Chabarovsk - Petrohrad | ONLINE | 13.11.2019 10:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Petrohrad - 13. listopadu 2019   10:00

Ukončeno
Chabarovsk
Chabarovsk
17:43' Gorškov (Vj. Ušenin, Kamalov)
1:3
(1:0, 0:1, 0:2)
Petrohrad
Petrohrad
39:22' Galeňuk   • 44:49' Zub   • 49:59' Marčenko  (Kemppainen, Zubarev)
Chabarovsk
Sestavy:
Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Golubev, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Jazkov, Rasskazov, Ruděnkov (A) – Veličkin, Kacuba, A. Lazarev.
Rozhodčí
Gofman, Soin – Kučava, Lazarev
Platinum Arena, Chabarovsk
6 147 diváků
Petrohrad
Sestavy:
Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Zub, Galeňuk, Zemčonok, Zubarev, Ožiganov, Chafizullin – Karpov, Kemppainen, S. Plotnikov (C) – Tkačjov, Koskiranta, Barabanov – Kuzmenko, Švec-Rogovoj, Burdasov – Jakupov, Kablukov (A), Ketov (A) – Marčenko.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Hynek Zohorna (Chabarovsk) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:16
Ondřej Vitásek (Chabarovsk) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:00
Michal Jordán (Chabarovsk) 0+0, 5 střel, čas na ledě 22:34
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:38
Dnešní utkání sledovalo 6 147 diváků.
Střely na branku: 33 – 33
Je dobojováno. Domácí drželi až do závěru druhé třetiny těsný náskok. Hosté však v hodině dvanácté vyrovnali a poté ve třetí třetině strhli vedení na svou stranu. Poté přidali další přesnou trefu a svůj dvoubrankový náskok si už vzít nenechali. Amur předvedl velmi dobrý výkon, ale nakonec nedosáhl ani na jeden bod.
Konec zápasu.
59:55'
Tam se drželi dlouho, nakonec ale byli obráni o puk a ten končí ve středním pásmu.
59:22'
Stále svírají hosté domácí celek v jeho pásmu a drží tam puk. Až nyní se dostali hráči Amuru ke kotouči a míří před hostující branku.
58:59'
Hosté drží puk co nejdále od své branky a nepouštějí domácí k powerplay. Navíc se Amur dopustil zakázaného uvolnění a vhazovat se bude před domácí klecí.
58:17'
Zemčonok poslal pozdrav před domácí branku, kde puk zneškodnila obrana Chabarovsku a dostala ho pod kontrolu.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Tkačjov vyslal nebezpečnou střelu z levého kruhu, s ní si Alikin poradil a dostal kotouč pod kontrolu.
56:48'
Michal Jordán pálil z vrcholu pravého kruhu, ale jeho dělovku zachytil jeden z hostujících obránců a pomohl tak Samonovovi.
56:23'
Jevgenij Ketov zblízka dotíral na branku Alikina, ale jeho pokus se neujal. Bez čekání zamířili domácí před Samonova a ten musel zakročit.
54:46'
Hynek Zohorna vybojoval puk a poslal ho do mezikruží, kde ale pokus Jordána skončil vedle Samonovovy branky.
53:42'
Od vlastní branky zakládali hráči Amuru svou další útočnou akci, ale na konci ní znovu nevzešla žádná přesná střela. Hosté svůj náskok pečlivě hájí a nyní je podržel i Samonov dalším zákrokem.
52:56'
Michal Jordán tečoval pokus spoluhráče, puk ale hosté opět srazili do bezpečí. Domácí nyní marně dobývají hostující branku a a nedokázali se dostat na kontaktní branku.
52:34'
Jarno Koskiranta se napřahoval ke střele na levém kruhu, ta nakonec byla sražena mimo tři tyče a do akce mířili domácí. Proti jejich pokusu ale zasáhl Samonov.
52:28'
Nyní následuje další komerční přestávka.
52:08'
Nyní už to s domácími nevypadá vůbec dobře. Hosté mají slibný náskok a už se příliš nikam neženou. Snaží se spíše bránit tento výsledek.
49:59'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají na dvoubrankový rozdíl. KIRILL MARČENKO z obranného pásma nabral rychlost, nabruslil si na levý kruh a odtud poté skrze domácí obranu prostřelil Alikina, když kotouč umístil pod horní tyč jeho branky – 1:3. Asistence: Joonas Kemppainen a Andrej Zubarev.
49:27'
Tomáš Zohorna zatáhl puk před branku Petrohradu, poté ho poslal Hynkovi Zohornovi, který ale střílel vedle.
48:31'
Na druhé straně pak zakročil Samonov, který zastavil nebezpečnou střelu Igora Ruděnkova.
47:32'
Domácí hráči jsou pod mírným tlakem, hosté jsou ve vedení a to jim vlilo krev do žil. Nyní střílel znovu Zub, ale jeho střela byla opět sražena mimo.
46:47'
Další slibně se rozvíjející akci Petrohradu zastavilo postavení mimo hru a ta je vykázána zpět do středního pásma. Tam se bude za malý okamžik vhazovat.
46:34'
Následuje další komerční přestávka.
46:08'
Hosté pochopitelně ožili a před Alikinem to nyní zkusil Marčenko, jeho přízemní střelu ale obrana domácích srazila do bezpečí.
44:49'
Petrohrad právě vstřelil branku!
A hosté nyní poprvé v utkání strhávají vedení na svou stranu. Vjačeslav Ušenin chtěl vyhodit puk z pásma, ale ten na modré čáře zachytil ARŤOM ZUB, nabruslil si do prostoru mezi kruhy a jeho svižná rána pak končí za zády Alikina – 1:2. Bez asistence.
44:10'
Joonas Kemppainen přišel o puk ve snaze zatáhnout ho podél pravého mantinelu do útočného pásma.
41:53'
Oba týmy vědomy si toho, že za tohoto stavu dostat gól by mohlo znamenat ztrátu bodů, hrají raději opatrně a snaží se nedělat chyby.
41:17'
Do akce na druhé straně vyrazili hosté, ale hráči Amuru je nepustili do žádného zakončení a na druhé straně donutil k zákroku Samonova Michal Jordán.
40:14'
Alexandr Gorškov střílel z prostoru mezi kruhy a jeho pokus chytil jeho jmenovec v brance Petrohradu Samonov.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 16 – 22
Také druhá třetina je za námi. V ní měli domácí hráči chvílemi velký tlak, ale nedokázali ho přetavit v gólovou pojistku. Ve čtyřicáté minutě pak udeřili hosté a dostali se k vyrovnání, když střela Danily Galeňuka prošla mezi betony domácího brankáře. Uvidíme, co nám ještě nabídne třetí třetina, která bude hodně zajímavá a začne přibližně v 11:45.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:45'
Domácí jsou pochopitelně zklamaní, protože jim několikrát ve vzduchu visela druhá branka. Ale rozhodně není nic ztraceno a ještě mohou v průběhu zbytku utkání strhnout vedení na svou stranu.
39:22'
Nic takové se neprokázalo a sudí Gofman ukazuje ke středovému kruhu. Branka tedy platí!
39:22'
Ovšem domácí lavička si bere trenérskou výzvu a bude se zkoumat možný atak brankáře Alikina ze strany hostů.
39:22'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Ač měli domácí v závěru druhé třetiny drtivý tlak, nakonec se na druhé straně z vyrovnání radují hosté. DANILA GALEŇUK vyslal střelu, která nemířila na branku soupeře, přesto prošel puk mezi betony Alikina a skončil za brankovou čárou díky teči Igantoviče – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Bez asistence.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:24'
Michal Jordán se snažil zastavit Barabanova, který podél pravého mantinelu zakládal akci hostů a povedlo se mu to. Chabarovsk díky tomu opět přenáší hru do útočného pásma.
37:50'
Hynek Zohorna posílal puk před brankoviště pro bratra Tomáše, ale jejich souhru zastavila obrana hostů, která puk vypíchla a dostala ho mimo ohrožení Samonovovy branky.
37:16'
Tlak před brankou Petohradu chtěl přetavit v pojistku Tomáš Zohorna, jeho svižný pokus ale skončil jen na obraně Petrohradu. Nicméně Amur stále útočí.
36:52'
Ale opět byli v útočné fázi hodně bezzubí a byli obráni o puk. Domácí tak míří znovu před Samonova.
36:05'
Jeden z domácích byl u zadního hrazení v útočném pásmu sražen tvrdě k zemi a domácí se dožadovali vyloučení. Ovšem nic takové se neděje a do akce na druhé straně jdou hosté.
35:37'
Nakonec z toho bylo zakázané uvolnění a vhazovalo se před Alikinem. Buly vyhráli Chabarovští a spěchali do útoku. Proti střele Nikity Jazkova pak bravurně zasáhl Samonov a podržel tak Petrohrad ve hře!
35:11'
Sergej Plotnikov byl zdvojen dvěma hráči Chabarovsku a u hrazení tak kotouč nevybojoval na svou stranu. Poté domácí vyhazují puk do neutrální zóny.
34:27'
Gleb Korjagin napřáhl na modré čáře a jeho pokus zaletěl až k Samonovovi, kde ho ale obrana nedostala pod kontrolu. Útok domácích pokračoval dále a další pokus stejného hráče si už pokryl.
34:19'
Následuje další komerční přestávka.
33:39'
Michal Jordán sebral puk ve vlastním obranném pásmu a nepustil tak hosty k žádné akci před Alikinovou klecí. Následně pak znovu Chabarovsk míří před Samonova.
32:51'
Alikin nejprve pomohl za vlastní brankou rozehrát puk, poté se bleskově vrátil do své branky. Hosté však nevybojovali puk a vrací se zpět do obrany. Domácí totiž míří do dalšího útoku.
32:04'
Další šance Koskiranty, jenž ani nyní zblízka na domácího brankáře nevyzrál.
31:46'
Nikita Jazkov se natlačil před Alexandra Samonova, ale nedokázal skrze hostující obranu zakončit. Poté hosté otočili hru a naopak nechali vyniknout Alikina, který zastavil Plotnikovovu střelu.
30:59'
Domácí nadále zlobí hosty a hrozí před jejich brankou. Nyní zasáhla obrana Petrohradu, zavezla puk do útočného teritoria a před Alikinem pak neuspěl Jarno Koskiranta.
30:18'
Danila Galeňuk spěchal za kotoučem do obranného pásma, aby ho získal na svoji hokejku a nepustil tak do ohrožení Tomáše Zohornu, který mířil před Samonovu klec.
29:46'
Vladislav Ušenin, který odpykával trest za brankáře Amuru je už na ledové ploše a domácí celek je v plném počtu.
29:40'
Další vyhození kotouče až před Samonova a Chabarovští zvládnou i standardní početní výhodu.
28:53'
Chabarovsk je už ve čtyřech hráčích. To nejhorší mají domácí za sebou, ještě ale budou čelit klasické početní výhodě Petrohradu.
28:11'
Burdasov po střele z pravého kruhu orazítkoval betony Alikina a domácí se poté znovu osvobozují!
28:05'
Před Alikinem bylo rušno, Sergej Plotnikov se dostal do jeho těsné blízkosti, ale proti kapitánovi Petrohradu zakročil právě domácí brankář.
27:46'
Alikin vyhodil puk do hlediště a dostal dvě minuty. Petrohrad má k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru.
27:46'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jevgenij Alikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Vladislav Ušenin.
27:33'
Obrana Chabarovsku získala puk a hned ho odpálila až před hostující branku. Amur se tak osvobozuje a získává další vteřiny z početní nevýhody.
27:04'
A hned po první akci hostů zazvonila tyč domácí branky!
26:53'
První vyloučení utkání. Tomáš Zohorna pyká za vysokou hůl a hosté mají šanci otevřít skóre zápasu v přesilové hře. Vhazuje se po levé ruce Alikina.
26:53'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Hynek Zohorna – 2 min., vysoká hůl).
26:22'
Další komerční komerční přestávka.
23:05'
Od modré čáry pálil Ignatovič, ale Samonov byl úspěšný a zakročil. Na druhou stranu pak míří zase Petrohrad.
22:01'
Hosté čelili další nebezpečné akci Chabarovsku a Tkačjov musel obranným zákrokem pomoci Samonovovi, který uspěl.
21:29'
A záhy přišla další petrohradská střela, kterou kryje Alikin a opět hru zastavuje. Tentokráte bude puk vhozen po jeho pravici.
21:25'
Jarno Koskiranta dostal nabito na pravý kruh a finský útočník pak vyslal nebezpečnou střelu, která končí pouze na Alikikovi. Ten přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
20:55'
Plotnikov nedokázal zakončit před Alikinem a Amur tak může založit další útočnou akci a už spěchá před Alexandra Samonova.
20:23'
Domácí po úvodní střele druhé třetiny udrželi pásmo, když se vhazovalo před Samonovem. Poté ale puk získali hosté a otáčejí hru.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 10 – 8
První třetina je minulostí. V ní se dlouho neměnilo skóre, až v osmnácté minutě se do vedení dostali domácí hráči, když pohotově před odkrytou brankou skóroval Alexandr Gorškov. Nutno podotknout, že domácí celek vede zaslouženě, protože byl rozhodně aktivnější, než favorit z Petrohradu. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 10:50.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Ještě se ale před Alikina Petrohradští vrátili, ale jeho branku neohrozili.
19:27'
Hosté se snaží ještě do přestávky srovnat, ale nyní byli v útočném pásmu obráni o puk a s ním už na druhou stranu míří zase aktivní domácí celek.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:43'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí měli i nadále tlak před brankou Petrohradu a nyní už to hosté neustáli. ALEXANDR GORŠKOV dostal přihrávku před Samonova, dostal se s ním na pravou stranu a před ním pak zívala odkrytá branka Petrohradu, do které pak kotouč pohotově umístil – 1:0. Chabarovsk se tak v závěru první třetiny ujímá vedení. Asistence: Vjačeslav Ušenin a Nikita Kamalov.
17:13'
Pavel Turbin pálil z vrcholu levého kruhu, před Samonovem ještě dorážel Tomáš Zohorna, ale neúspěšně.
17:05'
Následuje další komerční přestávka.
16:35'
Hra má celkem spád, akce jsou vidět na obou stranách, zatím ale nikdo nedokázal otevřít skóre. Oba brankáři tak drží nulu na svém kontě.
15:28'
Kirill Rasskazov potáhl puk blíže hostující brance, ale byl dobře tísněn obranou a ta mu nedovolila žádné zakončení před Alexandrem Samonovem.
14:34'
Igor Ruděnkov uvolnil Korjagina, jenž napřáhl na levém kruhu, avšak jeho střelu dokázala zastavit obrana Petrohradu.
13:58'
Tomáš Zohorna posílal puk do prostoru mezi kruhy, tam ho ale místo spoluhráče zachytil obránce hostů a poslal ho bleskově do neutrální zóny tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
13:11'
Znovu z toho nic nebylo a skóre se tak stále nepohnulo, a to ani po střele Antona Bělova na opačném konci kluziště.
12:33'
Od vlastní branky zakládá další akci obránce domácích Maxim Ignatovič a Chabarovští tak mohou opět zamířit do další útočné akce.
Střely na branku: 6 – 7
11:42'
Velmi rychle ale hosté o kotouč domácí hráče obrali a nasměrovali hru opět před branku Jevgenije Alikina, který se už chystá k případnému zasáhnutí.
11:26'
Barabanův pokus skončil na obraně Chabarovsku a Amur záhy otáčí hru.
10:46'
Agilní domácí celek znovu zahrozil před brankou Petrohradu, Vladislav Ušenin ale nedokázal zužitkovat pas od Gorškova.
10:04'
Hynek Zohorna těsně před Samonovem tečoval pokus svého bratra Tomáše, ale prvně jmenovaný poslal puk jen těsně vedle levé tyče Samonovy branky.
09:38'
Ondřej Vitásek dobruslil puk za brankou Alikina a chtěl s ním zamířit do útočného pásma. Jenže v tom středním sebrali kotouč hosté a Kirill Marčenko nebezpečně vystřelil zblízka. Alikin však byl pozorný a jeho pokus zneškodnil.
09:02'
Pavel Turbin střílel od modré čáry, před Samonovem ale nikdo nedorážel. Nicméně hosté získali puk a otáčejí hru před branku Jevgenije Alikina.
08:46'
Nyní následuje první komerční přestávka tohoto utkání.
08:12'
Arťom Zub podržel kotouč v obranném pásmu a nechal vystřídat spoluhráče. Poté se celá pětka vrhla do dalšího útoku, který byl i díky pozorné obraně Chabarovsku neúspěšný.
07:25'
Tomáš Zohorna střílel před Samonovem, jeho pokus pak brankář Petrohradu pokryl a i on nechal hru plynout. Puk mají hosté a směřují zpět před branku Jevgenije Alikina.
06:36'
Maxim Karpov byl tísněn obranou Chabarovsku, přesto došlo ke střele. S tou ale Jevgenij Alikin neměl příliš práce a pohodlně ukryl puk v lapačce a hned ho rozehrál svým spoluhráčům.
05:59'
Samonov kryl pokus z levé strany a puk se poté ocitl ve středním pásmu. Petrohradští se pro něj vrátili a rychle se vrátili zpět, ale nepočínali si opět přesně.
05:02'
Nikita Jazkov se protáhl kolem hostujícího obránce, ale už byl příliš v úhlu, takže nevystřelil a následně pak i o kotouč přišel. Do akce tak rychle míří zase Petrohrad.
04:25'
I Alikin musel být ve střehu před dotěrným Alexandrem Barabanovem. Ten si počínal podobně jako před malou chvílí Golubev na chabarovské straně.
03:33'
Golubev nadvakrát dorážel puk těsně u brankáře Petrohradu, ale Samonov si poradil. Domácí tým je o něco aktivnějším týmem a snaží se otevřít skóre zápasu. Zatím však marně dobývá branku Petrohradu.
02:41'
Chabarovští se opět uhnízdili v petrohradském teritoriu. Stanislav Kacuba objel branku Samonova, ale poté před ním nezakončil.
02:05'
Michal Jordán se dostal k odraženému puku na levé straně a z mírného úhlu vystrašil svižnou střelou Samonova, který musel pohotovou hokejkou zasáhnout.
01:17'
Po ztrátě puku domácích, kteří nepřesně stříleli před Samonovem, spěchali před Alikina opět hráči Petrohradu. Znovu z toho nic nebylo.
00:31'
Ovšem před Alikinem nic nevymysleli a hned na to hru na opačnou stranu otočili hráči Chabarovsku. Hynek Zohorna dostal přihrávku od bratra Tomáše, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.
00:03'
Úvodní buly vyznělo lépe pro hosty a ti se už poprvé vydávají před domácí branku, kde se pokusí zaútočit.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou už na ledové ploše a vyslechneme si hymnu ruské Sborné.
Úvodní sestavy:

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Golubev, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Jazkov, Rasskazov, Ruděnkov (A) – Veličkin, Kacuba, A. Lazarev.

SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Zub, Galeňuk, Zemčonok, Zubarev, Ožiganov, Chafizullin – Karpov, Kemppainen, S. Plotnikov (C) – Tkačjov, Koskiranta, Barabanov – Kuzmenko, Švec-Rogovoj, Burdasov – Jakupov, Kablukov (A), Ketov (A) – Marčenko.

Rozhodčí: Gofman, Soin – Kučava, Lazarev.
Československá stopa v utkání

Ondřej Vitásek (Chabarovsk)
Michal Jordán (Chabarovsk)
Marek Langhamer (Chabarovsk)
Tomáš Zohorna (Chabarovsk)
Hynek Zohorna (Chabarovsk)
Vzájemná utkání

Oba celky se v uplynulé sezóně utkaly dvakrát a pokaždé se z výhry radoval Petrohrad. Chabarovští mají svému soupeři rozhodně co vracet.
SKA Petrohrad

Hosté z Petrohradu se totiž v tabulce Západní konference nachází na druhém místě a po sedmadvaceti odehraných duelech mají Petrohradští na svém kontě dvaatřicet bodů za čtrnáct výher a třináct proher. Hráči Petrohradu před reprezentační přestávkou zvítězili na svém ledě nad Dinemem Rigou, ale až po samostatných nájezdech – 4:3. Odčinili tak předchozí prohru, když taktéž doma prohráli těsně 1:2 s Jaroslavlí. Dnes tak budou chtít opět zvítězit, aby se dostali na další úspěšnou vlnu a čeká nás zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Vladimir Tkačjov – 21 bodů (7+14)
Jori Lehterä – 18 bodů (10+8)
Sergej Plotnikov – 18 bodů (4+14)
Amur Chabarovsk

Domácí Chabarovsk je Východní konferenci na posledním dvanáctém místě se ziskem dvaadvaceti bodů. Po odehraných pětadvaceti utkáních mají na svém kontě devět výher a šestnáctkrát odešli z ledu jako poražený tým. Domácí mají teď za sebou tři prohry v řadě a rádi by tuto nepříznivou sérii zastavili. Postupně padli s Kazaní, s Omskem a Nižněkamskem. Proti Petrohradu je dnes nečeká nic lehkého a získat dva body proti SKA bude určitě těžká práce.

Nejproduktivnější hráči

Tomáš Zohorna – 12 bodů (6+6)
Hynek Zohorna – 11 bodů (3+8)
Vladislav Ušenin – 10 bodů (5+5)
Hezké středeční dopoledne všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Amur Chabarovsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.


Články odjinud