KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Čerepovec - 21. prosince 2019   15:00

Jaroslavl
Jaroslavl
04:58' Alexejev  • 34:26' Pääjärvi (Kajumov, Polunin) • 41:03' Pääjärvi (J. Averin, S. Da Costa)
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
Čerepovec
Čerepovec
01:18' Kapustin  (Geraskin) • 47:53' Petunin  (Kodola, Vovčenko)
Jaroslavl
Ansons – Odins, Biťjukov, Sysujev
Arena 2000, Jaroslavl
6 583 diváků
Čerepovec
Chakimov (42. Šugajev) – Chochlov, Makejev, Sizov, M. Chabarov, Baldajev, N. Chlystov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, Vovčenko, Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov, A. Alexejev, Žirnov – J. Morozov.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 6 583 diváků.
Československá stopa v utkání

Adam LIŠKA (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:13
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Lokomotiv Jaroslavl: 24

Severstal Čerepovec: 28.
Je konec, Sevestal nedokázal již vyrovnat, byť v posledních minutách hráli hosté přesilovou hru šesti proti čtyřem, při hře bez brankáře. Lokomotiv se v průběhu třetí třetiny dostal do vedení na 3:1, ale pak jakoby domácí vypnuli, ubrali výrazně plyn a hosté začali mít velký tlak. Z něho ale Sevestal vytěžil pouze jedinou branku, takže vyrovnat už nedokázal a z Jaroslavle tak odjíždí s prázdnou.
59:46'
Až za branku Sevestalu se nyní domácím povedlo vyhodit puk.
59:12'
Puk míří ze třetiny Lokomotivu, který tak získává další cenné vteřiny.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:51'
Oddechový čas pro domácí.
58:50'
A hosté to po oddechovém čase zkouší v šesti, logicky, mají výhodu přesilové hry šesti proti čtyřem!
58:44'
Oddechový čas pro hosty.
58:44'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., hákování).
58:12'
Severstal ve vlastní třetině, domácí hrají velmi dobře a šetří čas.
57:20'
Severstal ztrácí puk ve střední třetině, domácí zkusili zaútočit, ale na branku ani nevystřelili.
56:41'
Denis Alexejev (Jaroslavl) mohl rozhodnout, při přečíslení domácích tři na jednoho... se střelou z levé strany ale dlouho váhal a nakonec branku minul.
56:17'
Pomalu, ale jistě, se blíží okamžik, kdy se hosté uchýlí ke hře bez brankáře.
55:25'
Vhazování po levici Lazušina, puk získávají domácí.
53:10'
Nepřesná rozehrávka Severstalu, domácí získávají puk, ale sami nedokáží rozehrát, icing Lokomotivu.
52:00'
Severstal opět v útočném pásmu, souboj v pravém rohu, úspěšnější domácí, kteří se tak dostanou ze sevření.
51:20'
Lokomotiv po svém třetím gólu dokonale vypadl z tempa... na ledě je nyní jediné mužstvo – Severstal.
50:41'
Ilja Chochlov (Čerepovec) s pukem za vlastní brankou, hosté rozehrávají na pravou stranu.
50:00'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny nabídne jistě zajímavou hokejovou podívanou, v níž budou domácí hájit těsné vedení a hosté budou usilovat minimálně o vyrovnání.
49:15'
Tlak Severstalu pokračuje, hosté nejsou daleko od vyrovnání, Alexandr Lazušin (Jaroslavl) musí řešit další střelu soupeře.
47:53'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Vladislav Kodola (Čerepovec) nahodil puk do předbrankového prostoru, kde nastavil hůl ALEXANDR PETUNIN, který tak poslal puk za záda Lazušina. Asistence: Vladislav Kodola a Daniil Vovčenko.
47:25'
Jaroslavl rozehrává z vlastní třetiny, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.
46:16'
Bogdan Jakimov (Čerepovec) to zkouší z levé strany, z ostrého úhlu, Lazušin chytá a opět přerušuje hru.
45:26'
Jevgenij Bodrov (Čerepovec) to zkusil individuálně, projel do útočného pásma a z mezikruží vypálil, Alexandr Lazušin (Jaroslavl) lapačkou chytá.
45:05'
Hraje se dlouho bez přerušení, Jaroslavl se dostala pod tlak.
44:44'
Puk opět ve třetině Lokomotivu, ale defenziva nepouští hosty k nějakým střelám.
43:51'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) neváhal na levé straně a od mantinelu vypálil z voleje, branku Sevestalu minul.
43:28'
Severstal se nyní snaží v útočném pásmu, domácí v podstatě jen posouvají puky do střední třetiny.
42:48'
Dmitrij Šugajev (Čerepovec) si poprvé sáhl na puk, když zastavil nahození domácích.
41:03'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Rafael Chakimov, přichází Dmitrij Šugajev.
41:03'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Opět zafungovala spolupráce Stéphane Da Costa – MAGNUS PÄÄJÄRVI, kdy prvně jmenovaný zavezl puk do útočného pásma, přihrál na levou stranu, kde si Magnus Pääjärvi zpracoval puk a blafákem do bekhendu překonal Chakimova. Asistence: Jegor Averin a Stéphane Da Costa.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:44.
Ve druhé třetině se hrál již o něco lepší hokej, než ve třetině první. O něco lepší byli domácí, zejména v útočném pásmu, kde se domácí dokázali dostávat do zakončení. Hosté spoléhali v této části zápasu na rychlé brejky, které také nebyly vůbec špatné, přesto to byl právě Severstal, kdo v této části zápasu inkasoval.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, domácí dostávají puk z vlastního pásma.
38:45'
Z rychlého protiútoku se dostal ke steřle Kirill Kapustin (Čerepovec), který poměrně slušně vypálil z levé strany, Alexandr Lazušin ale máchl lapačkou a ukryl v ní puk.
38:10'
Lokomotiv v útočném pásmu, hosté se brání, jako by to byla přesilová hra domácích.
37:20'
Sevestal se snaží dostat do zakončení, ale defenziva Lokomotivu odvádí dobrou práci.
36:02'
Alexandr Lazušin (Jaroslavl) přerušuje hru, po střele od modré, vhazovat se tedy bude ve třetině Lokomotivu.
34:26'
Domácí zůstali i po skončení přesilové hry v útočném pásmu, Stéphane Da Costa přihrál zpoza branky do levého kruhu pro vhazování, odkud parádní ranou pod horní víko dostal Lokomotiv do vedení MAGNUS PÄÄJÄRVI. Asistence: Artur Kajumov a Alexandr Polunin.
34:15'
33:59'
Obrovská šance domácích, kdy zřejmě Stéphane Da Costa (Jaroslavl) netrefil z levé strany odkrytou část branku, kterou přestřelil!
33:31'
Jaroslavl v útočném pásmu, hosté rychle přistupují, domácí zatím nemají tolik klidu na kombinaci.
32:51'
Vhazování po levici Lazušina, cenné vteřiny pro Severstal.
32:40'
Hosté dostávají puk ze třetiny.
32:15'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Anton Sizov – 2 min., podrážení).
31:23'
Jsme ve druhé polovině tohoto utkání a stále je to nerozhodně, hraje se i vyrovnaný hokej, bez větších šancí na obou stranách.
29:57'
29:31'
Daniil Vovčenko (Čerepovec) se dostal ke střele z mezikruží, velmi dobrý zákrok domácího gólmana!
29:08'
Po střele Vladislava Kodoly (Čerepovec) míří puk vysoko nad branku, hra přerušena, bude se vhazovat po levici Lazušina.
28:30'
Domácí dostávají puk ze třetiny, oba týmy střídají.
27:57'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxim Afanasjev – 2 min., krosček).
27:26'
Zakázané uvolnění Severstalu, hra se vrací před Chakimova.
26:42'
Zakázané uvolnění domácích, bude se vhazovat po pravici Lazušina.
25:52'
Lokomotiv se nyní držel v útočném pásmu, hosté ale odolali a neinkasovali, nyní sami útočí.
25:05'
Rafael Chakimov (Čerepovec) si připisuje úspěšný zákrok, po střele domácích od modré.
24:39'
Nepřesná rozehrávka Staffana Kronwalla (Jaroslavl), hra se tak vrací před Lazušina.
24:21'
24:05'
Za pískotu diváků kombinují hosté v útočném pásmu, nakonec přerušuje hru Alexandr Lazušin (Jaroslavl).
23:40'
Severstal v útočném pásmu, domácí se zatím dobře brání.
22:21'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Artur Kajumov – 2 min., vysoká hůl).
21:55'
Artur Kajumov (Jaroslavl) projel do útočného pásma, vypálil, ale puk poslal pouze na zadní hrazení.
21:46'
Ofsajd odpískán Lokomotivu, vhazovat se bude ve středním pásmu, u třetiny Severstalu.
21:12'
Domácí dostávají puk ze třetiny, ten míří až do třetiny hostů, kteří jsou ale v úvodu druhé půle lepší.
20:28'
Severstal v útočném pásmu, po vyhraném úvodním vhazování.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:51.
První třetina nabídla svižný hokej, nikoliv ale kvalitní. Hokejisté bruslí ze strany na stranu, ale nějaké pohledné akce k vidění nejsou. Je to typické utkání, které je v této lize k vidění.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:10'
Série nepřesností nyní k vidění na obou stranách, brankáři jsou bez práce.
17:21'
Hosté nahazují puk, ale hrají domácí, dlouhá rozehrávka k útočné modré, nepřesná.
16:68'
Branku Severstalu ale domácí ohrozit nedokázali.
16:15'
Lokomotiv rozehrává, domácí po pravé straně přecházejí do útočného pásma.
15:37'
Puk míří za branku Severstalu, hrají ale hosté.
14:55'
Lokomotiv se drží v útočném pásmu, ale domácí se nedostávají od mantinelů.
14:02'
Nic vážného to nebylo, Rafikov po svých opustil led... a nyní se již hraje, nahozený puk domácích chytá Rafael Chakimov.
13:37'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) zůstal ležet v rohu, ve vlastí třetině, po souboji u mantinelu a na led spěchá lékař Lokomotivu.
12:27'
Puk za brankou Severstalu, domácí ale dobře napadají a získávají puk a tím pádem i útočné pásmo.
12:05'
Nyní se víc nehraje, než hraje... je pískáno časté zakázané uvolnění.
11:56'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) vypálil od modré, jeho střelu srazil Chakimov nad branku, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
11:34'
Také na opačné straně musí zasahovat gólman, Rafael Chakimov chytá střelu od modré a přerušuje hru.
11:02'
Vladislav Kodola (Čerepovec) se dostal do zakončení, Alexandr Lazušin chytá a přerušuje hru.
10:25'
09:05'
Domácí si žádají gól Lokomotivu, který má výhodu přesilové hry, hosté ale odpalují puk ven ze třetiny.
08:47'
08:25'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., příliš mnoho hráčů).
08:00'
Severstal hraje zatím svou přesilovou hru velmi dobře, hosté neopouští útočné pásmo.
06:47'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Lazušin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Alexandr Polunin.
06:40'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) nahazuje puk a spěchá za ním do rohu, domácí ale nezískali útočné pásmo.
06:32'
Souboj za brankou Lokomotivu, úspěšnější jsou hosté.
04:58'
DENIS ALEXEJEV se ve středním pásmu prosmýkl mezi dvojicí hráčů Čerepovce, dostal se do brejku, který zakončil střelou nad lapačku Chakimova, vyrovnáno na 1:1! Bez asistence.
03:55'
Menší závar před brankou Lokomotivu, puk nakonec získal domácí obránce.
03:21'
Puk ve středním pásmu, hrají hosté, kteří střídají, stejně tak i domácí.
02:50'
Andrej Markov (Jaroslavl) pálí nepřesně, od levého mantinelu, hned poté puk opouští třetinu Severstalu.
02:28'
Lokomotiv se dostává po pravé straně do útoku.
01:18'
Igor Geraskin (Čerepovec) zavezl z levého rohu puk za branku, odkud přihrál na opačnou stranu a tam číhal KIRILL KAPUSTIN, který poslal puk do branky Lokomotivu. Asistence: Igor Geraskin.
00:35'
Vhazování po pravici Lazušina, puk získávají domácí.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – M. Osipov, Markov, Kronwall, Rafikov, Savčenko, Čerepanov, Afanasjev – Lander, Beljajev, Kudrjavcev – Pääjärvi, J. Averin, S. Da Costa – Kajumov, Alexejev, Polunin – Ivanov, Apalkov, Kraskovskij – Manin.

Severstal Čerepovec: Chakimov (Šugajev) – Chochlov, Makejev, Sizov, M. Chabarov, Baldajev, N. Chlystov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, Vovčenko, Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov, A. Alexejev, Žirnov – J. Morozov.

Rozhodčí: Ansons – Odins, Biťjukov, Sysujev.
SEVERSETAL ČEREPOVEC
Čerepovec nečeká na ledě Lokomotivu žádný lehký zápas, naopak. Již i kvůli tomu, že poslední duel s tímto soupeřem před pár dny, na svém stadionu, prohrál. Stejně, jako Jaroslavl, také Čerepovec drží aktuálně třízápasovou sérii... na rozdíl od Lokomotivu je to ale série proher, která započala právě s Lokomotivem, poté následovala prohra na ledě Petrohradu a naposledy Severstal nestačil na moskevské Dynamo, kterému podlehl na jeho ledě ostudně 1:8! Bude to další příděl na ledě Lokomotivu Jaroslavl?
LOKOMOTIV JAROSLAVL
Domácí jdou do tohoto utkání s jasným cílem, tedy pokračovat ve vítězné sérii. Lokomotiv má za sebou tři výhry v řadě, kdy uspěl nejprve právě v Čerepovci, poté vyhrál i na hřišti Dinama Minsk a naposledy dokázal vyhrát i na hřišti Jokeritu Helsinky! Všechny zápasy se rozhodovaly až v prodloužení nebo po nájezdech, ale vítězný hattrick se cení! I díky němu se totiž Lokomotiv přece jenom bodově odpoutal na sedmém místě od pronásledovatelů na místě devátém a níže.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části ruské KHL, v němž LOKOMOTIV JAROSLAVL přivítá na svém stadionu SEVERSETAL ČEREPOVEC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.