KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Minsk - 13. února 2020   17:00

Jaroslavl
Jaroslavl
02:20' Tkačjov (Lander, Markov) • 19:04' Pääjärvi (M. Osipov, Tkačjov) • 26:38' Kajumov (Alexejev) • 54:53' Kovalenko (Kajumov, Alexejev)
Minsk

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 6 091 diváků.
Československá stopa v utkání

Jakub NAKLÁDAL (JAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:37
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Lokomotiv Jaroslavl: 25

HC Dinamo Minsk: 35.
Utkání je u konce a končí zaslouženým vítězstvím Lokomotivu, který vstupoval do zápasu v pozici favorita. Hosté nesehráli špatný zápas, ale v koncovce to Minsku nešlo. Naproti tomu domácí byli mnohem efektivnější a celkem v poklidu si tak došli pro plný počet bodů.
59:00'
Poslední minuta tohoto zápasu, Minsk v útočném pásmu.
58:25'
Vladislav Jerjomenko (Minsk) prováhal vhodný okamžik ke střele z pravé strany, hosté poté přišli o útočné pásmo.
57:38'
Ofsajdem končí útočná akce Minsku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:30'
Lokomotiv v útočném pásmu, po ztrátě puku v rohu ale mohou hosté rozehrát.
55:32'
Danny Taylor (Minsk) chytá střelu Kronwalla a raději přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.
54:53'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Možná rozhodující úder pro Minsk! Denis Alexejev (Jaroslavl) pláchl obráncům, před Taylorem zkusil kličku jednoruč, kolem pravého betonu, ale kličku nedokončil, puk zůstal volný, takže ho do branky musel doklepnout až z druhé vlny najíždějící NIKOLAJ KOVALENKO. Asistence: Artur Kajumov a Denis Alexejev.
54:05'
Jaroslavl nyní hlídá vlastní modrou čáru, kde rozbíjí útočné snahy soupeře.
52:40'
Domácí se dostali pod tlak, hosté budou v závěru třetí třetiny ještě hodně nepříjemní!
52:15'
Puk míří ven ze třetiny Lokomotivu, ale hosté se rychle vrací zpět.
51:08'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Povedlo se, hosté dávají kontaktní gól, když Konovalova prostřelil z pravého kruhu pro vhazování RYAN SPOONER. Asistence: Vladislav Jerjomenko a Ivan Drozdov.
50:25'
Kirill Gotovec (Minsk) neprostřelil z levé strany Konovalova.
50:01'
Čeká nás poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté by potřebovali co nejdříve alespoň snížit náskok domácích.
49:05'
Hosté dostávají puk ze třetiny a mohou tak prostřídat, Minsk se nyní dostal pod tlak.
48:49'
Lokomotiv opět v útočném pásmu, se střelou od modré si Taylor poradil.
47:54'
Signalizovaný ofsajd, domácí musí ven ze třetiny Dinama.
47:15'
Ve dvou se nyní domácí dostávají do útoku, střelu Pavla Kudrjavceva (Jaroslavl) Danny Taylor (Minsk) v pohodě chytá.
45:45'
Hra nyní trochu postrádá tempo, což samozřejmě svědčí domácím, kteří vedou 3:0.
45:10'
Nepřesná rozehrávka domácích, Nikolaj Kovalenko nedostihl puk, zakázané uvolnění Lokomotivu.
44:25'
Puk za brankou Konovalova, Jakub Nakládal může rozehrát.
43:25'
Minsk se dostal na chvíli do útočného pásma, Konovalov ale nemusel zatím zasahovat.
42:31'
42:05'
Po nepřesné střele z pravé strany ztrácejí domácí útočné pásmo a unavená čtveřice Minsku spěchá na střídačku.
41:32'
Jedna minuta z oslabení Minsku je pryč, hosté se stále nedostali z vlastní třetiny.
41:05'
Jaroslavl stále v útočném pásmu, využijí domácí i tuto přesilovou hru?
40:40'
Po vyhraném vhazování zůstávají domácí v útočném pásmu.
40:31'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., nedovolené bránění).
40:31'
Po nájezdu Kitarova (Minsk) je branka domácích posunuta, hra přerušena.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:43.
Druhá třetina končí opět vítězstvím domácích, kteří tentokrát vstřelili jediný gól a v celkovém skóre vedou již 3:0. Minsk opět místy nehrál špatně, ale v koncovce prostě hosté selhávají. Nepomohli jim ani přesilové hry.
40:00'
39:21'
39:15'
Souboj v rohu, ve třetině domácího mužstva, hosté vybojovali puk a udrželi se tak v útočném pásmu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, hosté se zkouší dostat do útočného pásma, což se jim ale pořád nedaří.
38:23'
Lokomotiv dobře hlídá vlastní modrou čáru a hosté mají problém, i při vlastní přesilové hře, dostat se do třetiny domácích.
37:42'
Lokomotiv dostává puk ze třetiny, domácí bleskově střídají.
37:21'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Anton Lander – 2 min., vražení na hrazení).
36:50'
Shane Prince (Minsk) zavezl puk do útočného pásma, po levé straně, ale to bylo z jeho strany všechno.
36:20'
Ilja Konovalov (Jaroslavl) raději přerušuje hru, před dotírajícím Kosticynem.
35:42'
Vhazování po pravici Taylora (Minsk), puk získávají hosté.
35:00'
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, hosté prohrávají již o tři góly, doplácejí na svou nemohoucnost v koncovce.
33:52'
Až nyní se Jaroslavl osvobozuje, téměř celé oslabení se domácí museli bránit ve vlastní třetině.
33:07'
Pavel Denisov (Minsk) to zkouší individuálně z levé strany, ale Kovalenka neprostřelil.
32:50'
Hosté mají výhodu přesilové hry čtyř proti třem.
32:37'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladimir A. Tkačjov – 2 min., držení).
31:42'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Roman Savčenko – 2 min., hrubost).
31:42'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Joe Morrow – 2 min., hrubost).
31:25'
Lokomotiv dostává puk ze třetiny, hosté se dostali, díky přesilové hře, do slušného tempa.
30:14'
Poslední vteřiny vlastního oslabení odehráli domácí mimo své pásmo, dobře odbráněné oslabení.
29:40'
Lokomotiv dostává puk ze třetiny a domácí rychle střídají.
29:15'
Arťom Děmkov (Minsk) z levé strany prověřil Konovalova, ten jeho pokus vyráží, hosté zůstávají v útočném pásmu.
28:56'
Shane Prince (Minsk) vystřelil z mezikruží, ale branku Lokomotivu přestřeluje.
28:14'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kudrjavcev – 2 min., hákování).
27:15'
Nahozený kotouč v podání hostů sráží gólman Ilja Konovalov (Jaroslavl) do rohu.
26:38'
Také druhou přesilovou hru domácí využívají, když si puk vzal v rohu útočného pásma ARTUR KAJUMOV, který si nabruslil před branku a pohotovou střelou přehodil levý beton Taylora. Asistence: Denis Alexejev.
26:05'
Puk ve třetině Minsku, domácí v přesilovkovém rozestavení.
25:30'
Lokomotiv opět v útočném pásmu.
25:05'
Na úvod druhého oslabení v zápase vyhazují hosté puk ze třetiny.
24:59'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., držení).
24:42'
Velký tlak Jaroslavle, Danny Taylor (Minsk) v brance ale předvedl hned několik dobrých zákroků.
24:10'
Dinamo rozehrává, při přechodu přes střední pásmo ale přicházejí o puk.
23:22'
Jevgenij Kovyršin (Minsk) zkoušel projít podél levého mantinelu do útočného pásma, ale ztroskotal na prvním bránícím hráči, který se mu postavil do cesty.
22:33'
Pohlednou akci Lokomotivu zakončil střelou z pravé strany Maxim Afanasjev, který ale Taylora neprostřelil.
22:15'
Ve dvou se domácí vydávají napadat rozehrávku Dinama.
21:53'
Jaroslavl opět v útočném pásmu, hosté jsou od úvodních vteřin druhé třetiny pod tlakem.
20:30'
Nabídka před branku Minsku v podání domácích, puk zachytil obránce Dinama.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:50.
Je za námi první třetina, kterou vyhrávají domácí 2:0, nicméně rozhodně se nedá říci, že by Minsk byl horším týmem, spíše doplatil na skvělou produktivitu domácích, kteří z minima vytěžili maximum.
20:00'
19:43'
Artur Kajumov (Jaroslavl) vyzkoušel pozornost Taylora, ten přerušuje hru, vhazování po pravici hostujícího gólmana.
19:04'
Po vyhraném vhazování získal puk Vladimir A. Tkačjov, který ho zavezl za branku Minsku, odkud přihrál Osipovovi, který vypáliI a střelu lehce před brankou tečuje MAGNUS PÄÄJÄRVI, který tak nasměroval puk za záda Taylora. Asistence: Maxim Osipov a Vladimir A. Tkačjov.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, Jaroslavl v útočném pásmu.
18:49'
Souboj za brankou Minsku, do hry zasáhl gólman Taylor, který přerušuje hru.
17:35'
Nahozený kotouč Maximem Afanasjevem (Jaroslavl) končí v rohu třetiny Minsku.
16:53'
Ryan Spooner (Minsk) proskočil mezi dvěma obránci Lokomotivu, ale nakonec nedokázal vystřelit.
15:58'
Minsk se stále snaží o vyrovnání, ale zatím marně, Lokomotiv zatím bezchybný v defenzivě.
15:21'
Poslední pětiminutovka první třetiny, hosté stále prohrávají o gól, ale v dosavadním průběhu rozhodně nejsou horší, možná naopak.
13:50'
Artur Kajumov (Jaroslavl) nepřesně přihrává před branku, hosté zachytili puk a mohou se dostat z vlastní třetiny.
13:10'
Lokomotiv u útočné modré čáry, domácí ale obracejí hru a vracejí se až k vlastní modré.
12:35'
Minsk opět v útočném pásmu, Joe Morrow (Minsk) netrefuje branku z pravé strany, hned poté se puk dostává ze třetiny Lokomotivu.
11:50'
Alexandr Kogaljov (Minsk) bojuje o puk u pravého mantinelu, v útočném pásmu.
10:52'
Andrej Markov (Jaroslavl) pouze vyhazuje kotouč z vlastní třetiny.
10:05'
Magnus Pääjärvi (Jaroslavl) nezachytil pas na levém křídle, puk tak získávají hosté.
09:25'
Po krátké odmlce se domácí dostávají do útočného pásma.
08:45'
Jaroslavl stále pod tlakem, domácí znovu uzamčeni ve své třetině.
08:10'
Po inkasovaném gólu se Minsk přece jenom více dostává do útoku, podaří se hostům vyrovnat?
07:55'
Po krátké komerční přestávce útočí znovu hosté.
07:35'
Alexandr Kitarov (Minsk) vypálil z mezikruží, Konovalov chytá a přerušuje hru.
06:47'
Přechod přes útočnou modrou domácím nevyšel, přišli o puk, útočí hosté, po pravé straně.
05:50'
Nepřesnou rozehrávkou končí akce Lokomotivu, vhazování po pravici Konovaljova.
05:15'
Minsku se ale zatím nedaří hra v útočném pásmu, Ilja Konovalov (Jaroslavl) je v podstatě stále bez práce.
04:27'
Po levé straně se hosté dostávají do útočného pásma.
03:50'
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Konovalova, vhazování po jeho pravici.
03:20'
Puk míří do třetiny Lokomotivu, hrají ale domácí.
02:40'
Minsk v útočném pásmu, Alexandr Pavlovič ale nepřesně přihrává, takže puk získávají domácí.
02:20'
Anton Lander (Jaroslavl) na sebe na levé straně natáhl dvojici bránících hráčů a poté přihrál na opačnou stranu, odkud z voleje vypálil VLADIMIR A. TKAČJOV, který to trefil parádně, puk končí v brance, domácí využívají přesilovou hru! Asistence: Anton Lander a Andrej Markov.
01:50'
Danny Taylor (Minsk) odehrál puk z brankoviště, domácí udrželi útočné pásmo.
01:29'
Po pravé straně zaváží domácí puk do útočného pásma, souboj v rohu.
01:05'
Hosté podruhé za sebou dostávají puk ze třetiny.
00:52'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kirill Gotovec – 2 min., podrážení).
00:40'
Rozehrávka Minsku končí ztrátou puku ve středním pásmu.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Savčenko, Kronwall, Nakládal, Markov, M. Osipov, Čerepanov, Afanasjev – Pääjärvi, Lander, Kudrjavcev – Tkačjov, S. Da Costa, Polunin – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Děnisenko, Svitov, J. Averin – Iljenko.

HC Dinamo Minsk: D. Taylor (M. Karnauchov) – Děrjabin, Jevenko, Jerjomenko, Gragnani, Gotovec, Morrow, Denisov – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin – Děmkov, Spooner, Drozdov – Paré, Kogaljov, Prince – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Greckij.

Rozhodčí: Ansons, Ščeňjov – Antonov, Šadrin.
Možná československá stopa v utkání

Jakub NAKLÁDAL (JAR)
HC DINAMO MINSK
Běloruský celek se v Západní konference „pere“ se svým lotyšským jmenovcem, Dinamem Riga, o titul nejhoršího týmu Západní konference. Aktuálně má o tři body více právě Minsk, který zvládl poslední ligový duel právě na hřišti Rigy, kde díky brankám Kosticyna a Spoonera vybojoval těsnou výhru 2:1 a přenechal tak poslední příčku Rize. Za zmínku stojí slabá obrana Minsku, která je s počtem 197 inkasovaných gólů suverénně nejhorší v celé lize!
LOKOMOTIV JAROSLAVL
Jaroslavl se díky čtyřem výhrám v řadě, na přelomu ledna a února, dokázala dostat na příčky, zajišťující play off. Velice rázně tak uťala sérii čtyř proher v řadě... V podstatě se dá říci, že od začátku prosince loňského roku střídá Lokomotiv vítězné série se sériemi porážek – od 8. prosince 2019: čtyři výhry, tři prohry, tři výhry, čtyři prohry, čtyři výhry... a aktuálně má Lokomotiv dvě prohry z posledních zápasů, bude to další série porážek?
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části ruské KHL, v němž LOKOMOTIV JAROSLAVL přivítá na svém ledě DINAMO MINSK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.