KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Petrohrad - 24. října 2018   16:00

Ufa
Ufa
39:24' Burdasov (Tkačov, Soloduchin) • 59:41' Hartikainen (Omark, Larsen)
Petrohrad

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas gólem v poslední minutě hry. Linus Omark vypálil a odražený puk do branky dostal Teemu Hartikainen hlavou. Hosté byli střelecky aktivnější 36:21, ale nestačilo to.
59:41'
Hosté hrají v šesti.
Gól platí.
59:41'
Ufa právě vstřelila branku!
Linus Omark vypálil od modré čáry, jeho ránu hostující brankář jen vyrazil a od hlavy TEEMU HARTIKAINENA se kotouč odrazil do branky. Situaci ještě posuzuje videorozhodčí. Asistence: Linus Omark, Philip Larsen.
59:25'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Děrgačov – 2 min., nebezpečná výstroj).
59:01'
Domácí vyhazují přes všechny čáry a rychle střídají.
58:23'
Znovu se hostující celek dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
58:07'
Hosté to sehráli výborně, rána z ostré pozice končí však mimo branku.
57:32'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Joonas Kemppainen – 2 min., podrážení).
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:40'
Zachar Arzamascev byl zcela volný před brankou, dostal přihrávku od spoluhráče, kotouč ale usměrnil mimo branku.
56:05'
Alexej Semjonov rozehrává od své branky, domácí ale mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
55:01'
Linus Omark v souboji u mantinelu přišel o hokejku, ale souboj vyhodnotili sudí jako čistý.
54:46'
Philip Larsen to zkoušel individuálně, jeho rána končí mimo branku. Igor Šesťorkin zasahovat nemusel.
54:22'
Hraje se ve středním pásmu. Zdá se, že oba celky vyčkávají na prodloužení.
53:49'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
53:21'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
52:05'
Arťom Sergejev pálil od modré čáry a s jeho projektilem si brankář snadno poradil. Komerční přestávka.
51:45'
Stav zápasu je stále vyrovnaný, optickou převahu má momentálně domácí celek. Zatím ale bez výraznější šance.
50:52'
Jarno Koskiranta rozehrává od své branky. Při přechodu do útočného pásma o puk ale přišli.
50:27'
Domácí celek má převahu, Ivan Fedotov se sice dostal do útočného pásma, ale na přihrávku spoluhráče nedosáhl.
49:17'
Za hry oba celky střídají, na led přicházejí odpočinutí hokejisté.
48:40'
Po delší době se do útočného pásma dostal domácí celek, Anton Burdasov měl na hokejce vedoucí branku svého celku, ale minul branku.
47:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
Dnešní utkání sleduje 6 873 diváků.
46:31'
Hostující celek hraje nyní hodně aktivně, domácí brankář má hodně práce a Juha Metsola musel zasahovat i nyní.
46:23'
Komerční přestávka.
46:12'
Nail Jakupov vybojoval kotouč v útočném pásmu, vybruslil si do lepší pozice a zakončoval. Jeho ránu kryje domácí brankář.
44:36'
Jeden z hostujících hráčů byl v souboji se soupeřem sice poslán k zemi, ale podle sudího to faul nebyl.
43:45'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, sledujeme sice rychlý hokej, ale brankáři mnoho práce nemají.
42:15'
Domácí celek při rozehrávce přišel o kotouč, a tak mohou hrát hostující hráči.
42:00'
41:41'
V přesilovce se domácí celek nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.
40:01'
Stav zápasu je vyrovnaný, v závěru třetiny se dostal domácí celek do šance, kterou přesnou rychlou střelou zakončoval Anton Burdasov.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladislav Gavrikov – 2 min., sekání).
39:24'
Po rychlé akci je vyrovnáno. Bleskově přenesl domácí celek hru do útočného pásma. Tkačoval našel volného spoluhráče, tím byl ANTON BURDASOV. Jeho rána z první zapadla přesně pod horní tyčku. Asistence: Vladimir Tkačov a Vjačeslav Soloduchin.
39:03'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina. Mnoho šancí k vidění není.
38:26'
Patrik Hersley zakončoval z bezprostřední blízkosti, Juha Metsola byl pozorný, a tak zasáhl.
38:08'
Vladislav Gavrikov výborně vypálil, jeho ránu kryje domácí maskovaný muž. Vhazovat se bude v obranném pásmu Ufy.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:37'
Arťom Sergejev vyhrál souboj o kotouč za svou brankou, a tak může v klidu rozehrávat Alexej Semjonov.
37:24'
36:42'
Alexandr Děrgačov se dostal do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
36:15'
Patrik Hersley přenechal Dacjukovi, jehož střílený pas byl nepřesný.
36:00'
Přesilovku má znovu Petrohrad, ten má velké problémy s finální fází.
35:24'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., nedovolené bránění).
34:15'
Alexandr Barabanov měl obrovskou šanci, ale výborně proti jeho střele zasáhl brankář Juha Metsola. Následně byl Grigorij Panin tvrdě dohraný soupeřem za svou brankou.
32:52'
Domácí celek vel svém obranném pásmu špatně rozehrál, drobné zaváhání domácího celku nedokázal nik do z SKA potrestat.
32:26'
Andrej Kuzmenko zakončoval z dobré pozice před brankou, jeho projektil byl chycený brankářem Metsolou.
31:42'
Hraje se rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.
30:51'
Alexej Semjonov tečoval před brankou střelu od modré čáry, gólman hostujícího celku byl pozorný.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině. Domácí brankář musel zasahovat po střele soupeře.
29:56'
Patrik Hersley pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
29:26'
Hostující celek se pokouší dostat do útočného pásma, Andrej Kuzmenko se propracoval do útoku, ale jeho rána byla nepřesná.
28:10'
27:41'
Philip Larsen to zkoušel při vlastním oslabení, jeho projektil končí mimo.
26:47'
Přesilovku hraje hostující celek, který se však nemůže dostat do vyložené střelecké pozice.
25:55'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexej Semjonov – 2 min., sekání).
24:02'
Juha Metsola musel zasahovat proti střele od modré čáry. Dobře zakončoval Vasilij Tokranov.
23:45'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
21:22'
Domácí celek se nemůže dostat do útočného pásma, hosté hrají velmi dobře.
20:43'
Zápas, ve kterém vede hostující celek o jednu branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Hostující celek vede po první třetina, která mnoho šancí nenabídla, o jednu branku. Autorem zatím jediného gólu v zápase se Nikita Gusev.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:16'
Pavel Šen zakončoval od modré čáry a jeho projektil kryje hostující brankář.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:40'
V poklidném tempu se dohrává první třetina tohoto zápasu.
18:24'
17:47'
Sergej Plotnikov byl mezi kruhy připravený na zakončení, jeho rána byla zblokovaná, v akci pokračuje Petrohrad.
17:23'
Vasilij Tokranov udržel kotouč v útočném pásmu, domácí celek nemůže vyhodit puk.
16:44'
Přesilovku hraje hostující celek, který má tak možnost navýšit své vedení.
16:24'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., hákování).
15:37'
Vhazovat se bude před domácí brankou, Ufa zahrála jen na icing.
15:26'
Ilja Kablukov zakončoval Jeho střelu kryje pozorný brankář domácího celku. Juha Metsola byl připravený a přerušuje hru.
13:41'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává pozdě v první třetině do vedení. Nail Jakupov dostal kotouč na modrou čáru. Jeho střílená přihrávka překvapila brankáře, který byl vyjetý, a pak se nedokázal proti zakončujícímu hráči dostat do optimálního postavení. Rychlou akci zakončoval střelou do odkryté části branky NIKITA GUSEV. Asistence: Nail Jakupov a Patrik Hersley.
12:32'
Grigorij Panin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči dostřídali, a tak se mohou domácí vrhnout do útočení.
10:50'
Anton Burdasov z mezikruží nedokázal přesněji vypálit. Kotouč netrefil podle představ, a tak byla také nepovedená rána.
10:30'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku, hra se tam vrací do icingu.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej,
09:42'
Optickou převahu má sice domácí celek, ale ten se nemůže probojovat do výraznější šance.
09:16'
09:10'
Domácí celek se nemůže v početních výhodách dostat do výraznější šance, nyní znovu neuspěl Linus Omark.
08:43'
Philip Larsen pálil od modré čáry, jeho rána byla ještě před brankou tečovaná, i tak končí kotouč mimo branku.
07:16'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Igor Šesťorkin – 2 min., zdržování hry / posunutá branka). Trest odpyká Andrej Kuzmenko.
07:15'
06:10'
Mnoho velkých šancí zatím tento duel nenabídl, sledujeme klidnější pasáž hry, Ufa má kotouč za svou brankou.
05:20'
Hra je nyní přerušena, oba celky střídají. Linus Omark před malou chvíli dobře zakončoval, brankář SKA byl u tyčky připravený.
04:16'
Další ránu hostů vyslal Nikita Gusev. Jeho projektil od modré čáry byl několikrát tečovaný. Puk končí mimo branku.
03:31'
Hostují celek se propracoval do útočného pásma, Pavel Dacjuk rychle zakončoval. Jeho rána však končí mimo branku.
02:29'
01:23'
Linus Omark hledal před brankou spoluhráče, přihrávka ale byla zblokovaná mimo útočné pásmo.
01:00'
Přesilovku hraje domácí celek, který se však nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Hosté se dobře brání.
00:29'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Oleg Li – 2 min., podrážení).
00:20'
Hosté rozehráli jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před jejich brankou.
00:14'
Zápas začíná.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Fedotov) – Panin, Larsen, Koledov, Jelizarov, S. Těreščenko, Arzamascev, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Šen – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Burdasov, Tkačov, Chochrjakov – Osnovin, Kugryšev, Kadějkin – Soloduchin, V. Žarkov.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Hersley, Tokranov, Chafizullin, Rukavišnikov, Zub, Galeňuk – Jakupov, Dacjuk, N. Gusev – Kručinin, Děrgačov, Barabanov – S. Plotnikov, Koskiranta, Kuzmenko – O. Li, M. Malcev, Kablukov – Ketov..
Vzájemné zápasy
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál čtyřikrát Petrohrad – 7:1, 3:1, 6:1 a 4:2. V posledním měření sil vyhráli hokejisté Ufy 4:1.

Salavat Julajev Ufa
Hokejisté Ufy jsou momentálně po dvaceti odehraných zápasech na páté pozici Východní konference. Mají bilanci 9-3-2-6 a získali šestadvacet bodů. Z posledních pěti zápasů vyhráli jen dva. Přehráli Čeljabinsk 5:0 a Magnitogorsk 1:2 v prodloužení. Tým nestačil na Jekatěrinburg 0:1, Kazaň 1:3 a Omsk 0:1.

SKA Petrohrad
Hostující celek vstoupil do sezóny velmi dobře, po devatenácti odehraných zápasech je s bilancí 12-2-3-2 a jednatřiceti body na třetí pozici Západní konference. Z posledních pěti zápasů ve všech bodoval a hned tři vyhrál. Poradil si s Čerepovcem 2:0, Spartakem Moskva 3:2 v prodloužení a Dynamem Moskva 3:2. Nestačil na Jaroslavl 0:1 prodloužení a CSKA Moskvu 1:2 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.