KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Vladivostok - 7. ledna 2020   15:00

Vladivostok
02:11' A. Strelcov  (Lomako) • 06:21' Konnov  (Lalonde)
Novgorod
Kuljov, Ščenjov – Galimov, Slavikovski
KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod
5350 diváků
Vladivostok

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příjemný zbytek dne.
Československá stopa v utkání
Martin Bakoš (VLD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:01
Vladivostok nakonec udržel dvoubrankový náskok, který získal na začátku první třetiny. Novgorod sice ve druhé třetině snížil na rozdíl jediného gólu, ale na vysněnou srovnávací trefu už nedosáhl. Anton Krasotkin tak pro svůj tým vychytal cenné dva body. Admiral navíc zlomil dlouho sérii pěti porážek v řadě.
59:43'
Torpedo se pohybovala velmi blízko soupeřící klece, ale nakonec nezakončila. Admiral následně drží hru u hrazení.
59:08'
Admiral se osvobozuje, Novgorod tak už má čas jen na poslední ofenzivu.
58:33'
Oddechový čas pro domácí.
58:28'
Novgorod se usazuje v útočném pásmu, vzápětí odvolává brankáře a zkouší to s šesti hráči v poli!
57:40'
O výhře Vladivostoku ještě mohl rozhodnout Nikita Korosteljov, ale ten zakončil jen do Andreje Tichomirova, který rychle rozehrává.
56:47'
Anton Krasotkin pokračuje ve výborném chytání, nyní to navíc bude hodně na něm. Uvidíme, jak to zvládne.
56:14'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jordan Schroeder – 2 min., sekání).
55:42'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Korosteljov – 2+2 min, vysoká hůl).
55:34'
Rána od modré je sražena hostujícím bekem do ochranné sítě, takže se bude vhazovat před Antonem Krasotkinem.
54:22'
Kotouč se sice pořád nachází v pásmu Vladivostoku, ale Novgorod tam marně hledá cestu k zakončení.
53:52'
Za brankou Admiralu se už dlouho bojuje o kotouč, což rozhodně více vyhovuje hostům, kteří tak získávají cenný čas.
53:28'
Domácí pálili od modré čáry, ale rána skončila jen na zadním hrazení, od kterého se odráží mimo pásmo.
52:25'
Vladivostok se po delší době musel bránit ve svém pásmu, ale to zvládl skvěle, díky čemuž může získávat další sekundy.
52:04'
Torpedu se pořád vůbec nedaří přechod do útoku. Konec třetí třetiny se mezitím docela rychle blíží.
51:29'
Domácí hráče nyní zastavuje postavení mimo hru, následovat tak bude vhazování ve středním pásmu.
50:48'
Novgorod vyhrává buly v útočném pásmu, díky čemuž může soupeře zatlačit, ale nevedlo to ani ke střele od modré čáry.
50:24'
Damir Žafjarov se velmi šikovně uvolnil, ale z prostoru mezi kruhy mířil přímo do připraveného Antona Krasotkina.
49:40'
Torpedo marně hledá cestu přes střední pásmo. Mezitím se dostáváme do poslední desetiminutovky základní hrací doby.
48:50'
Anton Krasotkin nebezpečnou ránu z úhlu jen tak tak vyrazil lapačkou, následnou protiakci zastavuje druhý gólman na hřišti.
47:49'
Vladivostok v útoku zsíkává další sekundy. Z následného protiútoku však pořádně zahrozil Stanislav Bočarov, brankář hostů ale drží.
46:37'
Domácí se po delší době dostali do pořádné šance, Anton Krasotkin si však poradil, i když byl před ním velký zmatek.
46:03'
Ty Rattie dostal moc dlouhou přihrávku, kterou nestihl dobruslit, takže další domácí útok končí fiaskem.
45:18'
Admiral nepřesně rozehrává až na zakázané uvolnění, hra se tak rychle vrací před Antona Krasotkina.
44:40'
Novgorod už se opět usazuje v útoku, ale tam se kvůli nepřesné kombinaci opět k ničemu nedostal.
44:05'
Hosté jsou po delší době pevně u kotouče, rovnou se vydávají dopředu, kde ale spíše snaží získat co nejvíce času.
43:24'
Vladivostok už má oslabení nějakou dobu za sebou, pořád se však musí bránit.
41:55'
Novgorod zatím celou přesilovku tráví v útočném pásmu, nic výrazně nebezpečného ale zatím nevymyslel.
40:30'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Konnov – 2 min., nedovolené bránění).
40:30'
Torpedo se hned od začátku třetiny tlačí za vyrovnáním, ale zatím vymyslelo jen zblokovanou střelu.
40:01'
Ve druhé třetině se nakonec Novgorodu povedlo snížit na rozdíl jediné branky, ale hosté si málem vzali dvougólový náskok zpět, ale tato branka nakonec neplatila. Torpedo tak má dvacet minut na vstřelení vyrovnávacího gólu, z čehož vyplývá, že nás určitě čeká velmi atraktivní závěr zápasu.
Další třetina začne přibližně v 16:48.
40:00'
39:27'
Admiral ještě zahrozil z rychlého protiútoku, ten tak domácí gólman musel likvidovat svou lapačkou.
39:04'
Torpedo míří dopředu pomocí nahození, ale to končí jen u soupeřících beků, kteří okamžitě posílají puk ze třetiny.
38:34'
Andrej Tichomirov má stále práce více než dost, po jeho dalším zásahu se bude vhazovat po jeho levé ruce.
38:10'
Třetina se pomalu začíná dohrávat, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu, kvůli které by mohl inkasovat do šatny.
37:05'
Brankář hostů raději přerušuje hru, Vladivostok rozhodně nechce do konce druhé dvacetiminutovky ztratit vedení.
36:38'
Po neuznané brance jsou mnohem aktivnější hosté, činit se už ale musel také Anton Krasotkin.
35:56'
Admiral se mohl opět prosadit, ale tentokrát už zasáhl Andrej Tichomirov, který schoval puk do své výstroje.
35:38'
Martin Bakoš sice svůj tým poslal zpět do dvoubrankového vedení, ale puk podle videa přebíral v ofsajdu, takže gól neplatí!
34:32'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Krasotkin – 2 min., zdržování hry / posunutá branka). Trest odpyká Nikita Korosteljov.
34:00'
Novgorod je na koni, ihned se dostal do další nadějné šance, ale tu zmařil výborným zákrokem gólman Vladivostoku!
Dnešní utkání sleduje 5350 diváků.
33:39'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí zničehonic snižují z dost nenápadné akce! Charles Genoway už byl ve střelecké pozici, ale puk posunul ještě za sebe, kde byl připraven ANTON ŠENFELD. Ten vystřelil přesně nad lapačku Antona Krasotkina, který tak nedokázal zareagovat. Asistence: Charles Genoway a Ty Rattie.
32:50'
Domácím se ale zase vůbec nepovedla rozehrávka, čehož zkoušel využít Adam Almqvist, ale ten mířil jen do rukavice Andreje Tichomirova.
32:26'
Oleg Lomako byl sice první u nahozeného kotouče, ale při souboji o něho okamžitě přišel. Novgorod to tak opět zkouší dopředu.
31:48'
Ani další útočné snažení Torpeda nepřináší nic nebezpečného, Admiral se tak osvobozuje čistým vyhozením.
30:48'
Vladivostok začíná být pomalu aktivnější. Martin Bakoš chtěl nyní něco vymyslet individuálně, ale zastavuje ho ofsajd.
29:35'
Ani jeden tým nyní nemůže najít cestu přes střední pásmo. Nakonec to vyústilo v zakázané uvolnění domácích.
28:33'
Hosté se pomalu dostávají pod velký tlak, zatím ale neinkasují, a to hlavně díky spolehlivému Antonu Krasotkinovi.
27:21'
Po delší době zasáhl také druhý gólman na ledové ploše. Následné buly vyhrávají jeho spoluhráči, kteří okamžitě zakládají protiútok.
26:46'
Andrej Tichomirov drží svůj tým dalším výborným zásahem, skvěle si poradil se střelou Nikity Korosteljova.
26:29'
Útočné snažení Admiralu přerušuje postavení mimo hru, takže se opět bude vhazovat ve střední třetině.
25:58'
Andrej Tichomirov se musel po dlouhé době činit, protože Adam Almqvist pálil okamžitě po vyhraném vhazování. Domácí gólman si v klidu poradil.
25:28'
Hra se v poslední době poměrně kouskuje, což rozhodně více vyhovuje hostům, kteří tak mohou o krátkých přestávkách nabírat cenné síly.
24:23'
Admiral s následnou rozehrávkou nespěchá, nakonec přišlo nahození, po kterém střílel Nikita Korosteljov, ale ten mířil jen nad horní tyč.
23:23'
Torpedo sice v útoku strávilo další sekundy, ale na první šanci druhého dějství stále marně čeká.
22:37'
Kotouč se odráží do hlediště, což znamená vhazování ve středu ledové plochy.
21:43'
Do útoku už se tlačí také Vladivostok, který málem mohl těžit ze špatné rozehry Novgorodu, ale střela nakonec nepřišla.
21:10'
Rychlý útok domácích raději přeruší Anton Krasotkin, který nahození v pohodě schoval do své lapačky.
20:29'
Novgorod se hned od začátku třetiny tlačí za snížením, v útočném pásmu tak získal vhazování, které dokonce vyhrál, ale ke střele to nevedlo.
20:01'
První třetina jednoznačně lépe vyšla Vladivostoku, který na rozdíl od soupeře využil své největší šance, díky čemuž drží komfortní dvoubrankový náskok. Nižnij Novgorod se ale ještě určitě pokusí o návrat do utkání, takže to ještě bude hodně zajímavé.
Další třetina začne přibližně v 15:48.
20:00'
19:13'
Torpedo se přece jen ještě v závěru periody tlačilo za snížením, nadějně rozjetý útok byl ale překombinovaný.
18:23'
Vladivostok v přesilové hře nikam nespěchá, docela dlouho chvíli drží kotouč za vlastní klecí.
17:44'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Damir Žafjarov – 2 min., držení).
17:40'
Admiral v ponechané výhodě opravdu dlouho držel kotouč, nakonec se dostal i do šance, ale ta byla zmařena špatným zakončením.
16:48'
Hosté chtějí první dějství dožít v klidu, takže čas sbírají kdekoliv se dá.
15:48'
Domácí nerozehráli zrovna úspěšně, protože Danil Verjajev omylem vyhodil kotouč mimo hrací plochu, což znamená vhazování ve středním pásmu.
14:55'
Vladivostok v závěru početní nevýhody vyrobil velké zaváhání při rozehrávce, ale to zkušeně vyřešil jistě chytající Anton Krasotkin.
14:08'
Admiral skvěle brání i další oslabení, Nižnij Novgorod se stále nedostal do zakončení.
12:58'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Markus Ljungh – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Alexandr Konnov.
12:04'
V poslední době se hraje jenom v pásmu hostů, kteří se však stále bez problémů brání. V tomto dějství už ale asi dopředu moc nepůjdou.
11:23'
Vladivostok se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění, hra se tak rychle vrací před Antona Krasotkina.
10:55'
Hosté mají nejhorší za sebou, po návratu Alexandra Ugolnikova navíc okamžitě míří dopředu.
10:30'
Nižnij Novgorod v úvodu přesilovky soupeře pořádně zatlačil, ale ke gólové střele to nevedlo. Admiral se nakonec osvobodil.
08:44'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ugolnikov – 2 min., vysoká hůl).
06:21'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a už vedou o dva góly! Torpedo si špatně rozebralo protihráče, ALEXANDR KONNOV tak byl po přihrávce Shawna Lalondeho sám před bránou. Andreje Tichomirova poté překonal bekhendovou střelou nad lapačku. Asistence: Shawn Lalonde.
05:24'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min., vysoká hůl).
04:23'
Hraje se v rychlém tempu a skoro vůbec se nepřerušuje, což zatím více vyhovuje Vladivostoku, který je stále o trochu lepší.
02:36'
Více času tráví s kotoučem stále hosté, ti se ale prozatím do žádné další šance nedostávají.
02:11'
Hosté využívají velkého zaváhání soupeře a dostávají se do vedení! Jeden z domácích hráčů totiž pochybil při rozehrávce, což okamžitě potrestal ALEXANDR STRELCOV, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči překonal Andreje Tichomirova. Asistence: Oleg Lomako.
01:30'
Zpočátku utkání je aktivnější Novgorod, který si již vytvořil několik šancí, ale všechny pokryl Anton Krasotkin.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Suchanov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Volčenkov, Minejev – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Varnakov (A), Shore, Žafjarov – Szczechura, D. Iljin (A), Bočarov – Urakov, Belevič, Počivalov – Verjajev.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Truškov) – Almqvist, Lalonde, A. Osipov (A), Bobrjašov, Miščenko, Želdakov, Ugolnikov, Ostrovskij – Konnov, Ljungh, Bakoš – Glazačev (C), Silajev, Korosteljov – J. Petrov (A), Lisin, V. Butuzov – A. Strelcov, Mereskin, Lomako.

Rozhodčí: Kuljov, Ščenjov – Galimov, Slavikovski.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Suchanov) – Barancev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Volčenkov, Minejev – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Varnakov, Shore, Žafjarov – Szczechura, D. Iljin, Bočarov – Urakov, Belevič, Počivalov – Verjajev.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Truškov) – Almqvist, Lalonde, A. Osipov, Bobrjašov, Miščenko, Želdakov, Ugolnikov, Ostrovskij – Konnov, Ljungh, Bakoš – Glazačev, Silajev, Korosteljov – J. Petrov, Lisin, V. Butuzov – A. Strelcov, Mereskin, Lomako.

Martin Bakoš (VLD)
Admiral Vladivostok
Vladivostok na tom není o moc lépe, nyní dokonce drží šňůru pěti proher v řadě. Předtím však Admiral nehrál vůbec špatně, díky čemuž se vyšplhal na deváté místo Východní konference, na osmý Novosibirsk ztrácí jenom dva bodíky. Jak jsem již zmiňoval, tak se Vladivostoku vůbec nedaří. V posledním zápase to vypadalo lépe než předtím, protože s Viťazem padl jen o gól, ale výhry se stále nedočkal. Uvidíme, jestli se ji konečně dočká dnes.

Torpedo Nižnij Novgorod
Novgorodu se v poslední době spíše nedaří, ale stále to stačí na to, aby se udržel na postupové příčce. V Západní konferenci mu totiž patří osmé místo, přičemž na deváté Soči má komfortní sedmibodový náskok. Torpedo však prohrálo sedm z posledních deseti zápasů, takže pokud to tak bude pokračovat, tak o tento náskok brzo přijde. Naposledy schytal Novgorod výprask od Čeljabinsku, tak uvidíme, jestli tuto porážku dnes odčiní.

Novgorod vs. Čeljabinsk – 1:6
Novgorod vs. Riga – 5:2
Chabarovsk vs. Novgorod – 2:0

Damir Žafjarov 31 bodů (14+17)
Jordan Schroeder 31 bodů (13+18)
Michail Varnakov 30 bodů (11+19)
Zdravím všechny fandy ruského hokeje! Dnes nás čeká další spousta zápasů Kontinentální hokejové ligy, spolu se mnou budete moci sledovat duel od 15:00, kdy na sebe narazí Nižnij Novgorod a Vladivostok. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.