KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Dynamo Moskva - 13. září 2018   18:30

Slovan Bratislava
26:57' Grman (Sukel', Klok) • 43:53' Řepík (Taffe) • 56:19' Gelinas (Taffe)
3:2
(0:0, 1:0, 2:2)
Dynamo Moskva
45:18' Tarasov  (Kagarlickij, Šipačov) • 51:41' Brjukvin  (Menšikov, D. Višněvskij)
Bondar, Odinš – Zacharenkov, Šeljanin
Aréna Ondreja Nepelu
6 825 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Michal Řepík (SBA) 1+0, 5 střel, čas na ledě 14:22
Jakub Štěpánek (SBA) 24 střel (88,89 %)
Lukáš Klok (SBA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:35
Střely na branku: 27 – 29
Je dobojováno. Domácí hráči odskočili Dynamu na dvoubrankový rozdíl, ovšem hosté své manko dokázali postupně smazat a drželi tak naději na bodový zisk. Ovšem necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny využil přesilovou hru Eric Gelinas a strhl tak vedení znovu na stranu Slovanu. Hosté v závěru třetiny hráli v přesilové hře, nepomohla jim však ani závěrečná powerplay. Bratislavané dokázali své těsné vedení uhájit až do konce a po zásluze si připisují dva body do tabulky. Hosté naopak odjedou s prázdnou.
59:45'
Až nyní se to povedlo, Slovan se osvobozuje a vyhazuje puk až před hostující bránu.
59:20'
Hosté mají velký tlak před domácí brankou. Štěpánek nyní holí poslal puk vedle své branky, ale domácí nestihli kotouč vyhodit z pásma.
58:47'
Hosté hrají se šesti hráči v poli, Jerjomenko je na střídačce.
58:47'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Lunter – 2 min., podrážení).
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:32'
Možný protiútok mohl založit Slovan, ale jeho hráči už toho měli dost a poté se rozhodli raději vystřídat. Na ledě jsou tak čerstvé síly.
56:49'
Domácí hráči jsou znovu uhnízděni v pásmu Dynama a pokoušejí se o další střely.
56:19'
Slovan právě vstřelil branku!
Domácí svou přesilovou hru využívají a jdou znovu do vedení. Od modré čáry se k prudké střele napřáhl ERIC GELINAS a v hostující brance tak propálil doslova vše, co mu stálo v cestě – 3:2. Asistence: Jeff Taffe.
55:30'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Afinogenov – 2 min., sekání).
55:30'
Následuje další komerční přestávka.
54:46'
V pásmu domácích vybojoval kotouč Grman a na druhé straně pak zakončoval Ivan Švarný, jeho pokus šel jen do lapačky Jerjomenka.
54:09'
Šipačov vyhrál vhazování v útočném pásmu a jeho tým se tak pokusil o opětovné ohrožení Štěpánkovy klece. To se mu však nepovedlo a domácí otáčejí hru.
53:38'
Oba celky mají na to, aby strhly vedení na svou stranu, přes šest minut. Uvidíme, zda se to někomu povede nebo se dočkáme prodloužení či samostatných nájezdů.
53:05'
Hosté jsou nyní jako utržení a znovu získali útočné pásmo, kde střílel Ilja Nikulin, jeho střela z dálky však Štěpánka příliš neohrozila.
51:41'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno, Slovan tak přišel o dvoubrankový náskok. VLADIMIR BRJUKVIN lehkou tečí v prostoru mezi kruhy překvapil Štěpánka a dokázal ho prostřelit – 2:2. Začíná se tedy zase znovu od začátku. Asistence: Vitalij Menšikov a Dmitrij Višněvskij.
51:15'
Dmitrij Višněvskij si nabruslil na pravý kruh, odkud pálil na domácí branku, tu ale přestřelil.
50:58'
Hosté na nic nečekali a po zisku kotouče se opět natlačili do předbrankového prostoru před Štěpánkem. Ten před dotírajícími útočníky hostů raději přerušuje hru.
50:24'
Jeff Taffe hledal přihrávkou Michala Řepíka, který však další střelu, kterou ohrozil Jerjomenka, neuspěl. Nicméně domácí stále drží útočné pásmo.
49:24'
Slovan je už v plném počtu.
49:11'
Hráči Dynama Moskva se znovu nastěhovali před branku Slovanu, tentokráte se obrana Bratislavanů okamžitě dostala ke kotouči a odpálila ho až před Jerjomenka.
48:50'
Hietanen pálil od modré čáry a Štěpánek zasahoval svoji hrudí. Svým dalším zákrokem tak podržel svůj tým.
48:21'
Hosté mají velký tlak před domácí brankou v přesilové hře, domácí se však dokázali vymanit a posílají puk až před hostující branku.
47:24'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Kyle Chipchura – 2 min., hákování).
47:22'
45:18'
Hosté se dostávají na dostřel jediné branky. DANIIL TARASOV prostřelil Štěpánka v přesilové hře a hráči Dynama Moskva jsou tak zpátky ve hře – 2:1. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Vadim Šipačov.
44:05'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Lamper – 2 min., podrážení).
43:53'
Domácí svou přesilovou hru využívají. MICHAL ŘEPÍK se otočil na levé straně a zívala před ním chvíli odkrytá branka. Hostující brankář se stihl vrátit zpět, ale střele z otočky zabránit nedokázal. Puk se odrazil nějakým způsobem o tyčku Jerjomenkovy branky a propadl za jeho záda – 2:0. Asistence: Jeff Taffe.
43:20'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Afinogenov – 2 min., vražení na hrazení).
43:11'
Maxim Afinogenov dostal přihrávku do blízkosti Štěpánka, ovšem jeho střelecký pokus skončil pouze na betonech domácího brankáře.
42:00'
Hosté se opět dostali k puku ve vlastním obranném pásmu a pomalu zakládají další útočnou akci.
Utkání sleduje 6 825 diváků.
40:48'
Rozehra se nepovedla ani domácím, ti nedostali puk do středního pásma a Nikulin mohl střílet z levé strany, jeho pokus ani dorážka spoluhráče srovnání nepřinesly.
40:22'
Lunter napadal rozehru hostující obrany a poté se ke střele sám dostal z prostoru mezi kruhy, obrana hostů však kotouč k Jerjomenkovi nepustila.
40:01'
Střely na branku: 19 – 15
Druhá třetina je minulostí. V ní jsme se už dočkali branky a o tu se postarali dnes velmi dobře hrající domácí hráči. V sedmadvacáté minutě po zpětné přihrávce střílel z pravého kruhu Mário Grman, Jerjomenko si na kotouč sice sáhl, ale nakonec inkasované brance nezabránil. Hosté naopak měli velkou šanci v závěru druhé třetiny, Tarasovova střela však skončila s odrazem o tyč jen před brankovou čárou. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začne přibližně ve 20:15.
40:00'
39:50'
Ještě to zkusili také domácí před Jerjomenkem, ke střele před ním se ale už nedostali.
39:34'
Tarasov už málem zvedal ruce nad hlavu. Po jeho střele totiž domácí brankář nedokázal udržet puk a ten mu vypadl a skončil s odrazem o tyč těsně před brankovou čárou! Domácí si nyní museli pořádně oddychnout.
39:09'
Michal Řepík ve skrumáži před hostující brankou chtěl zakončovat, ovšem Jerjomenko byl znovu proti. A hned na to se zrodila akce na druhé straně, pokus Brjukvina však vykryl Štěpánek.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Zakázané uvolnění hostů, hra se tak stěhuje před Alexandra Jerjomenka a vhazovat se bude po jeho pravé ruce. Slovan tak zadarmo získal útočnou třetinu.
37:42'
Matúš Sukel' se ocitl tváří v tvář Jerjomenkovi, jeho pohotová střela však končí jen na hrudi ruského brankáře. Další šance Slovanu, která zůstala nevyužita.
37:19'
Lamper střílel a jeho rána byla sražena na ochrannou síť. Hra je přerušena a vhazovat se bude v blízkosti hostující branky.
36:30'
Semjon Pankratov dojel puk, který do útočného pásma nahodil jeho spoluhráč, ale ke střele před Jakubem Štěpánkem se nakonec vůbec nedostal.
35:30'
Bačik se pokoušel střílet od modré čáry, do dráhy puku však svoji hůl vložil Ilja Nikulin a zastavil tak obranným zákrokem další akci Slovanu Bratislava.
34:48'
Slovan chyboval v rozehrávce a z ničeho nic se k puku dostal Kagarlickij, jeho dělovku ale domácí brankář dokázal vytěsnit holí do rohu kluziště.
34:29'
Daniil Tarasov pálil od modré čáry, nikdo z jeho spoluhráčů však nedokázal puk tečovat před Štěpánkem, který poté přikrytím kotouče svojí lapačkou přerušuje hru.
34:14'
34:02'
Virta byl obrán o kotouč na pravém kruhu a hosté se vydali do rychlého protiútoku. Kagarlickij se pak dostal těsně před Štěpánka, propasírovat puk za jeho záda se mu nepovedlo.
33:33'
Nicholas Schaus byl v dobré střelecké pozici a málem ohrozil Jerjomenka. Ten však předvedl další zákrok a drží tak svůj tým a jeho naděje na úspěch v tomto duelu.
32:01'
U pravé tyče našel Lunter Michala Řepíka, druhý jmenovaný však nezakončil dobře, puk se pak odrazil ke Kagarlickému, který ho posílá pryč z obranného pásma.
31:21'
Tomáš Hrnka vybojoval puk v rohu kluziště v útočném pásmu, jenže jeho tým se nakonec musel pakovat zpět do středního pásma. Kotouč totiž nakonec získali hosté.
30:32'
Vitalij Menšikov převzal ve středním pásmu puk a zamířil s ním do útočného pásma. Tam však hosté nic nevymysleli a Štěpánek tak mohl být zase v klidu. Na jeho kontě svítí stále nula.
30:01'
Jsme za polovinou zápasu a domácí Slovan stále drží těsný náskok nad Dynamem Moskva. Hosté se zatím nemohou dostat ke střele, která by mohla Jakuba Štěpánka ohrozit.
29:28'
Hosté se dostali také do pěkné kombinace, na jejímž konci byla střela Vadima Šipačova. Bývalý hráč Petrohradu však znovu střelecky mlčel.
28:13'
Domácí jsou nabuzeni prvním gólem a hned se dostali opět do útočného pásma. Jeff Taffe se dostal k modré čáře a poslal puk Gelinasovi, který ale jeho přihrávku minul.
26:57'
Po pěkné akci domácích Slovan otevírá účet tohoto zápasu. Sukel' našel skvělou zpětnou přihrávkou na pravém kruhu volného MÁRIA GRMANA, který poté vystřelil a kotouč s pomocí teče hostujícího brankáře doplachtil za jeho záda – 1:0. Asistence: Matúš Sukel' a Lukáš Klok.
26:32'
26:17'
Jakub Štěpánek nyní dobře zapracoval svojí holí a pomohl obraně, která tak s pukem míří před hostující branku.
25:42'
Adam Liška zakončoval skrze hostující obranu a jeho pokus švihem skončil na betonu Jerjomenka. Ten vrací puk hned spoluhráčům, kteří otáčejí hru zase na druhou stranu.
24:45'
Hosté poslali kotouč do útočného pásma příliš rychle a k němu se pak dostali hráči bratislavského Slovanu. A Bačik už zakládá další útočnou akci.
24:18'
Další pokus domácích. Tentokráte střílel Klok, puk ale přes dobře clonícího Dustina Boyda neprošel. Hosté se tak mohou vydat zase na opačný konec kluziště.
23:45'
Nyní se o slovo zase přihlásili domácí hráči, Tomáš Hrnka se natlačil až před Jerjomenka a poté lehkou tečí na něho nevyzrál.
22:39'
Další rána od modré čáry, kterou se prezentoval hostující Miika Koivisto, byla sražena obranou Slovanu do bezpečí. Od úvodních minut sledujeme hru nahoru dolů, znovu je to však bez gólového efektu.
22:13'
Po buly v obranném pásmu Slovanu pálil od modré čáry Ilja Nikulin, kapitán hostů však svou prudkou střelu v úvodní branku zápasu nepřetavil.
21:32'
Vadim Šipačov se prosmýkl obranou Slovanu, poté udělal pár kroků navíc a našel lepší střeleckou pozici. Střela švihem ale skončila jen na Štěpánkovi.
20:48'
Grman pálil od modré čáry, puk prošel až před Jerjomenka, tam ho však sebrala obrana hostů a ti se tak přemisťují znovu do útočného pásma.
20:11'
Gelinas se hned dostal ke střele v útočném pásmu, ovšem jeho pokus zmařila pozorná moskevská obrana.
20:01'
Střely na branku: 10 – 10
První třetina duelu mezi Slovanem Bratislava a Dynamem Moskva je za námi. Neviděli jsme ani jednu branku, za to obrovskou šanci domácích v přesilové hře ano. Tomáš Hrnka totiž pálil z pravé strany do odkryté Jerjomenkovy klece, ovšem brankář hostů se dokázal přesunout a lapil puk do lapačky. Poté se ještě zkoumalo video, zda jeho ruka nebyla s pukem už za brankovou čarou. Nakonec se potvrdilo že ne a sudí branku neuznal. Sledujeme ale útočný hokej a uvidíme, komu se podaří otevřít účet utkání. Druhá třetina začne přibližně v 19:30.
20:00'
19:55'
Ještě poslední akce Dynama Moskva. Hietanen nastřelil puk na pravý mantinel, nikdo z jeho spoluhráčů ho však nedojel. Nyní se už nic nestane a první třetina je u konce.
19:25'
Dávid Buc střílel na hostující branku, jenže Mozer mu dokázal kotouč sebrat a zakládá tak sám další útočnou akci hostujícího celku.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:35'
Patrik Lamper se snažil projít přes Pribylského, ale znovu se mladý obránce hostů dokázal prezentovat v dobrém světle, tentokráte obranným zákrokem.
17:56'
Hosté jsou už v plném počtu.
17:35'
Další osvobození hostů, ti zatím své oslabení hrají velmi dobře a Slovan se tak k pořádné střele, která by mohla ohrozit Jerjomenka, nedostal.
16:40'
Hosté získali puk ve vlastním obranném pásmu a vyhazují ho až před Jakuba Štěpánka. Domácí tak zahrávají další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
15:56'
Mozer zahrál bez helmy a za to dostává dvě minuty. Domácí tak mají další šanci na otevření skóre v přesilové hře.
15:56'
Následuje komerční přestávka.
15:56'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jevgenij Mozer – 2 min., nebezpečná výstroj).
15:05'
Vadim Šipačov našel přihrávkou Pribylského, který pálil z první, jeho pokus však byl nepřesný. Nebyla to ale vůbec špatná střela mladičkého obránce Dynama Moskva.
14:06'
Matúš Sukel´ pomohl obraně Slovanu a potáhl kotouč pryč z pásma. A hned na to se domácí hráči přesouvají znovu do teritoria Dynama Moskva.
13:11'
Série nepřesností na obou stranách. Puk se poté ocitl v obranném pásmu hostů a ti pomalu zakládají další útočnou akci a stěhují se před domácí branku.
12:38'
Bratislavané nahodili puk do útočného pásma a jdou střídat kompletní pětici hráčů. Na led tak naskočí nejčerstvější možné síly.
12:10'
Kotouč odražený od mantinelu nedojel jeden z domácích hráčů. Naopak ho dokázal sebrat Dustin Boyd a okamžitě s ním směřuje do útočného pásma.
11:43'
Liška je na ledové ploše a to znamená, že Slovan Bratislava je už v plném počtu.
10:55'
Moskvané se znovu uhnízdili v útočné třetině a snaží se o přesilovkové rozestavení. Znovu je však zastavila obrana Slovanu Bratislava.
10:44'
Další zákrok Jakuba Štěpánka. Kotouč ho trefil do masky a hra je přerušena. Navíc bude muset být maska Štěpánka opravena, jelikož se utrhl plastový chránič u krku.
10:17'
Miks Indrašis převzal přihrávku na pravém kruhu, jenže kotouč mu nesedl a jeho pokus tak v pohodě obrana Slovanu srazila do bezpečí. Nicméně vyhodit se Bratislavanům nepovedlo.
09:58'
Hosté se uhnízdili v pásmu Slovanu a kombinují před Štěpánkem. Pokusí se využít přesilovou hru, když se Liška zbytečně provinil útočným faulem.
09:43'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Adam Liška – 2 min., sekání).
09:19'
Poté se Slovanisté dostali do další útočné akce, ale záhy o kotouč zase přišli. Na druhé straně pak došlo ke střele, kterou musel likvidovat Jakub Štěpánek a poté hru raději přerušil.
08:35'
Vadim Šipačov se z rohu kluziště dostal až před Štěpánkovu branku, kde střelou švihem neuspěl. Puk skončil jen vysoko nad ní a nyní ho získávají zpět Bratislavané.
07:45'
Dávid Buc clonil jednomu z hostů při střele a zachytil kotouč. Chtěl ho vyhodit do středního pásma, trefil však jen hůl Boyda. Hosté tak zůstávají před domácí klecí.
07:10'
Domácí byli před brankou Dynama Moskva znovu hodně aktivní, ale obrana hostů dokázala další pokus Bratislavanů zastavit. A poté se hosté postupně dostávají do útočného pásma.
06:53'
06:39'
Dynama Moskva je už v plném počtu.
06:22'
Hosté se osvobozují a domácí tak musí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
05:47'
Rozbor videa neodhalil, že by lapačka byla za brankovou čarou a hlavní sudí tak branku na jejich doporučení neuznává!
05:47'
Stále čekáme na rozuzlení celé situace, která se odehrála v přesilové hře Slovanu. Z jednoho pohledu kamery to opravdu vypadalo, že Jerjomenko měl lapačku už za brankovou čarou. Nemají to sudí jednoduché. Uvidíme, jak se rozhodne.
05:47'
Obrovská šance Slovanu. Z levé strany pálil do odkryté klece Tomáš Hrnka a Jerjomenko chytil puk do lapačky! Domácí se však domnívali, že lapačka byla už za brankovou čarou. Vše tedy posuzuje videorozhodčí!
05:19'
Eric Gelinas našel na levém kruhu volného Michala Řepíka, který poté střelou švihem ohrozil branku Dynama. Vše uhasil Alexandr Jerjomenko, který si připisuje další zákrok.
04:51'
Hosté se ve vlastním oslabení dostali do útočného pásma, Bratislavané je však o puk obrali. Následně pak se dostali na druhou stranu, ale také oni kotouč neudrželi. Hosté se osvobozují.
04:39'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., podrážení).
04:05'
Poté musel být na pozoru Jerjomenko, na něhož vyslal z mezikruží prudkou střelu Ivan Švarný a hostující brankář musel zasahovat svým tělem. Hra je přerušena.
03:45'
Ilja Nikulin sebral domácím puk v obranném pásmu a poté hned poslal kotouč dopředu. Útočit tak jdou znovu moskevští hokejisté.
02:55'
Další akce hostů skončila na pozorné obraně Slovanu a Bratislavští tak míří zpět před branku Dynama Moskva. Moskvané se tak musí vracet velmi rychle zpátky do obrany.
02:28'
A hned do akce tři na jednoho jeli domácí hráči, Tomáš Hrnka však těsně před Jerjomenkem neuspěl. Ten ukryl puk pod lapačku a pak raději přerušil hru.
01:49'
Po dalším krátkém pobytu bratislavského Slovanu v útočném pásmu mířili hosté znovu před domácí klec, kde se usadili a kombinují před Štěpánkem.
01:11'
Dustin Boyd nepříjemně střílel u branky Slovanu, Jakub Štěpánek ale všechno viděl a dostal kotouč pod kontrolu. Následně pak ho odehrál svým spoluhráčům.
00:39'
Hned na to se Bratislavané vrátili zpět a z prostoru mezi kruhy pálil Kyle Chipchura, proti němu však dobře zasáhl brankář hostujícího celku.
00:15'
Domácí hokejisté se hned po úvodním vhazování dostali do útočné třetiny, ale moc dlouho tam nepobyli. Hosté tak rychle otáčejí hru na druhou stranu.
00:01'
K utkání je vše připraveno a nyní už halou v Bratislavě zní hymna ruské Sborné, po ní přijde na řadu hymna slovenská.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Schaus, Švarný (A), Bačik – Řepík (A), Taffe, Lunter – Lamper, Chipchura, Liška – Virta, Rau, Sukel' – Buc, Šimun, Hrnka.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Pribylskij, Koivisto, Hietanen, Volkov, D. Višněvskij, Menšikov – Brjukvin, Mozer, Afinogenov (A) – Kagarlickij, Šipačov (A), Tarasov – Indrašis, Zackrisson, Boyd – Petunin, Jefremov, Pankratov – Igumnov.

Rozhodčí: Bondar, Odinš – Zacharenkov, Šeljanin.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

Michal Řepík (SBA)
Lukáš Klok (SBA)
Jakub Štěpánek (SBA)
Rudolf Červený (SBA)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba kluby utkaly celkem dvakrát, pokaždé se zrodil výsledek 4:2. Nejprve takto vyhrálo Dynamo doma, poté stejným výsledkem skončil i ve prospěch domácího Slovanu Bratislava. Jak to dopadne dnes?

Hosté na tom také nejsou zrovna dobře. Ve stejné konferenci se nacházejí na desáté pozici a také mají pouze tři body. Jeden bod získali po prohře v prodloužení s Ufou a dva body za výhru nad Novosibirskem. Moskevské Dynamo tak rozhodně patří na úplně jinou pozici, má velmi silný kádr a je jen otázka času, kdy se dokáže zvednout a vyšvihne se na vyšší patra v tabulce. Jejich cíl v Bratislavě je jasný, urvat nejlépe oba body ať už v základní hrací době či v prodloužení nebo nájezdech. Čeká nás tak zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít.
HC Slovan Bratislava

Hokejisté bratislavského Slovanu nezačali novou sezónu vůbec dobře. V tabulce Západní konference jsou na jedenácté pozici a zatím si počínají ve stejném duchu, jako tomu bylo v minulé sezóně, kdy se neprobojovali do vyřazovacích bojů a šli prakticky od porážky k porážce. Nyní mají po pěti odehraných duelech na svém kontě tři body. Jeden bod urvali prohrou v prodloužení s Jekatěrinburgem a dva body získali po výhře nad Čerepovcem. V ostatních případech odešli jako poražený tým. Dnes by rádi navázali na poslední domácí výhru, aby si připsali další důležité body. Proti hostujícímu Dynamu Moskva to však nebude vůbec jednoduché.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět Kontinentální hokejová liga a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC Slovan Bratislava a Dynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.