Česká stopa v zápase
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:48
65:58
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, hosté vyhrávají tento zápas po krásné individuální akci, kterou se prezentoval zkušený ALEXANDR BARABANOV.
65:06
Sergej Plotnikov odehrál kotouč z obranného pásma do středního. Přesilovka se domácím nedaří, naopak hosté hrají výborně defenzivně.
64:31
Alexandr Sudnicin musel zasahovat po útočné akci Jevgenije Ketova. SKA hraje zodpovědně, ale početní výhoda se domácím nedaří.
64:07
Lokomotivu se početní výhoda nedaří podle představ, domácí se nemohou probojovat do útočného pásma.
63:35
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
63:21
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nikolaj Prochorkin – 2 min., nedovolené bránění).
62:54
Igor Šesťorkin chytil ránu od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté mají výhodu buly v útočném pásmu.
62:30
Ilja Kovalčuk bojoval o kotouč za brankou soupeře, hledal lépe postaveného spoluhráče. Následně se zkušený hráč dostal do zakončení, brankář Alexandr Sudnicin kryje.
61:35
Alexandr Chochlačjov se pokoušel dostat do brejku, ale jeho snaha byla marná. Hra je přerušena. Zakázané uvolnění.
61:00
Ani jeden celek nechce chybovat. Hraje se velmi opatrný styl hry.
60:50
Sledujeme hru pět na pět. Začalo dvacetiminutové prodloužení, které se hraje systémem náhlá smrt.
60:26
60:01
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme prodloužení.
60:00
59:34
Půlminuta hry zbývá, domácí jsou v útočném pásmu.
59:12
Daniil Apalkov vypálil od modré čáry, ale branku minul!
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40
Přesilovka Lokomotivu, domácí tak mají jedinečnou možnost získat vedení v závěru zápasu.
58:26
Oddechový čas pro domácí.
58:26
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Roman Rukavišnikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
58:04
Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:46
V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, ani jeden celek nechce chybovat.
57:00
Další minuta hry je pryč, akce domácích končí postavením mimo hru.
56:23
Pavel Kraskovskij to zkoušel při vlastním oslabení, ale jeho střelecký pokus byl rychle zablokovaný.
56:00
Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, stav je vyrovnaný, nyní neuspěl svou dobrou střelou Jevgenij Ketov.
55:10
Petrohrad se snaží hrát aktivně, tlačí se do útočného pásma, kde také kombinuje. Následně se ale hosté vlastní chybou připravili o útočné pásmo.
54:47
Přesilovou hru mají k dispozici hosté, tu předchozí dokázali proměnit. Uspějí i nyní?
54:38
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min., vysoká hůl).
51:59
Hostující celek díky trpělivé hře vyrovnává. Střelu od modré čáry, kterou vyslal Anton Bělov dokázal skvěle a pohotově dorazit za brankovou čáru NIKITA GUSEV. Asistence: Anton Bělov a Vadim Šipačov.
51:30
Brankář domácích si dokázal poradit se zakončením hostujícího hráče. Mnoho toho gólman Alexandr Sudnicin neviděl, ale i tak dokázal zasáhnout.
50:28
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hrubost).
50:28
50:00
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min. pro hráčskou lavici, hození hole nebo předmětu + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
49:51
Ilja Kablukov zakončil rychlou akci Petrohradu, brankář Alexandr Sudnicin byl pozorný a nenechal se překonat.
48:51
Domácí hráči hrají velmi dobře takticky, drží jednobrankový náskok, nikam se neženou. Před vlastní brankou si počínají zodpovědně.
48:23
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Hraje se v neutrální zóně.
47:20
Lokomotiv nyní propadl v útočném pásmu a nestačil se vrátit nikdo z domácích. Následně skvěle zasáhl brankář Alexandr Sudnicin.
46:38
Domácí hokejisté se nyní usadili v útočném pásmu a snaží se vytvořit si gólovou pozici, Petri Kontiola neuspěl v předbrankovém prostoru.
46:06
Maxime Talbot dostal hodně prostoru pro zakončení, jeho ránu kryje Igor Šesťorkin.
45:05
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Nyní však musel zasahovat domácí brankář po střele Rykova.
43:50
Lokomotiv se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, akci vedl Maxime Talbot. Jeho pas do předbrankového prostoru byl nepřesný. Následně Petrohrad vyhodil přes všechny čáry.
42:30
Alexandr Barabanov spěchal za kotoučem, který jeho spoluhráč nahodil do útočného pásma. Souboj o puk nakonec vyhrál domácí hráč.
42:02
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména ve středním pásmu.
40:37
Zápas pokračuje třetí třetinou, do které si domácí přinášejí jednobrankové vedení.
40:01
Ve druhé třetině jsme mnoho šancí neviděli, stav zápasu je stále příznivější a domácí vedou o gól.
40:00
39:59
Už se nic nestane.
39:00
To už běží poslední minuta hry ve druhé třetině, Anton Bělov má kotouč v útočném pásmu, ale jeho pas byl nepřesný.
38:59
38:14
Ještě polovina přesilové hry zbývá. Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí obrana drží hru daleko od své branky, hosté se nemohou stabilně usadit v pásmu.
37:25
Početní výhoda SKA pokračuje dál. Další buly v útočném pásmu, následně si domácí brankář poradil s nepovedenou střelou od modré.
37:00
Přesilovou hru si zahrají hostující hokejisté, kteří mají šanci na vyrovnání. Vhazovat se bude před brankou domácích.
36:59
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., vysoká hůl).
36:59
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, bude se vylučovat.
36:10
Nikita Gusev se probojoval po pěkné akci do útočného pásma, klička na posledního obránce nebyla úspěšná, Petrohrad tak přichází o šanci i útočné pásmo.
35:44
Hostující celek se marně snaží o vyrovnání, domácí defenziva hraje výborně a drží jednobrankový náskok.
35:02
Domácí Daniil Apalkov výborně zastavil soupeře. Jevgenij Ketov se nemohl přes blok hráče Lokomotivu probojovat do zakončení.
33:58
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Do velké šance se dostal domácí obránce Vladislav Gavrikov, jehož rána jen o malý kousek minula branku.
32:39
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jarno Koskiranta – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Pašnin – 2 min., faul kolenem).
32:39
32:20
Lokomotiv se musí bránit tlaku soupeře, SKA hrají aktivně, jsou nastěhovaní před brankou.
31:35
Mnoho šancí není k vidění, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Sledujeme klidnější pasáž hry.
31:00
Petrohrad kombinuje před vlastní brankou, nemůže se ale stabilněji dostat do útočného pásma.
29:17
Po bitce před brankou domácích uvidíme přesilovou hru hostů.
29:17
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hrubost + 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Rykov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Chochlačjov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 5 min., bitka).
29:17
29:17
29:17
29:17
29:17
29:00
Lokomotiv je střelecky aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
28:40
Andrej Loktionov se probojoval do brejkové situace, ale nedokázal přesněji zakončit.
27:17
Jevgenij Dadonov se probojoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář hostujícího celku poradit.
26:45
Přesilovou hru hraje hostující celek, který tak může vyrovnat. Zatím si obrana Lokomotivu počíná zodpovědně.
26:32
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., podražení).
26:32
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
25:45
Daniil Apalkov vedl domácí útočnou akci, do zakončení se dostal Alexandr Kadějkin. S jeho pokusem si poradil brankář SKA.
24:36
Jevgenij Dadonov se probojoval do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Buly před brankou domácích.
24:00
Ilja Kovalčuk vedl protiakci, po které přenechal puk spoluhráči, ten ovšem neuspěl.
23:30
Denis Mosaljov se probojoval do útočného pásma, byl ale tísněn obráncem, a tak nedokázal důrazněji zakončit.
23:11
Domácí hokejisté odehráli jen na icing, vhazovat se bude před brankou Lokomotivu.
21:50
Igor Šesťorkin musel zasahovat, jeho spoluhráči nedokázali domácí hráče zastavit, a tak musel brankář ukázat své umění.
21:37
Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene.
20:07
Jako první musel zasahovat brankář domácích, hosté se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale neuspěli.
20:01
Po první třetině mohou být spokojenější hokejisté Lokomotivu, kteří vedou o jednu branku. Po pěkné akci se prosadil Pavel Kraskovskij.
20:00
19:40
Hraje se ve středním pásmu, tam hra také končí.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:12
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Kadějkin – 2 min., vysoká hůl + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Bělov – 2 min., hrubost).
18:12
18:00
Hostující tým střídá brankáře, Mikko Koskinen se při zákroku zranil, do branky tak přichází Igor Šesťorkin.
17:10
Jaroslavl právě vstřelila branku!
K obrovské radosti fanoušků se domácí dostávají do vedení. Krásnou akcí zakončenou výbornou bekhendovou střelou se prosazuje PAVEL KRASKOVSKIJ. Bez asistence.
17:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
16:06
Arťom Zub má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů. Mnoho se nepřerušuje, sledujeme rychlý plynulý hokej.
15:01
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, více ze hry mají Petrohradu, ale nemohou se dostat do lepší střelecké pozice.
14:05
Domácí se těžko dostávají do útočného pásma, brankář SKA mnoho práce nemá.
13:42
Pavel Kraskovskij výborně tečoval střelecký pokus spoluhráče. Jeho teč jen o malý kousek minula branku.
13:18
Alexandr Chochlačjov hlídkoval před brankou, kotouč se k němu dostal, ale hostující hráč jej nedokázal poslat přesně.
13:10
Alexandr Sudnicin skvěle vychytal Nikolaje Prochorkina, který si výborně vybruslil před branku, jeho ránu tak tak zastavil brankář.
12:54
Lokomotiv se musí bránit tlaku soupeře, hostující hráči jsou nyní lepší. Těží z dobrého pohybu.
12:25
Hosté se pokoušeli dostat do útočného pásma, Jegor Rykov si jako obránce sjel hodně hluboko, ale nedokázal vybojovat puk.
12:02
Znovu pohotový zákrok hostujícího brankáře, komerční přestávka.
11:55
Daniil Apalkov byl blízko skórování, ale jeho rána výborně zastavil brankář Petrohradu.
11:30
Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
10:52
Hra je přerušena, kotouč se dostal mimo hrací plochu. Buly před brankou SKA.
10:30
Jaroslavl hraje přesilovou hru výborně, do střelecké pozice se dostal Brandon Kozun, jeho rána byla zablokovaná, neujala se ani dorážka.
09:15
Přesilovou hru nyní mají k dispozici domácí, kteří se snaží něco vymyslet před brankou soupeře. Petrohrad však vyhazuje přes všechny čáry.
09:07
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jarno Koskiranta – 2 min., držení protihráče).
08:42
Pavel Koledov se dostal za svou branku, kde čeká na dostřídání spoluhráčů, ani jeden se nikam nežene.
08:07
Hra je přerušena, mnoho zajímavých momentů k vidění není, následovat bude komerční přestávka.
07:36
Brandon Kozun se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus byl však tečovaný. I tak si gólman poradil.
06:27
V hledišti je atmosféra výborná, na zápase jsou také trumpetisté, kteří věrně doprovázejí domácí hokejisty v cestě za výhrou.
05:56
Hosté se dostali do útočného pásma, kde se snaží něco vymyslet. Zatím je ale domácí obrana pozorná.
04:45
Domácí brankář musel přidržet kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:57
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
03:20
Hra je přerušena, kotouč vylétl z hrací plochy. Buly ve středním pásmu.
02:43
Alexandr Chochlačjov se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si brankář domácích dokázal poradit.
02:18
02:06
Mnoho času už z přesilovky domácích nezbývá. Hosté se brání velmi dobře.
01:47
SKA vyhazuje přes všechny čáry, elitní přesilovková formace střídá.
01:17
Brandon Kozun byl volný před brankou, přihrávka napříč brankovištěm na něj neprošla.
00:21
Domácí hokejisté mají přesilovou hru, mohou se tak dostat do velké šance. Hosté zatím velmi dobře brání, Andrej Zubarev posílá puk přes všechny čáry.
00:18
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., vysoká hůl).
00:01
Dnešní utkání sleduje 9 000 diváků.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Krasotkin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Koledov – Kontiola, Kozun, Talbot – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Kadějkin, Apalkov, Mosaljov – E. Galimov, Lugin, Averin – Loktionov.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – A. Bělov, Rukavišnikov, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Zub, Rykov – Kovalčuk, Koskiranta, Ketov – Šipačov, Dadonov, N. Gusev – Širokov, S. Plotnikov, Prochorkin – Barabanov, Děrgačjov, Kablukov – Chochlačjov.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Šalagin, Šišlo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lokomotiv Jaroslavl a SKA Petrohrad. Úvodní zápas série přinesl drama, který rozhodl v prodloužení v čase 75:51 Patrik Hersley. První zápas vyhrál Petrohrad. I druhý duel na svém ledě Petrohrad zvládl. SKA vede 2:0 v série, která se nyní přesouvá na led týmu Lokomotiv Jaroslavl.