KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Novgorod - 28. ledna 2020   17:30

Dynamo Moskva
15:09' Jaškin (Šipačov) • 15:23' Pulkkinen (Tarasov) • 23:53' Jaškin (Šipačov, Indrašis) • 40:14' Čajkovský (Indrašis, Jaškin) • 53:05' Pulkkinen (Tarasov, Bočarov)
Novgorod
Lindbäck (24.–52. Tichomirov) – Orlov, Barancev, Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – Shore, Bočarov, Žafjarov – Šenfeld, Schroeder, Rattie – D. Iljin, Varnakov, Belevič – Urakov, Šachvorostov, Verjajev – Počivalov.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večer a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský (DMS) 1+0, 2 střely na branku, 1 hit, čas na ledě – 18:55.

Dmitrij Jaškin (DMS) 2+1, 4 střely na branku, 2/9 vhazování, 2 hity, čas na ledě – 17:37.

Dnešní utkání sledovalo 5107 diváků.
Je konec! Dá se říct, že definitivně o vítězství domácího celku rozhodl Michal Čajkovský, který se prosadil už po šestnácti sekundách poslední třetiny. Hosté sice ještě kosmeticky upravili skóre, když se prosadil po chybě Mironova Jordan Schroeder střelou mezi betony. Torpedo to ještě zkusilo se šesti lidmi v poli, ale Teemu Pulkkinen se trefil přes celé hřiště a dnes zapsal dvě branky, čímž výrazně napomohl svému týmu k výhře. Stejně jako Dmitrij Jaškin.
59:34'
Moskva se ještě dostala do útočného pásma. Vadim Šipačov sice spoluhráče na druhé tyči nenašel, ale Andrej Pribylskij už vypálil. Gólman hostí chytá.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:18'
Hosté jsou ještě usazení v útočném pásmu, ale tady z toho branka asi nebude. Domácí totiž v klidu brání a dnes byli na ledě jasně lepším týmem.
57:55'
Hosté jsou v plném počtu!
57:03'
Miks Indrašis táhl přečíslení dva na jednoho, jenže nakonec nepřišlo ani zakončení! Domácí útočník to chtěl vzít na sebe, ale kotouč skoro netrefil, takže zůstal za ním!
56:35'
Georgij Mišarin chvilku podržel puk na své obranné modré, načež se vydal dopředu. Na hřišti je nyní hodně místa, ale týmy toho nijak zatím nevyužívají.
55:43'
Igor Polygalov posunul kotouč na Michaila Grigorjeva. Ten si chtěl nejspíše najet na vrcholek kruhu, avšak jeho snaha byla brzy utnuta obráncem hostí.
55:05'
Nyní jsme viděli střelu od modré v podání hostujícího obránce, ale Ivan Bočarov zasahovat nemusel, jelikož tato rána zaduněla jen o zadní mantinel.
54:26'
Na hřišti jsme viděli konflikt, do kterého se zapojili Dmitrij Mojsejev a Sergej Zborovskij, přičemž oba byli vyloučení. Nyní se tak chvíli bude hrát ve čtyřech.
53:55'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sergej Zborovskij – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sergej Zborovskij – 2 min., faul kolenem).
53:55'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min. + 5 min., vyprovokování bitky).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
53:05'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté už dnes neměli nic moc co ztratit, tak to zkusili bez gólmana, což se jim hodně brzo nevyplácí! TEEMU PULKKINEN se ihned zapojil do hry a střelou ze svého obranného pásma se trefil do odkryté branky! Tady je rozhodnuto. Asistence: Daniil Tarasov a Ivan Bočarov.
52:55'
Teemu Pulkkinen je na ledě!
52:33'
V útočném pásmu Torpeda probíhala několikavteřinová šermovačka o kotouč, kterou vyhráli hosté. Ivan Bočarov se poté v brance hodně oháněl.
51:55'
Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Andrej Tichomirov, přichází Anders Lindbäck.
51:39'
Torpedo dnes opravdu ukazuje, že se mu přesilové hry zrovna nedaří. Hosté se ještě nedokázali usadit v útočném pásmu, natož ohrozit domácího brankáře.
50:55'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Teemu Pulkkinen – 2 min., podrážení).
50:04'
Domácí byli usazení v útočném pásmu, ale nyní měli velké problémy poslat si přihrávku na střelu z první. Hietanen navíc nedokázal zpracovat puk na modré.
49:07'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí sice byli ve střední třetině, ale po vyhození hostů přišla velká chyba! Poslední obránce, kterým byl Mironov, nedokázal zpracovat kotouč, ke kterému se dostal JORDAN SCHROEDER, jenž se prosadil střelou mezi betony! Asistence: Charles Genoway a Ty Rattie.
48:38'
Jordan Schroeder si připsal pěknou střelu z prostoru mezi kruhy! Ivan Bočarov ale jeho ránu viděl, proto jí dokázal vyrazit vyrážečkou před sebe!
47:44'
Vladimir Brjukvin dostal přihrávku do strany a chtěl to vzít na sebe. Jeho plánem bylo obhodit soupeře, avšak ten jeho úmysl přečetl a obral ho o puk.
47:09'
Kirill Urakov naprosto jasně zahrál vysokou holí, čehož si sudí všimli a odpískali to. Proto si střihneme první komerční přestávku v této periodě.
46:35'
Hosté tak nevyužili ani tuto početní výhoda, která vlastně byla už jejich čtvrtou v tomto zápase. Naopak Moskva se dnes v oslabení opravdu činí.
46:19'
Igor Polygalov je na ledě!
45:35'
Drew Shore nahodil puk o mantinel, ovšem to se neukázalo jako nejlepší řešení. K touši se jako první totiž dostali domácí, kteří ho poslali přes všechny čáry.
45:04'
Tato kombinace vyústila ve střelu. O tu se z kraje kruhu postaral Jordan Schroeder, avšak jeho ránu má Ivan Bočarov v lapačce, navíc šla vedle tyče.
44:40'
Dá se říct, že tato početní výhoda je jedna z posledních možností hostů na vrácení se do zápasu. Torpedo je dokonce usazené v pásmu a snaží se kombinovat.
44:19'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Igor Polygalov – 2 min., hákování).
44:04'
Teemu Pulkkinen si chtěl zpracovat puk na polovině hřištěm ale to se mu nepodařilo. Následně navíc jeho spoluhráč fauloval a domácí si zahrají oslabení.
43:31'
Jegor Zajcev měl touš za svou brankou a chtěl s ním vyjet. Sice byl asi podražen, ale faul se neodpískal. Následně měli stejně puk za brankou domácí.
43:06'
Moskva je navíc aktivní v napadání, o které se nyní pokusil Miks Indrašis a Vadim Šipačov. Kotouč sice nezískali, ale značně Torpedo v akci zbrzdili.
42:30'
A tyto problémy navíc trvají i nadále. Dynamo si velmi dobře brání svou obrannou modrou, přes kterou se hostům nedaří za žádnou cenu projít.
41:53'
Nižnij Novgorod vyhrál vhazování v jeho obranném pásmu, a tak se mohl dostat dopředu. Zatím má však značné problémy s přechodem střední třetiny.
41:34'
Hostující obránce si už chtěl počkat na střelu z první, ale v tu chvíli se tam z ničeho nic přiřítil Andrej Alexejev, který puk sebral a dostal ho do útočného pásma.
41:00'
Daniil Tarasov byl dalším domácím hráčem, který se připomněl v tomto zápase střelou. Mířil sice na zadní tyč, ale Andrej Tichomirov zasáhl vyrážečkou.
40:14'
Tak to je pro domácí raketový start do této periody, ve které se prosazují už po čtrnácti vteřinách! Miks Indrašis dostal přihrávku do strany, když hledal u druhé tyčky Šipačova. V tu chvíli se tam ale vřítil MICHAL ČAJKOVSKÝ, který měl jednoduchou pozici s uklizením puku. Asistence: Miks Indrašis a Dmitrij Jaškin.

Hity: 7 – 3
Již jsou za námi dvě třetiny dnešního utkání a domácí hokejisté jsou velmi blízko k dnešnímu vítězství za dva body. Dá se říct, že Torpedo tlačilo svého soupeře od začátku periody, ale domácím stačila jedna povedenější akce, po které znovu skórovalo. Vadim Šipačov našel v přečíslení pěkným pasem Dmitrije Jaškina, jenž se prosadil střelou pod horní tyč. Do konce prostřední části už další branky nepadla, a tak Dynamo vede před tou poslední o tři branky.

Další třetina začne přibližně v 19:07.
40:00'
39:24'
Ninžij Novgorod se ještě vydal dopředu, ale po ztrátě puku si ke střele najel Vladimir Brjukvin na druhé straně. Jeho pokus ovšem nemířil mezi tři tyče.
39:00'
38:36'
Michail Grigorjev to už vypadalo, že se dostane za kotoučem, ale tato přihrávka byla přece jen delší, než by potřeboval. Tak šel raději na střídačku.
38:16'
Ti si nakonec připsali střelu, avšak takovou, po které nemusel Ivan Bočarov vůbec zasahovat. Torpedo se snaží, ale moc nebezpečné zatím tedy není.
37:42'
Andrej Tichomirov si vyjel za branku, kde se mu podařilo zpracovat kotouč. Následně rozehrál po mantinelu a jeho spoluhráči se mohou vydat dopředu.
37:28'
Denis Barancev je na ledě!
36:43'
Hosté vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu a Jordan Schroeder se vydal na útočný výlet. Dojel ho ale obránce, který mu zakončení nedovolil.
36:14'
Dynamo je usazené v útočné třetině a Vladimir Brjukvin měl velikou šanci! Dostal nečekaný pas zpoza branky, ale jeho střela minula zadní tyčku!
35:49'
Moskva má v tomto zápase k dispozici teprve první přesilovou hru, ve které by se mohla dostat do hodně pohodového vedení, tak uvidíme, jak s ní naloží.
35:28'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., podrážení).
35:04'
Moskvané se dostali ke krásné střele, ale branka to není! Andrej Tichomirov byl sice překonán, ale za ním zazvonila zadní tyčka!
34:30'
Přišlo další nahození, které ještě bylo doprovázeno protečováním ve středním pásmu. Nyní se hraje především okolo středního pásma.
33:53'
Michal Čajkovský navíc získal puk ve svém obranném pásmu a dostal se s ním až do toho středního, ze kterého nahodil a celá formace mohla jít střídat.
33:15'
Nižnij Novgorod tedy nevyužil danou výhodu a nadále tak prohrává o tři góly. Dnes to s hostujícím týmem nevypadá ani trochu dobře se ziskem bodů.
32:27'
Andrej An. Mironov je na ledě!
32:00'
No, tato přesilová hra je podstatně lepší než ta v první třetině, avšak hosté toho ještě nijak nedokázali využít. Domácí se brání bez větších problémů.
31:32'
Nižnij Novgorod je znovu usazený v útočném pásmu, načež Damir Žafjarov vypálil z kruhu. Ivan Bočarov se stihl přesunout a vykopl puk betonem.
31:11'
Jenže Torpedo se hned dostalo zpět do pásma a nevypálilo vůbec špatně! Denis Barancev vyslal dvě pěkné rány, ale ani jedna se nezatřepotala v síti.
30:46'
Hostujícímu týmu se nyní přesilová hra náramně hodí, ale v dnešním zápase toho v této výhodě ještě moc nepředvedli. Domácí i nyní vyhodili puk.
30:27'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., podrážení).
30:18'
Andrej An. Mironov na to byl nyní sám, takže se s pukem dostal jen do středního pásma. Následně se mu ani nepovedlo nahodit do útočné třetiny.
29:52'
Už je za námi polovina prostřední části, což znamená, že za sebou máme i polovinu zápasu, ve kterém si Dynamo kráčí pro výhru. Vede už o tři branky.
28:43'
Andrej Alexejev získal puk ve středním pásmu a okamžitě ho posílal na svého spoluhráče. Tento pas ovšem nebyl přesný a odrazil se na hole Torpeda.
28:15'
Dynamo nadále předvádí hodně nebezpečné útočné akce, což se o hostujícímu týmu říci nedá. Vladimir Brjukvin ale nyní zakončit nedokázal.
27:55'
Puk se nebezpečně odrážel na druhé straně před branku Bočarova, ale obránci ho dostali alespoň mimo bezprostřední nebezpečí pro střelu.
27:13'
Jenže vzápětí český útočník zaútočil na hattrick, který byl hodě blízko! Povedlo se mu totiž tečovat nahození, ale jeho teč skončila těsně vedle hostující branky!
26:51'
Dmitrij Jaškin drží kotouč u mantinelu a ustál i tvrdý osobní souboj. Jeho zpětná přihrávka už však tak přesná nebyla a šla přesně mezi obránce.
26:21'
Juuso Hietanen nyní dobře odhadl situaci, když šel pomoci svému spoluhráči v obraně. Společně tak získali kotouč a mohou se hnát zase dopředu.
25:55'
Semjon Pankratov drží kotouč už celkem dlouho u mantinelu, přesto nepřišel žádný větší osobní souboj. Moskva se však poté provinila nepřesným pasem.
25:12'
Georgij Mišarin se snažil vydolovat kotouč za svou brankou, ale nebyl úspěšný. Naopak přišel pas mezi kruhy, ale v dobré pozici domácí hráč jen promáchl.
24:39'
Torpedo sice bylo v úvodu prostřední části podstatně aktivnějším týmem, ale k ničemu mu to není. Dostal totiž další branku a už prohrává celkem o tři!
23:53'
Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Anders Lindbäck, přichází Andrej Tichomirov.
23:53'
Domácím však stačí málo, takže už je to dnes o tři branky! Vadim Šipačov táhl přečíslení, když šikovnou přihrávkou našel DMITRIJE JAŠKINA, jenž vyslal naprosto přesnou střelu pod horní tyčku! Asistence: Vadim Šipačov a Miks Indrašis.
23:15'
Anders Lindbäck si vcelku zahrával, když čekal, než k němu kotouč za brankou dojede. Nakonec to měl s jeho odehráním po mantinelu hodně těsné.
22:29'
Jenže místo odpálení trefil jen soupeře na modré, a tak se Nižnij Novgorod drží v útočném pásmu. Vstup do této periody mají hosté rozhodně lepší než soupeř.
22:06'
Michail Varnakov se nijak nenechal rozhodit napadajícím soupeřem, avšak jeho rozehrávka skončila až u domácího gólmana, který se snažil puk odpálit.
21:31'
Jenže hosté se brzy dostali zpět do jeho držení a v současnosti kombinují. Ivan Bočarov musel i zasahovat, ale nebyl to pro něj nějak těžký zásah.
21:05'
Andrej An. Mironov měl spoustu času na vymýšlení toho, co by měl udělat s kotoučem. Proto následně nahrál spoluhráčovi a touš je ve střední třetině.
20:24'
A už se zase hraje! Torpedo bude muset značně přidat, pokud si chce z hlavního města Ruska odvézt nějaké body. Prohrává totiž o dvě branky.

Hity: 5 – 3
Je za námi první perioda, po které mají domácí podstatně blíže nakročeno k dnešnímu vítězství po základní hrací době. Dlouho se sice nic nedělo, jenže poté předvedlo Dynamo dva rychlé útoky, které zakončily brankou. Nejprve se trefil Dmitrij Jaškin, jenž procedil puk mezi rukou a tělem gólmana hostí. O čtrnáct vteřin později to navíc bylo o dvě branky, když se dorážkou prosadil Teemu Pulkkinen. Moskvané pokračovali ve své aktivitě, ale další branku už nedali.

Další třetina začne přibližně v 18:21.
20:00'
19:26'
Vjačeslav Kuljomin protečoval kotouč do pásma, kde o něj ještě domácí zabojovali, ale proti přesile nebyli úspěšní. První perioda nám pomalu končí.
19:00'
18:25'
Vladimir Brjukvin si sebral kotouč ve středním pásmu, ale dlouho jej neudržel. Proto si musel domácí brankář připsat zákrok, kdy schoval touš pod lapačku.
17:46'
Nižnij Novgorod se nyní dostal ke střele, kterou však Ivan Bočarov viděl a vyrážečkou ji poslal do ochranné sítě. Proto bude buly po jeho levé ruce.
17:29'
Torpedo naprosto vypadlo z tempa a nedaří se mu vůbec nic. Moskvané jasně vládnou na hřišti a tento náskok si do konce pecní periody nejspíše udrží.
16:52'
Michal Čajkovský byl nejspíše tím, kdo šikovně nahazoval kotouč na branku, když ještě přišla teč někde mezi kruhy. Ta ale nakonec skončila těsně vedle.
16:21'
To je vcelku rána do zad hostujícím hráčům, kteří sice byli v posledních momentech o něco horší, ale za to utrpěly rovnou dva těžké direkty do zad.
15:23'
A domácí přidávají o nějakých dvacet sekund později i další branku a vedou už o dvě branky! Daniil Tarasov posílal puk před branku, kde se odrazil od betonu brankáře na hokejku TEEMUA PULKKINENA, jenž takovým plácnutím do puku ho dostal do sítě! Asistence: Daniil Tarasov.
15:09'
Moskvané jsou v posledních minutách aktivnější a zaslouženě střílejí úvodní branku zápas! Vadim Šipačov našel krásným pasem od modré DMITRIJE JAŠKINA, jehož pokus proletěl okolo vyrážečky gólmana hostí, který si na puk i sáhl. Asistence: Vadim Šipačov.
14:49'
Nyní se hraje z jedné strany na druhou a byla z toho znovu šanci domácích! Miks Indrašis dostal kotouč mezi kruhy, ale Anders Lindbäck stihl zasáhnout!
14:15'
Každopádně Torpedu to nakonec nemuselo vadit. Vyhrálo totiž vhazování a dostalo se až k zakončení, které Ivan Bočarov bez potíží vyrazil do rohu.
13:40'
A Anders Lindbäck se bude muset mít na pozoru i nadále. Jeho spoluhráči zahráli jen na zakázané uvolnění a hra se tak vrátí do jejich obranného pásma.
13:08'
Vladimir Brjukvin motal značně hlavu svému soupeři a po jeho akci jsme tu měli první větší šanci! Velký závar vznikl před gólmanem hostí, ale puk nakonec vyjel těsně vedle tyče!
12:48'
Anders Lindbäck už zakročit musel, ale byl to pro něj spíše jednoduchý zákrok. Proto má kotouč v lapačce a před námi je proto druhá komerční přestávka.
12:15'
Domácí gólman nakonec opravdu musel být na pozoru, přestože zakročit nemusel. Střela od modré totiž jen prosvištěla okolo jedné z jeho tyček.
12:00'
Chybí nám přesně osm minut do konce první periody, ve které jsme stále branku neviděli. Ivan Bočarov se musí mít na pozoru, jeho tým zahrál na icing.
11:23'
Hostující hokejisté sice vyhráli buly ve svém obranném pásmu, ale k ničemu jim to nebylo. Jejich nepřesná rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění.
11:13'
V posledních minutách se nám vůbec nepřerušuje! Až nyní to změnil Anders Lindbäck, který má puk v lapačce. Před námi je první komerční přestávka.
10:34'
Ilja Kruglov zastavil sice soupeře v jeho vlastním obranném pásmu, ale Moskva se ke kotouči nedostala. Musí se tak vrátit až do obranného pásma.
09:58'
Ovšem Dynamo z toho nakonec nevybojovalo ani jednu střelu. To samé se však dá říct i o Torpedu, které svůj útočný výpad ani nezakončilo pokusem.
09:26'
Igor Polygalov předvedl velmi dobré napadání v útočném pásmu, kdy, přestože mu podjela brusle, dokázal zastavit rozehrávku a získat puk do své moci.
08:34'
Je za námi už osm a půl minuty v rámci první třetiny a ještě jsme neviděli ani jednu zajímavější šanci. Přestože měl Nižnij Novgorod čtyři minuty přesilovku.
07:54'
Dmitrij Jaškin si sebral kotouč za brankou, načež ho posílal na modrou. Tam byl Michal Čajkovský, avšak ten nepředvedl dobré zpracování.
07:27'
Jordan Schroeder dostal přihrávku na hodně dlouhou hokejku, takže udělal to nejlepší, co mohl. Protečoval puk do pásma a vydal se napadat domácí rozehrávku.
06:43'
Nakonec se domácí na několik okamžiků dostalo do útočného pásma, avšak nebylo jim to nic platné. Anders Lindbäck nemusel vůbec zasahovat.
06:04'
Dynamo se od svého oslabení drží prakticky pořád na puku. Nyní však museli vytvořit útok od své branky, což jim dělalo značné problémy.
05:34'
Teemu Pulkkinen se ihned zapojil do hry a byl to právě on, kdo se hnal až do zakončení. Nakonec mu v rozhodující chvíli puk od hokejky odskočil.
05:11'
04:53'
Tak tato početní výhoda není v podání Nižniho Novgorodu ani trochu povedená. Viděli jsme vlastně jen dvě střely na branku, které ani nebyly nebezpečné.
04:10'
Ty Rattie se následně dostal ještě k jedné střele, avšak následně domácí vyhráli vhazování a znovu poslali kotouč přes všechny čáry až za gólmana.
03:40'
Charles Genoway mohl vypálit, místo toho však nabil Tyovi Rattiemu, který byl na vrcholku kruhu. Jeho ránu z první Ivan Bočarov vyrazil levým betonem.
03:11'
První trest Teemua Pulkkinena je pryč!
02:41'
Denis Barancev stihnul kotouč ještě v útočném pásmu, a tak se hostí mohou poprvé usadit a zakombinovat. Jsou však domácími aktivně napadáni.
02:02'
Nižnij Novgorod se ještě nedostal pořádně do útočného pásma s kotoučem na holi, a to už má za sebou skoro první minutu početní výhody...
01:30'
Domácí hokejisty tak čekají hodně perné chvilky takto na začátku zápasu. Zatím se však Moskvě bez větších problémů daří vyhazovat puky za branku soupeře.
01:11'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Teemu Pulkkinen – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
00:35'
Dmitrij Jaškin se snažil zastavit letící kotouč hokejkou, což se mu nepovedlo. Navíc ještě puk jemně tečoval, a tak Novgorodu není pískán icing.
00:18'
A s menší prodlevou z důvodu slavnostního buly nám dnešní utkání už začalo! Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté zvolili bílou barvu.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov, Grigorjev, J. Zajcev, Pribylskij – Jaškin, Indrašis, Šipačov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Kruglov, Pankratov – V. Kuljomin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – Shore, Bočarov, Žafjarov – Šenfeld, Schroeder, Rattie – D. Iljin, Varnakov, Belevič – Urakov, Šachvorostov, Verjajev – Počivalov.

Rozhodčí: Lavrentěv, Morozov – Maximovskij, Šadrin.

Michal Čajkovský (DMS) 49 zápasů, 8+20
Dmitrij Jaškin (DMS) 49 zápasů, 22+29
Poslední vzájemný zápas:

Nižnij Novgorod – Dynamo Moskva 6:4

Branky a nahrávky: 14. Bočarov (Belevič, Orlov), 16. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 26. Aljajev (Rattie, Schroeder), 35. Bočarov (Barancev, D. Iljin), 53. Rattie (Šenfeld), 60. Shore (Šenfeld) – 1. Šipačov (Čajkovský, Petersson), 25. Jaškin (Hietanen, Šipačov), 30. Kruglov (Alexejev, Zajcev), 46. Igumnov (Zajcev, Alexejev).

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Shore, Žafjarov, Varnakov (A) – Rattie, Šenfeld, Schroeder – Belevič, Bočarov, D. Iljin (A) – Počivalov, Verjajev, Urakov.

Dynamo Moskva: Bočarov (35. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Afinogenov, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Kruglov, Muranov.
Torpedo Nižnij Novgorod

Torpedo bude muset o vyřazovací boje ještě hodně zabojovat, ale má to naprosto ve svých rukách. I ono má za sebou padesát dva odehraných utkání, po kterých má na svém kontě šestapadesát bodů a patří mu sedmé místo v rámci Západní konference. Stejně bodů má i osmý Viťaz, ale na devátou příčku mají náskok osmi bodů. I Nižnij Novgorod má solidní útok, který má na svém kontě jen o dvě vstřelení branky méně. Obranu má však už o dost horší, jelikož inkasoval 138 gólů. I Torpedo bralo z posledních dvou zápasů jen jednu výhru. Na svém hřišti si totiž poradilo s Jaroslavlí 3:1. Následovaly dvě porážky, a to s Magnitogorskem (1:3) a s Petrohradem (3:4).

Nejproduktivnější hráči:
Jordan Schroeder – 34 bodů (14+20)
Stanislav Bočarov – 32 bodů (19+13)
Damir Žafjarov – 32 bodů (14+18)

Dynamo si v letoší sezóně vede opravdu dobře a už má téměř jisté play-off, přestože k definitivní jistotě mu jich ještě pár chybí. Po dvaapadesáti zápasech má na svém kontě sedmašedesát bodů a v současné době mu patří čtvrtá pozice v rámci Západní konference. Moskvu zdobí především útok, který patří k jedněm z nejlepších v lize, když má na svém kontě 148 vstřelených gólů. Obrana také patří k tomu lepšímu v KHL, když dosud inkasovala 119 gólů. Z posledních tří zápasů brali hokejisté z hlavního města Ruska pouhou jednu výhru. Nejprve totiž padli s Novgorodem (4:6) a s Kazaní (0:2). V posledním utkání ale brali výhru, když na svém hřišti přehráli Viťaz 3:1.