To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Lokomotiv Jaroslavl: 28

3. třetina:

Dinamo Moskva: 9

Lokomotiv Jaroslavl: 15
Je dobojováno, druhý bod v sérii proti týmu Lokomotiv Jaroslav přidávají po dnešní výhře 2:1 domácí hokejisté. Hosté neodehráli špatný zápas, ale na více, než jeden gól, to dnes prostě nestačilo.
60:00
59:46
Puk míří ze třetiny Dinama, zdá se, že je rozhodnuto.
59:26
Hosté to zkouší v pěti, branka prázdná, vhazování ve třetině Dinama.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:48
58:48
Ilja Gorochov dostává dvě minuty a šance hostů na zvrat se tak posunuly do roviny sci-fi.
58:46
Karpov na druhé straně ve vyložené šanci, ale z pravé strany netrefuje odkrytou branku!
58:30
Jaroslavl zaútočila, ale Jeromenko všechno dokázal pochytat.
57:58
Je to jasné, jsme v samém závěru třetí třetiny a domácí potřebují podporu svého publika.
57:45
Snad poprvé jsou dnes slyšet domácí fans, kteří skandují "Dinamo, Dinamo".
56:03
Komarov v útočném výpadu, ale netroufl si na střelu.
55:31
Oba týmy jsou v plných sestavách.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny, domácí v nich budou mít těžký úkol – ustát snahu soupeře o vyrovnání!
54:43
Před dotírajícím Galimovem přerušuje hru Jeromenko.
53:44
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Jeromenko čekal spíše přihrávku, ale ALEXANDER ČERNIKOV bleskově vybruslil zpoza branky a pohotovou střelou snižuje vedení Dinama na 1:2. Asistence: Ilja Gorochov.
53:31
A jeho spoluhráči si před brankou Dinama vedli v rozporu s pravidly, na trestnou lavici odchází hostující Platt, zároveň i domácí Babnko.
53:31
Redhlis v dobré pozici, z mezikruží ale trefuje pouze Sanforda, který chytá.
52:24
52:10
Až nyní musel Sanford zasahovat a přerušit hru.
52:01
Dinamo se sice drží v útočném pásmu, ale je to všechno bez pohybu, bez střel.
51:42
Hosté se zatím dobře brání.
50:24
Sergej Plotnikov navíc oslabuje svůj tým, Jaroslavl se bude bránit v oslabení.
50:00
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté stále nedali ani jeden gól.
49:40
Volkov neprošel do útočného pásma.
48:22
47:41
Plattova střela končí v lapačce Jeromenka, který přerušuje hru.
46:53
Jeromenko vyráží střelu soupeře a domácí obrana dostává puk ze třetiny.
46:22
Domácí Pestunov dostává dvouminutový trest a hosté si zahrají přesilovou hru.
46:22
Bude se vylučovat, to vše ale až po reklamní přestávce.
44:54
Sanford opět zasahuje, tentokrát před dotírajícím Volkovem, opět se bude vhazovat ve třetině Lokomotivu.
43:43
Alexander Rjazancev pálí z pravé strany, ale trefuje pouze dobře postaveného Sanforda.
43:35
Galimov ztratil puk na vlastní modré a domácí mohou zaútočit.
42:10
Tak i v úvodu je patrné, že hráči si nic nedarují, jdou tvrdě do sebe, doufejme, že se na ledě nestrhne nějaká hromadná bitka.
41:47
Oba týmy jsou již v plném počtu.
40:55
Dohrává se přesilová hra Dinama čtyři na tři.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 15:48 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Dinamo Moskva: 13

Lokomotiv Jaroslavl: 3
Druhá třetina nabídla velmi nervózní hokej, oba týmy se hlavně po druhém gólu domácích, který vstřelil ve 25. minutě Solovjov, více "naháněly" po ledě, než hrály hokej. Na výsledném obrazu hry to je znát.
40:00
39:47
Jakovlev ostře narazil jednoho z domácích na hrazení a dostává zasloužený trest, přesilová hra čtyři na tři pro Dinamo.
39:47
Vypadá to, že se snad druhá třetina nedohraje, zase se do sebe hráči pustili, tentokrát ve třetině Jaroslavle.
39:10
Dvě minuty dostává i hostující Petrov, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
39:10
Filip Novák již sedí na trestné lavici, dvě minuty za hrubost.
39:10
Jeromenko chytá nahozený puk a Novák tam dal "za vyučenou" hostujícímu Petrovovi, který se tam snažil dorážet na gólmana.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:41
Dinamo se drží v útočném pásmu.
38:12
Sanford chytá před důrazným Sopinem a přerušuje hru.
37:57
Všechny akce nyní končí v prostupném středním pásmu.
36:55
Redhlis drží puk, ale krouží ve třetině Jaroslavle.
36:20
Oba týmy hrají v plném počtu.
35:45
Zatím se hraje hodně opatrně, bez šancí na jedné, či druhé straně.
34:20
Nervózní poslední minuty, hráči se do sebe pouští opravdu hodně často. Nyní se již vylučuje, hostující Plotnikov a domácí Komarov dostávají dvouminutový trest.
32:43
Na trestnou lavici usedá domácí Babenko, který dostává osobní desetiminutový trest.
32:43
Plotnikov tam v souboji u mantinelu, za brankou Dinama, svalil k zemi domácího Volkova.
32:27
Další skvělý zákrok Sanforda, Kokarev měl na holi třetí gól Dinama, proti gólmanovi Jaroslavle neuspěl.
31:55
A Lokomotiv se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
31:36
Sanford nyní vyráží střelu z pravé strany, domácí svírají svého soupeře v jeho třetině.
30:04
Oba týmy jsou v plném počtu.
29:38
Jegor Averin nyní donutil Jeromenka k přerušení hry, Jaroslavl získává útočné pásmo.
29:19
Domácí rozehrávají od vlastní branky.
28:35
Povedená střela Rjazanceva, který pálí od modré, ale posílá puk pouze vedle branky.
28:04
Vylučuje se na obou stranách, domácí Pestuško a hostující Platt usedají na trestnou lavici, bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
27:27
Komerční přestávka, po ní se bude vhazovat po pravici Sanforda.
27:27
Zakázané uvolnění Jaroslavle.
26:32
Puk za brankou Sanforda, ale hosté se osvobozují a sami nyní díky Kapustinovi útočí.
25:43
Další dobrá útočná akce Dinama, které znovu po vstřelení gólu přehrává svého soupeře.
24:50
Dinamo právě vstřelilo branku!
Podruhé se dnes prosazuje MAXIM SOLOVJOV a znovu to bylo v momentě, kdy měl Sanford zakrytý výhled, tentokrát Maxim pálil z levé strany, domácí vedou již 2:0! Asistence: Janne Jalasvaara a Maxim Karpov.
24:13
24:12
Vteřinu před návratem vyloučeného Konkova rozhodčí přerušují hru, závar u branky Lokomotivu, bude se vhazovat.
23:58
Komarov pálí z pravé strany, po rychlém brejku Dinama, Sanford skvělým zákrokem vyráží.
23:27
Mironov pálí z mezikruží, Pestuško se snažil dorážet, ale puk končí v rohu třetině Lokomotivu.
22:47
Puk ve středním pásmu, domácí nahazují za branku Sanforda.
22:13
Vylučuje se, na trestnou lavici za hákování odchází hostující Konkov.
21:25
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí, kteří ale vzápětí nepřesně rozehrávají.
21:02
Hosté vlétli do druhé třetině velmi aktivně, Jeromenko zasahuje a přerušuje hru.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 14:50 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Dinamo Moskva: 10

Lokomotiv Jaroslavl: 10
První třetina je za námi. Z jednobrankového náskoku se mohou těšit domácí hokejisté, a to doslova – Dinamo totiž rozhodně lepší v úvodní části nebylo. Byli to naopak hosté, kteří diktovali tempo hry, hráli lépe, než jejich dnešní soupeře, nicméně z ani jedné šance se jim skórovat nepodařilo. To domácí se prosadili v 16. minutě, kdy se trefil Solovjov.
20:00
19:28
Hosté vyhazují přes všechny čáry, není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:31
O puk se nyní bojuje za brankou Dinama, ale tam domácí Mironov získal puk a rozehrává.
17:29
Vhazování po pravici Sanforda, domácí mohou ohrozit branku soupeře.
16:19
Závar před Jeromenkem, dobře to dopadlo pro Dinamo.
15:45
Filip Novák pálí od modré, z pravé strany, to nebyla vůbec špatná střela, ale Sanford byl tentokrát pozorný a jeho střelu chytá.
15:17
Komerční přestávka.
15:10
Domácí se přece jenom prosazují, MAXIM SOLOVJOV trochu zaskočil Sanforda střelou z pravé strany, gólman Jaroslavle puk vůbec neviděl a ani na střelu nezareagoval, domácí vedou 1:0. Asistence: Dmitrij Pestunov a Janne Jalasvaara.
14:35
Riskantní přihrávka Dinama ve středním pásmu, puk získávají hosté, kteří ale nikam nespěchají a střídají.
13:55
Branka by rozhodně dnešnímu zápasu prospěla.
13:27
Jegor Jakovlev v zatím největší šanci zápasu, je sám před Jeromenkem, kterého ale nedokázal překonat!
12:25
Lokomotiv stále aktivnější, domácí se těžko dostávají přes střední pásmo.
11:26
Puk směřuje na zakázané uvolnění.
11:12
Po střele Redhlise zasahuje domácí gólman Jeromenko.
10:00
Je za námi úvodních deset minut tohoto utkání, mírně aktivnější jsou zatím hosté, pomohla jim i přesilová hra.
09:15
09:03
Ještě dvanáct vteřin se budou domácí bránit při vlastním oslabení.
08:04
Domácí dostávají puk ze třetiny.
07:15
Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici míří domácí Cvetkov za nebezpečnou hru vysokou holí.
06:29
Hraje se svižný hokej, bez častého přerušování, ale také bez šancí.
05:19
Hra přerušena, po komerční přestávce se bude vhazovat po pravici Sanforda.
04:55
Hosté v útočném pásmu, domácí se brání, publikum píská.
03:50
Černikov (JAR) nemůže pokračovat v utkání, ve čtvrté lajně ho nahradí Achmetov.
02:45
Hosté nahazují do útočného pásma, tam ale mají puk domácí.
01:33
Karpov pálí z levé strany, Sanford jeho pokus vyráží ramenem.
00:58
Hosté začali aktivně, Plotnikov se snažil dostat do zakončení, ale obrana Dinama zapracovala výtečně.
00:01

Dinamo Moskva: Jeromenko (Šaryčenkov) – Novák, D. Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Rjazancev, Mironov, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Karpov, Cvetkov, Karsums – Volkov, Babenko, Kokarev – Pestunov, Sopin, Kvapil

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Ljubuškin, Gorochov, Kronwall, Holos, Vasiljev, Jakovlev, V. Višněvskij, Pašnin – Redhlis, Platt, Sprukts – Plotnikov, Averin, Apalkov – Konkov, Galimov, Kartajev – Černikov, Petrov, Kapustin

Rozhodčí: Gusev, Olenin – Morozov, Sazonov.
Vítejte u onlajn přenosu utkání 1. kola play-off KHL, v němž DINAMO MOSKVA přivítá na svém ledě LOKOMOTIV JAROSLAVL. Půjde o druhé utkání této série.
Dinamo Moskva
Moskevské Dinamo ovládlo nejen pořadí Západní konference, ale i celé ligy, jejíž základní část vyhrálo s náskokem sedmi bodů před vítězem Východní divize, Metallurgem Magnitogorsk. Do letošního play-off tak právě Dinamo vstupuje z pozice největšího favorita!
Lokomotiv Jaroslavl
To Lokomotiv naopak, musel bojovat o play-off hodně urputně. Nakonec skončil na posledním možném místě, tedy na osmém, v rámci Západní konference, byť s dostatečným, šestibodovým, náskokem před nakonec devátým Atlantem.