KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Jaroslavl - 15. října 2019   11:00

Chabarovsk
Chabarovsk
00:24' Vl. Ušenin (Gorškov, Vj. Ušenin) • 57:44' Kamalov (Ruděnkov, Vj. Ušenin)
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Jaroslavl
Jaroslavl
24:54' Sannikov  (S. Da Costa, Nakládal)
Chabarovsk
Gofman, Fraňo – Golovljov, Savenkov
Platinum Arena, Chabarovsk
Jaroslavl

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Marek Langhamer – náhradní gólman.

Michal Jordán – 0+0, čas na ledě – 21:47.

Hynek Zohorna – 0+0, 3 střely na bránu, 3 hity, čas na ledě – 17:52.

Tomáš Zohorna 0+0, 1 střela na bránu, 27 vyhraných vhazování, čas na ledě – 18:10.

Jakub Nakládal – 0+1, 1 střela na bránu, čas na ledě – 19:46.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 21 – 35
Trestné minuty: 6 – 2
Vhazování: 28 – 26
Zblokované střely: 14 – 6
Hity: 15 – 6
Je konec! Chabarovsk dnes sice nebyl lepším týmem, ale na to se historie neptá, jelikož Amur bere z dnešního zápasu plný počet bodů! O výhře rozhodl parádní střelou od modré Nikita Kamalov, jenže se trefil přesně nad beton soupeře. Jaroslavl měla šance během třetí části a vlastně v celém utkání. Žádnou z nich nevyužila, a tak se musí smířit s porážkou v základní hrací době.
59:52'
Oddechový čas pro domácí.
59:31'
Jakub Nakládal nahazoval kotouč od modré, ovšem přes hradbu těl se puk nedostal až před branku. Amur drží svůj náskok zuby nehty.
59:17'
Oddechový čas pro hosty.
59:05'
Arťom Iljenko si vyjel zpoza branky a chtěl překvapit brankáře střelou mezi betony. Ten byl ale pozorný a mezírku stihl sklapnout naprosto včas.
59:00'
Minuta do konce třetiny.
58:21'
Lokomotiv je v držení kotouče, a tak Ilja Konovalov pádí na střídačku, hosté to zkusí se šesti muži v poli!
57:44'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Neskutečné, domácí se totiž prosazují dvě minuty před koncem zápasu! Odražený kotouč se totiž dostal přesně na hokejku NIKITY KAMALOVA, jenž si ještě z modré najel do lepší pozice a parádní ranou překonal gólmana hostí! Asistence: Igor Ruděnkov a Vjačeslav Ušenin.
57:13'
Maxim Kondratěv musel hodně zrychlit svůj krok, jelikož zakázané uvolnění se nepískalo a soupeře to měl podobně daleko. Domácí obránce to zvládl.
56:46'
Valerij Vasiljev vypálil od modré, ale jeho ránu srazil obětavý útočník hostí. Poté se puk dostal mimo hřiště a vhazovat se bude na útočné modré hostí.
56:20'
Nikolaj Kovalenko se jako první dostal k odraženému puku před brankou, ovšem než stihl vystřelit, byla mu hokejka zablokována.
55:53'
Nyní přišla střela do mantinelu v podání Lokomotivu, která byla ještě tečována před brankou. Ani tento pokus se však nevešel mezi tři tyče.
55:33'
Zase se nám dlouho nepřerušovalo, a tak nám do konce utkání chybí něco málo přes čtyři minuty. Lokomotiv musí začít s útokem od svého gólmana.
54:52'
Tomáš Zohorna nahazoval kotouč od mantinelu před branku, kde se nacházela asi trojice hráčů. Nikdo z nich ale nenasměroval puk do sítě.
54:14'
Přesto mohl jít Amur do vedení! Igor Veličkin byl v přečíslení dva na jednoho, ale vzal to na sebe. Jeho střelu vyrazil Konovalov na hokejku Stanislava Kacuby, ale ani ten nebyl s dorážkou úspěšný!
53:45'
Přece jen je to nyní Jaroslavl, která je aktivnější na puku, navíc svého soupeře nepouští do ničeho.
53:06'
Pavel Kudrjavcev si sjel pro puk na útočnou modrou a rozehrál dále po mantinelu. Tak jeho spoluhráč vybojoval kotouč a tým tak může pokračovat ve snažení.
52:13'
Vladislav Ušenin je asi nejaktivnějším hráčem na hřišti během celého utkání. Nyní se řítil dopředu, ale z hokejky mu byl kotouč odpálen mimo jeho dosah.
51:33'
Grigorij Denisenko dostal puk do útočné třetiny, ovšem tam dobře zapracoval Michal Jordán, který ho o kotouč obral a odrazil i jeho drobné ataky.
50:54'
V hale ani nejsou slyšet diváci domácího týmu. Asi nevěří vlastním očím, co se právě na ledě děje. Tímto hokejem se rozhodně nemohou bavit.
50:20'
Ty Rattie měl nyní před sebou prostor o pár metrech čtverečních. přesto se rozhodl pro přihrávku bekhendem, po níž jeho tým kotouč jen ztratil.
50:00'
Je za námi rovných padesát minut hry a máme po nějakých třech až čtyřech minutách přerušeno. Puk se totiž dotkl domácí střídačky.
49:18'
Hynek Zohorna teď napadal hodně na hranici nedovoleného zákroku. Soupeře si totiž přidržel, ovšem ani jeden z rozhodčích na hřišti to neviděli.
48:45'
Znovu se už celkem dlouho nepřerušuje a hokej nijak moc záživný taky není. Vypadá to, že další zápas dojde jen do prodloužení nebo nájezdů.
47:55'
Stéphane Da Costa dobře napadal rozehrávku soupeře. Ten tak poslal puk jen o mantinel, kde se odrazil příhodně pro hosty, kteří toho však nijak nevyužili.
47:16'
Anton Lazarev sice dojel jako první odražený puk, který chtěl dále poslat po mantinelu. Místo toho ale jen trefil soupeře, od kterého se odrazil do středního pásma.
47:05'
Anton Lazarev se probil do střelecké pozice okolo mantinelu. Hostující gólman ale jeho střelu bez potíží chytil do lapačky. Následuje komerční přestávka.
46:36'
Artur Kajumov zůstal osamocený na své obranné modré, kdy se proti němu vrhli hned dva soupeři. Musel sice absolvovat souboj, ale puk udržel.
45:54'
Nikita Čerepanov upadl v útočném pásmu a chtěl vybojovat faul, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Chvíli nato ještě hosté přišli o puk a musí se vracet.
45:27'
Hynek Zohorna se zase předvedl na druhé straně. Vyslal střelu od mantinelu, avšak Ilja Konovalov sklapl své betony naprosto včas.
44:40'
Přesto jsme viděli obrovskou šanci, kdy to mělo být 2:1 pro hosty! Alexandr Polunin našel od mantinelu svého spoluhráče, jenž měl skvělou střeleckou pozici. Přesto jeho střelu nad beton Jevgenij Alikin vytěsnil lapačkou!
44:25'
Ani v této třetině se zatím nijak moc nepřerušuje.
43:42'
Nikolaj Averin se snažil zachytil kotouč na útočné modré, ale ten mu jen projel pod hokejkou. Tak přišla střela na druhé straně, ale ta nebyla přesná.
42:56'
Lokomotiv je zatím o něco aktivnějším celkem, jenže Chabarovsk to vše zase dohání velkou bojovností. Celkově je tedy třetí část spíše vyrovnaná.
42:15'
Michal Jordán držel kotouč za svou brankou celkem dlouhou dobu a neměl komu přihrát. Nakonec se mu uvolnil spoluhráč z obrany, tak se puk posunu.
41:36'
Nikita Kamalov se nechtěl pouštět do nějakých větších soubojů, a tak poslal puk po mantinelu. Tam ho sice zachytili hosté, ale bez nějakých větších efektů.
40:49'
Lokomotiv sice směrem dopředu nepředvedl vůbec nic, pak ale zachytil nepřesnou rozehrávku na útočné modré. Ani toho však nijak nevyužil.
40:12'
Úvodní buly poslední třetiny vyhrál hostující celek. Domácí hráč se snažil napadat rozehrávku v hloubi útočného pásma, ale šanci na úspěch měl minimální.
40:01'
Statistiky po dvou třetinách:

Střely na branku: 10 – 21
Vhazování: 20 – 20
Zblokované střely: 11 – 4
Hity: 12 – 5
Již jsou za námi dvě periody dnešního zápasu, ovšem k vítězi jsme stále stejně daleko jako před jeho začátkem. Lokomotiv totiž využil početní výhodu a srovnal stav utkání. Stěpan Sannikov dostal přihrávku vedle branky, před kterou si vyjel a parádní střelou bekhendem rozradostnil svůj tým. Jaroslavl měla následně podstatně více ze hry, ovšem žádnou ze střel už ve vytoužený gól neproměnila.

Další část začne přibližně v 12:40.
40:00'
39:24'
Grigorij Denisenko si vyměnil kotouč se svým spoluhráčem na modré. Poté se dostal ke střele, ovšem ta minula vzdálenější tyčku o několik decimetrů.
39:00'
Minuta do konce druhé periody!
38:23'
Vidíme, jak se hra přelévá ze strany na stranu, přesto jsme v druhé polovině druhé části neviděli žádnou větší šanci. Navíc se téměř nepřerušuje.
37:57'
Ty Rattie se natahoval po odraženém puku, ale ten byl přece jen daleko. Tak Amur dostal puk do útočné třetiny, kde se snaží napadat svého soupeře.
37:27'
Kteří taktéž nevymysleli vůbec nic. Vypadá to, že tato třetina skončí výsledkem 1:1, pokud se něco rapidně a hodně rychle nezmění.
36:47'
Ovšem ani jeden z týmů nemůže v posledních minutách vymyslet směrem dopředu vůbec nic. Přesto jsou teď u puku hostující hokejisté.
36:19'
Jakub Nakládal byl rychle dostoupen protihráčem, a tak je poslal puk podél mantinelu. Tam už získal kotouč Chabarovsk, jenž se snaží něco vymyslet.
35:49'
Lokomotiv však vyhrál své vhazování a poslal puk do útočné třetiny tak, aby z toho tentokrát žádné zakázané uvolnění nebylo. Poté došlo ke střídání.
35:25'
Danil Fajzullin byl v útočném pásmu sám a snažil se napadat rozehrávku soupeře. Nakonec ho donutil poslat puk jen na icing, tak se hra stěhuje před Konovalova.
34:48'
Amur nyní vyhrál buly v útočném pásmu a připsal si na své konto menší tlak. Poté byl nejspíše jeden z jeho hráčů zahákován, načež ztratil puk. Sudí nepíská.
34:36'
Tentokrát se však rozehrávka hostujícímu týmu ani trochu nepovedla. Puk ani neletěl vedle někoho z Jaroslavle a skončil jen na zakázaném uvolnění.
33:37'
Jaroslavl se sice musela vrátit pro kotouč do středního pásma, ovšem nyní se znovu dostala do toho útočného. Amur nepředvedl v této části ještě vůbec nic.
33:01'
Georgij Ivanov posunul puk po mantinelu a donutil soupeře ztratit hokejku v souboji. Lom´komotiv toho ale zatím nijak moc nevyužil.
32:32'
Chabarovsk se v posledních vteřinách opravdu jen brání, to není vůbec dobrá zpráva pro jeho fanoušky. Vladislav Ušenin se chtěl vydat do útoku, ale neúspěšně.
31:48'
Tomáš Zohorna se dostal s kotoučem do útočné třetiny, ovšem byl tam úplně sám. Proto chtěl s kotoučem zase vyjel, ale na modré o něj byl obrán.
31:15'
Daniil Misjul našel od mantinelu úplně volného Da Costu. Ten se nikým neatakován dostal až do dobré střelecké pozice na střed hřiště, ale minul!
30:44'
Grigorij Denisenko udržel puk v těžké pozici, kdy byl osekáván soupeřem. Po krátké době sice získal kotouč Chabarovsk, ale poslal ho jen na zakázané uvolnění.
30:18'
Jakub Nakládal chtěl přidat k asistenci i druhý kanadský bod. Posílal totiž přihrávku na teč, avšak střely se nikdo nedotkl. Jevgenij Alikin tak má další zákrok.
29:50'
Artur Kajumov si dobře najížděl před branku, kam mu také byla adresována přihrávka. Ta však byla o něco delší, než útočník hostujícího týmu potřeboval.
29:14'
Anton Lazarev zabojoval o puk v útočném pásmu, přestože byl přišpendlen na mantinel. Zkoušel někoho hledat před brankou, ale tam nikdo ze spoluhráčů nebyl.
28:53'
Vypadá to, že Amur pochopil, že bude muset začít hrát, pokud nechce prohrát toto utkání. Proto se vrhnul do dalšího útoku, avšak ten zastavil ofsajd.
28:22'
Denis Golubev nyní využil trochu laxnějšího přístupu obránců hostů a dojel puk u mantinelu jako první. Po chvilce však jeho tým o kotouč přišel.
27:36'
Pavel Turbin je na ledě!
27:03'
Až nyní se dostali hostující hráči do útočného pásma. Denis Alexejev poslal kotouč na teč před branku, avšak jeho střela jen prolétla brankoviště do rohu hřiště.
26:29'
Tentokrát se navíc Lokomotiv vyšachoval naprosto sám. Jeden z jeho hráčů byl hodně aktivní na modré, kterou přejel. Píská se tak ofsajdové postavení.
26:18'
Každopádně Chabarovsk brání toto oslabení celkem solidně. Již dvakrát se totiž dostal ke kotouči a poslal ho přes všechny čáry. Jaký rozdíl oproti minulému oslabení.
25:43'
Pro Jaroslavl je tohle voda na mlýn. V druhé třetině je totiž jasně lepším celkem, před chvilkou vstřelil branku. Uvidíme, jestli během chvíle otočí skóre.
25:36'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., podrážení).
24:54'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Lokomotiv velmi rychle využívá početní výhodu a máme srovnáno! Stéphane Da Costa našel vedle branky volného STĚPANA SANNIKOVA. Ten si najel před brankou a střelou zády k brance bekhendem trefil parádně horní růžek! Asistence: Stéphane Da Costa a Jakub Nakládal.
24:40'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., podrážení).
24:10'
Maxim Osipov to zkusil tentokrát, avšak ani on nebyl úspěšný. Jeho rána se totiž odrazila od někoho z hráčů jen do rohu kluziště.
24:03'
Roman Savčenko se nyní odhodlal ke střele od modré. Jevgenij Alikin sklapl své betony naprosto včas, a tak se bude vhazovat po jeho levé ruce.
23:45'
Jaroslavl přidala ve svém výkonu a nyní je to ona, kdo jasně vládne na hřišti. Hostující tým se však nemůže dostat kombinací do nějaké vyložené šance.
23:19'
Nikita Čerepanov si sjel z modré do lepší střelecké pozice, kam také přihrávku dostal. Jeho ránu však srazil jeden z obránců před brankou.
22:26'
Nyní jsme viděli střelu od modré v podání obránce hostí. Jevgenij Alikin měl však skvělý výhled, navíc rána hráče Lokomotivu šla hodně vedle branky.
21:57'
Maxim Ignatovič dojel jako první puk a poslal ho až do útočného pásma. Jeho spoluhráči už působili unaveným dojmem, a tak šli vystřídat.
21:20'
Igor Veličkin dostával přihrávku do jízdy, ale nejspíše s ní úplně nepočítal. Kotouč mu podjel pod hokejkou a puk se dostal až za branku Jaroslavle.
20:52'
Chabarovsk se však drží na útočné polovině. Michal Jordán si udělal menší útočný výlet, ale po jeho přihrávce ztratil Danil Fajzullin puk v útočné třetině.
20:37'
Nikolaj Averin je na ledě!
20:10'
A už se zase hraje! Chabarovsk pokračuje v početní výhodě, ale rovnou čelil šanci Jaroslavle! Hostující obránce totiž poslal puk o zadní mantinel, který se odrazil na hokejku Grigorije Denisenka a Jevgenij Alikin musel vytáhnout dobrý zákrok, čímž uchránil svůj tým.

Hity: 6 – 1
Je za námi první třetina, po které vede Chabarovsk o jednu branku. Tu jsme navíc viděli už po čtyřiadvaceti vteřinách hry. Velkou bojovnost předvedla po buly druhá formace, načež se kotouč dostal na hokejku Vladislava Ušenina, jenž si před gólmanem poradil na jedničku. Následně sice Jaroslavl měla více ze hry v optickém slova smyslu, ovšem Amur se prezentoval jako nebezpečnější tým. Další branku jsme ale neviděli.

Další část začne přibližně v 11:53.
20:00'
19:36'
Michal Jordán nahodil puk do rohu útočného pásma, kde o něj domácí bojují. Tento boj ovšem znovu prohráli a v této periodě už branku neuvidíme.
19:06'
Chabarovsk má do konce první části k dispozici přesilovou hru a jistě by rád navýšil své vedení. Zatím se však vůbec nemůže dostat do útočného pásma.
19:00'
Minuta do konce první periody!
18:37'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Averin – 2 min., hákování).
18:17'
Hostující hráč se už hnal dopředu podél mantinelu, ovšem kotouč mu odskočil z hokejky. Navíc uvidíme další přesilovou hru, tentokrát na domácí straně.
17:38'
Kotouč se nyní odrazil až na obrannou polovinu domácích. Tam se snažil Lokomotiv hodně aktivně napadat, ale žádný úspěch mu to nepřineslo.
17:07'
Igor Ruděnkov je na ledě!
16:41'
Artur Kajumov dostal nabito na vrcholek kruhu a vyslal bombu z první. Ta se však nevešla mezi tři tyče a skončila jen těsně vedle pravé tyčky z jeho pohledu.
16:11'
Chabarovsk byl pod velkým tlakem, ovšem po souboji u mantinelu se dostal ke kotouči. Ten navíc vyhodil na druhou stranu kluziště a může vystřídat.
15:48'
Ovšem Lokomotiv je už zpět v útočném pásmu. Ty Rattie pálil hodně nebezpečně, jeho střela asi byla i tečována, ale Jevgenij Alikin zasáhl vyrážečkou.
15:14'
Pro Jaroslavl zde vidíme dobrou šanci na srovnání dnešního zápasu. V posledních minutách měla převahu, ale domácí vyhodili nyní puk přes všechny čáry.
15:07'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Igor Ruděnkov – 2 min., hákování).
14:27'
Druhá útočná formace v podání Amuru je v dnešním utkání hodně nebezpečná. Znovu byla v útočné třetině, ale Ilja Konovalov nemusel zasahovat.
13:55'
Další střela od modré a domácí brankář toho moc neviděl. Arťom Iljenko před ním stál velmi dobře, možná puk i tečoval, ale Jevgenij Alikin zasáhl betonem.
13:15'
Hosté se dostali do tlaku v útočné třetině. Roman Savčenko nejspíše byl tím, kdo nakonec pálil, ale Danil Fajzullin obětavě lehl do jeho střely, kterou schytal.
12:42'
Jinak v dnešním utkání se zatím nijak moc nepřerušuje, navíc vidíme velmi čisté utkání. Ani jeden z týmů ještě nepředvedl zákrok, za který by měl být vyloučen.
11:58'
Hostující hráč ve velmi dobré šanci! Stejně jako na druhé straně se k němu odrazil puk na střed hřiště, ale Jevgenij Alikin předvedl zákrok svou vyrážečkou!
11:38'
Na druhé straně se dostal i Chabarovsk pod menší tlak. Porot vyhodil kotouč přes celé hřiště, avšak ten se zastavil u mantinelu, a tak se icing nepíská.
10:55'
Další dobrá šance na straně Amuru! Kotouč se totiž odrazil příhodně pro Vladislava Ušenina na střed hřiště. Ten zacílil na svou druhou branku, jenže střelu zápěstím těsně minul!
10:45'
Pavel Turbin byl nyní rychlejší než Denis Alexejev, a tak se na hostující straně píská další zakázané uvolnění. Buly po levé ruce Konovalova.
10:18'
Ty Rattie se dostal se svou lajnou snad poprvé do útočného pásma. Byl to právě tento hráč, který pálil, ale domácí gólman jeho střelu vyrazil do rohu kluziště.
09:47'
Danil Fajzullin dostal přihrávku na útočnou modrou, načež chtěl hledat svého spoluhráče. Ten se však srazil s čárovým rozhodčím, takže nebyl k dispozici.
09:28'
Alexandr Polunin to vzal celé na sebe, když dostal přihrávku do strany. Měl dobrou rychlost, jenže jeho pokus Jevgenij Alikin lapil bez problémů do lapačky.
09:08'
Opticky to vypadá, že má převahu tým Jaroslavle, ovšem mnohem nebezpečnější je zatím Chabarovsk. Ten ale zahrál vysokou holí a hra je přerušena.
08:32'
Maxim Ignatovič si celkem jednoduše poradil se svým sokem. Ten vůbec nečekal, že by ho mohl přišpendlit na mantinel, a tak u puk rychle přišel.
07:51'
A nakonec jsme neviděli vůbec špatnou šanci! Vznikla totiž nepřehledná situace po zákroku Konovalova. Tomáš Zohorna se dvakrát snažil dorazit puk do sítě, hostující gólman odolal!
07:18'
Valerij Vasiljev měl dostatek času před brankou, a tak našel dobrým pasem do středního pásma Tomáše Zohornu, ten puk zavedl a může se o něco pokusit.
06:40'
Nyní nevidíme tak pohledný hokej jako na začátku zápasu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Snad se to změní po první komerční přestávce.
05:52'
Grigorij Denisenko držel dlouho puk na své holi a snažil se něco vymyslet. Nakonec měla přijít přihrávka skrze šíři hřiště, jenže ta byla zastavena hráčem Amuru.
05:08'
Nikita Kamalov hledal od modré křižným pasem spoluhráče, ovšem obrana Lokomotivu nyní zapracovala na jedničku. Poté vyhodila kotouč a šla vystřídat.
04:48'
Hynek Zohorna nyní táhl akci svého týmu. Od mantinelu chtěl najít Tomáše Zohornu, ovšem jeho přihrávka se až k němu nedostala.
04:18'
Nikita Kamalov byl u puku jako první, a tak se píská Jaroslavli zakázané uvolnění. Bude se tedy vhazovat po pravé ruce Ilji Konovalova.
04:00'
Maxim Kondratěv nyní pálil od modré. Jeho rána byla sražena vysoko, avšak spadla zpět na střed hřiště. Denis Golubev o něj bojoval, ale neúspěšně.
03:21'
Domácí se snažili napadat rozehrávku soupeře. Nadělali mu sice nějaké problémy, ovšem kotouč se jim zatím získat nepodařilo. Tak se rozhodli pro střídání.
02:13'
To nevypadalo vůbec špatně na hostující straně, ale ta toho nedokázala využít! Puk se totiž od mantinelu odrazil příhodně pro hráče hostí, jenže ten místo střely hledal lépe postaveného spoluhráče. Před ním však sebral puk Vladislav Ušenin.
01:46'
Hynek Zohorna přenechal kotouči svému bratrovi Tomáši Zohornovi, který mohl pálit z vrcholku kruhu. Jeho rána šla ovšem těsně vedle, trefila jen oblouk.
01:17'
Lokomovit se okamžitě snaží něco udělat s utkáním. Drží se od vstřelené branky v útočném pásmu, ale střelu hostujícího obránce gólman viděl.
00:24'
Tak to je start utkání jako hrom! První branku totiž vidíme po dvaceti čtyřech vteřinách! Vjačeslav Ušenin sice prohrál buly, jenže dokázal posunout puk před branku. Alexandr Gorškov svedl souboj se soupeřem, a tak se před rbankoudostal ke kotouči VLADISLAV UŠENIN, jenž ho procpal okolo tyčky do branky! Asistence: Alexandr Gorškov a Vjačeslav Ušenin.
00:10'
První utkání v rámci dnešního programu KHL právě začalo! Domácí nastupují v oranžových dresech, zatímco hostující Lokomotiv v bílých.
00:01'

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán, Ignatovič, Kondratěv, Turbin, Kamalov, Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Rasskazov, Ruděnkov – Golubev, Veličkin, Kacuba.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – N. Averin, Nakládal, Misjul, M. Osipov, Čerepanov, Savčenko, Afanasjev – S. Da Costa, Sannikov, Rattie – Kudrjavcev, Iljenko, Alexejev – Kajumov, Ivanov, Kovalenko – Svitov, Denisenko, Polunin – Kraskovskij.

Rozhodčí: Gofman, Fraňo – Golovljov, Savenkov.

Lokomotiv Jaroslavl

Jaroslavl zatím stojí spíše za očekáváním. Po šestnácti zápasech má totiž na svém kontě čtrnáct bodů, které ji řadí až na desáté místo v rámci Západní konference. Zajímavostí je, že Lokomotiv vždy odehrál své zápasy v základní šedesáti minutách. Sedmkrát vyhrál a devětkrát odešel jako poražený. Jaroslavl má podobnou statistiku jako jeho soupeř, když vyhrál tři zápasy z pěti. Porážky přišly s Magnitogorskem a Kazaní. Vítězství si Lokomotiv připsal nad Omskem, Soči a Kunlunem.

Nejproduktivnější hráči:
Anton Lander – 10 bodů (6+4)
Stephane Da Costa – 8 bodů (4+4)
Ty Rattie – 8 bodů (3+5)

Brankáři:
Alexandr Lazušin – 8 zápasů, 3 výhry, úspěšnost zákroků – 91,0%, průměr obdržených branek – 2,57.
Lija Konovalov – 11 zápasů, 4 výhry, úspěšnost zákroků – 90,8%, průměr obdržených branek – 2,70.
Amur Chabarovsk

Chabarovsk si zatím nevede v nové sezóně moc dobře. Po sedmnácti zápasech má totiž na kontě jen třináct bodů, které ho řadí na jedenácté místo Východní konference, a to jen díky lepšímu skóre (-8) než poslední Nižněkamsk (-10). Amur vyhrál čtyřikrát v šedesáti minutách a jednou po samostatných nájezdech. Poté z toho byly tři prohry v prodloužení a devět v základní hrací době. V posledních pěti utkáních se mu celkem dařilo, jelikož třikrát vyhrál. První dvě vítězství přišly nad Kunlunem a Soči. Následovaly dvě porážky – CSKA a Omsk. Poslední utkání odehrál Chabarovsk na hřišti Spartaku, kde vyhrál 2:1 po nájezdech.

Tomáš Zohorna – 8 bodů (5+3)
Vladislav Ušenin – 6 bodů (4+2)
Hynek Zohorna – 6 bodů (2+4)

Brankáři:
Jevgenij Alikin – 8 zápasů, 3 výhry, úspěšnost zákroků – 93,8%, průměr obdržených branek – 1,84.
Marek Langhamer – 10 zápasů, 1 výhra, úspěšnost zákroků – 92,3%, průměr obdržených branek – 2,09.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.