00'
19:38'
Do rychlé akce našlápl domácí Paršin, scházela mu ale podpora spoluhráčů a tak skončil kousíček za modrou čárou, aniž by vůbec vystřelil.
18:41'
Puk je za brankou hostujícího týmu, hráči Torpeda se jej ale marně snaží vydolovat pro svůj útok.
17:06'
No a tak udeřilo na druhé straně. Po pravém křídle ujel Vjačeslav Ušenin, přihrávkou našel v levém kruhu VLADISLAVA UŠENINA a ten z voleje překonal přemisťujícího se gólmana Torpeda – 1:2. Asistence: Vjačeslav Ušenin, Jan Kolář.
16:36'
Iljin se po kličkách dostal u levého mantinelu pouze ke slaboučké, a také nepřesné střele. Alikin zasahovat nemusel.
15:50'
Paršin přihrával ze středu na pravou stranu, následná rána však šla vedle. Torpedo touží po znovuzískání vedení.
14:48'
Torpedo se po akci osvobodilo a samo se dostalo do přečíslení dvou na jednoho. Kombinace v útočném pásmu se však dostala z ideálního úhlu a gólman Alikin pak soupeře vybruslil.
14:34'
Další nepříjemná rána ze strany hostů, od modré pálil Kolář.
13:37'
A je srovnáno! Domácí ztratili ve svém pásmu puk, Pjanov okamžitě přihrál na zcela volného TOMÁŠE FILIPPIHO a ten rychlým švihem pověsil puk pod Kostinovo břevno – 1:1. Asistence: Valentin Pjanov.
13:23'
Velkou rychlost nabral domácí Verjajev a dokonce se i kličkami uvolnil. Ke střele se už ale nedostal...
12:40'
A je tu další výpad Torpeda, je vidět, že vedoucí gól domácí docela nakopl.
11:52'
Domácí tým jde do vedení. Po rychlém průniku a výměně puku přišla přihrávka od levého mantinelu na střed, Korobov po kličkách vrátil na ANDY MIELEHO a ten si u tyčky dokázal poradit s dorážkou za brankovou čáru. Asistence: Dmitrij Korobov.
10:49'
Torpedo přečkalo i druhé oslabení, hraje se v plném počtu.
10:37'
Nahození od Zohorny nebylo vůbec marné, Kostin toho mnoho neviděl. Přesto s pomocí spoluhráčů tuto situaci vyřešil.
10:16'
Domácí vyhodili přes všechny čáry až k Alikinovi.
09:20'
Z pravého kruhu pálil Filippi, tlačil puk na první tyčku, Kostin ale byl na místě a vyrazil.
08:49'
Opět se vylučuje na straně domácích, dvě minuty za dostal Denis Barancev.
08:33'
Saboličova klička znamenala prostor pro střelu, vracející se Vorobjov mu ale do pokusu vložil hůl a srazil puk mimo ledovou plochu.
07:21'
Domácí Paršin se dostal do protiútoku, na levé straně mu však scházelo více rychlosti k tomu, aby se probil do ještě lepší pozice pro zakončení.
06:54'
Ušenin se prosmýkl mezi dvěma obránci, puk mu ale v rozhodujícím okamžiku utekl od hole.
05:45'
A další rána. Nyní nadělal Barancev gólmanovi více problémů, ale Alikin stále drží.
05:30'
Střela na hostujícího gólmana byla opět dobře viditelná a nenadělala mnoho problémů. Zatím je to hodně aktivní hokej.
05:03'
Hosté neudrželi puk v útočném pásmu, nicméně Ruděnkov již zakládá další pokus.
04:04'
Torpedo se vydalo do útoku a mezi kruhy se k zakončení dostal Sergijenko. Dal ale puku malou razanci a Alikin si připsal snadný zákrok.
03:50'
A domácí tým je už v plném počtu.
03:49'
Dvě střely přilétly z levého kruhu, Kostin oba pokusy dobře viděl a zvládl pokrýt.
03:01'
A nyní už domácí dokonce vyhodili přes všechny čáry až k Alikinovi.
02:41'
Přesilovka ale hostům zatím vůbec nejde, hraje se bez střeleckých pokusů.
01:50'
A právě Dmitrij Rodionyčev je prvním vyloučeným hráčem. Při pokračování hry si pomohl vysokou holí a nabídl tak Chabarovsku první přesilovku.
01:40'
Tohle vypadalo ze strany Torpeda docela nadějně, možná to chtělo zakončení už mezi kruhy, nicméně se puk dostal na modrou, odkud pálil Rodionyčev. Hosté se ubránili.
00:43'
Ten přišel vzápětí, domácí Šenfeld měl na levé straně trochu prostoru a tlačil puk na Alikinovu vyrážečku. Branku Amuru ale minul.
00:35'
První útoky skončily už ve středním pásmu, čekáme na první výpad.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: D. Kostin (Tichomirov) – Orlov, Barancev (A), Holm, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev, Ogijenko – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Sabolič, Miele, Šenfeld – Verjajev, D. Sjomin, Calof – Markovin, D. Iljin, Urakov – Setdikov.

Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Korjagin, Aťušov (C), Turbin, D. Vorobjov, Žuravljov, J. Kolář (A) – T. Zohorna, Filippi, Pjanov – Dědunov, Železkov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Kacuba, A. Kuzněcov, Potěchin – Popugajev.

Rozhodčí: Fatějev, Koćetov – Krasotin, Antonov.
Hráči jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Nagorny Areně začne v 16 hodin, takže si na tento čas nich nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Amur Chabarovsk

Hosté jsou na tom ve Východní konferenci o mnoho hůře, po jedenácti odehraných zápasech mají pouze sedm bodů a jsou na 12. místě. Naposledy se Amur představil na ledě Kazaně a podlehl 3:1. Pro mužstvo to tak byla už čtvrtá porážka v řadě. Chabarovsk sice vedl po gólu Gorškova, ale ve třetí třetině se postupně trefili Sekáč, Lander a Burmistrov a zajistili body pro domácí tým.

Torpedo Nižnij Novgorod

Domácí tým je momentálně na čtvrtém místě Východní konference, když v 11 utkáních vybojoval celkem 16 bodů. Forma u týmu je, poslední tři zápasy, shodně odehrané na domácím ledě mužstvo vyhrálo, byť v tom posledním se proti Kunlunu Torpedo docela trápilo. V základní době se trefil Calof a chvíli před koncem srovnával Sjomin, v nastaveném čase se hned po patnácti vteřinách trefil Paršin a vybojoval tak pro Nižnij Novgorod prémiový bod.

Novosibirsk – Nižnij Novgorod 2:3
Nižnij Novgorod – Kazaň 2:4
Nižnij Novgorod – Magnitogorsk 3:2
Nižnij Novgorod – Vladivostok 5:1
Nižnij Novgorod – Kunlun 3:2 pp
Dobré odpoledne u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Torpedi Nižnij Novgorod a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.