KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Red Star Kunlun - 11. února 2020   13:30

Novosibirsk
Novosibirsk
0:3
(0:0, 0:3, 0:0)
Red Star Kunlun
24:11' Wong  (Foo) • 34:56' Yip  (Miller) • 35:58' Smith-Pelly  (Werek)
Novosibirsk
Säteri (36. Krasikov) – Jokipakka, Jermakov, Děmidov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Timašov, J. Chabarov – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – Sajustov, Milovzorov, Šaškov – V. Komarov, Česalin, I. Makarov – Torčeňuk, Michajlov, Romancev – Romajev.
Jurij Oskirko, Jevjgenij Romasko – Gleb Lazarev, Dmitrij Šišlo
Ledovyj dvorec sporta, Sibir

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Šimon Hrubec (KUN) 60 minut, 28 zákroků, 0 gólů, 100%
Andrej Šustr (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:04
Je konec. Red Star Kunlun naprosto zaslouženě vyhrál na ledě Novosibirsku 3:0.
Vše se rozhodlo ve 3. třetině, kde ve 25. minutě poslal hosty zaslouženě do vedení Wong. Ve 35. minutě navýšil vedení na dva góly Yip a o minutu později definitivně zatloukl hřebíček do rakve Smith-Pelly. Domácí dnes hráli velice špatně a hosté v čele s českým gólmanem Hrubcem dominovali.
59:26'
Střela domácího hráče z levé strany minula branku.
58:58'
Novosibirsk se snažil něco vymyslet v útočném pásmu, ale opět z toho nic nebylo.
58:19'
Následně ale nepřišla nějaké střela, každopádně obě dvě mužstva už čekají na konec zápasu.
57:58'
Hosté se opět vydali s kotoučem směrem dopředu.
56:36'
Znovu zasahoval Hrubec a to proti zakončení Timašova z levé strany.
55:52'
Hosté pouze vyhodili kotouč na zakázané uvolnění a hra se přesune před bránu Hrubce.
54:05'
Šimon Hrubec znovu připraven a dalším hráčem, který na něm vyhořel je Dmitrij Sajustov.
53:33'
Gunars Skvorcovs se dostal ke střele, ale ta skončila v moci Krasikova.
52:48'
Viktor Komarov ujížděl sám na bránu, ale už předem bylo jasné, že z toho nebude gól a kotouč tak skončil v moci Hrubce.
52:45'
52:28'
Česalinovi se podařilo vyhodit puk ze svého pásma a Novosibirsk tak může vystřídat.
51:30'
Hosté se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale zatím jen drží kotouč na holích.
50:45'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Alexandr Torčeňuk – 2 min., sekání).
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, ale o vítězi je rozhodnuto už od 36. minuty.
48:56'
Viktor Komarov zkoušel překonat Šimona Hrubce, ale opět končí puk jen na zákroku českého brankáře.
47:28'
Posléze se sice dostali ke střele hráči Novosibirsku, ale Hrubec mohl být opět v klidu.
46:06'
Kunlun se posléze dostal do protiútoku. ale Krasikov nemusel zasahovat.
44:45'
Domácí se sice snaží něco vymyslet, ale zatím nám toho třetí třetina příliš nepřináší.
43:40'
Mikael Ruohomaa se snažil prodrat po levé straně, ale obrana Kunlunu dnes pracuje skvěle.
41:58'
Domácí se pokoušeli procpat ke střele, ale to ani náhodou.
40:51'
Posléze skončil puk mimo hrací plochu a následuje vhazování ve středu hrací plochy.
40:24'
Hosté se dostali ke kotouči na své polovině hrací plochy a snaží se procpat do útočného pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 15:08.
Je rozhodnuto, jelikož Kunlun vede na ledě Novosibirsku jednoznačně 3:0 a domácí ve třetí periodě nevstřelí tři branky ani kdyby to byla fotbalová branka. Ve 25. minutě poslal hosty zaslouženě do vedení Wong. Ve 35. minutě navýšil vedení na dva góly Yip a o minutu později definitivně zatloukl hřebíček do rakve Smith-Pelly. Třetí třetina už bude spíše jenom taková dohrávka z pohledu Kunlunu trénink.
40:00'
39:27'
Tentokrát jsme se už dočkali střely domácího hráče, co měla gólové parametry, ale kotouč se odrazil od horní tyče!
39:00'
Pravděpodobně po faulu domácího hráče se k puku v útočném pásmu dostal Novosibirsk, ale střela z pravé strany šla na bránu, ale pouze do boční sítě.
38:19'
Přečíslení 2 na 1 z pohledu domácích už dopředu předpovídalo, že z toho nebude gól, což se také stalo, neboť kotouč po střele zamířil vedle brány.
37:48'
Znovu velice dobrá nabídnutá šance pro domácí, ale další střela skončila mimo.
37:19'
Domácí se sice snažili něco vymyslet v útočném pásmu, ale gól by nedali ani kdyby padaly trakaře.
36:25'
Nyní už je tak definitivně rozhodnuto, jelikož naprosto marná ofenzíva Novosibirsku proti skvělému Šimonu Hrubcovi může nabídnout tak maximálně jednu šťastnou branku.
35:58'
Střídání v týmu HC Sibir Novosibirsk: ze hřiště odchází Harri Säteri, přichází Alexej Krasikov.
35:58'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
A máme tady zaslouženou třetí branku hostujícího celku! DEVANTE SMITH-PELLY se z pravé strany snažil nahrát před bránu, ale kotouč se odrazil pravděpodobně od domácího hráče a skončil opět v síti Novosibirsku. Asistence: Ethan Werek.
35:33'
Posléze sice přišel brejk Novosibirsku, ale ten klasicky nenabídl nic vážnějšího.
34:56'
Jak jsem předpovídal tak se také stalo a Kunlun jde do vedení 2:0! Hosté nyní soupeři ukázali, jak se má zakončovat, když z levé strany pálil Miller a posléze dokázal zakončit z dorážky za záda Säteriho BRANDON YIP. Asistence: Andrew Miller.
34:19'
Přečíslení domácích 2 na 1 opět dopadlo nijak. Následně se sice pokoušel něco vymyslet směrem dopředu Kunlun, ale nakonec z toho nic nebylo.
33:46'
Opět se pouze potvrzují má slova, neboť ránu Nikity Michajlova znovu chytil Hrubec.
33:28'
Domácí fanoušci sice věří v zázrak a výhru svého celku, ale při takovém výkonu se spíše můžeme těšit na druhou branku Kunlunu.
33:06'
Ne. Novosibirsk je dnes v útoku hodně marný a nyní se dokonce ani nedostal ke střele při přečíslení 4 na 2.
31:58'
Opět přišla střela obránce Novosibirsku od modré, ale ta tentokrát minula hostující svatyni.
31:29'
Domácí se sice dostávají do zakončení, ale co z toho, když vše pochytá Šimon Hrubec.
30:54'
Adam Cracknell se následně dostal ke střele, ale ta byla zblokována do ochranné sítě.
30:13'
Red Star je znovu v tlaku a ve druhé třetině Novosibirsk nehraje příliš dobře.
30:00'
Polovina základní hrací doby je u svého konce a Kunlun vede nad ledě Novosibirsku 1:0.
29:12'
Kunlun bojuje o puk za bránou Säteriho a zatím úspěšně.
28:39'
Krátce po buly domácí hráč nechtěně podrazil čárového rozhodčího, který je nyní ošetřován.
28:21'
Domácí se opět dostali k puku na své polovině, ale posléze Morozov nedokázal zakončit a ocitl se navíc v ofsajdu.
27:26'
Velká možnost na srovnání není proměněna, jelikož střelu Děmidova vychytal Šimon Hrubec!
26:50'
Nyní se sice domácí dostali do zakončení, ale to nebylo nijak moc nebezpečné.
25:05'
Tohle už není příliš normální, neboť další zbytečná chyba na domácí straně znamenala střelecký pokus Kunlunu, který ale skončil na zákroku brankáře.
24:33'
Kunlun je nadále ve velkém tlaku a po buly v pásmu soupeře přišla další střela, která ale skončila vedle.
24:13'
Neskutečné co nyní vyvádí obrana Novosibirsku, jelikož se krátce po buly po další chybě dostal opět ke střele Tyler Wong, ale těsně minul levou tyč!
24:11'
Hosté otevírají brankový účet tohoto zápasu a jdou tak do vedení! Po chybě domácí obrany se dostal do obrovské šance TYLER WONG a zakončil pod lapačku Säteriho. Asistence: Spencer Foo.
23:39'
Nyní bylo k vidění pár nepřesností ve středu hrací plochy a posléze jen další zakázané uvolnění Novosibirsku.
23:05'
Posléze přišlo zakázané uvolnění domácích a po následném buly musel zakročit Säteri.
22:51'
Tentokrát se Red Star dostal do velké šance, ale zakončení Adama Cracknella orazítkovalo tyč!
22:12'
Po buly ve třetině hostů přišla další střela domácích, ale ta už byla zblokována.
22:06'
Pokus Nikity Šaškova od modré čáry skončil jen na zákroku Šimona Hrubce.
21:26'
Nyní se bojuje na polovině domácího mužstva, ale Novosibirsk opět získal kotouč a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
20:48'
Velká šance domácích hned na začátku třetiny, kdy kotouč prošel kolem Hrubce, ale nakonec se odrazil od tyče!
20:01'
Další třetina začne přibližně v 14:19.
První dvacetiminutovka je u svého konce a Novosibirsk zatím hraje s Kunlunem doma 0:0. Branky jsme se tak nedočkali. Na začátku zápasu byli hosté lepším týmem, ale posléze se domácí celek dostal do zápasu a hlavně na konci periody byl Novosibirsk ve velkém tlaku, který ale neproměnil v branku.
20:00'
19:51'
Ke konci periody přišly dvě střely z holí hostů, ale puk ani jednou neprošel na bránu Säteriho.
19:09'
Posléze se Novosibirsk stále snažil něco vymyslet před hostující bránou, ale Kunlun opět dostal puk do bezpečí.
18:32'
Až nyní se hostům povedlo získat puk a dostat jej ze své třetiny! Tři minuty domácí drželi puk před bránou Šimona Hrubce, ale gól nedokázali vstřelit.
18:06'
Hráči Kunlunu už pouze stojí před bránou a nemohou se vymanit z tlaku soupeře, který trvá přes dvě minuty!
17:38'
Hosté stále nevystřelili a Sibir je v obrovském tlaku proti unavené formaci.
16:48'
Kunlun ale znovu pod tlakem pouze vyhodil kotouč ze svého pásma a formace hostů je už hodně unavená.
16:07'
Tentokrát už akce domácího celku vypadala hodně slibně, ale tiki taka v podání Novosibirsku selhalo ve finální fázi a to v zakončení.
15:07'
Posléze Sibir získala puk na své hole, ale momentálně není k vidění příliš pohledná hra.
14:19'
Mikael Ruohomaa se z vlastního pásma dostal s kotoučem až před bránu soupeře, ale mezi obránci nedokázal vystřelit.
13:43'
Po chvíli navíc přišlo zakázané uvolnění hostujícího mužstva a následuje další buly před Hrubcem.
13:32'
Red Star se sice vydal směrem dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
12:58'
Nososibirsk se už dostal do zápasu a nebezpečná rána zpoza modré čáry skončila těsně vedle svatyně Kunlunu. Posléze se ještě bojovalo o puk za bránou hostů.
12:22'
Další povedený zákrok bývalého třineckého brankáře Šimona Hrubce a následuje opět komerční přestávka.
11:31'
Šimon Hrubec si opět dokázal poradit s pokusem z pravé strany z hole Nikolaje Timašova.
10:38'
Spencer Foo sice prošel do útočné třetiny, ale nachytal se jen v ofsajdu.
10:00'
V prvních deseti minutách jsme se tak branky nedočkali, i když o něco více střel měl Kunlun.
09:57'
No a domácí se procpali ke střele, ale ta nakonec nepřinesla nic velkého, jelikož Alexandru Šarovovi prošel kotouč mezi nohy a nedokázal zakončit z dorážky.
09:06'
Snad po minutě hry dokázal Novosibirsk dostat kotouč ze svého pásma.
08:39'
Hosté ale nyní sevřeli soupeře a následná střela skončila těsně vedle branky Harri Säteriho.
08:13'
Denis Osipov z pravého křídla nebezpečně vypálil, ale jeho střela nakonec minula domácí svatyni.
07:32'
Hra je přerušená a následuje tak komerční přestávka.
06:46'
Kunlun se pokoušel něco vymyslet v útočné třetině, ale už to není takový tlak jako na začátku zápasu.
06:00'
Po dalším buly přišlo jen zakázané uvolnění Kunlunu a následuje tak další vhazování před českým gólmanem.
05:56'
Krátce po vhazování v útočném pásmu Nobosibirsku se dostal ke střele také Danil Romancev, ale Šimon Hrubec opět připraven.
05:51'
Po chvíli se ještě snažil vystřelit Ilja Morozov, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě.
05:34'
Do zajímavé šance se dostal Jegor Milovzorov z pravé strany, ale následné zakončení bekhendem minulo Hrubcovu svatyni.
04:46'
A opět musel zasahovat český gólman, jenž si poradil se střelou z pravé strany.
04:12'
Šimon Hrubec si dokázal poradit s náhozem na jeho bránu a posléze se ještě hráči lehce požduchali.
03:33'
Útočnou akci Sibiru zastavil ofsajd a k vidění tak bude vhazování ve středním pásmu.
03:17'
Po vhazování v domácí třetině jsme se ale nedočkali nějakého střeleckého pokusu.
02:50'
Ovšem domácí celek pouze vyhodil kotouč na zakázané uvolnění a následuje tak další buly před Säterim, jenž bude muset být ve střehu.
02:28'
Andrew Miller se vydal dopředu po pravé straně a nahodil puk do útočného pásma.
01:57'
Další pokus z hole hostujícího hráče, který ale skončil pouze na zákroku domácího gólmana.
01:18'
Harri Säteri skvělým zákrokem podržel domácí mužstvo a Kunlun je tak v úvodních minutách v tlaku.
00:52'
Posléze zaútočil Novosibirsk, ale český brankář Šimon Hrubec nemusel zakročit.
00:19'
Kunlun se snažil něco vymyslet po levém křídle, ale k puku se dostalo domácí mužstvo.
00:01'

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Jokipakka, Jermakov, Děmidov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Timašov, J. Chabarov – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – Sajustov, Milovzorov, Šaškov – V. Komarov, Česalin, I. Makarov – Torčeňuk, Michajlov, Romancev – Romajev.

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – Šustr, D. Osipov, T. Murphy, Chelios, Bartley, Sproul – Kane, Cracknell, Skvorcovs – Lockhart, Foo, Wong – Yip, Brulé, Miller – Werek, Smith-Pelly, Shinkaruk.

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Jevjgenij Romasko – Gleb Lazarev, Dmitrij Šišlo.
Československá stopa:

V dresu Kunlunu najdeme brankáře Šimona Hrubce, obránce Andreje Šustra a útočníka Dávida Bondru.
Novosibirsk je aktuálně ve Východní konferenci na 5. místě s 65 body a skóre 123:124. V posledním zápase vyhrál doma 3:2 po nájezdech s Jekatěrinburgem.
Kunlun je na tom o něco hůř na 8. pozici s 57 body a skóre 131:149. Naposled podledl doma CSKA Moskva 0:3.
V dalším zápase se proti sobě utkají týmy HC Sibir Novosibirsk a Red Star Kunlun. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Novosibirku, který v dramatickém zápase vyhrál 3:2 na nájezdy. Dnes se bude opět bojovat na Ledovem dvorci sporta, Sibir. Úvodní buly je naplánováno na 13:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.