To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:12
Petrohradští to zvládli, v Moskvě vyhráli i druhý zápas a vybojovali si postupový mečbol! Hokejisté Dinama tahali po celou dobu za kratší konec provazu a ačkoliv se jim zásluhou Kokareva podařilo vyrovnat, hosté si rychle vzali ztracený náskok zpět a nakonec zvítězili přesvědčivě 4:1.
59:58
Petrohrad právě vstřelil branku!
Už je to definitivní. JEVGENIJ KETOV si sjel pro Hersleym vyhozený kotouč a dvě sekundy před třetí sirénou ho uklidil do odkryté domácí svatyně. Asistence: Patrik Hersley.
59:38
Ilja Nikulin při střele zlomil hůl a petrohradští hokejisté poté vyhodili puk až do útočného pásma. Domácí svatyně i nadále zůstává prázdná!
59:20
Krátce po buly přišla dělovka Hietanena, načež vznikl před Koskinenem neuvěřitelný závar, hráči SKA to ale i tentokrát zvládli!
59:07
Andrej Zubarev (PET) hrál kotouč rukou a sudí jej za to po dlouhé diskuzi s oběma kapitány nakonec vyloučili na dvě minuty.
58:40
Právě důrazný Kašpar se teď zúčastnil závaru před petrohradským brankářem, hosté to ovšem nakonec zvládli.
57:43
Lukáš Kašpar nahodil kotouč do předbrankového prostoru, tam ale nebyl nikdo v dresu Dinama, a Koskinen si tak může oddechnout.
56:50
Nahození od levého mantinelu skryl Mikko Koskinen ve své výstroji a nikoho v modrém dresu už k dorážce nepustil.
55:56
Hráči v bílých dresech navíc i nadále drží puk na svých hokejkách, domácí už to budou mít v závěru velmi těžké.
55:07
Svěřenci Olega Znaroka to ale ještě v závěru přesilové hry stihli a jdou do trháku! Sergej Širokov si vyměnil puk s Bělovem a poté přenesl hru na levý kruh, kde číhal volný PATRIK HERSLEY, jenž se z voleje trefil přesně mezi Jerjomenkovy betony! Asistence: Sergej Širokov a Anton Bělov.
54:15
Vadim Šipačov měl na hokejce třetí gól SKA, který by byl dost možná rozhodující, tváří v tvář Jerjomenkovi ale minul!
53:54
Kokarev se ve vlastním oslabení vydal do rychlého protiútoku, nicméně domácí útočník uvízl v postavení mimo hru.
53:15
Alexej Cvetkov (DMS) teď navíc zbytečně přesekl soupeři hůl v útočném pásmu, domácí tak půjdou do čtyř.
52:19
Petrohradští hokejisté se nikam neženou, zároveň ale svého soka k ničemu nepouštějí a Dinamu se čas začíná povážlivě krátit.
51:22
Svěřenci Olega Znaroka posléze odpálili puk až k Jerjomenkovi, nicméně následná rozehrávka Dinama skončila na zakázaném uvolnění.
50:27
Zkušený Lukáš Kašpar se dostal k odraženému kotouči v mezikruží, z pádu se mu ale nepodařilo zakončit a v ochozech to jen zahučelo.
49:38
Ten ale neměl dlouhého trvání. Pas na rozjetého Ilju Kablukova byl příliš prudký a touš doletěl na další zakázané uvolnění.
48:51
Nepovedená rozehrávka Dinama doletěla až ke Koskinenovi, který nyní vypomáhá svým spoluhráčům se založením protiútoku.
47:58
Sledujeme hlušší pasáž hry s mnoha nepřestnostmi na obou stranách, hostům se teď ovšem podařilo vybojovat buly před Jerjomenkem.
47:06
Prudký pas na Gorovikova nebyl přesný a kotouče se zmocnili petrohradští obránci, kteří s rozehrávkou pochopitelně nespěchají.
46:21
Ofsajd a v něm Sergej Plotnikov, před námi tak je vhazování ve středním pásmu.
45:43
Hra byla po delší době přerušena a následovat bude komerční přestávka.
44:50
Hietanen zakládá další akci z hloubi vlastní třetiny, petrohradští hokejisté už se spíše jen brání.
43:58
Domácí si vytvořili obrovský tlak, ale Daniil Tarasov z předbrankového prostoru nedokázal dorazit kotouč do sítě!
43:10
Ve třetí třetině je hra plná nepřesností na obou stranách, domácí teď poslali puk až na zakázané uvolnění.
42:31
Kokarev se opřel do puku z pravého kruhu, jeho projektil ale zaduněl jen o zadní hrazení, a Koskinen tak ani tentokrát zasahovat nemusel.
41:32
Dnešní utkání sleduje 10656 diváků.
40:49
Nikita Gusev nedostal pod kontrolu prudký pas, puk tak doletěl až na zakázané uvolnění a hra se vrátí před Koskinena.
40:01
Domácím se sice necelé čtyři minuty před koncem druhé třetiny podařilo zničehonic vyrovnat, nicméně svěřenci Olega Znaroka si ještě před sirénou vzali zásluhou Širokova svůj náskok zpět. SKA tak stejně jako po první třetině drží jednobrankové vedení. Třetí třetina začne v 19:20, tak si to nenechte ujít!
40:00
39:08
Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, hosté si berou ztracený náskok zpět! Kotouč nahozený z pravé strany našel v předbrankovém prostoru SERGEJE ŠIROKOVA, který bez potíží uklidil puk do sítě. Asistence: Alexandr Barabanov a Dinar Chafizullin.
38:10
Po vyrovnávací trefě zápas nabral parádní tempo, Ilja Nikulin teď ovšem uklidňuje hru a čeká na vlastní spoluhráče.
37:12
Před Koskinenem teď bylo opět pořádně rušno, hráči SKA to ale tentokrát zvládli a už mohou založit protiútok.
36:19
Dinamo právě vstřelilo branku!
Máme vyrovnáno. Mironov obětavě zblokoval střelu Jevgenije Dadonova, načež domácí založili rychlou protiakci. Po Podšendjalovově pasu se ke kotouči dostal DENIS KOKAREV, jehož nahození si Hersley omylem srazil do vlastní svatyně! Asistence: Arťom Podšendjalov a Andrej Mironov.
35:30
Chyby v petrohradské rozehrávce se pokusil využít Jakov Rylov, s jehož dělovkou od modré si ovšem Koskinen zkušeně poradil.
35:03
Sledujeme hlušší pasáž hry, kotouč se bez efektu stěhuje ze strany na stranu a ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát.
34:28
Druhá třetina se začíná chýlit ke svému konci a svěřenci Olega Znaroka stále drží nejtěsnější možný náskok.
33:42
Hra byla po dlouhé době přerušena, do VTB Ice Palace se vrátíme po komerční přestávce.
32:59
Do zakončení se ještě dral velezkušený Konstantin Gorovikov, který se ale k puku pořádně nedostal.
32:05
Alexej Těreščenko se k odraženému kotouči v předbrankovém prostoru nedostal a hosté se poté osvobodili.
31:18
Galimov i Prochorkin už jsou zpět na ledě, pokračovat tak bude klasická přesilovka Dinama Moskva.
30:55
Sergej Širokov (PET) se nechal vyloučit za sekání, domácí si tak zahrají ojedinělou přesilovou hru.
29:40
Lukáš Kašpar to zkusil z ostrého úhlu a Mikko Koskinen proti jeho střele předvedl dosti nejistý zákrok, nakonec to ale zvládl.
29:18
Ansel Galimov (DMS) a Nikolaj Prochorkin (PET) si půjdou odsedět dvouminutové tresty za hrubost.
29:18
28:20
Nepovedená rozehrávka Dinama skončila na zakázaném uvolnění, hra se tak přestěhuje pro změnu před Alexandra Jerjomenka.
27:29
Domácí se teď po chybě v rozehrávce SKA dostali až před Koskinena, Kokarevovi se ale nepodařilo vyzrát na připraveného petrohradského gólmana!
26:35
Petrohradští hokejisté drží kotouč na svých hokejkách, to už je Chafizullinův trest téměř u konce.
25:42
Hráčům Dinama to ale v této přesilovce zatím ani trochu nejde, Petrohradští se brání bez sebemenších problémů.
24:41
Dinar Chafizullin (PET) o chviličku později naprosto zbytečně povalil k zemi Podšendjalova, za což si vykoledoval dvouminutový trest.
24:30
Denis Kokarev měl na hokejce vyrovnání, ale jeho rána orazítkovala břevno! Nikdo si chvilku nebyl jistý, jestli puk skončil v síti, nakonec se tak ale nestalo.
24:07
Následná rozehrávka Dinama skončila na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí před Alexandra Jerjomenka.
23:26
Na útočné modré se šikovně uvolnil Mat Robinson a poté nezištným pasem vyzval ke skórování Karsumse, ten ale ze skvělé pozice Koskinena nepřekonal!
22:34
Hráči v modrých dresech ztratili kotouč ve středním pásmu, nicméně protiakce Kovalčuka dlouhého trvání neměla.
21:49
Hostující hokejisté vybojovali další buly v útočném pásmu, druhá třetina zatím patří o jeden gól vedoucímu Petrohradu.
20:54
Lukáš Kašpar uklouzl nedaleko vlastní střídačky a nešťastně dopadl na led, zdá se však, že bude v pořádku. O chviličku později se ještě ke střele dostal Dadonov, který si ale na domácího brankáře nepřišel.
20:01
První třetina je za námi a zatím jsme se rozhodně nenudili. Oba týmy v určitých pasážích svého soka přehrávaly a dočkali jsme se několika šancí na obou stranách. Spokojenější ale mohou být Petrohradští, kteří vedou zásluhou trefy Antona Bělova. Změní se na tom něco ve druhé třetině? To začneme zjišťovat v 18:22.
20:00
19:15
Kutějkinovu ránu od modré skryl Mikko Koskinen ve své lapačce, domácí vybojovali ještě jedno buly v útočném pásmu.
18:26
Mikko Koskinen před dotírajícím Kašparem pro jistotu přerušil hru, vhazovat se tak bude po levici petrohradského gólmana.
17:49
Úvodní trefa hosty očividně nabudila, svěřenci Olega Znaroka teď bez problémů pokračují v kombinaci v útočném pásmu.
16:58
Krátce po Mironovově návratu na led se ale hosté dočkali! Jarno Koskiranta nabil na levý kruh nikým nehlídanému ANTONU BĚLOVOVI, jenž z první propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jarno Koskiranta a Sergej Širokov.
16:27
Koskiranta tak dlouho váhal s pukem na hokejce, až o černou pryž přišel a kotouč už letí do středního pásma.
16:10
Ani ta ale k ničemu zajímavému nevedla a domácí hokejisté opět odpálili puk až k Mikku Koskinenovi.
15:32
Moskvané dostali puk do bezpečí, Ilja Kovalčuk už ale rychle zakládá další akci SKA.
14:51
Parádně to teď udělal rychlonohý Jevgenij Dadonov, který se natlačil až do předbrankového prostoru a došel si přitom pro faul Andreje Mironova (DMS), který za svůj zákrok vyfasoval dvouminutový flastr.
14:04
Sergej Plotnikov ujel po pravém křídle, daleko se ale nedostal a Moskvané okamžitě poté zavezli touš zpět do útočného pásma.
13:15
Martinš Karsums se v mezikruží málem dostal k odraženému kotouči, nakonec se tak ale nestalo a hosté dostali puk do bezpečí.
12:20
Krátce po Gorovikově návratu na led vypálil od modré Maxim Solovjov, Mikko Koskinen měl ale dobrý výhled a bez potíží zasáhl.
11:43
První přesilovka Petrohradu vůbec nevychází, domácí hokejisté teď opět dostali puk až ke Koskinenovi.
10:50
Domácí se osvobozují, Patrik Hersley se musí vrátit pro kotouč až do hloubi vlastní třetiny.
09:56
SKA si zahraje přesilovku, Konstantin Gorovikov (DMS) půjde pykat na dvě minuty za vysokou hůl.
09:40
Plotnikov se zmocnil odraženého kotouče a poté našel lépe postaveného Jarna Koskirantu, tomu se ale nepodařilo vypálit.
08:56
Ilja Kablukov nedokázal vyhodit puk do bezpečí a tlak domácích ještě pokračoval, hosté se ale nakonec přeci jen osvobodili.
08:04
Andrej Mironov si od levého mantinelu nabruslil až do předbrankového prostoru, v klíčový moment ho ale kotouč neposlechl!
07:18
Moskevský celek teď svého soka mačká v útočném pásmu, hosté jen tak tak tlaku odolávají!
06:23
Nyní se to pokusil změnit Daniil Tarasov, jemuž se ale z dobré pozice nakonec vystřelit nepodařilo. Teď si Petrohradští museli oddechnout, Koskinen už se totiž válel na ledě!
05:39
Svěřenci kouče Znaroka se teď jen brání, nicméně domácím chybí střelba a Mikko Koskinen je prakticky bez práce.
04:45
Hosté do zápasu vstoupili velmi aktivně, v současnosti se ale ani jim nedaří dostat se pořádně do tempa. Od mantinelu to teď nenápadně zkusil Arťom Podšendjalov, Koskinen si ale zkušeně poradil.
03:48
Nepovedená rozehrávka SKA skončila na zakázaném uvolnění, rozjetý Sergej Plotnikov si prudký pas nestihl zpracovat.
02:51
Pas na rozjetého Tarasova byl ovšem příliš prudký a puk skončil až na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Jerjomenka.
02:16
Hráči v modrých dresech až teď uklidnili hru, Jakov Rylov v poklidu zakládá první akci Dinama zpoza vlastní svatyně.
01:23
Alexandr Děrgačjov zavezl kotouč do pásma a poté ho přenechal Zubovi, s jehož nahozením si však Alexandr Jerjomenko bez problémů poradil.
00:30
Ilja Nikulin nedokázal vyhodit kotouč z vlastního pásma, svěřenci Olega Znaroka se tak okamžitě po úvodním buly usadili v útočné třetině.
00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Solovjov, Kutějkin, M. Robinson, Hietanen, Rylov, Mironov – Kašpar, A. Těreščenko, Karpov – Cvetkov, Karsums, Tarasov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – A. Galimov, Igumnov, Čebykin – Brjukvin.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – A. Bělov, J. Jakovlev, Chafizullin, Zub, Zubarev, Hersley, Rykov, Rukavišnikov – Ketov, Prochorkin, Kovalčuk – Šipačov, Dadonov, N. Gusev – S. Plotnikov, Koskiranta, Širokov – Děrgačjov, Kablukov, Barabanov.

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Šalagin, Šišlo.
První utkání série sice ovládlo moskevské Dinamo, o jehož triumfu rozhodl v 18. minutě prodloužení Maxim Karpov, favorizované SKA se ale oklepalo a další dva duely ovládlo. Ve druhém utkáné série Petrohradští Moskvany přetlačili 2:1, v tom třetím 4:2, a dnes si tak budou moci vybojovat postupový mečbol.
Hezký podvečer. Co nejsrdečněji vás vítám u sledování textového přenosu z duelu druhého kola play-off Kontinentální hokejové ligy, v němž Dinamo Moskva přivítá SKA Petrohrad. Tak si čtvrté klání této atraktivní série nenechte od 17:30 ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.