Ode mě je to již vše. Za pozornost děkuje Jiří Sameš. Hezký zbytek dne a těším se u dalšího onlajnu!
Třetí utkání série mezi Avangardem Omsk a Admiralem Vladivostok je naplánováno na neděli, 26. února.

Avangard Omsk – Admiral Vladivostok 2:0
Druhé utkání osmifinále mezi Avangardem Omsk a Admiralem Vladivostok skončilo. Padlo v něm celkem 9 gólů a domácí Omsk v něm vítězí poměrem 6:3. Vítěznou branku zaznamenal v 44. minutě při přesilové hře Mikhail Grigorjev.
59:44
Bobkov si připsal ještě výborný zákrok proti jednomu z domácích útočníků! Na dnešní utkání už to ale nemá vůbec žádný vliv.
59:35
Oba celky v plném počtu.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty zápasu, o jeho osudu je dnes už rozhodnuto.
57:36
Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
57:35
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vitalij Meňšikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Michail Fisenko – 2 min., hrubost).
57:35
57:35
Admiral v postavení mimo hru.
56:57
Sobotka se řítil z pravé strany na Bobkova, ten vyráží pravým betonem!
56:49
Střela Žafjarova, Furch připraven. Vhazování v obranném pásmu Omsku.
56:10
Furch přerušuje hru, vhazovat se bude v po jeho pravici. Mezitím fanošuci v Omsk Areně vytváří mexickou vlnu.
55:30
Zakázané uvolnění domácích.
55:21
Ofsajd Avangardu, vhazování ve středním pásmu.
55:00
Avangard právě vstřelil branku!
A Avangard přidává další branku! Podruhé v zápase se prosazuje MIKHAIL JUNKOV, který se objevil na levé straně zcela osamocen a překonává Bobkova blafákem do bekhendu. Asistence: Jonas Ahnelöv.
54:31
Zatím to tak nevypadá, domácí Avangard je nyní po většinu času více na kotouči.
53:30
Zvládne ještě Admiral nějak zareagovat?
52:27
Tkačjovova střela zblokována jedním z domácích beků.
51:07
A přichází trest! Omsk se dostává do dvoubrankového vedení. Michejev poslal kotouč před branku, kam si najel obránce JONAS AHNELÖV. Bobkov PŘEKONÁN POPÁTE, 5:3 pro Avangard. Asistence: Ilja Michejev.
49:40
Admiralu se početní výhoda vůbec nepovedla, na Furcha ani nevyslal žádnou střelu.
49:38
48:39
Vladivostoku se zatím početní výhoda nedaří dle představ, začíná druhá minuta Pestuškova trestu.
47:38
Dokáže Admiral při přesilové hře srovnat skóre?
47:38
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Pestuško – 2 min., podražení).
47:26
Gustafsson nahazuje kotouč do útočného pásma svého týmu.
46:26
Dnešní utkání sleduje 9 970 diváků.
46:26
Po střele Bartulise a zákroku Furcha, následuje reklamní přestávka.
46:03
Rána Kazakova skončila po bloku jednoho z hráčů Omsku v ochranné síti. Vhazování po levici Furcha.
45:13
Nyní se vhazovalo ve středním pásmu, domácí na kotouči.
44:54
Střela Barbaševa mimo Furchovu klec. Vhazovat se bude však bude v obranném pásmu Avangardu.
43:04
Domácí využívají třetí přesilovou hru v utkání! Sobotka našel křižnou přihrávkou MIKHAILA GRIGORJEVA a ten střelou z první překonává Bobkova. Asistence: Vladimír Sobotka.
42:48
Rána Medveděva od modré zblokována, zlomila hůl jednoho z hráčů Admiralu.
42:10
Dokáží domácí tuto početní převahu zhodnotit?
42:08
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Sigarjov – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
42:08
Na zemi zůstává ležet Chochrjakov, Admiral půjde do oslabení.
41:22
Bobkov přikryl kotouč před dojíždějícím Zubovem. Vhazovat se bude v obranném pásmu Admiralu.

Trestné minuty: Omsk – 16, Vladivostok – 30
Skončila nám na branky bohatá druhá perioda utkání mezi Avangardem Omsk a Admiralem Vladivostok. Hrál se velmi atraktivní hokej, který musel diváka bavit. Ve 23. minutě při přesilové hře srovnal skóre na 2:2 bek Avangardu Jevgenij Medveděv. O 3 minuty později poslal Admiral zpět do vedení útočník Maxim Kazakov, který výborně vyřešil samostatný únik. Krátce po polovině druhé třetině však znovu vyrovnal při početní převaze nejproduktivnější hráč Omsku v základní části Nikolaj Lemťugov. Oba týmy odchází do šaten za vyrovnaného stavu 3:3.
40:00
39:15
Zakázané uvolnění Admiralu.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:24
Střelu Junkova z levé strany Bobkov kryje. Hra přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
38:05
Ahnelöv byl podražen ve středním pásmu, rozhodčí však zůstávají klidní.
37:28
Střela Martynova zablokována mimo branku brankáře Admiralu.
36:30
Pokus Kučerjavenka byl zablokován a skončil v ochranné síti. Vhazování v obranném pásmu Vladivostoku.
35:05
Rána Ahnelöva zblokována, Bobkov zasahovat nemusel.
34:35
Střela Medveděva od modré, Bobkov vyráží.
34:02
Vhazováno po pravici Dominika Furcha.
33:32
Po další reklamní přestávce se vhazuje ve středním pásmu.
32:58
Chochrjakov se zkoušel protlačit do další příležitosti Omsku. Obrana Admiralu byla však pozorná a Bobkov byl tak bez práce.
32:05
30:59
Bobkov si připsal další zákrok po teči Lemťugova. Vhazovat se bude po levici brankáře Admiralu.
30:21
Vhazovalo se ve středním pásmu.
30:03
Lavička Admiralu dostává trest 2+10. Trest odsedí Andrej Sigarjov.
30:03
30:03
Trenér Admiralu byl vykázán ze střídačky za nesportovní chování! Avangard tak bude mít k dispozici další přesilovou hru!
30:03
A je znovu vyrovnáno! Sobotka našel krásnou přihrávkou v prostoru mezikruží NIKOLAJE LEMŤUGOVA a ten vymetl horní růžek Bobkovovy klece. Asistence: Vladimír Sobotka, Erik Gustafsson.
29:20
Domácí se usazují v útočném pásmu jen na chvíli, Admiral se zatím dobře brání.
28:23
Další přesilová hra pro Avangard Omsk!
28:23
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – 2 min., podražení).
27:52
Po ní se vhazovalo v obranném pásmu Avangardu.
27:50
V Omsk Areně probíhá reklamní přestávka.
27:32
Zakázané uvolnění Admiralu se nepíská, Gustafsson tak musí hrát kotouč.
27:05
Vhazování po levici Igora Bobkova.
25:57
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Do vedení se však znovu dostávají hosté z Vladivostoku! MAXIM KAZAKOV obdržel přihrávku od Krasnoslobodceva a dostal se do samostatného únika. Furcha překonal blafákem do bekhendu. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev.
25:39
25:28
Domácí fanoušci si přejí další branku v Bobkovově síti.
23:39
Nakonec je z toho tedy další přesilová hra pro Omsk!
23:39
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Zubov – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jonathon Blum – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
23:39
23:39
Do rozmíšky se navíc dostali útočník Avangardu Ilja Zubov a obránce Admiralu Jonathon Blum. Oba si tak půjdou sednout na trestnou lavici.
23:39
Ofsajd Admiralu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
22:06
Teď už se ale domácí prosazují! Od modré pálil Jevgenij MEDVEDĚV a jeho projektil skončil v pravém růžku Bobkovovy branky. Máme tak vyrovnáno! Asistence: Jegor Martynov, Valentin Pjanov.
21:30
Střela Martynova mimo. Avangard pokračuje v tlaku.
21:05
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:35
Domácí kombinují v útočném pásmu.
20:01
Oba týmy se vrací na ledovou plochu, druhá třetině tak bude moci za malou chvíli začít. Jste připraveni?

Využití přesilové hry: Omsk – 0/0, Vladivostok – 2/2
Je za námi první třetina druhého osmifinále východní konference mezi Avangradem Omsk a Admiralem Vladivostok. První branku vstřelil v 16. minutě při vlastním oslabení útočník Avangardu Mikhail Juňkov. Odpověď však byla rychlá! Při končící přesilové hře Admiralu se prosadil Arťom Zemčjonok. Hosté zhodnotili také svou druhou přesilovou hru. Pouhých 35 vteřin před koncem první třetiny se tečí prosadil Vadim Krasnoslobodcev. Do šaten tak mohou odcházet spokojenější hráči Vladivostoku, kteří vedou po první dvacetiminutovce 2:1.
20:00
19:25
Také tuto početní výhodu Admiral využívá! Od modré střílel Alexandrov a jeho pokus ještě tečoval VADIM KRASNOSLOBODCEV. Furch byl bezmocný. Asistence: Oskars Bartulis, Viktor Alexandrov.
19:01
Byla ohlášena poslední minuta první periody.
18:55
Omsk se osvobozuje.
18:49
Furch kryje střelu Bartulise. Vhazovat se bude po levici brankáře domácího celku.
18:00
Druhá přesilová hra pro Admiral. Dokáží využít u zhodnotitpřevahu?
17:39
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Anton Burdasov – 2 min., vysoká hůl).
16:52
V závěru přesilové hry se Admiralu podařilo srovnat skóre! Střelu Bartulise ještě Furch vyrazil, ale na následnou dorážku ARŤOMA ZEMČJONOKA už byl krátký. Asistence: Oskars Bartulis, Mikhail Fisenko.
15:57
Začíná druhá minuta trestu Vladimíra Sobotky.
15:04
Domácí otevírají skóre při vlastním oslabení! MIKHAIL JUŇKOV se ocitl v samostatném úniku a přízemní střelou překonává Bobkova. Bez asistence.
14:56
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vladimír Sobotka – 2 min., nedovolené bránění brankáři + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
14:27
Koněv nahodil kotouč do útočného pásma Vladivostoku, u něhož byli však dříve domácí hokejisté.
13:52
Na druhé straně střílel od modré Bartulis, Furch musel být pozorný. Na řadě je další reklamní přestávka.
13:01
Střela Gustafssona zablokována, Bobkov tak tentokrát zasahovat nemusel.
11:57
Sobotka prověřil Bobkova, ten byl ale opět na svém místě.
10:43
Omsku se nevydařil přechod od útočného pásma. K puku se tak dostávají hosté.
09:53
Vhazuje se ve středním pásmu.
09:17
Junkov vyzkoušel Bobkova, ten byl připraven.
09:09
Zakázané uvolnění Avangardu, vhazovat se bude po pravici Furcha.
08:00
Vhazovalo se ve středním pásmu, domácí na kotouči.
07:36
V dobré šanci se ocitl Sabolič. Jeho střela však minula Furchovu branku.
06:50
Po ní se vhazovalo po levici českého brankáře ve službách Avangardu. Domácí úspěšní na vhazování a mohou tak vyvézt kotouč ze svého obranného pásma.
06:48
Furch ponechal kotouč ve své lapačce a přerušuje hru. Následuje reklamní přestávka.
05:09
Pestuško si nabruslil do mezikruží a ocitl se tak v dobré příležitosti! Jeho střela však šla přímo do náručí Bobkova.
04:48
Wright nahodil puk do útočného pásma, Furch jej přikryl a vhazovat se tak bude v obranném pásmu Avangardu.
03:40
Střela Krasnoslobodceva byla zablokována jedním z domácích beků a skončila v ochranné síti.
03:33
Sobotka nenašel svého spoluhráče a dopředu mohou vyrazit hosté z Vladivostoku.
03:00
Z pravé strany střílel Martinov, Bobkov byl pozorný a přerušuje hru. Vhazování po jeho levici.
01:47
Také Bobkov si už připsal první zákrok v utkání.