KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : CSKA Moskva - 19. dubna 2019   18:30

12:51' Šumakov (Šilin) • 17:11' Franson (Jemelin, Beck)
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Stav série: (0:4)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
23:47' Kaprizov  (Světlakov) • 57:12' Okulov  (Al. Popov) • 77:44' Mamin  (Dahlbeck, M. Robinson)
OMSK
Olenin, Gašilov – Černyšijov, Sivov
Balašicha Arena
5543 diváků
CSKA Moskva

Děkuji za pozornost a sledování KHL.
CSKA Moskva se stává mistrem KHL pro sezónu 2018-2019, získává Gagarinův pohár. Hráči se svými fanoušky a rodinami budou slavit dlouho do noci. Omsk prožil dobrou sezónu, propracoval se až do finále, ve kterém však neuspěl.
Právě teď už jsou oceňovaní hráči CSKA Moskva.
Na hrací plochu přicházejí hostesky, které budou předávat medaile za druhé místo týmu Omsku.
Nyní budou oceněni sudí posledního finále, tedy pánové Olenin, Gašilov, Černyšjov a Sivov.
Igor Bobkov a Ilja Sorokin přebírají cenu pro nejlepší hráče utkání.
Domácí hokejisté pochopitelně děkují svým fanouškům za podporu během celého ligového ročníku 2018-2019, tým Omsku odvedl pořádný kus práce. Jeho cesta však končí pod vrcholem.
Avangard Omsk sice vedl v tomto zápase o dvě branky, ale ve druhé a třetí třetině dokázalo CSKA Moskva srovnat a obrat ve skóre dokonalo v prodloužení.
77:44'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
77:44'
CSKA právě vstřelilo branku!
Gól, je konec, je hotovo. Šampionem KHL pro sezónu 2018-2019 se stává díky teči MAXIMA MAMINA tým CSKA Moskva. Asistence: Klas Dahlbeck a Mat Robinson.
76:34'
Moskva rozehrává od své branky, Kirill Kaprizov dostal kotouč do útočného pásma. Tam však dlouho nebyl.
76:13'
75:56'
Taylor Beck znovu zakončoval nepřesně, puk je v ochranné sítí nad brankou. Buly v útočném pásmu Omsku.
75:40'
Sergej Šumakov pálil nad branku, následně Taylor Beck minul branku.
75:26'
Oddechový čas pro domácí.
75:22'
Hostující celek se musí bránit. Následnou ránu Fransona od modré čáry snadno viděl a zastavil Ilja Sorokin.
74:21'
Přesilovku si nyní vyzkouší také domácí komando.
74:13'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Kaprizov – 2 min., sekání).
73:04'
Moskva se usadila v útočném pásmu, rána od modré čáry byla nedůrazná.
72:28'
Ville Pokka velmi dobře pálil jako bek od modré čáry, jeho projektil zblokoval jeden z hráčů CSKA.
72:03'
Zakázané uvolnění se nepíská, jeden z domácích beků musí hrát.
71:12'
Omsk už v pěti hráčích otáčí směr hry.
71:02'
70:45'
Zdá se, že domácí celek oslabení zvládne.
70:30'
Ránu od modré čáry snadno zastavil brankář Omsku, jeho spoluhráči následně vyhodili.
69:41'
Omsk vyhazuje přes všechny čáry a střídá.
69:25'
Michail Grigorenko pálil v přesilovce, jeho ránu vyrazil domácí brankář do ochranné sítě nad brankou.
69:03'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Denis Zernov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
69:03'
Omsk vyhodil jen na icing. Buly v jeho obranném pásmu.
68:36'
Ville Pokka rozehrává ze svého obranného pásma. Následně puk získal Michail Grigorenko, jehož projektil byl nepřesný.
68:05'
Konstantin Okulov rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Po delším střídání jdou hostující hokejisté střídat.
67:40'
CSKA Moskva se dostala do útoku, její pokus o zakončení byl nepovedený.
67:00'
Avangard se usadil v útočném pásmu, svou převahu však k výraznější střele využít nedokázal.
66:22'
Stále marně čekáme na nějakou výraznější šanci v nastaveném čase. Hraje se hodně opatrně.
65:44'
Hraje se v obranném pásmu hostujícího celku, který vyhazuje přes všechny čáry.
63:51'
Domácí brankář si se snadnou střelou soupeře dokázal poradit.
63:12'
Na výraznější šanci v prodloužení zatím čekáme. Hraje se hodně opatrně, ani jeden celek nechce chybovat.
62:34'
Nyní to zkoušel Omsk, který se ale dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
61:43'
Jevgenij Medveděv pálil z velké dálky, hostující Ilja Sorokin kryje kotouč.
61:11'
Moskva začala prodloužení aktivněji, snaží se co nejrychleji dostat hru do útočného pásma. Domácí obrana má plné ruce práce.
60:51'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
60:20'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
Dnešní utkání sleduje 5543 diváků.
60:01'
Začalo prodloužení, hraje se pět na pět.
60:01'
Hostující celek v samotném závěru třetí třetiny dokázal srovnat, stav je tedy 2:2. a nás poprvé ve finálové série čeká extra hokej, tedy prodloužení.
60:00'
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:25'
Igor Bobkov nyní své spoluhráče zachránil od inkasování další branky. Předvedl skvělý zákrok.
57:57'
Domácí se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
57:38'
Kirill Semjonov se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána nebyla vůbec přesná.
57:12'
Domácí celek měl několikrát kotouč na hokejce, jenže nedokázal vyhodit. Puk získal hostující KONSTANTIN OKULOV, jehož projektil propadl brankáři ke vzdálenější tyčce, a tak je srovnáno. Asistence: Alexandr Popov.
56:00'
Poslední minuty hraje hostující celek jednoznačně lépe, má převahu, ovšem vyrovnat se zatím nepodařilo. Domácí jsou pod silným tlakem.
55:20'
Obrana Omsku si nyní dokázala poradit se střelou z kruhu i následným pokusem od modré čáry.
54:56'
Poněkud zbrkle hrající CSKA se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se bude pět minut před koncem třetí třetiny ve středním pásmu.
54:06'
Moskva rozehrává od své branky, pokouší se dostat co nejrychleji do útočného pásma. Jeden z hráčů CSKA špatně zakončil, obrana vyhodila na icing.
53:31'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o gól, což znamená, že by za tohoto stavu oddálil konec série.
53:12'
Přesilovku Moskva proměnit nedokázala. Komerční přestávka.
52:34'
Ilja Michejev dostal při vlastním oslabení kotouč daleko od své branky až do útočného pásma.
52:10'
Kirill Kaprizov to zkoušel bekhendem, ale byl odtalčen z dobré střelecké pozice, navíc tam už byl bek, který byl střelu zblokoval.
51:35'
Hodně přihrávek málo střelby, Michail Grigorenko se svými spoluhráči hluboko v útočném pásmu.
51:20'
CSKA kombinuje v útočném pásmu, pokouší se vyrovnat.
51:13'
Alexej Jemelin zblokoval Grigorenkovu střelu. Puk to trefil to obličeje. Snad bude v pořádku domácí bek.
50:58'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Viktor Stålberg – 2 min., vražení na hrazení).
50:15'
Semjon Košelev výborně tečoval kotouč před moskevskou brankou, ale gólman si dokázal poradit.
48:26'
Avangard hraje pasivně, kotouč se odrazil od jednoho z beků před jeho branku, a pak puk už zvládla obrana dostat do bezpečí.
47:55'
Komerční přestávka.
47:30'
CSKA hraje velmi aktivně, kotouč po střele od modré čáry kryje brankář kotouč.
46:50'
Kirill Kaprizov hledal spoluhráče před brankou, Konstantin Okulov zkoušel tečovat kotouč, který však končí mimo.
46:30'
Dobrá rána od modré čáry v přesilovce byla nepřesná.
45:53'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ville Pokka – 2 min., podrážení).
45:40'
Domácí celek fauloval, přesilovka pro Moskvu.
45:08'
Maxim Mamin tečoval kotouč před brankou, následně je hra přerušená. Buly ve středním pásmu.
44:11'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
43:40'
Hra se nyní bez výraznějších střeleckých příležitostí přelévá ze strany na stranu.
42:32'
Hokejisté z hlavního ruského města hrají aktivněji, Mat Robinson tečoval kotouč před brankou, ale puk končí mimo.
41:53'
Avangard působí nyní hodně ustrašeně, následně Kirill Kaprizov vedl protiakci.
41:13'
Maxim Šalunov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil vyrazil brankář Omsku před branku, a pak už hrála obrana.
41:00'
Velmi aktivně hraje hostující celek v úvodu třetí třetiny.
40:30'
CSKA se dostalo do útočného pásma, ovšem přihrávka před branku byla nepřesná. Následně Nikita Rtiščev rozehrává od své branky.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, hostující celek se dokázal prosadit a náskok domácího celku je nyní jednobrankový.
40:00'
39:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, Omsk se nastěhoval do útočného pásma. Sergej Širokov pálil nepřesně.
38:42'
Hostující Maxim Šalunov se dostal do střelecké pozice, jeho ránu vyrazil domácí brankář.
36:40'
CSKA Moskva hraje aktivně, domácí se musí bránit.
36:14'
Hostující celek hraje aktivně, dostal se do útočného pásma, domácí ovšem vyhazují.
35:15'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexandr Popov – 2 min., podrážení).
35:06'
Domácí hráči střídají, následně se bude přerušovat a vylučovat.
34:34'
CSKA se propracovalo do útočného pásma, kde se vynutilo faul. Moskva bude hrát přesilovku.
31:35'
29:52'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší zatím marně něco vymyslet.
28:10'
Kirill Semjonov kombinuje v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
27:00'
Sedm minut hry je pryč ze druhé třetiny, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek rozehrává od své branky. Následně se píská icing.
26:34'
25:20'
Alexandr Romanov rozehrává od své branky, následně ale o puk přišel, a tak hrají domácí.
24:34'
Domácí celek se pokouší co nejrychleji vstřelit další branku a navýšit také své vedení. Moskva se musí bránit.
23:47'
Moskva dává gól, po vyhraném vhazování se ke střele dostal KIRILL KAPRIZOV a prostřelil brankáře. Asistence: Andrej Světlakov.
23:41'
Maxim Šalunov obkroužil branku, a pak vypálil. Kotouč kryje Igor Bobkov.
23:13'
CSKA Moskva hraje aktivně, domácí celek se musí bránit, Andrej Stas rozehrává od své branky.
23:10'
Domácí celek nyní hraje aktivněji, Sergej Širokov se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankář Ilja Sorokin byl připravený.
22:47'
Michail Grigorenko pálil z dobré pozice, brankář domácího celku byl připravený.
21:31'
Kirill Kaprizov se dostal do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
20:30'
Sledujeme spíše hru ve středním pásmu. Moskva prohrává o dvě branky a musí výrazně zlepšit hru.
20:01'
Zápas pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině vede k velké radosti domácího publika Omsk o dvě branky, a tak to vypadá, že bude tato série ještě pokračovat. Moskva musí zlepšit úplně všechno, aby se vrátila do zápasu. Gagarinův pohár je pochopitelně v aréně, nicméně podle aktuálního stavu se dnes předávat zatím nebude.
20:00'
19:50'
18:51'
V poklidném tempu se dohrává třetina, Alexej Jemelin rozehrává od své branky.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:11'
Avangard právě vstřelil branku!
Při hře čtyři na čtyři přidává domácí celek další branku, vede o dvě branky, a dělá maximum pro prodloužení série. Odražený kotouč do brány dostal CODY FRANSON. Asistence: Alexej Jemelin a Taylor Beck.
16:55'
Alexej Jemelin se dostal ke střele, jeho projektil byl zblokovaný. Následná rána byla nepřesná.
16:08'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mat Robinson – 2 min., hrubost).
15:40'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Ville Pokka rozehrává od své branky, kotouč dostal do útočného pásma. Následnou ránu kryje brankář.
15:15'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Šumakov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
14:43'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Anton Slepyšev – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, kopnutí). Trest odpyká Nikita Rtiščev.
14:15'
Hraje se spíše ve středním pásmu, Linden Vey se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Omsku byla pozorná.
12:51'
Čekání Omsku na gól Omsku je u konce, domácí dávají branku, kterou posvětil i videorozhodčí. SERGEJ ŠUMAKOV z ostré pozice dostal kotouč do brány,a tak Omsk vede. Asistence: Oleg Šilin.
12:40'
Sergej Širokov pálil z první, jeho projektil tak tak vyrazil gólman.
12:04'
Ilja Sorokin podržel své spoluhráče a dokázal kotouč udržet před brankovou čárou.
11:55'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Linden Vey – 2 min., hákování).
11:16'
Domácí rozehrávají od své branky, čekají na dostřídání hráčů.
10:26'
Pavel Karnauchov to zkoušel individuálně, ale jeho projektil kryje brankář. Puk vyrazil do rohu hrací plochy.
09:50'
Sledujeme klidnější pasáž hry, puk je sice v obranném pásmu Moskvy, ale domácí Omsk se nemůže propracovat do výraznějších šancí.
09:03'
Hostující celek se dostal do střelecké pozice, kotouč kryje brankář Omsku.
08:13'
Hostující celek oslabení zvládl.
07:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Ilja Michejev pálil z ostré pozice, jeho ránu viděl a snadno zastavil brankář.
06:50'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Taylor Beck se dostal do dobré střelecké pozice. Ilja Sorokin kryje ránu soupeře.
06:07'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., faul kolenem).
05:35'
Ilja Michejev pálil z dobré pozice, Ilja Sorokin kryje kotouč.
05:27'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme.
04:36'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Alexandr Popov zkoušel vyslat kolmici před branku, kde byl spoluhráč. Přihrávka byla zblokovaná.
04:00'
Hostující celek špatně rozehrál, a tak se píská icing. Vhazovat se tak bude před brankou Sorokina.
03:00'
Ansel Galimov vedl protiakci, ale jeho projektil byl nepovedený. Ilja Sorokin kryje kotouč po střele jednoho z hráčů Omsku.
02:20'
Hosté se usadili v útočném pásmu, hrají výrazně aktivněji. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Dva dobré zákroky si připsal brankář.
01:44'
Maxim Čudinov rozehrává od své branky, následně pálil Semjon Košelev. Jeho rána byla zblokovaná.
00:42'
Hostující celek měl vekou šanci, Alexandr Jaremčuk pálil z dobré pozice jeho projektil tak tak vyrazil brankář Ilja Sorokin mimo branku.
00:12'
Čtvrté finále play-off KHL právě začalo.
00:01'

Avangard Omsk: Bobkov (Šilin) – Franson, J. Medveděv, Pokka, Jemelin, Čudinov, Pivcakin – Desharnais, Stålberg, Beck – Zernov, Širokov, I. Michejev – A. Galimov, Šumakov, K. Semjonov – Manukjan, Košelev, Stas – Jaremčuk, K. Petrov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov, Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov, Marčenko, A. Romanov – Slepyšev, Vey, Grigorenko – Andronov, P. Karnauchov, Mamin – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Tělegin, Rtiščev, Světlakov – Kaprizov..
Hokejisté Omsku mají velký problém a ten se jmenuje přesnost střelby. 125 minut, tedy dva zápasy a pět minut nedali gól. Hráči CSKA v případě výhry dnes slaví zisk Gagarinova poháru.
3. zápas
Avangard Omsk – CSKA Moskva 0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
I ve třetím zápase se gólů fanoušci dočkali až ve třetí třetině. Ve 44. minutě poslal Moskvu do vedení Andronov. Náskok svého celku pojistil v poslední minutě ránou do prázdné branky Grigorenko.
2. zápas
CSKA Moskva – Avangard Omsk 3:0
(0:0, 0:0, 3:0)
Vše podstatné ve druhém zápase se odehrálo v posledních šesti minutách. V 54. minutě se prosadil domácí Okulov. Do prázdné branky pak domácí výhru a vedení 2:0 v sérii Grigorenko a Andronov.
1. zápas
CSKA Moskva – Avangard Omsk 5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
Úvodní utkání se odehrálo v Moskvě a domácí celek vyhrál celkem jednoznačně 5:2. Utkání ozdobil domácí Michail Grigorenko hattrickem, díky kterému nasměroval svůj tým k první výhře.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V této finálové sérii proti sobě nastoupí Avangard Omsk a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.