KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Dynamo Moskva - 29. října 2018   15:00

Ufa
Ufa
25:45' Osnovin (Kugryšev, Tkačov) • 32:40' Chochrjakov
2:3
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
Dynamo Moskva
28:15' Mozer  (D. Višněvskij, Sidljarov) • 33:22' V. Kuljomin  (Kagarlickij) • 61:50' Zackrisson
Ufa
Evgeny Romasko, Maxim Sidorenko – Maxim Bersenyov, Evgeny Yudin
Ufa Arena

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 24:27
Je konec. Dynamo dnes vyhrálo 3:2 po prodloužení.
Ufa byla na začátku první třetiny jasně lepším týmem a držela soupeřem pod obrovským tlakem, ovšem ani šance v 16. minutě neskončila gólem, když se vyznamenal brankář Jerjomenko a jinak tomu nebylo ani o tři minuty později, když Hartikainen poslal kotouč jen do tyče.
Stejně jako ve druhé třetině tak i nyní mělo Dynamo více ze hry, ale branka nepadla a následovalo prodloužení.
V 62. minutě nakonec rozhodl Patrik Zackrisson, který využil zaváhání domácí obrany a posléze vstřelil gól.

Dynamo právě vstřelilo branku!
Co nyní vymyslel domácí brankář s obráncem, tím pohřbili naděje na vítězství Ufy! Gólman Juha Metsola zpoza brány přihrál kotouč svému obránci, ovšem ten nevěděl, že má za sebou PATRIKA ZACKRISSONA, který se dostal ke kotouči a posléze překonal domácího brankáře. Bez asistence.
61:07'
Linus Omark to udělal velmi dobře, když se dostal přes obránce, ale jeho přihrávku nedokázal přeměnit v gól jeho spoluhráč.
60:52'
Ufa posléze vyhrála buly a může tak jít dopředu a dostat se do zakončení.
60:30'
Dynamo se dostala do pásma soupeře, ale Juha Metsola si poradil s pokusem Dmitrije Kagarlickijého.
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 17:19.
Základní hrací doba je u konce a vítěze jsme se stále nedočkali. Stejně jako ve druhé třetině tak i nyní mělo Dynamo více ze hry, ale branka nepadla a následuje prodloužení.

59:50'
Útok Moskvy rovněž bez úspěchu a domácí už jen drží kotouč u své brány.
59:06'
Nyní se ještě Ufa pokoušela něco vymyslet, ale branku už asi nepadne.
58:03'
Stále se hraje v domácí třetině, ale Juha Metsola a zatím si ví rady s pokusy soupeře z Moskvy.
57:43'
Dmitrij Sidljarov se dostal do zakončení, ale minul domácí svatyni.
57:12'
Ne, Ufa se nemůže dostat do nějakého tlaku jako v úvodu zápasu a je to tak stále Dynamo, které předvádí lepší hru.
56:42'
Nyní se hra dost kouskuje a Dynamo se provinilo zakázaným uvolněním.
56:09'
Dmitrij Kagarlickij si skvěle sjel po levé straně a posléze vypálil, ovšem domácího brankáře nepřekonal.
55:21'
Posléze se sice k puku dostala Ufa, ovšem poté přišel jen ofsajd.
55:12'
Opět jsou u kotouče hosté, kteří se snaží s výsledkem něco udělat a vyhrát dnešní zápas v základní hrací době.
54:13'
Dynamo nyní drží kotouč, ale posléze se provinilo jen zakázaným uvolněním.
53:11'
Daniil Tarasov se dostal do zakončení před bránou soupeře, ale Juha Metsola předvedl dobrý zákrok a s pomocí své obrany nakonec skryl kotouč pod lapačku.
52:15'
Stále zbývá dost času na různé zvraty, ovšem s momentální hrou to vypadá, že se dnes dočkáme prodloužení, jelikož ani jeden tým se nehrne nějak vážněji dopředu a spíše se soustředí na obranu.
51:35'
Domácí se dostali do pásma soupeře, ale následná přihrávka před bránu nic nenabídla.
50:29'
Juha Metsola si nyní lehce poradila s pokusem hostujícího hráče a přikryl kotouč lapačkou.
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále srovnán 2:2.
49:45'
Třetí třetina je velice vyrovnaná a nyní se bojuje o kotouč v pásmu Ufy.
48:59'
Vladimir Brjukvin to zkusil z pravé strany, ale jeho pokus chytil do lapačky Juha Metsola.
48:26'
48:18'
Dynamu se podařilo hned dvakrát vyhodit kotouč a toto oslabení už branku pravděpodobně nenabídne.
47:06'
Ufa má první přesilovku v dnešním utkání a drží soupeře pod tlakem.
46:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Miks Indrašis – 2 min., nedovolené bránění).
45:58'
Dynamo nyní pokračuje v tlaku, ale zatím bez větší šance.
44:03'
Nyní se hra přerušila a bude to buly v pásmu Ufy.
43:47'
Pokus domácího hráče z levého kruhu nic nepřinesl, jelikož vypálil vedle brány.
43:15'
Posléze přišla chyba a tak to Dynamo zkusilo zpoza modré, ale bez úspěchu.
42:52'
Dynamo se snad ani nedostalo k puku v této periodě a Ufa ho má stále pod kontrolou.
41:47'
Domácí zatím mají kotouč pod kontrolou ve třetí třetině, ale drží ho převážně na své polovině.
40:59'
U kotouče je nyní domácí Ufa, která se snaží dostat dopředu.

Bodyčeky: 4:10
Druhá dvacetiminutovka je u konce a stav je zatím remízový 2:2. Ve 26. minutě poslal domácí do vedení Vjačeslav Osnovin, ale o tři minuty později srovnal Jevgenij Mozer. Následně bylo Dynamo lepším týmem, ovšem do vedení se opět dostala Ufa a to ve 33. minutě po trefě Pjotra Chochrjakova. Vedení ale Salavatu dlouho netrvalo a o minutu později srovnal Vjačeslav Kuljomin. Ke konci třetiny přišlo první vyloučení, ale Dynamo přesilovku nevyužilo.
40:00'
39:50'
Nyní se hosté dostali do zakončení před bránou soupeře, ale obrana Ufy si se vším poradila.
39:22'
Ufa se zatím ale dobře brání a dokázala vyhodit hned dvakrát kotouč ze své třetiny.
38:10'
Až skoro po čtyřiceti minutách tady máme první přesilovou hru, kterou si zahraje Dynamo.
37:59'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., podrážení).
37:50'
Posléze se ke kotouči sice dostala Ufa, ale střela z mezikruží byla zblokována.
37:43'
Dynamo mělo menší problémy s rozehrávkou ve své třetině, ale dokázalo vše vyřešit a může jít dopředu.
36:31'
Arťom Fjodorov se ocitl v šanci, ale jeho rána z levého kruhu byla vyražená ramenem Jerjomenka do ochranné sítě.
35:50'
Nyní to zkoušel bekhendem hostující hráč Ivan Igumnov, ale Juha Metsola si připisuje další úspěšný zákrok.
35:42'
Hra je ve druhé třetině velice vyrovnaná a Dynamo hned dvakrát vzalo domácím vítr z plachet, když dokázalo srovnat stav.
34:46'
A opět se Dynamo dostalo ke střele, ale tu chytil Juha Metsola.
33:22'
Tak tohle je blesková odpověď hostů a je znovu srovnáno, tentokrát na 2:2! Linus Omark udělal velkou chybu, když ztratil kotouč na modré čáře na své polovině. Toho využil Kagarlickij, který perfektní přihrávkou vyslal do úniku osamoceného VJAČESLAVA KULJOMINA a ten si se samostatným nájezdem zkušeně poradil a překonal Metsola. Asistence: Dmitrij Kagarlickij.
32:40'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí si berou vedení zpět na svou stranu! Před bránou byl dravý PJOTR CHOCHRJAKOV, který se dostal ke kotouči a zakončením z první dostal puk za záda Jerjomenka. Bez asistence.
32:38'
A nakonec je to jen zakázané uvolnění ze strany Dynama.
32:35'
Ovšem kombinace hostů není nijak rychlá ani přesná.
32:15'
Salavat přišel o puk v pásmu soupeře a Dynamo toho může využít a obrátit tak vývoj utkání během chvíle.
31:15'
Moskva převzala iniciativu a je momentálně lepším týmem na hrací ploše.
30:34'
Ufa se nyní dostala do zakončení, ale to letělo jen vedle pravé tyče.
29:40'
Dynamo předvádí ve druhé periodě o dost lepší výkon, než v té první a i tentokrát musel být Juha Metsola ve střehu.
28:15'
A je srovnáno! Dynamo se dostalo do útočné třetiny, kde zkusil své štěstí střelou z pravého kruhu JEVGENIJ MOZER a vypálil přesně do levé šibenice! Asistence: Dmitrij Višněvskij, Dmitrij Sidljarov.
27:35'
Ufa se dostala ke kotouči za svou bránou, ale posléze nic nevymyslela.
26:48'
Opět je to Ufa, která se dostala dopředu, ovšem posléze se hra přerušila a následuje komerční přestávka.
25:45'
Nyní už domácí dávají gól a vedou tak 1:0! Dmitrij Kugryšev místo střely poslal parádní přihrávku před bránu, kde byl připraven VJAČESLAV OSNOVIN a ten zakončil do odkryté brány. Asistence: Dmitrij Kugryšev a Vladimir Tkačov.
25:33'
Stále domácí svírají soupeře, ale zatím bez střely na bránu.
24:36'
Nyní už je Ufa natlačená v útočné třetině a drží kotouč za bránou.
24:09'
Dynamu se nepovedl přechod přes modrou čáru, ovšem zatím je ve druhé třetině lepším týmem.
22:51'
Nyní skončil puk mimo hrací plochu a následuje buly v pásmu Ufy.
22:36'
Následně se Dynamo dostala dopředu, ale nezakončilo mezi tři tyče.
22:09'
Posléze přišla střela domácích, ale tu zblokoval hostující obránce.
21:51'
Nyní Moskva vyhodila kotouč na zakázané uvolnění a hra se tak přesune před bránu Jerjomenka.
20:58'
Dynamo se pokoušelo něco vymyslet ve třetině soupeře, ale nakonec střela nepřišla.

Bodyčeky: 12:7
První třetina je u konce a branku jsme bohužel neviděli, ovšem šance na to byly a to velké! Ufa byla od začátku první třetiny jasně lepším týmem a držela soupeřem pod obrovským tlakem, ovšem ani šance v 16. minutě neskončila gólem, když se vyznamenal brankář Jerjomenko a jinak tomu nebylo ani o tři minuty později, když Hartikainen poslal kotouč jen do tyče.
20:00'
19:46'
Dynamo nyní drží puk v útočné třetině a bude se chtít dostat ke střele v posledních vteřinách první třetiny.
19:32'
Posléze ale domácí ztratili kotouč a tak musel být ve střehu Juha Metsola, který si poradil s pokusem Daniila Tarasova z levé strany.
19:13'
Nyní Salavat drží kotouč ve své třetině a snaží se projít dopředu po pravé straně.
18:25'
A ani tentokrát to není branka! Po rychlém útoku Ufy se dostal do zakončení bekhendem Teemu Hartikainen, který sice překonal brankáře, ale jeho střela orazítkovala levou tyč a následně puk zajel mezi betony gólmana Jerjomenka!
18:02'
Tlak domácích už vypršel a dopředu se tak čím dál častěji chodí dívat také hosté.
17:13'
Hostující hráči se nyní dostali do zakončení, ale Juha Metsola byl připraven.
16:06'
Ufa pokračuje v tlaku, ale nyní se Dynamu podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny.
15:07'
Alexandr Jerjomenko je nyní hrdinou, jelikož se domácí dostali do přečíslení 2 na 1 a po přihrávce z pravé strany zakončoval útočník Ufy Linus Omark naprosto sám, ovšem hostující brankář ho parádním zákrokem vychytal!
14:55'
Nyní se hra přerušila, jelikož dostal domácí hráč nepříjemný hit a zůstal ležet na ledě, ovšem podle všeho šlo o čistý zákrok a vylučovat se nebude.
14:36'
Tak a málem to bylo 1:0 pro hosty, kteří se podruhé v tomto zápase podívali do třetiny soupeře, ale Metsola byl připraven a vyrazil kotouč betonem.
13:48'
Dynamo se po dlouhé době podívalo na polovinu soupeře, ale nic velkého nedokázalo vymyslet.
12:52'
Nyní se hostům podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny a zakázané uvolnění to nebude.
12:20'
Dynamo tak vzdoruje obrovskému tlaku, ovšem stále to vypadá, jakoby hrálo v oslabení.
11:49'
Ufa dál pokračuje ve velkém náporu, ale zatím se nemůže dostat do nějaké velké šance.
10:42'
Nyní skončil kotouč mimo hrací plochu a následuje tak buly ve třetině Dynama.
10:02'
Následně se už Moskvě podařilo vyhodit a může tak prostřídat své formace.
09:28'
Nyní to vypadá, jakoby Salavat hrál přesilovku, jelikož drží soupeře pod tlakem v útočné třetině.
08:58'
A opět to byli domácí, kteří se dostali do zakončení, ovšem tentokrát skvěle zasáhl hostující obránce a zblokoval střelu.
07:55'
Ufa je zatím nebezpečnějším týmem a nyní se dostala ke dvěma střelám, ovšem ani jedna nešla na bránu Dynama.
06:52'
Nyní se hra přerušila a následuje komerční přestávka.
06:06'
Zatím zápas připomíná spíše veřejné bruslení, jelikož se bruslí z jedné strany na druhou bez nějakých střel, či šancí.
05:35'
Dynamo jen vyhodilo kotouč do středního pásma a může tak vystřídat svou formaci.
04:49'
A opět je Salavat v útočné třetině, ale zatím dnešnímu utkání chybí především střely na bránu, ovšem to doufejme přijde, až se oba mužstva rozehrají.
03:43'
Až nyní se hra přerušila po čtyřech minutách. Ufa se dostala do zakončení, ale to šlo jen vedle brány a po chvíli chytil kotouč brankář Alexandr Jerjomenko.
02:45'
Dynamo se nyní dostal ke střele, ale ta nebyla nijak nebezpečná a skončila pouze vedle brány soupeře.
01:35'
Zatím se hra stále přelévá z jedné strany na druhou a kotouč neustále mění svého majitele.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Fedotov) – Larsen, Panin, Arzamascev, S. Těreščenko, Nazarevič, Koledov, Ar. Sergejev, A. Semjonov – Omark, Hartikainen, Kemppainen – Kugryšev, Tkačov, Osnovin – Lukin, Chochrjakov, Gimatov – Kadějkin, Fjodorov, V. Žarkov.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Pepeljajev, Hietanen, Volkov, I. Nikulin, Mironov, D. Višněvskij, J. Zajcev, Menšikov – I. Makarov, Šipačov, Kagarlickij – Tarasov, Brjukvin, Indrašis – Zackrisson, Mozer, V. Kuljomin – Igumnov, Sidljarov, Alexejev.

Rozhodčí: Evgeny Romasko, Maxim Sidorenko – Maxim Bersenyov, Evgeny Yudin.
Dynamo Moskva:

Dynamo je v Západní konferenci na desáté příčce se sedmnácti body a skóre 52:64. V posledním zápase zavítalo do Magnitogorsku. Už po dvou minutách poslal hosty do vedení Zackrisson. Ve 14. minutě ovšem srovnal Pakarinen a ve 25. minutě otočil utkání Rasmussen. Posléze už gól nepadl a Magnitogorsk vyhrál 2:1. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti jedna body Šipačov, ale nejlepším střelcem je s osmi góly Indrasis.
Salavat Julajev Ufa:

Ufa se nachází ve Východní konferenci na čtvrtém místě s třiceti body a skóre 63:43. V posledním zápase přivítala na svém ledě Podolsk. První branka padla až ve 33. minutě, kterou dal domácí Osnovin z přesilovky. Ve 36. minutě ovšem srovnal Švec-Rogovoj. Ve 42. minutě vrátil vedení na domácí stranu z přesilovky Kemppainen a Ufa nakonec vyhrála 2:1. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti dvěma body Omark, ovšem nejlepším střelcem je s jedenácti góly Burdasov.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Salavat Julajev Ufa a Dynamo Moskva. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na ledě Dynama. V první třetině branka nepadla, ale ve 35. minutě otevřel brankový účet domácí Alexejev. O tři minuty později zvýšil náskok Kagarlicky. V 55. minutě snížil z přesilovky Kemppainen a v 58. minutě dokonal srovnání rovněž z přesilovky Burdasov. Ufa vstoupila do prodloužení lépe a v 63. minutě rozhodl o vítězství Sergejev. Ufa tak vyhrála 3:2 po prodloužení. Dnes se bude hrát v Ufa Aréně, která nabídne kapacitu pro 8 250 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.