KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Petrohrad - 7. března 2020   15:00

18:13' V. Lajunen (Byvalcev, Jeřábek) • 43:56' Makejev (Byvalcev)
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:0, 0:1)
Stav série: (0:4)
Petrohrad
Petrohrad
00:50' A. Bělov  (Bengtsson, Tkačjov) • 53:17' S. Plotnikov  (Kemppainen, Ketov) • 113:27' Bengtsson  (Burdasov, Tkačjov)
Vitaz
Kulakov, Judakov – Zacharenko, Sadivnikov
Ledovyj dvorec Viťaz
5500 diváků
Petrohrad

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas a celou sérii 4:0 a postupuje do další fáze play-off.

Domácí celek bojoval jak mohl o prodloužení série, ale nakonec na svého soupeře nestačil. Dlouhé prodloužení rozhodl v čase 113:27 Lukas Bengtsson.
113:27'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je konec, je hotovo. Hostující celek vyhrává a domácím končí sezóna. Rozhodl o tom LUKAS BENGTSSON, který uspěl ránou od modré čáry. Asistence: Anton Burdasov a Vladimir E. Tkačjov.
112:20'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Arťuchin – 2 min., nedovolené bránění).
111:48'
Další obrovská šance hostů, bekhendová rána končí nad. Vladimir E. Tkačjov (Petrohrad) pálil nad.
111:12'
Ivan Morozov (Petrohrad) měl na hokejce rozhodnutí, jeho rána však končí vedle branky.
110:27'
Petrohrad nedokázal vymyslet vůbec nic v útočném pásmu, naopak o něj přišel.
110:16'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Anton Burdasov mohl rozhodnout, blafák nedotáhl.
108:56'
Sudí nechávají hře drsnější průběh hry, nechtějí ovlivnit hru.
108:32'
Ilja Ježov (Viťaz) kryje kotouč, bude se vhazovat před brankou domácích. Hosté hrají nyní lépe.
107:52'
56:64, tak vypadá statistka střel na branku.
107:08'
Alexandr Jevsejenkov (Viťaz) rozehrává od své branky. Rychle se dostal do útočného pásma, ale nic vymyslet nedokázal.
106:47'
Hra je nyní přerušena.
106:33'
Rozehrávají domácí od své branky.
106:07'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí brankář raději přerušuje hru. Buly před jeho brankou. Maraton pokračuje dál.
104:36'
Anton Burdasov (Petrohrad) byl v dobré pozici, jeho projektil kryje brankář. Dorážku nepřipustila obrana.
103:42'
Pavel Černov (Viťaz) pálil z dobré pozice, jeho projektil končí nad brankou.
103:07'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, rána na branku byla sice dobrá, ale do míst, kde byl brankář.
101:33'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden klub se nikam nežene.
101:00'
Velký souboj pokračuje dál. Pokud vyhrají domácí, tak tato série pokračuje pátým zápasem. Pokud prohrají, sezóna pro ně končí.
100:01'
Třetí prodloužení právě začalo.
100:01'
Začalo třetí prodloužení.
Ani druhé prodloužení nerozhodlo, a tak za zhruba 13 minut začne prodloužení číslo tři. Šanci k vidění jsou, jen ta koncovka vázne.
100:00'
Druhé prodloužení skončilo.
99:20'
Denis Orlovič-Grudkov (Viťaz) vedl protiakci, ale prosadit se nedokázal.
98:51'
Domácí celek rozehrává od své branky, ale do střelecké pozice se nedostal.
98:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém prodloužení.
95:21'
Anton Burdasov (Petrohrad) to zkoušel individuálně, ale jeho rána z otočky byla hodně slabá.
94:45'
Domácí rozehrávají od své branky, snaží se co nejrychleji dostat hru do bezpečí.
94:09'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.
93:12'
Ilja Ježov (Viťaz) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
91:38'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nyní bezhlavě do zakončení nežene.
91:06'
Ilja Ježov (Viťaz) kryje ránu, kterou vyslal Alexandr Barabanov. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale brankář si dokázal poradit.
90:38'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.
90:12'
Kirill Marčenko (Petrohrad) pálil od modré čáry nad branku.
90:01'
Dostáváme se do druhé poloviny druhého prodloužení.
89:20'
Ivan Laričev (Viťaz) výborně tečoval kotouč před brankou, ale rána končí nad.
88:37'
Obrovská šance hostujícího celku. Jeden z hráčů udělal blafák, ale v rozhodující chvíli mu kotouč utekl.
88:14'
Buly před brankou hostujícího celku, Magnus Hellberg (Petrohrad) nechtěl rozehrávat.
87:34'
Další rána SKA končí nad.
87:02'
Vasilij Podkolzin to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Beci následně přišli o kotouč, a tak mohou hrát hosté.
86:33'
Petrohrad musel vyklidit útočné pásmo, a tak mohou hrát domácí hokejisté.
86:01'
Nyní se hra poněkud uklidnila, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
84:59'
Zakázané uvolnění přerušuje atraktivní pasáž hry, buly před brankou hostů.
84:06'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Oba kluby se snaží rozhodnout.
83:33'
Jevgenij Arťuchin se řítil v brejku, ale trefil jen brankáře soupeře. Obrovskou šanci domácí neproměnili.
83:00'
Obrovská šance hostů. Jeden z hráčů trefil brankovou konstrukci.
82:38'
Ilja Ježov (Viťaz) kryje kotouč po střele soupeře. Kirill Marčenko (Petrohrad) zakončoval.
82:04'
Alexandr Jevsejenkov (Viťaz) rozehrával od své branky, následně ale neměl komu, a tak vrátil hru do své třetiny. Nakonec je z toho icing Moskevské oblasti.
81:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
80:40'
Hostující celek byl před brankou, ale prosadit se nedokázal.
80:02'
Pokud máte dostatek odvahy, vítám vás u sledování druhého prodloužení hokejového šlágru mezi Viťazem a Petrohradem.
80:01'
Začalo druhé prodloužení.
80:00'
Prodloužení skončilo.
79:53'
Igor Ožiganov (Petrohrad) to vzal na sebe, jeho průnik před branku zastavil domácí brankář.
79:00'
Poslední minuta prvního prodloužení.
78:37'
Zdá se, že tento zápas půjde do dalšího prodloužení.
77:46'
Anton Burdasov (Petrohrad) měl na hokejce rozhodnutí, ale jeho pokus do protipohybu brankáře trefil beton.
77:10'
Hosté se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinují, rána byla nepřesná.
75:54'
Alexej Makejev (Viťaz) měl dobrou příležitost, ale nedokázal poskakující kotouč trefit podle představ.
75:15'
Buly před brankou domácích.
74:16'
Jarno Koskiranta obkroužil branku, dostal se do zakončení, ale neuspěl.
73:18'
Magnus Hellberg (Petrohrad) kryje kotouč po střele Ivana Laričeva. Buly před jeho brankou.
72:50'
Igor Golovkov (Viťaz) pálil od modré čáry, jeho pokus Magnus Hellberg vyrazil. Následně se hosté dostali do postavení mimo hru.
72:11'
Oddechový čas pro hosty.
72:00'
Alexej Makejev (Viťaz) pálil z mezikruží, jeho pokus mezi tři tyče nemířil.
70:25'
Tvrdá rána domácího hráče končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
69:50'
Sleduje hodně nezáživnou pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat.
68:08'
Daniil Pylenkov (Viťaz) zakončoval, poskakující kotouč netrefil podle představ, ale i tak si dokázal brankář poradit.
67:16'
Jeden z hráčů SKA zakončoval, následnou dorážku Plotnikova kryje brankář.
66:26'
Hosté mají převahu, Alexandr Barabanov (Petrohrad) hledal spoluhráče, ale neúspěšně.
65:06'
Petrohrad se usadit v útočném pásmu nedokázal, přišel o kotouč, a tak hrají domácí.
64:20'
Pavel Černov (Viťaz) byl sice v útočném pásmu, ale přesněji přihrát spoluhráči před brankou nedokázal.
63:26'
Mnoho šancí zatím prodloužení nenabídlo, sledujeme klidnější pasáž hry.
62:40'
Kotouč je za brankou domácích, oba celky střídají.
61:57'
Další rána domácího hráče končí mimo branku.
61:36'
Jevgenij Arťuchin (Viťaz) jel v přečíslení dva na jednoho, ale nevypálil přesně.
61:10'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Sergej Plotnikov kombinoval se spoluhráči.
60:20'
Nahození domácího celku srazil hostující brankář před sebe, a tak hra může rychle pokračovat.
60:02'
První prodloužení začalo.
60:01'
Dvě branky jsme viděli ve třetí třetině, a tak bude tento zápas pokračovat prodloužením za stavu 2:2.
60:00'
59:22'
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázali. Následně zahrozili také hosté.
58:37'
Ville Lajunen (Viťaz) rozehrává od své branky. Ani jeden celek se nikam nežene.
58:00'
Dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:25'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
56:11'
Miro Aaltonen (Petrohrad) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
55:10'
Ilja Ježov (Viťaz) dobře viděl na střelecký pokus Vasilije Podkolzina. Hra je přerušená. Buly před brankou domácích.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, za tohoto stavu půjde mač do prodložení.
54:14'
Daniil Pylenkov (Viťaz) pálil z dobré pozice, jeho pokus vyrazil Magnus Hellberg nad.
53:17'
Hostující celek z ničeho nic dokázal vyrovnat. Po nádherné kombinaci celé formace zakončoval SERGEJ PLOTNIKOV do zcela odkryté branky. Mnoho snadnějších branek hostující hráč nedal. Asistence: Joonas Kemppainen a Jevgenij Ketov.
52:10'
Z pohledu hráčů SKA čas zbývající do konce zápasu běží velmi rychle.
51:30'
Hostující celek se usadil v útočné třetině, zkoušel něco vymyslet, ale střílená přihrávka před branku postrádala přesnost.
50:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hraje se spíše ve střední části hrací plochy.
49:51'
Pavel Černov (Viťaz) to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale neuspěl.
49:12'
Buly před brankou domácího celku. Souboj o puk hráči v červeném zvládli, a tak otáčejí směr hry.
48:23'
Komerční přestávka.
48:00'
Osm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek vede o jednu branku.
47:58'
47:40'
Ville Lajunen (Viťaz) dostal nabito do palebné pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný. Následná rána končila nad.
46:06'
Přesilovku hraje domácí celek, který si vypracoval velkou šanci, ale neproměnil ji.
45:58'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladimir E. Tkačjov.
45:20'
Pekka Jormakka (Viťaz) měl další příležitost, ale z dobré pozice před brankou vypálit přesně nedokázal.
43:56'
Viťaz právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se dostává domácí celek do vedení, po pěkné přihrávce spoluhráče usměrnil kotouč za záda brankáře ALEXEJ MAKEJEV. Asistence: Alexej Byvalcev.
43:01'
Kirill Marčenko (Petrohrad) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil kryje Ilja Ježov.
41:58'
Zakázané uvolnění, buly před brankou domácích.
41:20'
Jevgenij Ketov (Petrohrad) pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou. Ilja Ježov zasahovat nemusel.
40:01'
Po dvou třetinách platí vyrovnaný stav, který určila první třetina. Prakticky posledních osm minut ve druhé třetině se hrálo bez přerušení. Anton Bělov poslal hosty do vedení, a pak vyrovnal Ville Lajunen.
Střely na branku 24:28
Zblokované střely 6:8
Hity 4:4
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40'
Hokejisté hostujícího celku hrají dál aktivněji, vypracovávají si střelecké pozice, ale mají problém s přesností zakončení.
38:24'
V poklidném tempu se dohrává prostřední třetina.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:50'
5:50 minut se nepřerušovalo.
37:10'
Igor Ožiganov (Petrohrad) hledal před brankou spoluhráče, ale zakončení končí mimo.
36:47'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, Sergej Plotnikov hledal spoluhráče na druhé straně. Následovala nepřesná rána od modré čáry.
35:36'
Velké šance SKA zůstaly nevyužité. Hostující celek může dnes ukončit sérii.
35:12'
Jarno Koskiranta (Petrohrad) výborně individuálně postupoval k brance. Udělal otočku, ale jeho ránu kryje brankář.
34:10'
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze hry ve druhé třetině. Hosté ujížděli dva na jednoho. SKA však zakončit nedokázalo.
33:13'
Alexandr Jevsejenkov (Viťaz) hledal spoluhráče před brankou, Danila Mojsejev (Viťaz) zkoušel zakončovat. Jeho pokus byl nepovedený.
32:21'
32:00'
Osm minut hry nás dělí hráče i diváky od konce druhé třetiny. Od modré čáry pálil jeden z domácích hráčů, Igor Golovkov, to byl. Jeho pokus kryje brankář.
31:35'
Ilja Ježov (Viťaz) znovu předvedl velmi dobrý zákrok, znovu kryl střelu z bezprostřední blízkosti.
30:32'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Kirill Marčenko (Petrohrad) byl v dobré pozici, ale kotouč mu sjel z hole.
30:07'
Ilja Ježov (Viťaz) kryje ránu z dobré pozice. Nejprve skokem odrazil kotouč, který mířil do odkryté branky, následně si poradil i s dalším pokusem.
29:21'
28:00'
Přesilovku hraje domácí celek, který se sice propracoval do útočného pásma, ale na nějakou výraznější šanci neměl nárok.
27:21'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladimir E. Tkačjov – 2 min., hákování).
27:08'
Po pasáži hry, kdy byl aktivnější domácí celek, nyní hrají lépe hosté.
25:50'
Anton Burdasov (Petrohrad) byl docela dlouho úplně volný před brankou, ale přihrávku od spoluhráčů do vyložené pozice nedostal.
25:18'
Ivan Laričev (Viťaz) se dobře obtočil okolo obránce, a pak se pokoušel zakončovat, ale jeho rána nebyla důrazná.
24:08'
Alexej Makejev (Viťaz) mohl přihrávat na Byvalcava, ale raději pálil. Magnus Hellberg raději ukryl kotouč do výstroje.
23:43'
Hostující celek vyhrál buly v útočném pásmu, ale k rychlému zakončení se hráči ve světlých dresech nedokázali.
22:48'
Ilja Ježov (Viťaz) přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
22:34'
Hraje se zejména ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.
22:07'
Ilja Šinkevič (Viťaz) se dostal sám před branku, zkoušel blafák, ale beton brankáře nadstřelit nedokázal.
21:45'
Petrohrad pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou, zatím ale marně.
21:04'
Sledujeme rychlý úvod druhé třetiny, jeden z hostujícího celku se dostal do střelecké pozice, ale trefil jen výstroj brankáře.
20:35'
Magnus Hellberg musel znovu zasahovat, což se mu podařilo, a tak se opět vhazovalo před jeho brankou.
20:09'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, rychlá domácí akce.
20:01'
Střelecky byl díky přesilovkám aktivnější v první třetině domácí celek, který v závěru dokázal vyrovnat. Anton Bělov (Petrohrad) poslal hosty do vedení, a pak Ville Lajunen (Viťaz) dokázal srovnat. Takže po první třetině platí plichta.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:13'
Je vyrovnáno. V přesilové hře se dokázal po výborné křížné přihrávce spoluhráče prostřelit brankáře soupeře VILLE LAJUNEN. Asistence: Alexej Byvalcev, Jakub Jeřábek.
17:48'
Jakub Jeřábek (Viťaz) rozehrává na spoluhráče, následnou ránu kryje brankář SKA.
17:31'
Petrohrad vyhazuje přes všechny čáry, a tak může vystřídat.
17:12'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., podrážení).
17:10'
Obrovskou šanci měl Alexej Makejev (Viťaz), ale jeho ránu skvěle vyrazil brankář SKA.
16:32'
Hostující celek znovu fauloval, domácí mají ponechanou výhodu.
16:15'
16:00'
Hra je přerušena, buly v útočném pásmu Viťazu. Ten si v přesilovce výraznější možnost nevypracoval.
15:32'
Tvrdou ránu od modré čáry, kterou vyslal Ville Lajunen zblokoval jeden z beků.
15:05'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Alexandr Barabanov (Petrohrad) získal puk, a tak jej rychle odehrál do bezpečí.
14:38'
Domácí celek má k dispozici přesilovou hru pět na čtyři. Může se snad poprvé v zápase dostat do výraznější šance.
14:15'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., sekání).
13:43'
13:30'
Pekka Jormakka (Viťaz) se po pěkném pasu spoluhráče dostal do šance, ale brankáře nepřekonal. Následně neuspěl ani Pavel Černov.
13:02'
Ilja Ježov (Viťaz) své spoluhráče nyní podržel. Nataženou rukou tak tak dokázal vyrazit střelu soupeře. Nechybělo mnoho a Petrohrad vedl o dvě branky.
12:36'
Viťaz Moskevská oblast se zkoušel rychlou přihrávkou středem dostat do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
12:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
11:05'
Miro Aaltonen (Petrohrad) si vybruslil až před branku, ale jeho akci zastavilo nepřesné zakončení.
10:43'
Alexandr Barabanov (Petrohrad) to zkoušel individuálně, z hodně ostré pozice vypálit nedokázal.
10:10'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet. Pokus o střelu byl zblokovaný.
09:40'
Jarno Koskiranta (Petrohrad) dostal kotouč do útočného pásma, po rychlé výměně se spoluhráčem zakončoval, a pak jeho pokus kryje brankář.
09:15'
Petrohrad rozehrává od své branky, Jevgenij Ketov (Petrohrad) se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale obrana soupeře si dokázala poradit.
08:47'
Viťaz se dostal do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu. Mnoho šancí tato pasáž hry nenabízí.
08:10'
Vasilij Podkolzin (Petrohrad) pálil z dobré pozice před brankou, ale gólman byl připravený.
07:10'
SKA se nedokázalo usadit v útočném pásmu, bránící se čtveřice dokázala vyhodit.
06:50'
Petrohrad může své vedení navýšit během přesilové hry.
06:27'
06:11'
05:20'
Viťaz se jen těžko dostává do útočných příležitostí, spíše se musí domácí bránit tlaku soupeře.
05:09'
Ilja Ježov (Viťaz) měl velké štěstí nyní, Kirill Marčenko (Petrohrad) nahazoval zpoza branky kotouč do brankoviště. Domácímu brankáři se zasekl za řemínkem betonu, ten brankovou čáru nepřekoročil.
04:25'
Alexandr Jevsejenkov (Viťaz) vypadalo to, že udrží kotouč v útočném pásmu, nakonec to nestihl, a tak jeho tým musí útočnou třetinu vyklidit.
04:05'
Sergej Plotnikov (Petrohrad) zavezl puk před branku soupeře, ovšem do střelecké pozice se dostat nedokázal.
03:48'
Petrohrad znovu kombinuje v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.
03:23'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
02:49'
Jeden z domácích hráčů se dostal do výborné střelecké pozice, z bezprostřední blízkosti brankáře prostřelit nedokázal.
02:14'
Svjatoslav Grebenščikov (Viťaz) vedl akci svého celku, jeho rána byla před brankou tečovaná mimo.
02:00'
Dvě minuty jsou pryč, to už se hostující celek dokázal dostat do vedení.
01:22'
Pekka Jormakka (Viťaz) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.
00:50'
Snad první střela v tomto zápase končí v brance. Tvrdou ránou od modré čáry uspěl ANTON BĚLOV. Poslal kotouč mimo dosah brankáře pod horní tyčku. Situaci ještě zkoumal videorozhodčí, který branku uznal. Asistence: Lukas Bengtsson a Vladimir E. Tkačjov.
00:12'
Domácí celek hraje v červeném, hosté v bílomodrém. Utkání začalo a hosté hrají aktivně.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Golovkov, V. Lajunen, Jevsejenkov, Voronkov, Jepišin, Šinkevič – Byvalcev, Q. Howden, Makejev – Jormakka, Arťuchin, P. Černov – Laričev, Grebenščikov, Mojsejev – Orlovič-Grudkov, D. Kvartalnov, Gončarov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Chafizullin, Galeňuk, Dyblenko – Tkačjov, M. Aaltonen, Barabanov – S. Plotnikov, Kemppainen, Ketov – Koskiranta, Burdasov, Kuzmenko – Švec-Rogovoj, Ivan Morozov, Podkolzin – K. Marčenko.

Rozhodčí: Kulakov, Judakov – Zacharenko, Sadivnikov.
Jediným českým zástupcem v sérii je Jakub Jeřábek. Ve třech zápasech kanadský bod nezískal a vypálil celkem osmkrát na branku.
HC Viťaz Moskevská oblast se už nemá na co šetřit, neboť ho jediná porážka dělí od konce sezóny. Uvidíme, jak se domácí popasují s rolí outsidera.
Petrohrad dva ze tří dosavadních zápasů vyhrál jednoznačně vysokým rozdílem, vede v sérii 3:0. Dnes může na ledě soupeře slavit postup do druhého kola play-off.
3. zápas
Viťaz – Petrohrad 0:6 (0:4, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Galeňuk (Kuzmenko, A. Bělov), 10. Ivan Morozov (K. Marčenko), 14. Tkačjov (Burdasov), 20. Burdasov (Tkačjov), 30. M. Aaltonen (K. Marčenko), 54. Barabanov (Tkačjov)
2. zápas
Petrohrad – Viťaz 4:3 (0:1, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 23. S. Plotnikov (Ožiganov, Tokranov), 30. Ketov (Bengtsson), 32. Podkolzin (K. Marčenko), 36. Kemppainen (Barabanov, Tkačjov) – 13. Q. Howden (V. Lajunen, Voronkov), 51. Q. Howden, 54. Makejev (Byvalcev, Pylenkov)
1. zápas
Petrohrad – Viťaz 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Kuzmenko, 22. Kemppainen (Barabanov), 27. K. Marčenko (Ivan Morozov), 31. K. Marčenko (Podkolzin, Ivan Morozov), 31. Kuzmenko (Ožiganov), 50. Kuzmenko (Burdasov) – 14. P. Černov (Arťuchin, Jormakka)
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. Play-off pokračuje dál a dnes je na programu také čtvrtý duel série mezi HC Viťaz a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.