KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : CSKA Moskva - 1. října 2018   16:00

CSKA Moskva
10:25' Scott  (Grigorenko, Kaprizov) • 13:59' Šalunov  (Tolčinskij, Al. Popov)
Ufa
Bondar, Kulakov – Ivanov, Černyšjov
Ufa Arena
6730 diváků
CSKA Moskva

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. Já vám děkuji za pozornost.
Hity: 17 – 18.
Ufa arenou je slyšet hlasitý pískot díky neuznané brance domácích 3 setiny před koncem.
Domácí Ufa ve třetí třetině zabrala a byla blízko minimálně bodu, když v power play dostal kotouč do sítě Philip Larsen, ale dle videa poslal kotouč do sítě úmyslně bruslí a branka tak uznána nebyla. CSKA si tak odváží z ledu Ufy cenné dva body za výhru 2:1!
59:59'
Neskutečné! Tři setiny před koncem poslal kotouč do sítě Philip Larsen a to po nahození Linuse Omarka od modré, ale kotouč dostal do sítě švédský obránce bruslí. Hlavní sudí si situaci nechal přezkoumat na videu a branku díky úmyslnému zásahu bruslí neuznal!
59:40'
Další kotouč je ve středním pásmu.
59:32'
Nyní vyhodil Michail Naumenkov na icing daleko od prázdné branky. Další vhazování před Johanssonem.
59:09'
CSKA dostalo kotouč jen tak tak do střední třetiny.
58:50'
Ufa vyhrála buly, ale s pukem na hokejkách se nedokázala usadit v pásmu, nakonec však hosté kotouč poslali na střídačku a opět se vhazuje před Johanssonem.
58:43'
Juha Metsola zůstává na střídačce. Ufa to zkouší v šesti bez brankáře!
58:43'
Ufa si bere oddechový čas!
58:43'
Pavel Koledov našel na modré Pjotra Chochrjakova, jeho pokus sražen do ochranné sítě.
58:00'
Alexandr Kadějkin však nyní nepřesnou přihrávkou odevzdal kotouč na hokejky CSKA.
57:10'
Joonas Kemppainen ranou od pravého mantinelu těsně minul pravou tyč hostující branky! Ufa doslova klepe na vrata s názvem vyrovnání!
56:51'
Po icingu Ufy se bude vhazovat před Metsolou.
56:20'
Anton Burdasov našel před brankou volného Pjotra Chochrjakova, který tečoval z bezprostřední blízkosti pouze do Johanssona, to byla další tutovka domácích!
55:30'
Pavel Koledov si našel kotouč, který se vykutálel ze skrumáže před brankou a trestuhodně přestřelil branku Larse Johanssona!
55:23'
Kirill Kaprizov posunul kotouč mezi kruhy, kde byl absolutně nehlídaný Michail Grigorenko, ale svou střelu poslal přesně do připravené lapačky Metsoly!
55:00'
Joonas Kemppainen nezpracoval na útočné modré dlouhou přihrávku. Kotouč se stěhuje na hokejky hostů.
54:10'
Vladimir Tkačov si chtěl vynuti faul na obraně CSKA, ale hlavní sudí pouze kroutí hlavou. Faul se nepíská.
53:13'
Juha Metsola zasáhl betony proti ráně Alexandra Romanova od modré.
52:34'
Vladimir Tkačov neposlal dobrou přihrávku na levá mantinel a dal tak šanci CSKA poslat kotouč do střední třetiny.
51:36'
Ufa právě vstřelila branku!
Ufa zrušila prokletí branky CSKA v 52. minutě a využívá přesilovou hru! Linus Omark si počkal na ideální moment a našel mezi kruhy ANTONA BURDASOVA, který švihem poslal kotouč do sítě – 1:2! Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.
51:00'
A další vyhození CSKA k Metsolovi.
50:30'
Nicméně ihned po buly poslal kotouč přes všechny čáry Michail Naumenkov.
50:25'
Jedna z poslední šancí pro Ufu, Přesilová hra zhruba deset minut před koncem.
50:25'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sergej Tolčinskij.
50:23'
Ivan Tělegin obdržel před brankou hodně ostrý krosček mimo hru od Alexeje Semjonova, ale hostující útočník se vůbec neoháněl, a i to vypovídá a kvalitě CSKA a aktuální pohodě.
48:34'
Juha Metsola podržel ránu od modré, kterou vyslal Michail Naumenkov. Následuje reklamní pauza.
47:32'
Sergej Tolčinskij hledal před brankou spoluhráče, ale našel pouze hokejku Vladimira Žarkova. Každopádně pokud se obrázek hry nezmění tak si CSKA dokráčí opravdu bez potíží pro dva body v dnešním utkání.
46:13'
Vjačeslav Osnovin vypálil přes obránce nad branku zatím bezchybného Larse Johanssona.
45:00'
Kirill Kaprizov by patrně touto brankou rozhodl dnešní utkání. Šel sám na Metsolu, ale při rychlé kličce do forhendu mu podjela brusle, a tak nezakončil tak důrazně jak by si představoval.
44:32'
Arťom Sergejev trefil svou ranou od modré pouze před sebou stojícího Alexandra Popova.
43:15'
CSKA v plném počtu.
42:59'
A CSKA vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Opět dokonalé oslabení od hostujícího týmu.
42:14'
Anton Burdasov vypálil, ale hradbu před Larsem Johanssonem nepropálil.
41:40'
Alexej Marčenko poslal kotouč přes všechny čáry. Domácí se ani nemohou usadit v pásmu, natož vytvořit nějakou šanci.
41:20'
Na úvod přesilovky se domácí dostali do ofsajdu.
41:15'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Grigorenko – 2 min., nedovolené bránění).
41:13'
Michail Grigorenko našel Lindena Veye připraveného rovnou k zakončení, ale druhý jmenovaný branku minul.
40:43'
První střela třetí části však přišla z hole Antona Slepyševe, ale vedle branky Juha Metsoly.
40:01'
Úvodní buly třetí části vyhrál domácí Joonas Kemppainen.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:39 .
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. CSKA hraje to, co potřebuje a Ufa není schopná si vypracovat šance, přes zatím dokonalou obranu hostů. Stav po 2. třetinách je tak stále 0:2.
40:00'
39:32'
Teemu Hartikainen byl hodně aktivní v útočné třetině, ale ani první formace Ufy není schopná se dostat přes úpornou obranu CSKA do zakončení.
38:58'
Pokus Michaila Naumenkova vyrazil Juha Metsola holí do ochranné sítě.
38:12'
Pavlu Koledovi kotouč utekl od hole za svou brankou, ale Sergej Kalinin toho nedokázal využít a kotouč svou přihrávkou odevzdal zpátky na domácí hokejky.
37:00'
Anton Burdasov se dostával před Klase Dahlbecka, a ten jej poté malinko zahákoval, ale faul hostujcího obránce se nepíská.
36:14'
Sergej Andronov se ramenem natlačil před domácí branku, ale bekhendem netrefil vůbec branku.
35:13'
Dmitrij Kugryšev obdržel na útočné modré kotouč a ještě se snažil najít před brankou Vjačeslava Osnovina, ten byl však dokonale pohlídán. Obrana CSKA je opravdu dnes opět vynikající.
34:15'
Andrej Světlakov odevzdal kotouč pouze na hokejku Antona Burdasova, ale ten byl již unaven a kotouč pouze nahodil do pásma CSKA a odjel střídat.
33:26'
Po icingu Ufy se hra přesouvá opět před Juha Metsolu.
32:45'
Ivan Tělegin se prohnal po pravém mantinelu a s jeho pokusem měl pořádné problémy Juha Metsola, nakonec kotouč zkrotil a podržel jej pod lapačkou.
31:59'
Ufa v plném počtu.
31:50'
Sergej Tolčinskij kotouč poslal do brankoviště, a tam vznikl mela, kterou nakonec ukončil hlavní sudí svým hvizdem, a nakonec se zdálo, že Juha Metsola skryl kotouč pod svým tělem.
31:20'
Po zásahu domácích skončil kotouč na střídačce CSKA.
30:59'
Dlouhý zámek hostů zakončil trochu nešťastně Mat Robinson, který si odskakoval po modré čáře a nakonec byl s kotoučem až za modrou čarou a pískal se tak ofsajd.
30:05'
Hned po vhazování střílel Andrej Světlakov a Juha Metsola předvedl výborný zákrok lapačkou!
29:59'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Joonas Kemppainen – 2 min., sekání).
29:19'
Nikita Nestěrov našel mezi kruhy Michaila Grigorenka, ale ten pouze kotouč tečoval vedle branky domácích.
28:12'
Arťom Čmychov zažehnal nebezpečí a odpravil kotouč před Grigorijem Paninem, který by jinak šel sám z levé strany na branku Johannsona.
27:15'
Grigorij Panin tečoval ránu od modré, a jen skvělý zákrok Larse Johanssone udržel nulu na straně CSKA.
27:01'
Teemu Hartikainen si najížděl před branku de facto naslepo s hokejkou na ledě, ale nahrávka jej nenašla, a tak domácí stále čekají na svou úvodní branku.
26:20'
Kotouč skončil na střídačce CSKA zásluhou hostů, vhazuje se před Larse Johanssonem.
26:00'
Ivan Tělegin tečoval nahozený kotouč od modré, ale Juha Metsola si na jeho pokus počkal a kryl. Následuje reklamní pauza a po ní vhazování před brankou Ufy.
25:12'
Vjačeslav Soloduchin měl na hokejce snížení, dostal kotouč k pravé tyči a svou ranou na zadní tyč jen těsně minul!
24:40'
Maxim Šalunov svou ranou přes obránce vylekal domácího brankáře, ten však stihl scvaknout své betony v čas.
23:40'
Po vhazování nahodil kotouč do zadního plexiskla Nikita Nestěrov. Juha Metsola se pouze za kotoučem ohlédl.
23:20'
Dlouhý boj o puk za brankou Juha Metsoly ukončil hlavní sudí, kterž hru přerušil. Vhazovat se bude před Metsolou.
22:30'
Sergej Tolčinskij teď dvakrát zaměstnal obranu domácích. Nejprve se dostal ke střele, kterou vyrazil ramenem Juha Metosla, a poté ještě stihl napadat rozehrávku Ufy a kotouč vybojovat pro svůj tým.
21:50'
Alexandr Kadějkin přes obránce vypálil po ledě, a tak s tímto pokusem neměl problém Lars Johansson, který puk svou širokou holí vyrazil do plexiskla.
20:01'
Úvodní buly druhé části patřila moskevskému CSKA.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:49 .
CSKA vyhrálo na ledě Ufy první třetinu. Nejprve využil přesilovou hru svým prvním gólem v této sezoně Greg Scott. A dvoubrankový náskok a klid na hokejky hostům zařídil brankou Maxim Šalunov.
20:00'
19:43'
Anton Burdasov čekal marně na přihrávku na útočné modré.
19:12'
Pokus Sergeje Kalinina v poklidu vyrazil u své pravé tyče Juha Metsola.
18:45'
Po icingu hostů se hra přesouvá před Larse Johanssona.
18:32'
Boj za brankou CSKA vyhrál Alexandr Romanov a kotouč hosté posunuli do střední třetiny.
17:15'
Arťom Fjodorov také musel kotouč pouze nahodit do třetiny, a tam se jej zmocnili hosté.
16:10'
Teemu Hartikainen našel Linuse Omarka, ale ten pouze kotouč nahodil do protějšího rohu útočného pásma Ufy. Obrana CSKA funguje.
15:29'
CSKA v ofsajdu. Po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
14:35'
Arťom Sergejev se snažil o korekci stavu, ale proti jeho ráně od modré zasáhl dobře Lars Johansson.
13:59'
CSKA právě vstřelilo branku!
Krásnou akci předvedlo CSKA a je to o dvě branky! Sergej Tolčinskij naznačil střelu a krásnou nahrávkou našel před prázdnou brankou MAXIMA ŠALUNOVA, který bez problémů puk posunul do branky – 0:2! Asistence: Sergej Tolčinskij a Alexandr Popov.
12:12'
Michail Grigorenko zachytil kotouč za brakou Ufy, ale přihrávku nasměroval před branku pouze na hůl soupeře.
11:00'
Mohlo být hned srovnáno! Vladimir Tkačov posunul kotouč do brejku na Vjačeslava Osnovina, ale ten sám proti Larsi Johanssonovi neuspěl a kotouč skončil v rozkleku brankáře CSKA.
10:25'
CSKA naložilo se svou přesilovkou o dost lépe a jde do vedení! Kirill Kaprizov našel z poza branky mezi kruhy GREGA SCOTTA, a ten po ledě trefil mezeru betony a dává tak svou první branku v této sezoně – 0:1! Asistence: Michail Grigorenko a Kirill Kaprizov.
10:03'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., držení).
10:00'
Do šance se však dostal Ivan Tělegin, který se otočil před brankou a svou ranou udělal velký zmatek před domácím brankářem.
09:39'
Anton Slepyšev zachytil rozehrávkou Ufy. CSKA potvrzuje veškeré předpoklady o skvělé obraně.
08:30'
Po reklamní pauze se bude vhazovat ve střední třetině.
07:44'
CSKA v pěti. Oslabení hosté přežili bez větších problémů.
07:12'
Až nyní se puk dostal na hůl Antona Burdasova, ale ten z úhlu trefil pouze rameno Larse Johanssona.
07:00'
A další vyhození hostů. Tato přesilovka se vůbec domácím nevede.
06:32'
Ufa pokazila kombinaci v útočné třetině a opět se kotouč dostal z útočné třetiny domácích.
06:00'
Michail Naumenkov kotouč vyvezl z pásma hostů.
05:44'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Tolčinskij – 2 min., podrážení).
05:11'
Michail Naumenkov zahodil v rohu Linuse Omarka, zákrok byl čistý a faul se tak nepíská. I když fanoušci jsou opačného názoru.
04:32'
Anton Burdasov se prosadil přes obránce a našel před brankou v dobré pozici Arťoma Fjodorova, jenž ani na dvakrát nepřekonal brankáře Larse Johanssona.
03:21'
Od modré vyzkoušel dnes poprvé Larse Johanssona ranou Alexej Semjonov. Brankář CSKA kotouč vyrazil a poté ještě hokejkou poslal daleko od své branky.
02:54'
Vladimir Žarkov poslal kotouč na levý mantinel, kde byl Vladimir Tkačov, ale ten svou kličkou nepřešel přes obránce.
01:43'
Linden Vey se pokoušel překvapit Karajeva střelou na přední tyč. Domácí brankáře všechny prostory však utěsnil.
00:50'
CSKA se dlouho usadilo v pásmu Ufy, ale ke střeleckému pokusu se hosté nedostali.
00:01'
Úvodní bule vyzněla pro domácího Joonase Kemppainena.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Ar. Sergejev (A), A. Semjonov, S. Těreščenko, Koledov, Ljachov – Omark, Kemppainen, Kugryšev – Hartikainen, Tkačov, Osnovin – Fjodorov (A), Burdasov, Chochrjakov – Šen, Kadějkin, V. Žarkov – Soloduchin.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov, Marčenko, Romanov, Nestěrov, Čmychov – Kaprizov, Vey, Grigorenko (C) – Kalinin, Slepyšev (A), Andronov – Šalunov, Tolčinskij, Al. Popov – Světlakov, Tělegin (A), Scott.

Rozhodčí: Bondar, Kulakov – Ivanov, Černyšjov.
Česká stopa v utkání

Ani v jednom z týmů nepůsobí žádný český hráč.

Bilance: 6 – 2 – 1 – 3.
Nejproduktivnější hráč: Linus Omark – 13 bodů (3+10).
Poslední zápas: Viťaz – Ufa 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
CSKA Moskva
Počet zápasů: 11 zápasů.
Umístění: 2. místo.
Počet bodů: 16 bodů.
Bilance: 6 – 2 – 0 – 3.
Nejproduktivnější hráč: Michail Grigorenko – 10 bodů (4+6).
Poslední zápas: CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
V dnešním utkání se proti sobě postaví nejlepší útok (celkem 43 branek) KHL tým Salavat Julajev Ufa proti nejlepší obraně (pouhých 15 inkasovaných branek) CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00. V dnešním utkání se proti sobě postaví nejlepší útok (celkem 43 branek) KHL tým Salavat Julajev Ufa proti nejlepší obraně (pouhých 15 inkasovaných branek) KHL CSKA Moskva.