Red Star Kunlun - Nižněkamsk | ONLINE | 9.10.2019 13:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Hlavní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Nižněkamsk - 9. října 2019   13:30

Ukončeno
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun
02:18' Miller  • 09:35' Brulé (Miller, Yip)
2:1
(2:0, 0:0, 0:1)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
47:04' Šiksatdarov  (Chisamutdinov, Chafizov)
Red Star Kunlun
Sestavy:
Hrubec (J. Smith) – D. Osipov, Chelios, Bartley, T. Murphy, Šustr (A), Maione – Foo, Cracknell (A), Wong – Miller, Brulé, Yip (C) – Werek, Lockhart, DeFazio – Palola, Kane, Hunt.
Rozhodčí
Morozov, Fraňo – Zacharenkov, Sivov
Šou-kang aréna, Peking
2 505 diváků
Nižněkamsk
Sestavy:
Šaryčenkov (10. Barulin) – R. Murphy (A), Bryncev, Aťušov, S. Zacharčuk, Rjasenskij, Šaripzjanov, An. Sergejev (C) – Porjadin, Z. Mitchell, Avcin – Chajrullin, White, P. Kulikov – Chafizov, Chisamutdinov, Denis Kazionov (A) – Šiksatdarov, Šarifjanov, Grošev – Fazlejev.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (Kunlun) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:24
Šimon Hrubec (Kunlun) 30 zákroků, 1 gól, 96,77%
Dnešní utkání sledovalo 2 505 diváků.
Střely na branku: 17 – 31
Je dobojováno. Hosté sice nakonec vsítili kontaktní branku a v závěru se snažili o vyrovnání, nepomohla jim k tomu ale ani hra bez brankáře. Domácí si svůj těsný náskok pohlídali a v domácím prostředí získávají dva body, zatímco hosté odjedou bez jediného bodu. Sledovali jsme celkem pohledné utkání, kterému chybělo snad jen o něco více branek.
Konec zápasu.
59:58'
Domácí po buly získali kotouč a už ho ze svých hokejek nepustí. Je tu konec zápasu, ve kterém mohou slavit hráči Kunlunu cennou výhru.
59:56'
Hosté si ještě berou oddechový čas.
59:56'
Zakázané uvolnění domácích a čtyři vteřiny před koncem třetí třetiny se tak ještě bude vhazovat před Šimonem Hrubcem.
59:32'
Puk je ve středním pásmu a domácí tak šetří cenné vteřiny v závěru třetí části hry. Hosté jsou stále před jejich brankou.
58:46'
Je to tak. Barulin je na střídačce a hosté hrají se šesti bruslaři v poli. Uhnízdili se před Hrubcem, na kterého pálí z každé pozice.
58:14'
Domácí drželi puk u branky hostů a nepustili je tak zatím k power-play. Nyní už hráči Nižněkamsku míří do útočného pásma a dá se očekávat, že pokud se tam zdrží, odvolá hostující trenér gólmana.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:24'
Vhazuje se ve středním pásmu blíže domácí brance.
56:21'
Obrana Kunlunu opět zastavuje střely hostů, kteří se tak stále nemohou dostat k vyrovnání. A poté míří puk znovu do středního pásma.
55:40'
Nakonec se domácí povedlo touš vyhodit zase daleko od své branky a nedovolují soupeři dostat se před Hrubcovu klec.
55:12'
Hosté nemají na co čekat, všechny své poslední síly vrhají do útoku a před Hrubcem je zase velmi rušno.
54:05'
Brandon Yip teď zbytečně dlouho měl puk u hokejky a míchal s ním, a to tak dlouho, až se do toho zamotal a kotouč ztratil. Toho využili hosté a jdou do protiútoku.
53:05'
Další menší tlak před brankou Kunlunu. Domácí ho ustáli a hned vyhodili kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
52:20'
Od modré čáry střílel Stěpan Zacharčuk, jeho pokus před Hrubcem ještě dorážel Chajrullin, znovu si však místo u své pravé tyče brankář Kunlunu pohlídal.
51:56'
Po dalším zákroku Hrubce je už hra přerušena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
50:55'
Hrubec se nyní musel ve svém brankovišti hodně co otáčet. Šly na něho tři nebezpečné střely, ovšem všechny dokázal pohotově vykrýt.
50:06'
Jsme za polovinou třetí třetiny a stále není zdaleka rozhodnuto. Hosté jsou domácím na dosah jediného gólu a ještě se pokusí o vyrovnání. Nyní se však bude vhazovat v jejich obranném pásmu.
49:38'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a hra se přestěhovala před Barulina. Vhazuje se po jeho levé ruce a domácí zadarmo získali útočné pásmo.
48:44'
Hosté jsou tak zpátky ve hře a snaží se už o vyrovnání. Ale obrana Kunlunu jejich další střelu poslala mimo ohrožení Hrubcovy branky.
47:04'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hosté konečně našli recept na dosud neprůstřelného Šimona Hrubce a připravují ho o čisté konto. ILDAR ŠIKSATDAROV zametl bekhendem kotouč za jeho záda po tom, co puk nahodil do brankoviště Chisamutdinov – 2:1. Asistence: Arsen Chisamutdinov a Timur Chafizov.
46:15'
Následuje další komerční přestávka.
45:44'
Hráči Kunlunu se dostali do dalšího postupného útoku, ale uvnitř hostujícího pásma nakonec nevyslali žádnou střelu.
44:55'
A nyní jsou už v plném počtu.
44:49'
Po dalším pokusu Kunlunu končí kotouč v moci obrany Nižněkamsku a ta ho vyhazuje přes celé kluziště. Znovu se tak hosté osvobodili.
44:16'
Cory Kane dostal na pravý puk přihrávku a táhlou střelou mířil na branku hostů. Ti se ubránili a šli do rychlé akce na druhé straně, ve vlastním oslabení však Hrubce neohrozili.
43:39'
A ti se pak dostali ke kotouči a vyhodili ho až za branku soupeře. Domácí tak zakládají svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
43:15'
Puk zmizel z dohledu sudích a ti vykázali hru do středního pásma. Bude se vhazovat blíže brance hostů.
42:55'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maxim Grošev.
42:34'
Jeden z domácích obránců vyhodil puk do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a Kunlun jde střídat.
41:22'
Alexandr Avcin proskočil skrze obránce Kunlunu, sjel až před Hrubce a přízemní střelou mu chtěl prostrčit kotouč mezi betony, ale marně. Hrubec je včas zavřel.
40:49'
Hosté se záhy vrátili zpět a po další střele už Hrubce donutili k dalšímu zákroku. Ten raději hru přerušil a vhazuje se před jeho brankou.
40:11'
Pavel Porjadin si nabruslil na levý kruh a čekal na přihrávku, ale té se nedočkal. Na druhou stranu pak s pukem zamířili domácí hokejisté.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 12 – 22
Také druhá část hry je za námi. V ní jsme se nedočkali ani jedné branky. Hosté měli o něco více ze hry a snažili se o kontaktní branku a případné vyrovnání. Nic takového se však nestalo, a to i díky velmi pozorným a jistým zákrokům českého brankáře Šimona Hrubce. Uvidíme, co nám ještě nabídne třetí třetina, která začne přibližně v 15:15 a bude ještě hodně zajímavá.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
A ještě to hráči Kunlunu zkusili před brankářem Nižněkamsku Barulinem, jenž ale nemusel zasahovat, protože střela, kterou vyslal Gilbert Brulé, skončila jen na zadním hrazení.
39:20'
Brandon Yip je na ledové ploše a domácí jsou tak v plném počtu.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:49'
A Hrubec musel před chvíli znovu zasáhnout proti střele z levého kruhu a opět je hra pozastavena. Vhazuje se po jeho pravici.
38:37'
Ryan Murphy vyslal dělovku od modré čáry a tu srazila obrana Kunlunu do ochranné sítě.
38:02'
Ale Hrubec opět zamotal hlavy soupeři a zastavil další nebezpečnou střelu. Stále však si musí dávat pozor, neboť hosté pásmo neopustili.
37:40'
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru a už se usadili v teritoriu domácího týmu.
37:20'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., vysoká hůl).
37:18'
Český brankář ve službách Red Star má v posledních chvílích plné ruce práce. Teď zastavil dalším přesným zákrokem nebezpečnou střelu Pavla Porjadina.
36:58'
Zakázané uvolnění Kunlunu stěhuje hru před Šimona Hrubce. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
35:54'
Chvilku bylo rušno před Hrubcem, ale znovu brankář Kunlunu celou situaci ustál a dalším zákrokem drží svůj tým.
35:47'
Kunlun je v plném počtu.
35:44'
Následuje další komerční přestávka.
35:44'
Pavel Porjadin si sjel před Hrubce a z pravé strany na něho vyslal svižnou střelu. Ta se ještě odrazila k Whiteovi, který nadvakrát brankáře Red Star nepřekonal.
35:28'
Šimon Hrubec i nyní udržel dvoubrankový náskok Kunlunu. Od modré čáry na něho letěla prudká střela, kterou znovu zastavil sklapnutím svých betonů.
34:38'
Hosté už jsou zpět před brankou Kunlunu a hrozí před Hrubcem, ten stále drží své čisté konto. Po dalším zákroku se teď vhazuje po jeho pravé ruce.
34:18'
A další vyhození puku až před branku Barulina. Kunlun tak šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
33:51'
Šimon Hrubec hned v úvodu oslabení zvládl střelu od modré čáry. Sklapl své betony a nepustil skrze ně kotouč. Následně pak se domácí celek osvobozuje.
33:47'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brandon DeFazio.
32:56'
Podél levého mantinelu vnikl do pásma Luke Lockhart, ale neměl už tolik prostoru k přesnějšímu zakončení. Puk tak končí jen u brankáře Barulina.
32:09'
Cory Kane si sjel za branku hostů a zpoza ní poslal kotouč před Barulina, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů připraven na případnou střelu.
31:52'
Další pokusy domácích končí na Barulinovi, který nyní raději nechal přerušit hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
31:28'
Teď už se hokejisté Kunlunu dostali k dalšímu zakončení a Barulin musel do dalšího zákroku.
30:51'
Před hostující brankou nyní nevymysleli nic domácí hráči a hosté toho využili k otočení hry. Jenže si před Hrubcem počínali zrovna tak.
30:22'
Brulé je na ledě a Kunlun je kompletní. Další oslabení tak domácí hráči zvládli bez úhony.
29:54'
Ránu od modré čáry zastavila obrana Kunlunu a poté kotouč srazila do středního pásma. Domácí znovu pošetřili cenné vteřiny z oslabení.
29:05'
Šaripzjanov napřáhl ke střele na levém kruhu, ale jeho dělovka končí u zadního mantinelu. Tak si puk sebrali domácí a posílají ho daleko od branky Šimona Hrubce.
28:22'
Teď si hosté zahrají také přesilovou hru, když za sekání sedí na trestné lavici autor druhé branky Gilbert Brulé.
28:22'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., sekání).
28:10'
Hosté zvládli další oslabení a jsou už v plném počtu.
27:57'
Gilbert Brulé to ještě zkusil z levého kruhu, jeho střela ale byla sražena mimo tři tyče.
27:09'
Teď už domácí rozestavili přesilovkový zámek, na Barulina mířila střela z pravé strany, ale prosvištěla jen kolem jeho pravé tyče. Hosté se záhy osvobozují.
26:24'
Nyní mají další přesilovou hru k dispozici domácí hráči a už míří s pukem před branku Nižněkamsku.
26:10'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., podrážení).
25:52'
Brandon Yip držel puk u pravého hrazení, poté ho posílal na spoluhráče u levého kruhu. Tuto souhru však vystihla obrana hostů a nedovolila střelu.
25:16'
Kunlun je v plném počtu.
24:55'
Domácí hráči své oslabení zatím hrají velmi dobře a svého soupeře nepustili ke střele před brankářem Kunlunu. Vypadá to, že další početní nevýhodu zvládnou.
24:18'
Kunlun pošetřil další cenné vteřiny z oslabení a vyhodil kotouč až před klec Nižněkamsku. Hosté tak další akci začínají od svého brankáře.
23:51'
Poté po vhazování před ním dostali puk pod kontrolu jeho spoluhráči a poslali ho až před branku Konstantina Barulina.
23:31'
Na Hrubce mířila v přesilové hře hostů střela, kterou však znovu brankář Kunlunu chytá a zároveň před dotěrnými hosty zastavuje hru.
23:16'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., sekání).
22:54'
Zakázané uvolnění Nižněkamsku stěhuje hru před Konstantina Barulina. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
22:15'
Timur Chafizov projel obranou domácích a těsně před Hrubcem zakončil po zemi. Jeho pokus byl pak sražen za branku Šimona Hrubce.
21:11'
Marat Chajrullin si najel na pravý kruh a jeho klepání o přihrávku spoluhráč nevyslyšel. Místo toho střílel sám a mířil jen vedle pravé tyče Hrubcovy klece.
20:58'
Jenže hráči Kunlunu se brzy vrátili zase zpátky a procházeli do útoku. Zastavil je ale ofsajd.
20:23'
Domácí začali úvod druhé třetiny tlakem před hostující brankou, ale nevytěžili z něho nic. Okamžitě tak na druhou stranu míří hosté.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 5 – 11
První třetina je za námi. V ní se do dvoubrankového vedení dostali domácí hráči, kteří využili dvě přesilové hry. Hosté se snažili o kontaktní branku, tak však i díky přesným zákrokům českého brankáře Šimona Hrubce, nepřišla. Uvidíme, co nám přinese prostřední dějství, které začne přibližně ve 14:20.
20:00'
První třetina skončila.
19:41'
Jeden z posledních pokusů v této části hry vyslali hosté a po jejich nepřesné mušce mají kotouč zase hráči Kunlunu, kteří ale nikam nespěchají.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:43'
Maione to zkusil střelou od modré čáry, ale Barulin betonem pokus vyrazil do rohu kluziště. Nicméně domácí stále operují před jeho brankou.
18:18'
Ten ale střelu Cheliose za svá záda nepustil a dalším zákrokem svůj tým podržel. Do akce jdou nyní jeho spoluhráči.
17:48'
Hosté se vystavili ofsajdové pasti a hra se vrátila do středního pásma. Tam se po vhazování k puku dostali domácí a hned zamířili před Barulina.
17:21'
Kunlun je v plném počtu.
16:58'
Hráči Kunlunu vyhodili puk znovu až před Konstantina Barulina a šetří další cenné vteřiny ze svého oslabení.
16:21'
Hosté pokračují v přesilové hře. Od modré čáry pálil jeden z hostujících beků, ale znovu se puk mezi tři kunlunské tyče nevešel.
15:39'
Střela z pravého kruhu byla obranou Kunlunu sražena mimo ohrožení Hrubcovy branky a poté se domácí tým osvobodil vyhozením puku až před Barulina.
15:21'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jake Chelios – 2 min., podrážení).
14:38'
Následuje další komerční přestávka.
14:31'
Pavel Kulikov v těsné blízkosti sklepl kotouč před Hrubcem, ten opět dalším zákrokem podržel dvoubrankový náskok Kunlunu a také nulu na svém kontě.
13:57'
Agilní domácí celek však převzal iniciativu a hned se dostal k dalšímu pokusu, který ale za Barulinovými zády nekončí.
13:29'
Hosté se snažili o kontaktní branku, když se na Hrubce valila střela z pravého kruhu, ale i s tou si český brankář dokázal poradit.
10:40'
Úvod zápasu tak Kunlunu zatím vychází na jedničku a jeho hráči mají dvoubrankový náskok. A znovu se teď dostávají do další akce před brankou Nižněkamsku.
09:35'
Střídání v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: ze hřiště odchází Alexandr Šaryčenkov, přichází Konstantin Barulin.
09:35'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Také druhá přesilová hra domácích je využita. Miller střílel z mezikruží a jeho pokus těsně před Šaryčenkovem tečoval GILBERT BRULÉ a nachytal Šaryčenkova, který zároveň opouští hostující branku – 2:0. Asistence: Andrew Miller a Brandon Yip.
09:23'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
08:18'
Obrana Nižněkamsku sebrala puk a zavezla ho před branku domácích, kde z levé strany střílel Pavel Kulikov. Šimon Hrubec ale připsal přesný zákrok betony.
08:10'
Domácí bleskově otočili hru a dostávali se už do útočného pásma, zastavilo je však postavení mimo hru a ta se stěhuje do středního pásma.
07:45'
Nyní následuje první komerční přestávka.
07:28'
Mathew Maione na pravém kruhu napřáhl ke střele, puk proletěl před hostující branku, tam byl ale se zákrokem připravený Šaryčenkov. A stejně tak na druhé straně po domácí akci Šimon Hrubec.
06:16'
Domácí celek je v plném počtu.
05:59'
Rjasenskij poslal přihrávku od modré čáry směrem do předbrankového prostoru, avšak Šaripzjanov před Hrubcem kotouč minul.
05:33'
Také hosté mají početní výhodu a atakují branku Kunlunu, ale Šimon Hrubec zatím drží domácí těsné vedení.
04:16'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Garet Hunt – 2 min., vysoká hůl).
02:18'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Přesně po minutě domácí přesilovku využívají. ANDREW MILLER projel celým útočným pásmem, sjel si až před Šaryčenkova a zakončil do jeho odkryté klece – 1:0. Domácí se tak ujímají vedení. Bez asistence.
01:40'
Domácí mají jako první výhodu přesilové hry a usadili se v pásmu Nižněkamsku, avšak zatím Šaryčenkova neohrozili. Navíc se hosté osvobozují.
01:18'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Denis Kazionov – 2 min., hákování).
00:45'
Hosté chybovali v obraně a málem toho využili domácí hráči, ti se ale k volnému puku v mezikruží nedostali a hráči Nižněkamsku si tak mohli oddychnout.
00:28'
Navíc se branka Šaryčenkova vychýlila ze svého postavení a musí se zase upevnit zpět.
00:28'
Buly vyhráli domácí hráči a hned se s kotoučem dostali do útočného pásma, kde ale před Šaryčenkovem nevyslali žádnou střelu. Přesto raději brankář hostů hru zastavil.
00:01'
Utkání právě začalo.
Dozněly hymny obou zemí a utkání tak bude moci začít.
Úvodní sestavy:

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – D. Osipov, Chelios, Bartley, T. Murphy, Šustr (A), Maione – Foo, Cracknell (A), Wong – Miller, Brulé, Yip (C) – Werek, Lockhart, DeFazio – Palola, Kane, Hunt.

Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Bryncev, Aťušov, S. Zacharčuk, Rjasenskij, Šaripzjanov, An. Sergejev (C) – Porjadin, Z. Mitchell, Avcin – Chajrullin, White, P. Kulikov – Chafizov, Chisamutdinov, Denis Kazionov (A) – Šiksatdarov, Šarifjanov, Grošev – Fazlejev.

Rozhodčí: Morozov, Fraňo – Zacharenkov, Sivov.
Češi a Slováci

Šimon Hrubec (KUN)
Andrej Šustr (KUN)
Dávid Bondra (KUN)
Red Star Kunlun

Jediný čínský zástupce je úplně nejhorším týmem ve Východní konferenci. Ve čtrnácti duelech vybojoval jen jedenáct bodů a patří mu až dvanáctá příčka. Kunlun přitom dává hodně branek, jenže také dost inkasuje a nezvládá vyrovnané zápasy. Poslední dva duely čínský klub prohrál. Naposledy odešel poražen z utkání ve Vladivostoku.
Neftěchimik Nižněkamsk

Dnešní hostující celek zatím prožívá průměrnou sezónu. Od Nižněkamsku se před startem nového ročníku očekával boj o play-off a to se zatím potvrzuje. Hostující celek totiž odehrál šestnáct zápasů, ve kterých nasbíral dvanáct bodů a patří mu devátá pozice Východní konference. Na osmý Čeljabinsk ztrácí tři body. Poslední čtyři duely však Nižněkamsk nedokázal bodovat. Naposledy prohrál 2:0 ve Vladivostoku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Red Star Kunlun a Neftěchimik Nižněkamsk. Zápas začíná ve 13:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.


Články odjinud