KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Čerepovec - 2. října 2019   18:30

Čerepovec

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Michal Čajkovský (SVK) – bez bodu, čas na ledě 21:52
Vadim Šipačov byl dnes smolařem Dynama! Během základní hrací doby nastřelil dvakrát tyč, v závěru prodloužení se nechal vyloučit, a tak nemohl zasáhnout do nájezdů, kde by moskevský celek jeho šikovnost určitě uvítal!
Je dobojováno! Domácí si ve třetí třetině vytvořili několik brankových příležitostí, ovšem proměnili pouze jedinou, díky které se šlo do prodloužení. Pětiminutová nadstavba nám branku nepřinesla, a tak se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Během prvních patnácti nájezdů jsme branku neviděli, ovšem v tom šestnáctém se prosadil Jurij Trubačjov, který jako správný kapitán rozhodl o výhře svého týmu!
Statistiky zápasu
Střely na branku: 46-24
Zblokované střely: 14-13
Vyhraná vhazování: 34-33
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je JURIJ TRUBAČJOV.
Hostující kapitán Trubačjov mířil přesně k tyči, je rozhodnuto!
Už z mezikruží to zkoušel Petersson! Překvapit hostujícího brankáře se mu ale nepodařilo!
Morozov se vydal kolem střídaček, poté zakončoval z bekhendu. Ani on nemířil mezi tři tyče!
Ani teď jsme se nedočkali! Igumnov si položil hostujícího gólmana a zdálo se, že z forhendu trefí prázdnou branku. Jemu ale kotouč utekl!
Nikolišin dlouho míchal s pukem, z forhendu poté minul branku!
Snad už šestý nájezd, kdy se střílející hráč pokoušel zakončovat mezi betony. Ani Jaškin teď neuspěl!
Petunin zastavil svůj úmysl a chtěl střílet do horní části branky. Ani v páté sérii jsme gól neviděli!
Nikolišin také nedává, Bočarov tušil, že bude hostující hráč zakončovat mezi betony!
Hodně pomalý nájezd Brjukvina. Podjapolskij vytáhl parádní zákrok lapačkou!
Těžko říct, jak to Trubačjov zamýšlel. Jeho bekhendové zakončení směřovalo doprostřed branky!
Stav po třetí sérii je 0:0! Igumnov udělal rychlou kličku do forhendu, jenže Bočarov měl u tyče připravený beton!
Alexejev zakončoval mezi betony domácího gólmana. Na první gól stále čekáme!
Totožná situace také na druhé straně kluziště, neuspěl ani Petersson!
Markovin zkoušel vystřelit. Domácí brankář drží kotouč ve své lapačce!
O kličku do bekhendu se pokoušel Indrašis. Ven z branky šel Podjapolskij, který si připsal úspěšný zákrok!
Morozov se pokoušel o bekhendový blafák. Ten mu ale nevyšel, Bočarov totiž jeho úmysl přečetl!
Samostatné nájezdy začínají.
Po kratší úpravě ledu přijdou na řadu samostatné nájezdy, které rozhodnou o vítězi dnešního zápasu! Domácí se nemohou spolehnout na šikovnost kapitána Šipačova, ten totiž zůstává sedět na trestné lavici!
64:41'
Hostům se zatím přesilovka vůbec nedaří. Až teď se usadili v útočném pásmu, příliš času jim už ale nezbývá. Zdá se, že o vítězi rozhodnou až samostatné nájezdy.
64:00'
Ohlášena poslední minuta prodloužení.
63:23'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., nedovolené bránění).
63:01'
Právě Bočarov musel ven z branky. Domácí gólman se zapojil do kombinace svého týmu, tři minuty z prodloužení jsou za námi.
62:28'
Jak bývá ve hře tří proti třem zvykem, utkání se nyní přelévá ze strany na stranu. Puk skončil v ochranné síti, vhazovat se bude před Bočarovem.
61:58'
Do samostatného úniku se dostal Alexejev. Domácí hokejista několikrát naznačil střelu, chtěl kotouč z forhendu zasunout za záda brankáře soupeře, jenže ten mu v poslední chvíli utekl!
60:57'
Hosté nikam nepospíchají. Z útočného pásma se dostali až za vlastní branku, trojice Čerepovce mohla vystřídat.
60:01'
60:00'
59:55'
V posledních vteřinách se do samostatného úniku z pravé strany dostal Afinogenov. Domácí hokejista zkoušel vystřelit, jenže minul branku!
59:42'
Kotouč skončil v hledišti, kde se o něj poprala hned trojice mladých kluků. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
59:02'
Hosté pouze nahodili do pásma Dynama a zamířili na střídačku. To v době, kdy se rozeběhla poslední minuta, vypadá to na prodloužení.
58:32'
Zdá se, že střela Chlystova, po které puk skončil v ochranné síti, tečována nebyla. Rozhodčí ukazují, že se bude vhazovat ve středním pásmu.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10'
Hostující brankář je do této chvíle jednoznačně mužem utkání! Tentokráte si poradil se střelou Volkova, hra je opět přerušena.
56:57'
Od mantinelu to z levé strany zkoušel Ljamin. Přesto, že se Petunin pokoušel clonit, dokázal Podjapolskij zasáhnout.
56:02'
Hosté přišli o kotouč a Dynamo šlo do přečíslení dva na jednoho! Petersson se rozhodl, že Jaškinovi přihrávat nebude a vzal to na sebe. Zkoušel zakončit pod horní tyčku, ovšem tam byla připravená lapačka hostujícího brankáře!
55:19'
Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka třetí třetiny. Zatím to vypadá, že se bude prodlužovat, vhazování ve středním pásmu.
54:45'
Šipačov je dnes jednoznačně nejaktivnějším hráčem Dynama! V tuto chvíli získal kotouč pro svého spoluhráče, ovšem s nahozením Hietanena si opět poradil brankář Čerepovce!
54:02'
Nahození na hostující branku, Podjapolskij drží kotouč. Hokejisté Dynama získali útočné pásmo a mohou vystřídat.
53:27'
Domácí si budou muset dávat pozor také na bránění! Morozov hledal svého spoluhráče na druhé straně. Do přihrávky skočil obránce Mironov!
52:39'
Zdá se, že Dynamu se do prodloužení nechce. Domácí po vyrovnávací trefě pokračují ve velké aktivitě směrem dopředu.
51:57'
Moskevský celek se tlačil za dalším gólem! Petunin se snažil procpat kotouč bekhendem za záda hostujícího brankáře! Poté vznikla nepřehledná situace před brankou. Rozhodčí už neviděl kotouč a přerušil hru!
51:10'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Jegor Zajcev si na modré čáře zpracoval kotouč bruslí, poté jej nahazoval před branku. Pravděpodobně došlo k jemné teči, za střelce je totiž označen IGOR POLYGALOV! Asistence: Kirill Ljamin a Jegor Zajcev.
50:33'
Až teď! Mezi kruhy zůstal Hietanen, ovšem jeho tvrdá rána skončila opět jen na pozorném hostujícím brankáři, který vyrážel!
49:48'
Domácí už kombinují v útočném pásmu. Hostující čtveřice se rychle přesouvá, Podjapolskij zatím zasahovat nemusel.
49:00'
Oddechový čas pro domácí.
49:00'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Nikolišin – 2 min., hákování).
48:20'
Cenné vteřinky v útočném pásmu nasbíral Lapenkov, který se prosadil proti přesile domácích hráčů, vzápětí zamířil na střídačku.
47:26'
Hráči i příznivci Dynama se hlasitě dožadovali odpískání faulu! Rozhodčí byl celé situaci blízko, vylučovat se nebude.
46:51'
Mironov se příliš nerozmýšlel a pálil z první. Střela pravděpodobně mířila mimo tři tyče, ovšem Podjapolskij puk schoval do lapačky.
46:33'
Domácí gólman pro jistotu přerušil hru. Všichni hráči se opět vydali ke střídačkám, je tady reklamní přestávka.
45:59'
Poprvé musel zasahovat také Bočarov, který kotouč vyrážel před sebe. Už zase hrají domácí, ti se ženou dopředu.
45:03'
Dynamo má v úvodu třetí třetiny jasnou převahu, hostující hokejisté se téměř nedostávají z obranného pásma.
44:36'
Neskutečné, hosté mají pořádnou dávku štěstí, podruhé je dnes zachránila branková konstrukce a podruhé u toho byl Šipačov! Petersson mu poslal dobrou přihrávku zpoza branky, jenže domácí hráč trefil tyčku!
43:39'
Šipačov se uvolnil na pravé straně, žabičkou poté hledal jednoho ze svých spoluhráčů. Před brankou ale nikdo nebyl!
42:45'
Puk byl tečován domácím hráčem do ochranné sítě. Oba celky střídají, vhazovat se bude po pravici Bočarova.
42:03'
Zdá se, že Čerepovec už bude spoléhat na především dobrou a obranu a pokusí se hrozit z rychlých brejkových situací.
41:17'
Od modré čáry nahazoval Hietanen, kotouč byl asi dvakrát tečován! Brankář Podjapolskij jej našel jako první a zase přerušil hru!
40:41'
Hosté se hned v úvodu osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude po pravé ruce Podjapolskiho.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně ve 20:16.
Statistiky druhé třetiny
Střely na branku: 12-6
Zblokované střely: 3-3
Vyhraná vhazování: 10-10
Víc už se ve druhé části hry nestalo! Čerepovec šel hned v úvodu do vedení, ovšem poté už to byli jen domácí, kteří se dostávali do šancí. Dnes jim v zakončení není přáno, a proto po čtyřiceti minutách hry tahají za kratší konec provazu.
40:00'
39:25'
Jeden z domácích hráčů teď přihrával rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčích, hra je znovu přerušena.
39:00'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:50'
Nepřesnosti v domácí rozehrávce, icing se píská také na druhé straně. Po delší době se dění přestěhuje před Bočarova.
37:58'
Trenér hostujícího celku si vyžádal čas na poradu! Spíše chce dopřát odpočinek svým svěřencům, kteří byli dlouho na ledě.
37:47'
Domácí hokejisté dnes neproměňují opravdu obrovské příležitosti! O kotouč si mezi kruhy řekl Jaškin, po jehož zblokované střele se kotouč odrazil na pravou stranu. Petersson v dobré příležitosti jen trefil přesouvajícího se gólmana soupeře!
36:59'
Od modré čáry nahazoval Bojkov. Kotouč proletěl těsně vedle tyče, Dynamo však drží pásmo a pokračuje v tlaku.
36:21'
Hosté se rozhodně nikam neženou. Snaží se udržet těsný náskok, Dynamo to má proti pozorné defenzivě hodně složité!
35:29'
Teď si domácí hodně zahrávali! Bočarov musel ven z branky, aby dokázal zahrát před blížícím se hráčem Čerepovce!
34:48'
Jaškinovi se podařilo udržet útočné pásmo. Český útočník neměl větší podporu svých spoluhráčů a o kotouč nakonec přišel.
33:51'
Podjapolskij vyrážel do ochranné sítě! Chvíle odpočinku pro všechny aktéry tohoto zápasu, následuje další komerční přestávka.
33:06'
32:47'
Zbývají poslední vteřiny hostující početní výhody. Geraskin si marně žádal přihrávku před branku, nedostal ji.
31:54'
Přesilovka se hostům zatím vůbec nedaří. Domácí se už podruhé osvobozují, v tuto chvíli navíc stihnou vystřídat.
31:06'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Sergej Bojkov – 2 min., vražení na hrazení).
30:50'
Obránce Bojkov fauloval, bude se vylučovat! Podjapolskij už je na střídačce, hosté hrají v šesti, dostali totiž výhodu.
30:11'
Hokejisté v modrých dresech postupovali do přečíslení tři na dva. Afinogenov to vzal na sebe, Podjapolskij si s jeho pokusem poradil!
29:28'
Domácí obrana úplně zapomněla na Lapenkova, který zůstal před Bočarovem. V případě lepší přihrávky by pravděpodobně přidal druhý gól svého týmu!
29:00'
Dynamo má v těchto chvílích jasnou převahu! Hosté se brání náporu soupeře, obrovskému tlaku zatím odolávají.
28:19'
Hra je přerušena, kotouč se totiž dostal mezi diváky. Hokejisté míří ke střídačkám, je tady kratší reklamní pauza.
27:58'
27:39'
Stoprocentní příležitost pro moskevský tým! Podjapolskij vyrážel betonem na levou stranu, na Šipačova zívala prázdná branka. Domácí útočník však zamířil pouze do břevna!
26:44'
Petersson se výborně dostal do útočné třetiny, poté puk posílal na modrou čáru. Dynamo až v tuto chvíli získalo útočné pásmo.
25:58'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Geraskin – 2 min., podrážení).
25:19'
Úvodních pět minut druhé třetiny je za námi. Dynamo výrazně přidalo, Podjapolskij však i nadále drží čisté konto.
24:36'
Po levé straně se probíjel Afinogenov, který se pokoušel tvrdě zakončovat na zadní tyč. Kotouč po jeho ráně minul branku!
23:49'
Krátce poté, co Trubačjov opustil trestnou lavici, dobrou přihrávku na modrou čáru. Proti přesile domácích hráčů to měl složité.
23:24'
22:33'
Snad tři vhazování během krátké chvíle ve středním pásmu. Už se zase hraje, domácí početní výhoda se přehoupla do své druhé poloviny.
21:53'
Celek z hlavního města dostal příležitost rychle srovnat! Podjapolskij zasahoval levým betonem, domácí drží útočné pásmo.
21:24'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., držení).
20:45'
Morozov sice měl hokejku hodně vysoko, jenže kotouč nezasáhl. Jeden z hlavních rozhodčích ukazuje, že gól platí!
20:45'
Celou situaci jdou ještě oba hlavní rozhodčí zkontrolovat na videu. Tak uvidíme, zda branka bude platit či nikoliv!
20:45'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté jdou v úvodu druhé části hry do vedení! NIKITA CHLYSTOV se proháčkoval až někam k mantinelu, odkud kotouč nahazoval před branku. Ten se od bránícího hokejisty Dynama odrazil až za záda Bočarova!
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 19:22.
Statistiky první třetiny
Střely na branku: 16-4
Zblokované střely: 6-5
Vyhraná vhazování: 7-12
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Nabídla nám jednu obrovskou příležitost, ve které byl Igumnov. Domácí hokejista ale neproměnil samostatný únik na hostující branku a to znamená jediné, před odchodem do kabin tak na ukazateli skóre svítí dvě nuly.
20:00'
19:28'
V těžké pozici na modré čáře byl Kudako. Hostující hráč nic nevymýšlel a pouze poslal puk po mantinelu za domácí branku.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:47'
Na levém kruhu dostal hodně prostoru Jaškin. Zkoušel zakončovat z první, jenže stopku mu vystavil Podjapolskij, který zasahoval lapačkou!
18:06'
Útočné snažení Dynama teď zastavil čárový rozhodčí, který pískal postavení mimo hru. Ta se stěhuje do středního pásma.
17:23'
Blíží se závěr první třetiny. Domácí hokejisté jsou aktivnějším týmem, ovšem vážnější příležitosti měli pouze jednu.
16:56'
Dobrou přihrávku dostal Michajlov, jenže dlouho mu trvalo, než si puk zpracoval. Proti přesile hostujících hráčů byl následně bez šance na úspěch.
16:10'
Oba celky jsou kompletní. Snad šest hráčů bojuje u mantinelu u kotouč, ovšem rozhodčí nepřerušují hru, zřejmě jim puk nezmizel z dohledu.
15:23'
15:05'
Podjapolskij měl problémy se střelou Afinogenova a mohl poděkovat svým spoluhráčům, že se k odraženému puku dostali jako první!
14:26'
14:00'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách. To zatím více vyhovuje domácím hráčům, kterých je momentálně plný led.
13:23'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Bogdan Jakimov – 2 min., držení).
13:23'
Hosté ztratili kotouč na modré čáře a ani následný faul na Igumnova nic neznamenal. Domácí hokejista se dostal do samostatného úniku na branku soupeře. Dělal kličku do bekhendu, ovšem s jeho zakončením si poradil Podjapolskij!
12:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Kirill Ljamin – 2 min., hákování).
12:03'
Nepřehledná situace před Bočarovem! Domácí brankář ležel na puku, přesto se Nikolišin s Lapenkovem pokoušeli o dorážku. Oba můžou být rádi, že se nebude vylučovat.
11:19'
Po delší době o sobě dal vědět také Čerepovec. Kapitán Trubačjov zakončoval nepřesně z mezikruží!
10:29'
10:12'
Severstal se znovu osvobozuje a vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Přesilovka domácích se blíží ke konci!
09:11'
Favorit kombinuje v útočné třetině, o přihrávku před branku si říkal Polygalov. Hostující obrana teď dokázala celou situaci přečíst.
08:29'
08:29'
Až teď je hra přerušena! Domácí výhoda skončila, každopádně oba všichni hráči zamířili ke střídačkám, je tady reklamní přestávka.
07:55'
Na pravé straně se k zakončení chystal nikým nehlídaný Petersson. Byl ale faulován, celek z hlavního města dostal výhodu!
07:22'
Stále se nepřerušuje! Dynamo teď znovu zamklo svého protivníka v jeho pásmu, na ledě je úvodní útočná trojice.
06:11'
Od modré čáry pálil Čajkovský. Brankář Podjapolskij měl odkrytý výhled a kotouč dokázal vyrazit před sebe!
05:24'
Nebezpečná teč Morozova po nahození hostujícího obránce od modré čáry! Bočarov dokázal zareagovat na poslední chvíli!
04:05'
Skoro se nepřerušuje, hra se přelévá ze jedné strany na druhou. Afinogenov drží kotouč za brankou, oba celky střídají.
03:09'
Dynamo teď zamklo svého soupeře v jeho obranném pásmu, ovšem Podjapolskij nemusel předvést žádný vážnější zákrok.
02:27'
Závar před Bočarovem! Domácí gólman si jako první všiml skákajícího kotouče a poté na jej zalehl, hra je přerušena.
01:02'
K vidění je opatrný úvod z obou stran. Oba brankáři jsou zatím bez práce, hra se odehrává především ve středím pásmu.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Ljamin, J. Zajcev, Mironov (A), Volkov, Bojkov, Grigorjev – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Brjukvin – Alexejev, Igumnov, Petunin – Afinogenov (A), Kruglov, Michajlov.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Baldajev, N. Chlystov, Chabarov, Chochlov, Kudako, Provolněv, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – Morozov, Kodola, Markovin – Geraskin, Trubačjov (C), Vovčenko – Lapenkov, J. Jakovlev, Nikolišin – A. Alexejev.

Rozhodčí: Birin, Kuljov – Ponomarjov, Slavikovskij.
Oba celky na sebe před dvěma týdny narazily, Čerepovec hrál doma. Utkání skončilo nerozhodně, Severstal byl úspěšnější v samostatných nájezdech. Kdo se bude radovat dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvítel
Severstal Čerepovec

Hosté hrají ve velmi slušné formě, vždyť vyhráli už třikrát v řadě a posunuli se na desátou pozici Západní konference, mají jedenáct bodů. Jejich nejnebezpečnějším hokejistou je Daniil Vovčenko, který má deset kanadských bodů. A to díky čtyřem gólům a šesti asistencím.

Československý zástup v týmu
Libor Šulák (ČR)
Adam Liška (SVK)

Domácí hokejisté se nachází na páté příčce Západní konference, z dosavadních dvanácti odehraných zápasů mají čtrnáct bodů. Drtivou většinu z nich Dynamo získalo právě před vlastními příznivci! Jejich momentálně nejproduktivějším hráčem je Vadim Šipačov, který má čtrnáct kanadských bodů za pět gólů a devět asistencí.

Dmitrij Jaškin (ČR)
Michal Čajkovský (SVK)
Pěkný podvečer. Kontinentální hokejová liga má na programu další várku zápasů, ve středu se jich hraje pět. Dynamo Moskva před vlastními příznivci přivítá Severstal Čerepovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.