Chabarovsk - Čerepovec | ONLINE | 17.10.2019 11:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Čerepovec - 17. října 2019   11:00

Ukončeno
Chabarovsk
Chabarovsk
34:52' Jordán (H. Zohorna)
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Čerepovec
Čerepovec
Chabarovsk
Sestavy:
Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán, Vitásek, Ignatovič, Kamalov, Turbin, Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Rasskazov, Ruděnkov – Golubev, Veličkin, Kacuba.
Rozhodčí
Gofman, Fraňo – Golovljov, Savenkov
Platinum Arena, Chabarovsk
4542 diváků
Čerepovec
Sestavy:
Podjapolskij (Chakimov) – Šulák, Provolněv, Makejev, Kudako, Chabarov, Chochlov, N. Chlystov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kupcov, Markovin, A. Alexejev – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – J. Bodrov, Nikolišin, I. Zacharčuk.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4542 diváků.
Československá stopa v utkání

Michal Jordán (CHA) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 21:57
Ondřej Vitásek (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:53
Hynek Zohorna (CHA) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:22
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:36
Adam Liška (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:07
Libor Šulák (CER) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:06
Je konec! Amur Chabarovsk nakonec zvládl důležité utkání a poráží Severstal Čerepovec těsně 1:0! Ve třetí části si hosté sice vypracovali tlak, ale nemohli se dostat do šancí! Amur navíc dostal možnost trestného střílení, jenže Gorškov trefil jen horní tyč! V závěru ještě Severstal hrál početní převahu, jenže ani přes odvolání brankáře nedokázal srovnat.
Konec zápasu.
59:25'
Hosté uzamkli Amur před jeho brankou, ale dvě dosavadní střely prosvištěly kolem branky vynikajícího Alikina.
59:00'
Hostující brankář už zůstává na střídačce a Severstal se snaží vyrovnat při hře 6 na 4!
58:43'
Severstal dostává skvělou možnost k vyrovnáno! Hosté budou hrát přesilovku. Igor Ruděnkov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
58:14'
Alexandr Gorškov nabral při nájezdu obrovskou rychlost, zamíchal pukem, ale zápěstím orazítkoval břevno!
58:14'
Alexandr Gorškov byl faulován v úniku a Amur má k dispozici trestné střílení!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:41'
Znovu se domácím hráčům podařilo vyhodit puk do středního pásma. Čerepovec se nyní nemůže dostat do tlaku.
57:10'
Anton Lazarev našel krásnou přihrávkou před branku Denise Golubeva, který pohotově zakončil, ale Vladislav Podjapolskij předvedl zákrok večera!
56:35'
Alikin si dal pozor na nahození ze středního pásma, rychle vyklepal puk z lapačky a poslal jej do hry. Amur může znovu nasbírat cenné vteřinky k dobru.
56:05'
Alikin vyjel ven z branky a pokryl si nahození Severstalu. Domácí obránci nyní bez větších problémů odehrávají puky ven ze své obranné třetiny.
55:35'
Jevgenij Alikin opět s přehledem zasáhl. Domácí brankář bez problémů schoval do lapačky nahození od pravého mantinelu.
55:05'
Bogdan Jakimov projel při svém zakončení až do branky, kterou posunul z jejího běžného postavení. Rozhodčí proto musel po dlouhé době přerušit.
54:39'
Anton Lazarev bojoval o puk v rohu útočného pásma, nicméně jeho zakončení skončilo na noze prvního obránce ve žlutém dresu Čerepovce.
54:15'
Vladislav Ušenin se efektní kličkou prosmýkl do útočného pásma, prohodil si puk mezi bruslemi, ale bekhendem nenašel mezírku mezi betonem a tyčí.
53:42'
Nikita Chlystov nahodil puk do útočného pásma, nicméně jeho přihrávka skončila na hokejce dobře postaveného Valerije Vasiljeva.
53:10'
Maxim Ignatovič neustál souboj za brankou Čerepovce. Domácí se dožadovali vyloučení hostujícího obránce, ale sudí se rozhodl nechat pokračovat ve hře.
52:28'
Igor Ruděnkov v bruslařském souboji předjel jednoho z obránců ve žlutém, projel s pukem za branku, jenže jeho pobídka nenašla spoluhráče v oranžovém.
52:05'
Hity: 12 – 3
51:38'
Valerij Vasiljev projel do útočného pásma, nicméně jeho nahození skončilo na betonu hostujícího brankáře. Stále se pokračuje ve velkém boji.
51:08'
Hynek Zohorna zavezl puk do útočného pásma, jenže tam nezvládl kličku a zapomněl kotouč za sebou. Hosté tak získali odražený puk.
50:38'
Danil Fajzullin si udělal prostor na levé straně útočného pásma, jenže jeho pokus zápěstím skončil na noze prvního hráče ve žlutém dresu.
50:10'
Valerij Vasiljev si nabruslil na přihrávku do středního pásmu, jenže měl kolem sebe moře obránců ve žlutém, kteří mu nedovolili další postup.
49:45'
Adam Liška projel zpoza branky kolem mantinelu na levý kruh, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho zakončení skončilo na betonu brankáře.
49:12'
Čerepovec se opět dostal do útočného pásma, jenže nikdo ve žlutém se nedostal do zakončení. Domácí zadáci skvěle vytlačují soupeře k mantinelu.
48:32'
Podjapolskij znovu vyjel ven z branky a pomohl hokejistům Severstalu v rozehrávce. Tlak hostujícího mužstva stále sílí, ale šance nějak nepřicházejí.
48:10'
Danil Fajzullin rozjel další akci Amuru středem ledové plochy. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo v oranžovém dresu Chabarovsku.
47:35'
Anton Lazarev podstoupil souboj na modré čáře a protečoval puk do středního pásma. Nikdo v oranžovém se k odraženému kotouči nedostal.
47:10'
Vladislav Ušenin dostal přihrávku na levou stranu, poslal přihrávku na druhou stranu kluziště, ale tam opět nebyl nikdo v oranžovém.
46:34'
Danil Fajzullin se z levého křídla prosmýkl mezi kruhy, zadovkou se zbavil obránce, ale bekhendem už nepřekonal připraveného gólmana.
46:10'
Nikita Kamalov bekhendem vyhodil puk ven z obranného pásma. Hostující hráč hledal Lazareva, ale ten se k puku nedostal.
45:28'
Jevgenij Bodrov zavezl puk po pravém křídle do útočného pásma, jenže bekhendovou přihrávkou mezi kruhy našel hokejku Kirilla Rasskazova.
45:10'
Hostující brankář vyjel ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Severstal se následně znovu vydal do útoku.
44:38'
Makar Chabarov střílel z pravé strany útočného pásma, ale jeho pokus skončil na betonu pozorného brankáře. Hosté ale stupňují svůj tlak.
44:05'
Další snahu Severstalu o přechod do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
43:28'
Vladislav Provolněv dostal přihrávku na pravou stranu, nahodil kotouč do útočného pásma, jenže tam nenašel nikoho ve žlutém dresu Severstalu.
43:05'
Hynek Zohorna napadal rozehrávku Severstalu na modré čáře. Hosté si s jeho přítomností poradili a dostali se až do útočného pásma.
42:22'
Kirill Rasskazov projel po levém křídle do útočného pásma, pokusil se zakončit na přední tyč, ale hostující brankář jeho pokus vytěsnil ramenem.
42:01'
Mohlo být vyrovnáno! Andrej Alexejev se hnal sám na brankáře Alikina, ale nedokázal kotouč prostrčit mezírkou mezi betony domácího brankáře!
41:22'
Domácí se znovu ubránili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravé ruce Alikina.
41:10'
Danil Fajzullin zbytečně přišel o puk na modré čáře a hosté se následně dostali do zakončení. Igor Geraskin však Alikina nepřekvapil.
40:32'
Alikin si musel dát pozor na střelu zápěstím z prostoru mezi kruhy. Domácí brankář měl čistý výhled a bez problémů schoval puk do lapačky.
40:10'
Domácí Amur uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny, ve kterém se bude snažit udržet své vedení a získat důležité dva body.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 12:42.
Střely na branku: 17 – 20
Druhá třetina končí! Po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hokejisté domácího celku! Amur Chabarovsk totiž přestál další tlak svého soupeře a pět minut před koncem druhé periody se brankou Michala Jordána dostal do vedení! Ve zbytku třetiny už domácí celek kraloval a zajistil lepší pozici pro třetí část.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:27'
Ivan Zacharčuk projel do útočného pásma po pravé straně, jenže ihned k němu přistoupil Anton Lazarev, který mu nedal prostor k přihrávce.
39:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
38:30'
Domácí v plném počtu.
38:10'
Nikita Kamalov se dostal k volnému puku před vlastní brankou, udělal s ním krátký oblouk a vyhodil jej přes všechny čáry za branku Severstalu.
37:38'
Amur zvládá další oslabení opravdu skvěle. Domácí hráči opět vybojovali kotouč v souboji u hrazení a dokázali jej vyhodit do bezpečí.
37:10'
Vladislav Provolněv se snažil zastavit rozjetého Antona Lazareva. Domácí hráč se přesto uvolnil a v oslabení projel do útočného pásma.
36:30'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Ignatovič – 2 min., hákování).
36:03'
Igor Veličkin se dostal do úniku, hnal se sám na brankáře Čerepovce, jenže se mu nepodařila klička do bekhendu a puk prolétl kolem tyčky!
35:45'
Ilja Chochlov si brousil zuby na prudkou přihrávku mezi kruhy, jenže forhendem puk netrefil podle svých představ.
35:15'
Jurij Trubačjov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže jeho nahození před branku netečoval nikdo ve žlutém dresu.
34:52'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Amur sice nedokázal zužitkovat přesilovou hru, ale přesto se dostává do vedení! MICHAL JORDÁN dostal nabito na modrou čáru a prudkou střelou rozvlnil síť! Skvělou práci před brankou odvedl clonící Tomáš Zohorna! Asistence: Hynek Zohorna.
34:48'
Hosté v plném počtu.
34:10'
Amuru se v přesilovce vůbec nedaří. Domácí celek znovu přišel o kotouč a hokejisté Severstalu jej bez problémů vyhodili přes celé kluziště.
33:35'
Hokejisté Amuru se vydali s pukem na hokejkách do útočného pásma, jenže domácím se nedaří usadit se v útočném pásmu.
33:10'
Sergej Monachov se ve vlastním oslabení probil do útočného pásma, přehodil si puk na forhend, ale jeho zakončení prolétlo kolem přední tyče.
32:48'
První přesilovku si zahraje také Amur. Dvě minuty za držení dostává Vladislav Provolněv.
32:28'
Tomáš Zohorna získal odražený puk za vlastní brankou a výhozem po prknech dostal puk za modrou čáru. Hráči Severstalu musí vyklidit útočné pásmo.
32:05'
Jevgenij Bodrov se rychlým průnikem do útočného pásma zbavil svého strážce, přehodil si puk na forhend, ale svižnou střelou vůbec netrefil branku.
31:32'
Sergej Kupcov zavezl puk do rohu útočného pásma, jenže zadovkou oslovil jen dobře postaveného Antona Lazareva.
31:03'
Libor Šulák vyslal dělovku od modré čáry, nicméně jeho rána skončila na levém betonu domácího brankáře Alikina.
30:30'
Amur se zovu ubránil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Hostující Čerepovec má v posledních minutách více ze hry.
30:10'
Kirill Rasskazov uspěl v šermované za vlastní brankou a následně vyhodil puk za modrou čáru. Ani jeden z týmů si nyní není schopen připravit šance.
29:35'
Vladislav Ušenin hledal svého bratra přihrávkou na modrou čáru. Hostující obránce Vladislav Provolněv úmysl přečetl a vypíchl puk mimo nebezpečný prostor.
29:05'
Pavel Turbin mohl pálit od modré čáry, jenže svou střelou zápěstím trefil hned prvního hráče Severstalu Čerepovec ve žlutém dresu.
28:38'
Danil Fajzullin zašlápl kotouč za vlastní brankou, zbavil se dotírajícího soupeře a bekhendem rozehrál na rozjetého Antona Lazareva.
28:05'
Hráči Amuru se opět dostali pod tlak hostujícího mužstva. Hokejisté ve žlutém si pomohli jen vyhozením puku do středního pásma.
27:32'
Alikin si dal pozor na prudkou střelu od mantinelu. Domácí brankář si pokryl mezírku u levé tyče a nenechal puk projít za svá záda.
27:05'
Stanislav Kacuba si najel na přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže špičkou čepele protečoval puk jen do míst, kde kralovali hráči Severstalu.
26:18'
Domácí v plném počtu.
26:00'
Rafael Chakimov se snažil dorazit odražený puk za záda domácího brankáře, ale Alikin na poslední chvíli zasáhl betonem!
25:28'
Daniil Vovčenko dostal krásnou přihrávku na levý kruh, odkud střílel příklepem, jenže jeho projektil skončil na betonu pozorného brankáře.
25:03'
Alikin pouze vyrazil nahození od modré čáry, ale k puku se následně dostal jeden z domácích hráčů, který puk vyhodil přes všechny čáry.
24:18'
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje hostující Severstal. Anton Lazarev dostává dvě minuty za hrubost.
24:03'
Ilja Chochlov si nabruslil na prudkou přihrávku zpoza branky Amuru, jenže do jeho rány vložil hůl jeden z obránce, který puk srazil do ochranné sítě.
23:34'
Maxim Ignatovič si dal pozor na dotírajícího Bodrova a odrazem o mantinel raději vyhodil puk do středního pásma.
23:05'
Tomáš Zohorna dojel nahození do rohu útočného pásma, nicméně nikdo v oranžovém se za modrou čáru nedostal včas. Obránci Severstalu stačili puk získat.
22:33'
Alikin si dal pozor na prudké vyhození kotouče ze středního pásma. Alikin následně vyklepal kotouč z lapačky a rozehrál na levou stranu.
22:10'
Ivan Nikolišin kouzlil s pukem na hokejce za brankou Amuru, jenže nikdo ve žlutém dresu nedosáhl na jeho prudkou přihrávku mezi kruhy.
21:15'
Kupcov zůstla po souboji ležet na ledě a potřebuje ošetření. Hokejisté Amuru Chabarovsk se se svými soupeři rozhodně nemažou.
21:10'
Sergej Kupcov projel s pukem do útočného pásma, jenže jeden z domácích hráčů jej ostrým hitem přišpendlil k mantinelu.
20:32'
Tomáš Zohorna spěchal za kotoučem do útočného pásma, ale puk skončil na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před brankou Amuru.
20:10'
Amur uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v oranžovém se nedostal ke střele.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 11:51.
Střely na branku: 12 – 8
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali svižný hokej plný šancí na obou stranách, jenže ani jeden z týmů nedokázal otevřít skóre! Severstal sice dopravil kotouč do sítě, ale branka nemohla kvůli zásahou vysokou holí platit. Na obou stranách navíc kralují brankáři. Hlavně domácí Alikin musel předvést několik skvostných zásahů.
20:00'
První třetina skončila.
19:35'
Kirill Rasskazov se hlásil o přihrávku na levé křídlo, jenže spoluhráč mu poslal pobídku za tělo a Rasskazov se ke kotouči nestačil dostat.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:37'
Další obrovská šance Severstalu! Na přihrávku mezi kruhy si nabruslil Jurij Trubačjov, který si puk přehodil na forhend, ale trefil vynikajícího Alikina!
18:12'
Kirill Rasskazov dostal pobídku na modrou čáru, protečoval kotouč do útočného pásma, ale tam nebyl nikdo z dravců v oranžovém.
17:22'
Alikin si dal pozor na slabé nahození ze středního pásma a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
17:10'
Alexandr Gorškov vymyslel krásnou přihrávku bekhendem mezi kruhy, kam si následně nabruslil Kirill Rasskazov, ale pohotovou střelou minul branku
16:25'
Bodrov se ihned po vyhraném vhazování opřel do volného kotouče, jenže jeho dělovku příklepem dokázal brankář Alikin vykopnout betonem.
16:10'
Sergej Monachov bojoval o puk v rohu útočného pásma, kde jej k mantinelu doslova přilepil Anton Lazarev. Sudí poté ztratil puk z dohledu.
15:38'
Nikita Kamalov poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, nicméně tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Pokračuje velmi bojovný obraz hry.
15:04'
Valerij Vasiljev dostal přihrávku na modrou čáru, jenže špatnou rozehrávkou trefil hned prvního soupeře v dresu Severstalu Čerepovec.
14:36'
Branka Severstalu nakonec neplatí! Rozhodčí viděl zásah kotouče vysokou holí!
14:10'
Maxim Ignatovič bojoval o puk v rohu obranného pásma. Domácí obránce byl v souboji dostatečně důsledný a odehrál puk mimo nebezpečný prostor.
13:28'
Hynek Zohorna si zaklepal o přihrávku mezi kruhy do útočného pásma. Pobídku český útočník obdržel, ale puk mu prolétl pod hokejkou.
13:10'
Nikita Chlystov si najel na přihrávku na modrou čáru, prosmýkl se s pukem do útočného pásma, ale jeho nahození skončilo na betonu pozorného brankáře.
12:32'
Denis Golubev se hnal za odraženým pukem na modrou čáru, jenže Markovin tam byl o něco dříve a odehrál puk do středního pásma.
12:10'
Sergej Kupcov dostal přihrávku do útočného pásma, v jeho rohu se zbavil dotírajícího obránce, ale už nedokázal přesně rozehrát.
11:32'
Adam Liška napadal rozehrávku Amuru v jeho obranném pásmu. Slovenský útočník sice dostal hráče pod tlak, ale ten přesto rozehrál.
11:10'
Pavel Turbin si nechtěl přidělávat problémy s rozehrávkou a pomohl si zpětnou pobídkou na obránce.
10:32'
Fajzulin se prosmýkl mezi dvojici obránců ve žlutém, dostal se před brankáře, kterého si forhendovým blafákem položil, ale už nepřizvedl puk nad beton!
10:10'
Valerij Vasiljev zastavil nahození mířící za branku Amuru a následně rozehrál dlouhou pobídkou na levé křídlo.
09:18'
Hynek Zohorna se v útočném pásmu dostal k odraženému puku, který pohotově poslal směrem na branku Severstalu, ale Podjapolskij byl pozorný.
09:03'
Alikin si dal pozor na nahození od levého mantinelu, včas se přesunul k přední tyči a betonem puk bez problémů vyrazil do bezpečí.
08:28'
Pavel Turbin svedl souboj o puk za vlastní brankou. Hokejista Amuru dokázal puk protečovat do středního pásma, kde nebyl nikdo v oranžovém dresu.
08:06'
Až nyní se hra po dlouhé době přerušuje! Kubarov střílel z pravého kruhu, ale Alikin jeho ránu dobře viděl a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
07:35'
Hraje se už před sedm minut bez přerušení! Severstal se už znovu usadil v útočném pásmu, jenže zakončení Provolnova nebylo přesné.
07:04'
Obrovská šance také na opačné straně! Danil Fajzullin se z levého křídla prosmýkl před branku, ale zápěstím těsně minul horní růžek!
06:28'
Sergej Monachov našel přihrávkou zpoza branky Jakimova, který pohotově mířil pod břevno, ale Alikin jeho pokus vytěsnil ramenem!
06:04'
Michal Jordán uklidnil rozehrávku domácího celku za Alikinovou brankou. Následnou pobídkou na levé křídlo však nenašel nikoho v oranžovém dresu.
05:28'
Domácí celek se znovu ubránil jen za cenu vyhození kotouče do středního pásma. Oba trenéři využili slabší pasáž hry k výměně hráčů na ledové ploše.
05:10'
Vladislav Ušenin získal puk v rohu obranného pásma, jenže nikdo v oranžovém jeho následnou akci nepodpořil pohybem. Amur o puk rychle přišel.
04:35'
Igor Geraskin dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, nicméně špatným zpracováním se nechal od kotouče odstavit.
04:10'
Sergej Kupcov projel s pukem až na kruh, kde si kotouč přehodil na forhend, ale slabou střelou zápěstím brankáře Alikina nepřekvapil.
03:35'
Kirill Rasskazov vybojoval odražený puk v útočném pásmu, nicméně v tísni nevyslal přesnou přihrávku na modrou čáru. Severstal se opět ubránil.
03:05'
Adam Liška dojel nahození do útočného pásma, jenže byl dobře bráněn Ondřejem Vitáskem, který mu puk vypíchl špičkou čepele.
02:35'
Ivan Nikolišin dostal krásnou přihávku do rohu útočného pásma, jenže byl dobře bráněn a už nedokázal přesně přihrát.
02:10'
Vjačeslav Ušenin neustál souboj s obráncem v rohu kluziště a poroučel se k ledu. Sudí souboj viděl přímo před očima a rozhodl se hru nepřerušovat.
01:45'
Maxim Ignatovič dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, jenže do jeho rány příklepem se postavil obětavý obránce, který puk srazil k mantinelu.
01:10'
Ivan Zacharčuk dostal přihrávku na levou stranu, jenže měl problém s napadajícím soupeřem a puk mu utekl až k hrazení.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Tomáš Zohorna následně zavezl kotouč do rohu kluziště.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán, Vitásek, Ignatovič, Kamalov, Turbin, Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Rasskazov, Ruděnkov – Golubev, Veličkin, Kacuba.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Šulák, Provolněv, Makejev, Kudako, Chabarov, Chochlov, N. Chlystov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kupcov, Markovin, A. Alexejev – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – J. Bodrov, Nikolišin, I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Gofman, Fraňo – Golovljov, Savenkov.
Češi a Slováci

Tomáš Zohorna (CHA)
Hynek Zohorna (CHA)
Michal Jordán (CHA)
Marek Langhamer (CHA)
Libor Šulák (CER)
Amur Chabarovsk

Amur Chabarovsk tradičně patří mezi nejhorší celky v celé Kontinentální hokejové lize. Amur sehrál osmnáct zápasů, ve kterých vybojoval patnáct bodů a patří mu desátá pozice Východní konference. Poslední dva duely se celku s početnou českou základnou vydařily. Amur přehrál Spartak Moskva i Jaroslavl. Nejproduktivnějším hráčem je Tomáš Zohorna s osmi body.
Severstal Čerepovec

Hostující celek zatím prožívá průměrnou sezónu. Čerepovec zatím odehrál osmnáct duelů, ve kterých vybojoval sedmnáct bodů a patří mu osmá pozice Západní konference. Na deváté Dynamo Minsk má Severstal náskok jen dvou bodů. V minulém utkání ale dokázal vyhrát 2:1 na ledě Kunlunu. Nejproduktivnějším hráčem je Vovčenko, který získal dvanáct kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Amurem Chabarovsk a Severstalem Čerepovec. Duel začíná v 11 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.


Články odjinud