KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čerepovec - 2. listopadu 2019   15:00

Vitaz
Vitaz
19:01' Makejev (A. Sjomin, Byvalcev) • 26:43' Makejev (V. Lajunen, A. Sjomin)
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
Čerepovec
Čerepovec
51:56' Liška  (Vovčenko, Chabarov)
Vitaz
I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov, Jeřábek, Golovkov, V. Lajunen, Jepišin, Stasenko, Katičev – A. Sjomin, Byvalcev, Makejev – Jo. Nättinen, Jormakka, M. Aaltonen – Varfolomejev, P. Černov, Grebenščikov – A. Ševčenko, Mons, Gončarov – Mojsejev.
Vasiljev, Hribik – Gordenko, Šeljanin
Ledovyj dvorec Viťaz
Čerepovec
Chakimov (Vinogradov) – Sizov, Provolněv, N. Chlystov, Šulák, Kudako, Chabarov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, A. Alexejev, Morozov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – J. Bodrov, Nikolišin, Kupcov – I. Zacharčuk.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Československá stopa v utkání
Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:24
Adam Liška (CER) 1+0, 2 střely, čas na ledě 17:28
Libor Šulák (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:41
HC Viťaz Moskevská oblast přerušil šňůru pěti porážek v řadě a zvítězil na domácím ledě nad Severstalem Čerepovec 2:1 díky dvěma brankám Alexeje Makejeva. Hosté sice ve třetí třetině na své soupeře tlačili a povedlo se jim brankou Adama Lišky snížit na 1:2, ale v závěru měli problém s usazením v útočném pásmu a trvalo hodně dlouho, než mohli vůbec vyzkoušet hru bez brankáře. Sami si připsali sedmou prohru v řadě.
59:43'
Zakázané uvolnění Viťazu. Protesty jednoho z domácích hráčů, že puk byl tečován, nejsou brány na zřetel.
59:26'
Čerepovec hraje bez brankáře!
59:20'
Čerepovec se nemůže dosta přes střední pásmo.
58:39'
Domácí zatím brání dobře své pásmo a nedovolují soupeři odvolat brankáře.
57:32'
Své štěstí zkusil z před brankovištěm Geraskin, kterému se nepovedlo usměrnit střelu od modré čáry za Ježova.
56:06'
Hosté protlačili puk před brankoviště na Morozova, kterého ovšem zastavil Ježov, jenž přerušil hru.
55:28'
Sjomin měl na hokejce možná rozhodující gól zápasu, ale nadvakrát se mu nepovedlo z pravé strany dostat puk do branky. Chakimov zachránil Čerepovec v boji o body.
55:09'
Hosté, kteří se snaží vytvořit závěrečný tlak, se při přechodu středního pásma dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
54:26'
Hra je přerušena před brankou domácích, kde se bude vhazovat.
53:57'
Severstal se dostal do výborné pozice v útočném pásmu po křižné přihrávce do levé strany, kde nikým nebráněn Jakimov střílel na Ježova, který se ale zvládl rychle přesunout a puk vyrazit.
51:56'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru! ADAM LIŠKA dostal přihrávku na pravé straně brankoviště a povedlo se mu prostřelit Ježova. Asistence: Daniil Vovčenko, Makar Chabarov.
50:33'
Aaltonen vyrazil v oslabení do útoku. Byl sice zastaven v levém kruhu, ale pošetřil trochu času.
50:24'
Domácí poslali puk přes plexisklo ve svém pásmu a budou hrát znovu v oslabení. Černov je potrestaným.
50:05'
Ježov byl znovu v permanenci, letící puk od modré čáry vyrazil, a byť se mu nepovedlo přerušit hru, ač tak chtěl učinit, zabránil alespoň dorážce.
50:03'
49:43'
Ježov si povyjel na zákrok až do téměř pravého kruhu a přerušil hru.
49:22'
Velký tlak do branky Ježova, rozhodčí citlivě nechal hru pokračovat, protože pod skrumáží těl puk viděl. Ten se nakonec odráží mimo brankoviště. Obrovskou šanci po střele Kodoly však hosté nevyužili.
48:35'
Ránu Provolněva od modré krotí na své hrudi a ukrývá puk pod lapačku.
48:24'
Ježov měl uzavřené cestičky u své pravé tyče, vytěsnil puk za branku.
48:03'
Komerční přestávka.
48:03'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Michail Jepišin – 2 min., vražení na hrazení).
46:30'
Domácí zápolí o puk za brankou Čerepovce. Sizov úspěšně vydoloval puk a osvobodil hosty.
45:41'
Po vhazování před Ježovem rychle střílel Kudako, brankář domácích zastavuje hru.
44:05'
Viťazu se zatím nedaří usadit před brankou soupeře, to mu ale nemusí v této fázi zápasu vůbec vadit, drží dvoubrankové vedení.
42:14'
Chakimov v pádu vyrazil střelu Černova.
41:58'
Výpad hostí zastavilo postavení mimo hru, puk už byl ve středním pásmu.
41:15'
Začátek třetí třetiny se kouskuje, hra je hodně přerušovaná.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:43.
Viťaz ve druhé třetině navýšil své vedení na 2:0, když svou druhou branku vsítil Alexej Makejev. Hosté se zhruba v polovině druhé třetiny dostali k menšímu tlaku, zasypali Ježova střelami, ale pokořit se jim ho nepovedlo.
40:00'
39:54'
Ještě jedno přerušení. Ježov neponechal nic náhodě a ukryl puk pod lapačku, když se k němu odrazil od útočícího Bodrova.
39:23'
Makejev dostal přihrávku za obranu a řítil se na Chakimova. Hattrick ale prozatím nezkompletoval, nepovedlo se mu dostat kličku do bekhendu a dostal se příliš blízko brankáře.
39:05'
38:26'
Ježov si sáhl pro puk, který se mu dostal vedle branky a přerušil hru.
38:00'
Trubačjov se na zadním mantinelu nechal obrat o puk a domácí podél mantinelu dostali puk do středního pásma.
37:20'
Domácí vyhazují puk ze svého pásma do bezpečí.
37:05'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Joonas Nättinen – 2 min., vysoká hůl).
36:49'
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před Chakimovem.
36:34'
Úprava branky hostů. Technické problémy byly konečně odstraněny a dále můžeme přenášet podrobnější přenos.
34:30'
Hra se zase trochu vyrovnala. Severstal nedokázal ze svého tlaku nic vytěžit a nadále prohrává 0:2.
34:00'
Velký tlak Čerepovce, Ježov měl plné ruce práce. Vykryl ovšem vše, co na něj letělo a připsal si ve druhé třetině už devět zákroků. Po delší době se do útoku dostali také domácí k úspěšné střele na branku.
31:40'
Hosté výrazně zvyšují útočnou aktivitu, jenže většina střel končí blokovaná obranou Viťazu. Na Ježova prošla od konce přesilovky jen jedna střela. Naopak úspěšné bloky domácích se kupí.
29:54'
Hosté se v přesilovce dokázali prodrat ke dvěma střeleckým pokusům, Ježova však nepokořili. Domácí hrají v plném počtu.
27:54'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Mons – 2 min., sekání).
26:43'
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí se prosadili krátce po vypršení přesilovky. Svou druhou brankou v utkání se prosadil ALEXEJ MAKEJEV, který zvyšuje na 2:0. Asistence: Ville Lajunen, Alexandr Sjomin.
24:20'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Libor Šulák – 2 min., držení).
24:00'
Další tři střely letěly na Chakimova. Jeho protějšek Ježov zatím ve druhé třetině zasahovat nemusel.
22:30'
Domácí od úvodu druhé třetiny tlačí na své soupeře. Vyslali už čtyři střely, Chakimov odolává a drží Čerepovec ve hře.
21:01'
Čerepovec hraje v plném počtu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:48.
Viťaz v první třetině zvládl rychlý nástup Čerepovce, kterému úvod zápasu patřil. Postupně si začali domácí vytvářet tlak, který v samém závěru první třetiny přetavili v úvodní branku střetnutí, kterou vsítil Makejev.
20:00'
19:01'
Čerepovec po inkasované brance ještě vyfasoval dvouminutové vyloučení za zdržování hry.
19:01'
Domácí celek se v poslední minutě první třetiny dostává do vedení. Gól střílí ALEXEJ MAKEJEV. Asistence: Alexandr Sjomin, Alexej Byvalcev.
16:06'
Domácí se v přesilovce střelecky neprosadili, Čerepovec hraje v plném počtu.
14:06'
14:00'
Čerepovec nevystřelil na branku dlouhých osm minut, tři rány hostujícího týmu byly zblokovány.
13:00'
Omlouváme se, stále není možné z technických důvodů přenášet podrobný textový přenos. Viťaz mezitím dál více útočí než hosté a už vede na střely 5-4.
10:00'
Čechov pomalu přebírá aktivitu, je více v útočném pásmu a více ohrožuje branku soupeře. Obrana Čerepovce dva pokusy domácích zblokovala, další zlikvidoval brankář Chakimov.
08:30'
Dvě střely si připsali i hráči domácího Viťazu. Brankář Chakimov oba pokusy zlikvidoval.
07:00'
První třetina se pomalu blíží ke své polovině. Aktivnější jsou hokejisté Čerepovce, kteří vedou na střely 4:0.
Omlouváme se, ale z technických důvodů není prozatím možné přinášet podrobný online přenos.
01:30'
Oba celky se v úvodu střetnutí spíše oťukávají a snaží se nalézt cestu do útočného pásma.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov, Jeřábek, Golovkov, V. Lajunen, Jepišin, Stasenko, Katičev – A. Sjomin, Byvalcev, Makejev – Jo. Nättinen, Jormakka, M. Aaltonen – Varfolomejev, P. Černov, Grebenščikov – A. Ševčenko, Mons, Gončarov, Mojsejev.

Severstal Čerepovec: Chakimov (Vinogradov) – Sizov, Provolněv, N. Chlystov, Šulák, Kudako, Chabarov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, A. Alexejev, Morozov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – J. Bodrov, Nikolišin, Kupcov, I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Vasiljev, Hribik – Gordenko, Šeljanin.
Jakub Jeřábek (VTZ) 19z, 4+8
Libor Šulák (CER) 18z, 1+1
Adam Liška (CER) 23z, 6+0
Prolomit černou sérii by Čechov mohl v utkání s Čerepovcem. Ten se v této sezoně zatím trápí, v Západní konferenci je až desátý a prohrál dokonce šest zápasů v řadě. Navíc patří k nejhůře bránícím týmům v lize.
Čechov zatím v této sezoně předváděl výtečné výkony. V Západní konferenci se nachází na druhém místě (lepší je jen CSKA Moskva) a bodově rozhodně nestrádal. Jenže i na Viťaz dopadla menší herní krize. Ta započala 20. října při utkání v Nur Sultanu, kde se nastartovala šňůra pěti porážek v řadě.
Viťaz Čechov přivítá na svém ledě hokejisty Čerepovce ve druhém vzájemném utkání v této sezoně Kontinentální ligy. V tom prvním se Čechovu podařilo, rovněž na vlastním ledě, vyhrát 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.