KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Red Star Kunlun - 5. října 2019   09:00

Vladivostok
Vladivostok
20:38' Bakoš (V. Butuzov) • 44:27' Lomako (Miščenko)
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
Red Star Kunlun
49:09' Werek  (D. Osipov)
Vladivostok
Beljajev, Fatejev – Berseňov, Judin (všichni RUS)
Fetisov Arena, Vladivostok
4 844 diváků

Dnešní utkání sledovalo 4 844 diváků.
Z mé strany je to dnes již vše. Přeji vám příjemný víkend a budu se těšit někdy přiště u KHL napočtenou!
Československá stopa v utkání

ADMIRAL VLADIVOSTOKMartin Bakoš (útočník, SVK, #83) – 1+0, 3 střely na branku, čas na ledě 17:58

RED STAR KUNLUNŠimon Hrubec (brankář, #30) – 32 zákroků, dva inkasované góly, 94,1 % úspěšnost
Andrej Šustr (obránce, #62) – 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 16:49
David Bondra (útočník, SVK, #12) – 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 8:30
Další zápas KHL je za námi a šťastnější může být Admiral, který nakonec urval cenné vítězství poměrem 2:1. Od 21. minuty díky Martinu Bakošovi vedl a v záživné třetí třetině navýšil své vedení v 45. minutě po samostatné akci od Olega Lomaka. I přesto, že měl Kunlun více ze hry v poslední desetiminutovce, kterou navíc zahájil gólem Ethana Wereka, nedokázal v tutových šancích a po chybách, které obrana Admiralu vytvořila, vsítit kýženou vyrovnávací trefu. Na druhé straně, při hře bez gólmana nedokázal Vladivostok prázdnou kasu trefit. Konečný výsledek ale zní 2:1 pro Admiral.
59:56'
Vladivostok ale vyhazuje kotouč do středního pásma a tohle už zvládne!
59:35'
Buly vyhrál Kunlun, agilní Bakoš ale obral Yipa o kotouč a dostal se ke střele, kterou Hrubec zachytil. Pak okamžitě zamířil na střídačku.
59:28'
Hrubec zpátky na střídačce, jenže tu byl úmyslný ofsajd Kunlunu a Vladivostok pomalu směřuje za výhrou v základní hrací době.
58:50'
Hosté pokračují ve hře bez gólmana a málem mohli srovnat! Jussi Olkinuora opět nehrál vůbec přesvědčivě, srazil se s protihráčem a na hosty zívala prázdná kasa, jenže ti nedokázali kotouč dostat do branky! Na druhé straně vyhození jednoho z domácích skončilo na levé tyči!
58:40'
Oddechový čas pro hosty.
58:38'
To byl tedy pořádný bordel ve hře! Během toho, co hosté hráli bez gólmana, neměli kotouč ve svém držení. Domácí hráči ale nedokázali dostat puk ze svého pásma, natož do středního. Nakonec se to povedlo, ale jenom za cenu hry vysokou holí.
58:16'
Kunlun už hraje v šesti bez gólmana!
57:38'
Chyba Maioneho na modré a Admiral vyváží kotouč alespoň do středního pásma. To mu momentálně zatím stačí.
57:00'
Poslední tři minuty třetí třetiny. Domácí námořníci drží těsný náskok, ale už to taky být tak nemuselo! Adam Cracknell po ohromné hrubici domácí obrany byl sám na pravém kruhu a střílel, Jussi Olkinuora ale předvedl výborný zákrok lapačkou!
56:26'
Překvapivá střela od Bobrjašova z oblasti levého kruhu byla pro Hrubce nepříjemná na zákrok, český gólman ale nakonec na pravém betonu kotouč zkrotil.
56:09'
Admiral vyhodil kotouč obloučkem do středního pásma a čínský tým ve snaze rychlého návratu způsobil další icing.
54:56'
Navíc tato akce domácího gólmana pomohla i Vladivostoku založit brejk 2 na 1, nahrávka Vichareva na Glazačeva však byla moc dlouhá.
54:48'
Olkinuora selhal při rozehrávce a Palola jej o kotouč obral, domácí gólman však natlačil svého soupeře na mantinel jako regulérní hráč a vysloužil si tím potlesk zaplněné haly.
54:08'
Tvrdá střela od Brulého skončila na betonu Olkinuory, od kterého se puk odrazil k Lalondemu. Ten už pak kotouč poslal na druhou stranu.
53:30'
Yip hrál chvilku bez hokejky, i to ale stačilo domácím na to, aby vyhodili kotouč na druhou stranu ledové plochy.
53:12'
Šest minut a 48 sekund před koncem přichází vyloučení pro Admiral! Alexandr Strelcov (ADM) vyhodil kotouč přímo na tribunu a dostává za tento přestupek dvě minuty.
52:19'
Domácí brání svůj náskok dobře a nepouští svého soupeře do většího tlaku. Do konce zápasu však zbývá ještě poměrně hodně času...
51:35'
Hosté ve snaze co nejrychleji založit útok hráli až moc zběsile a dopustili se icingu.
51:03'
Dlouhý kotouč na Ibatullina nevyšel a Admiral se musí bránit náporu Kunlunu znovu.
50:24'
Závěr zápasu nám tak slibuje ještě pořádné drama. Brandon Yip z otočky střílel na Olkinuoru z ostrého úhlu, domácí gólman si ale dokázal tuto situaci pohlídat a zasáhnout.
49:09'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Kunlun se sice ve třetí třetině hledal, ale přesto dokázal snížit! V signalizované výhodě 6 na 5 se dostal na pravém kruhu po přihrávce Osipova ke střele ETHAN WEREK a přesným umístěním překonal Olkinuoru – 1:2! Asistence: Denis Osipov.
47:09'
Ivan Miščenko hokejkou blokoval na zemi ležícího Kanea, aby se nemohl dostat ke kotouči. Rozhodčí toto jako faul neposoudili a nechávají hru nadále pokračovat.
46:20'
Brandon DeFazio to zkusil projít sám, ale vůbec se mu to nepovedlo, přesto ale pro Kunlun dokázal udržet pásmo. Ze strany čínského týmu je to ale spíše trápení.
45:06'
Luke Lockhart rozehrál zpoza branky skoro až na protější modrou, nahrávka ale postrádala přesnost a skončila až na zakázaném uvolnění.
44:27'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Tohle rozebrání obránců se skutečně Kunlunu moc nepovedlo a důsledkem toho je druhý gól zápasu! OLEG LOMAKO si vzal kotouč ve středním pásmu do parády a nikým absolutně nekrytý se dostal až na vrcholek levého kruhu. Tvrdou střelou na delší tyč nedal Hrubcovi žádnou šanci a poslal Admiral blíže dvěma bodům – 2:0! Asistence: Ivan Miščenko
43:45'
Shawn Lalonde měl problémy se zpracováním kotouče a nedokázal jej zpracovat ještě v útočném pásmu, proto musel povyjet a tím celý nápor Admiralu prakticky zastavil.
43:03'
Markus Ljungh se připomněl individuální akcí, přes dva obránce se však do zakončení z pravého křídla vůbec nedostal.
41:57'
Ďakov ve středním pásmu tvrdě zastavil Cracknella a převzal od něj kotouč. Domácí toho využili na útok, konkrétně Konnov, jeho střelu z kruhu ale zastavil Hrubec.
40:54'
Nahození domácích mířilo až za kunlunskou branku. Hosté se puku zmocnili a chtěli pořádně zaútočit, jenže se jim to nepovedlo a musí se znovu bránit.
40:12'
Začíná nám tedy třetí třetina tohoto asijského souboje. Úvodní buly vyhrál Kunlun a okamžitě se vrhnul do útoku, ale nepřesná nahrávka mířila až na zakázané uvolnění.
40:01'
Konec druhé třetiny, která nenabídla vůbec líbivý hokej. Ba naopak, oba týmy hrály trošku bez chutě a šancí si skutečně moc nevytvořili. Kunlun směrem dopředu nevymyslel vůbec nic, Admiral toho také neměl tolik, ale zásluhou Martina Bakoše od 21. minuty vede těsným rozdílem 1:0. Uvidíme, jak moc se změní herně třetí třetina, která začne zhruba za 16 minut.
40:00'
39:37'
Tyler Wong to zkusil individuálně a dostal se ke střele z levého kruhu, Olkinuora bez problémů zachytil.
38:52'
Jdeme do poslední minuty druhé třetiny. Hosté ji zahajují v útočném pásmu, ale Vladivostok v klidu jejich nápor brání.
38:03'
Domácí obrana při střídání zcela zapomněla na Ethana Wereka, který se ocitl po přesné přihrávce sám před gólmanem, zblízka jej ale nedokázal prostřelit!
37:46'
Naopak zahrozil Konstantin Glazačev, který se vrátil z trestné lavice. Z pravého křídla bekhendem sjížděl před Hrubce a zkoušel ho prostřelit mezi betony, jeho pokus ale hostující gólman zachytil.
37:26'
Admiral bude zanedlouho v plném počtu a toto oslabení už ubrání, to můžeme říci s jistotou. Kunlun v této početní výhodě opět nepředvedl nic světoborného.
37:03'
Situaci v předbrankovém prostoru vyřešil Jussi Olkinuora lapačkou a donutil sudího hvízdnout do píšťalky.
35:49'
Kunlun kombinuje v útočném pásmu, leč ani nevystřelil na branku. Jeho pasivity v tomto ohledu využili domácí hráči a dvakrát za sebou vyhodili na icing.
35:36'
Tady nešlo jinak, než vylučovat. Konstantin Glazačev (ADM) nešťastně podrazil Wonga, který šel kličkou okolo něj a domácí kapitán to má za dvě minuty.
35:03'
Admiral na situaci reagoval jednoduchým zakázaným uvolněním a musí se bránit v neměnné podobě pětice, která byla na ledě i před icingem.
34:20'
Střela Osipova od modré cíl v podobě branky nenašla, Kunlun přesto drží Vladivostok pod zámkem v pásmu.
32:30'
Jak jsou tedy tresty rozdány? Začneme na hostující straně. Victor Bartley a Brandon Yip dostávají shodně dvě minuty za hrubost. To samé inkasují i Alexandr Konnov s Ivanem Lisinem. Hraje se tak 5 na 5.
32:20'
Hosté řešili nepřehlednou situaci vyhozením kotouče do středního pásma, domácí se však do útoku rychle vrátili zpět. Po zákroku Hrubce se navíc strhla hromadná bitka a rozhodčí budou rozhodně vylučovat!
31:03'
Další vyhození kotouče a hosté si mohou říci, že tuto nepříjemnou chvíli zvládli poměrně bez potíží. Ale nemuseli zvládnout další situaci, když si Konstantin Glazačev najel před branku a střelou zblízka testoval Hrubce, který tým opět podržel.
30:34'
Luke Lockhart se zmocnil kotouče u své branky a nyní již v klasické výhodě vyhazuje puk na druhou stranu.
30:01'
Lalonde přenesl hru na Almqvista na levém kruhu, jehož pokus ale letěl až někam na protější plexi. Z této přesilovky 5 na 3 tak nebude mít Vladivostok dobré vzpomínky.
29:32'
Dvojnásobná přesila ale domácím vůbec nevychází a Kunlun tuto těžkou chvíli v této třetině zřejmě přečká.
29:09'
Brandon Yip (KUN) podrazil u domácí střídačky Almqvista a dostává za to dvě minuty. Admiral má 50 sekund výhody 5 na 3!
28:58'
Kirill Ďakov zaznamenal první střelu v zápase vůbec, tentokrát střílel švihem, Hrubec zachytil kotouč do lapačky.
28:13'
Je to skutečně tak, Admiral má tedy k dispozici přesilovou hru. Svého soupeře uzavřel na chvilku v pásmu, nedokázal z toho ale vůbec nic vytěžit a Kunlun vyhodil.
27:59'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., hákování).
27:33'
Dva hráči modrobílých se před brankou tlačili do zakončení, oba ale shodně upadli. Vypadá to však, že se ale za jeden z pádů domácího hráče bude nakonec vylučovat na hostující straně.
26:53'
Bondra zkusil hrát sám na levé straně, u mantinelu byl ale tvrdě naražen a nemohl hrát dále. Admiralu tak vznikla situace 3 na 2, kterou ale domácí do konce nebyli schopni vůbec dotáhnout.
26:00'
Střela od modré Lalondeho byla sražena v předbrankovém prostoru a změnila směr letu, těsně vedle branky Hrubce. Hra se ale po této akci přerušila a následuje komerční pauza.
25:33'
Tyler Wong přebíral kotouč v době, kdy byl již daleko za modrou čárou, a proto je pískán Kunlunu ofsajd. Druhá třetina skutečně trpí nějakou větší kvalitou hry.
25:13'
Kirill Voronin sice upadl, přesto dokázal ještě nahrát na Glazačeva. Jeho střelu zblízka ale bez potíží Hrubec pokryl, po krátké hudební vsuvce kapely, která je přítomna na tomto zápase nad brankou Kunlunu, můžeme pokračovat.
24:20'
Jake Chelios to zkusil individuálně, objel branku a zkoušel střelu na bližší tyč, Jussi Olkinuora si ale tuto situaci pohlídal.
23:24'
Jeden z domácích hráčů nebyl schopen odpravit kotouč ze svého pásma a Kunlun tak měl prakticky zadarmo kotouč, nijak s ním ale nedokázal naložit, jenom vybojoval vhazování před brankou soupeře.
22:29'
Kotouč je v ochranné síti a hra je tak přerušena. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
22:08'
DeFazio vracel překvapivě kotouč před branku pro najíždějícího Yipa, jenže ten byl v protipohybu vůči kotouči a již nemohl zasáhnout. Brulé se snažil přinést svému týmu další šanci, při sjíždění před branku ale zakopl, padl na gólmana a všichni se v brankovišti poněkud pěkně váleli. Nakonec raději rozhodčí pískl, aby přerušil hru.
21:35'
Před brankou Admiralu vznikla velice nepřehledná situace a Kunlun byl gólu poměrně blízko. Nakonec ale všechno vyřešil Olkinuora zákrokem, po kterém si krosčeky vyměňovali Bobrjašov s DeFaziem, sudí je od sebe ale včas roztrhli.
20:38'
Admiral jde zkraje třetiny do důležitého vedení! Butuzov za hostující brankou jednoduše přistrčil kotouč na MARTINA BAKOŠE, který si povyjel před branku a překvapivou střelou na bližší tyč, navíc nad rameno Hrubce, otevírá skóre utkání – 1:0! Asistence: Vladimir Butuzov.
20:36'
Po buly v útočném pásmu následovala od Butuzova okamžitá střela na branku, kterou Hrubec zachytil a znovu přerušil hru.
20:31'
Kunlun následně vyhodil kotouč na zakázané uvolnění a bude se zpět vhazovat před jeho brankou.
20:03'
Hned po buly se dostal kotouč do útočného pásma na Butuzova, který jel v tandemu na branku s Bakošem, ruský útočník volil zakončení z úhlu, které ale Hrubec v klidu zachytil.
20:01'
Za námi je první třetina, která skončila lehce ve vyostřené atmosféře díky několika tvrdým zákrokům v závěru. Herně nicméně měl navrch Admiral, který přečkal úvodní nápor od soupeře a dostal se k několika šancím na otevření gólového účtu, ty ale zůstaly nevyužity. Kunlun vyloženě neměl tutovou šanci, v několika případech ale musel Jussi Olkinuora předvést těžší zákrok. Stav je tak bezbrankový, druhá třetina začne za 15 minut!
20:00'
19:37'
Cracknell ve středním pásmu odhodil hráče od sebe, čímž získal kotouč, nevypadá to však již na nějaké větší nebezpečí v této třetině.
18:40'
Butuzov se nadvakrát dostal ke střele od modré, v obou případech ale následoval blok jednoho z obránců Kunlunu. Přesto dokázali domácí zahrozit, otočka Vichareva absolutně vyřadila Osipova ze hry a nabídla situaci, po níž střílel od modré Miščenko, prudkou střelu nicméně Hrubec zachytil.
18:03'
Andrew Miller hledal z prostoru za brankou kohokoliv před brankou, tam ale byli jenom hráči Admiralu a ti odpravili kotouč do bezpečí.
17:21'
Kunlun po ubráněné přesilovce zavřel soupeře v útočném pásmu, střela od Brulého z pravé strany ale nepředstavovala pro Olkinuoru nějaké větší nebezpečí. Pomalu jdeme do závěru třetiny.
16:08'
Teď pomohl Admiralu šťastný odraz zpoza branky, po něm padl kotouč před branku pro Voronina, který zblízka ale Hrubce nepřekonal!
15:31'
Ohromná chyba nahrávajícího hráče Admiralu zpět na Lalondeho, jehož přihrávku vypíchl Cracknell a zhruba s dvoumetrovým náskokem na Lalondeho byl v úniku! Na domácího gólmana zkusil kličku do protipohybu, v poslední chvíli mu však puk sjel z hole a ze zakončení tak nic nebylo.
15:10'
Po sérii přihrávek okolo kruhů přišla nahrávka na osu pro Lalondeho, který střílel z nápřahu, jeho střelu ale Hrubec udržel na hrudi.
14:38'
A je tomu skutečně tak! Olli Palola (KUN) při bránění nasadil šroubovák na Vichareva a kasíruje dvě minuty za hákování.
14:16'
Yip srazil tělem Konnova a odebral mu kotouč, Admiral se přesto dostal do útočného pásma. Vypadá to ale na nějaké vyloučení na straně hostí.
14:14'
Po dalších tahanicích o kotouč je hra raději přerušena a nařízena je komerční přestávka.
13:11'
K vyhozenému kotouči sprintoval Glazačev a nejproduktivnější hráč týmu se už chystal na souboj s Hrubcem. Český gólman ale vyjel až skoro na modrou čáru a odpálil kotouč do mantinelu v pásmu středním. Důležitý zákrok hostujícího gólmana.
12:34'
Přes těsnou obranu Vladivostoku se Rudá hvězda nemůže moc prosadit, přesto si ale drží pásmo a kombinuje.
11:55'
Alexandr Mereskin (ADM) pak ale zakončujícího Yipa sekl přes hůl a přepůlil mu ji, proto se stává dalším vyloučeným v zápase.
11:43'
Yip vybojoval za domácí brankou kotouč a okamžitě si sjížděl z otočky před branku, ale nedokázal zakončit přes tíseň obránců.
11:09'
Kunlun po minutách útrap vyhazuje kotouč, navíc přímo na zakázané uvolnění. Takže si prakticky moc nepomůže.
10:19'
Těsně před koncem početní výhody po zpětné přihrávce od Ljungha střílel nebezpečně k levé tyči Adam Almqvist, nakonec však jenom o pár centimetrů minul!
09:39'
Po konci hry 4 na 4 ale Kunlun ujel do brejku 2 na 1, který zakončoval střelou z levé strany Cracknell. Jenže Olkinuora byl připraven na toto zakončení a nepřipustil drama.
09:04'
Hrajeme tedy nějakou chvíli 4 na 4, Admiral v této činnosti drží kotouč, ale nedokáže tuto převahu využít do nějaké větší šance.
08:27'
Totální přesilovkový zmar Kunlunu podtrhla situace, kdy šel Bobrjašov po krásné přihrávce z vlastního pásma sám na branku. Trevor Murphy (KUN) musel zatáhnout za záchrannou brzdu, bez servítek zahákoval unikajícího hráče a míří na trestnou lavici.
07:52'
Přesilovka ale čínskému týmu prakticky vůbec nejde. Admiral má druhou nejlepší obranu v oslabení a vyhazuje kotouče jeden za druhým.
07:30'
Vasilij Strelcov (ADM) je prvním vyloučeným v dnešním zápase. Mimo hru zasáhl jednoho z Kunlunských hokejkou do obličeje a dostává za to dvě minuty.
06:53'
Brulé byl u kotouče první a odpálil jej mimo dosah obránců Admiralu. Jenže jej také odpálil ven z útočného pásma a Admiralu se otevřel ohromný prostor v útoku, kterého využil na tvrdou střelu Almquist. Tento pokus byl ale sražen a okamžitě se šlo do brejku na druhé straně, Werek napálil jenom beton domácího gólmana.
06:28'
Hosté ale působí velké problémy domácí obraně, od mantinelu si mezi kruhy sjel Brulé, tvrdou střelou ale trefil jenom gólmana a započala komerční přestávka.
06:01'
Ostrovskij podél mantinelu nahrával na Konnova, jenže ten průnikové přihrávky kvůli přesile obránců okolo něj nemohl využít a stáhl hru zpátky ke své brance.
05:06'
Nenápadné nahození Osipova na domácí branku zvedlo pořádně tep některým domácím fanouškům! Kotouč totiž před Olkinuorou skočil a přes jeho beton zamířil přímo do levé tyče!
04:54'
Srážka dvou střídajících hráčů domácích dává Kunlunu opět prostor na návštěvu útočného pásma. Ale zastavuje je ofsajd.
04:07'
Střela Wereka byla přizvednuta a obloučkem padala na branku, což lehce zmátlo domácího gólmana, ten si ale nakonec poradil bez toho, aniž by to přineslo větší nebezpečí pro Admiral.
03:35'
Kunlun napadá rozehrávku vysoko a dostal tím Vladivostok pod tlak. Admiral se proto moc daleko nedostal a opět se musí bránit ve svém pásmu. Toto střídání zakončil střelou Victor Bartley, prudkou střelu ale Olkinuora zakryl v lapačce.
03:02'
Foo nahrával podél prken na najíždějícího Yipa, nahrávku však zastavil Almqvist a vyzval na druhé straně Butuzova, který si ze středního pásma vyjel až na levý kruh, střelou z úhlu však Hrubce moc nepřekvapil.
02:17'
Po nepřehledné situaci před brankou Admiralu se šlo okamžitě na druhou stranu, Voronin však dlouhou přihrávku nedobruslil a Kunlun vyhazuje do středního pásma.
01:48'
Lockhart pak zkoušel prostřelit bránící blok od modré, ale stojící Ibatullin kotouč holí zblokoval do ledu.
01:05'
Hráči se honí za pukem v úvodních minutách velice pěkně. Hra nabrala velké tempo a Kunlun šel nyní do dalšího brejku, přihrávka na Lockharta však byla velmi dlouhá.
00:02'
Úvodní buly vyhrál Admiral a hned se vrhnul do útoku. Jenže nezvládl přesunout hru hlouběji před Hrubce a Kunlun toho využil na protiútok, kotouč ale skončil jenom v ochranné síti.
00:01'

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Miščenko, Bobrjašov, Ďakov, Ibatullin, Ostrovskij – Ljungh, V. Butuzov, Bakoš – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Glazačev (C), Vicharev (A), K. Voronin – Konnov, Mereskin (A), Lisin.

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – T. Murphy, Šustr (A), Chelios, Bartley, D. Osipov, Maione – Foo, Yip (C), Miller – Brulé, DeFazio, Wong – Lockhart, Cracknell (A), Werek – Bondra, Palola, Kane.

Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Berseňov, Judin (všichni RUS).

ADMIRAL VLADIVOSTOKMartin Bakoš (útočník, SVK, #83)

RED STAR KUNLUNŠimon Hrubec (brankář, #30), Andrej Šustr (obránce, #62), David Bondra (útočník, SVK, #12)
ADMIRAL VLADIVOSTOK
Černyševova divize: 4. místo, 12 bodů, skóre 22:27, bilance 4-2-0-6

Klub založený v roce 2013 si také prožil jednoho času existenční krizi, kterou nakonec zažehnal a nyní hraje KHL v klidných vodách. Admiral v posledních pěti zápasech měl čtyři v rámci back-to-back, tedy dva zápasy ve dvou až třech dnech za sebou se stejným soupeřem. V obou případech dokázal jeden zápas vyhrát a jeden prohrát. První dvojzápas tak absolvoval Vladivostok s Chabarovskem v rámci derby, aby čtyři dny po tomto dvojutkání letěl skoro šest tisíc kilometrů do Novosibirsku. První zápas zvládl 3:2 v nájezdech, odvetu ale prohrál 1:2.

Týmové bodování vede Konstantin Glazačev s bilancí 5+2, v zádech mu je Denis Vikarev, který nastřílel pouze o jeden gól méně. Nesmíme zapomenout ani na slovenského hráče Martina Bakoše, v 11 zápasech stihl zaznamenat tři body.
RED STAR KUNLUN
Černyševova divize: 5. místo, 11 bodů, skóre 29:37, bilance 3-2-1-7

Čínský tým, který se dlouhodobě potýká s nezájmem diváků ve své zemi a nedávno si uřízl pěknou ostudu, když na náhradní hale měl k dispozici jenom časoměřiče, kteří hokeji zcela nerozuměli a rozhodčí musel jednotlivé tresty kvůli pochopení dokonce i kreslit, opět neprožívá nějak skvělý vstup do sezony. V posledních zápasech chodí spíše od porážky k porážce. Ale také nutno podotknout, že měl v poslední pětici utkání poměrně těžké soupeře, navíc už je od 22. září na venkovním tripu! Zápas ve Vladivostoku je z celého dvoutýdenního výletu ten poslední, poté naopak následuje série domácích zápasů.

Proti Omsku dokázal Kunlun dát dva góly, ale také pět dostat, proti Kazani dostal sice stejný počet, gólem ale nereagoval. Překvapivá byla i v rámci vývoje situace prohra s trápícím se Chabarovskem. Na druhé straně tu však byla výhra v Nižněkamsku (v prodloužení) a dvoubodový import z Nur-Sultanu, hlavního města Kazachstánu.

Jak to tak bývá, kanadské bodování týmu vede rodilý Kanaďan Adam Cracknell s bilancí 2+7. Pokud bychom hledali čínského hráče, ve výčtu zisku bodů jej najdeme hned pod Cracknellem, Tyler Wong je s pěti góly nejlepším střelcem týmu, k tomu má ještě tři asistence.
Dobré sobotní ráno všem pátečním návštěvníkům barů, hospod či kulturních akcí! Dovolte, abych vás přivítal u onlajnu z Kontinentální hokejové ligy. V tomto textovém přenosu se zaměříme na zápas až z dalekého Vladivostoku. Proti sobě se postaví týmy, které nejsou rozhodně v ideální části tabulky a ve své divizi okupují čtvrté a páté místo. Zápas Admiral Vladivostok vs. Red Star Kunlun začíná ve Fetisov Areně v 9:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.