KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čeljabinsk - 14. listopadu 2018   17:30

Čeljabinsk
19:35' Kravcov  (Glinkin, Polygalov) • 31:09' Stoa  (Thomas) • 58:29' Bailen  (Isajev, Stoa) • 60:18' Stoa  (Thomas, Bailen)
Vitaz
Jevgenij Romasko, Juri Tsyplakov- Maxim Bitjukov, Dmitrij Osipov
Viťaz Ice Palace (Podolsk)
2044 diváků
Čeljabinsk

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Československá stopa v utkání:
Marek Hrivík: 0+1, 22:50
Vojtěch Mozík: 0+0, 23:28
Sledovali jsme utkání mezi Viťazem Čechov a Traktorem Čeljabinsk, který končí výhrou hostů 3:4 po prodloužení. Čeljbanisk se dostal do vedení 0:2 po trefě Kravtsova z 20.minuty a Stoa z 32.minuty, jenže v poslední minutě druhé třetiny snížil Kokarev, který započal velký obrat. V 45.minutě vyrovnal Švec-Rogovoj a v 56.minutě dostal domácí do vedení Sjomin po perfektním nájezdu. Poslední slovo měl Traktor, protože v 59.minutě vyrovnal Bailen a po osmnácti sekundách v prodloužení rozhodl Stoa, který je hvězdou utkání za dvě branky a asistenci. Viťaz zůstává osmý, Traktor snižuje ztrátu na osmý Kunlun.
60:18'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé! Autorem branky je RYAN STOA, který parádní akcí celé trojice hostů překonává Ortia a překlápí vítězství na stranu Traktoru Čeljabinsk!Asistence: Christian Thomas a Nick Bailen.
60:01'
Třetí třetina nabídla hned tři branky. Jako první se v 45.minutě prosadil domácí Švec-Rogovoj, který se prosadil v oslabení. V 56.minutě se prosadil Sjomin z nájezdu a vypadalo to na výhru domácích, jenže v 59.minutě vyrovnal na konečných 3:3 Bailen.
60:00'
59:27'
Domácí celek je hodně otřesený a tenhle zápas neskončí nijak jinak, než zaslouženou remízou.
58:29'
Traktor srovnává na 3:3! Autorem branky je NICK BAILEN, který od modré napálil puk za bránu Ortia. Celou situaci posvětil i videorozhodčí, protože se rozhodčí Romasko domníval, že hosté byli v brankovišti domácích. Asistence: Igor Isajev a Ryan Stoa.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:38'
Čechov předvedl neskutečný obrat z 0:2 na 3:2 a je velice blízko vítězství. Kdo by to v půlce utkání čekal.
56:57'
Dnešní utkání sleduje 2044 diváků. Velice mizerná návštěva, která by se ztratila i v české druhé lize.
55:24'
Viťaz právě vstřelil branku!
Autorem branky z trestného střílení je ALEXANDR SJOMIN, který se rozjel celkem rychle a když byl před Demčenkem, tak prudce umístil kotouč pod horní tyčku!
55:24'
Ryan Stoa nestíhal pohyb Alexandra Sjomina a následně ho hákoval. Rozhodčí Romasko vše viděl a píská nájezd!
54:46'
Alexej Makejev se dostal do ofsajdu. Borna Rendulić, který se hnal do útoku, je hodně otrávený svým spoluhráčem.
54:00'
Igor Polygalov se vydal sám na útočný výlet, který skončil střelou z levého kruhu do lapačky Ortia, který má 25 zákroků.
53:47'
Anton Glinkin nadvakrát zkoušel překonat Joni Ortia, jenže jeho pokusy neměli šanci proti obrovskému finskému obrovi.
52:34'
Alexandr Nikulin se nedokázal prosadit v souboji jeden na jednoho proti NIkutu Žuldikovi.
51:16'
Nikita Nikitin jen tak nahodil kotouč k rohu mantinelu, protože na něho dorážel Stoljarov.
50:16'
Traktor působí po úspěšném oslabení v dobré pohodě a je rozhodně aktivnější. Na ledě jsou druhé formace.
50:00'
Posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále vyrovnaný 2:2. Půjde zápas do prodloužení? To se dozvíme za pár minut.
49:12'
Po zblokované střele Danila Gubareva do ochranné sítě se bude vhazovat po levici Ortia. Následuje první komerční pauza v poslední třetině.
48:12'
Hra je hodně rozháraná. Ani jednomu celku se nedaří nějaká kombinace, která by zvrátila toto utkání.
47:20'
Hosté v plném počtu. Čechov si následně moc šancí nevytvořil a Traktor zůstává ve hře.
46:04'
Jonas Enlund vyhodil puk přes všechny tři čáry a domácí budou muset rozjet další přesilovkovou kombinaci.
45:42'
Miro Aaltonen z první vystřelil z pravého kruhu, jenže Vasilij Děmčenko opět předvedl dobrý zákrok tělem.
45:20'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., nedovolené bránění).
44:14'
Domácí v plném počtu. Čechov se poprvé ubránil v oslabení a navrch přidal vyrovnávající branku.
44:08'
Tak to je velké překvapení! Autorem branky je ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ, který využil chyby hostů na rozehrávce a v oslabení střílí vyrovnávající branku na 2:2!
43:29'
Domácí hráči se v tomto oslabení dobře brání a napravují si reputaci po minulém oslabení, kdy dostali branku od Kravtsova.
42:14'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikita Vyglazov – 2 min., sekání).
41:29'
Opět ta stejná písnička. Domácí hráči sice jsou častěji na puku, jenže absolutně bez ohrožení brány Traktoru.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí Miro Aaltonen.
40:01'
Střely ve druhé třetině: 15-11
Sledovali jsme druhou třetinu, ve které jsme viděli branku na obou stranách. Celkově vede Traktor 1:2 a je blíž vítězství. V 32.minutě se prosadil hostující Stoa, jenže tři sekundy před koncem třetiny snížil Kokarev, který využil parádní spolupráce Hrivíka a Sjomina. Uvidíme, co nám přinese třetí perioda.
Třetí třetina začne zhruba za patnáct minut.
40:00'
39:57'
Autorem branky je DENIS KOKAREV, který dostal parádní přihrávku od Sjomina a střelou do odkryté klece snižuje před koncem druhé třetiny na hratelných 1:2. Asistence: Alexandr Sjomin a Marek Hrivík.
39:34'
Ano, Vojtěch Mozík vystřelil od modré z první, nicméně jeho pokus opět chytá skvělý Demčenko.
39:07'
Čechov kombinuje v útočném pásmu kolem mantinelů. Dostanou se ještě k nějakému zakončení?
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:25'
Stanislav Romanov vypálil od modré, jenže jeho pokus vyráží Demčenko. Poté Nick Bailen posílá puk na zakázané uvolnění.
37:48'
Domácí hokejisté jsou opět namačkaní v útoku, jenže kýžená branka je sále v nedohlednu.
36:29'
V posledních sekundách se hraje hlavně ve středním pásmu, kde se bojuje o každý centimetr na ledě.
35:35'
Alexej Makejev nahodil puk pouze do útočného pásma. Díky tomu, že jeho spoluhráči střídali, tak lehce přišel o kotouč.
34:55'
Druhá třetina se nám chýlí ke konci a s domácími to opět nevypadá vůbec dobře. Traktor kontroluje své vedení a je velice blízko bodům.
33:30'
Marsel Šolochov se bez váhání prodral přes tři domácí hráče a sbírá pro svůj celek cenné sekundy ve hře v útočném pásmu.
33:19'
Po blokované střele Marka Hrivíka se bude vhazovat po levici Demčenka, který nadále drží čistý štít.
32:25'
Čechov je sice zalezlý v útočném pásmu, jenže potvrzuje, že jejich útok není konkurenceschopný na nejvyšší úrovni.
31:09'
Autorem branky je RYAN STOA, který efektivní střelou překonává domácího brankáře Ortia, který neměl žádnou šanci. S Traktorem to začíná vypadat velice dobře. Asistence: Christian Thomas.
30:23'
Hra je hodně rozkouskovaná díky častým výhozům puku či ofsajdům a zakázaným uvolněním.
30:00'
Po polovině utkání vedou hostující hokejisté 0:1 a jsou na velice dobré cestě ke dvěma bodům do tabulky, které nutně potřebují ve hře o playoff.
29:45'
Alexandr Šarov se chytře obtočil kolem brány Ortia, který to celé čekal a předvedl dobrý zákrok. Hostující útočník to bude muset zkusit jinak.
28:06'
Nikita Vyglazov se znamenitě dostal ke střele, jenže Vasilij Děmčenko chytá velice stabilně.
27:14'
Zakázané uvolnění domácího celku, kterému zle zatápěl Arťom Borodkin díky dvěma nebezpečným střelám.
26:18'
Traktor je po vstřelené brance při hře pět na pět aktivnější a zatím hlídají své vedení naprosto bezpečně.
25:44'
Oddechový čas pro hosty. Traktor ubránil i další faul od Petrova.
25:24'
Viťaz drtí svého soupeře. Ten se al statečně brání a nadále drží své jednobrankové vedení.
24:46'
Alexandr Jevsejenkov vypálil z první, jenže ránu blokuje jeden z bránicích hráčů.
24:19'
Čechov je sice u puku v útočné třetině, jenže zatím to je bez střeleckého zakončení.
23:44'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., vražení na hrazení).
22:34'
Ke střele z první se dostal domácí Borna Rendulić, jenže jeho pokus kryje Demčenko.
21:54'
Hosté v plném počtu. Traktor ubránil své první oslabení.
21:32'
Alexej Makejev bojoval u mantinelu, jenže nedokázal překonat Ballena.
20:25'
Ke střele se dostal ruský útočník Alexandr Sjomin, jenže jeho střela jde vedle brány Demčenka.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí Miro Aaltonen.
20:01'
Střely na bránu: 3-6.
Sledovali jsme první třetinu mezi Viťazem a Traktorem, který končí výhrou hostujícího Traktoru 0:1, když se v poslední minutě prosadil Kravtsov, který zužitkoval skvělý pas od Glinkina. Jinak byla první třetina velice nudná a budeme doufat, že se to zlepší.
Druhá třetin začne zhruba za patnáct minut.
20:00'
19:54'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hákování).
19:35'
Autorem branky je VITALIJ KRAVCOV, který přesnou střelou z první střílí první branku tohoto utkání. Velkou zásluha jde za Glinkinem, který skvěle přihrál. Asistence: Anton Glinkin a Igor Polygalov.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:39'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. – příliš mnoho hráčů).
18:11'
První třetina se nám chýlí ke konci a stále jsme se nedočkali žádné stoprocentní šance.
17:29'
Zakázané uvolnění domácích. Následuje druhá komerční pauza v této třetině.
16:36'
Na ledě leží otřesený Nikita Žuldikov, který byl sestřelen střelou Alexandra Sjomina.
15:27'
Jegor Voronkov se dostal k zakončení, jenže Demčenko opět zasahuje.
14:47'
Čechov pouze nahazuje puky do útočného pásma, kde zatím Traktor nemá vůbec žádné problémy. Třetina se nám chýlí ke konci a stále jsme nic neviděli.
14:00'
Ryan Stoa to zkoušel kolem levého mantinelu, jenže toho dobře pokryl Marek Hrivík, který dnes určitě bude chtít nastřádat alespoň jeden kanadský bod.
13:14'
Jegor Dugin pouze nahodil puk kdo útočného pásma a šel střídat. U puku jsou opět domácí hráči, kteří jsou sice častěji na kotouči, jenže střelecký efekt je nulový.
12:38'
Alexandr Šarov dobrým pohybem zamezil nebezpečné akci domácího Viťazu. poté se domácí dostali do ofsajdu.
11:50'
Čeljabinsk se stále nikam nežene a drží si puk buď ve svém pásmu nebo ve středním. Zatím velice podprůměrné utkání.
11:14'
Arťom Borodkin dobře zapracoval od obrany a nedal domácí druhé formaci žádnou šanci.
10:00'
Po polovině první třetiny je stav bezbrankový. Není se čemu divit, protože zatím jsme mohli vidět pouze jednu střelu na bránu.
09:11'
Domácí hráči zatím fantasticky brání střední pásmo a Traktor není schopný vstřelit. Fanoušci defenzivního hokeje jsou v sedmém nebi.
08:39'
Traktor Čeljabinsk hodně uklidnil hru díky dlouhé kombinaci ve svém vlastním útočném pásmu.
08:06'
Danil Gubarev bojoval u mantinelu s Romanovem, jenže ten prokázal, že je silnější v soubojích.
07:10'
Stále se nic zajímavého neděje. Hra se sice přesunuje ze strany na stranu, jenže k větší šanci to stále nevede.
06:24'
Christian Thomas našel odražený kotouč ve středním pásmu, který zavezl za svého brankáře. Hra je zatím velice opatrná.
05:37'
Alexandr Sjomin se lehce dostal do pásma, kde ihned vypálil. Vasilij Děmčenko neměl absolutně žádný problém a poprvé v tomto utkání se hra přerušuje.
04:46'
Chleb Kožemjakin získal puk ve středním pásmu a poté chytře nahodil puk do útočného pásma. Viťaz se pokouší o další kombinaci.
04:20'
Hraje se přes čtyři minuty bez přerušení hry. Čeljabinsk se opět musel bránit ve svém obranném pásmu, kde jim dělal problémy Borna Rendulić.
03:28'
Čechov působí aktivnějším dojmem než jeho soupeř, ale opět se objevuje jejich slabina a to útočná fáze hry. Stejné problémy má i Traktor.
02:48'
Český obránce Vojtěch Mozík si splnil své obranné povinnosti na jedničku a může spokojeně vystřídat.
01:57'
Utkání je zatím hodně rozvážné. Oba celky se spíš uťukávají, než aby někdo zasadil první úder.
01:26'
Viťaz sice přišel o puk ve svém útočném pásmu, jenže díky dobrému napadání získali kotouč na své hokejky.
00:38'
První útočná formace hostů vstoupila do utkání aktivněji, nicméně do kvalitního zakončení se nedostali.
00:01'
Úvodní buly první třetiny vyhrál hostující Christian Thomas.Viťaz Čechov oblékl červené dresy, Traktor Čeljabinsk bílé.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Saprykin) – Golovkov, Mozík, Jevsejenkov, Stasenko, S. Romanov, Voronkov, Kožemjakin, Gončarov – Makejev, M. Aaltonen, A. Sjomin – Hrivík (A), Rendulić, Stoljarov (C) – Kokarev, Švec-Rogovoj (A), P. Černov – Vyglazov, A. Ševčenko, A. Nikulin.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Suchačov) – Isajev, Bailen, Nikitin, Borodkin, A. Petrov (C), N. Chlystov, Žuldikov – Enlund, Thomas, Stoa – Kravcov, Polygalov (A), Glinkin – Gubarev, Kokujov, Rybakov (A) – Tridčikov, Šarov, Dugin – Šolochov.

Rozhodčí: Jevgenij Romasko, Juri Tsyplakov- Maxim Bitjukov, Dmitrij Osipov.
Posledních pět vzájemných utkání:
20.02.18 Viťaz-Traktor Čeljabinsk 4 : 5
21.12.17 Viťaz-Traktor Čeljabinsk 1 : 2
12.10.17 Traktor Čeljabinsk-Viťaz 2 : 1
27.01.17 Viťaz-Traktor Čeljabinsk 3 : 1
27.11.16 Traktor Čeljabinsk-Viťaz 3 : 2
Traktor Čeljabinsk se nachází na desáté příčce Východní konference. Na svém kontě mají za 26 utkání 23 bodů za šest výher, čtyři výhry v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Na osmý Nižněkamsk ztrácí pouze tři body. Skóre mají záporné 48:78. Z posledních pěti utkání získali čtyři body za výhru a výhru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 13 body za sedm branek a šest asistencí ruský útočník Igor Polygalov.
HC Viťaz Moskevská oblast se momentálně nachází na osmé příčce. Na svém kontě mají za 27 utkání 23 bodů za devět výher, dvě výhry v prodloužení a prohru v prodloužení. Skóre mají záporné 64?76. Z posledních pěti utkání získali čtyři body za dvě výhry. Nejproduktivnějším hráčem je s 23 body za třináct branek a deset asistencí Aaltonen. Hrivík má 12 bodů za šest branek a stejný počet asistencí a Vojta Mozík 11 bodů za čtyři branky a sedm přihrávk.
Hezký den u sledování ruské KHL! V dnešním utkání se představí domácí Viťaz Čechov, který vyzve Traktor Čeljabinsk. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.