KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : Vladivostok - 3. listopadu 2018   15:00

OMSK
OMSK
02:16' K. Semjonov  • 15:51' Berezin (Desharnais) • 29:47' I. Michejev (Širokov, Franson)
Vladivostok
Serebrjakov (Krasotkin) – Kozlovskij, Ugolnikov, Taratunin, Kubát, Miščenko, Antropov, Karmaškov, Tatalin – V. Strelcov, A. Strelcov, Černikov – V. Polák, Hovorka, Bojko – V. Butuzov, Feoktistov, Koňkov – K. Voronin, Mereskin, Glazačev.

Československá stopa v utkání

Karel Kubát (Admiral) – 1 střela na branku.
Vojtěch Polák (Admiral) – 2 střely na branku.
Marek Hovorka (Admiral) – čas na ledě: 14:41.
Statistiky zápasu:

Střely na branku: 36 – 13.
Vyloučení: 3 – 3.
Využití přesilovek: 0 – 0.
Hity: 9 – 14.
59:43'
Igor Bobkov ještě vyřešil jeden závar před svojí brankou.
59:09'
Vhazování před Bobkovem, Admiral hraje v pěti a nezkouší ani powerplay...
58:43'
Vypadá to že Omsk tady nepřipustí drama, hraje s pukem v útočné třetině Admiralu.
58:05'
Oba týmy jsou v pěti.
58:00'
Opět Vladimir Butuzov, tentokrát se dostal sám před branku, ale svou ránu poslal trestuhodně nad branku!
57:23'
Vladimir Butuzov ve hře ve čtyřech pronikl přes obránce, kotouč však nechal mezi bruslemi obránce Omsku.
56:05'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Strelcov – 2 min., sekání).
56:02'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Čudinov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
55:20'
Kirill Voronin vystřelil od mantinelu, zákrok Bobkova byl přesvědčivý a přerušil hru.
54:13'
Ansel Galimov vyvezl kotouč do střední třetiny a jen jej nahodil do třetiny. Omsk už myslí hlavně na zadní vrátka.
52:31'
Omsk se stáhl hodně do obrany po inkasované brance. Admiral je však v útočné třetině zatím bezzubý.
50:12'
Krkolomný byl nyní přechod Omsku do pásma, nakonec Jevgenij Medveděv kotouč nahodil po mantinelu.
49:09'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Admiral ještě možná dramatizuje utkání. Kirill Voronin najel do pásma s pukem, počkal na KONSTANTINA GLAZAČEVA, jenž převzal kotouč a jeho rána se zastavila až v síti Bobkova – 3:1! Asistence: Kirill Voronin.
48:15'
Andrej Stas se vřítil do pásma, ale poslední překážku v podobě Vasilije Strelcova nepřekonal, a ten jej obral o puk.
47:11'
Ansel Galimov byl až příliš dlouho v brankovišti a hra je tak vykázána do střední třetiny.
46:54'
Kirill Petrov ranou z poza obránce našel lapačku Nikity Serebrjakova. Následuje reklamní pauza.
45:31'
Avangard už hraje to co mu stačí a vůbec nikam se neženě, nechává hrát s pukem Admiral, který se však není schopný dostat do větší šance.
44:32'
Střelecký pokus Vladimira Butuzova sražen vedle branky Bobkova, který zatím drží čisté konto.
43:30'
Ansel Galimov bekhendem mířil do víka, ale rameno Serebrjakova kotouč vytěsnilo mim tyče.
42:50'
Ville Pokka od modré poslal na Nikitu Serebrjakova velmi lehkou ránu, to byla lahůdka pro brankáře Admiralu.
41:32'
Sergej Koňkov se dostal s pukem do pásma, ale ke střele jej obrana Avangardu nepustila.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:44.
Omsk si celkem v poklidu hlídá svůj náskok a ve druhé třetině jej navýšil o jednu branku díky trefě Ilji Michejeva, stav je tak po 2. třetině 3:0.
40:00'
39:24'
Kirill Semjonov se pokoušel o podobný kousek jako v první části při své brance, tentokrát si brankář Admiralu pohlídal svou bližší tyč.
38:16'
Ivan Miščenko je na ledě, Admiral v plném počtu.
37:32'
Cody Franson trefil svou ranou pouze blokujícího hráče Admiralu.
36:56'
Admiral se vyhozením osvobodil a Omsk se nyní nemůže dostat zpět do pásma.
36:16'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).
36:10'
Denis Zernov poslal přes celé pásmo nepřesnou přihrávku na Semjona Košeleva, Omsk však zůstává v útočné třetině.
35:14'
Maxime Talbot našel před brankou úplně volného Ville Pokku, který ranou z první opravdu jen velmi těsně minul pravou tyč!
33:08'
Ofsajd zastavil akci Admiralu.
32:20'
Cody Franson si udělal útočný výlet, kotouč se mu však zamotal mezi brusle a tak nedokázal ohrozit branku Admiralu.
31:02'
Semjon Košelev čekal u pravé tyče na nahrávku, ta přišla, ale z první nedokázal útočník Omsku zamířit mezi tři tyče.
29:47'
Avangard právě vstřelil branku!
Je to o tři branky! Sergej Širokov vyřešil dokonale situace dvou na jedno a předložil kotouč do prázdné branky pro ILJU MICHEJEVA, ten se nemohl mýlit – 3:0! Asistence: Sergej Širokov a Cody Franson.
28:50'
Na druhé straně jel sám na Bobkova Vladimir Butuzov, zvolil ránu mezi betony a neuspěl!
28:00'
Kirill Petrov měl na hokejce třetí branku Omsku, když střílel sám z vrcholu kruhů, branku však netrefil.
26:45'
Alexandr Strelcov poslal na modrou čáru velmi nepřesnou přihrávku a vyhnal Admiral z útočné třetiny.
25:32'
Dlouhou pasáž hry bez přerušení ukončil Omsk, který zahrál na icing.
24:43'
Denis Zernov nic nevymýšlel a kotouč pouze nahodil do útočné třetiny Omsku, nyní má malinko více ze hry Admiral.
23:23'
Vasilij Strelcov hledal svou přihrávkou před brankou Alexandra Strelcova, do přihrávky se však vložil Maxim Berezin.
22:21'
Vladimir Butuzov vystřelit nebezpečně okamžitě po přechodu modré čáry, nicméně pozorný a dnes zatím 100% je Igor Bobkov, který střelu výborně podržel.
21:05'
Maxime Talbot se snažil vystřelit přes obránce, jeho rána se však právě o bránícího hráče odrazila do ochranné sítě.
20:34'
Denisu Zernovi podklouzli brusle při napadání, srazil brankáře a zároveň posunul hostující branku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:55 .
Omsk jednoznačně ovládl první třetinu a to jak herně tak výsledkově. O branky se postarali Kirill Semjonov a Maxim Berezin.
20:00'
19:24'
Maxime Talbot zastavil přihrávku na Vasilije Strelcova, Omsk už chce dohrát třetinu v poklidu.
19:00'
A nyní pro změnu ofsajd Avangardu.
18:02'
Omsk zahrál na icing, vhazovat se tak bude před Igorem Bobkovem.
17:45'
Střela Kirilla Petrova byla sražena do ochranné sítě.
16:57'
Omsk i po druhé brance zamkl soupeře v pásmu a jen díky skvělým zásahům Nikity Serebrjakova zůstal stav jen o dvě branky.
15:51'
A je to o dvě branky! David Desharnais našel na modré MAXIMA BEREZINA, který dostal trestuhodně příliš prostoru, nabruslil si na vrchol kruhů a ránou golfem nedal brankář šanci – 2:0! Asistence: David Desharnais.
15:43'
Nikita Feoktistov vystřelil od levého mantinelu a kotouč propadl Igoru Bobkovi za záda, nicméně stihl se otočit a zastavit jej před brankovou čarou.
14:12'
Kirill Petrov měl na holi druhou branku domácích, nicméně proti jeho ráně se vrhl lapačkou u pravé tyče Nikita Serebrjakov a kotouč dokázal vytěsnit.
13:35'
Ofsajd Admiralu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:01'
Arťom Manukjan trefil svou ranou od pravého mantinelu rameno hostujícího brankáře, poté poslal Admiral puk na icing.
12:13'
Marek Hovorka poslal kotouč pouze do střední třetiny, Admiral stále čeká na svou první střelu na branku.
11:16'
Ilja Michejev nabruslil rychle do útočné třetiny, jeho střelu přes obránce však dokázal Nikita Serebrjakov vyrazit do rohu kluziště.
10:15'
Po přihrávce rukou hostů je hra vykázána do střední třetiny.
09:45'
Celkem dlouhý tlak si vytvořila třetí formace Admiralu, no po hříchu ani jeden kotouč neletěl na domácí branku.
08:40'
Michail Fisenko výborně napadal rozehrávku Admiralu, který byl nakonec rád že kotouč dostal do střední třetiny.
07:54'
Ansel Galimov poslal od pravého mantinelu lehkou střelu s kterou neměl brankář Nikita Serebrjakov vůbec problém a kryl ji do své lapačky.
07:05'
Alexandr Strelcov se nedokázal vytočit s kotoučem až před branku domácích.
06:02'
Omsk v plném počtu a tři vteřiny na to i Admiral.
06:00'
David Desharnais si krásně vytáhl brankáře, udělal mu kličku, ale Nikita Serebrjakov dokázal ještě nataženou holí zastavit kotouč před brankovou čarou, poté se ještě ke kotouči dostal Jevgenij Medveděv, ten však trefil před odkrytou brankou pouze obránce!
05:03'
Omsk ve čtyřech. Nyní se hraje ve čtyřech na obou stranách.
04:56'
Alexandr Ugolnikov a Karel Kubát si několikrát vyměnil kotouč a nakonec pálil první z nich, branku však svou střelou od modré netrefil.
04:05'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Koňkov – 2 min., nedovolené bránění).
04:02'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Michail Fisenko – 2 min., vražení na hrazení).
03:25'
Alexandr Strelcov z pravého kruhu vystřelil švihem a jen těsně minul pravou tyč! Poté se Omsk dokázal osvobodit.
03:03'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Denis Zernov – 2 min., hákování).
02:16'
Ve třetí minutě tu máme první branku a nutno říct, že je na vrub brankáře Admiralu. KIRILL SEMJONOV vystřelil z otočky po ledě na bližší tyč a Nikita Serebrjakov si nepohlídal svou tyč a kotouč mu proklouzl do sítě – 1:0! Asistence: Bez asistence.
01:32'
Kirill Petrov od levého mantinelu svou ranou také nedokázal ohrozit branku, na první střelu branku tak stále čekáme.
00:45'
O první zakončení se však pokoušel Alexandr Strelcov, kotouč mu ale sklouzl z hole při otočce.
00:01'
Úvodní buly patřila Omsku.
00:01'

Avangard Omsk: Bobkov (Murygin) – J. Medveděv, Franson, Čudinov, Martynov, Pokka, Jemelin, Berezin, Bondarev – I. Michejev, Zernov, Širokov – K. Petrov, Desharnais, Talbot – K. Semjonov, Košelev, Manukjan – A. Galimov, Fisenko, Stas.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Kozlovskij, Ugolnikov, Taratunin, Kubát, Miščenko, Antropov, Karmaškov, Tatalin – V. Strelcov, A. Strelcov, Černikov – V. Polák, Hovorka, V. Butuzov – Feoktistov, Koňkov, K. Voronin – Mereskin, Glazačev..
Admiral Vladivostok

Umístění: 12. místo.
Počet bodů: 13.
Bilance: 3 – 2 – 3 – 17.
Poslední utkání: Omsk – Vladivostok 4:3 (2:0, 1:2, 1:1). Branky Vladivostoku: Polák, Konkov, Ugolnikov.
Nejlepší střelec: Alexander Černikov– 14 bodů (5+9).
Avangard Omsk

Umístění: 2. místo.
Počet bodů: 36.
Bilance: 11 – 6 – 2 – 5.
Poslední utkání: Omsk – Vladivostok 4:3 (2:0, 1:2, 1:1). Branky Omsku: Desharnais, Širokov, Košelev, Galimov.
Nejlepší střelec: Sergej Širokov 19 bodů (12+7).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.