KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Chabarovsk - 13. února 2020   17:30

Vitaz
Vitaz
25:14' Byvalcev (Jo. Nättinen, Jevsejenkov) • 28:16' Jo. Nättinen (V. Lajunen, Byvalcev) • 38:49' A. Sjomin (Mojsejev, Makejev)
3:4
(0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)

2:3 (SN)

Chabarovsk
Chabarovsk
08:35' Ruděnkov  (Fajzullin) • 39:16' V. Vasiljev  (Korjagin, Ruděnkov) • 42:24' V. Vasiljev  (Korjagin, H. Zohorna) • ' Ruděnkov
Vitaz
I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov, V. Lajunen, Šinkevič, Golovkov, Voronkov – A. Sjomin, Makejev, Mojsejev – Jo. Nättinen, Jormakka, Byvalcev – P. Černov, Q. Howden, Grebenščikov – A. Ševčenko, Laričev, D. Kvartalnov – Gončarov.
Romasko, Spirin, Bitjukov, Osipov
Ledovyj dvorec Viťaz
3756 diváků
Chabarovsk
Kiseljov (50. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Železkov, Veličkin.

Domácí celek v tomto zápase neudržel dvoubrankové vedení, a tak nakonec bere jen bod za prohru 3:4 po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil Igor Ruděnkov. Domácí mohou být zklamaní.
Československá stopa v zápase
Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:37
Michal Jordán (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 23:32
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 20:36
Hynek Zohorna (CHA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:33
V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
Autorem vítězné branky je IGOR RUDĚNKOV, který předvedl parádní blafák.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo ani prodloužení, a tak uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:30'
Amur se znovu dostal do střelecké pozice, ale skórovat nedokázal
64:00'
Oznámena byla nyní poslední minuta hry v prodloužení.
63:53'
61:53'
Oddechový čas pro domácí.
61:53'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., vražení na hrazení).
61:37'
Hosté hrají bez brankáře, budou hrát přesilovku.
61:00'
Domácí celek vyslal další střelu na branku, ale tentokrát se však prosadit nedokázal.
60:01'
Základní hrací doba nerozhodla, utkání končí po šedesáti minutách 3:3, a tak vidíme prodloužení.
60:00'
59:44'
Aktivně hraje domácí celek v přesilovce v závěru zápasu, nastěhoval se do útočného pásma, ale prosadit se nedokázal.
58:05'
Oddechový čas pro hosty.
58:05'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Anton Lazarev – 2 min., držení hole).
57:47'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme pasivní hru obou celků. Hráči podle všeho chtějí dostat zápas do prodloužení.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:16'
Viťaz vybojoval buly v útočném pásmu. Následný pokus kryje brankář hostujících.
55:45'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí vybojovali buly v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali přes dobrou obranu Amuru.
55:32'
Pasáž hry je plná nepřesností. Domácí ani hosté se nemohou usadit v útočném pásmu.
55:02'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění není.
52:50'
Vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Amuru.
52:04'
Alikin kryje střelecký pokus domácího celku. Buly před jeho brankou.
51:26'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale nedokázali se zatím výrazněji prosadit. 29:27, střelecky jsou aktivnější.
49:43'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., podrážení).
49:12'
Střídání v týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Jevgenij Kiseljov, přichází Jevgenij Alikin.
48:11'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale kotouč kryje brankář Amuru.
47:17'
46:47'
Mnoho z přesilovky Chabarovsku už nezbývá, střelecky vede 27:25 domácí celek-
45:25'
Přesilovku hrají hosté, ale zatím se nemohou dostat stabilněji do útočného pásma.
44:58'
Další střelecký pokus Amuru, tentokrát byla rána zblokovaná.
42:24'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Z bezprostřední blízkosti se prosazuje a stav zápasu na 3:3 vyrovnává obranou nepokrytý VALERIJ VASILJEV. Asistence: Gleb Korjagin a Hynek Zohorna.
42:17'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Danila Mojsejev – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
42:17'
Střelecky je mírně aktivnější domácí tým, v tomto ohledu vede 25:24.
41:51'
Domácí hráči mají kotouč v držení a snaží se něco vymyslet v útočné třetině, kde vybojovali vhazování.
40:35'
Mnoho šancí k vidění není.
40:22'
Hned v úvodu třetí třetiny vyslal hostující celek střelu na branku. Domácí brankář kryje puk, bude se vhazovat.
40:01'
40:00'
39:16'
Rychle využitá přesilovka znamená snížení na rozdíl jediné branky, kotouč za brankovou čáru v početní výhodě dostal VALERIJ VASILJEV. Jeho spíše nahození zapadlo za brankovou čáru. Asistence: Gleb Korjagin, Igor Ruděnkov.
38:54'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Pavel Černov – 2 min., sekání).
38:49'
Viťaz právě vstřelil branku!
Nyní aktivněji hrající domácí hokejisté navyšují své vedení v tomto zápase, prosazuje se z dobré pozice zakončující ALEXANDR SJOMIN. Asistence: Danila Mojsejev a Alexej Makejev.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Oba týmy bojují zejména ve středním pásmu o kotouč.
36:48'
Hostující celek vyhrál buly ve svém obranném pásmu, následně se dostal do útočného pásma, z bezprostřední pozice vypálil, ale brankář byl připravený.
35:01'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější část utkání.
34:08'
Amur hraje početní výhodu, ale až v závěru přesilovky se hosté dostali do zajímavých šancí a dokázali něco vymyslet. Ilja Ježov byl připravený.
32:28'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Šinkevič – 2 min., vysoká hůl).
32:03'
Amur drží kotouč ve své obranné třetině a čeká na výraznější možnost se co nejrychleji usadit u soupeře.
31:12'
Domácí celek vede o jednu branku, hraje dál aktivně, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.
30:50'
24:17, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek proměnil přesilovku pět na tři.
28:16'
Domácí celek se nyní dostává do vedení, kotouč za brankovou čáru dostal JOONAS NÄTTINEN. V přesilovce pět na tři zůstal nepokrytý u tyčky a rychle zasunul kotouč do branky. Asistence: Ville Lajunen a Alexej Byvalcev.
27:20'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., vysoká hůl).
26:33'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., nedovolené bránění).
25:14'
A je vyrovnáno, prosazuje se v přesilovce obranou nepokrytý ALEXEJ BYVALCEV, který poslal kotouč do horní části braky. Asistence: Joonas Nättinen a Alexandr Jevsejenkov.
24:17'
23:20'
Domácí hrají bez brankáře, mají ponechanou výhodu.
23:07'
Amur je nyní v držení kotouče, hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet. Vybojoval buly v útočném pásmu.
22:06'
Mnoho šancí k vidění v útočném pásmu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
20:01'
Po první třetině platí jednobrankové vedení hostujícího celku, zatím se jako jediný dokázal prosadit Igor Ruděnkov.
20:00'
19:46'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:16'
Buly před brankou Viťazu.
19:04'
Chabarovsk zvládl vhazování ve svém obranném pásmu, a tak se může pokusit o rychlé otočení směru hry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, Amur vede stále o jednu branku.
17:43'
17:43'
Jedno střelu na braku vymyslel hostující celek v početní výhodě.
16:48'
Hostující celek hraje přesilovku pět na čtyři, ale zatím se v početní výhodě ke střele nedostal, naopak zahrozil domácí tým.
15:43'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Igor Golovkov – 2 min., podrážení).
15:43'
Amur Chabarovsk je v držení kotouče, hraje aktivně, díky své dobré hře přinutili hosté domácí k faulu.
13:46'
Brankář Chabarovsku přerušuje hru, našel kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude před jeho brankou.
13:00'
Hostující celek sice dostal kotouč do branky, ale gólu bylo dosaženo neplatným způsobem.
12:46'
Sledujeme klidnější pasáž hry, útočné akce se přesouvají ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
12:32'
Ilja Ježov (Viťaz) nyní své spoluhráče podržel, dokázal si poradit se střelou i následnou dorážkou.
10:49'
Dvě rány v krátkém časovém sledu vyslaly na branku domácí, ale Jevgenij Kiseljov byl na svém místě.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek je nyní aktivnějším týmem, snaží se něco vymyslet.
08:35'
Aktivněji hrající hostující celek se zaslouženě dostává do vedení, po pěkné akci překonal domácího brankáře IGOR RUDĚNKOV. Asistence: Danil Fajzullin.
08:12'
Středem hrací plochy se dostal hosté do útočného pásma, první pokus o ránu byl zblokovaný.
07:15'
Rychle po buly v útočném pásmu pálil domácí celek, s jeho ránou si Ilja Ježov dokázal poradit.
06:44'
Chabarovsk je aktivnější, střelecky vede 7:4, ale na úvodní branku čekáme.
05:40'
Hosté se nyní dostali ke střele a dorážce, ale brankář Jevgenij Kiseljov si dokázal poradit.
04:43'
Viťaz nahodil kotouč do útočného pásma, ale nikdo z útočníků se nedokázal prosadit.
03:26'
Hosté jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 4:1.
03:00'
Buly buly před brankou Moskevské oblasti.
01:43'
Hostující celek vstoupil do zápasu dobře, nyní po jedné ze střel kryje Ilja Ježov kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Domácí celek vybojoval puk.
00:39'
Amur se dostal jako první tým ke střele na branku, ale domácí Ježov si dokázal celkem snad poradit.
00:26'
Hostující hokejisté díky aktivní hře vybojovali bulky v útočném pásmu.
00:10'
Úvodní vhazování pro hosty, ti jsou tak na kotouči.
00:01'
Podle sázkových kanceláří je favoritem domácí celek.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 4. prosince a hostující Viťaz vyhrál 3:2 v nájezdech. V páté sérii rozhodl Sjomin.
HC Viťaz Moskevská oblast je v Tarasově divizi na třetí pozici. Má bilanci 19-7-8-22 a získal 60 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Čerepovcem 4:1 a v prodloužení se Soči 2:1. Tým nestačil na Kazaň 2:4, Soči 4:5 a Kazani 2:5.
Amur Chabarovsk je v tabulce své divize na poslední šesté pozici ze ztrátou dvou bodů na Vladivostok. Tým má bilanci 175-8-25 a získal 52 bodů. Amuru se v poslední době daří, z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Ufou 4:2, v nájezdech 1:0, s CSKA Moskvou 4:3 a Vladivostokem 4:0. Nestačil na Petrohrad 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz Moskevská oblast a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.